4. kolo Rollo ligy, Velké Poříčí dlouhý závod a časovka

2020-09-26 - 2020-09-27 Náchod

archiv

announcement

registration

start list

results

dvojzávod sobota neděle přípravka total: 0, men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf]
dvojzávod sobota neděle žáci total: 3, men : 1, women: 2, kluci: 1, holky: 2 [html] [pdf]
dvojzávod sobota neděle kadeti total: 1, men : 0, women: 1, kluci: 0, holky: 1 [html] [pdf]
dvojzávod sobota neděle junioři a dospělí total: 26, men : 15, women: 11, kadeti: 0, junioři: 1, senioři: 6, masters muži: 5, veteráni: 2, ultraveteráni: 1, kadetky: 0, juniorky: 1, seniorky: 7, masters ženy: 3, veteránky: 0, ultraveteránky: 0 [html] [pdf]
jen sobota přípravka total: 1, men : 0, women: 1, Muži: 0, Ženy: 1 [html] [pdf]
jen sobota žáci total: 1, men : 0, women: 1, Muži: 0, Ženy: 1 [html] [pdf]
jen sobota kadeti total: 0, men : 0, women: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
jen sobota junioři a dospělí total: 2, men : 2, women: 0, kadeti: 0, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 2, veteráni: 0, ultraveteráni: 0, kadetky: 0, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0, ultraveteránky: 0 [html] [pdf]
jen neděle přípravka total: 0, men : 0, women: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
jen neděle žáci total: 0, men : 0, women: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
jen neděle kadeti total: 0, men : 0, women: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
jen neděle junioři a dospělí total: 1, men : 1, women: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
dvojzávod sobota neděle HOBBY total: 0, men : 0, women: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
jen sobota HOBBY total: 0, men : 0, women: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
jen neděle HOBBY total: 0, men : 0, women: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]

start list dvojzávod sobota neděle přípravka

start ~ 10:00:00 , 2011 - 2013

start list dvojzávod sobota neděle žáci

start ~ 10:00:00 , 2008 - 2010 , registered: 3 participants ( 1 of men, 2 of women)

category # name state year team
holky [ ] Drapáčová Tereza CZE 2008 Pivovar Svijany
kluci [ ] Krečmer Filip CZE 2009 KOSTKA Racing
holky [ ] Pokorná Kristýna CZE 2008 1. KK Lipník n. B.

start list dvojzávod sobota neděle kadeti

start ~ 10:00:00 , 2005 - 2007 , registered: 1 participants ( 0 of men, 1 of women)

category # name state year team
holky [ ] Štorková Tereza CZE 2006 Koloběžky Hodkovice

start list dvojzávod sobota neděle junioři a dospělí

start ~ 10:00:00 , 2004 and older , registered: 26 participants ( 15 of men, 11 of women)

category # name state year team
masters muži [ ] Brož Martin CZE 1979 COCONi
seniorky [ ] Doležalová Barbora CZE 1987 BKG
masters muži [ ] Drapáč Radek CZE 1973 Pivovar Svijany
masters ženy [ ] Fetterova Edita CZE 1979 COCONi
juniorky [ ] Fořtová Petra CZE 2002 Bez Pedálů
seniorky [ ] Kitzbergerová Kristýna CZE 1985 TRISTA 60
masters muži [ ] Kráčmar Vlastimil CZE 1974 KOSTKA Racing
seniorky [ ] Kráčmarová Lenka CZE 1984 KOSTKA Racing z.s.
masters muži [ ] Krečmer Patrik CZE 1972 KOSTKA Racing
senioři [ ] Kulka Michal CZE 1982 Třista60
senioři [ ] Mandelík Ladislav CZE 1992 BKG
junioři [ ] Matyáš Roman CZE 2002 trista60
senioři [ ] Navrátil Jakub CZE 1985 BKG
senioři [ ] Palša Norbert CZE 1993 COCONi
senioři [ ] Pelc Tomáš CZE 1989 Ultima K. Lap Team
masters muži [ ] Pytela Vlastimil CZE 1971 BKG
masters ženy [ ] Pytelová Veronika CZE 1976 BKG
veteráni [ ] Remeš Pavel CZE 1970 Ultima K. Lap Team
veteráni [ ] Seemann David CZE 1962 Ultima k.lap Team
seniorky [ ] Sokolová Vendula CZE 1983 BKG
seniorky [ ] Šefcová Kateřina CZE 2000 Police nad Metují
senioři [ ] Švéda Jakub CZE 1994 KOSTKA Racing
seniorky [ ] Trojancová Pavla CZE 1987 COCONi
masters ženy [ ] Vybíralová Věra CZE 1973 KOSTKA Racing
seniorky [ ] Zbožková Andrea CZE 2001 SKK Lipenští draci
ultraveteráni [ ] Žaba Martin CZE 1958 COCONi

start list jen sobota přípravka

start ~ 10:00:00 , 2011 - 2013 , registered: 1 participants ( 0 of men, 1 of women)

category # name state year team
Ženy [ ] Kráčmarová Michaela CZE 2012 BKL Machov

start list jen sobota žáci

start ~ 10:00:00 , 2008 - 2010 , registered: 1 participants ( 0 of men, 1 of women)

category # name state year team
Ženy [ ] Kráčmarová Anna CZE 2009 BKL Machov

start list jen sobota kadeti

start ~ 10:00:00 , 2005 - 2007

start list jen sobota junioři a dospělí

start ~ 10:00:00 , 2004 and older , registered: 2 participants ( 2 of men, 0 of women)

category # name state year team
masters muži [ ] Balcar Adam CZE 1978 TJ Sokol Kunvald
masters muži [ ] Mihulka Martin CZE 1979 TJ Sokol Kunvald

start list jen neděle přípravka

start ~ 10:00:00 , 2011 - 2013

start list jen neděle žáci

start ~ 10:00:00 , 2008 - 2010

start list jen neděle kadeti

start ~ 10:00:00 , 2005 - 2007

start list jen neděle junioři a dospělí

start ~ 10:00:00 , 2004 and older , registered: 1 participants ( 1 of men, 0 of women)

category # name state year team
Muži [ ] Veselský Michal CZE 1980 COCONi

start list dvojzávod sobota neděle HOBBY

start ~ 10:00:00 , all years of born

start list jen sobota HOBBY

start ~ 10:00:00 , all years of born

start list jen neděle HOBBY

start ~ 10:00:00 , all years of born