serie

run

results

Primátor Cup 2021 - seriál běhů

2021-04-04 - 2021-12-31 Česká republika 

archiv

announcement

registration

start list

results

bodové hodnocení total: 447, men : 263, women: 184, Junioři: 31, Muži OPEN: 41, Muži A: 41, Muži B: 52, Muži C: 41, Muži D: 30, Muži E: 18, Muži F: 9, Juniorky: 14, Ženy OPEN: 36, Ženy A: 47, Ženy B: 41, Ženy C: 32, Ženy D: 14 [html] [pdf] [csv]

Pravidla soutěže

result list bodové hodnocení

start ~ 10:00:00

Junioři

rank rank/cat. body name team BBUV7BTSBpHCMH-N
1 Junioři 450 Hejna Ondřej TJ MARATONSTAV ÚPICE 150 150 150
2 Junioři 300 Staněk Antonín Sk Nové Město Nad Metují 150 150
3 Junioři 240 Kulda Jiří Tj Maratonstav Úpice 110 130
4 Junioři 200 Vosáhlo Michal Havlovice 90 110
5 Junioři 150 Maryška Jan Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 150
6 Junioři 130 Pešina Jakub Skp Kornspitz Jablonec N.n. 130
6 Junioři 130 Regner Antonín Červený Kostelec 130
6 Junioři 130 Pásler Jakub Loko Trutnov 130
6 Junioři 130 Maidl Šimon Wikov Ski Skuhrov n.B. 130
10 Junioři 120 Cibulka Josef Granit Lipnice 110 10
11 Junioři 110 Hejna Alexandr Červený Kostelec 110
11 Junioři 110 Kuťák Tomáš TJ Maratonstav Úpice 110
13 Junioři 90 Korityák Antonín Velichovky 90
13 Junioři 90 Kostruh Honza Vsk Uni Brno 90
13 Junioři 90 Matyska Václav Matyska group 90
13 Junioři 90 Vetchý Kryštof AK ISCAREX Česká Třebová 90
17 Junioři 80 Línek Albert Fk Náchod 80
17 Junioři 80 Lamich Štěpán Nový Bydžov 80
17 Junioři 80 Holemář Ondřej Velichovky 80
17 Junioři 80 Petr Michal INS BIKE TEAM 80
21 Junioři 70 Hurdálek Robert SK Nové Město nad Metují 70
21 Junioři 70 Kabíček Albert Slavoj Hrdějovice 70
23 Junioři 60 Pešina Jan SKI Police nad Metují 60
23 Junioři 60 Tomek Vojtěch Ostrava-poruba 60
25 Junioři 50 Drobek Jakub Run For Life 50
25 Junioři 50 Steiner Filip Vysokov 50
27 Junioři 40 Novák Vojtěch Česká Skalice 40
27 Junioři 40 Kotulán Matěj Semily 40
29 Junioři 30 Špetla Jakub Náchod 30
29 Junioři 30 Drygalski Dominik Trutnov 30
31 Junioři 20 Navrátil Štěpán ski police 20

