maraton

mtb

results

SP Odolov

2022-09-07 Odolov 

archiv

announcement

registration

start list

results

Odrážedla (bez časomíry) total: 0 , men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Kluci do 5 let total: 12 , men : 12, women: 0, kluci: 12, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Holky do 5 let total: 4 , men : 0, women: 4, kluci: 0, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
Kluci 6-7 let total: 15 , men : 15, women: 0, kluci: 15, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Holky 6-7 let total: 6 , men : 0, women: 6, kluci: 0, holky: 6 [html] [pdf] [csv]
Kluci 8-9 let total: 21 , men : 21, women: 0, kluci: 21, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Holky 8-9 let total: 6 , men : 0, women: 6, kluci: 0, holky: 6 [html] [pdf] [csv]
3 velké okruhy total: 26 , men : 26, women: 0, Junioři: 1, Muži: 7, Masters I: 9, Masters II: 9 [html] [pdf] [csv]
2 velké okruhy total: 24 , men : 14, women: 10, Kadeti: 5, Příchozí: 7, Veterans: 2, Kadetky: 2, Juniorky: 3, Ženy: 5 [html] [pdf] [csv]
Žáci II total: 14 , men : 14, women: 0, Žáci II: 14, Žákyně II: 0 [html] [pdf] [csv]
Žákyně II total: 3 , men : 0, women: 3, Žáci II: 0, Žákyně II: 3 [html] [pdf] [csv]
Žáci I total: 19 , men : 19, women: 0, kluci: 19, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Žákyně I total: 8 , men : 0, women: 8, kluci: 0, holky: 8 [html] [pdf] [csv]

result list Odrážedla (bez časomíry)

start ~ 16:30:00

result list Kluci do 5 let

start ~ 16:40:18

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [ 508 ] Matouš Šípek 2017 CZE Exprescz Tufo team Kolín 01:27.1 00:25.8 (1) splits
2 2 / kluci [ 517 ] Lubor Vaněk 2017 CZE Cykloklub Jičín 01:43.4 00:16.3 00:38.1 (3) splits
3 3 / kluci [ 502 ] Wojciech Grzelak 2018 POL Sport Team Kudowa Zdrój 01:47.6 00:20.5 00:40.4 (4) splits
4 4 / kluci [ 505 ] Michal Nývlt 2017 CZE TOTR CYCLING TEAM 01:54.1 00:27.0 00:43.2 (5) splits
5 5 / kluci [ 501 ] Michal Černý 2019 CZE SERVIS ČERNÝ,s.r.o. 02:03.8 00:36.7 00:34.8 (2) splits
6 6 / kluci [ 506 ] Ondřej Podlešák 2017 CZE Pítrs Bikes 02:07.2 00:40.1 00:47.8 (8) splits
7 7 / kluci [ 504 ] Antonín May 2018 CZE Rtyně 02:09.5 00:42.4 00:44.3 (6) splits
8 8 / kluci [ 509 ] Adam Valášek 2017 CZE All Blacks Hronov 02:21.6 00:54.5 01:10.3 (10) splits
9 9 / kluci [ 503 ] Vojtěch Jakube 2018 CZE TOTR Cycling Team 02:24.2 00:57.1 00:44.9 (7) splits
10 10 / kluci [ 507 ] Jiří Růžička 2019 CZE Vysoká Srbská 02:36.7 01:09.6 00:56.0 (9) splits
11 11 / kluci [ 513 ] Jonatán Kaplan 2018 CZE TJ Ski Rudník 03:37.2 02:10.1 01:25.6 (12) splits
12 12 / kluci [ 514 ] Antonín Kopřiva 2017 CZE Qayron SQADRA 03:46.8 02:19.7 01:20.2 (11) splits

result list Holky do 5 let

start ~ 16:40:18

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / holky [ 512 ] Viktorie Třešňáková 2017 CZE TOTR Cycling Team 01:29.1 00:32.4 (1) splits
2 2 / holky [ 511 ] Nela Renfusová 2017 CZE Bystré, Stárkov 02:24.4 00:55.3 00:49.5 (3) splits
3 3 / holky [ 510 ] Zuzana Marková 2017 CZE INS BIKE TEAM 02:30.4 01:01.3 00:49.1 (2) splits
4 4 / holky [ 516 ] Karolína Marková 2019 CZE INS BIKE TEAM 02:32.1 01:03.0 00:50.8 (4) splits

