Rohanské stezky 2020

2020-08-09 Lomnice nad Popelkou

archiv

announcement

registration

start list

results

Žáci, žákyně starší total: 9, men : 4, women: 5, kluci: 4, holky: 5 [html] [pdf]
Žáci, žákyně mladší total: 11, men : 6, women: 5, kluci: 6, holky: 5 [html] [pdf]
Předžáci, předžákyně total: 14, men : 7, women: 7, Muži: 7, Ženy: 7 [html] [pdf]
Minižáci, minižákyně total: 15, men : 7, women: 8, Muži: 7, Ženy: 8 [html] [pdf]
Děti total: 19, men : 14, women: 5, Muži: 14, Ženy: 5 [html] [pdf]
Děti nejmenší total: 17, men : 12, women: 5, Muži: 12, Ženy: 5 [html] [pdf]
Dlouhá trasa 47 km / 1230m total: 118, men : 110, women: 8, DM29: 17, DM39: 42, DM49: 32, DM50+: 19, DZ39: 8, DZ40+: 0 [html] [pdf]
Krátká trasa 27 km / 690m total: 86, men : 67, women: 19, KMJ: 17, KM39: 18, KM59: 25, KM60+: 7, KZ Juniorky: 5, KZ39: 9, KZ40+: 5 [html] [pdf]

start list Žáci, žákyně starší

start ~ 08:58:43 , 2006 - 2007 , registered: 9 participants ( 4 of men, 5 of women)

category # name state year team
holky [301] Bezstarosti Nicol CZE 2006 BAKAKO Nová Paka
holky [302] Cibulková Veronika CZE 2007 KROSS BIKERANCH TEAM JUNIOR
kluci [346] Halama Jiří CZE 2007 Enduroklub Semily
kluci [355] kabeláč jan CZE 2006 LSK Lomnice
holky [349] kašparová anna CZE 2007 Kross Bike Ranch
holky [303] Kučerová Eliška CZE 2007 MONDRAKER Racing team
kluci [339] Pešina Jan CZE 2006 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
kluci [304] Rychetský Šimon CZE 2007 KROSS BIKERANCH TEAM JUNIOR
holky [305] TRLLOVÁ Šárka CZE 2007 BAKAKO Nová Paka

start list Žáci, žákyně mladší

start ~ 08:58:43 , 2008 - 2009 , registered: 11 participants ( 6 of men, 5 of women)

category # name state year team
kluci [350] Bárta Kryštof CZE 2008 LSK Lomnice
holky [347] Halamová Andrea CZE 2009 LSK Lomnice
kluci [345] Jon Sebastien CZE 2009 MTB Spartak Vrchlabí
kluci [356] kabeláč šimon CZE 2009 LSK Lomnice
holky [333] Kalinová Ella CZE 2009 SPORTICUS team
holky [344] Karbanová Marie CZE 2008 Hořice
holky [ ] Kubelkova Nikola CZE 2008 Cycology North Bike Club
kluci [336] Mádlík Vojtěch CZE 2009 BAKAKO Nová Paka
holky [343] Nosková Marcela CZE 2008 LSK Lomnice
kluci [324] Polášek Daniel CZE 2009 Bakako Nová Paka
kluci [352] Sucharda Šimon CZE 2008 LSK Lomnice

start list Předžáci, předžákyně

start ~ 09:27:24 , 2010 - 2011 , registered: 14 participants ( 7 of men, 7 of women)

category # name state year team
Muži [341] Bednařík Vojtěch CZE 2011 Kross Bikeranch Team Junior
Muži [306] Byma Patrik CZE 2011 Jilemnice
Ženy [307] Dajčová Amálie CZE 2010 Cycology North Bike Club
Ženy [308] Famfulíková Barbora CZE 2010 BAKAKO Nová Paka
Muži [309] Hrdina Adam CZE 2010 KROSS BIKE RANCH TEAM JUNIOR
Ženy [332] Kalinová Lisa CZE 2011 Kross Bike Ranch
Ženy [310] Procházková Martina CZE 2011 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
Muži [325] Richter Lukáš CZE 2011 TUFO Cyklozákladna Otrokovice
Ženy [348] Stará Klára CZE 2010 LSK Lomnice
Muži [351] Sucharda Matouš CZE 2010 LSK Lomnice
Muži [311] tomeš roman CZE 2011 Cycology North Bike Club
Muži [312] trllo Lukáš CZE 2010 BAKAKO Nová Paka
Ženy [326] Vrabcová Viktorie CZE 2010 Hořice
Ženy [313] zajíčková Karolína CZE 2010 KROSS BIKERANCH TEAM JUNIOR

