maraton

mtb

results

SP Pálenka

2021-09-08 Rtyně v Podkrkonoší 

announcement

registration

start list

results

Odrážedla (bez časomíry) total: 0, men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Kluci do 5 let total: 4, men : 4, women: 0, kluci: 4, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Holky do 5 let total: 5, men : 0, women: 5, kluci: 0, holky: 5 [html] [pdf] [csv]
Kluci 6-7 let total: 24, men : 24, women: 0, kluci: 24, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Holky 6-7 let total: 5, men : 0, women: 5, kluci: 0, holky: 5 [html] [pdf] [csv]
Kluci 8-9 let total: 18, men : 18, women: 0, kluci: 18, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Holky 8-9 let total: 8, men : 0, women: 8, kluci: 0, holky: 8 [html] [pdf] [csv]
Žáci I total: 22, men : 22, women: 0, kluci: 22, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Žákyně I total: 11, men : 0, women: 11, kluci: 0, holky: 11 [html] [pdf] [csv]
3 velké okruhy total: 25, men : 25, women: 0, Junioři: 2, Muži: 7, Masters I: 4, Masters II: 12 [html] [pdf] [csv]
2 velké okruhy total: 24, men : 16, women: 8, Kadeti: 5, Příchozí: 7, Veterans: 4, Kadetky: 3, Juniorky: 0, Ženy: 5 [html] [pdf] [csv]
Žáci II total: 17, men : 17, women: 0, Žáci II: 17, Žákyně II: 0 [html] [pdf] [csv]
Žákyně II total: 6, men : 0, women: 6, Žáci II: 0, Žákyně II: 6 [html] [pdf] [csv]

result list Odrážedla (bez časomíry)

start ~ 16:32:03

result list Kluci do 5 let

start ~ 16:38:12

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [514] Jan Marel 2016 CZE Mareláci 01:31.1
2 2 / kluci [512] Adam Bursík 2016 CZE Bikehome 02:07.3 00:36.2
3 3 / kluci [515] Ondřej Podlešák 2017 CZE Pitrs Bikes Team 03:07.6 01:36.5
4 4 / kluci [511] Antonín May 2018 CZE Rtyně V Podkrkonoší 04:00.7 02:29.6

result list Holky do 5 let

start ~ 16:38:12

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / holky [501] Sofie Jörka 2016 CZE Jsme Fitness Food Menu 01:44.4
2 2 / holky [503] Viktorie Třešňáková 2017 CZE Pitrs Bikes Team 02:06.7 00:22.3
3 3 / holky [505] Zuzana Marková 2017 CZE INS BIKE TEAM 02:48.6 01:04.2
4 4 / holky [506] Lucie Klečková 2017 CZE Trutnov 04:07.1 02:22.7
DNS / holky [502] Laura Krusz 2016 POL KKW Nexelo Walbrzych

result list Kluci 6-7 let

start ~ 16:47:20

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [638] Matyáš Hák 2014 CZE SK Janské Lázně 03:36.7
2 2 / kluci [612] Michal Šípek 2014 CZE Expres Cz - Tufo Team Kolin 03:39.7 00:03.0
3 3 / kluci [611] Matyáš Novák 2014 CZE Pitrs Bikes Team 03:56.3 00:19.6
4 4 / kluci [614] Matěj Vaněk 2014 CZE Czklo klub Jičín 04:08.8 00:32.1
5 5 / kluci [615] Štěpán Holubec 2015 CZE Spartak Vrchlabí 04:13.0 00:36.3
6 6 / kluci [619] Martin Beran 2014 CZE Pitrs Bikes Team 04:16.9 00:40.2
7 7 / kluci [613] Tadeaš Ulvr 2014 CZE Carla.kupkolo.cz 04:20.1 00:43.4
8 8 / kluci [616] Matyáš Cinke 2015 CZE Mx Enduro Úpice 04:20.4 00:43.7
9 9 / kluci [626] Jakub Drha 2014 CZE Hotel Hubertus Špindl 04:36.6 00:59.9
10 10 / kluci [636] Antonín Klečka 2014 CZE Trutnov 04:38.3 01:01.6
11 11 / kluci [625] Václav Hovorka 2014 CZE Zábrodí 04:43.9 01:07.2
12 12 / kluci [618] Lukáš Šimek 2014 CZE S-sport Hronov 04:44.2 01:07.5
13 13 / kluci [624] Vojtěch Raizer 2014 CZE Kupkolo 04:45.9 01:09.2
14 14 / kluci [622] Tomáš Kuk 2014 CZE Carla.kupkolo.cz 04:46.3 01:09.6
15 15 / kluci [637] Václav Skala 2014 CZE Ski Police 04:50.8 01:14.1
16 16 / kluci [630] Jan Hotárek 2015 CZE Pitrs Bikes Team 04:57.1 01:20.4
17 17 / kluci [620] Vít Pospíšil 2015 CZE Cykloklub Jičín 04:58.0 01:21.3
18 18 / kluci [632] Michal Čada 2015 CZE Redpoint-eleven Team 04:59.1 01:22.4
19 19 / kluci [623] Ondřej Synek 2014 CZE Mal-poric Adventure Team 05:10.9 01:34.2
20 20 / kluci [634] Jakub Schejbal 2015 CZE Kocbeře 05:13.1 01:36.4
21 21 / kluci [631] Antonín Krmaš 2015 CZE Hronov 05:40.6 02:03.9
22 22 / kluci [629] Ondřej Plný 2015 CZE mtb Trilogy 05:40.7 02:04.0
23 23 / kluci [621] Jakub Lener 2014 CZE Náchod 05:43.1 02:06.4
24 24 / kluci [627] Lucas Sulzbacher 2014 CZE Pitrs Bikes Team 07:02.2 03:25.5