Muži OPEN

rank rank/cat. body name team BBUV7BTSBpHCMH-N
1 Muži OPEN 560 Plný David Běžecký Klub Náchod 130 150 130 150 130 60
2 Muži OPEN 530 Sádlo Dominik SK Nové Město nad Metují 150 150 150 80
3 Muži OPEN 460 Jelen Pavel Běžecký Klub Náchod 90 110 90 130 110 110
4 Muži OPEN 350 Král Jindřich Ak Iscarex Česká Třebová 70 90 30 110 80
5 Muži OPEN 320 Volák Ondřej Běžecký Klub Náchod 80 130 110
6 Muži OPEN 230 Vlček Milan Sk Nové Město Nad Metují 60 80 90
7 Muži OPEN 190 Petrů Pepek Hasiči Náchod 40 70 80
8 Muži OPEN 160 Penc Ondřej Meziměstí 3 70 90
9 Muži OPEN 150 Iukhymchuk Mykola Achilles Leszno 150
9 Muži OPEN 150 Dohnanský Tomáš Decathlon Hradec Králové 60 60 30
11 Muži OPEN 130 Buřil František Vidochov 30 50 50
11 Muži OPEN 130 Shevcheko Serhii 130
13 Muži OPEN 110 Krunka Kamil Běžecký Klub Náchod 110
13 Muži OPEN 110 Berka Luděk Atletika Rtyně v Podkrkonoší 70 40
15 Muži OPEN 90 Kubričan Pavel PSK Olymp Praha 90
15 Muži OPEN 90 Metelka Ondřej OK99 Hradec Králové 20 70
17 Muži OPEN 80 Nápravník Jan Rtyně V Podkrkonoší 80
18 Muži OPEN 70 Hübl Radek RunSport/Salomon Team 70
19 Muži OPEN 60 Randa Drahomír Ho Tj Sokol Stěžery 60
19 Muži OPEN 60 Cogan Rudolf Piráti+stan 60
21 Muži OPEN 50 Simon Martin Tj Sokol Jaroměř 10 40
21 Muži OPEN 50 Dufka Vladislav Běžecký Klub Náchod 50
21 Muži OPEN 50 Brydl Pavel Salomon/suunto 50
21 Muži OPEN 50 Vetchý Jan AK ISCAREX Česká Třebová 50
21 Muži OPEN 50 Hejl Radek Pomalu a jistě, cílem rychle a zběsile 50
26 Muži OPEN 40 Majoroš Michal MM Lanžov 40
26 Muži OPEN 40 Kubík Ondřej TJ Maratonstav Úpice 40
26 Muži OPEN 40 Groh Radoslav Hudy Sport 40
29 Muži OPEN 30 Lněnička Jan Dvůr Králové Nad Labem 30
29 Muži OPEN 30 Jančík Bořek Salming/Run4fun 30
29 Muži OPEN 30 Blahodir Yuriy 30
32 Muži OPEN 20 Doležal Vít Poko Running Team 20
32 Muži OPEN 20 Koutník Lumír Sk Vrchlabí - Smola Konstrukce 20
32 Muži OPEN 20 Flašar Jan Sk Čtyři Dvory České Budějovice 20
32 Muži OPEN 20 Moravec Pavel TriClub Dobruska 20
32 Muži OPEN 20 Friede Jan WIKOV HRONOV 20
37 Muži OPEN 10 Novák Matěj Česká Skalice 10
37 Muži OPEN 10 Ulich Petr Material and Technology 10
37 Muži OPEN 10 Ježek Daniel Skauti 3. Oddíl Náchod 10
37 Muži OPEN 10 Habr Martin Tj Sokol Olešnice 10
37 Muži OPEN 10 Novák Filip RFOBL Team Rychnov 10

Muži A

rank rank/cat. body name team BBUV7BTSBpHCMH-N
1 Muži A 560 Sádlo Dominik SK Nové Město nad Metují 150 150 150 110
1 Muži A 560 Plný David Běžecký Klub Náchod 130 150 130 150 130 80
3 Muži A 480 Jelen Pavel Běžecký Klub Náchod 110 110 90 130 110 130
4 Muži A 330 Vlček Milan Sk Nové Město Nad Metují 80 90 110 50
4 Muži A 330 Volák Ondřej Běžecký Klub Náchod 90 130 110
6 Muži A 300 Dohnanský Tomáš Decathlon Hradec Králové 50 80 90 80 20
7 Muži A 190 Novák Matěj Česká Skalice 40 80 70
8 Muži A 150 Shevcheko Serhii 150
8 Muži A 150 Habr Martin Tj Sokol Olešnice 30 60 60
8 Muži A 150 Metelka Ondřej OK99 Hradec Králové 60 90
11 Muži A 100 Dufka Vladislav Běžecký Klub Náchod 70 20 10
12 Muži A 90 Hübl Radek RunSport/Salomon Team 90
13 Muži A 80 Nápravník Jan Rtyně V Podkrkonoší 80
14 Muži A 70 Lněnička Jan Dvůr Králové Nad Labem 70
14 Muži A 70 Groh Radoslav Hudy Sport 70
14 Muži A 70 Česenek Ivo Lakovna Runners 70
14 Muži A 70 Doležal Vít Poko Running Team 70
18 Muži A 60 Novák Filip RFOBL Team Rychnov 60
18 Muži A 60 Kulda Lukáš Červený Kostelec 60
18 Muži A 60 Ježek Daniel Skauti 3. Oddíl Náchod 60
21 Muži A 50 Kocurek Pavel Škoda Auto Kvasiny 50
21 Muži A 50 Ondrášek Lukáš Rýmařov 50
21 Muži A 50 Šolc Vítězslav BK Náchod 10 40
21 Muži A 50 Kaválek Aleš Náchod 50
21 Muži A 50 Staněk Jan Svrchované království Bohdašínské 50
26 Muži A 40 Michl Jan Opočno 40
26 Muži A 40 Zimola Petr Kramolna 40
26 Muži A 40 Hubaček Patrik Pardubice 40
26 Muži A 40 Hojný Daniel Ho Dvůr Králové Nad Labem 40
30 Muži A 30 Prokop Richard Jaroměř 30
30 Muži A 30 Sedláček Ondřej SK Žatčany 30
30 Muži A 30 Mitáček Jan Humanita 30
30 Muži A 30 Letko Zbyněk Poko running team 30
30 Muži A 30 Linhart Lukáš SK Nové Město Nad Metují 10 20
30 Muži A 30 Mertlík Filip SK Nové Město nad Metují 30
36 Muži A 20 Sichrovský Benjamin Běžecký Klub Náchod 20
36 Muži A 20 Svoboda Martin Zaloňovská Desítka 20
36 Muži A 20 Pitřinec Vojtěch Červený Kostelec 20
39 Muži A 10 Jára Lukáš Náchod 10
39 Muži A 10 Hejna Patrik Rtyně V Podkrkonoší 10
39 Muži A 10 Vondra Tomáš Loko Trutnov 10

