maraton

mtb

results

SP Odolov

2021-09-01 Odolov 

archiv

announcement

registration

start list

results

Odrážedla (bez časomíry) total: 0 , men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Kluci do 5 let total: 4 , men : 4, women: 0, kluci: 4, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Holky do 5 let total: 5 , men : 0, women: 5, kluci: 0, holky: 5 [html] [pdf] [csv]
Kluci 6-7 let total: 24 , men : 24, women: 0, kluci: 24, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Holky 6-7 let total: 6 , men : 0, women: 6, kluci: 0, holky: 6 [html] [pdf] [csv]
Kluci 8-9 let total: 20 , men : 20, women: 0, kluci: 20, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Holky 8-9 let total: 7 , men : 0, women: 7, kluci: 0, holky: 7 [html] [pdf] [csv]
Žáci I total: 22 , men : 22, women: 0, kluci: 22, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Žákyně I total: 12 , men : 0, women: 12, kluci: 0, holky: 12 [html] [pdf] [csv]
3 velké okruhy total: 32 , men : 32, women: 0, Junioři: 6, Muži: 5, Masters I: 5, Masters II: 16 [html] [pdf] [csv]
2 velké okruhy total: 25 , men : 16, women: 9, Kadeti: 6, Příchozí: 8, Veterans: 2, Kadetky: 4, Juniorky: 0, Ženy: 5 [html] [pdf] [csv]
Žáci II total: 15 , men : 15, women: 0, Žáci II: 15, Žákyně II: 0 [html] [pdf] [csv]
Žákyně II total: 5 , men : 0, women: 5, Žáci II: 0, Žákyně II: 5 [html] [pdf] [csv]

result list Odrážedla (bez časomíry)

start ~ 16:30:00

result list Kluci do 5 let

start ~ 16:44:10

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [ 514 ] Jan Marel 2016 CZE Velká Jesenice 03:46.0
2 2 / kluci [ 513 ] Mikuláš Krmaš 2016 CZE Hronov 04:11.0 00:25.0
3 3 / kluci [ 512 ] Adam Bursík 2016 CZE Bikehome 04:15.0 00:29.0
4 4 / kluci [ 511 ] Antonin May 2018 CZE Rtyně 04:27.0 00:41.0

result list Holky do 5 let

start ~ 16:44:10

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / holky [ 502 ] Laura Krusz 2016 POL KKW Nexelo Walbrzych 03:59.0
2 2 / holky [ 501 ] Sofie Jörka 2016 CZE Jsme Fitness Food Menu 04:06.0 00:07.0
3 3 / holky [ 503 ] Viktorie Třešňáková 2017 CZE Pitrs Bikes Team 04:20.0 00:21.0
4 4 / holky [ 505 ] Zuzana Marková 2017 CZE INS BIKE TEAM 04:22.0 00:23.0
5 5 / holky [ 504 ] Madlen Martinová 2018 CZE Kah Sport Vrchlabí 04:25.0 00:26.0

