maraton

mtb

results

KupKolo Podkrkonošský maraton 2018

2018-08-11 Lázně Bělohrad 

archiv

results

90km total: 159 , men : 152, women: 7, M30: 20, M40: 56, M50: 51, M51: 25, Z18: 7 [html] [pdf] [csv]
50km total: 499 , men : 457, women: 42, M18: 35, M30: 58, M40: 118, M50: 149, M60: 68, M61: 29, Z30: 13, Z40: 16, Z41: 13 [html] [pdf] [csv]
kluci 100m total: 11 , men : 11, women: 0, kluci: 11, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
holky 100m total: 2 , men : 0, women: 2, kluci: 0, holky: 2 [html] [pdf] [csv]
nejmladší 1 kolo kluci total: 20 , men : 20, women: 0, kluci: 20, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
nejmladší 1 kolo holky total: 16 , men : 0, women: 16, kluci: 0, holky: 16 [html] [pdf] [csv]
předškoláci 1 kolo total: 25 , men : 25, women: 0, kluci: 25, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
předškolačky 1 kolo total: 16 , men : 0, women: 16, kluci: 0, holky: 16 [html] [pdf] [csv]
děti 2 kola kluci total: 17 , men : 17, women: 0, kluci: 17, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
děti 2 kola holky total: 8 , men : 0, women: 8, kluci: 0, holky: 8 [html] [pdf] [csv]
děti 3 kola kluci total: 18 , men : 18, women: 0, kluci: 18, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
děti 3 kola holky total: 9 , men : 0, women: 9, kluci: 0, holky: 9 [html] [pdf] [csv]
děti 4 kola kluci total: 18 , men : 18, women: 0, kluci: 18, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
děti 4 kola holky total: 10 , men : 0, women: 10, kluci: 0, holky: 10 [html] [pdf] [csv]
file file type size last modified
Kup Kolo Podkrkonošský maraton 2018 pdf N/A 2018-08-11 16:38:37

result list 90km

start ~ 10:00:15

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / M40 [ 164 ] Michal Bubílek 1986 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 03:27:55.7 02:53:09.0 (2) splits
2 1 / M30 [ 167 ] Lukáš Kunt 1997 CZE Ghost Team 03:31:52.2 03:56.5 02:56:47.0 (4) splits
3 2 / M40 [ 30 ] Jan Fišnar 1980 CZE TJ Baník Meziboří 03:31:56.1 04:00.4 02:56:43.0 (3) splits
4 3 / M40 [ 108 ] Roman Šťastný 1979 CZE Rockmachine-Cyklomax 03:35:43.1 07:47.4 03:00:59.0 (6) splits
5 1 / M50 [ 161 ] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 03:36:12.7 08:17.0 03:01:01.0 (7) splits
6 4 / M40 [ 138 ] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 03:38:34.4 10:38.7 03:00:57.0 (5) splits
7 2 / M30 [ 4 ] Matouš Kozák 1998 CZE Rohozec Amulet team 03:42:06.1 14:10.4 03:06:21.0 (9) splits
8 3 / M30 [ 1 ] Michal Vlášek 1989 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 03:42:41.8 14:46.1 03:06:22.0 (10) splits
9 2 / M50hasic [ 49 ] Štěpán Karban 1971 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 03:43:29.1 15:33.4 03:06:22.0 (11) splits
10 4 / M30 [ 160 ] Jaroslav Vymětalík 1991 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 03:44:01.5 16:05.8 03:05:49.0 (8) splits
11 5 / M40 [ 7 ] Thomas Heinze 1985 GER ASVL Waltersdorf 03:44:02.6 16:06.9 03:06:27.0 (13) splits
12 6 / M40 [ 135 ] Vojtěch Vaníček 1985 CZE BAKAKO Nová Paka 03:45:34.5 17:38.8 03:06:27.0 (14) splits
13 7 / M40 [ 170 ] Václav Válek 1980 CZE Roztoky 03:45:51.2 17:55.5 03:06:26.0 (12) splits
14 8 / M40 [ 6 ] Antonín Hodr 1987 CZE GHOST Pro Bike Trutnov 03:47:29.1 19:33.4 03:07:37.0 (15) splits
15 3 / M50 [ 2 ] Štěpán Trmata 1978 CZE Czech Tallboys 03:47:57.9 20:02.2 03:08:31.0 (16) splits
16 4 / M50hasic [ 8 ] Tomáš Kučera 1977 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 03:50:23.7 22:28.0 03:10:38.0 (17) splits
17 5 / M30 [ 171 ] Ondřej Beran 1989 CZE KC Slavia Praha 03:50:24.0 22:28.3 03:10:39.0 (18) splits
18 5 / M50hasic [ 102 ] Jan Šámal 1977 CZE HKNMPSM 03:51:16.8 23:21.1 03:11:55.0 (19) splits
19 6 / M30 [ 61 ] Filip Kostelecký 1995 CZE Bikehome 03:51:34.0 23:38.3 03:12:56.0 (22) splits
20 9 / M40 [ 29 ] Martin Fikar 1983 CZE BAKAKO Nová Paka 03:51:35.1 23:39.4 03:12:57.0 (23) splits
21 6 / M50 [ 58 ] Petr Kordík 1975 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 03:53:15.1 25:19.4 03:12:42.0 (21) splits
22 10 / M40 [ 175 ] Jan Martin 1980 CZE KAH sport Vrchlabí 03:53:52.7 25:57.0 03:12:12.0 (20) splits
23 11 / M40 [ 38 ] Ondřej Hofman 1979 CZE Pro Music Prolog bike 03:56:31.6 28:35.9 03:15:55.0 (24) splits
24 12 / M40 [ 166 ] Martin Klapal 1987 CZE DeVoss Legends 03:57:10.0 29:14.3 03:15:57.0 (25) splits
25 7 / M30 [ 60 ] Jakub Kosina 1996 CZE ENJOY RIDING TEAM 03:59:15.1 31:19.4 03:18:27.0 (27) splits
26 8 / M30 [ 26 ] Tomáš Dostál 1990 CZE Vella Team 04:00:30.1 32:34.4 03:16:25.0 (26) splits
27 1 / M51 [ 9 ] Karel Bernard 1967 CZE INS Ateliér Náchod 04:01:14.7 33:19.0 03:20:00.0 (28) splits
28 9 / M30hasic [ 145 ] Pavel Pfeifer 1991 CZE SK hasičů KHk 04:02:05.2 34:09.5 03:20:41.0 (29) splits
28 7 / M50 [ 146 ] Jan Truhlář 1977 CZE HSK - cycling team 04:02:05.2 34:09.5 03:21:31.0 (30) splits
30 13 / M40 [ 133 ] Jiří Kužel 1979 CZE Enduro Český Ráj 04:02:21.3 34:25.6 03:22:56.0 (32) splits
31 14 / M40 [ 16 ] Aleš Bílek 1979 CZE Czech Tallboys 04:03:09.8 35:14.1 03:22:33.0 (31) splits
32 8 / M50 [ 69 ] Jiří Kubec 1977 CZE Cyklo Tony 04:04:57.7 37:02.0 03:23:06.0 (33) splits
33 10 / M30 [ 80 ] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 04:05:32.6 37:36.9 03:23:22.0 (34) splits
34 9 / M50hasic [ 127 ] Marek Žákovský 1972 CZE Praha 4-Braník 04:06:24.2 38:28.5 03:23:30.0 (35) splits
35 10 / M50 [ 110 ] Martin Šupich 1977 CZE Pitrs bikes team 04:08:17.5 40:21.8 03:24:48.0 (36) splits
36 2 / M51 [ 181 ] Jiri Rieger 1962 CZE Spartak Vrchlabí 04:14:17.7 46:22.0 03:32:59.0 (40) splits
37 11 / M30 [ 141 ] Martin Šubr 1997 CZE BEMANIAX 04:14:55.6 46:59.9 03:30:20.0 (38) splits
38 15 / M40 [ 147 ] Jan Strakoš 1983 CZE Bike and Ski Racing Team 04:14:59.5 47:03.8 03:32:57.0 (39) splits
39 16 / M40 [ 5 ] Jaruch Lecnar 1983 CZE Pitrs bikes 04:19:27.1 51:31.4 03:30:06.0 (37) splits
40 11 / M50 [ 76 ] Josef Mach 1978 CZE MSCH 04:19:51.6 51:55.9 03:33:03.0 (41) splits
41 12 / M30 [ 144 ] Pavel Melichar 1997 CZE Police nad Metují 04:20:34.2 52:38.5 03:39:15.0 (48) splits
42 17 / M40hasic [ 82 ] Jan Novotný 1986 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 04:20:35.6 52:39.9 03:37:34.0 (44) splits
43 18 / M40 [ 174 ] Vlastimil Karban 1980 CZE UGO-ALLIVICTUS 04:20:57.3 53:01.6 03:35:24.0 (43) splits
44 13 / M30 [ 32 ] Lukáš Flégl 1993 CZE Kola Šír Bělohrad 04:21:31.9 53:36.2 03:33:59.0 (42) splits
45 19 / M40 [ 50 ] Tomas Kasse 1985 CZE nalehko.com 04:22:26.3 54:30.6 03:39:13.0 (47) splits
46 14 / M30 [ 44 ] Lukáš Chmelař 1991 CZE www.chaloupkydestne.cz 04:22:39.9 54:44.2 03:39:54.0 (49) splits
47 20 / M40 [ 47 ] Miroslav Jero 1984 CZE Kasper Swix Team Trutnov 04:23:26.4 55:30.7 03:37:46.0 (46) splits
48 12 / M50 [ 52 ] Radim Kavan 1978 CZE CYKLO BENDA 04:24:31.1 56:35.4 03:37:40.0 (45) splits
49 13 / M50 [ 64 ] Michal Král 1975 CZE Symbio+ CE.Energy 04:25:31.4 57:35.7 03:40:07.0 (50) splits
50 3 / M51 [ 91 ] Roman Polz 1963 CZE BRS Team SH 04:26:25.7 58:30.0 03:44:14.0 (55) splits
51 14 / M50 [ 169 ] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE Kupkolo MTB Trilogy 04:27:15.8 59:20.1 03:41:39.0 (52) splits
51 4 / M51 [ 67 ] Jiří Krejsar 1962 CZE INS ATELIER NÁCHOD 04:27:15.8 59:20.1 03:44:14.0 (56) splits
53 15 / M50 [ 142 ] Miroslav Vích 1973 CZE BEKO Bike Team 04:27:47.9 59:52.2 03:42:31.0 (53) splits
54 16 / M50 [ 18 ] Tomáš Brand 1976 CZE PCK Louda 04:28:14.0 01:00:18.3 03:40:35.0 (51) splits
55 1 / Z18 [ 162 ] Lenka Fridrichová 1994 CZE GHOST Team 04:29:44.4 01:01:48.7 03:45:22.0 (57) splits
56 21 / M40 [ 54 ] Michal Kokeš 1984 CZE Mi-kolo-vice 04:30:57.4 01:03:01.7 03:45:24.0 (58) splits
57 17 / M50 [ 35 ] Tomáš Hájek 1974 CZE Malšova lhota 04:31:30.7 01:03:35.0 03:46:04.0 (61) splits
58 22 / M40 [ 154 ] Petr Škoda 1983 CZE INS Ateliér Náchod C 04:34:19.0 01:06:23.3
59 5 / M51hasic [ 62 ] Pavel Košťál 1964 CZE HO Stěžery 04:34:37.0 01:06:41.3
60 18 / M50hasic [ 125 ] Michal Zavadil 1977 CZE HS Jizerky 04:34:45.7 01:06:50.0 03:45:36.0 (59) splits
61 6 / M51 [ 22 ] Jiří Čechura 1964 CZE Čistý Sport 04:34:49.7 01:06:54.0
62 19 / M50 [ 45 ] Tomáš Janků 1972 CZE beMANIAX MADBIKE 04:35:11.8 01:07:16.1
63 15 / M30 [ 156 ] Tomáš Macek 1995 CZE Pdy 04:35:12.9 01:07:17.2 03:42:35.0 (54) splits
64 23 / M40 [ 68 ] Tomáš Krejza 1986 CZE Vodafone Cycling Club 04:35:36.8 01:07:41.1
65 7 / M51 [ 10 ] Pavel Adamů 1966 CZE CYKLO SKI Žitník 04:36:42.7 01:08:47.0
66 20 / M50 [ 157 ] Aleš Mikula 1973 CZE ZPA Smart Energy 04:36:58.4 01:09:02.7
67 16 / M30 [ 103 ] Jaromír Šimáně 1989 CZE Dolní Bousov 04:37:14.8 01:09:19.1
68 2 / Z18 [ 70 ] Vendula Kuntová 1993 CZE GHOST team 04:37:24.6 01:09:28.9 03:45:59.0 (60) splits
69 21 / M50 [ 129 ] František Čížek 1976 CZE Eurybia yacht club 04:39:01.0 01:11:05.3
70 17 / M30 [ 77 ] Jiří Martin 1990 CZE Nachod 04:39:01.6 01:11:05.9
71 24 / M40 [ 57 ] Ladislav Kopecký 1985 CZE beMANIAX MADBIKE 04:40:07.7 01:12:12.0
72 8 / M51 [ 27 ] Petr Dvořák 1968 CZE PCK Louda 04:40:22.7 01:12:27.0
73 9 / M51 [ 34 ] Petr Hacker 1968 CZE HOVRCH 04:40:33.2 01:12:37.5
74 25 / M40 [ 159 ] Petr Prouza 1985 CZE Antonka 04:40:49.7 01:12:54.0
75 26 / M40 [ 123 ] Ondřej Zámečník 1979 CZE Šumík team 04:40:59.4 01:13:03.7
76 22 / M50 [ 148 ] David Granát 1972 CZE KL sport Děčín 04:41:01.6 01:13:05.9
77 10 / M51 [ 13 ] jan badura 1968 CZE Holasice 04:42:48.8 01:14:53.1
78 11 / M51 [ 66 ] Vladimír Kraus 1960 CZE jasipbike 04:42:49.6 01:14:53.9
79 23 / M50 [ 48 ] Pavel Just 1976 CZE CYKLO BENDA 04:42:50.6 01:14:54.9
80 12 / M51 [ 33 ] Aleš Flégl 1963 CZE CTM SILVINI R2 Sport 04:43:42.4 01:15:46.7
81 27 / M40 [ 136 ] David Pour 1987 CZE beMANIAX MADBIKE 04:45:24.5 01:17:28.8
82 28 / M40 [ 128 ] Ladislav Žilík 1984 SVK Privat Petra, Lázně Bělohrad 04:45:51.7 01:17:56.0
83 3 / Z18 [ 17 ] Olga Bohabojová 1976 CZE Lékárna Zásmuky 04:46:05.1 01:18:09.4
84 29 / M40 [ 106 ] Jiří Šimonek 1983 CZE CFD support 04:47:33.9 01:19:38.2
85 30 / M40 [ 131 ] Jaroslav Juhás 1980 CZE Eurybia yacht club 04:49:05.7 01:21:10.0
86 24 / M50 [ 41 ] Patrik Hroneš 1970 CZE FAACCZ 04:49:22.4 01:21:26.7
87 25 / M50 [ 137 ] Jiří Podlipný 1977 CZE Kola Šír Bělohrad 04:50:35.2 01:22:39.5
88 13 / M51 [ 112 ] Michal Tauchman 1966 CZE Rock Machine Cyklomax 04:50:47.9 01:22:52.2
89 26 / M50 [ 75 ] Jaroslav Luxemburk 1971 CZE Praha 6 04:50:56.3 01:23:00.6
90 27 / M50 [ 113 ] Zbyněk Urban 1972 CZE CYKLO SKI Žitník 04:52:49.6 01:24:53.9
91 28 / M50 [ 55 ] Ladislav Koller 1977 CZE MTB Heřmánkovice 04:53:34.7 01:25:39.0
92 31 / M40 [ 134 ] Jan Skrbek 1985 CZE Enduro Český Ráj 04:54:22.0 01:26:26.3
93 14 / M51 [ 53 ] Jiří Koblasa 1965 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 04:55:09.3 01:27:13.6 05:07:41.0 (2)
94 32 / M40 [ 101 ] Jaroslav Smetana 1979 CZE Jasenná 04:55:17.1 01:27:21.4
95 33 / M40 [ 93 ] Jaroslav Prokop 1983 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 04:56:02.5 01:28:06.8
96 34 / M40 [ 86 ] Michal Pešek 1980 CZE Atelier technik s.r.o. 04:56:34.2 01:28:38.5
97 29 / M50 [ 165 ] Roman Kuntoš 1975 CZE Rohatsko 04:59:14.1 01:31:18.4
98 30 / M50 [ 121 ] Pavel Wohanka 1975 CZE TJ Spartak Vrchlabí 05:01:20.4 01:33:24.7
99 31 / M50 [ 31 ] Jaromír Flégl 1971 CZE Kola Šír Bělohrad 05:01:41.5 01:33:45.8
100 32 / M50 [ 72 ] Aleš Kužel 1974 CZE Rybnicek 05:03:47.8 01:35:52.1
101 33 / M50 [ 92 ] Tomáš Pozdník 1970 CZE Starý Mateřov 69 05:03:50.3 01:35:54.6
102 34 / M50 [ 151 ] Richard Stejskal 1975 CZE AC Údolí hladu HK 05:06:36.1 01:38:40.4
103 35 / M50 [ 132 ] Jan Wiederstein 1978 CZE Eurybia yacht club 05:06:36.9 01:38:41.2
104 35 / M40hasic [ 139 ] Milan Vanderka 1987 CZE Enika bike team 05:08:20.0 01:40:24.3
105 15 / M51 [ 20 ] Radek Carda 1967 CZE Oné man team Citroen Kozakov 05:10:27.8 01:42:32.1
106 36 / M40 [ 158 ] Jakub Horák 1982 CZE ZPA Smart Energy 05:12:52.6 01:44:56.9
107 37 / M40 [ 115 ] Tomáš Valášek 1981 CZE KolaChaloupka.cz 05:13:38.5 01:45:42.8
108 36 / M50 [ 43 ] pavel chlup 1976 CZE Bicyklub 05:15:30.2 01:47:34.5
109 37 / M50 [ 56 ] Michal Kopecký 1977 CZE BeManiax Madbike 05:16:15.5 01:48:19.8
110 38 / M50 [ 25 ] Petr Dařbujan 1969 CZE TRUXXXIK cycling 05:16:32.9 01:48:37.2
111 38 / M40 [ 111 ] Jiří Švec 1984 CZE BP NOTE Pacenote Books 05:18:19.2 01:50:23.5 22:16:39.0 (62) 22:16:39.0 (3) splits
112 16 / M51 [ 37 ] Pavel Havlík 1967 CZE KT Tryskomyš 05:18:22.9 01:50:27.2
113 39 / M50 [ 36 ] Jiří Hanuš 1972 CZE vella team 05:19:21.8 01:51:26.1
114 17 / M51 [ 24 ] Martin Černý 1964 CZE Vella Team 05:20:24.7 01:52:29.0
115 18 / M51 [ 168 ] Petr Hodoval 1967 CZE Olfincar Trutnov 05:20:58.2 01:53:02.5
116 19 / M51 [ 51 ] Petr Kauška 1966 CZE MTB Team Hodkovice nad Mohelkou 05:21:46.8 01:53:51.1
117 4 / Z18 [ 150 ] Jana Řeháková 1981 CZE Praha 05:22:28.5 01:54:32.8
118 39 / M40 [ 42 ] František Huptych 1983 CZE Žháři 05:24:56.1 01:57:00.4
119 5 / Z18 [ 11 ] Daniela Antropiusová 1982 CZE PlanetVolitans.com 05:27:01.8 01:59:06.1
120 18 / M30 [ 94 ] Pavel Přibyl 1997 CZE Kola Kamenice 05:27:02.0 01:59:06.3
121 6 / Z18 [ 12 ] Lenka Bacílková 1973 CZE Oceloví letci 05:27:15.4 01:59:19.7
122 40 / M50 [ 83 ] Michal Pancner 1978 CZE MTB Heřmánkovice 05:27:17.1 01:59:21.4
123 41 / M50 [ 117 ] Petr Vašek 1971 CZE Bitters Superior Cyklofit team 05:27:22.5 01:59:26.8
124 42 / M50 [ 152 ] Jiří Král 1977 CZE Záměl 05:29:22.8 02:01:27.1
125 40 / M40 [ 81 ] Lukáš Molcar 1986 CZE SUDOP 209 05:31:01.4 02:03:05.7
126 41 / M40 [ 172 ] Tomáš Kvasnička 1982 CZE Hradec Králové 05:31:20.7 02:03:25.0
127 42 / M40 [ 39 ] Ondřej Holas 1983 CZE Vyking.cz 05:31:49.0 02:03:53.3
127 20 / M51 [ 40 ] Leoš Holas 1961 CZE Vyking.cz 05:31:49.0 02:03:53.3
129 21 / M51 [ 89 ] Jiří Pinďák 1960 CZE Oceloví letci 05:31:58.3 02:04:02.6
130 22 / M51 [ 59 ] Josef Kosek 1963 CZE MTB Heřmánkovice 05:32:06.7 02:04:11.0
131 43 / M40 [ 126 ] Jaromír Žák 1982 CZE zaak team 05:32:19.7 02:04:24.0
132 44 / M40 [ 65 ] Daniel Kraus 1980 CZE Vilne veverky 05:34:08.7 02:06:13.0
133 43 / M50 [ 95 ] Michal Purm 1972 CZE Rychlá smečka 05:34:09.1 02:06:13.4
134 45 / M40 [ 73 ] Jiří Kvapil 1982 CZE Čtveřín 3, Pěnčín 46345 05:34:58.1 02:07:02.4
135 44 / M50 [ 85 ] Bedřich Pelc 1970 CZE Praha 05:37:10.9 02:09:15.2
136 45 / M50 [ 100 ] Josef Sitta 1973 CZE PlanetVolitans.com 05:39:02.6 02:11:06.9
137 46 / M50 [ 97 ] Leoš Řeháček 1971 CZE Žlunice 05:41:50.7 02:13:55.0
138 46 / M40 [ 114 ] David Valášek 1985 CZE KolaChaloupka.cz 05:43:01.2 02:15:05.5
139 47 / M40 [ 71 ] Filip Kutina 1987 CZE SUDOP 209 05:43:32.4 02:15:36.7
140 48 / M40 [ 14 ] Jan Bartaloš 1985 CZE SUDOP 209 05:43:33.1 02:15:37.4 05:06:59.0 (1)
141 49 / M40 [ 78 ] Jáchym Martinek 1980 CZE VK Blesk 05:45:37.3 02:17:41.6
142 50 / M40 [ 79 ] Jakub Mattuš 1981 CZE Ja k(l)ub 05:46:26.9 02:18:31.2
143 47 / M50 [ 173 ] Miroslav Franěk 1971 CZE Nosvis 05:46:37.7 02:18:42.0
144 48 / M50 [ 19 ] Vítězslav Brož 1970 CZE Hostinné 05:49:01.4 02:21:05.7
145 7 / Z18 [ 84 ] Vendula Pekárková 1983 CZE Janské Lázně 05:53:12.0 02:25:16.3
146 51 / M40 [ 90 ] Oldřich Pola 1979 CZE Babiččin sádelňáček 05:57:09.6 02:29:13.9
147 52 / M40 [ 99 ] Jindřich Schwarz 1984 CZE jezdinakole.cz 06:02:56.2 02:35:00.5
148 23 / M51 [ 153 ] Libor Mojžíš 1968 CZE Vella team Náchod 06:06:01.5 02:38:05.8
149 53 / M40 [ 105 ] Pavel Šimon 1980 CZE Dvůr Králové nad Labem 06:17:08.9 02:49:13.2
150 49 / M50 [ 104 ] Pavel Šimon 1970 CZE FcB Team 06:19:09.8 02:51:14.1
151 24 / M51 [ 163 ] Pavel Kumprecht 1967 CZE Úvaly 06:26:30.6 02:58:34.9
152 25 / M51 [ 28 ] Martin Ekl 1957 CZE Biketeam Kralupy EurobikePraha 06:33:29.6 03:05:33.9
DNF / M30 [ 502 ] Jakub Žďárský 1990 CZE Chvalkovice 02:12:08.0 (1)
DNF / M40 [ 182 ] Ota Zima 1984 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM
DNF / M40 [ 122 ] Jiří Záliš 1988 CZE Pítrs bikes
DNF / M30 [ 63 ] Tomáš KOUT 1995 CZE KOUT TÝM BĚLOHRAD
DNS / M40 [ 88 ] Martin Peza 1986 CZE BOTTECCHIA - CZ Cyklo
DNS / M50 [ 96 ] Michal Remeš 1971 CZE Všechlapy
DNS / M50 [ 3 ] Tomáš Janda 1972 CZE MS BIKE ACADEMY RACING