Muži B

rank rank/cat. body name team BBUV7BTSBpHCMH-N
1 Muži B 510 Petrů Pepek Hasiči Náchod 130 150 80 150 60
2 Muži B 330 Kubík Ondřej TJ Maratonstav Úpice 90 60 130 50
3 Muži B 300 Penc Ondřej Meziměstí 3 150 150
4 Muži B 270 Simon Martin Tj Sokol Jaroměř 110 130 30
5 Muži B 260 Florian Tomáš Náchod 80 90 90
6 Muži B 220 Friede Jan WIKOV HRONOV 110 110
7 Muži B 190 Matuška Martin Ohnišov 30 80 80
8 Muži B 180 Smola Josef Běžecký Klub Náchod 20 70 70 20
9 Muži B 170 Renský Michal Běžecký Klub Náchod 60 110
10 Muži B 160 Pajer Jan Velký Třebešov 70 90
11 Muži B 150 Krunka Kamil Běžecký Klub Náchod 150
11 Muži B 150 Iukhymchuk Mykola Achilles Leszno 150
13 Muži B 130 Moravec Pavel TriClub Dobruska 130
13 Muži B 130 Brydl Pavel Salomon/suunto 130
13 Muži B 130 Kubričan Pavel PSK Olymp Praha 130
16 Muži B 110 Vetchý Jan AK ISCAREX Česká Třebová 110
16 Muži B 110 Flašar Jan Sk Čtyři Dvory České Budějovice 110
18 Muži B 90 Beran Jan Ski Police Nad Metují, T.o.Šarkán 90
18 Muži B 90 Majoroš Michal MM Lanžov 90
20 Muži B 80 Divíšek David Ins Bike Team 80
20 Muži B 80 Blahodir Yuriy 80
22 Muži B 70 Pleskot Ondřej Pardubice 70
22 Muži B 70 Leplt Jiří Sk Nové Město nad Metují 70
22 Muži B 70 Vlk Jiří Vernéřovice 70
25 Muži B 60 Hejna Petr Zpa Smart Energy 60
25 Muži B 60 Zeman Daniel AC Gomango Hogner 60
25 Muži B 60 Grygera Tomáš SHINDA RUNNING 60
28 Muži B 50 Melša Zdeněk Skilauf Team 50
28 Muži B 50 Suchý Jaroslav Krabčice 50
28 Muži B 50 Haas Jan Kasper Swix Team Trutnov 50
28 Muži B 50 Hofman Jan Smart Wood 50
28 Muži B 50 Klement Jiří Sokol Libňatov 50
33 Muži B 40 Vašata Tomáš TJ Sokol Libňatov 40
33 Muži B 40 Zákravský Pavel MFK NMnM 40
33 Muži B 40 Míšek David TJ Sokol Hradec Králové 40
33 Muži B 40 Pleskač Jan Opatovice Nad Labem 40
33 Muži B 40 Michálek Martin Sk Babylon Jaroměř 40
33 Muži B 40 Chlup Roman Hmk Tj10 40
39 Muži B 30 Černík Martin Semechnice 30
39 Muži B 30 Macek Daniel AGRO CS 30
39 Muži B 30 Čepelka Petr Run4Fun 30
39 Muži B 30 Celba Petr Kola Rtyně 30
43 Muži B 20 Šupich Martin Wikov Hronov 20
43 Muži B 20 Mertlík Kuba Tabák Svárovský 20
43 Muži B 20 Vašák Martin Zdoňov 20
43 Muži B 20 Cír Filip Česká Skalice 20
47 Muži B 10 Voborník Vlastimil Rodos V+J Teodoridis 10
47 Muži B 10 Kysilka Petr Havlovice 10
47 Muži B 10 Launer Martin Luková 10
47 Muži B 10 Krmaš Václav Soob Spartak Rychnov Nad Kněžnou 10
47 Muži B 10 Bruna Petr Ymca 10
47 Muži B 10 Veselý Petr Royal Bay 10