result list Kluci 6-7 let

start ~ 16:56:06

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [ 612 ] Michal Šípek 2014 CZE Expres Cz - Tufo Team Kolin 03:35.6
2 2 / kluci [ 613 ] Tadeaš Ulvr 2014 CZE Carla.kupkolo.cz 03:43.5 00:07.9
3 3 / kluci [ 611 ] Matyáš Novák 2014 CZE Pitrs Bikes Team 03:43.6 00:08.0
4 4 / kluci [ 614 ] Matěj Vaněk 2014 CZE Brada-rybníček 03:51.1 00:15.5
5 5 / kluci [ 615 ] Štěpán Holubec 2015 CZE Valteřice 04:00.5 00:24.9
6 6 / kluci [ 622 ] Tomáš Kuk 2014 CZE Carla.kupkolo.cz 04:04.3 00:28.7
7 7 / kluci [ 634 ] Jakub Schejbal 2015 CZE Kocbeře 04:04.5 00:28.9
8 8 / kluci [ 626 ] Jakub Drha 2014 CZE Hotel Hubertus Špindl 04:10.4 00:34.8
9 9 / kluci [ 625 ] Václav Hovorka 2014 CZE Zábrodí 04:13.2 00:37.6
10 10 / kluci [ 624 ] Vojtěch Raizer 2014 CZE Kupkolo 04:13.6 00:38.0
11 11 / kluci [ 616 ] Matyáš Cinke 2015 CZE Mx Enduro Úpice 04:15.4 00:39.8
12 12 / kluci [ 618 ] Lukáš Šimek 2014 CZE S-sport Hronov 04:18.7 00:43.1
13 13 / kluci [ 619 ] Martin Beran 2014 CZE Pitrs Bikes Team 04:20.4 00:44.8
14 14 / kluci [ 628 ] Matěj Doležal 2014 CZE Náchod 04:34.8 00:59.2
15 15 / kluci [ 623 ] Ondřej Synek 2014 CZE Mal-poric Adventure Team 04:40.4 01:04.8
16 16 / kluci [ 630 ] Jan Hotárek 2015 CZE Pitrs Bikes Team 04:51.6 01:16.0
17 17 / kluci [ 633 ] Matyáš Martin 2015 CZE Kah Sport Vrchlabí 04:52.8 01:17.2
18 18 / kluci [ 635 ] Václav Bárta 2015 CZE Úpice 05:10.0 01:34.4
19 19 / kluci [ 631 ] Antonín Krmaš 2015 CZE Hronov 05:11.9 01:36.3
20 20 / kluci [ 629 ] Ondřej Plný 2015 CZE mtb Trilogy 05:19.1 01:43.5
21 21 / kluci [ 621 ] Jakub Lener 2014 CZE Náchod 05:19.8 01:44.2
22 22 / kluci [ 632 ] Michal Čada 2015 CZE Redpoint-eleven Team 05:23.3 01:47.7
23 23 / kluci [ 617 ] Šimon Kuřátko 2015 CZE S-sport Hronov 05:33.9 01:58.3
24 24 / kluci [ 627 ] Lucas Sulzbacher 2014 CZE Pitrs Bikes Team 08:18.5 04:42.9

result list Holky 6-7 let

start ~ 16:57:07

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / holky [ 604 ] Klára Antušková 2015 CZE Qayron Factory Racing Team 04:06.0
2 2 / holky [ 606 ] Gabriela Nosálová 2015 CZE Unikovo MTB 04:12.4 00:06.4
3 3 / holky [ 601 ] Kristýna Hanušová 2014 CZE Ghost junior team 04:13.3 00:07.3
4 4 / holky [ 603 ] Barborka Staňková 2015 CZE Termyt Byke Team 05:04.1 00:58.1
5 5 / holky [ 602 ] Emma Zákravská 2015 CZE Hronov 05:42.2 01:36.2
DNS / holky [ 605 ] Maja Melišíková 2015 CZE Běžecký Klub Náchod

result list Kluci 8-9 let

start ~ 17:08:46

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [ 702 ] Kryštof Holubec 2012 CZE Nové Město Na Moravě 05:33.7 02:43.9 (1) splits
2 2 / kluci [ 701 ] Hynek Bohuňovský 2013 CZE Cykloklub Jičín 05:48.5 00:14.8 02:47.2 (2) splits
3 3 / kluci [ 703 ] Petr Sychrovský 2012 CZE Aerotec Sport Team 05:49.7 00:16.0 02:49.3 (3) splits
4 4 / kluci [ 704 ] Jakub Zejfart 2013 CZE North Bike Junior Team 06:27.2 00:53.5 03:10.2 (5) splits
5 5 / kluci [ 709 ] Jakub Trvalec 2012 CZE Hořické Kolonožky 06:28.5 00:54.8 03:13.9 (8) splits
6 6 / kluci [ 716 ] Jonáš Ryšavý 2013 CZE Val 06:28.6 00:54.9 03:10.8 (6) splits
7 7 / kluci [ 718 ] Jakub Kovář 2012 CZE Pitrs Bikes Team 06:36.7 01:03.0 03:08.9 (4) splits
8 8 / kluci [ 707 ] David Trvalec 2012 CZE Hořické Kolonožky 06:39.3 01:05.6 03:18.2 (12) splits
9 9 / kluci [ 713 ] Jakub Bouček 2012 CZE Pitrs Bikes Team 06:44.3 01:10.6 03:17.3 (10) splits
10 10 / kluci [ 705 ] Matěj Prokop 2012 CZE S-sport Hronov 06:45.9 01:12.2 03:18.1 (11) splits
11 11 / kluci [ 720 ] Daniel Budina 2012 CZE Chomutice 06:47.1 01:13.4 03:19.3 (13) splits
12 12 / kluci [ 708 ] Ondřej Staněk 2013 CZE Termyt Byke Team 06:50.7 01:17.0 03:12.9 (7) splits
13 13 / kluci [ 710 ] Jan Petřík 2013 CZE S-Sport Hronov 06:51.9 01:18.2 03:14.5 (9) splits
14 14 / kluci [ 706 ] Matouš Kubeček 2013 CZE Červený Kostelec 07:10.1 01:36.4 03:21.7 (14) splits
15 15 / kluci [ 717 ] Jan Drha 2013 CZE Hotel Hubertus Špindl 07:34.2 02:00.5 03:37.2 (15) splits
16 16 / kluci [ 715 ] Jakub Raizer 2012 CZE Kupkolo 07:37.1 02:03.4 03:39.3 (16) splits
17 17 / kluci [ 714 ] Matěj Tuček 2012 CZE Pitrs Bikes Team 07:37.3 02:03.6 03:53.8 (17) splits
18 18 / kluci [ 711 ] Filip Horáček 2013 CZE APACHE Loko Trutnov 07:50.1 02:16.4 03:55.6 (18) splits
19 19 / kluci [ 712 ] Martin Podlešák 2013 CZE Pitrs Bikes Team 08:41.6 03:07.9 04:14.5 (20) splits
20 20 / kluci [ 719 ] Jan Malík 2012 CZE Žďár Nad Metují 08:49.5 03:15.8 04:13.3 (19) splits

