maraton

startlist

Rybnický MTB maraton

2017-08-12 Rybník (Česká Třebová)

archiv

announcement

registration

start list

results

dlouhá total: 57, men : 56, women: 1, M18-29: 13, M30-39: 21, M40-49: 15, M50: 7, Z: 1 [html] [pdf] [csv]
krátká total: 41, men : 33, women: 8, MJ: 14, M: 19, ZJ: 1, Z18-39: 4, Z40: 3 [html] [pdf] [csv]

start list dlouhá

start ~ 11:00:00 , all years of born , registered: 57 participants ( 56 of men, 1 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
M30-3966Bartoš TomášCZE1985Sokol KlášterecKlášterec nad Orlicí
M18-292Blaho MartinCZE1999PRESTIGE CYCLING TEAMLibchavy
M504Celerin IvanCZE1963TML
M5056Danesi MaurizioCZE1962Život na koleBrno
M30-395Dittrich JiříCZE1984F-BIKE KLUB SÁDEK
M40-4967Doutnáč JanCZE1973PRESTIGE CYCLING TEAMÚstí nad Orlicí
M30-3955Groulík FrantišekCZE1980SKPRIMAPOLIČKA
M30-3969Hána TomášCZE1979LanškrounLanškroun
M40-496Honig MilanCZE1969
M18-2948Honig RadimCZE1998Bikecentrum OlomoucLitovel
M40-4947Jarůšek JosefCZE1974SpešovSpešov
M30-3960Jeřábek IvoCZE1982Light CoreČeská Třebová
M30-3954jeřábek milanCZE1979Light core teamčeská třebová
M30-397Jonáš KarelCZE1983
M40-498Klusák RostislavCZE1976DalečínDalečín
M30-399Konečný RadimCZE1982Život na kolech
M30-3910Kopecký LukášCZE1978Cheb - HájeCheb - Háje
M40-4953Krč TomášCZE1970Bike PrestigeLanškroun
M5011Křeček MiroslavCZE1962KOB ZPV Prostějov
M18-2912Kubišta MichalCZE1990RCR Bike Team Č.TřebováDlouhá Třebová
M30-3913Kučera MilanCZE1983PoličkaPolička
M5051Kupka RomanCZE1967Havrani HylvátyÚstí nad orlicí
M30-3959Landa ŠtěpánCZE1981Light CoreČeská Třebová
M40-4961Lašman PetrCZE1970Light CoreČeská Třebová
M5014Lederer VladimírCZE1962Cyklo RD PardubicePardubice
M18-2952Libra MiroslavCZE1989BrnoBrno
M18-2915Lidmila MartinCZE1998Cyklo Ski klub PoličkaPolička
M18-2963Lux MartinCZE1993Sokol KlášterecKlášterec nad Orlicí
M40-4916Motyčka MartinCZE1971OCK Osík
M18-2964Nekodanec ŠimonCZE1992Sokol KlášterecKlášterec nad Orlicí
M40-4918Neugebauer JiříCZE1973Bike Freaks HoliceVeliny
Z19Neumanová MartinaCZE1988Prestige cycling team
M18-2920Novák MichaelCZE1992
M30-3923Pávek LukášCZE1985SloupniceSloupnice
M30-3925Pospíšil PetrCZE1979Rock Machine Cyklomax
M30-3949Pružina DanCZE1981Dolní RožínkaDolní Rožínka
M40-4927Sirový AlešCZE1970Bikeclub SvitavyTřebovice
M40-4928Sitar MartinCZE1977 Brno
M18-2965Skotálek JanCZE1997CHS GalenÚstí nad Orlicí
M5029Spáčil LeopoldCZE1959NOVATOP LAPIERRE
M40-4930Srnský VáclavCZE1973F-bike klub SádekPolička
M30-3958Stránský TomášCZE1981Light CoreČeská Třebová
M30-3932Široký MichalCZE1979Prestige cycling team
M40-4957Šňupárek MartinCZE1971ABND Racing TeamBrno
M5034Štěpaník JiříCZE1965Moravec team
M18-2935Štěpaník JiříCZE1997Moravec teamSloup u Mor. Krasu
M30-3937Trávníček JanCZE1979
M30-3936Trávníček PetrCZE1980f-bike klub sádek
M40-4938Tříska LukášCZE1977BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
M40-4968Vaňous JanCZE1973Karbon Majster TeamÚstí nad Orlicí
M40-4939Vašíček MartinCZE1969Synové Výčepu
M18-2940Vejda MichalCZE1994PRESTIGE CYCLING TEAMRybník
M30-3941Vodehnal MartinCZE1980Veloservis Flach
M18-2944Zelený DominikCZE1999Cyklo-ski klub Polička
M30-3946Žák RadekCZE1980SK Křižanováci
M18-2962Žídek AlešCZE1990ChroustoviceChroustovice
M30-3950Žižka ZbyněkCZE1980PoličkaPolička