start list Minižáci, minižákyně

start ~ 09:47:09 , 2012 - 2013 , registered: 15 participants ( 7 of men, 8 of women)

category # name state year team
Ženy [358] barochová sofie CZE 2012 HC Lomnice
Ženy [362] bláhová karolína CZE 2013 Nová ves nad popelkou
Ženy [367] brožová adéla CZE 2013 Lomnice nad Popelkou
Ženy [314] Cibulková Markéta CZE 2012 KROSS BIKERANCH TEAM JUNIOR
Ženy [370] dlouhá lucka CZE 2012 LSK Lomnice
Muži [369] Dumek Ondřej CZE 2012 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
Ženy [315] Famfulíková Elena CZE 2013 BAKAKO Nová Paka
Muži [340] horák Mikuláš CZE 2012 ČKS SKI Jilemnice
Muži [316] Hrdina Maty CZE 2012 KROSS BIKE RANCH TEAM JUNIOR
Ženy [363] kazdová Rozárie CZE 2013 Sportcentrum Jičín
Muži [337] Mádlík Ondřej CZE 2012 BAKAKO Nová Paka
Ženy [317] Procházková Kateřina CZE 2013 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
Muži [353] Šviha Ondřej CZE 2012 LSK Lomnice
Muži [327] Vrabec Matěj CZE 2012 Hořice
Muži [371] Zejfart Jakub CZE 2013 --1--

start list Děti

start ~ 10:14:17 , 2014 - 2015 , registered: 19 participants ( 14 of men, 5 of women)

category # name state year team
Ženy [357] barochová liliana CZE 2015 HC Lomnice
Ženy [342] Bednaříková Eva CZE 2015 KROSS BIKERANCH TEAM JUNIOR
Muži [318] Břečka Matyáš CZE 2014 LSK Lomnice nad Popelkou
Muži [319] Byma Oskar CZE 2014 Jilemnice
Muži [338] čada Michal CZE 2015 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Ženy [384] čapková veronika CZE 2015 Lomnice nad Popelkou
Muži [374] čížek alfréd CZE 2015 Praha
Muži [368] Dumek Václav CZE 2014 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
Muži [328] Herold Matyáš CZE 2015 Háje nad Jizerou
Muži [377] horáček tonda CZE 2017 Jilemnice
Muži [331] Kalina Oskar CZE 2015 SPORTICUS team
Muži [364] Kazda Matěj CZE 2015 CYKLOKLUB Jičín
Muži [335] Kolaja jaromír CZE 2015 Liberec
Ženy [379] MACHOVÁ KLÁRA CZE 2015 libštát
Muži [382] samohýl františek CZE 2014 LSK Lomnice
Muži [361] sedliský David CZE 2015 MTB Spartak Vrchlabí - Hatchey
Ženy [373] Trmatová Lucie CZE 2015 Jičín
Muži [376] zajíc kryštof CZE 2015 Lomnice nad Popelkou
Muži [320] Zajíček Zdeněk CZE 2015 KROSS BIKERANCH TEAM JUNIOR

start list Děti nejmenší

start ~ 10:30:01 , 2016 and younger , registered: 17 participants ( 12 of men, 5 of women)

category # name state year team
Ženy [359] bláhová markéta CZE 2016 Nová ves nad popelkou
Muži [366] brož vojtěch CZE 2016 Lomnice nad Popelkou
Muži [321] Břečka Jonáš CZE 2017 LSK Lomnice nad Popelkou
Muži [322] Bubílek Sebastian CZE 2017 Kross Bikeranch junior team
Muži [375] čížek eduard CZE 2016 Praha
Muži [329] Herold Kryštof CZE 2017 Háje nad Jizerou
Muži [378] horáček vojta CZE 2017 Jilemnice
Ženy [354] Karbanová Sofie CZE 2019 KKonstrukt
Muži [365] kazda mikuláš CZE 2017 CYKLOKLUB Jičín
Muži [334] Kolaja Cyril CZE 2017 Slavia Liberec Orienteering
Muži [381] kuban daniel CZE 2016 MONDRAKER Racing team
Ženy [380] kubanová karolína CZE 2017 MONDRAKER Racing team
Muži [383] Samohýl Jan CZE 2017 LSK Lomnice
Ženy [360] Sedliská Ester CZE 2019 MTB Spartak Vrchlabí
Ženy [330] Sládková Stella CZE 2016 Chrudim
Muži [372] Starý Adam CZE 2017 Lomnice nad Popelkou
Muži [323] Vlášek Vojtěch CZE 2019 Rohanské stezky

