maraton

run

results

Hitachi ABB Trutnovský půlmaraton

2021-09-05 Trutnov 

archiv

announcement

registration

start list

results

děti pro přihlášky mladší (bez časomíry) total: 0 , men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0, ABB: 0 [html] [pdf] [csv]
Školačky 400m total: 25 , men : 0, women: 25, kluci: 0, holky: 25, ABB: 0 [html] [pdf] [csv]
Školáci 400m kluci total: 15 , men : 15, women: 0, kluci: 15, holky: 0, ABB: 0 [html] [pdf] [csv]
Školačky 800 m total: 9 , men : 0, women: 9, kluci: 0, holky: 9, ABB: 0 [html] [pdf] [csv]
Školáci 800m kluci total: 13 , men : 13, women: 0, kluci: 13, holky: 0, ABB: 0 [html] [pdf] [csv]
Školáci, školačky 1600m total: 4 , men : 3, women: 1, kluci: 3, holky: 1, ABB: 0 [html] [pdf] [csv]
1/2 Maraton total: 37 , men : 27, women: 10, M1: 7, M2: 15, M3: 5, Z1: 3, Z2: 6, Z3: 1, ABB: 3 [html] [pdf] [csv]
10km total: 27 , men : 17, women: 10, Muži: 17, Ženy: 10, ABB: 1 [html] [pdf] [csv]
5km total: 50 , men : 28, women: 22, Muži: 28, Ženy: 22, ABB: 3 [html] [pdf] [csv]
štafeta 4x5km total: 12 , men : 8, women: 4, mix: 0, ABB: 1, [k]39: 1, [m]14: 2, [k]33: 1, [k]37: 1, [m]33: 1, [k]45: 1, [m]24: 1, [m]29: 1, [m]37: 2, [m]52: 1 [html] [pdf] [csv]
děti pro přihlášky starší total: 0 , men : 0, women: 0, kluci 400m: 0, kluci 800m: 0, kluci 1600m: 0, holky 400m: 0, holky 800m: 0, holky 1600m: 0, ABB: 0 [html] [pdf] [csv]
file file type size last modified
stafety pdf 30744B05.09.2021 14:18:18

result list děti pro přihlášky mladší (bez časomíry)

start ~ 11:04:00

result list Školačky 400m

start ~ 11:10:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / holky [ 312 ] Denisa Králová 2012 CZE Olfincar Ski Team 01:24.5
2 2 / holky [ 301 ] Melisa Baťková 2013 CZE Olfincar Ski Team 01:26.7 00:02.2
3 3 / holky [ 335 ] Zuzana Nováková 2013 CZE Habřina 01:27.1 00:02.6
4 4 / holky [ 327 ] Lucie Tyrychtrová 2012 CZE Batňovice 01:29.3 00:04.8
5 5 / holky [ 351 ] Nela Součková 2012 CZE Sk Jánské Lázně 01:29.7 00:05.2
6 6 / holky [ 356 ] Gabriela Benešová 2012 CZE Mělník 01:32.7 00:08.2
7 7 / holky [ 331 ] Róza Menšíková 2012 CZE SKI Adršpach 01:33.4 00:08.9
8 8 / holky [ 369 ] Amálie Šustrová 2012 CZE SK Janské Lázně 01:35.3 00:10.8
9 9 / holky [ 336 ] Adéla Drtinová 2012 CZE Olfin Car Ski Team 01:35.5 00:11.0
10 10 / holky [ 364 ] Karolína Voleská 2012 CZE Trutnov 01:39.3 00:14.8
11 11 / holky [ 303 ] Antonie Buková 2013 CZE Olfincar Ski Team 01:39.5 00:15.0
12 12 / holky [ 371 ] Marie Štollová 2014 CZE Ask Mazurska 01:42.0 00:17.5
13 13 / holky [ 354 ] Anna Doležalová 2013 CZE Atletika Trutnov 01:43.8 00:19.3
14 14 / holky [ 309 ] Anika Johanová 2012 CZE Olfin Car Ski Trutnov 01:44.7 00:20.2
15 15 / holky [ 338 ] Berenika Hodasová 2013 CZE Trutnov 01:45.7 00:21.2
16 16 / holky [ 347 ] Anežka Metelková 2012 CZE Dolní Lánov 01:47.8 00:23.3
17 17 / holky [ 352 ] Barbora Strnadová 2013 CZE OlfinCar Ski Team 01:49.1 00:24.6
18 18 / holky [ 350 ] Michaela Skálová 2012 CZE Olfin Car Ski Team 01:50.9 00:26.4
19 19 / holky [ 357 ] Sarah Rejlová 2012 CZE 01:54.6 00:30.1
20 20 / holky [ 321 ] Zuzana Schreiberová 2012 CZE Sk JanskÉ LÁznĚ 01:56.2 00:31.7
21 21 / holky [ 328 ] Viktorie Dostálková 2012 CZE Mladé Buky 02:03.0 00:38.5
22 22 / holky [ 363 ] Annie Rayantová 2013 CZE Trutnov 02:04.0 00:39.5
23 23 / holky [ 361 ] Tereza Loseňská 2012 CZE Svoboda N/Ú 02:04.3 00:39.8
24 24 / holky [ 318 ] Anna Morávková 2012 CZE Trutnov 02:05.4 00:40.9
25 25 / holky [ 317 ] Joan Labašová 2012 CZE Starý Rokytník Trutnov 02:18.3 00:53.8