result list 50km

start ~ 10:30:14

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / M30 [ 675 ] Tomáš Ševců 1997 CZE HSK - cycling team 01:45:35.3 01:13:10.0 (1) 01:13:10.0 (1) splits
2 1 / M40hasic [ 552 ] Tomáš Berger 1987 CZE kupkolo.cz 01:47:19.4 01:44.1 01:13:10.0 (2) 01:13:10.0 (2) splits
3 2 / M30 [ 767 ] Michal Novák 1991 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 01:47:56.8 02:21.5 01:13:10.0 (3) 01:13:10.0 (3) splits
4 3 / M30 [ 915 ] Lukáš Hofman 1991 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 01:48:26.1 02:50.8 01:14:09.0 (4) 01:14:09.0 (4) splits
5 2 / M40hasic [ 709 ] Tomáš Sládek 1988 CZE Chrudim 01:48:39.7 03:04.4 01:14:11.0 (6) 01:14:11.0 (6) splits
6 4 / M30 [ 725 ] Zbyněk Růžička 1991 CZE Ski Paudera Staré Splavy 01:49:23.4 03:48.1 01:14:11.0 (5) 01:14:11.0 (5) splits
7 3 / M40hasic [ 827 ] Pavel Kubín 1981 CZE Carla Kupkolo.cz 01:51:07.1 05:31.8 01:15:18.0 (8) 01:15:18.0 (8) splits
8 1 / M50 [ 629 ] Jan Čapek 1973 CZE SK Velo neslyšících Olomouc 01:51:09.4 05:34.1 01:15:19.0 (9) 01:15:19.0 (9) splits
9 4 / M40 [ 891 ] Ján Janočko 1982 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 01:51:11.7 05:36.4 01:15:23.0 (11) 01:15:23.0 (11) splits
10 5 / M30 [ 857 ] Lukáš Kindl 1990 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 01:51:48.5 06:13.2 01:15:18.0 (7) 01:15:18.0 (7) splits
11 6 / M30 [ 565 ] pavel jirasek 1992 CZE Pitrs bikes 01:52:07.6 06:32.3 01:15:20.0 (10) 01:15:20.0 (10) splits
12 1 / M60 [ 498 ] Pavel Jiřena 1967 CZE Amulet Rohozec 01:53:05.6 07:30.3 01:17:06.0 (17) 01:17:06.0 (17) splits
13 5 / M40 [ 716 ] Pavel Sedláček 1987 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 01:53:06.1 07:30.8 01:17:05.0 (16) 01:17:05.0 (16) splits
14 1 / M18 [ 788 ] Milan Mileret 2001 CZE Shoptet 01:53:06.3 07:31.0 01:16:07.0 (13) 01:16:07.0 (13) splits
15 2 / M18 [ 852 ] Luboš Kluch 2000 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 01:53:06.9 07:31.6 01:16:09.0 (14) 01:16:09.0 (14) splits
16 6 / M40 [ 762 ] Michal Nýč 1982 CZE Hořátev 01:53:07.1 07:31.8 01:16:06.0 (12) 01:16:06.0 (12) splits
17 7 / M40 [ 480 ] Tomáš Bartsch 1988 CZE TRANSBRODY 01:53:10.0 07:34.7 01:17:09.0 (19) 01:17:09.0 (19) splits
18 3 / M18 [ 690 ] Adam Styblík 2002 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 01:53:39.5 08:04.2 01:16:11.0 (15) 01:16:11.0 (15) splits
19 2 / M50 [ 693 ] David Studýnka 1976 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 01:53:53.8 08:18.5 01:17:09.0 (18) 01:17:09.0 (18) splits
20 4 / M18 [ 563 ] Michal Horák 2001 CZE Okssaz 01:56:30.4 10:55.1 01:18:19.0 (23) 01:18:19.0 (23) splits
21 8 / M40 [ 974 ] Tomáš Brebera 1986 CZE Sp MTB Vrchlabí 01:56:50.0 11:14.7 01:18:17.0 (21) 01:18:17.0 (21) splits
22 3 / M50 [ 930 ] Michal Futó 1974 CZE SPORT TEAM HRÁDEK 01:57:15.9 11:40.6 01:18:16.0 (20) 01:18:16.0 (20) splits
23 4 / M50 [ 575 ] Luboš Toman 1969 CZE Carla.kupkolo.cz 01:57:40.7 12:05.4 01:18:18.0 (22) 01:18:18.0 (22) splits
24 2 / M60 [ 964 ] Pavel Crha 1966 CZE So Ráj Hrubá Skála 01:57:56.4 12:21.1 01:18:56.0 (25) 06:21:49.0 (48) splits
25 3 / M60 [ 975 ] Miroslav Brabec 1967 CZE Bike Brdy 01:58:06.1 12:30.8 01:20:18.0 (31) 01:20:18.0 (30) splits
26 7 / M30 [ 518 ] Václav Vomáčko 1995 CZE Mitas Cyklohelios 01:58:06.5 12:31.2 01:20:18.0 (30) 01:20:18.0 (29) splits
27 5 / M50 [ 534 ] Jan Melišík 1974 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:58:13.3 12:38.0 01:20:18.0 (29) 01:20:18.0 (28) splits
28 6 / M50hasic [ 864 ] David Kalina 1974 CZE SKP Maják 01:58:23.7 12:48.4 01:19:15.0 (26) 01:19:15.0 (25) splits
29 7 / M50hasic [ 838 ] Jaroslav Kozák 1970 CZE Kobyly 01:58:26.5 12:51.2 01:20:21.0 (34) 01:20:21.0 (33) splits
30 8 / M50hasic [ 832 ] Josef Kroupa 1972 CZE HZS Varnsdorf/Retos,Rotos,Bohemia coffe house 01:58:27.6 12:52.3 01:20:16.0 (28) 01:20:16.0 (27) splits
31 9 / M50 [ 707 ] Jan Slavíček 1969 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 01:59:00.5 13:25.2 01:18:39.0 (24) 01:18:39.0 (24) splits
32 5 / M18 [ 536 ] Jakub Hák 2004 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 01:59:01.4 13:26.1 01:20:38.0 (35) 01:20:38.0 (34) splits
33 9 / M40 [ 641 ] David Tondr 1979 CZE LAWI - Author Team 01:59:02.8 13:27.5 01:20:40.0 (36) 01:20:40.0 (35) splits
34 6 / M18 [ 823 ] Martin Kubišta ml. 2003 CZE BAKAKO Nová Paka 01:59:11.1 13:35.8 01:20:49.0 (38) 01:20:49.0 (37) splits
35 10 / M40 [ 508 ] Vojtěch Reichert 1982 CZE Auto I.S.R. 01:59:26.8 13:51.5 01:20:58.0 (40) 01:20:58.0 (39) splits
36 7 / M18 [ 748 ] Daniel Pinkas 2001 CZE Cyklo-ski klub Polička 01:59:28.7 13:53.4 01:20:19.0 (32) 01:20:19.0 (31) splits
37 8 / M30 [ 590 ] Michal Purm 1992 CZE Rychlá smečka 01:59:38.1 14:02.8 01:20:41.0 (37) 01:20:41.0 (36) splits
38 10 / M50 [ 760 ] Pavel Pastrnek 1976 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 02:00:07.5 14:32.2 01:20:56.0 (39) 01:20:56.0 (38) splits
39 11 / M50 [ 589 ] Vojta Buriánek 1978 CZE Haven team 02:00:11.7 14:36.4 01:19:44.0 (27) 01:19:44.0 (26) splits
40 11 / M40 [ 938 ] Lukáš Fejk 1988 CZE Carla.kupkolo.cz 02:00:17.5 14:42.2 01:21:10.0 (43) 01:21:10.0 (42) splits
41 12 / M50hasic [ 768 ] Rudolf Nosek 1970 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 02:00:20.4 14:45.1 01:20:59.0 (41) 01:20:59.0 (40) splits
42 9 / M30 [ 574 ] Lukáš Toman 1991 CZE Carla.kupkolo.cz 02:00:27.9 14:52.6 01:20:21.0 (33) 01:20:21.0 (32) splits
43 12 / M40 [ 750 ] Jan Piechaczek 1985 CZE Praha 3, Vinohrady 02:00:28.7 14:53.4 01:21:11.0 (44) 01:21:11.0 (43) splits
44 13 / M40 [ 551 ] Jakub Hromádko 1988 CZE BAKAKO Nová Paka 02:00:35.1 14:59.8 01:22:19.0 (52) splits
45 4 / M60 [ 503 ] David Cirkovsky 1968 CZE Zvole 02:00:36.0 15:00.7 01:21:13.0 (45) 01:21:13.0 (44) splits
46 5 / M60 [ 678 ] Radek Ščučka 1964 CZE SkiPaudera Staré Splavy 02:00:38.7 15:03.4 01:22:19.0 (50) splits
47 10 / M30 [ 656 ] Jan Špůr 1992 CZE Dvůr Králové nad Labem 02:00:41.6 15:06.3 01:21:00.0 (42) 01:21:00.0 (41) splits
48 11 / M30 [ 848 ] Pavel Kolda 1990 CZE BAKAKO Nová Paka 02:01:07.4 15:32.1 01:21:24.0 (46) 01:21:24.0 (45) splits
49 14 / M40 [ 813 ] Jakub Kyndl 1986 CZE Alset Racing Team 02:01:39.5 16:04.2 01:21:37.0 (47) 01:21:37.0 (46) splits
50 15 / M40 [ 752 ] Aleš Pelčarský 1981 CZE Hořice 02:01:56.5 16:21.2 01:24:16.0 (63) splits
51 16 / M40 [ 871 ] Filip Jonáš 1980 CZE Cannondale Mratín 02:01:57.3 16:22.0 01:23:03.0 (53) splits
52 8 / M18 [ 649 ] Tomáš Taláb 2000 CZE Trutnov 02:02:01.5 16:26.2 01:23:29.0 (59) splits
53 1 / M61 [ 524 ] Richard Vosyka 1954 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 02:02:53.9 17:18.6 01:22:19.0 (49) splits
54 17 / M40 [ 637 ] Jakub Vacek 1988 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 02:03:02.7 17:27.4 01:22:19.0 (48) splits
55 12 / M30 [ 703 ] Zdeněk Sovák 1990 CZE Hradec Králové 02:03:14.4 17:39.1 01:23:29.0 (58) splits
56 6 / M60 [ 564 ] Miloslav Komarek 1968 CZE Kcc Litomysl 02:03:27.1 17:51.8 01:22:19.0 (51) splits
57 13 / M50 [ 493 ] Martin Wendler 1976 CZE SK Žízníkov 02:04:14.9 18:39.6 01:24:04.0 (62) splits
58 18 / M40hasic [ 958 ] jakub čeřovský 1983 CZE TJ Lázně Bělohrad 02:05:22.7 19:47.4 01:23:11.0 (55) splits
59 19 / M40 [ 606 ] Pavel Živný 1987 CZE KCL Kooperativa-Svijany 02:05:45.9 20:10.6 01:24:53.0 (68) splits
60 7 / M60 [ 928 ] Aleš Gabriel 1965 CZE Týniště nad Orlicí 02:05:48.0 20:12.7 01:23:10.0 (54) splits
61 14 / M50 [ 867 ] Daniel Kadaník 1975 CZE Praha 20 02:06:11.1 20:35.8 01:23:29.0 (57) splits
62 20 / M40 [ 482 ] Radek Vodvářka 1980 CZE Mukařov - Srbín 02:06:11.9 20:36.6 01:24:04.0 (61) splits
63 13 / M30 [ 754 ] Jan Šváb 1991 CZE Greyhound Racing Team 02:06:12.6 20:37.3 01:23:28.0 (56) splits
64 21 / M40hasic [ 746 ] Karel Platich 1985 CZE HZS Děčín 02:06:12.8 20:37.5 01:24:21.0 (65) splits
65 15 / M50 [ 626 ] Roman Vašíček 1974 CZE Radvanice 02:06:33.2 20:57.9 01:24:28.0 (67) splits
66 16 / M50 [ 802 ] Jiří Macák 1978 CZE TJ Sokol Radim 02:06:56.5 21:21.2 01:24:00.0 (60) splits
67 8 / M60 [ 875 ] Josef Jirman 1964 CZE Broumov 02:07:13.3 21:38.0 01:24:56.0 (69) splits
68 9 / M60hasic [ 979 ] Dalibor Binter 1964 CZE Haven team 02:07:21.7 21:46.4 01:26:15.0 (74) splits
69 22 / M40 [ 550 ] Josef Mach 1988 CZE BAKAKO Nová Paka 02:07:39.0 22:03.7 01:24:21.0 (64) splits
70 17 / M50 [ 557 ] Václav Beránek 1973 CZE Rovensko pod Troskami 02:07:40.0 22:04.7 01:26:22.0 (78) splits
71 23 / M40 [ 500 ] Lukáš Duleba 1984 CZE Luka Racing 02:08:01.8 22:26.5 01:26:33.0 (81) splits
72 24 / M40hasic [ 538 ] Marek Víšek 1979 CZE HZS Pardubice 02:08:02.2 22:26.9 01:26:15.0 (75) splits
73 25 / M40 [ 951 ] Jan Doležal 1979 CZE Cyklo Klub Bendl 02:08:18.6 22:43.3 01:25:42.0 (70) splits
74 9 / M18 [ 865 ] Petr Kadlec 2000 CZE JKF Jaroměř 02:08:42.2 23:06.9 01:26:15.0 (76) splits
75 10 / M60 [ 558 ] Jiří Hrdlička 1964 CZE Dobřichovice 02:08:57.1 23:21.8 01:26:15.0 (73) splits
76 11 / M60 [ 691 ] Josef Stuna 1959 CZE KABA SPORT Chotěboř 02:09:10.5 23:35.2 01:26:30.0 (79) splits
77 26 / M40 [ 947 ] Radek Drahonovský 1980 CZE Sun Ski Academy Špindlerův Mlýn 02:09:22.0 23:46.7 01:28:19.0 (98) splits
78 1 / Z30 [ 981 ] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.Kupkolo.cz D.K.n.L. 02:09:33.6 23:58.3 01:26:31.0 (80) splits
79 2 / M61hasic [ 718 ] Jiří Sedláček 1958 CZE SDH Ludgeřovice 02:09:41.2 24:05.9 01:26:15.0 (77) splits
79 18 / M50 [ 662 ] David Šollar 1971 CZE Liberec 8 02:09:41.2 24:05.9 01:27:59.0 (88) splits
81 19 / M50 [ 525 ] Pavel Jirásek 1974 CZE Kosmos Bikes 02:09:50.9 24:15.6 01:27:48.0 (86) splits
82 14 / M30 [ 809 ] Jakub Laušman 1998 CZE Vřesník 02:09:51.4 24:16.1 01:27:41.0 (83) splits
83 27 / M40 [ 695 ] Tomáš Straňák 1982 CZE AC Gomango Högner 02:09:56.9 24:21.6 01:28:19.0 (97) splits
84 20 / M50 [ 520 ] Martin Juriček 1977 CZE Sporting Havana 02:10:08.1 24:32.8 01:26:15.0 (72) splits
85 28 / M40 [ 481 ] Vojtěch Wachtl 1986 CZE Sun Ski Academy Špindlerův Mlýn 02:10:37.8 25:02.5 01:29:01.0 (103) splits
86 21 / M50 [ 850 ] Ladislav Kočí 1972 CZE INT CZ 02:10:38.5 25:03.2 01:27:44.0 (85) splits
87 29 / M40 [ 914 ] Jiří HOLAJ 1982 CZE CYKLO SKI Žitník 02:10:39.9 25:04.6 01:28:13.0 (92) splits
88 30 / M40 [ 513 ] Michal Jambor 1983 CZE J&J bike 02:10:53.8 25:18.5 01:26:15.0 (71) splits
89 1 / Z40 [ 893 ] Hana Jakubičková 1982 CZE Bike Gallery 02:10:54.2 25:18.9 01:28:13.0 (93) splits
90 12 / M60 [ 553 ] Oldřich Holubec 1966 CZE Carla.kupkolo.cz 02:11:13.3 25:38.0 01:29:18.0 (106) splits
