maraton

mtb

results

Okolo Vlasenice

2022-07-16 Vlasenice (Vysočina) 

archiv

announcement

registration

start list

results

MTB Hobby - 40 km total: 36 , men : 32, women: 4, M44: 17, M45+: 15, Z44: 4, Z45+: 0 [html] [pdf] [csv]
Děti - 20 km (a doprovod) total: 26 , men : 16, women: 10, žáci: 12, junioři: 1, doprovod: 4, žákyně: 9, juniorky: 0 [html] [pdf] [csv]
MTB Elite - 22 km total: 39 , men : 33, women: 6, M44: 24, M45+: 9, Z44: 5, Z45+: 1 [html] [pdf] [csv]
MTB Elite - 44 km total: 36 , men : 35, women: 1, M44: 23, M45+: 12, Z44: 1, Z45+: 0 [html] [pdf] [csv]
Potěr odrážedla total: 11 , men : 9, women: 2, kluci: 9, holky: 2 [html] [pdf] [csv]
děti 1 kolo total: 5 , men : 2, women: 3, kluci: 2, holky: 3 [html] [pdf] [csv]
děti 2 kola total: 7 , men : 5, women: 2, kluci: 5, holky: 2 [html] [pdf] [csv]

result list MTB Hobby - 40 km

start ~ 11:00:40

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / M44 [ 433 ] Petr Prouza 1985 CZE Antonka 01:27:11.9
2 2 / M44 [ 401 ] Václav Bartoň 1995 CZE Pahorek Pub 01:28:42.4 01:30.5
3 1 / M45+ [ 424 ] Libor štěpánek 1968 CZE Uniqua MTB Jihlava 01:32:02.0 04:50.1
4 2 / M45+ [ 426 ] Tomáš Raba 1965 CZE Prodoli Racing team 01:33:35.2 06:23.3
5 3 / M44 [ 415 ] David Šíp 1987 CZE Cycling Academy Tábor 01:34:07.2 06:55.3
6 4 / M44 [ 432 ] Patrik Zdeněk 1993 CZE 01:34:35.6 07:23.7
7 5 / M44 [ 431 ] Jan Pfaur 1993 CZE 01:35:13.6 08:01.7
8 3 / M45+ [ 404 ] Ladislav Holý 1972 CZE Cykloteam Božejov 01:35:17.8 08:05.9
9 6 / M44 [ 409 ] Luboš Novak 1988 CZE EvolutionGym 01:37:14.3 10:02.4
10 4 / M45+ [ 417 ] Miroslav Tříska 1977 CZE Cykloteam Božejov 01:40:08.8 12:56.9
11 5 / M45+ [ 427 ] Jiří Bohuslavický 1969 CZE 01:41:38.9 14:27.0
12 7 / M44 [ 419 ] Daniel Chyška 2004 CZE Děbolín 01:45:56.2 18:44.3
13 8 / M44 [ 418 ] David šárka 1993 CZE Kamenice Nad Lipou 01:46:30.9 19:19.0
14 6 / M45+ [ 402 ] Radek Dvořák 1972 CZE Otín 01:46:32.1 19:20.2
15 7 / M45+ [ 408 ] Vladimír Kubíček 1956 CZE Sokol Lhota 01:46:36.8 19:24.9
16 8 / M45+ [ 440 ] Zdeněk Vašíček 1955 CZE HAS Jihlava 01:47:44.3 20:32.4
17 9 / M44 [ 425 ] Jaroslav Pelíšek 1985 CZE Cykloteam Božejov 01:48:02.7 20:50.8
18 9 / M45+ [ 413 ] Miroslav Skoták 1960 CZE CykloHobby Rynárec 01:50:35.8 23:23.9
19 10 / M44 [ 429 ] Miloš Fišera 1991 CZE KPK 01:50:55.5 23:43.6
20 11 / M44 [ 428 ] Miloš Rajdl 1985 CZE Havlíčkův Brod 01:50:56.5 23:44.6
21 10 / M45+ [ 405 ] Tomáš Houška 1971 CZE Houškovi Český ráj 01:51:04.1 23:52.2
22 12 / M44 [ 434 ] Tomáš Pechek 1991 CZE Vlasenice 01:52:41.6 25:29.7
23 1 / Z44 [ 411 ] Anna Poleščuková 2005 CZE Zajíčkov 01:53:02.3 25:50.4
24 11 / M45+ [ 410 ] Pavel Osadčí 1956 CZE Galaxy Cyklošvec 01:54:11.0 26:59.1
25 2 / Z44 [ 406 ] Klára Jakoubková 2003 CZE Cykloteam Vlasenice 02:02:55.4 35:43.5
26 13 / M44 [ 438 ] Petr Smolka 1989 CZE Pohoda je na vzestupu 02:03:51.1 36:39.2
27 14 / M44 [ 420 ] Vít Ledecký 2005 CZE NTR Děbolín 02:05:10.9 37:59.0
28 15 / M44 [ 422 ] Filip Beňo 1993 CZE 02:05:22.2 38:10.3
29 12 / M45+ [ 421 ] Ivan Dejmek 1964 CZE Vlásenice 02:05:48.4 38:36.5
30 13 / M45+ [ 436 ] Aleš Deraha 1975 CZE Jihlava 02:06:27.8 39:15.9
31 16 / M44 [ 412 ] Martin Řádek 1985 CZE Bipisk 02:06:39.7 39:27.8
32 3 / Z44 [ 416 ] Zlata Šustrová 1986 CZE 24MTB Witches 02:06:42.0 39:30.1
33 14 / M45+ [ 407 ] Roman Kozel 1975 CZE Kamenice Nad Lipou 02:14:57.9 47:46.0
34 4 / Z44 [ 403 ] Monika Holá 2005 CZE Cykloteam Božejov 02:38:32.2 01:11:20.3
35 (-0) 15 / M45+ [ 430 ] Petr Tureček 1966 CZE bajk hořepnik 01:34:56.9
36 (-0) 17 / M44 [ 414 ] Jan Smrčka 1991 CZE Pelhřimov 01:56:38.8

