maraton

mtb

results

SP Hronov

2021-09-22 Hronov 

announcement

registration

start list

results

Odrážedla (bez časomíry) total: 0, men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Kluci do 5 let total: 5, men : 5, women: 0, kluci: 5, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Holky do 5 let total: 5, men : 0, women: 5, kluci: 0, holky: 5 [html] [pdf] [csv]
Kluci 6-7 let total: 20, men : 20, women: 0, kluci: 20, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Holky 6-7 let total: 5, men : 0, women: 5, kluci: 0, holky: 5 [html] [pdf] [csv]
Kluci 8-9 let total: 13, men : 13, women: 0, kluci: 13, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Holky 8-9 let total: 6, men : 0, women: 6, kluci: 0, holky: 6 [html] [pdf] [csv]
Žáci I total: 20, men : 20, women: 0, kluci: 20, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Žákyně I total: 9, men : 0, women: 9, kluci: 0, holky: 9 [html] [pdf] [csv]
3 velké okruhy total: 25, men : 25, women: 0, Junioři: 4, Muži: 5, Masters I: 3, Masters II: 13 [html] [pdf] [csv]
2 velké okruhy total: 21, men : 13, women: 8, Kadeti: 7, Příchozí: 5, Veterans: 1, Kadetky: 3, Juniorky: 0, Ženy: 5 [html] [pdf] [csv]
Žáci II total: 16, men : 16, women: 0, Žáci II: 16, Žákyně II: 0 [html] [pdf] [csv]
Žákyně II total: 2, men : 0, women: 2, Žáci II: 0, Žákyně II: 2 [html] [pdf] [csv]

result list Odrážedla (bez časomíry)

start ~ 15:30:00

result list Kluci do 5 let

start ~ 15:36:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [514] Jan Marel 2016 CZE Mareláci 01:48.4
2 2 / kluci [516] Kevin Tyle 2016 CZE Bike trám Šp.Mlýn 02:14.0 00:25.6
3 3 / kluci [512] Adam Bursík 2016 CZE Bikehome 02:28.1 00:39.7
4 4 / kluci [517] Adam Valášek 2017 CZE KolaChaloupka.cz 02:38.5 00:50.1
5 5 / kluci [511] Antonín May 2018 CZE Rtyně V Podkrkonoší 03:16.1 01:27.7

result list Holky do 5 let

start ~ 15:36:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / holky [503] Viktorie Třešňáková 2017 CZE Pitrs Bikes Team 02:02.9
2 2 / holky [501] Sofie Jörka 2016 CZE Jsme Fitness Food Menu 02:03.6 00:00.7
3 3 / holky [502] Laura Krusz 2016 POL KKW Nexelo Walbrzych 02:28.2 00:25.3
4 4 / holky [505] Zuzana Marková 2017 CZE INS BIKE TEAM 02:54.2 00:51.3
5 5 / holky [507] Adéla Vernerová 2016 CZE Pítrsbikes 04:04.3 02:01.4