result list Školáci 400m kluci

start ~ 11:14:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [ 326 ] Matěj Tuček 2012 CZE SKI Adršpach 01:33.6
2 2 / kluci [ 343 ] Vojtěch Laštůvka 2013 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:36.9 00:03.3
3 3 / kluci [ 372 ] Vojtěch Tyrychtr 2014 CZE Trutnov 01:37.1 00:03.5
4 4 / kluci [ 316 ] Jiří Kysela 2013 CZE Olfincar Ski Team Trutnov 01:37.8 00:04.2
5 5 / kluci [ 349 ] Radek Mollingr 2012 CZE Trutnov 01:37.9 00:04.3
6 6 / kluci [ 365 ] Vít Voleský 2013 CZE Trutnov 01:39.0 00:05.4
7 7 / kluci [ 340 ] Martin Králik 2012 CZE OlfinCar Ski team Trutnov 01:39.6 00:06.0
8 8 / kluci [ 313 ] Jindřich Kubík 2013 CZE Tj Maratonstav Úpice 01:40.5 00:06.9
9 9 / kluci [ 304 ] Samuel Drygalski 2012 CZE Trutnov 01:42.5 00:08.9
10 10 / kluci [ 306 ] Petr Homolka 2012 CZE Olfincar Ski Team 01:44.0 00:10.4
11 11 / kluci [ 324 ] Oskar Šretr 2012 CZE Olfin Car Ski Team 01:48.4 00:14.8
12 12 / kluci [ 323 ] Václav Stierand 2012 CZE Šneci V Běhu 01:50.1 00:16.5
13 13 / kluci [ 339 ] Antonín Kopecký 2013 CZE Trutnov 01:53.1 00:19.5
14 14 / kluci [ 374 ] Kryštof Šimek 2015 CZE Trutnov 01:53.4 00:19.8
15 15 / kluci [ 360 ] Daniel Blažek 2012 CZE Bintana - Speciální Stavební Práce 01:59.3 00:25.7