Muži C

rank rank/cat. body name team BBUV7BTSBpHCMH-N
1 Muži C 600 Král Jindřich Ak Iscarex Česká Třebová 150 150 130 150 150
2 Muži C 390 Krtička Michal Wikov Hronov 130 110 70 80
3 Muži C 380 Koutník Lumír Sk Vrchlabí - Smola Konstrukce 110 130 30 80 60
4 Muži C 310 Berka Luděk Atletika Rtyně v Podkrkonoší 130 90 90
5 Muži C 280 Cogan Rudolf Piráti+stan 130 150
6 Muži C 230 Novotný Luděk Carla.kupkolo.cz 90 110 30
7 Muži C 210 Matuška Václav Velká Jesenice 40 90 60 20
7 Muži C 210 Kostelecký Vladimír Vella Team Náchod 50 80 50 30
9 Muži C 170 Vaněk David Bkl Machov 80 90
10 Muži C 150 Randa Drahomír Ho Tj Sokol Stěžery 150
11 Muži C 130 Jakoubek Roman Trutnov 70 60
11 Muži C 130 Orálek Daniel behejbrno.com 130
13 Muži C 110 Souček Vladimír Tj Sokol Červený Kostelec 70 40
13 Muži C 110 Hejl Radek Pomalu a jistě, cílem rychle a zběsile 110
13 Muži C 110 Podroužek Dušan Ac Slovan Liberec 110
13 Muži C 110 Bartoš Dalibor DB Schenker 110
17 Muži C 90 Pohl Jan Ski Police Nad Metují 90
17 Muži C 90 Baláš Martin run4run 60 30
17 Muži C 90 Vondra Josef Hvězda Pardubice z.s. 80 10
20 Muži C 80 Ulich Petr Material and Technology 80
21 Muži C 70 Zoubek Michal Erika Copy Shop 70
21 Muži C 70 Vašíček Roman TJ Maratonstav Úpice 70
21 Muži C 70 Klauz Jiří BBB 70
24 Muži C 60 Havel Lukáš Skilauf Team 60
24 Muži C 60 Kašpárek Martin Tj Velichovky 60
26 Muži C 50 Škoda Aleš Olfin Car Ski Team 50
26 Muži C 50 Štádler Tomáš Jaroměř 50
26 Muži C 50 Polánka Petr Ryzí Šrot 50
26 Muži C 50 Mazač Jaroslav Wikov Hronov 50
30 Muži C 40 Pražák Radovan GLADIATORRACETEAM 40
30 Muži C 40 Hák Michal Sokol Studenec 40
30 Muži C 40 Rubeš Petr Písek 40
33 Muži C 30 Petráček Milan Velký Třebešov 30
34 Muži C 20 Čepelka Jan Hradec Králové 20
34 Muži C 20 Špetla Jiří HC Náchod 20
34 Muži C 20 Špernoga Petr Peku Team 20
34 Muži C 20 Smola Pavel Česká Čermná 20
38 Muži C 10 Gult Martin Wikov Hronov 10
38 Muži C 10 Zeleny Vladimir Sdh Běloves 10
38 Muži C 10 ŠtĚpÁnek Rostislav Trutnov 10
38 Muži C 10 Línek David Dlnk Team 10

