maraton

mtb

results

SP Adršpach

2021-10-06 Adršpach 

announcement

registration

start list

results

Odrážedla (bez časomíry) total: 0, men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Kluci do 5 let total: 3, men : 3, women: 0, kluci: 3, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Holky do 5 let total: 3, men : 0, women: 3, kluci: 0, holky: 3 [html] [pdf] [csv]
Kluci 6-7 let total: 17, men : 17, women: 0, kluci: 17, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Holky 6-7 let total: 2, men : 0, women: 2, kluci: 0, holky: 2 [html] [pdf] [csv]
Kluci 8-9 let total: 14, men : 14, women: 0, kluci: 14, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Holky 8-9 let total: 5, men : 0, women: 5, kluci: 0, holky: 5 [html] [pdf] [csv]
Žáci I total: 18, men : 18, women: 0, kluci: 18, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Žákyně I total: 9, men : 0, women: 9, kluci: 0, holky: 9 [html] [pdf] [csv]
3 velké okruhy total: 21, men : 21, women: 0, Junioři: 3, Muži: 3, Masters I: 4, Masters II: 11 [html] [pdf] [csv]
2 velké okruhy total: 14, men : 9, women: 5, Kadeti: 4, Příchozí: 5, Veterans: 0, Kadetky: 2, Juniorky: 0, Ženy: 3 [html] [pdf] [csv]
Žáci II total: 13, men : 13, women: 0, Žáci II: 13, Žákyně II: 0 [html] [pdf] [csv]
Žákyně II total: 3, men : 0, women: 3, Žáci II: 0, Žákyně II: 3 [html] [pdf] [csv]

result list Odrážedla (bez časomíry)

start ~ 15:30:00

result list Kluci do 5 let

start ~ 15:37:04

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [514] Jan Marel 2016 CZE Mareláci 01:53.0
2 2 / kluci [517] Adam Valášek 2017 CZE All Blacks Hronov 02:32.0 00:39.0
3 3 / kluci [512] Adam Bursík 2016 CZE Bikehome 02:43.0 00:50.0

result list Holky do 5 let

start ~ 15:37:04

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / holky [503] Viktorie Třešňáková 2017 CZE Pitrs Bikes Team 02:35.0
2 2 / holky [502] Laura Krusz 2016 POL KKW Nexelo Walbrzych 02:50.0 00:15.0
3 3 / holky [505] Zuzana Marková 2017 CZE INS BIKE TEAM 04:02.0 01:27.0

result list Kluci 6-7 let

start ~ 15:45:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [639] Matyáš Hák 2014 CZE SK Janské Lázně 04:22.2
2 2 / kluci [612] Michal Šípek 2014 CZE Expres Cz - Tufo Team Kolin 04:35.2 00:13.0
3 3 / kluci [614] Matěj Vaněk 2014 CZE Cykloklub Jičín 05:08.9 00:46.7
4 4 / kluci [611] Matyáš Novák 2014 CZE Pitrs Bikes Team 05:18.4 00:56.2
5 5 / kluci [619] Martin Beran 2014 CZE Pitrs Bikes Team 05:20.4 00:58.2
6 6 / kluci [625] Václav Hovorka 2014 CZE Zábrodí 05:41.3 01:19.1
7 7 / kluci [624] Vojtěch Raizer 2014 CZE Kupkolo 05:47.2 01:25.0
8 8 / kluci [618] Lukáš Šimek 2014 CZE S-sport Hronov 05:48.2 01:26.0
9 9 / kluci [645] Jakub Jansky 2014 CZE Ádr team 05:51.6 01:29.4
10 10 / kluci [628] Matěj Doležal 2014 CZE Náchod 05:54.2 01:32.0
11 11 / kluci [616] Matyáš Cinke 2015 CZE Mx Enduro Úpice 06:07.7 01:45.5
12 12 / kluci [630] Jan Hotárek 2015 CZE Pitrs Bikes Team 06:33.4 02:11.2
13 13 / kluci [623] Ondřej Synek 2014 CZE Mal-poric Adventure Team 07:09.9 02:47.7
14 14 / kluci [644] David David 2015 CZE Litíč 07:13.3 02:51.1
15 15 / kluci [620] Vít Pospíšil 2015 CZE Cykloklub Jičín 07:33.7 03:11.5
16 16 / kluci [621] Jakub Lener 2014 CZE Náchod 07:39.0 03:16.8
17 17 / kluci [629] Ondřej Plný 2015 CZE mtb Trilogy 07:57.1 03:34.9