91 22 / M50 [ 689 ] Radek Sušer 1973 CZE Top Orchestra Bechyně 02:12:06.9 26:31.6 01:29:21.0 (107) splits
92 31 / M40 [ 882 ] Jakub Jelínek 1984 CZE J and J bros. Jihlava 02:12:10.7 26:35.4 01:29:26.0 (112) splits
93 13 / M60 [ 653 ] Jiří Štědroň 1963 CZE Pardubice 02:12:13.4 26:38.1 01:28:15.0 (94) splits
94 15 / M30 [ 634 ] Lukáš Václavík 1994 CZE ŠKODA AUTO team 02:12:20.0 26:44.7 01:27:32.0 (82) 06:20:50.0 (47) splits
95 32 / M40 [ 843 ] Aleš Košťál 1981 CZE Všestary 02:12:21.8 26:46.5 01:28:00.0 (89) splits
96 16 / M30 [ 985 ] Vojtěch Beneš 1989 CZE Nový Bor 02:12:22.4 26:47.1 01:28:35.0 (100) splits
97 33 / M40 [ 608 ] Jan Zelenka 1982 CZE Kostelec nad Orlicí 02:12:25.6 26:50.3
98 23 / M50 [ 682 ] Marek Syrovatský 1977 CZE Kovo Praha 02:12:43.2 27:07.9 01:28:59.0 (102) splits
99 34 / M40 [ 924 ] Jaromír Gregor 1982 CZE Jičín 02:12:44.1 27:08.8 01:28:13.0 (90) splits
100 35 / M40 [ 655 ] Lukáš Šrám 1984 CZE Lázně Bělohrad 02:12:44.7 27:09.4 01:30:37.0 (117) splits
101 3 / M61 [ 572 ] Jiří Slabý 1956 CZE CTM SILVINI R2 Sport 02:12:45.7 27:10.4 01:29:12.0 (104) splits
102 24 / M50 [ 854 ] Petr Klein 1973 CZE Podhorní Újezd 02:12:49.4 27:14.1 01:27:52.0 (87) splits
103 25 / M50 [ 698 ] Tomáš STANĚK 1970 CZE BAKAKO Nová Paka 02:12:57.9 27:22.6 01:28:30.0 (99) splits
104 36 / M40 [ 497 ] Jan Hofman 1982 CZE Střihov 02:12:58.2 27:22.9 01:29:27.0 (113) splits
105 17 / M30 [ 876 ] Jan Jirasko 1999 CZE Lazne Belohrad 02:13:00.2 27:24.9 01:27:41.0 (84) splits
106 10 / M18 [ 539 ] Stanislav Heczko ml. 2001 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 02:13:00.9 27:25.6 01:29:24.0 (109) splits
107 37 / M40 [ 842 ] František Kotlář 1988 CZE Budčeves 02:13:26.5 27:51.2 01:29:25.0 (110) splits
108 4 / M61 [ 614 ] Jiří Voňka 1954 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 02:13:30.9 27:55.6 01:28:18.0 (96) splits
109 38 / M40 [ 696 ] Otto Steffl 1980 CZE Derfl Kola 02:13:43.7 28:08.4 01:28:45.0 (101) splits
110 2 / Z40 [ 616 ] Martina Vokatá 1983 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:13:43.8 28:08.5 01:29:21.0 (108) splits
111 11 / M18 [ 862 ] David Kaňka 2003 CZE BAKAKO Nová Paka 02:14:16.3 28:41.0 01:29:25.0 (111) splits
112 2 / Z30 [ 492 ] Eliška Šulcová 1988 CZE Bicykl team Ústí nad Labem 02:14:35.0 28:59.7 01:30:40.0 (119) splits
113 3 / Z30 [ 527 ] Katerina Mertenova 1989 CZE Oplt cycling 02:14:36.7 29:01.4 01:29:16.0 (105) splits
114 3 / Z40 [ 899 ] Pavla Chmelíková 1982 CZE - 02:14:50.6 29:15.3 01:30:40.0 (118) splits
115 14 / M60 [ 549 ] Miroslav Varvařovský 1968 CZE Alltraining.cz 02:15:00.8 29:25.5 01:31:08.0 (126) splits
116 39 / M40hasic [ 913 ] milan holárek 1984 CZE chlumec 02:15:01.0 29:25.7 01:28:13.0 (91) splits
117 18 / M30 [ 487 ] Lukáš Vostrovský 1994 CZE KolaChaloupka.cz 02:15:15.1 29:39.8 01:31:23.0 (128) splits
118 15 / M60 [ 542 ] Stanislav Heczko st. 1966 CZE SkiAlpShop 02:15:22.3 29:47.0 01:30:46.0 (122) splits
119 16 / M60 [ 612 ] Tomáš Vršovsky 1966 CZE Praha 10 02:15:37.9 30:02.6 01:30:45.0 (121) splits
120 40 / M40 [ 990 ] Jan Bartoš 1981 CZE Hradec Králové 02:15:51.4 30:16.1 01:30:20.0 (114) splits
121 41 / M40 [ 878 ] Jan Jindra 1982 CZE Brodce 02:15:53.1 30:17.8 01:30:41.0 (120) splits
122 42 / M40 [ 787 ] Michal Miškovský 1981 CZE Jičín 02:15:58.5 30:23.2 01:31:08.0 (124) splits
123 26 / M50 [ 859 ] Jan Kašpar 1971 CZE Kellys Bike Ranch Team 02:16:01.3 30:26.0 01:30:27.0 (116) splits
124 27 / M50 [ 745 ] Milan Podzimek 1975 CZE Cyklo klub Jičín 02:16:02.4 30:27.1 01:31:39.0 (132) splits
125 19 / M30 [ 820 ] Tomáš Kudrnáč 1989 CZE Mad Bike Be Maniax 02:16:04.0 30:28.7 01:31:07.0 (123) splits
126 17 / M60 [ 733 ] Sláva Rak 1965 CZE Alfa team Hořice 02:16:05.2 30:29.9 01:30:25.0 (115) splits
127 12 / M18 [ 491 ] Jan Lukeš 2004 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 02:16:05.9 30:30.6 01:24:24.0 (66) splits
128 20 / M30 [ 969 ] Lukáš Burda 1995 CZE DOMYJINAK 02:16:20.4 30:45.1 01:31:50.0 (136) splits
129 28 / M50 [ 555 ] Martin Jareš 1972 CZE Amulet Rohozec 02:16:21.0 30:45.7 01:31:37.0 (131) splits
130 29 / M50 [ 866 ] Martin Kadečka 1973 CZE PROFIN PLASTY S.R.O. 02:16:26.8 30:51.5 01:31:39.0 (133) splits
131 30 / M50 [ 560 ] Štěpán Plodek 1977 CZE ENVICONS 02:16:37.0 31:01.7 01:31:08.0 (125) splits
132 21 / M30 [ 904 ] Ondřej Hujer 1997 CZE Melcon cycling team 02:16:45.1 31:09.8 01:31:08.0 (127) splits
133 13 / M18 [ 831 ] Štepán Krupka 2003 CZE Krupka Team 02:16:52.4 31:17.1 01:31:39.0 (134) splits
134 43 / M40 [ 837 ] Tomáš Koželský 1983 CZE Český Brod 02:16:57.3 31:22.0 01:31:35.0 (130) splits
135 18 / M60 [ 957 ] Radek Čipera 1964 CZE Radvanice 158 02:17:00.0 31:24.7 01:32:39.0 (141) splits
136 14 / M18 [ 971 ] Daniel Břeň 2001 CZE SMS Team Kladno 02:17:13.0 31:37.7 01:32:02.0 (137) splits
137 44 / M40 [ 912 ] Lukáš Holman 1983 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 02:17:45.7 32:10.4 01:33:45.0 (157) splits
138 31 / M50hasic [ 973 ] Vlastimil Brumlich 1978 CZE Heřmanice 02:17:51.5 32:16.2 01:31:30.0 (129) splits
139 1 / Z41 [ 533 ] Jana Melišíková 1977 CZE BMC Pavlišov 02:18:08.2 32:32.9 01:33:31.0 (152) splits
140 45 / M40 [ 615 ] Bohuslav Vondruška 1986 CZE TJ Sokol Hrabenov 02:18:26.9 32:51.6 01:34:46.0 (164) splits
141 5 / M61 [ 779 ] Aleš Náhlovský 1957 CZE Rovteam 02:18:32.8 32:57.5 01:31:39.0 (135) splits
142 4 / Z40 [ 642 ] Lenka Tomášová 1981 CZE AC Gomango Högner 02:18:35.1 32:59.8 01:33:00.0 (143) splits
143 46 / M40 [ 505 ] Radek Slavík 1979 CZE Vrchlabí 02:18:38.8 33:03.5 01:33:28.0 (150) splits
144 32 / M50 [ 673 ] Josef Šilhavý 1978 CZE ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 02:19:06.9 33:31.6 01:33:31.0 (153) splits
145 19 / M60 [ 735 ] Petr Přibyl 1967 CZE Praha 9 02:19:21.6 33:46.3 01:32:56.0 (142) splits
146 47 / M40 [ 883 ] Petr Jelínek 1980 CZE J and J bros. Jihlava 02:19:27.5 33:52.2 01:34:45.0 (162) splits
147 15 / M18 [ 905 ] Filip Hroneš 2000 CZE FAACCZ 02:19:37.4 34:02.1 01:35:03.0 (166) splits
148 33 / M50 [ 950 ] Jan Dostál 1972 CZE Lázně Bělohrad 02:19:50.4 34:15.1 01:33:33.0 (154) splits
149 20 / M60 [ 784 ] Petr Murčo 1964 CZE Kasper-Swix Team 02:19:58.9 34:23.6 01:33:28.0 (149) splits
150 2 / Z41 [ 856 ] Monika Klapková 1970 CZE beMANIAX MADBIKE 02:20:01.5 34:26.2 01:33:24.0 (146) splits
151 48 / M40 [ 944 ] Martin Efler 1981 CZE Bikehome 02:20:01.6 34:26.3 01:33:37.0 (155) splits
152 22 / M30 [ 556 ] Pavel Mrázek 1994 CZE Sport Team Hrádek 02:20:14.5 34:39.2 01:32:34.0 (139) splits
153 34 / M50 [ 578 ] Zdeněk Pěchouček 1969 CZE BAKAKO Nová Paka 02:20:25.4 34:50.1 01:33:25.0 (147) splits
154 35 / M50 [ 548 ] Tomáš Dražek 1975 CZE Redpoint team 02:20:31.4 34:56.1 01:35:10.0 (167) splits
155 49 / M40 [ 965 ] Petr Císař 1988 CZE Jičín 02:20:42.2 35:06.9 01:34:46.0 (163) splits
156 36 / M50 [ 743 ] Petr Pokorný 1975 CZE MTB CITRUS TEAM 02:21:18.5 35:43.2 01:34:04.0 (159) splits
156 36 / M50 [ 729 ] Tomáš Rudolf 1977 CZE KolaChaloupka.cz 02:21:18.5 35:43.2 01:35:18.0 (168) splits
158 50 / M40 [ 900 ] Pavel Chemišinec 1979 CZE Kola Šír Bělohrad 02:21:22.2 35:46.9 01:32:08.0 (138) splits
159 38 / M50 [ 523 ] Jiří Hájek 1973 CZE Hradec Králové 02:21:46.7 36:11.4 01:32:35.0 (140) splits
160 4 / Z30 [ 620 ] Dagmar Vogelová 1991 CZE Cyklo Klub Bendl 02:21:50.5 36:15.2 01:33:03.0 (144) splits
161 51 / M40 [ 618 ] Tomáš Vojtěch 1986 CZE Profin plasty s.r.o. 02:21:51.4 36:16.1 01:37:00.0 (193) splits
162 39 / M50 [ 686 ] Jiří Svítil 1972 CZE Derfl Kola 02:21:55.7 36:20.4 01:34:42.0 (161) splits
163 52 / M40 [ 798 ] Miroslav Malý 1980 CZE Brdy Biker 02:21:59.8 36:24.5 01:33:44.0 (156) splits
164 53 / M40 [ 902 ] Jakub Hušek 1985 CZE Rádlo racing 02:22:11.0 36:35.7 01:33:25.0 (148) splits
165 54 / M40 [ 828 ] Martin Křena 1987 CZE Lysá nad Labem 02:22:11.2 36:35.9 01:35:53.0 (175) splits
166 21 / M60 [ 685 ] Tomaš Svoboda 1968 CZE Praha 3 02:22:12.2 36:36.9 01:35:38.0 (171) splits
167 6 / M61 [ 766 ] Zdeněk Novák 1954 CZE Cyklotramp Koberovy 02:22:18.5 36:43.2 01:36:00.0 (177) splits
168 55 / M40 [ 984 ] Tomáš Berger 1987 CZE TJ Sokol Lužany 02:22:31.6 36:56.3 01:33:29.0 (151) splits
169 16 / M18 [ 566 ] Lukáš Kraus 2003 CZE Lázně Bělohrad 02:22:51.9 37:16.6 01:28:15.0 (95) splits
170 40 / M50hasic [ 926 ] Alan Gavel 1977 CZE Bratři v triku 02:23:01.3 37:26.0 01:35:56.0 (176) splits
171 17 / M18 [ 826 ] Matyáš Kubín 2003 CZE Triatlon Jičín 02:23:03.6 37:28.3 01:37:00.0 (194) splits
172 41 / M50 [ 734 ] Stanislav Rada 1976 CZE Trutnov-Volanov 02:23:08.4 37:33.1 01:35:46.0 (174) splits
173 42 / M50 [ 643 ] Zdeněk Tomáš 1976 CZE AC GoMango HÖGNER 02:23:09.4 37:34.1 01:36:25.0 (186) splits
174 56 / M40 [ 833 ] Marian Krošlák 1981 CZE Rudník 02:23:25.5 37:50.2 01:36:33.0 (189) splits
175 43 / M50 [ 648 ] Oldřich Tesař 1977 CZE Podkumburský Banditi 02:23:44.0 38:08.7 01:35:31.0 (170) splits
176 23 / M30 [ 646 ] Jaroslav Tichý 1991 CZE Dolní Moravice 02:23:50.3 38:15.0 01:36:03.0 (178) splits
177 18 / M18 [ 907 ] Patrik Hospodka 2002 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:23:52.6 38:17.3 01:36:10.0 (181) splits
178 24 / M30 [ 739 ] Jakub Pospíšil 1993 CZE Microrisc s.r.o. 02:24:00.2 38:24.9 01:36:13.0 (183) splits
179 57 / M40 [ 632 ] Petr Valenta 1980 CZE MTB Cyklo Benda 02:24:16.9 38:41.6 01:36:57.0 (191) splits
180 44 / M50hasic [ 724 ] vladislav rychtera 1970 CZE Prasklej řetěz Miletín 02:24:19.4 38:44.1 01:36:59.0 (192) splits
181 45 / M50 [ 793 ] Robert Matura 1973 CZE Měník 02:24:20.1 38:44.8 01:35:02.0 (165) splits
182 46 / M50 [ 873 ] Bohumil Jirout 1973 CZE Profistav Litomyšl 02:24:20.3 38:45.0 01:34:08.0 (160) splits
183 25 / M30 [ 834 ] Pavel Krois 1989 CZE POHYBZDRAVE.CZ 02:24:51.4 39:16.1 01:37:24.0 (196) splits
184 47 / M50 [ 988 ] Pavel Bartůněk 1970 CZE Trutnov 02:24:54.9 39:19.6 01:36:13.0 (184) splits
185 22 / M60 [ 704 ] František Soukal 1962 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:24:57.3 39:22.0 01:36:07.0 (180) splits
186 58 / M40 [ 714 ] Martin Sedliský 1982 CZE KRPA Team 02:25:10.9 39:35.6 01:36:04.0 (179) splits
187 26 / M30 [ 652 ] Stanislav Štefan 1997 CZE Klášterská Lhota 02:25:16.2 39:40.9 01:35:46.0 (173) splits
188 23 / M60 [ 943 ] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 02:25:23.1 39:47.8 01:35:45.0 (172) splits
189 27 / M30 [ 485 ] Petr Chaloupka 1992 CZE KOLACHALOUPKA.CZ 02:25:40.3 40:05.0 01:35:21.0 (169) splits