result list Holky 8-9 let

start ~ 17:09:46

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / holky [ 731 ] Anna Bursíková 2012 CZE Bikehome 05:52.4 02:52.1 (1) splits
2 2 / holky [ 733 ] Rozárie Kazdová 2013 CZE Cykloklub Jičín 06:39.0 00:46.6 03:10.3 (2) splits
3 3 / holky [ 732 ] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Apache Loko Trutnov 06:55.6 01:03.2 03:13.8 (3) splits
4 4 / holky [ 735 ] Amalie Wolfová 2012 CZE Sa Špindlerův Mlýn 06:57.8 01:05.4 03:29.9 (6) splits
5 5 / holky [ 734 ] Ema Beranová 2012 CZE Pitrs Bikes Team 06:59.5 01:07.1 03:21.5 (5) splits
6 6 / holky [ 737 ] Aneta Bednaříková 2013 CZE S Sport Hronov 07:00.4 01:08.0 03:17.6 (4) splits
7 7 / holky [ 736 ] Ema Šrytrova 2013 CZE Pitrs Bikes Team 08:58.0 03:05.6 04:44.5 (7) splits

result list Žáci I

start ~ 17:21:44

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [ 813 ] Martin Rous 2009 CZE Unikovo Mtb Team 07:17.9 02:16.8 (2) 04:47.8 (2) splits
2 2 / kluci [ 801 ] Jáchym Bohuňovský 2009 CZE Cykloklub Jičín 07:42.4 00:24.5 02:15.3 (1) 04:46.4 (1) splits
3 3 / kluci [ 803 ] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE Pitrs Bikes Team 07:44.9 00:27.0 02:28.3 (3) 05:12.4 (4) splits
4 4 / kluci [ 802 ] Adam Kohoutek 2011 CZE Pitrs Bikes Team 08:13.0 00:55.1 02:30.6 (4) 05:12.0 (3) splits
5 5 / kluci [ 810 ] Sebastián Jon 2009 CZE Mtb Spartak Vrchlabí 08:24.2 01:06.3 02:33.2 (5) 05:25.7 (5) splits
6 6 / kluci [ 822 ] Olda Hornych 2009 CZE Ski Police Nad Metují 08:32.7 01:14.8 02:51.4 (8) 05:43.5 (7) splits
7 7 / kluci [ 806 ] Adrian Suchánek 2010 CZE S-sport Hronov 08:36.3 01:18.4 02:46.2 (7) 05:43.2 (6) splits
8 8 / kluci [ 814 ] Eduard Rušikvas 2009 CZE Bike Team Špindlerův Mlýn 08:45.2 01:27.3 02:51.5 (9) 05:51.7 (9) splits
9 9 / kluci [ 817 ] Dawid Krusz 2009 POL KKW Nexelo Walbrzych 08:48.5 01:30.6 02:45.0 (6) 05:48.4 (8) splits
10 10 / kluci [ 805 ] Jan Horáček 2011 CZE APACHE Loko Trutnov 08:57.0 01:39.1 03:03.0 (11) 06:12.7 (11) splits
11 11 / kluci [ 804 ] Matěj Hamáček 2011 CZE Apache Loko Trutnov 09:11.3 01:53.4 03:00.1 (10) 06:09.1 (10) splits
12 12 / kluci [ 812 ] Šimon Moravec 2010 CZE Pitrs Bikes Team 09:35.1 02:17.2 03:03.1 (12) 06:18.3 (12) splits
13 13 / kluci [ 811 ] Matouš Moravec 2011 CZE Pitrs Bikes Team 09:41.6 02:23.7 03:03.6 (13) 06:21.1 (13) splits