result list Kluci 6-7 let

start ~ 15:47:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [613] Tadeaš Ulvr 2014 CZE Carla.kupkolo.cz 02:02.6
2 2 / kluci [614] Matěj Vaněk 2014 CZE Cykloklub Jičín 02:05.9 00:03.3
3 3 / kluci [639] Matyáš Hák 2014 CZE SK Janské Lázně 02:06.0 00:03.4
4 4 / kluci [612] Michal Šípek 2014 CZE Expres Cz - Tufo Team Kolin 02:06.4 00:03.8
5 5 / kluci [611] Matyáš Novák 2014 CZE Pitrs Bikes Team 02:24.4 00:21.8
6 6 / kluci [622] Tomáš Kuk 2014 CZE Carla.kupkolo.cz 02:26.4 00:23.8
7 7 / kluci [624] Vojtěch Raizer 2014 CZE Kupkolo 02:51.6 00:49.0
8 8 / kluci [618] Lukáš Šimek 2014 CZE S-sport Hronov 03:06.2 01:03.6
9 9 / kluci [628] Matěj Doležal 2014 CZE Náchod 03:19.6 01:17.0
10 10 / kluci [625] Václav Hovorka 2014 CZE Zábrodí 03:23.1 01:20.5
11 11 / kluci [619] Martin Beran 2014 CZE Pitrs Bikes Team 03:28.6 01:26.0
12 12 / kluci [629] Ondřej Plný 2015 CZE mtb Trilogy 03:30.9 01:28.3
13 13 / kluci [616] Matyáš Cinke 2015 CZE Mx Enduro Úpice 03:31.7 01:29.1
14 14 / kluci [620] Vít Pospíšil 2015 CZE Cykloklub Jičín 04:12.4 02:09.8
15 15 / kluci [621] Jakub Lener 2014 CZE Náchod 04:15.0 02:12.4
16 16 / kluci [623] Ondřej Synek 2014 CZE Mal-poric Adventure Team 04:19.9 02:17.3
17 17 / kluci [632] Michal Čada 2015 CZE Redpoint-eleven Team 04:45.9 02:43.3
18 18 / kluci [641] Tobiáš Beneš 2015 CZE Stárkov 04:56.9 02:54.3
19 19 / kluci [627] Lucas Sulzbacher 2014 CZE Pitrs Bikes Team 05:27.6 03:25.0
20 20 / kluci [642] Tadeáš Tyle 2014 CZE Bike trám Šp.Mlýn 05:41.1 03:38.5

result list Holky 6-7 let

start ~ 15:48:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / holky [606] Gabriela Nosálová 2015 CZE Unikovo Mtb Team 03:47.0
2 2 / holky [601] Kristýna Hanušová 2014 CZE Ghost junior team 03:50.4 00:03.4
3 3 / holky [603] Barborka Staňková 2015 CZE Termyt Byke Team 03:51.6 00:04.6
4 4 / holky [604] Klára Antušková 2015 CZE Qayron Factory Racing Team 03:56.2 00:09.2
5 5 / holky [605] Maja Melišíková 2015 CZE Běžecký klub Náchod 04:44.8 00:57.8

result list Kluci 8-9 let

start ~ 15:56:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [702] Kryštof Holubec 2012 CZE Nové Město Na Moravě 03:54.0 01:53.3 (1)
2 2 / kluci [701] Hynek Bohuňovský 2013 CZE Cykloklub Jičín 03:58.8 00:04.8 01:54.3 (2)
3 3 / kluci [703] Petr Sychrovský 2012 CZE Aerotec Sport Team 04:05.2 00:11.2 01:57.0 (3)
4 4 / kluci [720] Daniel Budina 2012 CZE Cykloklub Jičín 04:31.6 00:37.6 02:08.9 (4)
5 5 / kluci [709] Jakub Trvalec 2012 CZE Hořické Kolonožky 04:34.4 00:40.4 02:13.3 (5)
6 6 / kluci [705] Matěj Prokop 2012 CZE S-sport Hronov 04:57.1 01:03.1 02:22.7 (6)
7 7 / kluci [706] Matouš Kubeček 2013 CZE Červený Kostelec 04:59.8 01:05.8 02:25.5 (7)
8 8 / kluci [708] Ondřej Staněk 2013 CZE Termyt Byke Team 05:09.6 01:15.6 02:35.4 (10)
9 9 / kluci [715] Jakub Raizer 2012 CZE Kupkolo 05:12.5 01:18.5 02:31.2 (8)
10 10 / kluci [707] David Trvalec 2012 CZE Hořické Kolonožky 05:12.9 01:18.9 02:35.4 (9)
11 11 / kluci [716] Jonáš Ryšavý 2013 CZE Val 05:24.4 01:30.4 02:56.5 (13)
12 12 / kluci [711] Filip Horáček 2013 CZE APACHE Loko Trutnov 05:34.5 01:40.5 02:48.7 (11)
13 13 / kluci [713] Jakub Bouček 2012 CZE Pitrs Bikes Team 06:18.9 02:24.9 02:56.3 (12)