result list Holky 6-7 let

start ~ 15:45:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / holky [606] Gabriela Nosálová 2015 CZE Unikovo Mtb Team 05:50.4
2 2 / holky [603] Barborka Staňková 2015 CZE Termyt Byke Team 06:41.9 00:51.5

result list Kluci 8-9 let

start ~ 15:54:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [701] Hynek Bohuňovský 2013 CZE Cykloklub Jičín 08:08.2 03:54.9 (1)
2 2 / kluci [709] Jakub Trvalec 2012 CZE Hořické Kolonožky 08:50.6 00:42.4 04:19.1 (2)
3 3 / kluci [705] Matěj Prokop 2012 CZE S-sport Hronov 08:57.2 00:49.0 04:26.6 (4)
4 4 / kluci [720] Daniel Budina 2012 CZE Cykloklub Jičín 09:04.7 00:56.5 04:26.1 (3)
5 5 / kluci [718] Jakub Kovář 2012 CZE Pitrs Bikes Team 09:25.0 01:16.8 04:33.0 (5)
6 6 / kluci [707] David Trvalec 2012 CZE Hořické Kolonožky 09:31.0 01:22.8 04:45.1 (7)
7 7 / kluci [708] Ondřej Staněk 2013 CZE Termyt Byke Team 09:45.8 01:37.6 04:44.7 (6)
8 8 / kluci [716] Jonáš Ryšavý 2013 CZE Val 09:46.6 01:38.4 04:48.4 (8)
9 9 / kluci [714] Matěj Tuček 2012 CZE Spartak Police nad Metují 10:13.1 02:04.9 05:06.5 (11)
10 10 / kluci [706] Matouš Kubeček 2013 CZE Červený Kostelec 10:15.3 02:07.1 05:00.6 (9)
11 11 / kluci [711] Filip Horáček 2013 CZE APACHE Loko Trutnov 10:16.7 02:08.5 05:08.5 (12)
12 12 / kluci [715] Jakub Raizer 2012 CZE Kupkolo 10:31.2 02:23.0 05:05.6 (10)
13 13 / kluci [713] Jakub Bouček 2012 CZE Pitrs Bikes Team 11:03.8 02:55.6 05:16.9 (13)
14 14 / kluci [712] Martin Podlešák 2013 CZE Pitrs Bikes Team 11:39.7 03:31.5 05:44.7 (14)

result list Holky 8-9 let

start ~ 15:55:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / holky [731] Anna Bursíková 2012 CZE Bikehome 08:46.5 04:06.6 (1)
2 2 / holky [735] Amalie Wolfová 2012 CZE Sa Špindlerův Mlýn 09:15.8 00:29.3 04:24.8 (2)
3 3 / holky [732] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Apache Loko Trutnov 09:32.4 00:45.9 04:39.4 (4)
4 4 / holky [733] Rozárie Kazdová 2013 CZE Cykloklub Jičín 09:38.2 00:51.7 04:33.2 (3)
5 5 / holky [734] Ema Beranová 2012 CZE Pitrs Bikes Team 10:39.4 01:52.9 04:48.1 (5)