result list Školačky 800 m

start ~ 11:18:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / holky [ 334 ] Aneta Nováková 2011 CZE Habřina 03:32.4
2 2 / holky [ 307 ] Elen Hromádková 2010 CZE Olfincar Ski Team 03:45.7 00:13.3
3 3 / holky [ 346 ] Viktorie Melišíková 2011 CZE Běžecký klub Náchod 03:49.6 00:17.2
4 4 / holky [ 302 ] Rozárie Buková 2011 CZE Olfincar Ski Team 04:06.1 00:33.7
5 5 / holky [ 353 ] Natálie Strnadová 2010 CZE Olfin car Ski Team 04:11.6 00:39.2
6 6 / holky [ 366 ] Barbora Nečinová 2010 CZE Trutnov 04:12.6 00:40.2
7 7 / holky [ 345 ] Marta Matsko 2011 CZE SE 04:13.1 00:40.7
8 8 / holky [ 319 ] Mariana Nováková 2010 CZE Trutnov 04:13.5 00:41.1
9 9 / holky [ 348 ] Tereza Brýdlová 2011 CZE Trutnov 05:18.4 01:46.0

result list Školáci 800m kluci

start ~ 11:24:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [ 311 ] Adam Kohoutek 2011 CZE SKI Adršpach 03:23.2
2 2 / kluci [ 315 ] Vojtěch Kysela 2010 CZE Olfincar Ski Team Trutnov 03:26.6 00:03.4
3 3 / kluci [ 367 ] Štěpán Sýkora 2011 CZE Sýkorky 03:36.1 00:12.9
4 4 / kluci [ 333 ] Ondřej Novotný 2011 CZE Olfin car 03:39.8 00:16.6
5 5 / kluci [ 337 ] Vojta Havel 2011 CZE Skilauf Team 03:40.2 00:17.0
6 6 / kluci [ 314 ] Vojtěch Kubík 2011 CZE Tj Maratonstav Úpice 03:49.1 00:25.9
7 7 / kluci [ 359 ] Jonáš Rudolf 2010 CZE Deep Sea 04:00.9 00:37.7
8 8 / kluci [ 305 ] Pavel Hainiš 2011 CZE Atletika Trutnov 04:13.6 00:50.4
9 9 / kluci [ 362 ] Jakub Hrdlička 2011 CZE Trutnov 04:36.3 01:13.1
10 10 / kluci [ 342 ] Martin Krýsl 2011 CZE Jívka 225 05:34.7 02:11.5
11 11 / kluci [ 329 ] Jakub Novák 2011 CZE Trutnov 05:36.1 02:12.9
12 12 / kluci [ 341 ] František Krýsl 2011 CZE - 05:39.2 02:16.0
13 13 / kluci [ 373 ] Jan Hrubý 2011 CZE 05:39.8 02:16.6

result list Školáci, školačky 1600m

start ~ 11:32:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [ 358 ] Marek Rudolf 2007 CZE Hvězda Pardubice z.s. 06:35.5 03:19.1 (1) splits
2 2 / kluci [ 308 ] Marek Johan 2009 CZE Olfincar Ski Trutnov 07:45.6 01:10.1 03:50.4 (2) splits
3 1 / holky [ 368 ] Jůlie Sýkorová 2009 CZE 08:17.7 01:42.2 04:10.1 (4) splits
4 3 / kluci [ 320 ] Ladislav Raim 2009 CZE Nový Hradec 08:21.4 01:45.9 04:08.3 (3) splits

