serie

run

results

Primátor Cup 2021 - seriál běhů

2021-04-04 - 2021-10-28 Česká republika 

archiv

announcement

registration

start list

results

bodové hodnocení total: 161, men : 91, women: 70, Junioři: 7, Muži OPEN: 16, Muži A: 18, Muži B: 18, Muži C: 15, Muži D: 12, Muži E: 3, Muži F: 2, Juniorky: 1, Ženy OPEN: 17, Ženy A: 18, Ženy B: 16, Ženy C: 13, Ženy D: 5 [html] [pdf] [csv]

Pravidla soutěže

result list bodové hodnocení

start ~ 10:00:00

Junioři

rank rank/cat. body name team lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7
1 Junioři 300 Staněk Antonín Sk Nové Město Nad Metují 150 150
2 Junioři 240 Kulda Jiří Tj Maratonstav Úpice 110 130
3 Junioři 200 Vosáhlo Michal Havlovice 90 110
4 Junioři 130 Pásler Jakub Loko Trutnov 130
5 Junioři 90 Korityák Antonín Velichovky 90
6 Junioři 80 Línek Albert Fk Náchod 80
6 Junioři 80 Holemář Ondřej Velichovky 80

Muži OPEN

rank rank/cat. body name team lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7
1 Muži OPEN 280 Plný David Běžecký Klub Náchod 130 150
2 Muži OPEN 210 Volák Ondřej Běžecký Klub Náchod 80 130
3 Muži OPEN 200 Jelen Pavel Běžecký Klub Náchod 90 110
4 Muži OPEN 160 Král Jindřich Ak Iscarex Česká Třebová 70 90
5 Muži OPEN 150 Sádlo Dominik Sk Nové Město Nad Metují 150
6 Muži OPEN 140 Vlček Milan Sk Nové Město Nad Metují 60 80
7 Muži OPEN 110 Krunka Kamil Běžecký Klub Náchod 110
7 Muži OPEN 110 Petrů Pepek Hasiči Náchod 40 70
9 Muži OPEN 80 Buřil František Vidochov 30 50
10 Muži OPEN 60 Dohnanský Tomáš Decathlon Hradec Králové 60
11 Muži OPEN 50 Dufka Vladislav Běžecký Klub Náchod 50
11 Muži OPEN 50 Simon Martin Tj Sokol Jaroměř 10 40
13 Muži OPEN 30 Lněnička Jan Dvůr Králové Nad Labem 30
14 Muži OPEN 20 Metelka Ondřej Ok99 Hradec Králové 20
14 Muži OPEN 20 Koutník Lumír Sk Vrchlabí - Smola Konstrukce 20
16 Muži OPEN 10 Habr Martin Tj Sokol Olešnice 10

Muži A

rank rank/cat. body name team lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7
1 Muži A 280 Plný David Běžecký Klub Náchod 130 150
2 Muži A 220 Volák Ondřej Běžecký Klub Náchod 90 130
2 Muži A 220 Jelen Pavel Běžecký Klub Náchod 110 110
4 Muži A 170 Vlček Milan Sk Nové Město Nad Metují 80 90
5 Muži A 150 Sádlo Dominik Sk Nové Město Nad Metují 150
6 Muži A 130 Dohnanský Tomáš Decathlon Hradec Králové 50 80
7 Muži A 90 Habr Martin Tj Sokol Olešnice 30 60
8 Muži A 70 Lněnička Jan Dvůr Králové Nad Labem 70
8 Muži A 70 Dufka Vladislav Běžecký Klub Náchod 70
10 Muži A 60 Metelka Ondřej Ok99 Hradec Králové 60
11 Muži A 50 Kocurek Pavel Škoda Auto Kvasiny 50
12 Muži A 40 Novák Matěj Česká Skalice 40
12 Muži A 40 Hubaček Patrik Pardubice 40
14 Muži A 30 Prokop Richard Jaroměř 30
15 Muži A 20 Svoboda Martin Zaloňovská Desítka 20
15 Muži A 20 Sichrovský Benjamin Běžecký Klub Náchod 20
17 Muži A 10 Vondra Tomáš Loko Trutnov 10
17 Muži A 10 Linhart Lukáš Sk Nové Město Nad Metují 10