result list Holky 8-9 let

start ~ 15:57:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / holky [735] Amalie Wolfová 2012 CZE Sa Špindlerův Mlýn 04:36.9 02:08.2 (2)
2 2 / holky [731] Anna Bursíková 2012 CZE Bikehome 04:44.6 00:07.7 02:00.9 (1)
3 3 / holky [737] Aneta Bednaříková 2013 CZE S Sport Hronov 05:02.1 00:25.2 02:19.0 (3)
4 4 / holky [734] Ema Beranová 2012 CZE Pitrs Bikes Team 05:12.2 00:35.3 02:38.3 (4)
5 5 / holky [739] Tereza Kotrncová 2013 CZE Hlavňov 06:56.4 02:19.5 03:23.8 (5)
6 6 / holky [736] Ema Šrytrova 2013 CZE Pitrs Bikes Team 08:55.6 04:18.7 04:42.8 (6)

result list Žáci I

start ~ 16:09:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [813] Martin Rous 2009 CZE Unikovo Mtb Team 10:52.5
2 2 / kluci [801] Jáchym Bohuňovský 2009 CZE Cykloklub Jičín 11:02.0 00:09.5
3 3 / kluci [803] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE Pitrs Bikes Team 11:06.3 00:13.8
4 4 / kluci [802] Adam Kohoutek 2011 CZE Pitrs Bikes Team 11:06.9 00:14.4
5 5 / kluci [810] Sebastián Jon 2009 CZE Mtb Spartak Vrchlabí 11:57.5 01:05.0
6 6 / kluci [806] Adrian Suchánek 2010 CZE S-sport Hronov 12:13.2 01:20.7
7 7 / kluci [805] Jan Horáček 2011 CZE APACHE Loko Trutnov 12:52.1 01:59.6
8 8 / kluci [817] Dawid Krusz 2009 POL KKW Nexelo Walbrzych 13:21.9 02:29.4
9 9 / kluci [824] Karel Skala 2011 CZE Ski Police 14:06.0 03:13.5
10 10 / kluci [814] Eduard Rušikvas 2009 CZE Bike Team Špindlerův Mlýn 14:50.8 03:58.3
11 11 / kluci [816] Vojtech Novak 2010 CZE Bike Team Spindleruv Mlyn 15:15.9 04:23.4
12 12 / kluci [804] Matěj Hamáček 2011 CZE Apache Loko Trutnov 15:41.7 04:49.2
13 13 / kluci [827] Matěj Holan 2009 CZE Carla.kupkolo.cz 16:00.6 05:08.1
14 14 / kluci [807] Šimon Kulveit 2010 CZE Carla.Kupkolo.cz 16:02.8 05:10.3
15 15 / kluci [815] Jakub Vrabec 2010 CZE Ski Police Nad Metují 16:22.1 05:29.6
16 16 / kluci [825] Christian Tyle 2010 CZE Bike team ŠP.M. 16:33.4 05:40.9
17 17 / kluci [826] Šimon Kordík 2011 CZE Cykloklub Jičín 18:15.9 07:23.4
18 18 / kluci [808] Lukáš Bernard 2011 CZE S-sport Hronov 18:54.1 08:01.6
19 19 / kluci [809] Milan Kuk 2011 CZE Carla.kupkolo.cz 22:14.7 11:22.2
DNS / kluci [821] Jaroslav Beran 2009 CZE Police Nad Metují

result list Žákyně I

start ~ 16:11:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / holky [843] Anežka Holanová 2009 CZE Carla.kupkolo.cz 12:58.4
2 2 / holky [831] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 13:33.2 00:34.8
3 3 / holky [842] Natali Anna Machytková 2009 CZE Bike team ŠP.M. 14:16.4 01:18.0
4 4 / holky [832] Valentina Trvalcová 2009 CZE Hořické Kolonožky 14:49.7 01:51.3
5 5 / holky [834] Amálie Kornfeldová 2011 CZE Apache Loko Trutnov 16:35.0 03:36.6
6 6 / holky [833] Viktorie Melišíková 2011 CZE Běžecký klub Náchod 17:25.8 04:27.4
7 7 / holky [836] Lenka Jansová 2010 CZE Pitrs Bikes Team 19:55.6 06:57.2
8 8 / holky [841] Zuzana Ryšavá 2011 CZE Val 23:09.4 10:11.0
DNF / holky [839] Vendula Grosspitschová 2009 CZE JKF Jaroměř

result list 3 velké okruhy

start ~ 16:34:00

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/classes/Tools.php line 150 Tools->printPre