14 14 / kluci [ 816 ] Vojtech Novak 2010 CZE Bike Team Spindleruv Mlyn 09:48.9 02:31.0 03:07.3 (15) 06:40.0 (15) splits
15 15 / kluci [ 821 ] Jaroslav Beran 2009 CZE Police Nad Metují 10:04.0 02:46.1 03:04.0 (14) 06:32.8 (14) splits
16 16 / kluci [ 823 ] Ivan Hornych 2011 CZE Ski Police Nad Metují 10:05.7 02:47.8 03:16.5 (16) 06:42.3 (16) splits
17 17 / kluci [ 819 ] Matěj Holan 2009 CZE Carla.kupkolo.cz 10:22.6 03:04.7 03:20.3 (19) 06:50.5 (17) splits
18 18 / kluci [ 809 ] Milan Kuk 2011 CZE Carla.kupkolo.cz 10:36.8 03:18.9 03:28.5 (20) 07:07.9 (20) splits
19 19 / kluci [ 807 ] Šimon Kulveit 2010 CZE Carla.Kupkolo.cz 10:37.1 03:19.2 03:19.5 (18) 06:57.2 (18) splits
20 20 / kluci [ 808 ] Lukáš Bernard 2011 CZE S-sport Hronov 10:38.4 03:20.5 03:29.5 (21) 07:08.5 (21) splits
21 21 / kluci [ 815 ] Jakub Vrabec 2010 CZE Ski Police Nad Metují 10:42.5 03:24.6 03:18.6 (17) 07:00.0 (19) splits
22 (-1) 22 / kluci [ 820 ] Michal Grosspitsch 2011 CZE Hořičky 12:55.9 05:50.3 (22) 12:55.9 (22)

result list Žákyně I

start ~ 17:22:43

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / holky [ 831 ] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 08:44.8 02:38.3 (1) 05:41.9 (1) splits
2 2 / holky [ 830 ] krystýna křížová 2009 CZE buff 08:52.3 00:07.5 02:47.5 (3) 05:49.5 (2) splits
3 3 / holky [ 832 ] Valentina Trvalcová 2009 CZE Hořické Kolonožky 09:00.2 00:15.4 02:52.2 (5) 05:57.2 (4) splits
4 4 / holky [ 840 ] Anežka Holanová 2009 CZE Carla.kupkolo.cz 09:01.7 00:16.9 02:50.8 (4) 05:58.1 (5) splits
5 5 / holky [ 834 ] Amálie Kornfeldová 2011 CZE Apache Loko Trutnov 09:07.8 00:23.0 02:47.0 (2) 05:57.0 (3) splits
6 6 / holky [ 833 ] Viktorie Melišíková 2011 CZE Běžecký Klub Náchod 09:51.0 01:06.2 03:11.4 (6) 06:33.3 (7) splits
7 7 / holky [ 835 ] Maja Kunčíkova 2010 CZE Vrchlabí 09:52.2 01:07.4 03:13.4 (7) 06:33.0 (6) splits
8 8 / holky [ 838 ] Natalia Ziółkowska 2010 POL Wałbrzych 11:20.8 02:36.0 03:29.9 (8) 07:13.9 (8) splits
9 9 / holky [ 841 ] Zuzana Ryšavá 2011 CZE Val 11:55.7 03:10.9 03:41.7 (9) 07:40.7 (9) splits
10 10 / holky [ 837 ] Simona Středová 2010 CZE Pitrs Bikes Team 13:07.1 04:22.3 03:54.5 (11) 08:25.8 (10) splits
11 11 / holky [ 839 ] Vendula Grosspitschová 2009 CZE Hořičky 14:42.4 05:57.6 04:16.4 (12) 09:23.8 (11) splits
12 12 / holky [ 836 ] Lenka Jansová 2010 CZE Pitrs Bikes Team 23:38:23.7 23:29:38.9 03:46.3 (10) splits