Muži D

rank rank/cat. body name team BBUV7BTSBpHCMH-N
1 Muži D 600 Buřil František Vidochov 150 150 150 150 150 150
2 Muži D 400 Habr Petr ŽERNOV PRO RADOST 110 110 90 90 80 60
3 Muži D 390 Jančík Bořek Salming/Run4fun 130 130 130
4 Muži D 300 Leplt Jiří Pivovar Miletín 90 70 60 80 40
5 Muži D 290 Hudcovic Tomáš SK Nové Město nad Metují 110 90 90
6 Muži D 250 Elich Jiří Apache Loko Trutnov 70 60 50 70 50
7 Muži D 220 Milata Pavel LOKO TRUTNOV 110 110
8 Muži D 200 Vejběra Jan Ghost Team 130 70
9 Muži D 170 Vaněk Josef Tj Sokol Karate Náchod 60 40 10 50 20
10 Muži D 160 Krempa Milan Pivovar Primátor 80 80
11 Muži D 150 Nečas Josef Maratonstav 50 60 30 10
12 Muži D 130 Scheuer Jan Lanškroun 130
12 Muži D 130 Louda Petr Jilemnice 130
14 Muži D 110 Trnovský Miloslav Hobuk 110
15 Muži D 90 Holický Milan Pardubice 90
16 Muži D 80 Kubeček Ladislav Maratonstav Úpice 80
16 Muži D 80 Osoba Martin TJ Lokomotiva Meziměstí 80
18 Muži D 70 Čipera Radek Ski Radvanice 70
18 Muži D 70 Kallehauge Jesper Praha 1 70
20 Muži D 60 Šolc Vítězslav BKL Machov 60
21 Muži D 50 Číla Martin Jizerská Lékárna 50
21 Muži D 50 Pešek Milan Carla.kupkolo.cz 50
23 Muži D 40 Tichý Petr SK Proxion Náchod 40
23 Muži D 40 Fišer Petr Červený Kostelec 40
23 Muži D 40 Haman Josef Cykloeko S.r.o 40
26 Muži D 30 Novák Karel Skimen Sport 30
26 Muži D 30 Kozák Petr Hronov 30
26 Muži D 30 Žďárský Aleš Wzdechy 30
29 Muži D 20 Šrůtek Stanislav TJ Maratonstav Úpice 20
29 Muži D 20 Kiezler Jaroslav Retrosi Dvůr Králové 20

Muži E

rank rank/cat. body name team BBUV7BTSBpHCMH-N
1 Muži E 380 Doležal Luboš Cyklo Tony 150 150 80
2 Muži E 290 Krajč Zdeněk Trutnov 110 150 30
3 Muži E 200 Javůrek Jiří TJ Maratonstav Úpice 110 90
4 Muži E 170 Louženský Jan Moravany 130 40
5 Muži E 150 Šimůnek Jaromír Skp Kornspitz Jablonec N.n, 150
5 Muži E 150 Simunek Jaromír SKP Kornspitz 150
5 Muži E 150 Goldbach Václav SK Týniště nad Orlicí 90 60
5 Muži E 150 Krupička Miroslav Spartak Police nad Metují 150
9 Muži E 130 Pechek František Trutnov 130
9 Muži E 130 Mach Jan Slavoj Teplice Nad Metují 130
9 Muži E 130 Mach František Ski klub Jablonec 130
9 Muži E 130 Foglar Adolf Česká Skalice 130
13 Muži E 110 Menšík Jan Jablonec Nad Nisou 110
14 Muži E 80 Kundrt Miroslav 80
15 Muži E 70 Šmída Oldřich TJ Maratonstav Úpice 70
16 Muži E 50 Jirásek Miroslav SDH Pavlišov 50
17 Muži E 20 Hanousek Vítězslav Corona pitevna 20
18 Muži E 10 Jilek Pavel Mazáci 10

Muži F

rank rank/cat. body name team BBUV7BTSBpHCMH-N
1 Muži F 600 Metelka Josef Ski Police Nad Metují 150 150 150 150 150 110
2 Muži F 520 Dostál Václav Černožice 130 130 130 130 90
3 Muži F 320 Bielčík Jindřich Lichkov 130 110 80
4 Muži F 150 Hák Jaroslav Sokol Studenec 150
5 Muži F 130 Šůcha Václav SV Stříbro 130
6 Muži F 110 Vít čestmír Hradec Králové 110
7 Muži F 90 Doležal Stanislav BK Pardubice 90
8 Muži F 80 Libra Jiří LBC Nové Město nad Metují 80
9 Muži F 70 Culka Václav Nové Město Nad Metují 70

Juniorky

rank rank/cat. body name team BBUV7BTSBpHCMH-N
1 Juniorky 240 Nyklickova Veronika Bkl Machov 150 90
2 Juniorky 150 Petrová Kateřina Sk Nový Bor 150
2 Juniorky 150 Plná Natálie Běžecký klub Náchod 150
2 Juniorky 150 Stonjeková Dominika Hronov 150
5 Juniorky 130 Holadova Anna Olfin Car Ski Team 130
5 Juniorky 130 Janovská Klára Kramolna 130
7 Juniorky 110 Šretrová Lucie Ski Police nad Metují 110
7 Juniorky 110 Lotová Magdalena Sk Nový Bor 110
9 Juniorky 90 Kubečková Anna Machov 90
10 Juniorky 80 Kubečková Vendula BKL Machov 80
11 Juniorky 70 Trunečková Jana Kateřina FAMILY TEAM 70
12 Juniorky 60 Kostyšynová Zora Gymnastika Plhov 60
13 Juniorky 50 Brychová Viktorie Dobřany 50
14 Juniorky 40 Kratochvílová Darina Hronov 40