result list Kluci 6-7 let

start ~ 16:52:24

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [ 613 ] Jakub Schejbal 2015 CZE CARLA.KUPKOLO.CZ 03:21.7
2 2 / kluci [ 621 ] Matyáš Cinke 2015 CZE .. 03:23.1 00:01.4
3 3 / kluci [ 605 ] Miky Diblík 2015 CZE Sk Žamberk Tessuti sport 03:28.5 00:06.8
4 4 / kluci [ 610 ] Jan Marel 2016 CZE SILVINI R2 Sport team 03:29.2 00:07.5
5 5 / kluci [ 612 ] Ondřej Plný 2015 CZE MTB Trilogy 03:34.1 00:12.4
6 6 / kluci [ 608 ] Jan Kotrnec 2015 CZE Pitrs Bikes 03:47.4 00:25.7
7 7 / kluci [ 604 ] David David 2015 CZE Litíč 03:52.2 00:30.5
8 8 / kluci [ 607 ] Jan Hotárek 2015 CZE Pítrs bikes 03:57.3 00:35.6
9 9 / kluci [ 603 ] Michal Čada 2015 CZE Redpoint-eleven Team 04:06.5 00:44.8
10 10 / kluci [ 606 ] Piotr Grzelak 2016 POL Sport Team Kudowa Zdrój 04:16.9 00:55.2
11 11 / kluci [ 601 ] Tobiáš Beneš 2015 CZE Stárkov 04:29.3 01:07.6
12 12 / kluci [ 609 ] Rudolf Kysela 2016 CZE LEVIT LOKO TRUTNOV 04:29.5 01:07.8
13 13 / kluci [ 602 ] Adam Bursík 2016 CZE Bikehome 04:46.3 01:24.6
14 14 / kluci [ 611 ] Sebastian Novotný 2016 CZE TOTR Cycling Team 04:58.0 01:36.3
15 15 / kluci [ 619 ] Benjamín Kaplan 2016 CZE Spartak Vrchlabí 06:03.7 02:42.0

result list Holky 6-7 let

start ~ 16:52:24

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / holky [ 616 ] Gabriela Nosálová 2015 CZE Sk Žamberk Tessuti sport 03:41.9
2 2 / holky [ 614 ] Klára Antušková 2015 CZE QAYRON FACTORY RACING TEAM 04:05.9 00:24.0
3 3 / holky [ 618 ] Barbora Staňková 2015 CZE Termyt Byke Team 04:09.1 00:27.2
4 4 / holky [ 617 ] Valerie Novotná 2016 CZE TOTR Cycling Team 04:31.8 00:49.9
5 5 / holky [ 620 ] Maja Melišíková 2015 CZE Běžecký klub Náchod 04:39.7 00:57.8
6 6 / holky [ 615 ] Laura Krusz 2016 POL KKW Walbrzych 05:42.6 02:00.7