result list Holky 6-7 let

start ~ 16:49:22

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / holky [606] Gabriela Nosálová 2015 CZE Unikovo Mtb Team 04:14.2
2 2 / holky [601] Kristýna Hanušová 2014 CZE Ghost junior team 04:24.8 00:10.6
3 3 / holky [603] Barborka Staňková 2015 CZE Termyt Byke Team 04:44.9 00:30.7
4 4 / holky [604] Klára Antušková 2015 CZE Qayron Factory Racing Team 04:47.5 00:33.3
5 5 / holky [605] Maja Melišíková 2015 CZE Běžecký klub Náchod 08:17.1 04:02.9

result list Kluci 8-9 let

start ~ 16:56:34

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [702] Kryštof Holubec 2012 CZE Nové Město Na Moravě 07:54.3 03:50.5 (2)
2 2 / kluci [703] Petr Sychrovský 2012 CZE Aerotec Sport Team 07:55.3 00:01.0 03:42.8 (1)
3 3 / kluci [701] Hynek Bohuňovský 2013 CZE Cykloklub Jičín 08:47.3 00:53.0 04:19.8 (3)
4 4 / kluci [705] Matěj Prokop 2012 CZE S-sport Hronov 09:01.0 01:06.7 04:26.6 (7)
5 5 / kluci [709] Jakub Trvalec 2012 CZE Hořické Kolonožky 09:04.2 01:09.9 04:24.5 (4)
6 6 / kluci [720] Daniel Budina 2012 CZE Chomutice 09:04.7 01:10.4 04:27.5 (8)
7 7 / kluci [704] Jakub Zejfart 2013 CZE North Bike Junior Team 09:07.3 01:13.0 04:25.3 (5)
8 8 / kluci [716] Jonáš Ryšavý 2013 CZE Val 09:11.1 01:16.8 04:26.6 (6)
9 9 / kluci [718] Jakub Kovář 2012 CZE Pitrs Bikes Team 09:33.0 01:38.7 04:38.9 (9)
10 10 / kluci [707] David Trvalec 2012 CZE Hořické Kolonožky 10:04.4 02:10.1 05:07.7 (13)
11 11 / kluci [710] Jan Petřík 2013 CZE S-Sport Hronov 10:08.8 02:14.5 04:48.4 (10)
12 12 / kluci [715] Jakub Raizer 2012 CZE Kupkolo 10:11.4 02:17.1 04:54.8 (11)
13 13 / kluci [711] Filip Horáček 2013 CZE APACHE Loko Trutnov 10:13.7 02:19.4 05:06.4 (12)
14 14 / kluci [706] Matouš Kubeček 2013 CZE Červený Kostelec 10:14.2 02:19.9 05:13.1 (15)
15 15 / kluci [713] Jakub Bouček 2012 CZE Pitrs Bikes Team 10:40.3 02:46.0 05:10.2 (14)
16 16 / kluci [714] Matěj Tuček 2012 CZE PÍTRS BIKES TEAM 10:42.0 02:47.7 05:25.0 (16)
17 17 / kluci [717] Jan Drha 2013 CZE Hotel Hubertus Špindl 11:32.3 03:38.0 06:20.1 (17)
18 18 / kluci [712] Martin Podlešák 2013 CZE Pitrs Bikes Team 13:11.0 05:16.7 06:28.9 (18)