result list Žáci I

start ~ 16:08:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [801] Jáchym Bohuňovský 2009 CZE Cykloklub Jičín 10:48.5 03:30.3 (2) 07:11.7 (3)
2 2 / kluci [813] Martin Rous 2009 CZE Unikovo Mtb Team 10:49.1 00:00.6 03:30.2 (1) 07:09.8 (1)
3 3 / kluci [803] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE Pitrs Bikes Team 10:53.5 00:05.0 03:33.2 (4) 07:11.3 (2)
4 4 / kluci [802] Adam Kohoutek 2011 CZE Pitrs Bikes Team 10:55.0 00:06.5 03:35.5 (5) 07:14.3 (4)
5 5 / kluci [810] Sebastián Jon 2009 CZE Mtb Spartak Vrchlabí 11:21.8 00:33.3 03:32.4 (3) 07:19.5 (5)
6 6 / kluci [805] Jan Horáček 2011 CZE APACHE Loko Trutnov 11:56.7 01:08.2 03:53.5 (6) 07:58.6 (6)
7 7 / kluci [806] Adrian Suchánek 2010 CZE S-sport Hronov 11:58.1 01:09.6 03:54.1 (7) 07:59.4 (7)
8 8 / kluci [804] Matěj Hamáček 2011 CZE Apache Loko Trutnov 12:20.2 01:31.7 04:01.7 (8) 08:11.8 (8)
9 9 / kluci [822] Olda Hornych 2009 CZE Ski Police nad Metují 12:43.0 01:54.5 04:12.4 (10) 08:15.1 (9)
10 10 / kluci [827] Matěj Holan 2009 CZE Carla.kupkolo.cz 13:10.0 02:21.5 04:14.3 (12) 08:42.6 (10)
11 11 / kluci [844] Jaroslav Beran 2009 CZE Police Nad Metují 13:18.0 02:29.5 04:11.7 (9) 08:49.1 (11)
12 12 / kluci [807] Šimon Kulveit 2010 CZE Carla.Kupkolo.cz 13:46.8 02:58.3 04:13.7 (11) 09:01.0 (12)
13 13 / kluci [811] Matouš Moravec 2011 CZE Pitrs Bikes Team 13:52.7 03:04.2 04:29.4 (13) 09:07.1 (13)
14 14 / kluci [812] Šimon Moravec 2010 CZE Pitrs Bikes Team 13:58.0 03:09.5 04:35.3 (15) 09:24.5 (14)
15 15 / kluci [828] Ondřej Vít 2010 CZE Pitrs Bikes Team 14:20.1 03:31.6 04:33.8 (14) 09:26.7 (15)
16 16 / kluci [815] Jakub Vrabec 2010 CZE Ski Police Nad Metují 14:34.7 03:46.2 04:36.7 (16) 09:41.4 (16)
17 17 / kluci [823] Ivan Hornych 2011 CZE Spartak Police nad Metují 15:21.4 04:32.9 05:03.5 (17) 10:12.2 (17)
18 18 / kluci [808] Lukáš Bernard 2011 CZE S-sport Hronov 16:32.3 05:43.8 05:12.9 (18) 10:49.3 (18)

result list Žákyně I

start ~ 16:09:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / holky [831] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 12:11.4 03:48.2 (1) 08:01.4 (1)
2 2 / holky [843] Anežka Holanová 2009 CZE Carla.kupkolo.cz 12:21.0 00:09.6 03:52.3 (2) 08:10.8 (2)
3 3 / holky [832] Valentina Trvalcová 2009 CZE Hořické Kolonožky 12:23.6 00:12.2 03:56.3 (4) 08:11.5 (3)
4 4 / holky [834] Amálie Kornfeldová 2011 CZE Apache Loko Trutnov 12:24.8 00:13.4 03:56.0 (3) 08:12.3 (4)
5 5 / holky [833] Viktorie Melišíková 2011 CZE Běžecký klub Náchod 13:32.2 01:20.8 04:25.8 (6) 09:02.3 (5)
6 6 / holky [846] Emily Jánská 2010 CZE Ádr team 13:35.4 01:24.0 04:24.6 (5) 09:02.6 (6)
7 7 / holky [836] Lenka Jansová 2010 CZE Pitrs Bikes Team 16:29.3 04:17.9 05:14.7 (8) 10:41.5 (7)
8 8 / holky [837] Simona Středová 2010 CZE Pitrs Bikes Team 16:43.0 04:31.6 05:14.4 (7) 10:42.3 (8)
9 9 / holky [841] Zuzana Ryšavá 2011 CZE Val 16:51.0 04:39.6 05:18.0 (9) 11:01.9 (9)