result list Kluci 8-9 let

start ~ 17:05:03

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [ 703 ] Hynek Bohuňovský 2013 CZE Cykloklub Jičín 05:11.6 02:30.0 (1) splits
2 2 / kluci [ 708 ] Matouš Kubeček 2013 CZE S-Sport Hronov 05:15.5 00:03.9 02:34.5 (2) splits
3 3 / kluci [ 705 ] Matyáš Hák 2014 CZE SK Janské Lázně 05:33.5 00:21.9 02:37.1 (3) splits
4 4 / kluci [ 721 ] Jakub Zejfart 2013 CZE Cycology North Bike Club 05:46.4 00:34.8 02:45.5 (4) splits
5 5 / kluci [ 714 ] Jonáš Ryšavý 2013 CZE Sobotka Sport Dobruška 06:24.2 01:12.6 03:00.8 (6) splits
6 6 / kluci [ 718 ] Michal Šípek 2014 CZE Express CZ Tufo team Kolín 06:24.4 01:12.8 03:02.7 (7) splits
7 7 / kluci [ 728 ] Jeremiáš Kaplan 2013 CZE Spartak Vrchlabí 06:25.4 01:13.8 02:59.4 (5) splits
8 8 / kluci [ 720 ] Tadeáš Ulvr 2014 CZE Carlakupkolo.cz 06:26.2 01:14.6 03:06.1 (9) splits
9 9 / kluci [ 729 ] Matěj Vaněk 2014 CZE Cykloklub Jičín 06:26.3 01:14.7 03:03.6 (8) splits
10 10 / kluci [ 711 ] Patrik Nosál 2013 CZE Sk Žamberk Tessuti sport 06:43.2 01:31.6 03:16.3 (11) splits
11 11 / kluci [ 710 ] Jiří Kysela 2013 CZE LEVIT LOKO TRUTNOV 06:47.3 01:35.7 03:18.9 (13) splits
12 12 / kluci [ 709 ] Tomáš Kuk 2014 CZE Carla.kupkolo.cz 06:50.8 01:39.2 03:14.3 (10) splits
13 13 / kluci [ 706 ] Filip Horáček 2013 CZE LEVIT LOKO TRUTNOV 07:00.3 01:48.7 03:18.2 (12) splits
14 14 / kluci [ 702 ] Martin Beran 2014 CZE Pitrs bike 07:30.4 02:18.8 03:42.2 (15) splits
15 15 / kluci [ 719 ] Patrik Šolc 2014 CZE Police Nad Metují 08:00.6 02:49.0 03:58.9 (18) splits
16 16 / kluci [ 713 ] Vojtěch Raizer 2014 CZE CARLA.KUPKOLO.CZ 08:03.2 02:51.6 03:39.0 (14) splits
17 17 / kluci [ 701 ] Sam Bednar 2014 CZE Nachod 08:05.4 02:53.8 03:54.2 (16) splits
18 18 / kluci [ 707 ] Václav Hovorka 2014 CZE TOTR CYCLING TEAM 08:17.0 03:05.4 03:57.2 (17) splits
19 19 / kluci [ 717 ] Ondřej Synek 2014 CZE Mal-poric Adventure Team 08:36.2 03:24.6 04:11.9 (19) splits
20 20 / kluci [ 712 ] Martin Podlešák 2013 CZE Pítrs Bikes 08:43.6 03:32.0 04:22.5 (21) splits
21 21 / kluci [ 716 ] Lucas Sulzbacher 2014 CZE Pítrs bikes team 09:03.2 03:51.6 04:14.7 (20) splits

result list Holky 8-9 let

start ~ 17:06:03

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / holky [ 725 ] Rozárie Kazdová 2013 CZE Cykloklub Jičín 05:54.0 02:41.3 (1) splits
2 2 / holky [ 723 ] Lili Diblíková 2013 CZE Sk Žamberk Tessuti sport 06:21.5 00:27.5 02:59.5 (2) splits
3 3 / holky [ 722 ] Aneta Bednaříková 2013 CZE SK Jánské Lázně 06:22.6 00:28.6 03:02.2 (3) splits
4 4 / holky [ 727 ] Tereza Nosálová 2013 CZE Sk Žamberk Tessuti sport 06:47.3 00:53.3 03:20.5 (5) splits
5 5 / holky [ 726 ] Tereza Kotrncová 2013 CZE Pitrs Bikes 07:12.3 01:18.3 03:18.3 (4) splits
6 6 / holky [ 724 ] Kristýna Hanušová 2014 CZE GHOST Junior Team 07:44.8 01:50.8 03:30.7 (6) splits