result list Holky 8-9 let

start ~ 16:57:31

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / holky [731] Anna Bursíková 2012 CZE Bikehome 09:09.1 04:24.4 (1)
2 2 / holky [733] Rozárie Kazdová 2013 CZE Cykloklub Jičín 09:33.2 00:24.1 04:34.9 (3)
3 3 / holky [735] Amalie Wolfová 2012 CZE Sa Špindlerův Mlýn 09:40.5 00:31.4 04:35.4 (4)
4 4 / holky [732] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Apache Loko Trutnov 10:08.1 00:59.0 04:34.5 (2)
5 5 / holky [734] Ema Beranová 2012 CZE Pitrs Bikes Team 10:18.2 01:09.1 05:03.6 (5)
6 6 / holky [737] Aneta Bednaříková 2013 CZE S Sport Hronov 10:54.9 01:45.8 05:28.3 (6)
7 7 / holky [738] Lili Diblíková 2013 CZE Žamberk 11:37.6 02:28.5 05:30.6 (7)
8 8 / holky [736] Ema Šrytrova 2013 CZE Pitrs Bikes Team 14:02.2 04:53.1 06:34.4 (8)

result list Žáci I

start ~ 17:13:45

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [801] Jáchym Bohuňovský 2009 CZE Cykloklub Jičín 10:54.3 03:27.3 (2) 07:14.9 (2)
2 2 / kluci [813] Martin Rous 2009 CZE Unikovo Mtb Team 10:56.6 00:02.3 03:27.2 (1) 07:14.6 (1)
3 3 / kluci [803] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE Pitrs Bikes Team 11:09.7 00:15.4 03:31.8 (3) 07:19.1 (3)
4 4 / kluci [802] Adam Kohoutek 2011 CZE Pitrs Bikes Team 11:23.9 00:29.6 03:38.7 (5) 07:28.0 (4)
5 5 / kluci [810] Sebastián Jon 2009 CZE Mtb Spartak Vrchlabí 11:24.1 00:29.8 03:37.6 (4) 07:28.7 (5)
6 6 / kluci [806] Adrian Suchánek 2010 CZE S-sport Hronov 12:04.7 01:10.4 03:41.7 (6) 07:56.5 (6)
7 7 / kluci [805] Jan Horáček 2011 CZE APACHE Loko Trutnov 12:07.5 01:13.2 03:42.5 (7) 07:57.6 (7)
8 8 / kluci [825] Christian Tyle 2010 CZE Bike team ŠP.M. 13:07.0 02:12.7 04:14.7 (12) 08:36.4 (10)
9 9 / kluci [817] Dawid Krusz 2009 POL KKW Nexelo Walbrzych 13:07.2 02:12.9 04:01.5 (8) 08:35.6 (9)
10 10 / kluci [822] Olda Hornych 2009 CZE Ski Police nad Metují 13:08.5 02:14.2 04:05.3 (9) 08:30.1 (8)
11 11 / kluci [804] Matěj Hamáček 2011 CZE Apache Loko Trutnov 13:17.7 02:23.4 04:11.7 (11) 08:45.9 (11)
12 12 / kluci [816] Vojtech Novak 2010 CZE Bike Team Spindleruv Mlyn 13:20.6 02:26.3 04:21.9 (13) 08:55.5 (13)
13 13 / kluci [821] Jaroslav Beran 2009 CZE Police Nad Metují 13:26.0 02:31.7 04:34.0 (17) 09:07.0 (15)
14 14 / kluci [811] Matouš Moravec 2011 CZE Pitrs Bikes Team 13:32.4 02:38.1 04:24.7 (14) 09:03.8 (14)
15 15 / kluci [807] Šimon Kulveit 2010 CZE Carla.Kupkolo.cz 13:33.4 02:39.1 04:10.5 (10) 08:47.5 (12)
16 16 / kluci [823] Ivan Hornych 2011 CZE Ski Police nad Metují 14:02.8 03:08.5 04:33.7 (16) 09:23.2 (16)
17 17 / kluci [808] Lukáš Bernard 2011 CZE S-sport Hronov 14:07.2 03:12.9 04:37.4 (18) 09:24.1 (17)
18 18 / kluci [819] Matěj Holan 2009 CZE Carla.kupkolo.cz 14:45.4 03:51.1 04:27.6 (15) 09:38.9 (18)
19 19 / kluci [809] Milan Kuk 2011 CZE Carla.kupkolo.cz 15:20.0 04:25.7 04:59.6 (19) 10:12.1 (19)
20 20 / kluci [815] Jakub Vrabec 2010 CZE Ski Police Nad Metují 15:38.8 04:44.5 05:27.0 (21) 10:24.7 (20)
21 21 / kluci [824] Karel Skala 2011 CZE Ski Police 18:06.8 07:12.5 05:12.1 (20) 10:58.3 (21)
21 21 / kluci [820] Michal Grosspitsch 2011 CZE Hořičky 14:25.0 (22) 18:49.4 (22)