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/html/vysledky/table/body.php line 26 Tools->_print

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/classes/HtmlView.php line 71 NaC->include

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/html/vysledky/table.php line 8 HtmlView->show

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/classes/HtmlView.php line 71 NaC->include

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/html/vysledky/body.php line 78 HtmlView->show

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/classes/HtmlView.php line 71 NaC->include

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/html/info/vysledky.php line 10 HtmlView->show

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/classes/HtmlView.php line 71 NaC->include

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/classes/Controller.php line 583 HtmlView->show

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/classes/Controller.php line 345 Controller->output

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/classes/Controller.php line 294 Controller->processPage

/www/doc/www.sportchallenge.cz/www/index.php line 9 Controller->process

mem: 1526088
Array
(
    [id] => 309
    [zmena] => 2021-09-22 17:33:42
    [zmenil] => -1
    [odeslano] => 0
    [smazano] => 0
    [cislo] => 309
    [disc] => b-1
    [chyba] => 
    [id_zavodnik] => 270059
    [id_startovne] => 216501
    [id_team_z] => 910297
    [kategorie] => Masters II
    [extraSoutez] => 
    [extraKategorie] => 
    [jmeno] => Martin
    [prijmeni] => Krátký
    [pohlavi] => m
    [narozen] => 1977-07-15
    [mesto] => Dolni Redice
    [stat] => CZE
    [uci] => 
    [team_text] => Bike Freaks Holice
    [nazev_teamu] => Bike Freaks Holice
    [sms] => 
    [telefon] => 775931587
    [cas_start] => 16:34:00
    [cas_0] => 16:33:36.358
    [cas_0v] => 23:59:36.4
    [poradi_0] => 2
    [cas_0_1] => 99:99:99.999
    [poradi_0_1] => 0
    [cas_1] => 
    [cas_1v] => 99:99:99.999
    [poradi_1] => 0
    [cas_1_2] => 99:99:99.999
    [poradi_1_2] => 0
    [cas_2] => 16:58:47.462
    [cas_2v] => 00:24:47.5
    [poradi_2] => 24
    [cas_2_3] => 00:26:55.6
    [poradi_2_3] => 24
    [cas_3] => 17:25:43.067
    [cas_3v] => 00:51:43.1
    [poradi_3] => 24
    [cas_3_4] => 
    [poradi_3_4] => 0
    [cas_4] => 
    [cas_4v] => 99:99:99.999
    [poradi_4] => 0
    [cas_4_5] => 99:99:99.999
    [poradi_4_5] => 0
    [cas_5] => 
    [cas_5v] => 99:99:99.999
    [poradi_5] => 0
    [cas_5_6] => 99:99:99.999
    [poradi_5_6] => 0
)