result list 1/2 Maraton

start ~ 12:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / M2 [ 33 ] Jiří Čivrný 1980 CZE SK Nové Město nad Metují 01:16:08.5 18:35.4 (1) 37:31.3 (1) 56:54.9 (1) splits
2 2 / M2 [ 1 ] Pavel Brydl 1980 CZE Salomon/suunto 01:16:42.6 00:34.1 18:36.5 (2) 37:40.1 (2) 57:05.6 (2) splits
3 1 / M1 [ 14 ] Lukáš Kozlík 1989 CZE Tj Sokol Na Mělníce 01:18:57.4 02:48.9 19:00.7 (3) 38:47.2 (3) 58:49.0 (3) splits
4 2 / M1 [ 2 ] Aleš Zlámal 1987 CZE Kasper Swix Team 01:23:09.7 07:01.2 19:57.2 (4) 40:45.2 (4) 01:01:54.9 (4) splits
5 3 / M2 [ 20 ] Roman Vagenknecht 1975 CZE Maratonstav Upice 01:26:29.5 10:21.0 20:35.0 (5) 42:15.9 (5) 01:04:16.3 (5) splits
6 4 / M2 [ 21 ] Michal Vojtěch 1977 CZE Trutnov 01:29:43.3 13:34.8 21:55.1 (7) 44:27.4 (6) 01:07:01.1 (6) splits
7 5 / M2 [ 40 ] Jan Haas 1984 CZE Kasper Swix Team Trutnov 01:33:55.3 17:46.8 21:57.5 (8) 45:11.8 (7) 01:09:17.0 (7) splits
8 3 / M1 [ 28 ] Jan Melicher 1993 CZE Trutnov 01:36:32.8 20:24.3 22:59.0 (11) 46:25.3 (9) 01:11:20.0 (8) splits
9 6 / M2 [ 7 ] Tomáš Buka 1980 CZE Trutnov 01:36:54.9 20:46.4 23:45.8 (15) 47:57.9 (13) 01:12:34.9 (10) splits
10 7 / M2 [ 6 ] Michal Brož 1980 CZE Ob Lokomotiva Trutnov 01:38:29.0 22:20.5 22:54.4 (10) 47:30.8 (10) 01:12:49.3 (11) splits
11 8 / M2 [ 41 ] Luboš Kosek 1979 CZE Hostinné 01:38:49.0 22:40.5 23:11.2 (12) 47:46.9 (12) 01:12:58.8 (12) splits
12 4 / M1 [ 15 ] Tomáš Říha 1995 CZE Hvězda Pardubice 01:39:20.3 23:11.8 21:21.7 (6) 45:42.7 (8) 01:12:05.5 (9) splits
13 1 / Z2 [ 3 ] Denisa Kozáková 1979 CZE Hvězda Pardubice 01:40:21.7 24:13.2 22:53.6 (9) 47:34.4 (11) 01:13:09.5 (13) splits
14 1 / M3 [ 8 ] Radek Čipera 1964 CZE Ski Radvanice 01:40:58.8 24:50.3 23:44.9 (14) 48:34.0 (14) 01:14:12.0 (14) splits
15 2 / M3 [ 37 ] Karel Šesták 1971 CZE Kasper Swix Team 01:41:54.9 25:46.4 23:41.9 (13) 48:34.4 (15) 01:14:28.0 (15) splits
16 9 / M2 [ 26 ] Jan Flos 1976 CZE STG Trutnov 01:42:25.0 26:16.5 24:47.8 (21) 49:47.5 (17) 01:15:51.8 (17) splits
17 5 / M1ABB [ 30 ] Milan Kozák 1991 CZE Hitachi ABB 01:42:36.6 26:28.1 23:46.4 (16) 49:20.7 (16) 01:15:46.0 (16) splits
18 2 / Z2 [ 38 ] Šárka Sýkorová 1976 CZE 01:43:20.0 27:11.5 24:46.6 (20) 50:31.6 (19) 01:16:45.5 (20) splits