190 59 / M40 [ 628 ] Petr Vašata 1985 CZE Hradec Králové 02:25:46.7 40:11.4 01:34:02.0 (158) splits
191 48 / M50 [ 963 ] Jan Čermák 1978 CZE Kola Rtyně 02:25:52.7 40:17.4 01:38:05.0 (201) splits
192 49 / M50 [ 825 ] Michal Kubišta 1971 CZE Kubištovy Hořické trubičky Janka 02:25:53.8 40:18.5 01:37:53.0 (200) splits
193 60 / M40 [ 939 ] Jiří Fejfar 1980 CZE TJ Lázně Bělohrad 02:26:01.6 40:26.3 01:38:15.0 (208) splits
194 50 / M50 [ 972 ] Jiří Brus 1976 CZE Symbio+ Cannondale 02:26:11.0 40:35.7 01:38:37.0 (210) splits
195 51 / M50 [ 679 ] František Šalda 1969 CZE Cyklo Vysoké nad Jizerou 02:26:20.2 40:44.9 01:37:23.0 (195) splits
196 52 / M50 [ 770 ] Jiří Neumann 1973 CZE Bike Mšeno 02:26:43.5 41:08.2 01:36:24.0 (185) splits
197 53 / M50 [ 805 ] Petr Lukáč 1971 CZE RockMachine-Cyklomax 02:26:44.2 41:08.9 01:39:05.0 (212) splits
198 61 / M40 [ 906 ] Jirka Hrdinka 1982 CZE RUN4FUN 02:26:50.7 41:15.4 01:38:14.0 (206) splits
199 54 / M50 [ 960 ] Jaroslav Čeřovský 1977 CZE Lešany 02:26:54.2 41:18.9 01:36:27.0 (187) splits
200 62 / M40 [ 494 ] pavel popelka 1980 CZE trutnov 02:27:03.5 41:28.2 01:39:02.0 (211) splits
201 55 / M50 [ 952 ] Miloš Dolejš 1974 CZE ROULA BOYS 02:27:08.5 41:33.2 01:38:06.0 (203) splits
202 24 / M60 [ 635 ] Josef Vaclavik 1962 CZE SKODA AUTO team 02:27:16.3 41:41.0 01:37:27.0 (197) splits
203 63 / M40 [ 680 ] Martin Šafařík 1986 CZE Hořice 02:27:30.1 41:54.8 01:39:08.0 (214) splits
204 64 / M40 [ 868 ] Pavel Jungmann 1980 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 02:27:50.3 42:15.0 01:39:20.0 (219) splits
205 65 / M40 [ 955 ] Ondřej David 1987 CZE Profin plasty s.r.o. 02:27:50.9 42:15.6 01:39:23.0 (220) splits
206 25 / M60 [ 559 ] František Nedvídek 1968 CZE Dvůr Králové n.L. 02:28:04.1 42:28.8 01:38:05.0 (202) splits
207 56 / M50 [ 949 ] Martin Doškář 1974 CZE Kouklas Team 02:28:06.1 42:30.8 01:38:14.0 (205) splits
208 57 / M50hasic [ 742 ] Karel Ponikelský 1978 CZE Hasiči Jičín 02:28:08.4 42:33.1 01:39:32.0 (222) splits
209 19 / M18 [ 514 ] Marek Rieger 2007 CZE TJ Spartak Vrchlabí 02:28:08.9 42:33.6 01:38:16.0 (209) splits
210 28 / M30 [ 869 ] Petr Jukl 1989 CZE Střelci Zábřezí - Zdobín 02:28:15.1 42:39.8 01:37:41.0 (198) splits
211 58 / M50 [ 736 ] Vladislav Procházka 1976 CZE Pro.Lu.To 02:28:28.4 42:53.1 01:36:41.0 (190) splits
212 66 / M40 [ 712 ] Roman Skalka 1980 CZE Top Orchestra Bechyně 02:28:35.5 43:00.2 01:40:53.0 (242) splits
213 59 / M50 [ 512 ] Martin Kohlíček 1971 CZE X ski school Strážné 02:28:42.8 43:07.5 01:40:20.0 (234) splits
214 29 / M30 [ 684 ] Adam Swaczyna 1992 CZE NÁCHOD 02:28:45.4 43:10.1 01:38:14.0 (207) splits
215 20 / M18 [ 874 ] Adam Jiroušek 2002 CZE Předměřice nad Labem 02:28:58.4 43:23.1 01:37:43.0 (199) splits
216 67 / M40 [ 839 ] Lukáš Koutský 1980 CZE Lázně Bělohrad 02:29:05.1 43:29.8 01:39:14.0 (215) splits
217 60 / M50 [ 830 ] Pavel Krupka 1976 CZE Krupka Team 02:29:27.3 43:52.0 01:39:44.0 (224) splits
218 61 / M50 [ 959 ] Jan Čeřovský 1975 CZE Hořice 02:29:48.8 44:13.5 01:39:53.0 (228) splits
219 68 / M40 [ 863 ] David Kaňka 1979 CZE KOZOJEDY 02:30:13.7 44:38.4 01:39:17.0 (216) splits
220 62 / M50 [ 804 ] Petr Lukšík 1973 CZE Chomutov 02:30:27.9 44:52.6 01:40:18.0 (233) splits
221 26 / M60 [ 495 ] Miloš Štěpánek 1960 CZE Náchod 02:30:30.1 44:54.8 01:40:17.0 (232) splits
222 3 / Z41 [ 812 ] Markéta Kyndlová 1969 CZE Alset Racing Team 02:30:31.0 44:55.7 01:40:37.0 (239) splits
223 5 / Z40 [ 858 ] Jaroslava Kašše 1984 CZE Rolníci ČZU 02:30:31.4 44:56.1 01:38:14.0 (204) splits
224 63 / M50 [ 483 ] petr Polák 1975 CZE Jičín 02:30:32.4 44:57.1 01:39:56.0 (229) splits
225 64 / M50 [ 719 ] Jan Samek 1974 CZE Měník 02:30:58.7 45:23.4 01:39:25.0 (221) splits
226 27 / M60 [ 543 ] Libor Vlček 1968 CZE Trutnov 02:31:04.5 45:29.2 01:40:53.0 (241) splits
227 30 / M30 [ 861 ] Jiří Kaplan 1990 CZE Modřice 02:31:15.6 45:40.3 01:44:11.0 (271) splits
228 65 / M50 [ 953 ] Luděk Dohnal 1975 CZE DEVIL 02:31:20.3 45:45.0 01:39:44.0 (223) splits
228 65 / M50 [ 814 ] Marek Kvitský 1978 CZE Fit Club Jičín-Kordík Petr 02:31:20.3 45:45.0 01:40:25.0 (235) splits
230 69 / M40 [ 885 ] Ladislav Jasso 1987 CZE Sp MTB Vrchlabí 02:31:30.3 45:55.0 01:36:12.0 (182) splits
231 5 / Z30 [ 486 ] Kateřina Jůzová 1991 CZE KOLACHALOUPKA.CZ 02:31:30.6 45:55.3 01:39:47.0 (225) splits
232 28 / M60 [ 956 ] Jaroslav David 1964 CZE Dvůr Králové n.L. 02:31:32.9 45:57.6 01:39:17.0 (217) splits
233 70 / M40 [ 624 ] Zdenek Vendl 1981 CZE Poděbrady 02:31:38.4 46:03.1 01:39:56.0 (230) splits
234 7 / M61 [ 741 ] Milan Poříz 1951 CZE KABA SPORT Chotěboř 02:31:58.0 46:22.7 01:41:51.0 (245) splits
235 29 / M60 [ 980 ] Jiří Bílek 1965 CZE Jičín 02:32:04.1 46:28.8 01:42:09.0 (246) splits
236 67 / M50hasic [ 824 ] Martin Kubišta 1976 CZE BAKAKO Nová Paka 02:32:04.5 46:29.2 01:42:13.0 (248) splits
237 21 / M18 [ 570 ] Ondřej Fišer 2002 CZE DPC Doudleby 02:32:35.6 47:00.3 01:42:47.0 (257) splits
238 31 / M30 [ 942 ] Lukáš Erben 1996 CZE Praha 15 02:32:38.9 47:03.6 01:43:56.0 (268) splits
239 68 / M50 [ 934 ] Tomáš Folprecht 1971 CZE BEKO Bike Racing Team 02:33:10.1 47:34.8 01:47:14.0 (314) splits
240 69 / M50 [ 490 ] Václav Rada 1974 CZE Trutnov 02:33:17.1 47:41.8 01:45:35.0 (292) splits
241 70 / M50 [ 519 ] Václav Jehlík 1974 CZE ŠKODA AUTO 02:33:30.2 47:54.9 01:47:07.0 (312) splits
242 30 / M60hasic [ 546 ] Pavel Červenka 1968 CZE HZS Pardubice 02:33:33.3 47:58.0 01:40:29.0 (237) splits
243 71 / M40 [ 815 ] Miroslav Kutmon 1983 CZE Bolehošť 02:33:36.6 48:01.3 01:42:49.0 (259) splits
244 22 / M18 [ 757 ] Jakub Pavlásek 2004 CZE Lázně Bělohrad Lány 02:33:47.4 48:12.1 01:42:13.0 (249) splits
245 6 / Z30 [ 521 ] Eliška Žižková 2001 CZE Never give up 02:33:55.6 48:20.3 01:44:27.0 (276) splits
246 71 / M50 [ 738 ] Radek Pražák 1973 CZE JKF Jaroměř 02:33:57.5 48:22.2 01:42:47.0 (258) splits
247 72 / M40 [ 778 ] Jaroslav Najman 1984 CZE svatojanský ujezd 02:33:58.1 48:22.8 01:39:05.0 (213) splits
248 31 / M60 [ 756 ] Stanislav Pazderník 1962 CZE MMM 02:34:03.2 48:27.9 01:43:01.0 (262) splits
249 72 / M50 [ 807 ] Jan Lebduška 1975 CZE KSM HRÁDEK 02:34:38.7 49:03.4 01:46:24.0 (303) splits
250 73 / M50 [ 799 ] Ondřej Machačka 1978 CZE Prasklej řetěz Miletín 02:34:46.2 49:10.9 01:40:29.0 (238) splits
251 32 / M60 [ 933 ] Marek Frank 1967 CZE Poděbrady 02:34:47.2 49:11.9 01:40:26.0 (236) splits
252 32 / M30 [ 654 ] Michal Štarman 1990 CZE Dílynakotle.cz 02:35:02.4 49:27.1 01:46:06.0 (299) splits
253 8 / M61 [ 751 ] Milan Petr 1958 CZE Velké Pořiči 02:35:04.9 49:29.6 01:42:36.0 (253) splits
254 74 / M50 [ 726 ] Jiří Růžička 1977 CZE Sojovice 02:35:05.3 49:30.0 01:41:50.0 (244) splits
255 75 / M50 [ 611 ] Zdeněk Zahradník 1972 CZE Lázně Bělohrad 02:35:06.8 49:31.5 01:42:43.0 (255) splits
256 73 / M40 [ 936 ] Jiří Fiala 1981 CZE HO Stěžery 02:35:07.2 49:31.9 01:44:24.0 (273) splits
257 76 / M50 [ 581 ] Jiri Fabian 1978 CZE TopMonks Hunters 02:35:13.0 49:37.7 01:40:37.0 (240) splits
258 33 / M30 [ 755 ] Zdeněk Pěchouček ml. 1994 CZE BAKAKO Nová Paka 02:35:14.8 49:39.5 01:44:40.0 (279) splits
259 74 / M40 [ 499 ] Lukáš Novák 1984 CZE Lada 02:35:21.2 49:45.9 01:43:52.0 (267) splits
260 75 / M40 [ 884 ] Petr Jelínek 1986 CZE BAKAKO Nová Paka 02:36:00.0 50:24.7 01:44:37.0 (278) splits
261 76 / M40 [ 946 ] Míra Dresler 1980 CZE Bike Střezetice 02:36:10.7 50:35.4 01:40:02.0 (231) splits
262 77 / M40 [ 774 ] Zbyněk Nečesaný 1986 CZE Hořice 02:36:19.8 50:44.5 01:43:06.0 (263) splits
263 33 / M60 [ 801 ] Petr Macek 1961 CZE Roudnice nad Labem 02:36:21.7 50:46.4 01:42:16.0 (250) splits
264 6 / Z40 [ 705 ] Alena Smolíková 1986 CZE JKF Jaroměř 02:36:23.9 50:48.6 01:42:16.0 (251) splits
265 34 / M60 [ 667 ] Tomáš Šipka 1962 CZE Garage Šipka 02:36:26.7 50:51.4 01:44:45.0 (282) splits
266 9 / M61 [ 794 ] karel mašin 1951 CZE jiskra jaroměř-potocky 02:36:38.2 51:02.9 01:45:17.0 (288) splits
267 7 / Z40hasic [ 796 ] Pavlína Maráčková 1981 CZE SDH Ludgeřovice 02:36:42.5 51:07.2 01:42:46.0 (256) splits
268 10 / M61 [ 630 ] Jaromír Vaníček 1952 CZE BAKAKO Nová Paka 02:36:58.2 51:22.9 01:42:12.0 (247) splits
269 77 / M50 [ 605 ] Stanislav Keller 1972 CZE Kola Šír 02:37:04.1 51:28.8 01:44:04.0 (269) splits
270 35 / M60 [ 785 ] Jiří Mrklas 1961 CZE Mihoko Rádlo 02:37:13.2 51:37.9 01:42:28.0 (252) splits
271 78 / M40 [ 836 ] Jiří Kraus 1982 CZE Lázně Bělohrad 02:37:13.7 51:38.4 01:45:16.0 (287) splits
272 78 / M50 [ 792 ] Jan Mečíř 1977 CZE Rohoznice (JC) 02:37:15.9 51:40.6 01:46:39.0 (305) splits
273 79 / M40 [ 599 ] Aleš Petera 1986 CZE Třebihošť 02:37:18.1 51:42.8 01:39:53.0 (226) splits
274 79 / M50 [ 996 ] Jan Baier 1977 CZE Dvůr Králové nad Labem 02:37:21.5 51:46.2 01:44:50.0 (284) splits
275 80 / M40 [ 937 ] Milan Fiala 1985 CZE Kachna a Zelí 02:37:35.1 51:59.8 01:42:43.0 (254) splits
276 36 / M60 [ 694 ] Petr Strunz 1963 CZE PROFIKA.CZ 02:37:36.4 52:01.1 01:42:53.0 (260) splits
277 8 / Z40 [ 540 ] lukáš hudousek 1978 CZE Freudenberg 02:37:37.3 52:02.0 01:45:54.0 (296) splits
278 9 / Z40 [ 650 ] Kateřina Švihová 1978 CZE Trutnov 02:37:51.1 52:15.8 01:44:26.0 (274) splits
279 81 / M40 [ 666 ] Zdeněk Šír 1983 CZE Lázně Bělohrad 02:37:52.9 52:17.6 01:49:28.0 (336) splits
280 80 / M50 [ 496 ] Martin Jasenský 1977 CZE 4fun 02:37:55.7 52:20.4 01:39:20.0 (218) splits
281 23 / M18 [ 982 ] Ondřej Berger 2004 CZE ProŽízeň 02:38:02.2 52:26.9 01:48:52.0 (329) splits
282 24 / M18 [ 940 ] Radek Fajfr 2004 CZE Lázně Bělohrad 02:38:11.0 52:35.7 01:41:13.0 (243) splits
283 34 / M30 [ 710 ] Dominik Skřivan 1996 CZE Praha 02:38:13.6 52:38.3 01:45:30.0 (291) splits
284 81 / M50hasic [ 598 ] martin ošťádal 1974 CZE SDH Štěpanice - Česká Proseč 02:38:17.9 52:42.6 01:46:35.0 (304) splits
285 37 / M60 [ 511 ] Milan Luňák st. 1966 CZE KOLOOBCHOD.CZ 02:38:23.2 52:47.9 01:44:10.0 (270) splits
286 82 / M50 [ 918 ] Jiří Hofman 1974 CZE KAD Vrchlabí 02:38:29.5 52:54.2 01:47:05.0 (310) splits
287 38 / M60 [ 510 ] Michal Štarman 1965 CZE dílynakotle.cz 02:38:39.3 53:04.0 01:44:43.0 (280) splits
288 83 / M50 [ 544 ] václav chmel 1975 CZE freudenberg 02:38:46.0 53:10.7 01:45:50.0 (295) splits
289 82 / M40 [ 600 ] Pavel Dufek 1988 CZE Třebihošť 02:39:02.8 53:27.5 01:43:14.0 (264) splits
290 39 / M60 [ 806 ] Miroslav Lokvenc 1966 CZE Apache Loko Trutnov 02:39:16.6 53:41.3 01:44:49.0 (283) splits
291 35 / M30 [ 811 ] Jan Kyzlink 1992 CZE Lázně Bělohrad 02:39:19.9 53:44.6 01:46:20.0 (302) splits