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Muži [301] Štěpán Štolfa 1998 CZE Hsk Cycling Team 47:31.9 15:47.9 (3) 31:43.8 (3)
2 2 / Muži [344] Sebastian Vlček 1994 CZE Cykloklub Jičín 47:44.4 00:12.5 15:33.0 (2) 31:37.2 (2)
3 1 / Masters II [303] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pitrs Bikes Team 48:01.4 00:29.5 15:27.9 (1) 31:35.7 (1)
4 2 / Masters II [304] Petr Pinkava 1977 CZE Silvini R2 sport 48:54.7 01:22.8 16:04.6 (6) 32:27.1 (4)
5 1 / Masters I [302] Lukáš Čáp 1984 CZE Hsk Cycling Team 49:47.9 02:16.0 16:04.6 (5) 32:52.2 (6)
6 3 / Muži [329] Roman Morávek 2002 CZE Velocoachcz 49:49.3 02:17.4 16:00.6 (4) 32:50.4 (5)
7 4 / Muži [305] Pavel Jirásek 1992 CZE Pitrs Bikes Team 50:03.3 02:31.4 16:15.2 (8) 32:56.4 (7)
8 1 / Junioři [322] Jakub Hák 2004 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 51:07.9 03:36.0 16:12.7 (7) 33:41.4 (8)
9 2 / Junioři [324] Michal Petr 2004 CZE INS BIKE TEAM 51:59.6 04:27.7 17:03.1 (10) 34:27.1 (9)
10 2 / Masters I [319] Piotr Krusz 1985 POL KKW Nexelo Walbrzych 52:13.7 04:41.8 17:07.8 (11) 34:28.3 (10)
11 3 / Junioři [310] Marian Svoboda 2003 CZE Unikovo Mtb Team 53:18.0 05:46.1 16:53.7 (9) 34:35.9 (11)
12 5 / Muži [332] Radek Jansa 2000 CZE Pitrs Bikes Team 53:24.3 05:52.4 17:43.5 (13) 35:37.3 (13)
13 3 / Masters I [316] Jiří Martin 1990 CZE Náchod 53:30.8 05:58.9 17:37.4 (12) 35:48.0 (14)
14 3 / Masters II [339] Petr Kordík 1975 CZE Cykloklub Jičín 53:47.0 06:15.1 17:48.2 (15) 35:17.0 (12)
15 4 / Masters II [323] Tomáš Sulzbacher 1979 CZE Pitrs Bikes Team 54:39.1 07:07.2 17:45.0 (14) 36:05.6 (15)
16 5 / Masters II [321] Luděk Pivnička 1973 CZE Pivnicka.cz 55:11.7 07:39.8 18:02.1 (16) 36:45.9 (16)
17 6 / Masters II [307] Tomáš Winter 1977 CZE Bp Lumen 55:32.6 08:00.7 18:12.3 (17) 36:50.9 (17)
18 7 / Masters II [338] Radek Šatný 1972 CZE Cyklo Tony 58:39.5 11:07.6 19:22.6 (18) 39:23.5 (19)
19 8 / Masters II [317] Libor Novak 1972 CZE Bike Team Spindleruv Mlyn 58:55.7 11:23.8 19:26.7 (19) 39:20.7 (18)
20 4 / Junioři [325] Michal Mertlík 2004 CZE Apache Loko Trutnov 59:06.0 11:34.1 19:29.1 (20) 39:32.8 (20)
21 9 / Masters II [311] Martin Šupich 1977 CZE Pitrs Bikes Team 01:01:10.7 13:38.8 19:33.8 (21) 39:44.2 (21)
22 10 / Masters II [313] Véna Hornych 1978 CZE Kupkolo Mtbtrilogy.cz 01:02:22.0 14:50.1 19:46.1 (22) 40:09.5 (22)
23 11 / Masters II [308] Aleš Šimek 1976 CZE Jilemnice 01:05:31.1 17:59.2 21:50.9 (23) 44:03.9 (23)
24 (-1) 12 / Masters II [309] Martin Krátký 1977 CZE Bike Freaks Holice 51:43.1 24:47.5 (24) 51:43.1 (24)
DNF / Masters II [315] Aleš Balcar 1977 CZE Tj Sokol Nové Město Nad Metují