Ženy OPEN

rank rank/cat. body name team BBUV7BTSBpHCMH-N
1 Ženy OPEN 580 Metelková Táňa Běžecký Klub Náchod 150 150 150 130
2 Ženy OPEN 410 Kozáková Denisa Nový Hradec 130 20 110 110 60
3 Ženy OPEN 400 Přibylová Klára Běžecký klub Náchod 90 110 50 130 70
4 Ženy OPEN 310 Baškovská Kateřina Holky z Vršovky 60 70 90 90 50
5 Ženy OPEN 260 Stránská Adéla Inov-8 team 150 110
6 Ženy OPEN 220 Vítková Veronika Nahořany 40 30 80 60 40
7 Ženy OPEN 170 Špringrová Ivona Maratonstav 30 90 40 10
7 Ženy OPEN 170 Kábrtová Jitka Maratonstav 50 10 80 30
7 Ženy OPEN 170 Brychová Eva Dobřany 10 50 60 50
10 Ženy OPEN 160 Brumlichová Romana Bk Náchod 80 80
11 Ženy OPEN 150 Veigertová Gabriela Poko Running Team 150
11 Ženy OPEN 150 Mervartová Kristýna Vlčí smečka 150
13 Ženy OPEN 130 Korvasova Tereza Vnorovy 130
13 Ženy OPEN 130 Nemchenko Maryna 130
13 Ženy OPEN 130 Richtrová Eva Nové Město Nad Metují 130
16 Ženy OPEN 110 Grohová Karolína Hudy Sport 110
16 Ženy OPEN 110 Baškovská Romana Holky Z Vršovky 40 30 40
16 Ženy OPEN 110 Zeiskova Markéta Běžecký Klub Náchod 110
19 Ženy OPEN 90 Štěrbová Daniela Ok 99 90
19 Ženy OPEN 90 Černíková Kateřina Cyklo Tony 10 70 10
19 Ženy OPEN 90 Sádlová Adéla AK Olymp Brno 90
22 Ženy OPEN 80 Frintová Vendula PSK Olymp Praha 80
22 Ženy OPEN 80 Fišerová Dagmar Sk Vrchlabí Smola Konstrukce 80
24 Ženy OPEN 70 Weissová Zuzana Žižkovský Tygři 70
24 Ženy OPEN 70 Ernestová Viktoria Sk Dolar Hajnice 70
24 Ženy OPEN 70 Tyrychtrová Tereza Trutnov 70
27 Ženy OPEN 60 Vejběrová Eva Ghost Team 60
27 Ženy OPEN 60 Hanzlová Markéta Svaz českých Bohémů 20 20 20
27 Ženy OPEN 60 Havlová Marie Skilauf Team 60
30 Ženy OPEN 50 Nedomlelová Pavlína Trutnov 50
31 Ženy OPEN 40 Bartasova Zuzana Praha 40
32 Ženy OPEN 30 Vlčková Iveta Sk Babice / Inov-8 Team 30
32 Ženy OPEN 30 Klampflová Eva Vrchaři Vrchlabí 30
34 Ženy OPEN 20 Kábrtová Dominika Sokol Studnice 20
34 Ženy OPEN 20 Repáňová Lucie Běžecký klub Náchod 20
36 Ženy OPEN 10 Mlčáková Michaela M2M 10