result list 3 velké okruhy

start ~ 17:31:23

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Muži [ 301 ] Štěpán Štolfa 1998 CZE HSK Cycling Team 39:14.0 12:34.0 (1) 26:21.8 (1) splits
2 2 / Muži [ 323 ] Petr Adámek 1993 CZE Levit LOKO Trutnov 39:49.7 00:35.7 12:37.3 (2) 26:25.3 (3) splits
3 3 / Muži [ 302 ] Pája Jirásek 1992 CZE Pitrs Bikes Team 40:18.6 01:04.6 12:44.6 (4) 26:29.6 (4) splits
4 1 / Masters I [ 304 ] Tomas Berger 1987 CZE Kupkolo.cz 40:20.4 01:06.4 12:39.4 (3) 26:25.1 (2) splits
5 2 / Masters I [ 324 ] Lukáš Drejsl 1986 CZE MONDRAKER Racing team 41:10.6 01:56.6 12:57.6 (5) 27:11.8 (6) splits
6 3 / Masters I [ 322 ] Bako Josef 1985 CZE Kupkolo.cz 41:14.4 02:00.4 13:08.8 (7) 27:11.5 (5) splits
7 1 / Masters II [ 317 ] Ondřej Ptáček 1976 CZE sobotkasport.cz 41:29.3 02:15.3 13:36.4 (9) 27:28.3 (7) splits
8 2 / Masters II [ 303 ] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pítrs bikes team 42:25.1 03:11.1 13:05.2 (6) 27:29.2 (8) splits
9 4 / Muži [ 307 ] Martin Frencl 1990 CZE MONDRAKER Racing team 42:55.2 03:41.2 13:30.7 (8) 28:29.5 (9) splits
10 5 / Muži [ 310 ] Radek Jansa 2000 CZE Pitrs bikes team 43:00.8 03:46.8 13:47.9 (10) 28:30.2 (10) splits
11 6 / Muži [ 316 ] Jiří Martin 1990 CZE Náchod 43:21.8 04:07.8 13:54.7 (13) 28:31.0 (11) splits
12 3 / Masters II [ 312 ] Petr Kordík 1975 CZE Cykloklub Jičín 43:54.7 04:40.7 14:20.6 (16) 28:59.1 (14) splits
13 4 / Masters I [ 313 ] Piotr Krusz 1985 POL KKW Walbrzych 44:00.8 04:46.8 14:04.2 (14) 29:11.3 (15) splits
14 4 / Masters II [ 325 ] Aleš Balcar 1977 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 44:03.3 04:49.3 13:50.9 (12) 28:43.5 (12) splits
15 5 / Masters I [ 308 ] Miroslav Hornych 1980 CZE Ski Police nad Metují 45:48.4 06:34.4 14:35.4 (17) 29:35.7 (16) splits
16 1 / Junioři [ 326 ] Jakub Skalický 2004 CZE Carla.kupkolo.cz 46:13.9 06:59.9 14:12.5 (15) 29:55.4 (17) splits
17 6 / Masters I [ 305 ] Jan Čermák 1978 CZE S-Sport Hronov 47:18.3 08:04.3 14:53.5 (18) 30:58.5 (18) splits
18 5 / Masters II [ 319 ] Jaroslav Svoboda 1971 CZE INS BIKE TEAM 47:37.5 08:23.5 15:10.2 (20) 31:11.6 (19) splits
19 7 / Masters I [ 318 ] Tomáš Sulzbacher 1979 CZE Pítrs bikes team 48:22.9 09:08.9 15:03.0 (19) 31:28.3 (20) splits
20 6 / Masters II [ 311 ] Petr Karajanis 1976 CZE Niko on bike racing team 50:11.7 10:57.7 15:39.0 (21) 32:35.0 (21) splits
21 7 / Masters II [ 320 ] Martin Šupich 1977 CZE Pitrs Bikes Team 51:13.2 11:59.2 16:45.2 (25) 33:59.6 (23) splits
22 8 / Masters II [ 306 ] Radek Felcman 1973 CZE Cykloklub Jičín 51:33.5 12:19.5 15:53.8 (22) 33:42.1 (22) splits
23 9 / Masters II [ 315 ] Jiří Lehotský 1976 CZE Prolog Bike 53:45.5 14:31.5 16:32.7 (24) 34:54.3 (25) splits
24 8 / Masters I [ 309 ] Vena Hornych 1978 CZE Kupkolo Mtbtrilogy 55:01.3 15:47.3 16:16.0 (23) 34:45.1 (24) splits
25 9 / Masters I [ 314 ] Milan Kuk 1985 CZE Carla.kupkolo.cz 59:49.3 20:35.3 18:36.5 (26) 38:48.0 (26) splits
DNF / Muži [ 321 ] Přemek Tejchman 1988 CZE Qayron Sqadra team 13:49.0 (11) 28:56.2 (13)