result list 2 velké okruhy

start ~ 16:37:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Kadeti [219] Jakub Pivnička 2005 CZE Pivnicka.cz 31:38.2 15:33.2 (1)
2 1 / Příchozí [220] Martin Frencl 1990 CZE MONDRAKER Racing team 33:10.5 01:32.3 16:25.6 (2)
3 2 / Kadeti [202] Richard Pospíšil 2006 CZE Cykloklub Jičín 33:16.7 01:38.5 16:38.0 (4)
4 3 / Kadeti [201] Filip Saidl 2006 CZE Pitrs Bikes Team 33:49.3 02:11.1 16:36.8 (3)
5 4 / Kadeti [208] Jan Pešina 2006 CZE Redpoint-eleven Team 35:53.0 04:14.8 17:50.4 (6)
6 2 / Příchozí [226] Jan Vít 1989 CZE Suchovršice 35:59.0 04:20.8 17:46.3 (5)
7 1 / Veterans [227] Tomas Čada 1964 CZE Redpoint-eleven Team 36:09.9 04:31.7 17:53.0 (7)
8 1 / Ženy [218] Lenka Fridrichová 1994 CZE Ghost Team 38:18.4 06:40.2 18:25.1 (8)
9 5 / Kadeti [239] Petr Ticháček 2006 CZE Apache Loko Trutnov 38:58.4 07:20.2 18:25.4 (9)
10 3 / Příchozí [205] Robert Cinke 1984 CZE Mx Enduro Úpice 39:36.5 07:58.3 19:28.3 (10)
11 6 / Kadeti [237] Jan Polák 2005 CZE Cykloklub Jičín 39:55.4 08:17.2 19:41.0 (12)
12 1 / Kadetky [214] Karla Nováková 2005 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 40:46.1 09:07.9 20:17.1 (13)
13 2 / Kadetky [207] Martina Sulzbacherová 2005 CZE Pitrs Bikes Team 41:46.4 10:08.2 20:20.4 (14)
14 7 / Kadeti [204] Tobiáš Kulveit 2006 CZE Carla.Kupkolo.cz 41:46.5 10:08.3 19:39.7 (11)
15 2 / Ženy [206] Jana Adámková 1996 CZE Apache Loko Trutnov 42:18.7 10:40.5 20:39.4 (15)
16 4 / Příchozí [209] Martin Kačer 1978 CZE Červený Kostelec 42:21.9 10:43.7 20:45.0 (16)
17 3 / Ženy [221] Kateřina Teuberová 1990 CZE HSK cycling team 43:24.4 11:46.2 21:26.5 (17)
18 3 / Kadetky [212] Lucie Šretrová 2006 CZE S-sport Hronov 43:27.9 11:49.7 21:51.6 (18)
19 4 / Ženy [211] Lenka Šretrová 1980 CZE Pitrs Bikes Team 45:06.5 13:28.3 22:07.6 (19)
20 5 / Příchozí [235] Filip Plný 1987 CZE MTB Trilogy 53:19.6 21:41.4 26:10.2 (20)
DNF / Ženy [217] Zuzana Horáčková 1982 CZE APACHE Loko Trutnov

result list Žáci II

start ~ 16:40:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Žáci II [126] Matyáš Podzimek 2007 CZE Cykloklub Jičín 16:49.4
2 2 / Žáci II [118] Dominik Frencl 2007 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 16:58.9 00:09.5
3 3 / Žáci II [130] Dominik Kvitský 2007 CZE Cykloklub Jičín 17:20.3 00:30.9
4 4 / Žáci II [103] Samuel Vik 2007 CZE S-sport Hronov 18:13.3 01:23.9
5 5 / Žáci II [102] Adam Ulvr 2007 CZE Carla.kupkolo.cz 18:32.6 01:43.2
6 6 / Žáci II [121] Adam Papoušek 2008 CZE Bike Freaks Holice 18:57.0 02:07.6
7 7 / Žáci II [110] Tadeáš Povr 2007 CZE Cykloklub Jičín 19:12.0 02:22.6
8 8 / Žáci II [114] Marcel Svoboda 2007 CZE Unikovo Mtb Team 19:20.7 02:31.3
9 9 / Žáci II [107] Michal Šretr 2008 CZE S-sport Hronov 19:36.7 02:47.3
10 10 / Žáci II [104] Patrik Janďourek 2008 CZE Cykloklub Jičín 19:46.4 02:57.0
11 11 / Žáci II [131] Matěj Kubíček 2007 CZE HO Dvůr Králové n.L. 20:48.5 03:59.1
12 12 / Žáci II [108] Lukáš Hanuš 2008 CZE S-sport Hronov 22:14.6 05:25.2
13 13 / Žáci II [124] Daniel Maximus Hendrich 2008 CZE Bike Freaks Holice 22:30.9 05:41.5
14 14 / Žáci II [106] Matyáš Felcman 2008 CZE Cykloklub Jičín 22:32.0 05:42.6
15 15 / Žáci II [109] Tomáš Vítek 2008 CZE Pitrs Bikes Team 22:50.2 06:00.8
16 16 / Žáci II [123] Václav Rydlo 2008 CZE Pitrs Bikes Team 24:57.2 08:07.8

result list Žákyně II

start ~ 16:41:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Žákyně II [111] Zuzka Krátká 2008 CZE Bike Freaks Holice 22:39.1
2 2 / Žákyně II [115] Valerie Novakova 2007 CZE Bike Team Spindleruv Mlyn 23:33.0 00:53.9