Ženy A

rank rank/cat. body name team BBUV7BTSBpHCMH-N
1 Ženy A 470 Přibylová Klára Běžecký klub Náchod 110 150 80 130 80
2 Ženy A 430 Baškovská Kateřina Holky z Vršovky 80 110 110 130 70
3 Ženy A 350 Špringrová Ivona Maratonstav 60 130 80 80
4 Ženy A 340 Vítková Veronika Nahořany 70 90 10 90 90 60
5 Ženy A 260 Stránská Adéla Inov-8 team 150 110
6 Ženy A 230 Černíková Kateřina Cyklo Tony 80 110 40
7 Ženy A 150 Korvasova Tereza Vnorovy 150
7 Ženy A 150 Richtrová Eva Nové Město Nad Metují 150
7 Ženy A 150 Veigertová Gabriela Poko Running Team 150
7 Ženy A 150 Mervartová Kristýna Vlčí smečka 150
11 Ženy A 130 Grohová Karolína Hudy Sport 130
11 Ženy A 130 Nemchenko Maryna 130
11 Ženy A 130 Zeiskova Markéta Běžecký Klub Náchod 130
14 Ženy A 110 Štěrbová Daniela Ok 99 110
15 Ženy A 90 Weissová Zuzana Žižkovský Tygři 90
15 Ženy A 90 Sádlová Adéla AK Olymp Brno 90
15 Ženy A 90 Ernestová Viktoria Sk Dolar Hajnice 90
18 Ženy A 70 Lenčová Jana Ac Tj Jičín 70
18 Ženy A 70 Fassati Kristýna Rozbehame Česko (Rozbehame Jaroměř) 70
18 Ženy A 70 Krtičková Radka Wikov 40 30
18 Ženy A 70 Mlčáková Michaela M2M 70
18 Ženy A 70 Michl Naakesha OpoČno 70
23 Ženy A 60 Launerova Eliska Luková 60
23 Ženy A 60 Kočanová Veronika Lanová Dráha Sněžka 60
23 Ženy A 60 Antošová Tereza Náchod 60
23 Ženy A 60 Oklepek Adéla Olešnice 60
27 Ženy A 50 Borovcová Tereza Potrati 50
27 Ženy A 50 Michálková Kateřina SK Babylon Jaroměř 50
27 Ženy A 50 Kábrtová Dominika Sokol Studnice 50
27 Ženy A 50 Repáňová Lucie Běžecký klub Náchod 50
27 Ženy A 50 Hyrčová Michala Nové Město Nad Metují 50
27 Ženy A 50 Zelinková Aneta TJ Sokol Libňatov 50
33 Ženy A 40 Celbová Lucie Kola-Rtyně 40
33 Ženy A 40 Dušková Adéla Červený Kostelec 40
33 Ženy A 40 Kramářová Pavlína Jaroměř 40
33 Ženy A 40 Janyšková Radka Pardubice 40
37 Ženy A 30 Pichová Lenka Rozběháme Libňatov 30
37 Ženy A 30 Fišerová Daniela Kladno 30
37 Ženy A 30 Hubačeková Hana Pardubice 30
37 Ženy A 30 Kubíčková Petra Praha 30
37 Ženy A 30 Pultrova Eva Nove Mesto Nad Metuji 30
42 Ženy A 20 Kňourková Denisa Team 911 20
42 Ženy A 20 Beranová Magdalena Praha 20
42 Ženy A 20 Rousková Zuzana run4run 20
42 Ženy A 20 Andršová Adéla T.J.Sokol Libňatov 20
46 Ženy A 10 Šimková Kamila SDH Bohdašín 10
46 Ženy A 10 Vacková Martina Run4run 10

Ženy B

rank rank/cat. body name team BBUV7BTSBpHCMH-N
1 Ženy B 580 Kozáková Denisa Nový Hradec 150 110 150 150 130
2 Ženy B 520 Brychová Eva Dobřany 150 130 80 110 130
3 Ženy B 280 Petrová Kateřina Šišky s mákem 90 50 110 30
4 Ženy B 220 Tyrychtrová Tereza Trutnov 130 90
5 Ženy B 190 Konečná Lucie Hc Holkey Náchod 80 110
6 Ženy B 170 Renská Lenka Run4fun 130 40
6 Ženy B 170 Pešinová Jitka ski Police 90 80
8 Ženy B 160 Hynková Renata Rozběháme Náchod 70 90
8 Ženy B 160 Kirschova Eva Loko Trutnov Triatlon Team 70 10 80
10 Ženy B 150 Bartasova Zuzana Praha 150
10 Ženy B 150 Frintová Vendula PSK Olymp Praha 150
12 Ženy B 130 Vlčková Iveta Sk Babice / Inov-8 Team 130
13 Ženy B 110 Tezcan Ivana Maratonstav Úpice 110
13 Ženy B 110 Moudrá Edita Praha 110
15 Ženy B 90 Svobodová Dita Zaloňovská Desítka 90
15 Ženy B 90 Nedomlelová Pavlína Trutnov 90
15 Ženy B 90 Bubeníčková Simona BUBUTEAM 80 10
18 Ženy B 80 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Librec Orienteering 80
19 Ženy B 70 Křemenová Soňa Dobřichovice 70
19 Ženy B 70 Coganová Zdeňka Nová Paka 70
19 Ženy B 70 Havlíčková Ivana Ski Police Nad Metují 70
19 Ženy B 70 Horáková Lenka Brno 70
23 Ženy B 60 Rýdlová Denisa BKN 60
23 Ženy B 60 Macháňová Lucie Nové Město Nad Metují 60
23 Ženy B 60 Mandulová Kateřina Nehop Pelhřimov 60
23 Ženy B 60 Házová Markéta TJ Sokol Lhota 60
27 Ženy B 50 Hrncirova Lucie Jaroměř 50
27 Ženy B 50 Kolisková Monika ČK 50
27 Ženy B 50 Kalousová Terezie Náchod 50
30 Ženy B 40 Valášková Lenka Dolní Radechová 40
30 Ženy B 40 Palecková Barbora Náchod 40
30 Ženy B 40 Sedláčková Jana Sport Sedláčci 40
33 Ženy B 30 Rudelová Petra Úpice 30
33 Ženy B 30 Vlachynská Kristýna Haki-run 30
33 Ženy B 30 Kalábová Dita Crazi Spiders 30
36 Ženy B 20 Kleinová Ivana Ski Police Nad Metují 20
36 Ženy B 20 Smutná Hana Olomouc 9 20
36 Ženy B 20 Palečková Barbora Náchod 20
36 Ženy B 20 Dalgarno Kateřina TJ SOKOL LIBŇATOV 20
40 Ženy B 10 Hornychová Marie Ski Police Nad Metují 10
40 Ženy B 10 Vejtasová Ilona Haki-run 10

