2018-05-13 Náchod
dospělí a junioři
|
celkem: 78 , men : 55, senioři: 31, junioři: 3, women: 23, seniorky: 12, masters muži: 12, masters ženy: 3, ultraveteráni: 4, juniorky: 5, veteránky: 2, veteráni: 5, ultraveteránky: 1 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
start ~ 09:30:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 78 participants
(
55 of men,
23 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
senioři | 13 | 10:13:00 | Bartůněk Ladislav | CZE | 1983 | KOBRA | Brandýs nad Labem |
senioři | 60 | 10:02:30 | Bostl Jakub | CZE | 1982 | Yedoo Team | Příbram |
senioři | 65 | 10:07:00 | Bouda Jan | CZE | 1988 | KK Tachov | Kařez |
seniorky | 106 | 09:47:30 | Bouda Klára | CZE | 1991 | KK Tachov | Zbiroh |
seniorky | 109 | 09:47:00 | Bucňáková Blanka | CZE | 1983 | BKG | Brno |
junioři | 26 | 10:03:00 | Bílovský Lukáš | CZE | 2001 | Lipnik Dragons | Lipník nad Bečvou |
masters muži | 23 | 10:09:30 | Bříza Martin | CZE | 1976 | Lázně Slatinice | Dolní Čermná |
senioři | 16 | 10:09:00 | Chmelík Jiří | CZE | 1979 | Koloběžci Pardubice | Pardubice |
masters muži | 11 | 10:14:00 | Cvalín Karel | CZE | 1977 | PSP KK Plzen | Plzeň |
seniorky | 113 | | Dvorská Barbora | CZE | 1995 | KOBRA | Semice |
seniorky | 118 | 09:43:30 | Fetterova Edita | CZE | 1979 | COCONi | Praha |
ultraveteráni | 131 | 09:51:00 | Flaška Jiří | CZE | 1951 | KOSTKA Racing | Náchod |
juniorky | 121 | 09:51:30 | Fořtová Petra | CZE | 2002 | Tj Sokol Kunvald | Písek |
senioři | 31 | 10:03:30 | Fuchs Jan | CZE | 1992 | BoKolobka tým Ostrava | Vratimov |
masters muži | 15 | 10:08:30 | Hercik Zdeněk | CZE | 1976 | UNIKOSY | Říčany |
ultraveteráni | 132 | 09:44:30 | Hromádko Jan | CZE | 1954 | UNIKOSY | Praha |
masters muži | 32 | 09:56:00 | Hub Petr | CZE | 1971 | Ultima K. Lap Team | Brno |
senioři | 67 | 10:02:00 | Hájek Jaroslav | CZE | 1982 | Yedoo | Příbram |
senioři | 33 | 10:12:30 | Hübner Karel | CZE | 1982 | TJ Sokol Kunvald | Vlkov |
ultraveteráni | 133 | 09:40:00 | Jaromír Odvárka | CZE | 1955 | Ultima K. Lap Team | Praha 10 |
senioři | 10 | 10:14:30 | Jarůšek Michal | CZE | 1982 | YEDOO TEAM | Vrchotovy Janovice |
ultraveteráni | 134 | | Jirák Jiří | CZE | 1955 | Pardubice | Pardubice |
senioři | 17 | 10:10:30 | Kadlec jr. Martin | CZE | 1981 | PSP KK Plzen | Praha 5 - Radotin |
seniorky | 114 | 09:49:00 | Killarová Denisa | CZE | 1996 | KOSTKA Racing | Výprachtice |
senioři | 36 | 10:08:00 | Klepáč Jiří | CZE | 1982 | UNIKOSY | Hradištko |
seniorky | 122 | 09:42:30 | Klepáčová Martina | CZE | 1988 | UNIKOSY | Hradištko |
seniorky | 123 | 09:46:30 | Kobylková Tereza | CZE | 1984 | BKG | Břeclav 6 |
senioři | 35 | 10:05:30 | Koláček Ondřej | CZE | 1993 | BoKolobka tým Ostrava | Hranice |
masters muži | 37 | 10:01:00 | Komár Martin | CZE | 1975 | Koloběžec Pardubice | Pardubice |
senioři | 59 | 10:01:30 | Kopecký Aleš | CZE | 1995 | yedoo | Skuhrov nad Bělou |
senioři | 38 | 09:59:30 | Král Tomáš | CZE | 1982 | KOBRA | Dvůr Králové nad Labem |
masters muži | 28 | 10:19:00 | Kráčmar Vlastimil | CZE | 1974 | BKL Machov | Velké Poříčí |
senioři | 24 | 10:10:00 | Kule Aleš | CZE | 1984 | CHRTI Holoubkov | Praha |
senioři | 1 | 10:18:00 | Kulka Michal | CZE | 1982 | Ultima K.Lap Team | Praha 1 |
senioři | 19 | 10:11:00 | Kvita Josef | CZE | 1989 | Bokolobka tým Ostrava | Rybí |
juniorky | 115 | 09:41:00 | Labská Tereza | CZE | 2000 | Lipnik Dragons | Lipník nad Bečvou |