19 10 / M2ABB [ 25 ] Miloš Adamec 1975 CZE Trutnov 01:44:13.1 28:04.6 24:43.2 (19) 49:59.0 (18) 01:16:39.7 (18) splits
20 1 / Z1 [ 31 ] Jitka Romančáková 1991 CZE Orel Rtyně v Podkrkonoší 01:45:04.7 28:56.2 24:11.4 (17) 50:36.3 (20) 01:16:40.9 (19) splits
21 3 / M3 [ 27 ] Rostislav ŠtĚpÁnek 1969 CZE Trutnov 01:46:42.3 30:33.8 24:17.1 (18) 50:49.9 (21) 01:18:21.9 (21) splits
22 4 / M3ABB [ 34 ] Jiří Žák 1969 CZE ABB, Elektro-Praga 01:50:17.7 34:09.2 25:55.3 (24) 54:14.1 (24) 01:22:48.3 (23) splits
23 11 / M2 [ 35 ] Pavel Hrubý 1977 CZE Horní Maršov 01:50:51.4 34:42.9 26:51.0 (28) 55:10.4 (26) 01:23:12.9 (25) splits
24 12 / M2 [ 22 ] Zdenek Vojtisek 1973 CZE Šneci V Běhu 01:51:01.7 34:53.2 25:37.0 (23) 52:23.8 (22) 01:20:52.3 (22) splits
25 2 / Z1 [ 36 ] Tereza Opočenská 1991 CZE Kasper - Swix Team 01:52:43.9 36:35.4 27:21.8 (29) 55:32.6 (27) 01:23:46.9 (27) splits
26 3 / Z2 [ 11 ] Martina Horochovská 1972 CZE Trutnov 01:53:20.8 37:12.3 26:47.4 (27) 55:05.6 (25) 01:23:38.6 (26) splits
27 13 / M2 [ 9 ] Milan Frýba 1975 CZE Kasper Kovo 01:53:36.1 37:27.6 26:01.7 (25) 53:44.4 (23) 01:22:48.9 (24) splits
28 6 / M1 [ 5 ] Jakub Bezpalec 1999 CZE Praha 02:07:06.0 50:57.5 26:40.5 (26) 57:01.5 (28) 01:30:22.9 (28) splits
29 4 / Z2 [ 12 ] Eva Kirschova 1978 CZE Loko Trutnov Triatlon Team 02:14:47.1 58:38.6 30:27.8 (30) 01:04:12.5 (30) 01:38:38.4 (29) splits
29 3 / Z1 [ 4 ] Helena Bezpalcová 2004 CZE Praha 02:14:47.1 58:38.6 30:28.9 (31) 01:04:10.5 (29) 01:38:42.1 (30) splits
29 7 / M1 [ 19 ] Josef Šibrava 1989 CZE Trutnov 02:14:47.1 58:38.6 30:32.9 (32) 01:04:18.7 (31) 01:38:44.0 (31) splits
32 14 / M2 [ 23 ] Štěpán Wiener 1977 CZE Šneci V Běhu 02:21:04.1 01:04:55.6 33:11.8 (33) 01:07:30.0 (32) 01:42:44.0 (32) splits
33 5 / Z2 [ 13 ] Blanka Korecká 1974 CZE Šneci V Běhu 02:29:51.5 01:13:43.0 34:41.4 (34) 01:11:46.6 (33) 01:50:35.0 (33)
34 6 / Z2 [ 10 ] Petra Honzová 1984 CZE Šneci V Běhu 02:30:03.7 01:13:55.2 36:35.4 (36) 01:14:24.6 (34) 01:52:00.1 (34)
35 5 / M3 [ 39 ] Josef Krátký 1965 CZE Hvězda Pardubice Z.s. 02:36:50.1 01:20:41.6 36:30.1 (35) 01:16:29.0 (35) 01:57:48.6 (35)
DNF / M2 [ 32 ] David Vránek 1978 CZE Brno 24:58.2 (22)
DNS / Z3 [ 24 ] Jana Rudolfová 1971 CZE Trutnov