start list Dlouhá trasa 47 km / 1230m

start ~ 11:00:00 , 2001 and older , registered: 118 participants ( 110 of men, 8 of women)

category # name state year team
DM29 [96] adámek Petr CZE 1993 Apache Loko Trutnov
DZ39 [105] Adámková Jana CZE 1996 Apache Loko Trutnov
DM49 [5] Bajer Jiří CZE 1980 BAKAKO Nová Paka
DM39 [7] Bejr Štěpán CZE 1987 Náchod
DZ39 [61] Bergerová Karolina CZE 1992 Carla.Kupkolo.cz
DM50+ [98] Bernard Arnošt CZE 1961 Kola Šír Bělohrad
DM49 [8] Bernat Pavel CZE 1976 LSK Lomnice nad Popelkou
DM49 [9] Bílek Aleš CZE 1979 Czech Tallboys
DZ39 [10] Blanárová Natália SVK 1990 TJ Sokol Nové Město nad Metují
DM39 [11] Bouda Tomáš CZE 1990 Kross Bikeranch Team
DM39 [1] Bubílek Michal CZE 1986 Kross Bikeranch Team
DM39 [12] Buchar Martin CZE 1981 NKT KABLO
DM50+ [65] Čada Tomas CZE 1964 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
DM49 [86] čapek Jan CZE 1973 rohozec amulet team
DM50+ [13] Červinka Zdeněk CZE 1964 BIKESTARS VRCHLABÍ
DM39 [14] Čeřovský Jakub CZE 1983 Podkrkonošský bajkeři
DM39 [68] Drejsl Lukáš CZE 1986 MONDRAKER Racing team
DZ39 [15] Drobníková Aneta CZE 1987 ČKS SKI JILEMNICE
DM29 [16] Durych Martin CZE 1994 Dukla Praha MP
DM39 [17] Fikar Martin CZE 1983 BAKAKO Nová Paka
DM49 [93] fišnar Jan CZE 1980 TJ Baník Meziboří
DM50+ [18] Flégl Aleš CZE 1963 CTM SILVINI R2 Sport
DM39 [19] Fleischman Jan CZE 1985 Prague
DM49 [20] Foltýn st. Marek CZE 1974 BAKAKO Nová Paka
DZ39 [385] Fridrichová Lenka CZE 1994 GHOST Team
DM39 [64] Haman Václav CZE 1981 ČKS SKI Jilemnice
DM49 [104] hamouz michal CZE 1974 benátky nad jizerou
DM49 [22] HLAVA Josef CZE 1977 Ski Klub 2009
DM49 [23] Hofman Ondřej CZE 1979 PRO MUSIC PROLOG BIKE
DM39 [24] Hromádko Jakub CZE 1988 BAKAKO Nová Paka
DM50+ [71] hubáček Libor CZE 1962 Praha 5
DM39 [25] Janota Marcel CZE 1981 Podkrkonošský bajkeři
DM49 [26] Ježek Zdeněk CZE 1973 BAKAKO Nová Paka
DM29 [89] Jirků Jakub CZE 1996 MTBS.cz - Kitbike
DM50+ [99] jiřena Pavel CZE 1967 AUTHOR masters team
DM49 [27] kalaš Jan CZE 1980 BikePart.cz
DM49 [110] kalina David CZE 1974 SKP MAJÁK
DM49 [389] Kaňka David CZE 1979 Kozojedy
DM50+ [28] Kauška Petr CZE 1966 MTB Team Hodkovice nad Mohelkou
DM49 [29] Klein Petr CZE 1973 Podhorní Újezd
DM39 [30] Klíma Tomáš CZE 1990 Sedlec 156
DM50+ [ ] Koblasa Jiří CZE 1965 Carla.Kupkolo.cz
DM39 [31] Kobr Patrik CZE 1984 Enduro Český Ráj
DM39 [85] kocourek František CZE 1983 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
DM39 [101] kolda Pavel CZE 1990 BAKAKO Nová Paka
DM39 [106] kordík Tomáš CZE 1986 Praha Kamýk
DM29 [32] Kozák Matouš CZE 1998 Rohozec Amulet team
DM50+ [33] Kraus Vladimír CZE 1960 jasipbike
DM29 [ ] Kubina Matěj CZE 1992 HSK Benecko
DM49 [92] kučera Radek CZE 1972 KSM Hrádek
DM49 [34] Kučera Tomáš CZE 1977 MONDRAKER Racing team
DM49 [35] Kučera Tomáš CZE 1977 Kytín
DM39 [75] Kunc Ladislav CZE 1990 Trutnov
DM39 [6] kupka Martin CZE 1982 Kola Šír Lázně Bělohrad
DM39 [388] Kuřík Tomáš CZE 1985 Podkrkonoští bikeři
DM49 [36] Kusiak Piotr POL 1978 Talvi Sport Szklarska Poreba
DM49 [95] Kužel Jiří CZE 1979 Czech Tallboys
DM50+ [37] Lédr Martin CZE 1970 Hradec Králové
DM39 [38] Lovecky Jakub CZE 1987 Dejwyho horský běh