masters muži | 22 | 10:06:30 | Legát Pavel | CZE | 1969 | Lipenští draci | Staré Město 234 |
seniorky | 104 | 09:50:00 | Legátová Alena | CZE | 1996 | KOBRA | Moravská Třebová |
seniorky | 124 | 09:40:30 | Legátová Petra | CZE | 1999 | Lipenští draci | Staré Město 234 |
veteránky | 130 | 09:39:00 | Lišková Ivana | CZE | 1960 | ULTIMA KLAP TEAM | 141 00 Praha 4 |
senioři | 39 | 09:55:30 | Matuška Jan | CZE | 1981 | BKG | Brno |
junioři | 40 | 09:56:30 | Matyáš Roman | CZE | 2002 | Trista60 | Lipník Nad Bečvou |
senioři | 53 | 09:56:30 | Mihulka Martin | CZE | 1979 | Tj Sokol Kunvald | Kunvald |
juniorky | 102 | 09:50:30 | Morávková Anet | CZE | 2001 | KOSTKA Racing | Hronov 4 |
senioři | 41 | 09:58:30 | Neugebauer David | CZE | 1985 | BKG | Brno |
veteráni | 42 | 10:00:30 | Novák Pavel | CZE | 1964 | JAFIDUTO 1984 | Písek |
senioři | 2 | 10:17:30 | Olšar Matyáš | CZE | 1999 | KOSTKA Racing | Jablonné nad Orlicí |
masters muži | 9 | | Onderka Alois | CZE | 1969 | SKK Lipenští draci | Lipník nad Bečvou |
senioři | 4 | 10:15:30 | Pavel Jan | CZE | 1998 | Bez Pedálů | Praha |
junioři | 6 | 10:15:00 | Pavel junior Milda | CZE | 2001 | Bez pedálu | Plzeň |
masters muži | 43 | 09:59:00 | Pavel st. Miloš | CZE | 1972 | Bez Pedálů | Plzeň |
veteráni | 44 | 10:04:30 | Pelc Miroslav | CZE | 1965 | Ultima Praha | Praha |
senioři | 3 | 10:17:00 | Pelc Tomáš | CZE | 1989 | Ultima k.lap Team | Praha |
masters muži | 12 | 10:13:30 | Pešta Petr | CZE | 1975 | PSP KK Plzeň | Plzeň |
masters ženy | 125 | 09:43:00 | Peštová Markéta | CZE | 1975 | PSP KK Plzeň | Plzeň |
ultraveteránky | 126 | 09:39:30 | Pluháčková Běla | CZE | 1958 | ULTIMA KLAP TEAM | Srubec |
masters ženy | 127 | 09:46:00 | Podešvová Karla | CZE | 1977 | BKG | Třebíč |
veteráni | 5 | 10:16:30 | Provod Ladislav | CZE | 1968 | PSP KK Plzen | Plzeň |
masters muži | 69 | 09:57:30 | Pytela Vlastimil | CZE | 1971 | BKG | Brno |
seniorky | 108 | 09:49:30 | Rainová Gabriela | CZE | 1988 | CHRTI Holoubkov | HOLOUBKOV |
masters muži | 45 | 10:04:00 | Remeš Pavel | CZE | 1970 | Ultima K. Lap Team | Benešov |
senioři | | | Rožec Jan | CZE | 1981 | JAFIDUTO 1984 | Klášterec nad Ohří |
veteráni | 62 | 09:55:00 | Seemann David | CZE | 1962 | Ultima k.lap Team | Praha 3-Žižkov |
seniorky | 128 | 09:41:30 | Solověvová Jana | CZE | 1980 | Ultima K.lap Team | Praha 8 |
senioři | 47 | 09:54:30 | Sůra Tomáš | CZE | 1982 | Tsunami | Praha |
senioři | 7 | 10:16:00 | Theiner Ondřej | CZE | 1994 | Ultima K. Lap Team | České Budějovice |
veteráni | 49 | 09:58:00 | Točík Rostislav | CZE | 1967 | JAFIDUTO 1984 | Kadaň |
seniorky | 129 | 09:45:30 | Trojancová Pavla | CZE | 1987 | COCONi | Zadní Třebaň |
juniorky | 105 | 09:48:00 | Zbožková Andrea | CZE | 2001 | TŘista60 | Lipník Nad Bečvou |
masters ženy | 111 | 09:44:00 | fišerová Martina | CZE | 1977 | Tsunami | Praha |
senioři | 63 | 10:07:30 | murín jan | CZE | 1992 | Ultima K. Lap Team | praha |
senioři | 48 | 10:11:30 | Šafář Václav | CZE | 1983 | Lázně Slatinice | Letohrad |
veteránky | 107 | 09:45:00 | Šefcová Eva | CZE | 1964 | KOSTKA Racing | Rtyně V Podkrkonoší |
juniorky | 101 | 09:52:00 | Šefcová Kateřina | CZE | 2000 | KOSTKA Racing | Police Nad Metují |
senioři | 30 | 10:06:00 | Šmíd Jindřich | CZE | 1987 | PSP KK Plzen | Plzeň |
senioři | 29 | 10:00:00 | Štěpánek Michal | CZE | 1980 | Ultima K. Lap Team | Praha |
senioři | 25 | 10:12:00 | Švéda Jakub | CZE | 1994 | KOSTKA Racing | Letohrad |
senioři | 50 | 10:05:00 | Žemlík Boleslav | CZE | 1991 | BKG | Vsetín |