result list 10km

start ~ 12:05:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Muži [ 123 ] Luděk Berka 1972 CZE SBS Rtyně v Podkrkonoší 40:44.7 19:57.9 (2) splits
2 2 / Muži [ 121 ] Tomáš Dohnanský 1994 CZE Decathlon Hradec Králové 41:06.2 00:21.5 19:54.6 (1) splits
3 3 / Muži [ 107 ] Ondřej Kubík 1981 CZE Tj Maratonstav Úpice 41:09.2 00:24.5 20:08.9 (3) splits
4 4 / Muži [ 119 ] Jaroslav Mollingr 1978 CZE Kasper - Swix Team 42:53.6 02:08.9 20:36.2 (4) splits
5 5 / Muži [ 118 ] Vojtěch Milata 2001 CZE Trutnov 45:29.5 04:44.8 21:49.8 (5) splits
6 6 / Muži [ 116 ] Vratislav Drtina 1980 CZE SAC Špindlerův Mlýn 45:57.1 05:12.4 22:04.0 (6) splits
7 7 / Muži [ 101 ] Henryk Drygalski 1979 CZE Trutnov 46:07.9 05:23.2 22:33.5 (8) splits
8 8 / MužiABB [ 109 ] Tomáš Nosek 1990 CZE Ho Excentric Trutnov 46:26.4 05:41.7 22:22.4 (7) splits
9 9 / Muži [ 122 ] Martin Kužel 1986 CZE Kasper Swix Team 46:26.7 05:42.0 22:44.7 (9) splits
10 10 / Muži [ 104 ] Tomáš Hanuš 1989 CZE Trutnov 47:20.2 06:35.5 22:50.5 (10) splits
11 11 / Muži [ 117 ] Alexey Matsko 1977 CZE SE 48:16.8 07:32.1 23:09.0 (11) splits
12 1 / Ženy [ 111 ] Ivona Špringrová 1992 CZE Maratonstav Úpice 50:30.0 09:45.3 24:51.9 (14) splits
13 2 / Ženy [ 112 ] Tereza Tyrychtrová 1981 CZE Batňovice 50:40.9 09:56.2 24:40.2 (13) splits
14 3 / Ženy [ 128 ] Markéta Sákrová 1971 CZE Pardubice 51:40.0 10:55.3 25:38.2 (17) splits
15 12 / Muži [ 125 ] Zdeněk Tomšík 1987 CZE Trutnov 51:51.9 11:07.2 24:07.3 (12) splits
16 4 / Ženy [ 113 ] Lenka Vlčková 1991 CZE Autoškola Luky 52:28.5 11:43.8 25:23.6 (16) splits
17 13 / Muži [ 126 ] Ondřej Kudela 1980 CZE Baterca 53:10.0 12:25.3 26:11.4 (18) splits
18 14 / Muži [ 115 ] Jan Brož 1980 CZE Trutnov 53:11.9 12:27.2 25:06.2 (15) splits
19 5 / Ženy [ 105 ] Anna Holadova 2008 CZE Olfincar Ski Team 56:40.7 15:56.0 27:23.0 (19) splits
20 6 / Ženy [ 108 ] Kateřina Mičková 1974 CZE Trutnov 3 01:00:23.6 19:38.9 28:58.4 (22) splits
21 15 / Muži [ 120 ] Denis Šarman 1978 CZE Snowsport School 01:00:30.6 19:45.9 27:23.8 (20) splits
22 16 / Muži [ 106 ] Karel Křepelka 1987 CZE Zdravotní Klaun 01:01:42.1 20:57.4 28:47.7 (21) splits
23 7 / Ženy [ 127 ] Sandra Černá 1997 CZE 01:02:37.0 21:52.3 30:07.9 (24) splits
24 8 / Ženy [ 103 ] Hana Erlebachová 1976 CZE Horní Branná 01:03:17.8 22:33.1 29:56.7 (23) splits
25 17 / Muži [ 110 ] Tomáš Pěcha 1966 CZE Poděbrady 01:06:07.0 25:22.3 31:42.2 (25) splits
26 9 / Ženy [ 102 ] Libuše Eflerová 1964 CZE Trutnov 01:06:10.0 25:25.3 31:43.0 (26) splits
27 10 / Ženy [ 124 ] Martina Michlová 1971 CZE 01:42:01.0 01:01:16.3 47:23.1 (27) splits