292 84 / M50 [ 872 ] Antonín Jodas 1977 CZE Bozkov 02:39:41.6 54:06.3 01:55:21.0 (389) splits
293 85 / M50 [ 610 ] Tomáš Zatloukal 1976 CZE ProŽízeň 02:39:44.3 54:09.0 01:48:46.0 (327) splits
294 83 / M40 [ 23 ] Stanislav Černý 1986 CZE Pro žízeň 02:39:45.7 54:10.4 01:48:52.0 (331) splits
295 86 / M50 [ 582 ] Milan Borůvka 1978 CZE Price f(x) 02:40:20.9 54:45.6 01:45:27.0 (290) splits
296 40 / M60 [ 810 ] Karel Landkammer 1961 CZE Cyklobulf Hrobce 02:40:23.8 54:48.5 01:47:41.0 (316) splits
297 41 / M60 [ 623 ] Karel Veselý 1966 CZE Praha 10 Petrovice 02:40:25.4 54:50.1 01:45:26.0 (289) splits
298 87 / M50 [ 567 ] Luboš Dědič 1970 CZE Jelenice 02:40:32.1 54:56.8 01:44:31.0 (277) splits
299 88 / M50 [ 515 ] Milan DVOŘÁK 1977 CZE Zlá fosa 02:40:38.6 55:03.3 01:45:49.0 (294) splits
300 11 / M61 [ 747 ] Karel Pinta 1952 CZE Praha 02:40:53.9 55:18.6 01:45:45.0 (293) splits
301 84 / M40 [ 932 ] Michal Frolík 1983 CZE SWcontrol 02:41:02.2 55:26.9 01:44:59.0 (285) splits
302 36 / M30 [ 845 ] Jan Kopecký 1996 CZE VK Roudnice nad Labem 02:41:07.7 55:32.4 01:45:13.0 (286) splits
303 85 / M40 [ 890 ] Marcel Janota 1981 CZE Lázně Bělohrad 02:41:35.1 55:59.8 01:48:25.0 (321) splits
304 86 / M40 [ 991 ] Josef Bartoš 1985 CZE Halouny 02:41:43.8 56:08.5 01:47:06.0 (311) splits
305 89 / M50 [ 577 ] Jaromír Kohout 1970 CZE Mototiger.cz 02:41:46.4 56:11.1 01:44:26.0 (275) splits
306 87 / M40 [ 603 ] Lukáš Babák 1982 CZE Podkumburský Banditi 02:42:02.5 56:27.2 01:44:44.0 (281) splits
307 88 / M40 [ 910 ] Tomáš Horák 1981 CZE Střelci Zábřezí - Zdobín 02:42:03.4 56:28.1 01:48:51.0 (328) splits
308 90 / M50 [ 591 ] Pavel Komárek 1971 CZE Kandát-parta 02:42:05.9 56:30.6 01:46:57.0 (308) splits
309 42 / M60 [ 923 ] Josef Havíř 1967 CZE Truhlářství Chyjice 02:42:07.1 56:31.8 01:43:22.0 (265) splits
309 91 / M50 [ 992 ] Antonín Barták 1973 CZE Bike Team KC Jaroměř 02:42:07.1 56:31.8 01:47:12.0 (313) splits
311 89 / M40 [ 819 ] Jiří Kulhánek 1983 CZE CC Movistar :-) 02:42:15.2 56:39.9 01:47:40.0 (315) splits
312 12 / M61 [ 961 ] Jan Černý 1956 CZE Malé Kyšice 02:42:28.3 56:53.0 01:46:07.0 (300) splits
313 25 / M18 [ 528 ] Karel Karras 2000 CZE Hořice 02:42:37.3 57:02.0 01:44:24.0 (272) splits
314 92 / M50 [ 669 ] Jiří Šimůnek 1969 CZE Trutnov 02:42:40.9 57:05.6 01:47:57.0 (318) splits
315 90 / M40 [ 851 ] Patrik Kobr 1984 CZE Enduro club Košov 02:42:42.3 57:07.0 01:50:24.0 (347) splits
316 43 / M60 [ 631 ] Miroslav Vanický 1965 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:42:43.1 57:07.8
317 44 / M60 [ 821 ] Miloš Kudrnáč 1960 CZE Continental sport club 02:42:47.2 57:11.9 01:48:30.0 (322) splits
318 13 / M61 [ 777 ] Jaroslav Najman 1958 CZE CS BEZNADĚJ 02:43:03.4 57:28.1 01:48:24.0 (320) splits
319 4 / Z41 [ 753 ] Eva Pejchová 1977 CZE Hořiněves 02:43:09.6 57:34.3 01:49:08.0 (333) splits
320 91 / M40 [ 530 ] ondřej dus 1986 CZE Freudenberg 02:43:37.7 58:02.4 01:48:56.0 (332) splits
321 37 / M30 [ 941 ] Ondřej Ešner 1990 CZE Trutnov 02:44:18.8 58:43.5 01:46:00.0 (297) splits
322 93 / M50 [ 561 ] Radek Bohuňovský 1969 CZE Cyklo klub Jičín 02:44:21.2 58:45.9 01:47:03.0 (309) splits
323 94 / M50 [ 717 ] Miroslav Sedláček 1971 CZE Continental Adršpach 02:44:21.7 58:46.4 01:48:34.0 (323) splits
324 95 / M50 [ 687 ] Jan Svítek 1974 CZE Úvaly 02:45:04.7 59:29.4 01:53:23.0 (373) splits
325 96 / M50 [ 677 ] Stanislav Šeps 1978 CZE Slatiny 02:45:09.3 59:34.0 01:48:35.0 (324) splits
326 97 / M50 [ 775 ] Pavel Nazarov 1970 CZE Vetas Kralupy 02:45:12.0 59:36.7 01:48:52.0 (330) splits
327 92 / M40 [ 935 ] Ondřej Fikar 1988 CZE Hořice 02:45:17.3 59:42.0 01:49:59.0 (339) splits
328 26 / M18 [ 506 ] Josef Mareš 2004 CZE Městečko 02:45:20.6 59:45.3 01:50:14.0 (342) splits
329 45 / M60 [ 507 ] Martin Macek 1964 CZE SK Finisher 02:45:21.9 59:46.6 01:50:14.0 (344) splits
330 5 / Z41 [ 571 ] Silvie Králová 1975 CZE Záměl 02:45:23.7 59:48.4 01:50:22.0 (345) splits
331 27 / M18 [ 531 ] Jakub Stuchlík 2000 CZE GHOST team 02:45:23.9 59:48.6 01:46:13.0 (301) splits
332 93 / M40 [ 651 ] Michal Šuk 1988 CZE Notthor 02:45:26.6 59:51.3 01:50:14.0 (343) splits
333 10 / Z40 [ 758 ] Gabriela Paulusová 1980 CZE Stará Paka 02:45:29.7 59:54.4 01:49:16.0 (335) splits
334 98 / M50hasic [ 881 ] Petr Jenčovský 1976 CZE SK hasičů KHk 02:45:40.4 01:00:05.1 01:47:47.0 (317) splits
335 99 / M50 [ 517 ] Petr Křemen 1972 CZE Praha 02:45:45.9 01:00:10.6 01:50:30.0 (349) splits
336 100 / M50 [ 522 ] Pavel Makovička 1971 CZE Pec pod Sněžkou 02:45:47.2 01:00:11.9 01:50:36.0 (352) splits
337 101 / M50 [ 860 ] Roman Karban 1970 CZE AUTOMOTOSVĚT 02:45:54.7 01:00:19.4 01:54:01.0 (380) splits
338 11 / Z40 [ 822 ] Petra Kučírková 1978 CZE Hořiněves 02:46:00.3 01:00:25.0 01:50:01.0 (340) splits
339 38 / M30 [ 609 ] Jan Zejfart 1994 CZE Lázně Bělohrad 02:46:31.1 01:00:55.8 01:48:01.0 (319) splits
340 102 / M50 [ 583 ] Petr Imlauf 1974 CZE Rychlá smečka 02:46:33.0 01:00:57.7 01:46:39.0 (306) splits
341 39 / M30 [ 728 ] Pavel Ruml 1992 CZE Hořice 02:46:36.2 01:01:00.9 01:48:46.0 (325) splits
342 14 / M61 [ 562 ] Šlechtislav Žalský 1942 CZE Apache Loko Trutnov 02:47:15.8 01:01:40.5 01:51:51.0 (360) splits
343 46 / M60 [ 501 ] František cerha 1961 CZE Prondo team 02:47:22.7 01:01:47.4 01:48:46.0 (326) splits
344 103 / M50 [ 706 ] Josef Slavík 1977 CZE STS Chvojkovice-Brod 02:47:24.9 01:01:49.6 01:52:04.0 (362) splits
345 47 / M60 [ 816 ] Josef Kutina 1962 CZE Trutnov 02:47:30.4 01:01:55.1 01:51:12.0 (355) splits
346 94 / M40 [ 773 ] Pavel Nechanický 1987 CZE KUPKOLO.CZ 02:47:42.6 01:02:07.3 01:50:23.0 (346) splits
347 40 / M30 [ 879 ] Filip Jezdinský 1989 CZE Studenec u Horek 02:47:48.4 01:02:13.1 01:51:03.0 (354) splits
348 95 / M40 [ 763 ] Filip Novotný 1984 CZE Hradec Králové 02:47:55.2 01:02:19.9 01:43:00.0 (261) splits
349 104 / M50 [ 708 ] Radim Slánek 1972 CZE Bike Střezetice 02:47:57.5 01:02:22.2 01:52:38.0 (367) splits
350 7 / Z30 [ 587 ] Vanda Vojíková 1995 CZE Jičín 02:48:10.2 01:02:34.9 01:51:16.0 (356) splits
351 105 / M50 [ 764 ] Michal Novotný 1977 CZE Dolní Počernice 02:48:38.1 01:03:02.8 01:51:34.0 (359) splits
352 96 / M40 [ 701 ] Petr Spudich 1981 CZE Drtikolové MTB Team 02:48:41.7 01:03:06.4 01:46:02.0 (298) splits
353 106 / M50 [ 569 ] Petr Laibl 1971 CZE Praha 9 02:48:51.0 01:03:15.7 01:50:27.0 (348) splits
354 107 / M50 [ 978 ] František Bobula 1970 CZE Bójky.cz 02:48:54.5 01:03:19.2 01:52:26.0 (364) splits
355 6 / Z41 [ 568 ] gabriela wohanková 1976 CZE Vrchlabí 02:48:55.3 01:03:20.0 01:52:22.0 (363) splits
356 97 / M40 [ 966 ] Martin Císař 1986 CZE Třebihošť, DKnL. 02:48:56.6 01:03:21.3 01:59:09.0 (408) splits
357 98 / M40 [ 999 ] Martin Šefl 1981 CZE Loukov u Mn. Hradiště, Břehy 02:49:01.4 01:03:26.1 01:49:33.0 (337) splits
358 48 / M60 [ 880 ] Petr Jeřábek 1967 CZE OCK Osík 02:49:11.8 01:03:36.5 01:50:33.0 (350) splits
359 15 / M61 [ 688 ] Karel Svatoň 1954 CZE Praha 10 02:49:11.9 01:03:36.6 01:49:10.0 (334) splits
360 8 / Z30 [ 593 ] Zuzana Vávrová 1992 CZE Enika bike team 02:49:21.3 01:03:46.0 01:51:56.0 (361) splits
360 49 / M60 [ 602 ] martin černý 1960 CZE cyclifer 02:49:21.3 01:03:46.0 01:53:14.0 (372) splits
362 99 / M40 [ 846 ] Petr Kopecky 1988 CZE Jicin 02:49:34.3 01:03:59.0 01:52:44.0 (369) splits
363 16 / M61 [ 597 ] Milan Pour 1952 CZE beManiax Madbike 02:49:53.2 01:04:17.9 01:53:41.0 (377) splits
364 50 / M60 [ 720 ] Martin Říha 1963 CZE K-pro, spol. s r.o. 02:50:14.0 01:04:38.7 01:50:34.0 (351) splits
365 108 / M50 [ 668 ] Petr Šimůnek 1973 CZE Trutnov 02:50:17.8 01:04:42.5 01:51:33.0 (358) splits
366 12 / Z40 [ 529 ] Petra Holoubková 1986 CZE Lada 02:50:28.7 01:04:53.4 01:50:05.0 (341) splits
367 17 / M61 [ 580 ] Milan Borůvka 1954 CZE Tonery náplně 02:51:02.7 01:05:27.4 01:53:36.0 (376) splits
368 28 / M18 [ 771 ] Filip Neškrabal 2001 CZE NESSY 02:51:03.8 01:05:28.5 01:51:21.0 (357) splits
369 109 / M50 [ 887 ] Khorel Jaroslav 1970 CZE Přelouč 02:51:10.6 01:05:35.3 01:52:37.0 (366) splits
370 51 / M60 [ 645 ] Václav Tomalík 1963 CZE ApaCare.cz 02:51:12.1 01:05:36.8 01:52:27.0 (365) splits
371 110 / M50 [ 983 ] Jaroslav Berger 1973 CZE ProŽízeň 02:51:13.7 01:05:38.4 01:52:43.0 (368) splits
372 111 / M50 [ 715 ] Petr Sedláček 1969 CZE Doudleby nad Orlicí 02:51:14.4 01:05:39.1 01:50:43.0 (353) splits
373 52 / M60 [ 619 ] Jan Vojík 1961 CZE SLC 02:52:01.6 01:06:26.3 01:49:56.0 (338) splits
374 41 / M30 [ 601 ] Lubor Kraus 1995 CZE Enduro Martinice 02:52:07.9 01:06:32.6 01:55:07.0 (387) splits
375 7 / Z41 [ 658 ] Stanislava Šourková 1972 CZE RONAL CZ 02:52:34.1 01:06:58.8 01:54:27.0 (383) splits
376 112 / M50 [ 659 ] Milan Šourek 1973 CZE RONAL CZ 02:52:35.0 01:06:59.7 01:54:26.0 (382) splits
377 42 / M30 [ 672 ] Josef Šimek 1989 CZE HTW 02:52:36.2 01:07:00.9 01:56:16.0 (397) splits
378 113 / M50 [ 592 ] Radek Dostál 1973 CZE Kandát-parta 02:53:40.4 01:08:05.1 01:55:38.0 (393) splits
379 29 / M18 [ 759 ] JAROSLAV PATRA 2004 CZE NEMOJOV 02:53:40.7 01:08:05.4 01:53:25.0 (374) splits
380 100 / M40 [ 808 ] Martin Lauterbach 1985 CZE KUPKOLO.cz 02:53:49.5 01:08:14.2 01:43:38.0 (266) splits
381 18 / M61 [ 731 ] miloš Roleček 1954 CZE BALONY.EU 02:53:59.1 01:08:23.8 01:56:25.0 (399) splits
382 101 / M40 [ 613 ] Jiří Vrabec 1980 CZE Staropacká sokolovna 02:54:06.5 01:08:31.2 01:55:26.0 (391) splits
383 114 / M50 [ 995 ] Pavel Bajer 1970 CZE Lázně Bělohrad 02:54:13.5 01:08:38.2 01:55:11.0 (388) splits
384 8 / Z41 [ 895 ] Monika Imlaufová 1977 CZE Hořice 02:54:22.2 01:08:46.9 01:54:51.0 (384) splits
385 9 / Z30 [ 647 ] Kateřina Teuberová 1990 CZE ONN Team 02:54:27.4 01:08:52.1 01:55:54.0 (394) splits
386 53 / M60 [ 638 ] Michal Uher 1960 CZE Lékárna Zásmuky 02:54:54.3 01:09:19.0 01:53:44.0 (378) splits
387 115 / M50hasic [ 919 ] Petr Hlušička 1970 CZE PČR Hradec Králové 02:55:25.1 01:09:49.8 01:33:07.0 (145) splits
388 54 / M60 [ 998 ] Roman Ajchler 1966 CZE Praha 9 Prosek 02:55:44.8 01:10:09.5 01:55:24.0 (390) splits
389 116 / M50 [ 921 ] josef hejhal 1972 CZE kostelec nad orlicí 02:55:52.4 01:10:17.1 01:52:45.0 (370) splits
390 43 / M30 [ 722 ] Leoš Řeháček 1996 CZE Žlunice 02:56:02.3 01:10:27.0 01:54:55.0 (386) splits
391 55 / M60 [ 727 ] Pavel Ruml 1967 CZE Hořice 02:56:03.6 01:10:28.3 01:54:10.0 (381) splits
392 44 / M30 [ 783 ] Vojtěch Musil 1997 CZE Červená Třemešná 02:56:16.6 01:10:41.3 01:55:32.0 (392) splits