result list 2 velké okruhy

start ~ 17:34:23

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Kadeti [ 216 ] Filip Saidl 2006 CZE HEAD PRO TEAM OPAVA 26:40.2 13:09.5 (1) splits
2 2 / Kadeti [ 205 ] Dominik Frencl 2007 CZE Jaroslav Kulhavý cycling team 30:01.6 03:21.4 14:14.1 (2) splits
3 1 / Příchozí [ 222 ] Jan Vít 1989 CZE Suchovršice 30:22.4 03:42.2 14:56.4 (5) splits
4 1 / Juniorky [ 214 ] Karla Nováková 2005 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 30:39.0 03:58.8 14:53.7 (3) splits
5 1 / Ženy [ 201 ] Lenka Fridrichová 1994 CZE Eleven Head CST Cyklolive 31:09.1 04:28.9 14:56.0 (4) splits
5 3 / Kadeti [ 220 ] Adam Ulvr 2007 CZE Carlakupkolo.cz 31:09.1 04:28.9 15:07.5 (7) splits
7 1 / Veterans [ 203 ] Tomas Čada 1964 CZE Redpoint-eleven Team 31:19.4 04:39.2 15:19.2 (9) splits
8 2 / Příchozí [ 213 ] Vít Mráz 1974 CZE INS BIKE TEAM 31:20.6 04:40.4 14:59.7 (6) splits
9 4 / Kadeti [ 212 ] Matěj Kubíček 2007 CZE HO Dvůr Králové n.L. 32:08.8 05:28.6 15:40.0 (11) splits
10 3 / Příchozí [ 211 ] Vladimir Kolisko 1980 CZE BK Náchod 32:15.6 05:35.4 15:34.3 (10) splits
11 5 / Kadeti [ 221 ] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 32:43.5 06:03.3 15:17.7 (8) splits
12 2 / Veterans [ 209 ] Jiří Koblasa 1965 CZE Carla.kupkolo.cz 33:19.5 06:39.3 16:03.7 (12) splits
13 1 / Kadetky [ 218 ] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 35:31.7 08:51.5 17:13.0 (14) splits
14 4 / Příchozí [ 208 ] Martin Kačer 1978 CZE Červený Kostelec 35:51.1 09:10.9 17:08.2 (13) splits
15 5 / Příchozí [ 204 ] Ondřej David 1987 CZE Litíč 36:52.7 10:12.5 18:00.0 (16) splits
16 2 / Ženy [ 207 ] Zuzana Horáčková 1982 CZE LEVIT LOKO TRUTNOV 39:03.2 12:23.0 18:52.9 (18) splits
17 3 / Ženy [ 219 ] Lenka Šretrová 1980 CZE Pítrsbikes 39:25.1 12:44.9 18:49.5 (17) splits
18 6 / Příchozí [ 215 ] Filip Plný 1987 CZE MTB Trilogy 41:17.6 14:37.4 19:28.9 (19) splits
19 2 / Juniorky [ 206 ] Eliška Hlízová 2005 CZE LEVIT LOKO TRUTNOV 44:46.1 18:05.9 21:15.0 (21) splits
20 4 / Ženy [ 202 ] Marta Beranová 1985 CZE kupkolo.cz 48:24.7 21:44.5 23:08.5 (22) splits
21 5 / Ženy [ 224 ] Radka Bohmova 1986 CZE www.kupkolo.cz 56:52.6 30:12.4 26:34.1 (23) splits
22 2 / Kadetky [ 210 ] Štěpánka Kohlová 2007 CZE S-Sport Hronov 01:05:18.0 38:37.8 17:57.2 (15) splits
DNF / Příchozí [ 223 ] Kamil Ryšavý 1981 CZE Val 21:07.5 (20)
DNF / Juniorky [ 217 ] Martina Sulzbacherová 2005 CZE Pítrs bikes team 27:14.0 (24)

result list Žáci II

start ~ 17:37:25

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Žáci II [ 111 ] Martin Rous 2009 CZE UNIKOVO MTB TEAM 13:59.8
2 2 / Žáci II [ 101 ] Jáchym Bohuňovský 2009 CZE CYKLOKLUB JIČÍN 14:10.9 00:11.1
3 3 / Žáci II [ 110 ] Adam Papoušek 2008 CZE Bike Freaks Holice 14:12.0 00:12.2
4 4 / Žáci II [ 107 ] Sebastián Jon 2009 CZE Cykloklub Jičín 14:17.7 00:17.9
5 5 / Žáci II [ 113 ] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 15:08.8 01:09.0
6 6 / Žáci II [ 106 ] Patrik Janďourek 2008 CZE Cykloklub Jičín 15:43.5 01:43.7
7 7 / Žáci II [ 102 ] Matyáš Felcman 2008 CZE Cykloklub Jičín 15:59.3 01:59.5
8 8 / Žáci II [ 108 ] Dawid Krusz 2009 POL KKW Walbrzych 16:02.1 02:02.3
9 9 / Žáci II [ 105 ] Oldřich Hornych 2009 CZE Ski Police nad Metují 16:49.7 02:49.9
10 10 / Žáci II [ 118 ] Jaroslav Beran 2009 CZE Police Nad Metují 17:08.4 03:08.6
11 11 / Žáci II [ 103 ] Lukáš Hanuš 2008 CZE S-Sport Hronov 17:17.4 03:17.6
12 12 / Žáci II [ 109 ] Antonín Kyjonka 2008 CZE Cykloklub jičín 17:28.5 03:28.7
13 13 / Žáci II [ 112 ] Václav Rydlo 2008 CZE Pítrs Bikes 19:07.9 05:08.1
14 14 / Žáci II [ 114 ] Tomáš Vítek 2008 CZE Pitrs bikes team 19:37.8 05:38.0