Muži B

rank rank/cat. body name team lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7
1 Muži B 280 Petrů Pepek Hasiči Náchod 130 150
2 Muži B 240 Simon Martin Tj Sokol Jaroměř 110 130
3 Muži B 170 Renský Michal Běžecký Klub Náchod 60 110
4 Muži B 160 Pajer Jan Velký Třebešov 70 90
5 Muži B 150 Krunka Kamil Běžecký Klub Náchod 150
6 Muži B 110 Matuška Martin Ohnišov 30 80
7 Muži B 90 Kubík Ondřej Tj Maratonstav Úpice 90
7 Muži B 90 Smola Josef Běžecký Klub Náchod 20 70
9 Muži B 80 Florian Tomáš Náchod 80
10 Muži B 60 Hejna Petr Zpa Smart Energy 60
11 Muži B 50 Haas Jan Kasper Swix Team Trutnov 50
11 Muži B 50 Suchý Jaroslav Krabčice 50
13 Muži B 40 Michálek Martin Sk Babylon Jaroměř 40
13 Muži B 40 Pleskač Jan Opatovice Nad Labem 40
15 Muži B 30 Černík Martin Semechnice 30
16 Muži B 20 Mertlík Kuba Občerstvení Na Špalkách 20
17 Muži B 10 Launer Martin Luková 10
17 Muži B 10 Bruna Petr Ymca 10

Muži C

rank rank/cat. body name team lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7
1 Muži C 300 Král Jindřich Ak Iscarex Česká Třebová 150 150
2 Muži C 240 Koutník Lumír Sk Vrchlabí - Smola Konstrukce 110 130
3 Muži C 200 Novotný Luděk Carla.kupkolo.cz 90 110
4 Muži C 130 Matuška Václav Velká Jesenice 40 90
4 Muži C 130 Kostelecký Vladimír Vella Team Náchod 50 80
4 Muži C 130 Krtička Michal Wikov 130
7 Muži C 80 Vondra Josef Hvězda Pardubice Z.s. 80
8 Muži C 70 Zoubek Michal Erika Copy Shop 70
8 Muži C 70 Souček Vladimír Tj Sokol Červený Kostelec 70
10 Muži C 60 Kašpárek Martin Tj Velichovky 60
10 Muži C 60 Baláš Martin Matonky 60
12 Muži C 50 Štádler Tomáš Jaroměř 50
13 Muži C 30 Petráček Milan Velký Třebešov 30
14 Muži C 20 Smola Pavel Česká Čermná 20
15 Muži C 10 Línek David Dlnk Team 10

Muži D

rank rank/cat. body name team lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7
1 Muži D 300 Buřil František Vidochov 150 150
2 Muži D 220 Habr Petr Žernov Pro Radost 110 110
3 Muži D 160 Leplt Jiří Pivovar Miletín 90 70
3 Muži D 160 Krempa Milan Pivovar Primátor 80 80
5 Muži D 130 Elich Jiří Apache Loko Trutnov 70 60
5 Muži D 130 Vejběra Jan Ghost Team 130
5 Muži D 130 Jančík Bořek Salming/run4fun 130
8 Muži D 100 Vaněk Josef Tj Sokol Karate Náchod 60 40
9 Muži D 90 Holický Milan Pardubice 90
10 Muži D 50 Číla Martin Basketbal Loko Liberec 50
10 Muži D 50 Nečas Josef Upice 50
12 Muži D 30 Kozák Petr Hronov 30

Muži E

rank rank/cat. body name team lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7
1 Muži E 300 Doležal Luboš Cyklo Tony 150 150
2 Muži E 130 Louženský Jan Moravany 130
2 Muži E 130 Foglar Adolf Česká Skalice 130

Muži F

rank rank/cat. body name team lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7
1 Muži F 300 Metelka Josef Ski Police Nad Metují 150 150
2 Muži F 260 Dostál Václav Černožice 130 130

Juniorky

rank rank/cat. body name team lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7
1 Juniorky 150 Nyklickova Veronika Bkl Machov 150

Ženy OPEN

rank rank/cat. body name team lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7
1 Ženy OPEN 300 Metelková Táňa Ok99 Hradec Králové 150 150
2 Ženy OPEN 200 Přibylová Klára Nejmani 90 110
3 Ženy OPEN 160 Brumlichová Romana Bk Náchod 80 80
4 Ženy OPEN 130 Kozáková Denisa Hvězda Pardubice 130
4 Ženy OPEN 130 Richtrová Eva Nové Město Nad Metují 130
4 Ženy OPEN 130 Baškovská Kateřina Holky Z Vršovky 60 70
7 Ženy OPEN 120 Špringrová Ivona Maratonstav Úpice 30 90
8 Ženy OPEN 110 Zeiskova Markéta Běžecký Klub Náchod 110
9 Ženy OPEN 70 Vítková Veronika Nahořany 40 30
9 Ženy OPEN 70 Ernestová Viktoria Sk Dolar Hajnice 70
11 Ženy OPEN 60 Vejběrová Eva Ghost Team 60
11 Ženy OPEN 60 Brychová Eva Dobřany 10 50
13 Ženy OPEN 50 Kábrtová Jitka Sokol Studnice 50
14 Ženy OPEN 40 Baškovská Romana Holky Z Vršovky 40
15 Ženy OPEN 20 Kábrtová Dominika Sokol Studnice 20
15 Ženy OPEN 20 Hanzlová Markéta Svaz českých Bohémů 20
17 Ženy OPEN 10 Černíková Kateřina Cyklo Tony 10