result list Žákyně I

start ~ 17:15:46

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / holky [842] Natali Anna Machytková 2009 CZE Bike team ŠP.M. 12:20.2 03:53.2 (3) 08:06.6 (1)
2 2 / holky [843] Anežka Holanová 2009 CZE Carla.kupkolo.cz 12:27.3 00:07.1 03:52.4 (2) 08:09.2 (2)
3 3 / holky [831] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 12:40.9 00:20.7 03:49.2 (1) 08:11.8 (3)
4 4 / holky [832] Valentina Trvalcová 2009 CZE Hořické Kolonožky 12:51.3 00:31.1 04:01.6 (5) 08:28.6 (5)
5 5 / holky [834] Amálie Kornfeldová 2011 CZE Apache Loko Trutnov 12:52.9 00:32.7 04:01.4 (4) 08:25.7 (4)
6 6 / holky [833] Viktorie Melišíková 2011 CZE Běžecký klub Náchod 13:45.4 01:25.2 04:20.9 (6) 09:00.3 (6)
7 7 / holky [835] Maja Kunčíkova 2010 CZE Vrchlabí 15:16.2 02:56.0 04:54.2 (7) 09:53.6 (7)
8 8 / holky [836] Lenka Jansová 2010 CZE Pitrs Bikes Team 15:56.0 03:35.8 04:55.6 (8) 10:31.9 (8)
9 9 / holky [841] Zuzana Ryšavá 2011 CZE Val 16:08.3 03:48.1 05:01.6 (9) 10:41.6 (9)
10 10 / holky [837] Simona Středová 2010 CZE Pitrs Bikes Team 18:12.1 05:51.9 05:26.3 (10) 11:33.5 (10)
11 (-1) 11 / holky [839] Vendula Grosspitschová 2009 CZE JKF Jaroměř 14:04.9 05:47.0 (11) 14:04.9 (11)