start list krátká

start ~ 11:10:00 , all years of born , registered: 41 participants ( 33 of men, 8 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
M199Blaho Jiří CZE1996LibchavyLibchavy
Z18-39168Čupová JanCZE1990NOVATOP GHOSTBrno
M160Festa ZdeněkCZE1958Sport Bar Ústí nad OrlicíŽamberk
MJ198Gaži LukášCZE2000
Z40161Gažiová JiřinaCZE1977Sport Bar Ůstí nad OrlicíRybník
MJ154Hájek VojtěchCZE2000Cyklo Bendl Chrudim
M171Hamerník JaroslavCZE1973Česká TřebováČeská Třebová
M164Holub JanCZE1998Symbio+ BMCVyskytná
M197Hruška MilanCZE1977Dlouhá Třebová
M155Jeřábek OldaCZE1980BrnoBrno
MJ195Karlíček JakubCZE1999Cyklo Bendl
M163Klíma ZbyněkCZE1973Česká TřebováČeská Třebová
MJ194Klusák RadimCZE2000Cyklo ski klub PoličkaDalečín
M190Kočí JanCZE1988SK žamberkRokytnice v. O.h.
M193Kočí RomanCZE1965
MJ191Kočí ŠtěpánCZE2002Potštejn
MJ192Kočí VítCZE2000Potštejn
M165Kolář PetrCZE1968Česká TřebováČeská Třebová
MJ189Kovaříček VojtěchCZE2002Prestige cycling team
M187Křivohlávek DavidCZE1989Lanškroun
M185Lněnička TomášCZE1998
MJ184Machálek AdamCZE2002
MJ156Němec MatoušCZE2005Cyklo Ski klub PoličkaPolička
M159Němec PetrCZE1974Cyklo Ski klub PoličkaPolička
MJ158Němec ŠimonCZE2002Cyklo Ski klub PoličkaPolička
M166Novak MartinCZE1983RudolticeRudoltice
Z40182Nováková KateřinaCZE1973Olomouc
Z18-39181Obstová KateřinaCZE1999SKP Duha Lanškroun
Z18-39180Papáčková AdélaCZE1998Libchavy
MJ170Petrnoušek DominikCZE1999cykloprofi goldfren teamHolice
MJ178Pinkas DanielCZE2001Bike Freaks Holice
M169Skalický KarelCZE1962PewagČeská Třebová
MJ157SvatoŠ TomÁŠCZE2004Cyklo Ski Klub PoličkaPolička
M175Šafář Martin CZE1974CYKLO SKI-klub PoličkaPolička
M153Šafařík RadimCZE1974SvitavySvitavy
ZJ174Šafářová ZuzanaCZE2001Cyklo SKi klub PoličkaPolička
M162Šulc ErikCZE1996Ústí nad OrlicíÚstí nad Orlicí
MJ172Tér FilipCZE2001S - Sport Hronov
Z18-39103Térová VeronikaCZE1998S - Sport Hronov
M102Valenta PetrCZE1966BMC skibikecentrum
Z40167Záleská IvetaCZE1970CTC Fort Ústí nad OrlicíÚstí nad Orlicí