393 30 / M18 [ 841 ] Filip KOUT 2004 CZE KOUT TÝM BĚLOHRAD 02:56:38.2 01:11:02.9 01:54:53.0 (385) splits
394 56 / M60 [ 671 ] Jiří Šimek 1959 CZE BAJRÁK DK 02:56:59.1 01:11:23.8 01:56:32.0 (400) splits
395 117 / M50 [ 909 ] MARTIN HORNICH 1976 CZE NOVÁ PAKA 02:57:22.5 01:11:47.2 01:55:59.0 (395) splits
396 102 / M40 [ 803 ] Tomáš Macák 1979 CZE Drtikolové MTB Team 02:57:35.5 01:12:00.2
397 19 / M61 [ 737 ] Zdeněk Prkno 1958 CZE ADMAL s.r.o. 02:58:29.3 01:12:54.0 01:59:28.0 (411) splits
398 20 / M61 [ 627 ] Milan Vašek 1956 CZE Praha 6 02:58:55.0 01:13:19.7 01:56:04.0 (396) splits
399 13 / Z40 [ 997 ] Daniela Andreyeva 1986 CZE Brodce 02:59:01.0 01:13:25.7 01:56:23.0 (398) splits
400 118 / M50 [ 855 ] Jirka Klein 1978 CZE Fit Club Jičín-Kordík Petr 02:59:21.0 01:13:45.7 01:57:23.0 (401) splits
401 119 / M50 [ 617 ] antonin vojtisek 1971 CZE no swiss 02:59:28.0 01:13:52.7 02:02:00.0 (423) splits
402 120 / M50 [ 665 ] Josef Šlapák 1970 CZE Lysá nad Labem 02:59:54.5 01:14:19.2 02:00:49.0 (421) splits
403 121 / M50 [ 772 ] Milan Neškrabal 1970 CZE NESSY 03:00:51.4 01:15:16.1 01:59:31.0 (413) splits
404 122 / M50 [ 554 ] Marek Kurinec 1975 CZE Clean Mobility 03:00:58.1 01:15:22.8 01:58:03.0 (405) splits
405 45 / M30 [ 644 ] Ondřej Tomalík 1989 CZE ApaCare.cz 03:01:19.7 01:15:44.4 01:53:47.0 (379) splits
406 9 / Z41 [ 545 ] Hana Marešová 1968 CZE Pardubice 03:02:12.0 01:16:36.7 01:59:55.0 (416) splits
407 123 / M50 [ 504 ] Mojmír Morávek 1970 CZE Hořice 03:02:47.2 01:17:11.9 01:58:36.0 (407) splits
408 57 / M60 [ 897 ] Stanislav Chudoba 1968 CZE ELDOS 03:02:49.2 01:17:13.9 02:02:52.0 (424) splits
409 46 / M30 [ 908 ] Michal Hořejšek 1991 CZE Praha 13 03:02:52.0 01:17:16.7 01:57:29.0 (402) splits
410 21 / M61 [ 713 ] Jarda Seifert 1955 CZE JardaS 03:02:56.2 01:17:20.9 01:59:34.0 (414) splits
411 47 / M30 [ 584 ] Jiří Mesner 1990 CZE Lázně Bělohrad 03:03:42.7 01:18:07.4 01:59:44.0 (415) splits
412 124 / M50 [ 586 ] Pavel Přibyl 1973 CZE Kola Kamenice 03:03:43.7 01:18:08.4 01:57:55.0 (404) splits
413 125 / M50 [ 925 ] Jan Götz 1969 CZE Bohemiabike 03:03:44.4 01:18:09.1 01:59:26.0 (410) splits
414 126 / M50 [ 847 ] Luboš Kopal 1977 CZE SK Sklopísek Střeleč 03:04:15.4 01:18:40.1 02:04:24.0 (431) splits
415 127 / M50 [ 633 ] Martin Václavík 1975 CZE Hořice 03:04:28.8 01:18:53.5 02:00:19.0 (417) splits
416 128 / M50 [ 765 ] Jan Novák 1970 CZE Cyklosport Hořice 03:04:34.2 01:18:58.9
417 31 / M18 [ 795 ] FILIP MAREK 2000 CZE NEMOJOV 03:04:37.7 01:19:02.4 01:58:26.0 (406) splits
418 58 / M60 [ 903 ] Luboš Hůla 1960 CZE MTB Rakovník 03:04:40.7 01:19:05.4 02:06:06.0 (439) splits
419 59 / M60 [ 931 ] Luboš Frühbauer 1961 CZE Liberec 03:05:10.0 01:19:34.7 02:00:25.0 (418) splits
420 103 / M40 [ 484 ] Martin Vojtíšek 1987 CZE Ostroměř 03:06:05.1 01:20:29.8 02:01:05.0 (422) splits
421 32 / M18 [ 790 ] Tomáš Mencl 2003 CZE Dvůr Králové nad Labem 03:06:38.0 01:21:02.7 01:59:11.0 (409) splits
422 129 / M50 [ 791 ] Jiří Mencl 1976 CZE Dvůr Králové nad Labem 03:06:39.4 01:21:04.1 02:04:04.0 (430) splits
423 33 / M18 [ 892 ] Jakub Janák 2007 CZE Miletín 03:06:45.1 01:21:09.8 02:03:16.0 (426) splits
424 22 / M61 [ 920 ] Miroslav Hlavatý 1957 CZE Lázně Bělohrad 03:06:45.6 01:21:10.3 02:03:13.0 (425) splits
425 130 / M50 [ 954 ] Michal Dědek 1976 CZE Drtikolové MTB Team 03:07:09.4 01:21:34.1 01:59:28.0 (412) splits
426 60 / M60 [ 782 ] Petr Nádhera 1967 CZE Hradec Králové 03:07:11.6 01:21:36.3 02:03:28.0 (429) splits
427 48 / M30 [ 721 ] Prokop Říha 1991 CZE Městec Králové 03:08:00.4 01:22:25.1 01:57:51.0 (403) splits
428 10 / Z30 [ 749 ] Bára Pilná 2000 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 03:08:19.3 01:22:44.0 01:53:01.0 (371) splits
429 11 / Z30 [ 948 ] Tereza Doubicová 1992 CZE Trutnov 03:08:50.9 01:23:15.6 02:06:52.0 (441) splits
430 131 / M50 [ 697 ] Tomáš Staníček 1975 CZE Třtěnice 03:09:36.2 01:24:00.9 02:00:33.0 (419) splits
431 61 / M60 [ 595 ] Karel Bednář 1959 CZE Progresivní krocani 03:10:19.4 01:24:44.1 02:04:27.0 (432) splits
432 12 / Z30 [ 929 ] Tereza Futó 2002 CZE SPORT TEAM HRÁDEK 03:10:50.1 01:25:14.8 02:05:23.0 (436) splits
433 14 / Z40 [ 786 ] Eva_Isabela Mládková 1987 CZE Eurybia yacht club 03:12:12.2 01:26:36.9 02:05:14.0 (434) splits
434 104 / M40 [ 797 ] Jan Malý 1986 CZE Ostroměř 03:13:03.1 01:27:27.8 02:05:24.0 (437) splits
435 23 / M61 [ 898 ] Miroslav Chroust 1955 CZE Příznivci běhu Stránka 03:14:07.4 01:28:32.1 02:06:24.0 (440) splits
436 49 / M30 [ 769 ] Ondřej Nevole 1997 CZE Kněžmost 03:14:25.9 01:28:50.6 01:36:30.0 (188) splits
437 24 / M61 [ 849 ] Jan Kolář 1958 CZE Sport-umění-peří 03:14:35.3 01:28:60.0 02:07:10.0 (442) splits
438 62 / M60 [ 625 ] leoš vávra 1965 CZE praha 10 03:15:39.1 01:30:03.8 02:03:28.0 (428) splits
439 105 / M40 [ 664 ] Peter Šmehýl 1980 CZE AK Šmehýl 03:16:01.7 01:30:26.4 02:23:27.0 (463) splits
439 105 / M40 [ 681 ] Ivan Szabó 1980 CZE Hrom do piecky! 03:16:01.7 01:30:26.4 02:23:30.0 (464) splits
441 63 / M60 [ 732 ] Petr Rinn 1966 CZE Continental Adršpach 03:16:24.7 01:30:49.4 02:05:55.0 (438) splits
442 15 / Z40 [ 711 ] Ladislava Skořepová 1978 CZE RockMachine-Cyklomax 03:16:49.7 01:31:14.4 02:07:39.0 (445) splits
443 25 / M61 [ 986 ] Josef Beka 1949 CZE INSTATOP Kosmonosy 03:16:49.9 01:31:14.6 02:07:42.0 (447) splits
444 26 / M61 [ 604 ] václav vodochodský 1953 CZE Dvůr Králové 03:17:05.6 01:31:30.3 02:08:17.0 (449) splits
445 64 / M60 [ 993 ] Josef Bari 1964 CZE Staré Hradiště 03:17:09.5 01:31:34.2 02:08:49.0 (451) splits
446 34 / M18 [ 817 ] Matěj Kurjak 2003 CZE Horní Police 03:17:10.1 01:31:34.8 02:07:42.0 (446) splits
447 50 / M30 [ 896 ] Stanislav Chudoba 1994 CZE ELDOS 03:18:52.3 01:33:17.0 02:08:43.0 (450) splits
448 132 / M50 [ 692 ] Petr Stuchlík 1977 CZE Lázně Bělohrad 03:20:05.7 01:34:30.4 02:09:16.0 (452) splits
449 51 / M30 [ 886 ] Jan Jaroš 1990 CZE Hořice 03:20:13.2 01:34:37.9 02:03:23.0 (427) splits
450 52 / M30 [ 547 ] Štěpán Malý 1992 CZE Budčeves 03:20:14.4 01:34:39.1 02:04:50.0 (433) splits
451 65 / M60 [ 683 ] Jindřich Synovec 1965 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 03:20:38.7 01:35:03.4 02:12:05.0 (453) splits
452 107 / M40 [ 967 ] Jakub Bydžovský 1984 CZE Jilemnice 03:20:44.6 01:35:09.3 02:07:34.0 (443) splits
453 10 / Z41 [ 789 ] Lenka Mervartová 1972 CZE TJ Košumberk 03:21:09.3 01:35:34.0 02:14:41.0 (454) splits
454 133 / M50 [ 922 ] Jan Hegr 1974 CZE Sobotka 03:21:36.1 01:36:00.8 02:07:35.0 (444) splits
455 108 / M40 [ 541 ] michal volf 1979 CZE Freudenberg 03:24:05.2 01:38:29.9 02:19:25.0 (460) splits
456 134 / M50 [ 829 ] Luboš Kryl 1975 CZE Hořice 03:24:52.9 01:39:17.6 02:18:53.0 (459) splits
457 53 / M30 [ 888 ] Jiří Jarolík 1996 CZE Stará Paka 03:26:43.4 01:41:08.1 02:15:58.0 (455) splits
458 109 / M40 [ 535 ] Dušan Svítil 1981 CZE Freudenberg 03:28:32.7 01:42:57.4 02:08:14.0 (448) splits
459 135 / M50 [ 663 ] Radek Šolc 1974 CZE Oceloví letci 03:28:46.7 01:43:11.4 02:16:06.0 (456) splits
460 11 / Z41 [ 661 ] Kateřina Šollarová 1974 CZE Liberec 8 03:31:23.8 01:45:48.5 02:18:04.0 (458) splits
461 136 / M50 [ 840 ] František KOUT 1969 CZE KOUT TÝM BĚLOHRAD 03:36:41.9 01:51:06.6 02:17:45.0 (457) splits
462 137 / M50 [ 702 ] Václav Splítek 1977 CZE Velká Losenice 03:37:53.1 01:52:17.8 02:21:30.0 (461) splits
463 138 / M50 [ 835 ] Jaroslav Krejcar 1973 CZE Jičín 03:42:24.0 01:56:48.7 02:00:39.0 (420) splits
464 110 / M40 [ 579 ] Marek Bureš 1984 CZE KUPKOLO.cz 03:44:53.4 01:59:18.1 02:25:00.0 (466) splits
465 54 / M30 [ 945 ] Tomáš Dytrych 1989 CZE Lázně Bělohrad 03:45:32.5 01:59:57.2 02:21:50.0 (462) splits
466 111 / M40 [ 594 ] Petr Burián 1983 CZE Drtikolové MTB Team 03:45:32.9 01:59:57.6 02:26:44.0 (469) splits
467 112 / M40 [ 723 ] Tomáš Řeháček 1983 CZE KUPKOLO.CZ 03:45:34.1 01:59:58.8 02:24:58.0 (465) splits
468 27 / M61 [ 970 ] Miroslav Budějský 1953 CZE Caymanpharma MTB 03:48:52.6 02:03:17.3 02:28:41.0 (470) splits
469 113 / M40 [ 968 ] Marek Burián 1986 CZE Drtikolové MTB Team 03:54:19.4 02:08:44.1 02:26:40.0 (468) splits
470 28 / M61 [ 573 ] Petr Jaroš 1944 CZE elektrospoj 03:55:30.0 02:09:54.7 02:26:37.0 (467) splits
471 66 / M60 [ 657 ] Josef Špůr 1959 CZE Praha 6 04:11:22.7 02:25:47.4 02:39:57.0 (471) splits
471 139 / M50 [ 700 ] Jaroslav Spur 1971 CZE Praha6 04:11:22.7 02:25:47.4 02:40:01.0 (472) splits
473 140 / M50 [ 853 ] Radek Klimeš 1974 CZE Bílá Třemešná 04:18:31.9 02:32:56.6 02:49:42.0 (474) splits
473 55 / M30 [ 916 ] Jakub Hofman 1995 CZE Jaroměř 04:18:31.9 02:32:56.6 02:49:42.0 (475) splits
473 141 / M50 [ 917 ] David Hofman 1976 CZE Jaroměř 04:18:31.9 02:32:56.6 02:49:45.0 (476) splits
476 12 / Z41 [ 781 ] Hana Nádherová 1968 CZE Hradec Králové 04:20:28.5 02:34:53.2 02:48:25.0 (473) splits
477 67 / M60 [ 537 ] jaroslav jandl 1967 CZE Freudenberg 04:27:52.4 02:42:17.1 02:52:12.0 (477) splits
478 16 / Z40 [ 870 ] Barbora Juhásová 1987 CZE Eurybia yacht club 04:37:41.6 02:52:06.3 03:00:14.0 (478) splits
479 35 / M18 [ 976 ] Šimon Borůvka 2008 CZE Kolonožky 04:50:15.1 03:04:39.8 03:14:35.0 (482) splits
480 142 / M50 [ 977 ] Tomáš Borůvka 1976 CZE Kolonožky 04:50:15.4 03:04:40.1 03:14:34.0 (481) splits
481 13 / Z30 [ 776 ] Lucie Nálevková 1993 CZE MTB HLUŠICE 04:52:49.8 03:07:14.5 03:05:59.0 (479) splits
481 56 / M30 [ 622 ] Petr Vízek 1992 CZE MTB HLUŠICE 04:52:49.8 03:07:14.5 03:06:01.0 (480) splits
483 13 / Z41 [ 621 ] Martina Vízková 1970 CZE MTB HLUŠICE 05:27:39.8 03:42:04.5
{484} 29 / M61 [ 744 ] Zvonimír Pojda 1946 CZE Gepard Pardubice 06:21:49.0 (49)
{485} 114 / M40 [ 526 ] Vladimír Kotlář 1986 CZE Budčeves 01:39:53.0 (227)
{486} 143 / M50 [ 660 ] Jaroslav Šorm 1970 CZE Kola Šír Bělohrad 01:46:54.0 (307)
{487} 115 / M40 [ 640 ] Leigh Tozer 1980 CZE Praha 01:53:36.0 (375)
{488} 68 / M60 [ 636 ] roman václavek 1966 CZE lodín 02:05:19.0 (435)
DNF / M30 [ 488 ] Petr Svoboda 1991 CZE DECATHLON Btwin czech team
DNF / M40 [ 596 ] Jan Malíř 1980 CZE GHOST team
DNS / M50 [ 489 ] Jiří Honzátko 1971 CZE -
DNS / M40 [ 800 ] Josef Magera 1983 CZE Los Amateros MTB Bílovec
DNS / M50 [ 844 ] Karel Košár 1975 CZE Symbio+CE.Energy
DNS / M50 [ 989 ] Ladislav Bartoš 1972 CZE Lamači skal
DNS / M30 [ 911 ] Petr Holubetz 1993 CZE Jablonec Nad Nisou
DNS / M50 [ 927 ] Peter Galovich 1975 SVK Bratislava
DNS / M50 [ 889 ] Michal Jánský 1978 CZE VP
DNS / M40 [ 901 ] Radovan Chalupka 1980 SVK AC Suchomel
DNS / M50 [ 877 ] Aleš Jirák 1974 CZE BafinoBike