result list 3 velké okruhy

start ~ 17:35:40

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Masters II [303] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pitrs Bikes Team 49:08.2 15:48.6 (1) 32:17.1 (1)
2 1 / Muži [301] Štěpán Štolfa 1998 CZE Hsk Cycling Team 49:45.2 00:37.0 15:49.5 (2) 32:36.0 (3)
3 1 / Masters I [318] Lukáš Drejsl 1986 CZE Mondraker Racing Team 49:46.2 00:38.0 15:59.8 (3) 32:35.8 (2)
4 2 / Masters II [304] Petr Pinkava 1977 CZE Silvini R2 sport 50:19.9 01:11.7 16:09.4 (4) 33:06.2 (4)
5 2 / Muži [305] Pavel Jirásek 1992 CZE Pitrs Bikes Team 51:31.0 02:22.8 16:56.2 (7) 34:09.5 (6)
6 1 / Junioři [310] Marian Svoboda 2003 CZE Unikovo Mtb Team 52:05.9 02:57.7 16:26.3 (5) 34:08.0 (5)
7 3 / Muži [337] Dominik Sádlo 1995 CZE Sk Nové Město Nad Metují 52:34.1 03:25.9 16:44.1 (6) 34:34.2 (7)
8 3 / Masters II [315] Aleš Balcar 1977 CZE Tj Sokol Nové Město Nad Metují 53:11.9 04:03.7 17:04.8 (8) 34:46.2 (8)
9 2 / Masters I [316] Jiří Martin 1990 CZE Náchod 53:50.8 04:42.6 17:31.0 (9) 35:41.9 (9)
10 3 / Masters I [319] Piotr Krusz 1985 POL KKW Nexelo Walbrzych 54:26.9 05:18.7 17:44.9 (10) 36:03.2 (10)
11 4 / Masters II [311] Martin Šupich 1977 CZE Pitrs Bikes Team 55:09.6 06:01.4 18:15.1 (14) 36:32.2 (11)
12 5 / Masters II [323] Tomáš Sulzbacher 1979 CZE Pitrs Bikes Team 55:29.7 06:21.5 18:12.1 (13) 36:48.7 (12)
13 6 / Masters II [321] Luděk Pivnička 1973 CZE Pivnicka.cz 56:14.2 07:06.0 18:07.7 (12) 36:52.8 (13)
14 7 / Masters II [307] Tomáš Winter 1977 CZE Bp Lumen 57:35.1 08:26.9 18:19.2 (15) 37:11.4 (14)
15 8 / Masters II [312] Jan Čermák 1978 CZE S - Sport Hronov 57:35.5 08:27.3 18:37.2 (17) 38:39.8 (17)
16 4 / Muži [326] Rafał Słonina 1994 POL DECATHLON SZCZAWNO 57:37.4 08:29.2 18:31.5 (16) 38:08.0 (15)
17 5 / Muži [334] Tomáš Jansa 2000 CZE PITRS BIKES TEAM 58:49.7 09:41.5 18:07.7 (11) 38:19.4 (16)
18 6 / Muži [336] Petr Kadlec 2000 CZE JKF Jaroměř 59:41.0 10:32.8 20:04.8 (19) 40:04.1 (18)
19 9 / Masters II [313] Véna Hornych 1978 CZE Kupkolo Mtbtrilogy.cz 01:02:35.6 13:27.4 19:39.2 (18) 40:06.1 (19)
20 10 / Masters II [317] Libor Novak 1972 CZE Bike Team Spindleruv Mlyn 01:03:27.7 14:19.5 20:16.2 (20) 41:31.8 (20)
21 2 / Junioři [325] Michal Mertlík 2004 CZE Apache Loko Trutnov 01:05:16.2 16:08.0 23:01.8 (24) 43:52.1 (21)
22 11 / Masters II [308] Aleš Šimek 1976 CZE Jilemnice 01:08:24.1 19:15.9 22:00.8 (21) 45:10.0 (23)
23 12 / Masters II [309] Martin Krátký 1977 CZE Bike Freaks Holice 01:08:24.8 19:16.6 22:05.8 (22) 44:15.7 (22)
DNF / Masters I [335] Bako Josef 1985 CZE Kupkolo.cz 22:39.8 (23)
DNF / Muži [329] Roman Morávek 2002 CZE Velocoachcz

result list 2 velké okruhy

start ~ 17:38:41

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Kadeti [219] Jakub Pivnička 2005 CZE Pivnicka.cz 33:30.1 16:10.9 (1)
2 2 / Kadeti [201] Filip Saidl 2006 CZE Pitrs Bikes Team 34:08.0 00:37.9 16:38.2 (2)
3 1 / Příchozí [220] Martin Frencl 1990 CZE MONDRAKER Racing team 34:38.3 01:08.2 16:54.9 (3)
4 2 / Příchozí [230] Petr Kleiner 1997 CZE Redpoint Eleven 36:55.9 03:25.8 18:16.7 (6)
5 1 / Veterans [227] Tomas Čada 1964 CZE Redpoint-eleven Team 36:59.9 03:29.8 18:12.7 (5)
6 3 / Příchozí [234] Bohumil Šitina 2002 CZE Apache Bike Team Úpice 37:49.3 04:19.2 18:06.2 (4)
7 1 / Kadetky [214] Karla Nováková 2005 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 37:53.7 04:23.6 18:33.0 (8)
8 3 / Kadeti [208] Jan Pešina 2006 CZE Redpoint-eleven Team 37:55.8 04:25.7 18:32.5 (7)
9 4 / Kadeti [202] Richard Pospíšil 2006 CZE Cykloklub Jičín 38:18.9 04:48.8 19:58.8 (13)
10 4 / Příchozí [232] Radek Lauryn 1997 CZE Redpoint Eleven Team 39:01.9 05:31.8 19:22.1 (10)
11 5 / Příchozí [205] Robert Cinke 1984 CZE Mx Enduro Úpice 39:32.4 06:02.3 19:27.0 (11)
12 5 / Kadeti [204] Tobiáš Kulveit 2006 CZE Carla.Kupkolo.cz 39:48.2 06:18.1 19:04.2 (9)
13 2 / Veterans [203] Jiří Koblasa 1965 CZE Carla.kupkolo.cz 40:27.5 06:57.4 19:41.7 (12)
14 1 / Ženy [218] Lenka Fridrichová 1994 CZE Ghost Team 40:42.3 07:12.2 20:02.8 (14)
15 6 / Příchozí [216] Daniel Gabrle 1992 CZE Trutnov 41:18.7 07:48.6 20:11.6 (15)
16 7 / Příchozí [209] Martin Kačer 1978 CZE Červený Kostelec 43:03.2 09:33.1 20:55.4 (16)
17 2 / Ženy [221] Kateřina Teuberová 1990 CZE HSK cycling team 43:51.3 10:21.2 21:06.2 (17)
18 3 / Veterans [231] Roman Kulda 1967 CZE Trutnov 44:16.1 10:46.0 21:52.7 (18)
19 3 / Ženy [211] Lenka Šretrová 1980 CZE Pitrs Bikes Team 46:21.0 12:50.9 22:44.0 (19)
20 4 / Ženy [217] Zuzana Horáčková 1982 CZE APACHE Loko Trutnov 46:25.8 12:55.7 22:58.8 (22)
21 2 / Kadetky [212] Lucie Šretrová 2006 CZE S-sport Hronov 46:54.2 13:24.1 22:56.0 (21)
22 4 / Veterans [233] Libor Mojzis 1968 CZE Ceska Skalice 48:45.2 15:15.1 22:53.9 (20)
23 3 / Kadetky [213] Adéla Šulcová 2006 CZE S-sport Hronov 49:15.0 15:44.9 23:24.8 (23)
DNS / Ženy [229] Kateřina Davídková 1992 CZE Trutnov 31:12.9 (24)