result list Žákyně II

start ~ 17:37:25

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Žákyně II [ 116 ] Anna Kráčmarová 2009 CZE Levit LOKO Trutnov 17:10.4
2 2 / Žákyně II [ 115 ] Tereza Hotárková 2008 CZE Pítrs bikes 19:58.9 02:48.5
3 3 / Žákyně II [ 117 ] Nela Vrabcová 2008 CZE SKI Police 20:32.7 03:22.3

result list Žáci I

start ~ 17:38:23

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [ 815 ] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE Pítrs bikes team 15:17.4
2 2 / kluci [ 808 ] Adam Kohoutek 2011 CZE Pítrsbikes 15:25.7 00:08.3
3 3 / kluci [ 814 ] Adrian Suchánek 2010 CZE S-Sport Hronov 15:25.9 00:08.5
4 4 / kluci [ 805 ] Jan Horáček 2011 CZE LEVIT LOKO TRUTNOV 16:31.7 01:14.3
5 5 / kluci [ 804 ] Matěj Hamáček 2011 CZE Levit Loko Trutnov 17:02.9 01:45.5
6 6 / kluci [ 807 ] Jakub Charousek 2011 CZE Cykloklub Jičín 17:10.1 01:52.7 23:23:32.5 (1) 23:25:49.7 (1) splits
7 7 / kluci [ 812 ] Matěj Prokop 2012 CZE S-sport Hronov 17:37.7 02:20.3
8 8 / kluci [ 806 ] Ivan Hornych 2011 CZE Ski Police nad Metují 18:22.0 03:04.6
9 9 / kluci [ 817 ] Ondřej Vít 2010 CZE Pitrs bike team 18:58.5 03:41.1
10 10 / kluci [ 811 ] Vojtěch Kysela 2010 CZE LEVIT LOKO TRUTNOV 18:58.7 03:41.3
11 11 / kluci [ 818 ] Jakub Vrabec 2010 CZE SKI Police 20:41.7 05:24.3
12 12 / kluci [ 827 ] Šimon Kulveit 2010 CZE Carla.Kupkolo.cz 20:51.2 05:33.8
13 13 / kluci [ 809 ] Jakub Kovář 2012 CZE Pítrs bikes 21:45.8 06:28.4
14 14 / kluci [ 802 ] Jakub Bouček 2012 CZE PITRS BIKES TEAM 21:53.5 06:36.1
15 15 / kluci [ 816 ] Matěj Tuček 2012 CZE PÍTRS BIKES 22:00.2 06:42.8
16 16 / kluci [ 801 ] Lukáš Bernard 2011 CZE S-sport Hronov 22:28.5 07:11.1
17 17 / kluci [ 813 ] Jakub Raizer 2012 CZE CARLA.KUPKOLO.CZ 23:58.3 08:40.9
18 18 / kluci [ 810 ] Milan Kuk 2011 CZE Carla.kupkolo.cz 24:14.7 08:57.3
DNF / kluci [ 803 ] Filip Duspiva 2011 CZE Sk Žamberk Tessuti sport

result list Žákyně I

start ~ 17:39:20

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / holky [ 822 ] Amálie Kornfeldová 2011 CZE Levit Loko Trutnov 17:16.7
2 2 / holky [ 821 ] Anna Bursíková 2012 CZE Bikehome 17:20.6 00:03.9
3 3 / holky [ 823 ] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Levit LOKO Trutnov 19:33.3 02:16.6
4 4 / holky [ 824 ] Klára Petířová 2010 CZE Cyklo Klub Jičín 19:41.2 02:24.5 23:22:44.1 (1) splits
5 5 / holky [ 826 ] Viktorie Melišíková 2011 CZE Běžecký klub Náchod 20:26.7 03:10.0
6 6 / holky [ 819 ] Anna Beranová 2011 CZE CARLA.KUPKOLO.CZ 22:23.1 05:06.4
7 7 / holky [ 820 ] Ema Beranová 2012 CZE Pítrs Bikes 22:37.3 05:20.6
8 8 / holky [ 825 ] Simona Středová 2010 CZE Pitrs bikes 30:31.2 13:14.5