result list 5km

start ~ 12:10:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Muži [ 222 ] Tomáš Vlček 1993 CZE Trutnov 21:04.6
2 2 / Muži [ 231 ] Rudolf Cogan 1971 CZE Piráti+stan 21:04.7 00:00.1
3 3 / Muži [ 241 ] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 21:39.0 00:34.4
4 4 / Muži [ 238 ] Ladislav Hurdálek 1975 CZE Tetrapak IF 22:09.3 01:04.7
5 5 / Muži [ 213 ] Jiří Nývlt 1959 CZE Trutnov 22:14.0 01:09.4
6 6 / Muži [ 232 ] Michal Daněk 1996 CZE OlfinCar Ski team Trutnov 22:26.6 01:22.0
7 7 / Muži [ 236 ] Vojtěch Kysela 2010 CZE Olfincar Ski Team Trutnov 22:28.0 01:23.4
8 8 / MužiABB [ 226 ] Ondřej Dutka 2007 CZE ABB 22:35.3 01:30.7
9 9 / Muži [ 228 ] Jan Novotný 1981 CZE Mountainguideagency 22:56.9 01:52.3
10 1 / Ženy [ 233 ] Lenka Tomšíková 1989 CZE Run4fun 23:07.1 02:02.5
11 2 / Ženy [ 206 ] Tereza Fišerová 2005 CZE Trutnov 4 23:48.8 02:44.2
12 10 / Muži [ 227 ] Vojtěch Stierand 2006 CZE Lokomotiva Trutnov 23:55.3 02:50.7
13 11 / Muži [ 246 ] Jakub Horák 1982 CZE Zpa Smart Energy A 24:14.5 03:09.9
14 12 / Muži [ 252 ] Josef Bečka 1977 CZE 24:22.4 03:17.8
15 3 / Ženy [ 205 ] Marcela Dvořáková 1985 CZE Trutnov 24:24.4 03:19.8
16 13 / Muži [ 239 ] Hynek Fátor 1997 CZE Kasper - Swix Trutnov 24:27.4 03:22.8
17 14 / Muži [ 229 ] Jan Novotný 2009 CZE Olfin car 24:44.2 03:39.6
18 15 / Muži [ 240 ] Michal David 1977 CZE Trutnov 25:01.2 03:56.6
19 4 / Ženy [ 220 ] Daniela Tylšová 1978 CZE Triatlon Team Trutnov 25:15.2 04:10.6
20 16 / MužiABB [ 225 ] Tobiáš Adamec 2008 CZE Trutnov 25:36.9 04:32.3
21 5 / Ženy [ 208 ] Elen Hromádková 2010 CZE Olfincar Ski Team 25:47.9 04:43.3
22 6 / Ženy [ 211 ] Tereza Karhanová 1989 CZE Trutnov 26:14.5 05:09.9
23 17 / MužiABB [ 224 ] Matěj Adamec 2011 CZE Trutnov 26:35.2 05:30.6
24 18 / Muži [ 202 ] Josef Blažek 1985 CZE Sportovnimedaile.eu 27:05.4 06:00.8
25 19 / Muži [ 204 ] Dominik Drygalski 2008 CZE Trutnov 27:35.3 06:30.7
26 7 / Ženy [ 217 ] Natálie Strnadová 2010 CZE OlfinCar Ski Team 27:53.6 06:49.0
27 20 / Muži [ 214 ] Vladimír Poprach 2009 CZE Olfincar Ski Team 28:12.0 07:07.4
28 8 / Ženy [ 221 ] Kateřina Vaňková 1979 CZE Opravna Obuvi Trutnov 28:39.5 07:34.9
29 9 / Ženy [ 201 ] Leontýna Bezušková 2005 CZE Ski Police Nad Metují, Z. S. 29:28.0 08:23.4
30 10 / Ženy [ 234 ] Anděla Truxová 1974 CZE Continental Adršpach 29:34.9 08:30.3
31 11 / Ženy [ 235 ] Michaela Sochanová 1984 CZE Městys Mladé Buky 29:52.5 08:47.9
32 12 / Ženy [ 237 ] Jana Csampaiová 1969 CZE Městys Mladé Buky 30:00.4 08:55.8
33 21 / Muži [ 251 ] Jan Janovský 2006 CZE 30:10.8 09:06.2
34 22 / Muži [ 230 ] Libor Hladký 1973 CZE Trutnov 30:16.6 09:12.0
35 13 / Ženy [ 245 ] Jana Žaludová 1979 CZE SPB Dubový Háj 30:23.4 09:18.8
36 23 / Muži [ 250 ] Michal Dufek 2000 CZE Trutnov 30:32.1 09:27.5
37 24 / Muži [ 210 ] Ivan Junek 1967 CZE Realityjunek , Fincentrum Reality 31:08.9 10:04.3
38 25 / Muži [ 248 ] Josef Dvořák 2011 CZE Inex Spedition 31:19.5 10:14.9
38 25 / Muži [ 247 ] Josef Dvořák 1970 CZE Trutnov 31:19.5 10:14.9
40 14 / Ženy [ 242 ] Jana Šustrová 1980 CZE SK Janské Lázně 31:25.0 10:20.4
41 15 / Ženy [ 244 ] Marcela Šedivá 1975 CZE Praha 8 31:46.4 10:41.8
42 16 / Ženy [ 223 ] Kateřina Bálintová 1990 CZE Trutnov 32:17.0 11:12.4
43 17 / Ženy [ 249 ] Veronika Müllerová 2000 CZE CCC region Damane 32:32.4 11:27.8
44 18 / Ženy [ 218 ] Barbora Strnadová 2013 CZE OlfinCar Ski Team 32:36.6 11:32.0
45 27 / Muži [ 215 ] Josef Strnad 1979 CZE Hořičky 32:39.9 11:35.3
46 28 / Muži [ 243 ] Marek Šustr 1974 CZE SK Janské Lázně 33:10.9 12:06.3
47 19 / Ženy [ 216 ] Petra Strnadová 1984 CZE Hořičky 33:37.1 12:32.5
48 20 / Ženy [ 203 ] Ludmila Burešová 1957 CZE Trutnov 1 42:41.3 21:36.7
49 21 / Ženy [ 212 ] Lenka Metelková 1987 CZE Dolní Lánov 47:36.8 26:32.2
DNS / Ženy [ 219 ] Eliška Šretrová 2010 CZE Olfin Car Ski Team