result list 3 velké okruhy

start ~ 17:42:49

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Muži [ 329 ] Roman Morávek 2002 CZE Velocoachcz 43:44.8 14:10.7 (2) 28:58.6 (2) splits
2 1 / Junioři [ 322 ] Jakub Hák 2004 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 43:52.9 00:08.1 14:02.0 (1) 28:58.3 (1) splits
3 1 / Masters II [ 330 ] Jan Martin 1980 CZE Kah Sport Vrchlabí 44:43.0 00:58.2 14:22.0 (4) 29:21.0 (3) splits
4 2 / Masters II [ 303 ] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pitrs Bikes Team 44:51.9 01:07.1 14:27.0 (6) 29:38.9 (5) splits
5 1 / Masters I [ 333 ] Tomáš Berger 1987 CZE kupkolo.cz/HZS Pardubice 45:01.4 01:16.6 14:35.8 (7) 29:40.3 (6) splits
6 2 / Masters I [ 302 ] Lukáš Čáp 1984 CZE Hsk Cycling Team 45:21.5 01:36.7 14:18.8 (3) 29:38.3 (4) splits
7 2 / Muži [ 305 ] Pavel Jirásek 1992 CZE Pitrs Bikes Team 45:40.7 01:55.9 14:54.2 (9) 30:23.1 (9) splits
8 3 / Masters II [ 304 ] Petr Pinkava 1977 CZE Silvini R2 sport 45:48.1 02:03.3 14:40.8 (8) 30:15.3 (8) splits
9 3 / Masters I [ 318 ] Lukáš Drejsl 1986 CZE Mondraker Racing Team 47:27.9 03:43.1 14:26.6 (5) 30:11.1 (7) splits
10 4 / Masters II [ 315 ] Aleš Balcar 1977 CZE Tj Sokol Nové Město Nad Metují 48:05.1 04:20.3 15:28.1 (12) 31:32.9 (10) splits
11 3 / Muži [ 332 ] Radek Jansa 2000 CZE Pitrs Bikes Team 48:35.2 04:50.4 15:11.7 (10) 31:34.1 (11) splits
12 2 / Junioři [ 324 ] Michal Petr 2004 CZE Ins Bike Team 49:02.6 05:17.8 15:27.2 (11) 32:25.9 (12) splits
13 4 / Masters I [ 319 ] Piotr Krusz 1985 POL KKW Nexelo Walbrzych 49:21.7 05:36.9 15:51.0 (13) 32:43.9 (13) splits
14 5 / Masters I [ 316 ] Jiří Martin 1990 CZE Náchod 49:25.8 05:41.0 15:58.2 (14) 33:03.7 (15) splits
15 5 / Masters II [ 328 ] Martin Štolfa 1974 CZE Ski Police Nad Metují 49:51.1 06:06.3 16:01.7 (15) 32:57.6 (14) splits
16 3 / Junioři [ 306 ] Jakub Skalický 2004 CZE Carla.kupkolo.cz 50:52.4 07:07.6 16:42.0 (17) 33:55.4 (17) splits
17 6 / Masters II [ 307 ] Tomáš Winter 1977 CZE Bp Lumen 50:53.6 07:08.8 16:49.7 (21) 34:05.5 (21) splits
18 7 / Masters II [ 323 ] Tomáš Sulzbacher 1979 CZE Pitrs Bikes Team 51:06.4 07:21.6 16:43.7 (20) 33:53.7 (16) splits
19 8 / Masters II [ 321 ] Luděk Pivnička 1973 CZE Pivnicka.cz 51:20.4 07:35.6 16:41.7 (16) 33:58.3 (18) splits
20 9 / Masters II [ 312 ] Jan Čermák 1978 CZE S - Sport Hronov 51:36.0 07:51.2 16:42.4 (18) 34:02.3 (20) splits
21 10 / Masters II [ 327 ] Petr Karajanis 1976 CZE Niko on bike 52:07.8 08:23.0 16:43.1 (19) 33:58.4 (19) splits
22 11 / Masters II [ 311 ] Martin Šupich 1977 CZE Pitrs Bikes Team 52:48.0 09:03.2 17:19.1 (25) 34:50.7 (22) splits
23 4 / Muži [ 326 ] Rafał Słonina 1994 POL DECATHLON SZCZAWNO 53:01.7 09:16.9 16:54.6 (22) 35:04.6 (23) splits
24 5 / Muži [ 320 ] Jan Ther 1999 CZE MONDRAKER Racing team 53:09.6 09:24.8 17:18.6 (24) 35:12.7 (25) splits
25 12 / Masters II [ 313 ] Véna Hornych 1978 CZE Kupkolo Mtbtrilogy.cz 54:59.7 11:14.9 17:06.9 (23) 35:07.7 (24) splits
26 13 / Masters II [ 317 ] Libor Novak 1972 CZE Bike Team Spindleruv Mlyn 57:20.8 13:36.0 18:11.8 (26) 37:27.5 (26) splits
27 4 / Junioři [ 325 ] Michal Mertlík 2004 CZE Apache Loko Trutnov 59:16.4 15:31.6 18:19.2 (27) 38:01.5 (27) splits
28 5 / Junioři [ 331 ] Radim Kulda 2004 CZE Trutnov 01:00:17.3 16:32.5 18:34.5 (28) 38:32.1 (28) splits
29 14 / Masters II [ 308 ] Aleš Šimek 1976 CZE Jilemnice 01:03:41.9 19:57.1 20:18.6 (31) 41:47.0 (30) splits
30 15 / Masters II [ 309 ] Martin Krátký 1977 CZE Bike Freaks Holice 01:04:58.3 21:13.5 20:01.5 (30) 41:25.6 (29) splits
DNF / Masters II [ 314 ] Jakub Cupal 1975 CZE Praha 4 18:59.2 (29) 44:42.3 (31)
DNF / Junioři [ 310 ] Marian Svoboda 2003 CZE Unikovo Mtb Team