result list kluci 100m

start ~ 10:47:02

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [ 253 ] Václav Haken 2016 CZE Lázně Bělohrad 02:32.7
2 2 / kluci [ 396 ] Vojtěch Salač 2016 CZE Praha 02:45.7 00:13.0
3 3 / kluci [ 394 ] Alfred Knížek 2016 CZE Vrchlabí 02:46.8 00:14.1
4 4 / kluci [ 270 ] Sebastián Duleba 2016 CZE Luka Racing 02:49.5 00:16.8
5 5 / kluci [ 289 ] Filípek Ciniburk 2016 CZE Praha 02:56.4 00:23.7
6 6 / kluci [ 277 ] Oliver Bureš 2016 CZE KUPKOLO.cz 03:21.3 00:48.6
7 7 / kluci [ 288 ] Adam Špidlen 2016 CZE Hradec Králové 04:07.8 01:35.1
8 8 / kluci [ 280 ] jakub semerák 2017 CZE Ttrutnov 04:12.5 01:39.8
9 9 / kluci [ 202 ] Adam Valášek 2017 CZE KolaChaloupka.cz 05:24.9 02:52.2
{10} 10 / kluci [ 391 ] miki plichta 2016 CZE Lomnice nad Polekou
DNS / kluci [ 201 ] Petr Čeliš 2017 CZE Rolba Studenov

result list holky 100m

start ~ 10:47:02

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / holky [ 347 ] Ella Pechová 2016 CZE Ostružno 01:42.4
2 2 / holky [ 301 ] Stella Sládková 2016 CZE Chrudim 04:02.0 02:19.6

result list nejmladší 1 kolo kluci

start ~ 10:56:29

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [ 205 ] Filip Chmelík 2014 CZE Praha 00:36.1
2 2 / kluci [ 203 ] Jiří Brus 2014 CZE Prostějov 00:43.6 00:07.5
3 3 / kluci [ 250 ] Adam Klička 2014 CZE Praha 00:50.0 00:13.9
4 4 / kluci [ 246 ] Tomáš Kuk 2014 CZE Kupkolo 00:51.3 00:15.2
5 5 / kluci [ 266 ] vojtěch mindl 2015 CZE Lázně Bělohrad 00:52.2 00:16.1
6 6 / kluci [ 242 ] Matěj Šlapák 2014 CZE Lysá nad Labem 00:55.7 00:19.6
7 7 / kluci [ 283 ] alex dubec 2015 CZE Lázně Bělohrad 00:59.8 00:23.7
8 8 / kluci [ 208 ] David Sedliský 2015 CZE TJ Spartak Vrchlabí 01:05.4 00:29.3
9 9 / kluci [ 206 ] Jaromír Kolaja 2015 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:08.1 00:32.0 20:07:52.0 20:07:52.0 (1)
10 10 / kluci [ 263 ] jiří zámečník 2015 CZE Hradec Králové 01:09.8 00:33.7
11 11 / kluci [ 232 ] Matyáš Feix 2015 CZE Lázně Bělohrad 01:10.3 00:34.2
12 12 / kluci [ 269 ] kristián papuk 2015 CZE Ptice 01:10.8 00:34.7
13 13 / kluci [ 278 ] mikuláš mrklas 2015 CZE Rádlo 01:18.7 00:42.6
14 14 / kluci [ 249 ] nikola pěcháček 2015 CZE Jičín 01:18.8 00:42.7
15 15 / kluci [ 395 ] Jakub Strnad 2014 CZE Praha 01:19.1 00:43.0
16 16 / kluci [ 292 ] vít friedrich 2014 CZE Lázně Bělohrad 01:21.8 00:45.7
17 17 / kluci [ 251 ] Jonáš Blažek 2015 CZE Láyně Bělohrad 01:40.1 01:04.0
18 18 / kluci [ 281 ] adam tondr 2015 CZE Mladá Boleslav 01:40.6 01:04.5
19 19 / kluci [ 234 ] František Černý 2015 CZE Jihlava 01:50.8 01:14.7
DNS / kluci [ 204 ] Michal Čada 2015 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM

result list nejmladší 1 kolo holky

start ~ 11:02:06

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / holky [ 303 ] Iva Smetanová 2014 CZE Jasenná 00:36.7
2 2 / holky [ 353 ] Veronika Beranová 2014 CZE kupkolo.cz 00:40.2 00:03.5
3 3 / holky [ 325 ] Kateřina Hakenová 2014 CZE Lázně Bělohrad 00:42.9 00:06.2
4 4 / holky [ 334 ] Amálie špicarová 2014 CZE Lázně Bělohrad 00:48.9 00:12.2
5 5 / holky [ 360 ] Miriam Tatíčková 2014 CZE Kladno 00:53.4 00:16.7
6 6 / holky [ 304 ] Ema Zavadilová 2014 CZE HKNMPSM 00:58.0 00:21.3
7 7 / holky [ 330 ] Adéla portychová 2014 CZE Lázně Bělohrad 01:06.4 00:29.7
8 8 / holky [ 361 ] aneta čeřovská 2014 CZE Nová Paka 01:08.9 00:32.2
9 9 / holky [ 339 ] Gabriela Khunová 2015 CZE Lázně Bělohrad 01:09.1 00:32.4
10 10 / holky [ 357 ] gabriela sotonová 2014 CZE Vysoká nad Labem 01:11.2 00:34.5
11 11 / holky [ 362 ] Nela Gradošová 2014 CZE Lázně Bělohrad 01:13.4 00:36.7
12 12 / holky [ 322 ] Edita Kellerová 2014 CZE Lázně Bělohrad 01:17.7 00:41.0
13 13 / holky [ 359 ] ema vaníčková 2015 CZE Hořice 01:21.3 00:44.6
14 14 / holky [ 344 ] Stela Dreslerová 2014 CZE Střezetice 01:23.3 00:46.6
15 15 / holky [ 320 ] Sofia Kašprišín 2015 CZE Nová Paka 01:42.6 01:05.9
16 16 / holky [ 338 ] Julie luňáková 2015 CZE Praha 03:54.0 03:17.3

result list předškoláci 1 kolo

start ~ 11:09:28

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [ 215 ] Matyáš Kudrna 2012 CZE Bitters Superior Cyklofit team 02:11.9
2 2 / kluci [ 389 ] Jakub Raizer 2012 CZE Bílá Třemešná 02:30.0 00:18.1
3 3 / kluci [ 237 ] Michal Harcuba 2012 CZE Lázně Bělohrad 02:31.0 00:19.1
4 4 / kluci [ 387 ] dominik vaníček 2012 CZE Hořice 02:40.4 00:28.5
5 5 / kluci [ 211 ] Šimon Bezstarosti 2012 CZE BAKAKO Nová Paka 02:50.2 00:38.3
6 6 / kluci [ 210 ] Jáchym Bartoš 2012 CZE Hradec Králové 02:50.8 00:38.9
7 7 / kluci [ 268 ] jakub Macháček 2012 CZE Hradec králové 02:56.2 00:44.3
8 8 / kluci [ 213 ] Eliáš Dohányos 2013 CZE Halouny 03:14.3 01:02.4
9 9 / kluci [ 216 ] Lukáš Seifert 2013 CZE Pečky 03:16.5 01:04.6
10 10 / kluci [ 239 ] Štěpán Šlapák 2012 CZE Lysá nad Labem 03:17.4 01:05.5
10 10 / kluci [ 397 ] tobiáš procházka 2013 CZE Praha 03:17.4 01:05.5
12 12 / kluci [ 388 ] Matěj Šafář 2013 CZE Praha 03:25.4 01:13.5
13 13 / kluci [ 235 ] Jindřich Černý 2013 CZE Jihlava 03:28.3 01:16.4
14 14 / kluci [ 299 ] matyáš janák 2013 CZE Lázně Bělohrad 03:31.5 01:19.6
15 15 / kluci [ 276 ] štěpán mrklas 2013 CZE Rádlo 03:31.6 01:19.7
16 16 / kluci [ 212 ] Tomášek Ciniburk 2013 CZE Praha 03:31.8 01:19.9
17 17 / kluci [ 392 ] Albert Knížek 2012 CZE Vrchlabí 03:33.8 01:21.9
18 18 / kluci [ 295 ] Kryštof Gamba 2013 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 03:36.3 01:24.4
19 19 / kluci [ 282 ] Michael dubec 2013 CZE Lázně Bělohrad 03:37.1 01:25.2
20 20 / kluci [ 238 ] Jakub Gradoš 2012 CZE Lázně Bělohrad 03:37.3 01:25.4
21 21 / kluci [ 274 ] Ondřej Mádlík 2012 CZE BAKAKO Nová Paka 03:39.2 01:27.3
22 22 / kluci [ 293 ] Lukáš Khun 2012 CZE Lázně Bělohrad 03:39.9 01:28.0
23 23 / kluci [ 214 ] Bedřich Kolaja 2013 CZE Slavia Liberec Orienteering 05:05.7 02:53.8 19:54:52.0 19:54:52.0 (1)
24 24 / kluci [ 248 ] josef nedoma 2013 CZE Lázně Bělohrad 05:58.5 03:46.6
DNS / kluci [ 209 ] Antonín Bartoš 2012 CZE Lamači skal