DM50+ [39] Matějka Josef CZE 1965 VŮNĚ DŘEVA s.r.o.
DZ39 [111] maťhová andrea CZE 1997 Ghost Team
DM39 [94] Matocha Pavel CZE 1990 Eleven Mercedes Black ET
DM39 [40] Mikuláš Ondřej CZE 1990 Dlouhá Třebová
DM49 [80] miškov pavel CZE 1976 Tranetechnologies
DZ39 [97] navrátilová Vendula CZE 1993 GHOST team
DM39 [41] Nevařil Michal CZE 1983 Rynoltice
DM50+ [42] Nosek Rudolf CZE 1970 VELOCENTRUM
DM29 [3] Novák Michal CZE 1991 CSG TRI TEAM
DM39 [43] Novotný Jan CZE 1986 Rohozec Amulet Team
DM49 [83] pastrnek Pavel CZE 1976 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
DM49 [44] Peca Martin CZE 1973 Kola Šír Bělohrad
DM50+ [45] PERGNER David CZE 1969 RACING TEAM JIČÍN
DM39 [70] Plašil Jiří CZE 1983 MARLBORO Gold soft case
DM49 [100] Podzimek Milan CZE 1975 Cyklo klub Jičín
DM50+ [88] prokůpek Aleš CZE 1966 ČKS SKI JILEMNICE
DM39 [79] Ptáčník Filip CZE 1981 C.K. BICISPORT
DM29 [69] Ramzer Jan CZE 1992 MARLBORO GOLD SOFT CASE
DM29 [77] Richter Zbyněk CZE 1991 GHOST team
DM39 [ ] Roubicek Lukas CZE 1981 ELEVEN BlackET TEAM
DM49 [67] Rudolf Tomáš CZE 1977 Wikov Hronov
DM29 [2] Růžička Zbyněk CZE 1991 SKI PAUDERA Staré Splavy
DM39 [107] schmidt Dušan CZE 1986 advokatkapraha.eu
DM39 [46] Skrbek Jan CZE 1985 Czech Tallboys
DM39 [47] Sládek Tomáš CZE 1988 Chrudim
DM39 [62] Slavíček Marek CZE 1990 KROSS BIKE RANCH TEAM
DM49 [48] Slavík Josef CZE 1976 CFL- Cycling for life
DM39 [73] Steiner Petr CZE 1985 Auto I.S.R.
DM39 [109] strakoš Jan CZE 1983 BEKO Bike and Ski Racing Team
DM49 [84] studýnka david CZE 1976 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
DM49 [90] Studzinski Tomek POL 1975 Polanica zdrój
DM29 [81] swárovský Michal CZE 1998 ZPcyklo PROOFY Corratec team
DM49 [49] Šimek Aleš CZE 1976 Jilemnice
DM50+ [50] Šimůnek Jiří CZE 1969 BOS team
DM49 [51] Šimůnek Petr CZE 1973 BOS team
DM39 [78] Škoda Petr CZE 1983 INS Atelier Náchod - race team
DM50+ [52] Šolc Miroslav CZE 1964 Spinning Lomnice
DM29 [53] Šorf Pavel CZE 1999 Bike Freaks Holice
DM39 [54] Šourek František CZE 1982 NKT KABLO
DM39 [72] štantejský Michal CZE 1984 SAC Špindlerův mlýn
DM29 [386] štolba david CZE 1991 Ghost
DM39 [91] štros Martin CZE 1983 NKT Kablo cycling team
DM29 [60] Šubr Martin CZE 1997 Kola Šír Bělohrad
DZ39 [66] Šulcová Magdaléna CZE 1985 Lomnice Nad Popelkou
DM50+ [55] Taraszkiewicz Ireneusz POL 1967 Talvi Sport Szklarska Poreba
DM29 [63] Toman Lukáš CZE 1991 Carla.kupkolo.cz
DM50+ [74] Tomeš Jaroslav CZE 1951 LSK Lomnice
DM39 [56] Touška Kryštof CZE 1987 CSG TRI TEAM
DM49 [103] trmata Štěpán CZE 1978 Czech Tallboys
DM49 [281] urban Zbyněk CZE 1972 ENJOY RIDING TEAM
DM29 [387] Vacek Jan CZE 2000 SPORTICUS team
DM39 [4] vaníček Vojtěch CZE 1985 BAKAKO Nová Paka
DM39 [82] Vaszily Lumir CZE 1986 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
DM29 [102] vlček Sebastian CZE 1994 MONDRAKER Racing team
DM39 [58] Vojtěch Vratislav CZE 1982 Železnice
DM50+ [87] vondrouš Jaroslav CZE 1952 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
DM29 [59] Voňka Martin CZE 2001 ČKS SKI JILEMNICE
DM49 [390] Zelenka Jaroslav CZE 1980 KSM HRÁDEK
DM39 [108] zima Ota CZE 1984 CSG Team