result list 3 velké okruhy

start ~ 16:36:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Muži [301] Štěpán Štolfa 1998 CZE Hsk Cycling Team 29:52.5 09:39.7 (1) 19:42.7 (1)
2 1 / Masters I [302] Lukáš Čáp 1984 CZE Hsk Cycling Team 30:04.4 00:11.9 09:48.3 (3) 20:02.8 (3)
3 2 / Masters I [318] Lukáš Drejsl 1986 CZE Mondraker Racing Team 30:05.4 00:12.9 09:46.4 (2) 19:57.6 (2)
4 1 / Junioři [322] Jakub Hák 2004 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 30:37.6 00:45.1 09:55.8 (5) 20:16.2 (4)
5 1 / Masters II [303] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pitrs Bikes Team 30:54.9 01:02.4 09:53.2 (4) 20:18.0 (5)
6 2 / Muži [329] Roman Morávek 2002 CZE Velocoachcz 31:02.0 01:09.5 10:07.1 (7) 20:35.8 (6)
7 3 / Masters I [316] Jiří Martin 1990 CZE Náchod 31:39.3 01:46.8 10:21.2 (10) 21:05.8 (10)
8 2 / Masters II [339] Petr Kordík 1975 CZE Cykloklub Jičín 31:51.4 01:58.9 10:20.0 (9) 21:05.1 (9)
9 3 / Muži [305] Pavel Jirásek 1992 CZE Pitrs Bikes Team 32:04.7 02:12.2 09:58.5 (6) 20:46.0 (7)
10 2 / Junioři [310] Marian Svoboda 2003 CZE Unikovo Mtb Team 32:36.3 02:43.8 10:18.1 (8) 21:03.8 (8)
11 3 / Masters II [323] Tomáš Sulzbacher 1979 CZE Pitrs Bikes Team 32:37.4 02:44.9 10:37.3 (14) 21:50.2 (15)
12 4 / Masters II [321] Luděk Pivnička 1973 CZE Pivnicka.cz 32:59.3 03:06.8 10:35.1 (12) 21:26.3 (11)
13 4 / Masters I [319] Piotr Krusz 1985 POL KKW Nexelo Walbrzych 33:11.8 03:19.3 10:31.3 (11) 21:50.1 (14)
14 5 / Masters II [312] Jan Čermák 1978 CZE S - Sport Hronov 33:17.2 03:24.7 10:35.8 (13) 21:48.2 (13)
15 6 / Masters II [307] Tomáš Winter 1977 CZE Bp Lumen 33:19.3 03:26.8 10:38.4 (15) 21:45.5 (12)
16 3 / Junioři [325] Michal Mertlík 2004 CZE Apache Loko Trutnov 36:03.7 06:11.2 11:16.2 (16) 23:32.4 (16)
17 7 / Masters II [317] Libor Novak 1972 CZE Bike Team Spindleruv Mlyn 36:09.0 06:16.5 11:39.9 (17) 23:45.9 (17)
18 8 / Masters II [314] Jakub Cupal 1975 CZE Praha 4 37:51.8 07:59.3 11:58.9 (19) 24:27.9 (18)
19 9 / Masters II [313] Véna Hornych 1978 CZE Kupkolo Mtbtrilogy.cz 39:27.0 09:34.5 11:58.2 (18) 25:27.7 (19)
20 10 / Masters II [308] Aleš Šimek 1976 CZE Jilemnice 40:40.0 10:47.5 12:55.7 (21) 26:21.0 (21)
21 11 / Masters II [309] Martin Krátký 1977 CZE Bike Freaks Holice 40:41.7 10:49.2 12:36.2 (20) 25:50.7 (20)