Ženy A

rank rank/cat. body name team lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7
1 Ženy A 260 Přibylová Klára Nejmani 110 150
2 Ženy A 190 Baškovská Kateřina Holky Z Vršovky 80 110
2 Ženy A 190 Špringrová Ivona Maratonstav Úpice 60 130
4 Ženy A 160 Vítková Veronika Nahořany 70 90
5 Ženy A 150 Richtrová Eva Nové Město Nad Metují 150
6 Ženy A 130 Zeiskova Markéta Běžecký Klub Náchod 130
7 Ženy A 90 Ernestová Viktoria Sk Dolar Hajnice 90
8 Ženy A 80 Černíková Kateřina Cyklo Tony 80
9 Ženy A 70 Fassati Kristýna Rozbehame Česko (Rozbehame Jaroměř) 70
10 Ženy A 60 Launerova Eliska Luková 60
11 Ženy A 50 Kábrtová Dominika Sokol Studnice 50
11 Ženy A 50 Michálková Kateřina SK Babylon Jaroměř 50
13 Ženy A 40 Kramářová Pavlína Jaroměř 40
13 Ženy A 40 Krtičková Radka Run4run 40
15 Ženy A 30 Fišerová Daniela Kladno 30
15 Ženy A 30 Hubačeková Hana Pardubice 30
17 Ženy A 20 Kňourková Denisa Team 911 20
18 Ženy A 10 Vacková Martina Run4run 10

Ženy B

rank rank/cat. body name team lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7
1 Ženy B 280 Brychová Eva Dobřany 150 130
2 Ženy B 190 Konečná Lucie Hc Holkey Náchod 80 110
3 Ženy B 150 Kozáková Denisa Hvězda Pardubice 150
4 Ženy B 130 Renská Lenka Run4fun 130
5 Ženy B 110 Tezcan Ivana Maratonstav Úpice 110
6 Ženy B 90 Svobodová Dita Zaloňovská Desítka 90
6 Ženy B 90 Petrová Kateřina Praha 90
8 Ženy B 80 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Librec Orienteering 80
9 Ženy B 70 Kirschova Eva LOKO Trutnov Triatlon Team 70
9 Ženy B 70 Hynková Renata Rozběháme Náchod 70
11 Ženy B 60 Macháňová Lucie Nové Město Nad Metují 60
12 Ženy B 50 Hrncirova Lucie Jaroměř 50
13 Ženy B 40 Sedláčková Jana Sport Sedláčci 40
14 Ženy B 30 Vlachynská Kristýna Haki-run 30
15 Ženy B 20 Smutná Hana Olomouc 20
16 Ženy B 10 Vejtasová Ilona Haki-run 10

Ženy C

rank rank/cat. body name team lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7
1 Ženy C 300 Metelková Táňa Ok99 Hradec Králové 150 150
2 Ženy C 260 Brumlichová Romana Bk Náchod 130 130
3 Ženy C 180 Baškovská Romana Holky Z Vršovky 90 90
4 Ženy C 160 Hanzlová Markéta Svaz českých Bohémů 80 80
5 Ženy C 130 Matušková Jana Velká Jesenice 70 60
6 Ženy C 110 Kábrtová Jitka Sokol Studnice 110
6 Ženy C 110 Vejběrová Eva Ghost Team 110
8 Ženy C 70 Dostálová Hana Černožice 20 50
8 Ženy C 70 Zoubková Erika Erika Copy Shop 70
10 Ženy C 60 Flousková Markéta Broumov 60
11 Ženy C 50 Nováková Radka Kočky 50
12 Ženy C 40 Kohoutová Bronislava Liberec 40
13 Ženy C 30 Gloserova Alena Police Nad Metuji 30

Ženy D

rank rank/cat. body name team lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7
1 Ženy D 150 Klampflová Eva Vrchaři Vrchlabí 150
1 Ženy D 150 Jonášová Zdeňka Hradecký Spinning Klub 150
3 Ženy D 130 Burdychová Naďa Sokol Burdych 130
3 Ženy D 130 Kahánková Jitka Raketové Kecky 130
5 Ženy D 110 Čílová Veronika Jizerská Lékárna 110