start list Krátká trasa 27 km / 690m

start ~ 11:00:00 , 2005 and older , registered: 86 participants ( 67 of men, 19 of women)

category # name state year team
KM59 [277] Bergr Tomáš CZE 1971 Cyklo-ski Špicar
KMJ [202] Bajer Jan CZE 2005 BAKAKO Nová Paka
KM59 [203] Baroch Leoš CZE 1967 LSK Lomnice nad Popelkou
KM39 [239] Bednařík Jan CZE 1981 Kross Bikeranch Team
KM59 [250] bejr tomáš CZE 1975 Nová Paka
KM60+ [265] Bendl Jaroslav CZE 1960 SK Unitherm Jablonec
KZ Juniorky [204] Bezstarosti Nicol CZE 2006 BAKAKO Nová Paka
KM39 [205] Bilka Michal CZE 1981 Praha
KM39 [206] Břečka Martin CZE 1981 LSK Lomnice nad Popelkou
KM59 [207] Cibulka Tomáš CZE 1975 BIKERANCH
KZ39 [208] Čeřovská Veronika CZE 1988 Podkrkonošský bajkeři
KM59 [274] Čeřovský Jaroslav CZE 1977 Křižák team
KM60+ [209] Čihák Lubomír CZE 1953 Semice
KM39 [268] čížek Vladimír CZE 1982 Praha 4
KMJ [210] Dobias Simon David CZE 2005 CSG TRI Team
KM59 [211] Dobiáš David CZE 1977 CSG TRI Team
KM59 [213] Dobšovič Ferdinand CZE 1968 BikeRanch
KM39 [212] Dobšovič Vojtěch CZE 1997 Kross BikeRanch Team
KM60+ [ ] Dušek Jiří CZE 1960 Ski a Bike Centrum Radotín
KMJ [214] Foltýn Marek CZE 2006 BAKAKO Nová Paka
KM39 [21] Frajbiš Jan CZE 1993 Dukla Praha MP
KM60+ [261] Fučík Josef CZE 1954 ROHOZEC AMULET TEAM
KZ Juniorky [246] Horáková Amálie CZE 2008 ČKS SKI Jilemnice
KZ40+ [ ] Horáková Nicole CZE 1975 ČKS SKI Jilemnice
KM59 [247] Hrubý Petr CZE 1963 RACING TEAM JIČÍN
KM39 [215] Chlupáč Jan CZE 1994 Sportovní klub MS Auto
KZ40+ [216] Kabeláčová Radka CZE 1979 LSK Lomnice nad Popelkou
KM59 [217] Kakrda Tomáš CZE 1963 Pardubice
KM39 [240] Kalina Miroslav CZE 1982 SPORTICUS team
KZ39 [242] Kalinová Markéta CZE 1982 SPORTICUS team
KM59 [237] Karban Štěpán CZE 1971 MONDRAKER Racing team
KM59 [251] kašpar jan CZE 1971 Kross Bike Ranch
KZ39 [271] kordíková ivana CZE 1984 Praha
KMJ [218] Kovář Matěj CZE 2002 Líšný
KM39 [219] Kovář Vojtěch CZE 1996 Turnov
KMJ [ ] Kraus Lukáš CZE 2003 Lázně Bělohrad
KM59 [279] kresta Jan CZE 1980 Ústí nad Labem
KZ39 [269] kubanová kateřina CZE 1984 MONDRAKER Racing team
KM39 [220] Kubín Pavel CZE 1981 HZS KHK UO Jičín
KM60+ [275] kuchař pavel CZE 1960 SC Jičín
KZ Juniorky [272] Kuchařová Rozálie CZE 2002 MONDRAKER Racing team
KM39 [221] Kyndl Jakub CZE 1986 Kid On Bike
KM39 [262] Lisičan Petr CZE 1990 Team CykloTrener