result list 2 velké okruhy

start ~ 16:39:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Kadeti [219] Jakub Pivnička 2005 CZE Pivnicka.cz 20:19.6 09:54.3 (1)
2 2 / Kadeti [202] Richard Pospíšil 2006 CZE Cykloklub Jičín 21:32.8 01:13.2 10:19.1 (2)
3 1 / Příchozí [226] Jan Vít 1989 CZE Suchovršice 22:13.8 01:54.2 11:01.9 (3)
4 1 / Kadetky [214] Karla Nováková 2005 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 23:24.1 03:04.5 11:32.9 (5)
5 3 / Kadeti [237] Jan Polák 2005 CZE Cykloklub Jičín 23:24.5 03:04.9 11:25.3 (4)
6 4 / Kadeti [204] Tobiáš Kulveit 2006 CZE Carla.Kupkolo.cz 23:46.7 03:27.1 11:43.9 (6)
7 2 / Příchozí [205] Robert Cinke 1984 CZE Mx Enduro Úpice 23:47.2 03:27.6 11:44.2 (7)
8 2 / Kadetky [207] Martina Sulzbacherová 2005 CZE Pitrs Bikes Team 24:49.7 04:30.1 12:30.0 (10)
9 3 / Příchozí [209] Martin Kačer 1978 CZE Červený Kostelec 24:50.5 04:30.9 12:20.5 (8)
10 1 / Ženy [221] Kateřina Teuberová 1990 CZE HSK cycling team 25:05.5 04:45.9 12:29.0 (9)
11 2 / Ženy [211] Lenka Šretrová 1980 CZE Pitrs Bikes Team 25:37.4 05:17.8 12:30.8 (11)
12 4 / Příchozí [235] Filip Plný 1987 CZE MTB Trilogy 27:15.1 06:55.5 13:23.2 (13)
13 3 / Ženy [217] Zuzana Horáčková 1982 CZE APACHE Loko Trutnov 27:22.7 07:03.1 13:12.0 (12)
14 5 / Příchozí [241] Ondřej David 1987 CZE Litíč 27:48.9 07:29.3 13:25.3 (14)

result list Žáci II

start ~ 16:43:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Žáci II [126] Matyáš Podzimek 2007 CZE Cykloklub Jičín 10:19.2
2 2 / Žáci II [132] Dominik Kvitský 2007 CZE Cykloklub Jičín 10:21.7 00:02.5
3 3 / Žáci II [118] Dominik Frencl 2007 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 10:55.2 00:36.0
4 4 / Žáci II [102] Adam Ulvr 2007 CZE Carla.kupkolo.cz 11:01.0 00:41.8
5 5 / Žáci II [121] Adam Papoušek 2008 CZE Bike Freaks Holice 11:13.7 00:54.5
6 6 / Žáci II [103] Samuel Vik 2007 CZE S-sport Hronov 11:16.2 00:57.0
7 7 / Žáci II [114] Marcel Svoboda 2007 CZE Unikovo Mtb Team 11:17.6 00:58.4
8 8 / Žáci II [110] Tadeáš Povr 2007 CZE Cykloklub Jičín 11:49.4 01:30.2
9 9 / Žáci II [133] Matěj Kubíček 2007 CZE HO Dvůr Králové n.L. 11:53.5 01:34.3
10 10 / Žáci II [106] Matyáš Felcman 2008 CZE Cykloklub Jičín 12:34.8 02:15.6
11 11 / Žáci II [108] Lukáš Hanuš 2008 CZE S-sport Hronov 13:08.4 02:49.2
12 12 / Žáci II [109] Tomáš Vítek 2008 CZE Pitrs Bikes Team 13:21.4 03:02.2
13 13 / Žáci II [123] Václav Rydlo 2008 CZE Pitrs Bikes Team 13:31.0 03:11.8

result list Žákyně II

start ~ 16:44:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Žákyně II [111] Zuzka Krátká 2008 CZE Bike Freaks Holice 11:53.9
2 2 / Žákyně II [115] Valerie Novakova 2007 CZE Bike Team Spindleruv Mlyn 13:41.7 01:47.8
3 3 / Žákyně II [122] Tereza Hotárková 2008 CZE Pitrs Bikes Team 14:31.5 02:37.6