Ženy C

rank rank/cat. body name team BBUV7BTSBpHCMH-N
1 Ženy C 600 Metelková Táňa Běžecký Klub Náchod 150 150 150 150
2 Ženy C 480 Kábrtová Jitka Maratonstav 110 90 130 150
2 Ženy C 480 Baškovská Romana Holky Z Vršovky 90 90 150 110 130
4 Ženy C 390 Hanzlová Markéta Svaz českých Bohémů 80 80 130 90 90
5 Ženy C 330 Matušková Jana Velká Jesenice 70 60 70 110 80
6 Ženy C 260 Brumlichová Romana Bk Náchod 130 130
7 Ženy C 180 Dostálová Hana Černožice 20 50 40 70
8 Ženy C 160 Sádlová Radana Krákorka Racing 50 110
9 Ženy C 130 Fišerová Dagmar Sk Vrchlabí Smola Konstrukce 130
10 Ženy C 110 Vejběrová Eva Ghost Team 110
10 Ženy C 110 Zoubková Erika Erika Copy Shop 70 40
10 Ženy C 110 Havlová Marie Skilauf Team 110
13 Ženy C 90 Bláhová Jana Trutnov 90
14 Ženy C 80 Žďárská Marcela AGRO CS 80
14 Ženy C 80 Fulková Pavlína Bukovice 107 80
14 Ženy C 80 Pišlová Martina Červený Kostelec 80
17 Ženy C 70 Stonjeková Ivana Hronov 70
17 Ženy C 70 Marethová Alena Česká Skalice 70
19 Ženy C 60 Rudolfová Jana STG Trutnov 60
19 Ženy C 60 Flousková Markéta Broumov 60
19 Ženy C 60 Adamovská Petra Havířov 60
19 Ženy C 60 Strnadová Petra Běhám srdcem 60
19 Ženy C 60 Machová Jana Nový Hrádek 60
24 Ženy C 50 Macková Martina Praha 50
24 Ženy C 50 Nováková Radka Kočky 50
24 Ženy C 50 Fialová Monika Běhám srdcem 50
24 Ženy C 50 Koskova Simona Česká Třebova 50
28 Ženy C 40 Kohoutová Bronislava Liberec 40
29 Ženy C 30 Gloserova Alena Police Nad Metuji 30
29 Ženy C 30 Malá Dagmar Náchod 30
31 Ženy C 20 Poklopová Martina Žacléř 20
32 Ženy C 10 Hadašová Klára Skřivánci na niti 10

Ženy D

rank rank/cat. body name team BBUV7BTSBpHCMH-N
1 Ženy D 580 Jonášová Zdeňka Hradecký Spinning Klub 150 150 150 130 130
2 Ženy D 450 Klampflová Eva Vrchaři Vrchlabí 150 150 150
3 Ženy D 330 Šefcová Eva Rtyně V Podkrkonoší 110 110 110
4 Ženy D 320 Čílová Veronika Jizerská Lékárna 110 130 80
5 Ženy D 220 Kahánková Jitka Raketové Kecky 130 90
6 Ženy D 200 Burdychová Naďa Sokol Burdych 130 70
7 Ženy D 180 Vacková Hana Sokol Starkoč 80 80 20
8 Ženy D 130 Pernetová Jitka Run For Life Zábědov 130
9 Ženy D 90 Fišerová Dana Červený Kostelec 90
9 Ženy D 90 Šternerová Hana Hradec Králové 90
11 Ženy D 60 Ječmínková Michaela Hronov 60
12 Ženy D 50 Černá Jitka Nové Město Nad Metují 50
13 Ženy D 40 Žižlavská Renata Potu sláva 40
14 Ženy D 30 Kosková Eliška Koska Family Team 30