KMJ [222] Mádlík Petr CZE 2005 ENJOY RIDING TEAM
KMJ [278] malínský Štěpán CZE 2007 SKI JILEMNICE
KM59 [270] maťha Jindřich CZE 1961 Poděbrady Bohemia sekt team
KM59 [266] matocha pavel CZE 1962 Jablonec nad Nisou
KZ39 [223] Mičková Barbora CZE 1986 Dejwyho horský běh
KZ39 [263] musilová vendula CZE 1983 Cyklopoint Jičín
KZ39 [258] panochová iveta CZE 1999 swam
KMJ [245] Pešina Jakub CZE 2004 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
KM59 [248] petr Lukáš CZE 1979 inter cars
KMJ [243] Polášek Antonín CZE 2005 BAKAKO Nová Paka
KM59 [76] Prouza Ladislav CZE 1972 BikeStars Vrchlabí
KM59 [224] Raab Ondrej CZE 1973 Jablonec nad Nisou
KMJ [225] raab Vojta CZE 2004 Jablonec nad Nisou
KM59 [227] Reiser Jan CZE 1968 KROSS BIKERANCH TEAM
KM39 [226] Reiser Matěj CZE 1996 KROSS BIKERANCH TEAM
KZ40+ [267] ryšavá Žaneta CZE 1974 BIKESTARS VRCHLABÍ
KMJ [255] Řezníček Adam CZE 2005 Strong Riders Team
KM59 [249] řezník martin CZE 1979 Lyže a bike P4
KMJ [244] Selvek Vojtěch CZE 2004 BAKAKO Nová Paka
KZ39 [256] Schmidtová Tereza CZE 1991 GHOST team
KMJ [228] Skalický Jakub CZE 2004 MTB Spartak Vrchlabí
KM39 [ ] Skokan Jan CZE 1985 Pardubice
KM59 [254] Skůček Petr CZE 1978 Praha
KM39 [201] Spatek Robin CZE 1989 BORA - hansgrohe
KMJ [273] Styblík Adam CZE 2002 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
KMJ [241] Škarda Tim CZE 2003 BORA - hansgrohe
KZ40+ [259] šuláková Renata CZE 1974 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
KMJ [229] Švandrlík František CZE 2002 Bitters Superior Cyklolive Team
KM39 [230] Tauchman Vít CZE 1981 NKT KABLO
KM39 [231] Tichý Tomáš CZE 1995 Cycli.cz Team
KM59 [232] Tomášek Vladimír CZE 1963 Spinning Lomnice
KZ Juniorky [233] Tomsová Klára CZE 2003 Bike Freaks Holice
KMJ [264] tuma matěj CZE 2002 SC Jičín
KM59 [252] TYPLT Pavel CZE 1966 Lomnice nad Popelkou
KM59 [234] Vaclavik Josef CZE 1962 SKODA AUTO team
KM59 [276] vaněk petr CZE 1976 Hradec Králové
KM60+ [235] Vaníček Jaromír CZE 1952 BAKAKO Nová Paka
KM59 [57] Vejnar Radek CZE 1975 Spinning Lomnice
KZ Juniorky [257] vokáčová Adela CZE 2005 KAH sport Vrchlabí
KZ40+ [236] Vokáčová Kateřina CZE 1977 KAH sport Vrchlabí
KM60+ [253] Voňka Jiří CZE 1954 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
KZ39 [238] Zahradníková Veronika CZE 1988 Praha
KM39 [260] Živný Miroslav CZE 1982 KCL Kooperativa-Svijany