result list 2 velké okruhy

start ~ 17:45:49

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Kadeti [ 201 ] Filip Saidl 2006 CZE Pitrs Bikes Team 29:55.0 14:37.8 (1) splits
2 1 / Příchozí [ 220 ] Martin Frencl 1990 CZE MONDRAKER Racing team 31:17.4 01:22.4 15:22.0 (3) splits
3 2 / Kadeti [ 219 ] Jakub Pivnička 2005 CZE Pivnicka.cz 31:44.3 01:49.3 15:12.5 (2) splits
4 3 / Kadeti [ 210 ] Jiří Matoulek 2006 CZE Trutnov 32:14.0 02:19.0 15:51.2 (4) splits
5 2 / Příchozí [ 226 ] Jan Vít 1989 CZE Suchovršice 32:47.8 02:52.8 16:06.0 (5) splits
6 1 / Veterans [ 227 ] Tomas Čada 1964 CZE Redpoint-eleven Team 34:05.3 04:10.3 16:43.9 (6) splits
7 2 / Veterans [ 203 ] Jiří Koblasa 1965 CZE Carla.kupkolo.cz 34:42.6 04:47.6 17:04.4 (7) splits
8 3 / Příchozí [ 216 ] Daniel Gabrle 1992 CZE Trutnov 34:59.9 05:04.9 17:05.5 (8) splits
9 4 / Kadeti [ 204 ] Tobiáš Kulveit 2006 CZE Carla.Kupkolo.cz 35:01.8 05:06.8 17:14.5 (9) splits
10 1 / Kadetky [ 214 ] Karla Nováková 2005 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 35:04.0 05:09.0 17:25.4 (10) splits
11 1 / Ženy [ 218 ] Lenka Fridrichová 1994 CZE Ghost Team 35:05.1 05:10.1 17:36.0 (13) splits
12 4 / Příchozí [ 222 ] Jiří Petr 1974 CZE INS BIKE TEAM 35:51.6 05:56.6 17:34.2 (11) splits
13 5 / Příchozí [ 205 ] Robert Cinke 1984 CZE Mx Enduro Úpice 35:52.1 05:57.1 17:34.6 (12) splits
14 2 / Kadetky [ 207 ] Martina Sulzbacherová 2005 CZE Pitrs Bikes Team 37:11.1 07:16.1 18:14.4 (14) splits
15 5 / Kadeti [ 208 ] Jan Pešina 2006 CZE Redpoint-eleven Team 37:13.6 07:18.6 18:15.5 (15) splits
16 2 / Ženy [ 206 ] Jana Adámková 1996 CZE Apache Loko Trutnov 39:01.4 09:06.4 18:46.7 (16) splits
17 3 / Ženy [ 221 ] Kateřina Teuberová 1990 CZE HSK cycling team 39:21.2 09:26.2 19:03.2 (17) splits
18 6 / Příchozí [ 209 ] Martin Kačer 1978 CZE Červený Kostelec 41:00.5 11:05.5 19:57.9 (18) splits
19 4 / Ženy [ 211 ] Lenka Šretrová 1980 CZE Pitrs Bikes Team 41:27.3 11:32.3 19:58.1 (19) splits
20 3 / Kadetky [ 212 ] Lucie Šretrová 2006 CZE S-sport Hronov 41:54.1 11:59.1 20:36.5 (21) splits
21 5 / Ženy [ 217 ] Zuzana Horáčková 1982 CZE APACHE Loko Trutnov 41:55.2 12:00.2 20:10.7 (20) splits
22 4 / Kadetky [ 213 ] Adéla Šulcová 2006 CZE S-sport Hronov 43:14.7 13:19.7 21:09.9 (23) splits
23 (-1) 7 / Příchozí [ 224 ] Matěj Grosspitsch 1988 CZE Hořičky 32:19.3 32:19.3 (24)
DNF / Příchozí [ 225 ] Jan Petřík 1988 CZE S-Sport Hronov 21:05.5 (22)
DNF / Kadeti [ 228 ] Ondřej Malík 2006 CZE Žďár Nad Metují