result list Žáci II

start ~ 17:41:40

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Žáci II [126] Matyáš Podzimek 2007 CZE Cykloklub Jičín 17:13.5
2 2 / Žáci II [125] Dominik Kvitský 2007 CZE CYKLOKLUB Jičín 17:49.9 00:36.4
3 3 / Žáci II [118] Dominik Frencl 2007 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 18:44.8 01:31.3
4 4 / Žáci II [102] Adam Ulvr 2007 CZE Carla.kupkolo.cz 18:47.6 01:34.1
5 5 / Žáci II [110] Tadeáš Povr 2007 CZE Cyklo Klub Jičín 18:57.5 01:44.0
6 6 / Žáci II [103] Samuel Vik 2007 CZE S-sport Hronov 18:59.2 01:45.7
7 7 / Žáci II [114] Marcel Svoboda 2007 CZE Unikovo Mtb Team 19:22.0 02:08.5
8 8 / Žáci II [121] Adam Papoušek 2008 CZE Bike Freaks Holice 19:22.1 02:08.6
9 9 / Žáci II [107] Michal Šretr 2008 CZE S-sport Hronov 19:42.9 02:29.4
10 10 / Žáci II [113] Jan Bednařík 2007 CZE Hronov 19:53.1 02:39.6
11 11 / Žáci II [104] Patrik Janďourek 2008 CZE Cyklo Klub Jičín 20:44.6 03:31.1
12 12 / Žáci II [112] Matyas Skandera 2008 CZE Sa Špindlerův Mlýn 21:36.5 04:23.0
13 13 / Žáci II [124] Daniel Maximus Hendrich 2008 CZE Bike Freaks Holice 21:37.3 04:23.8
14 14 / Žáci II [106] Matyáš Felcman 2008 CZE Cykloklub Jičín 21:40.2 04:26.7
15 15 / Žáci II [123] Václav Rydlo 2008 CZE Pitrs Bikes Team 23:35.8 06:22.3
16 16 / Žáci II [109] Tomáš Vítek 2008 CZE Pitrs Bikes Team 25:10.9 07:57.4
17 17 / Žáci II [127] Josef železov 2007 CZE žádný 28:28.3 11:14.8

result list Žákyně II

start ~ 17:43:44

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Žákyně II [111] Zuzka Krátká 2008 CZE Bike Freaks Holice 18:52.4
2 2 / Žákyně II [117] Eva Drhová 2008 CZE Hotel Hubertus Špindl 19:29.2 00:36.8
3 3 / Žákyně II [105] Ella Kuncikova 2007 CZE Bike klub Spindl 20:06.0 01:13.6
4 4 / Žákyně II [116] Sofie Piechová 2007 CZE Apache Loko Trutnov 24:05.3 05:12.9
5 5 / Žákyně II [115] Valerie Novakova 2007 CZE Bike Team Spindleruv Mlyn 24:36.2 05:43.8
6 6 / Žákyně II [122] Tereza Hotárková 2008 CZE Pitrs Bikes Team 26:47.4 07:55.0