result list štafeta 4x5km

start ~ 15:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
{1} 1 / [k]39 [ 2002 ] Silvie Janečková 1982 CZE Trutnov
{2} 1 / [m]14 [ 2003 ] Oliver Götz 2007 CZE 2BMOTO
{3} 1 / [k]33 [ 1001 ] Nikola Férová 1988 CZE Trutnov
{4} 1 / [k]37 [ 3001 ] Veronika Hanulová 1984 CZE Trutnov
{5} 1 / [m]33 [ 4001 ] Vojta Hofmann 1988 CZE Trutnov
{6} 1 / [k]45ABB [ 1002 ] Markéta Pechová 1976 CZE Hitachi Energy
{7} 1 / [m]24 [ 3003 ] Adam Götz 1997 CZE Trutnov
{8} 1 / [m]29 [ 2001 ] Tomáš Hofmann 1992 CZE Trutnov
{9} 2 / [m]14 [ 4003 ] Radek Horák 2007 CZE Highlanders SPARTAK TRUTNOV
{10} 1 / [m]37 [ 4002 ] Marek Fiala 1984 CZE Trutnov
{11} 1 / [m]52 [ 1003 ] Jan Götz 1969 CZE Spartak Trutnov
{12} 2 / [m]37 [ 3002 ] Vlastimil Vykus 1984 CZE Trutnov

result list děti pro přihlášky starší

start ~ 21:00:00