result list Žáci II

start ~ 17:48:49

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Žáci II [ 118 ] Dominik Frencl 2007 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 16:42.6
2 2 / Žáci II [ 102 ] Adam Ulvr 2007 CZE Carla.kupkolo.cz 17:25.1 00:42.5
3 3 / Žáci II [ 113 ] Jan Bednařík 2007 CZE Hronov 17:42.8 01:00.2
4 4 / Žáci II [ 114 ] Marcel Svoboda 2007 CZE Unikovo Mtb Team 17:54.2 01:11.6
5 5 / Žáci II [ 103 ] Samuel Vik 2007 CZE S-sport Hronov 18:09.9 01:27.3
6 6 / Žáci II [ 110 ] Tadeáš Povr 2007 CZE Cyklo Klub Jičín 18:11.7 01:29.1
7 7 / Žáci II [ 121 ] Adam Papoušek 2008 CZE Bike Freaks Holice 18:28.3 01:45.7
8 8 / Žáci II [ 104 ] Patrik Janďourek 2008 CZE Cyklo Klub Jičín 18:32.8 01:50.2
9 9 / Žáci II [ 107 ] Michal Šretr 2008 CZE S-sport Hronov 18:59.5 02:16.9
10 10 / Žáci II [ 112 ] Matyas Skandera 2008 CZE Sa Špindlerův Mlýn 19:57.5 03:14.9
11 11 / Žáci II [ 120 ] Kacper Wereszczynski 2008 POL Mieroszow 20:24.7 03:42.1
12 12 / Žáci II [ 106 ] Matyáš Felcman 2008 CZE Cykloklub Jičín 20:25.5 03:42.9
13 13 / Žáci II [ 108 ] Lukáš Hanuš 2008 CZE S-sport Hronov 20:35.0 03:52.4
14 14 / Žáci II [ 109 ] Tomáš Vítek 2008 CZE Pitrs Bikes Team 22:01.0 05:18.4
15 15 / Žáci II [ 123 ] Václav Rydlo 2008 CZE Pitrs Bikes Team 22:01.5 05:18.9

result list Žákyně II

start ~ 17:49:49

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Žákyně II [ 111 ] Zuzka Krátká 2008 CZE Bike Freaks Holice 17:09.8
2 2 / Žákyně II [ 117 ] Eva Drhová 2008 CZE Hotel Hubertus Špindl 18:04.8 00:55.0
3 3 / Žákyně II [ 105 ] Ella Kuncikova 2007 CZE Bike klub Spindl 18:12.4 01:02.6
4 4 / Žákyně II [ 115 ] Valerie Novakova 2007 CZE Bike Team Spindleruv Mlyn 22:03.1 04:53.3
5 5 / Žákyně II [ 122 ] Tereza Hotárková 2008 CZE Pitrs Bikes Team 23:36.2 06:26.4