maraton

mtb

results

Joy.bike Cup 2023 - Dřevěnice

2023-09-27 Dřevěnice u Jičína 

announcement

registration

start list

results

2 velké okruhy total: 31, men : 21, women: 10, Kadeti: 6, Příchozí: 11, Veterans: 3, Kadetky: 1, Juniorky: 1, Ženy: 8, [m]51: 1 [html] [pdf] [xls]
file file type size last modified
Joy.bike Cup 2023 - Dřevěnice pdf N/A 2023-09-27 18:46:05
Joy.bike Cup 2023 - Dřevěnice po kategoriích pdf N/A 2023-09-27 18:46:05

result list 2 velké okruhy

start ~ 17:45:20

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Kadeti [ 209 ] Dominik Kvitský 2007 CZE Cykloklub Jičín 31:50.5 15:21.0 (1) splits
2 2 / Kadeti [ 210 ] Adam Papoušek 2008 CZE Bike Freaks Holice 33:58.1 02:07.6 16:01.7 (2) splits
3 3 / Kadeti [ 205 ] Antonín Kyjonka 2008 CZE Cykloklub Jičín 36:08.7 04:18.2 17:20.7 (4) splits
4 1 / Příchozí [ 227 ] Jan Vít 1989 CZE Úpice 37:05.4 05:14.9 18:16.5 (5) splits
5 4 / Kadeti [ 231 ] Adam Ulvr 2007 CZE Carla.kupkolo.cz 37:47.4 05:56.9 17:20.5 (3) splits
6 1 / [m]51 [ 230 ] Radek Šatný 1972 CZE CYKLO TONY 37:58.3 06:07.8 18:41.7 (8) splits
7 1 / Ženy [ 216 ] Lenka Fridrichová 1994 CZE Eleven Head CST Cyklolive 37:59.9 06:09.4 18:17.5 (6) splits
8 2 / Příchozí [ 208 ] Ladislav Kubeček 1991 CZE TJ Maratonstav Úpice 39:00.5 07:10.0 19:09.0 (10) splits
9 5 / Kadeti [ 257 ] Šimon Vrabec 2008 CZE Cykloklub Jičín 39:05.0 07:14.5 18:34.8 (7) splits
10 3 / Příchozí [ 226 ] Petr Karajanis 1976 CZE NIKO ON BIKE racing team 39:21.9 07:31.4 18:56.1 (9) splits
11 6 / Kadeti [ 206 ] Matyáš Felcman 2008 CZE Cykloklub Jičín 39:58.6 08:08.1 19:17.8 (11) splits
12 2 / Ženy [ 214 ] Markéta Kubínová 1998 CZE Hronov 40:30.9 08:40.4 19:35.1 (12) splits
13 4 / Příchozí [ 221 ] Tomáš Hainzel 1976 CZE CTD cycling team 40:52.0 09:01.5 19:45.6 (13) splits
14 5 / Příchozí [ 242 ] Martin Kačer 1978 CZE Červený Kostelec 41:00.6 09:10.1 19:58.2 (15) splits
15 3 / Ženy [ 244 ] Barbora Šípková 1988 CZE INS Nachod 41:16.7 09:26.2 20:13.0 (18) splits
16 6 / Příchozí [ 232 ] Ondřej David 1987 CZE Litíč 41:26.3 09:35.8 19:52.1 (14) splits
17 1 / Juniorky [ 222 ] Lucie Hainzelova 2005 CZE Pitrs bikes team 41:34.6 09:44.1 19:59.2 (16) splits
18 7 / Příchozí [ 256 ] Pavel Kaplan 1979 CZE TJ Ski Rudník 41:36.1 09:45.6 19:59.9 (17) splits
19 4 / Ženy [ 215 ] Lucie Celbová 1992 CZE S-Sport Hronov 42:54.5 11:04.0 20:35.1 (19) splits
20 8 / Příchozí [ 218 ] Milan Kuk 1985 CZE Carla.kupkolo.cz 43:15.6 11:25.1 21:14.0 (21) splits
21 1 / Veterans [ 251 ] Roman Vacek 1964 CZE Pomalu, ale jistě! 43:15.9 11:25.4 20:48.7 (20) splits
22 9 / Příchozí [ 217 ] Petr Celba 1986 CZE Kola Rtyně 44:58.2 13:07.7 21:57.9 (22) splits
23 10 / Příchozí [ 243 ] Kamil Ryšavý 1981 CZE Val 46:03.0 14:12.5 22:06.5 (24) splits
24 11 / Příchozí [ 219 ] Filip Plný 1987 CZE Kupkolo MTB Trilogy 46:09.1 14:18.6 22:30.1 (25) splits
25 5 / Ženy [ 212 ] Lenka Šretrová 1980 CZE Pítrs bikes team 47:02.6 15:12.1 22:02.3 (23) splits
26 2 / Veterans [ 237 ] Ladislav Kubeček 1962 CZE TJ Maratonstav Úpice 47:46.1 15:55.6 23:50.0 (26) splits
27 6 / Ženy [ 229 ] Zuzana Matoušková 1979 CZE Loko Trutnov 49:40.8 17:50.3 24:05.7 (27) splits
28 1 / Kadetky [ 203 ] Nela Vrabcová 2008 CZE SKI Police nad Metují 50:51.5 19:01.0 24:53.4 (30) splits
29 7 / Ženy [ 234 ] Simona Kopecká 2004 CZE Cykloklub Jičín 51:32.1 19:41.6 24:42.3 (28) splits
30 3 / Veterans [ 245 ] Dušan Tér 1965 CZE TEROVA 52:07.3 20:16.8 24:46.3 (29) splits
31 8 / Ženy [ 236 ] Marta Beranová 1985 CZE Carla.kupkolo.cz 57:33.9 25:43.4 27:13.5 (31) splits