result list předškolačky 1 kolo

start ~ 11:17:40

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / holky [ 307 ] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 02:15.4
2 2 / holky [ 343 ] Ema Dreslerová 2012 CZE Střezetice 02:25.1 00:09.7
3 3 / holky [ 306 ] Elena Famfulíková 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 02:26.7 00:11.3
4 4 / holky [ 321 ] Klára Paulusová 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 02:39.5 00:24.1
5 5 / holky [ 346 ] Edita Dúcká 2013 CZE Kobylice 02:55.0 00:39.6
6 6 / holky [ 335 ] LEa Krejčí 2012 CZE Praha 02:55.9 00:40.5
7 7 / holky [ 329 ] Nela portychová 2012 CZE Lázně Bělohrad 02:56.9 00:41.5
8 8 / holky [ 345 ] Eliška Oppová 2012 CZE VELOCENTRUM STRATOS AUTO 03:11.2 00:55.8
9 9 / holky [ 349 ] Veronika Fofová 2013 CZE Černín 03:11.5 00:56.1
10 10 / holky [ 324 ] Petra Hakenová 2012 CZE Lázně Bělohrad 03:12.6 00:57.2
11 11 / holky [ 332 ] Nikola šimonová 2013 CZE Dvůr Králové nad Labem 03:42.3 01:26.9
12 12 / holky [ 348 ] Barbora Fofová 2013 CZE Černín 03:44.3 01:28.9
13 13 / holky [ 340 ] Lucie Máčková 2013 CZE Hronov 04:45.6 02:30.2
14 14 / holky [ 337 ] natálie sekotová 2013 CZE Pecka 05:17.5 03:02.1
15 15 / holky [ 326 ] Gabriela Košťálová 2013 CZE Hradec Králové 05:31.7 03:16.3
DNS / holky [ 305 ] Nela Čelišová 2013 CZE Rolba Studenov

result list děti 2 kola kluci

start ~ 11:24:40

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [ 220 ] Lukáš TRLLO 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 04:13.4 02:02.7 (1) splits
2 2 / kluci [ 286 ] Ondřej Dúcký 2010 CZE Kobylice 04:27.5 00:14.1 02:13.8 (2) splits
3 3 / kluci [ 218 ] Filip Gamba 2011 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 04:33.4 00:20.0 02:21.7 (6) splits
4 4 / kluci [ 398 ] filip procházka 2010 CZE Praha 04:36.1 00:22.7 02:15.1 (3) splits
5 5 / kluci [ 284 ] Vojtěch Pech 2011 CZE Ostružno 04:40.4 00:27.0 02:16.8 (4) splits
5 5 / kluci [ 254 ] Antonín Košťál 2010 CZE Hradec Králové 04:40.4 00:27.0 02:21.2 (5) splits
7 7 / kluci [ 217 ] tomáš čížek 2011 CZE Eurybia yacht club 05:07.5 00:54.1 02:34.4 (7) splits
8 8 / kluci [ 245 ] Milan Kuk 2011 CZE Kupkolo 05:09.1 00:55.7 02:38.6 (9) splits
9 9 / kluci [ 240 ] Šimon Kordík 2011 CZE Fitclub Jičín 05:10.8 00:57.4 02:39.8 (11) splits
10 10 / kluci [ 291 ] Matyáš Fejfar 2011 CZE Úlibice 05:11.5 00:58.1 02:39.0 (10) splits
11 11 / kluci [ 261 ] David Pekař 2011 CZE Jičín 05:22.4 01:09.0 02:38.0 (8) splits
12 12 / kluci [ 236 ] Matyáš Harcuba 2010 CZE Lázně Bělohrad 05:23.7 01:10.3 02:40.4 (12) splits
13 13 / kluci [ 244 ] tobiáš kohoutek 2010 CZE Lázně Bělohrad 05:38.0 01:24.6 02:42.6 (13) splits
14 14 / kluci [ 219 ] Vojta Skandera 2011 CZE Špindlerův Mlýn 05:39.0 01:25.6 02:44.9 (14) splits
15 15 / kluci [ 258 ] Lukáš Bernard 2011 CZE Hronov 05:56.6 01:43.2 03:01.3 (15) splits
16 16 / kluci [ 399 ] Tonda Vojtíšek 2010 CZE no swiss 06:20.4 02:07.0 03:05.8 (16) splits
17 17 / kluci [ 297 ] Jan Jenčovský 2011 CZE Všestary 07:27.6 03:14.2 03:44.2 (17) splits

result list děti 2 kola holky

start ~ 11:35:34

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / holky [ 309 ] Barbora Famfulíková 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 04:23.0 02:07.4 (1) splits
2 2 / holky [ 352 ] Anna Beranová 2011 CZE kupkolo.cz 05:01.2 00:38.2 02:27.7 (2) splits
3 3 / holky [ 356 ] Marie Finková 2011 CZE Lázně Bělohrad 05:24.1 01:01.1 02:38.1 (3) splits
4 4 / holky [ 300 ] Beata Kašprišín 2011 CZE Nová Paka 05:25.1 01:02.1 02:40.5 (4) splits
5 5 / holky [ 341 ] Šárka Máčková 2011 CZE Hronov 05:36.5 01:13.5 02:49.0 (6) splits
6 6 / holky [ 342 ] Nela Trdlíková 2011 CZE Lázně Bělohrad 06:04.3 01:41.3 02:47.8 (5) splits
7 7 / holky [ 355 ] Anna Finková 2011 CZE Lázně Bělohrad 06:29.8 02:06.8 03:13.7 (7) splits
{8} 8 / holky [ 358 ] Nela Šafářová 2011 CZE Praha

result list děti 3 kola kluci

start ~ 11:43:27

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [ 225 ] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 05:47.5 01:50.0 (1) 03:47.6 (1) splits
2 2 / kluci [ 226 ] Filip Voborník 2008 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 05:49.4 00:01.9 01:51.7 (2) 03:47.9 (2) splits
3 3 / kluci [ 294 ] miroslav dlab 2009 CZE Lázně Bělohrad 06:01.2 00:13.7 03:07.7 (17) 06:01.2 (17) splits
4 4 / kluci [ 224 ] Matyas Skandera 2008 CZE SA Špindlerův mlýn 06:09.2 00:21.7 02:03.3 (3) 04:05.8 (3) splits
5 5 / kluci [ 267 ] Tomáš Macháček 2008 CZE Hradec králové 06:13.2 00:25.7 02:10.5 (8) 04:11.6 (5) splits
6 6 / kluci [ 222 ] Tomáš Kudrna 2009 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 06:14.8 00:27.3 02:03.7 (4) 04:08.1 (4) splits
7 7 / kluci [ 260 ] Jáchym Bohuňovský 2009 CZE Cyklo klub Jičín 06:33.3 00:45.8 02:07.3 (6) 04:18.5 (6) splits
8 8 / kluci [ 223 ] Mojmír Novotný 2008 CZE Dolní Počernice 06:36.1 00:48.6 02:05.7 (5) 04:21.8 (7) splits
9 9 / kluci [ 243 ] Lukáš Zahradník 2009 CZE Lázně Bělohrad 06:38.9 00:51.4 02:08.3 (7) 04:24.1 (8) splits
10 10 / kluci [ 272 ] Vojtěch Mádlík 2009 CZE BAKAKO Nová Paka 06:48.8 01:01.3 02:10.5 (9) 04:31.5 (9) splits
11 11 / kluci [ 241 ] Jan Kordík 2008 CZE Cyklo klub Jičín 06:50.2 01:02.7 02:18.4 (11) 04:34.4 (10) splits
12 12 / kluci [ 259 ] Martin Pekař 2008 CZE Jičín 06:58.8 01:11.3 02:19.6 (12) 04:41.4 (12) splits
13 13 / kluci [ 256 ] Michal Šimek 2008 CZE 07:10.6 01:23.1 02:33.1 (14) 04:49.0 (13) splits
14 14 / kluci [ 265 ] filip špicar 2009 CZE Lázně Bělohrad 07:16.5 01:29.0 02:14.8 (10) 04:41.3 (11) splits
15 15 / kluci [ 287 ] tobias jezbera 2009 CZE Lázně Bělohrad 07:36.4 01:48.9 02:32.7 (13) 05:02.5 (14) splits
16 16 / kluci [ 273 ] jaroslav čeřovský 2008 CZE Lešany 07:40.5 01:53.0 02:36.3 (15) 05:09.8 (15) splits
17 17 / kluci [ 285 ] vojtěch ruml 2008 CZE Neratovice 07:41.5 01:54.0 02:45.2 (16) 05:11.9 (16) splits
DNS / kluci [ 221 ] Vojtěch Bartoš 2008 CZE Lamači skal

result list děti 3 kola holky

start ~ 11:43:27

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / holky [ 313 ] Johana Petrof 2008 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 06:51.2 02:18.1 (1) 04:35.1 (1) splits
2 2 / holky [ 312 ] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 07:15.9 00:24.7 02:21.1 (2) 04:57.4 (2) splits
3 3 / holky [ 311 ] Adéla Janáková 2009 CZE Lázně Bělohrad 07:26.3 00:35.1 02:37.7 (3) 04:58.5 (3) splits
4 4 / holky [ 333 ] Veronika Šimonová 2009 CZE Dvůr Králové 07:36.9 00:45.7 02:39.0 (4) 05:09.0 (4) splits
5 5 / holky [ 351 ] Eliška Salačová 2008 CZE Praha 07:42.0 00:50.8 02:43.2 (6) 05:10.6 (5) splits
6 6 / holky [ 331 ] Anna Kellerová 2009 CZE Lázně Bělohrad 08:13.3 01:22.1 02:41.5 (5) 05:26.7 (6) splits
7 7 / holky [ 310 ] Vendula Brusová 2009 CZE Prostějov 08:15.1 01:23.9 02:46.5 (7) 05:31.6 (7) splits
8 8 / holky [ 364 ] Veronika Pohlová 2009 CZE Lázně Bělohrad 09:21.9 02:30.7 03:19.6 (9) 06:20.4 (9) splits
9 9 / holky [ 327 ] Petra Štočková 2009 CZE Ústí nad Labem 09:24.4 02:33.2 02:55.6 (8) 06:19.8 (8) splits

result list děti 4 kola kluci

start ~ 11:53:49

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / kluci [ 390 ] Jan Bajer 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 06:58.5 01:41.3 (1) 03:24.1 (1) 05:12.7 (1) splits
2 2 / kluci [ 271 ] Petr Mádlík 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 07:27.4 00:28.9 01:46.3 (3) 03:35.9 (2) 05:30.1 (2) splits
3 3 / kluci [ 227 ] František Paulus 2007 CZE BAKAKO Nová Paka 07:33.6 00:35.1 01:44.4 (2) 03:36.4 (3) 05:38.0 (3) splits
4 4 / kluci [ 229 ] Filip Saidl 2006 CZE Pitrs bikes 07:47.3 00:48.8 01:50.9 (4) 03:49.9 (4) 05:46.1 (4) splits
5 5 / kluci [ 275 ] michal brumlich 2007 CZE Nová Paka 08:10.4 01:11.9 02:10.9 (13) 04:12.8 (7) 06:11.7 (6) splits
6 6 / kluci [ 255 ] Marek Dvořák 2005 CZE kupkolo 08:12.3 01:13.8 02:09.5 (11) 04:14.2 (9) 06:12.8 (7) splits
7 7 / kluci [ 264 ] tobiáš kulveit 2006 CZE Carla.kupkolo.cz 08:14.9 01:16.4 02:08.8 (10) 04:10.3 (6) 06:13.3 (8) splits
8 8 / kluci [ 252 ] Matyáš Podzimek 2007 CZE Cyklo klub Jičín 08:15.2 01:16.7 02:00.1 (5) 04:03.9 (5) 06:09.9 (5) splits
9 9 / kluci [ 257 ] Kryštof Chlup 2005 CZE Bicyklub 08:17.6 01:19.1 02:06.3 (6) 04:14.0 (8) 06:18.0 (10) splits
10 10 / kluci [ 247 ] filip krupka 2007 CZE Krupka Team 08:18.1 01:19.6 02:09.7 (12) 04:16.0 (11) 06:17.5 (9) splits
11 11 / kluci [ 298 ] Dominik Kvitský 2007 CZE Cyklo klub Jičín 08:25.1 01:26.6 02:08.1 (9) 04:15.3 (10) 06:22.4 (11) splits
12 12 / kluci [ 290 ] jan fejfar 2007 CZE Úlibice 08:37.7 01:39.2 02:08.1 (8) 04:18.3 (12) 06:26.0 (12) splits
13 13 / kluci [ 279 ] Tobiáš Šipka 2007 CZE Šipka 08:40.5 01:42.0 02:06.8 (7) 04:18.7 (13) 06:28.6 (13) splits
14 14 / kluci [ 230 ] Martin Strunz 2006 CZE PROFIKA.CZ 08:50.9 01:52.4 02:16.2 (15) 04:27.5 (14) 06:41.4 (14) splits
15 15 / kluci [ 296 ] Jan Dostál 2007 CZE Pardubice 09:17.7 02:19.2 02:20.8 (16) 04:37.5 (15) 06:55.2 (15) splits
16 16 / kluci [ 393 ] jan polák 2005 CZE Jičin 09:19.4 02:20.9 02:22.2 (17) 04:38.7 (16) 06:58.7 (16) splits
17 17 / kluci [ 231 ] Ondra Tomeš 2006 CZE Lázně Bělohrad Horní Nova Ves 09:52.1 02:53.6 02:11.9 (14) 04:43.7 (17) 07:19.7 (17) splits
DNS / kluci [ 228 ] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM

result list děti 4 kola holky

start ~ 11:53:49

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / holky [ 323 ] Eliška Peterková 2005 CZE MTB Spartak Vrchlabí 07:34.6 01:45.3 (1) 03:39.5 (1) 05:35.1 (1) splits
2 2 / holky [ 354 ] Nikola Racková 2005 CZE Jihlava 08:06.9 00:32.3 01:59.7 (3) 04:02.8 (3) 06:03.3 (2) splits
3 3 / holky [ 316 ] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 08:16.4 00:41.8 01:52.7 (2) 03:58.9 (2) 06:09.6 (3) splits
4 4 / holky [ 314 ] Nicol Bezstarosti 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 08:20.3 00:45.7 02:11.2 (4) 04:17.0 (4) 06:18.8 (4) splits
5 5 / holky [ 363 ] Andrea Langová 2006 CZE Apache Loko Trutnov 08:30.6 00:56.0 02:13.9 (5) 04:19.2 (5) 06:23.0 (5) splits
6 6 / holky [ 315 ] Barbora Kočová 2007 CZE INT CZ 08:41.5 01:06.9 02:14.8 (7) 04:22.2 (6) 06:30.9 (6) splits
7 7 / holky [ 317 ] Šárka TRLLOVÁ 2007 CZE BAKAKO Nová Paka 08:52.6 01:18.0 02:14.6 (6) 04:22.8 (7) 06:38.7 (7) splits
8 8 / holky [ 328 ] Marie Chlupová 2007 CZE Bicyklub 09:19.1 01:44.5 02:21.0 (8) 04:44.7 (8) 07:03.3 (8) splits
9 9 / holky [ 336 ] Kateřina Vopršálová 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 09:55.2 02:20.6 02:41.7 (10) 05:00.9 (9) 07:21.7 (9) splits
10 10 / holky [ 350 ] Káťa Vojtíšková 2007 CZE no swiss 10:38.4 03:03.8 02:35.8 (9) 05:15.4 (10) 07:55.5 (10) splits