result list Děti - 20 km (a doprovod)

start ~ 11:10:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / žákyně [ 319 ] Zuzana Trkolová 2010 CZE 52:24.7
2 2 / žákyně [ 324 ] Natálie Voráčková 2008 CZE TJ Nová Včelnice 54:59.7 02:35.0
3 1 / žáci [ 320 ] Matěj Tomeček 2012 CZE GS cyklo team Jistebnice 55:44.6 03:19.9
4 2 / žáci [ 318 ] Adam Heřmánek 2011 CZE 57:13.2 04:48.5
5 3 / žákyně [ 321 ] Adéla Janů 2012 CZE Radenin 58:49.5 06:24.8
6 3 / žáci [ 313 ] Jakub Smíšek 2013 CZE Kamenice 01:00:45.8 08:21.1
7 4 / žákyně [ 308 ] Valerie Nečasová 2008 CZE Seksy korby 01:01:48.0 09:23.3
8 4 / žáci [ 323 ] Kryštof Novák 2013 CZE Slovan Kamenice nad Lipou 01:02:23.8 09:59.1
9 5 / žáci [ 314 ] Robin Houška 2012 CZE Houška team 01:03:36.6 11:11.9
10 6 / žáci [ 302 ] Petr Březina 2009 CZE Božejov 01:06:03.0 13:38.3
11 1 / doprovod [ 301 ] Petr Březina 1975 CZE Božejov 01:06:03.1 13:38.4
12 7 / žáci [ 312 ] Martin Kolář 2010 CZE Antonka 01:07:58.3 15:33.6
13 5 / žákyně [ 306 ] Agáta Joudlová 2013 CZE Antonka 01:08:21.0 15:56.3
14 6 / žákyně [ 322 ] Karolína Bertlová 2013 CZE 01:08:32.2 16:07.5
15 2 / doprovod [ 102 ] Jan Bertl 1982 CZE Cykloteam Vlasenice 01:08:35.7 16:11.0
16 8 / žáci [ 317 ] Vojtěch Heřmánek 2014 CZE 01:09:13.0 16:48.3
17 7 / žákyně [ 309 ] Alžběta Pechková 2013 CZE Lyko klub Prachatice 01:09:32.4 17:07.7
18 9 / žáci [ 310 ] Tomáš Povolný 2008 CZE Kamenice nad Lipou 01:12:04.5 19:39.8
19 3 / doprovod [ 304 ] Daniel Brus 1973 CZE Ze Smrkový 01:12:11.0 19:46.3
19 1 / junioři [ 303 ] Štěpán Brus 2007 CZE Ze Smrkový 01:12:11.0 19:46.3
21 4 / doprovod [ 305 ] Jindřiška Hlinová 1977 CZE Ze Smrkový 01:12:16.4 19:51.7
22 8 / žákyně [ 334 ] Amálka Zahradníková 2012 CZE Kamenice Nad Lipou 01:12:44.8 20:20.1
23 9 / žákyně [ 307 ] Barbora Joudlová 2016 CZE Praha 01:16:27.3 24:02.6
24 10 / žáci [ 315 ] Honzík Rathouský 2013 CZE 01:17:28.7 25:04.0
25 11 / žáci [ 333 ] Filípek Růžička 2010 CZE Praha 01:18:20.1 25:55.4
26 12 / žáci [ 316 ] Ondřej Rathouský 2015 CZE Vlasenice 01:19:29.3 27:04.6

result list MTB Elite - 22 km

start ~ 11:20:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / M44 [ 104 ] Robin Hyšpler 1986 CZE Prodoli racing team 52:25.4
2 2 / M44 [ 112 ] Robert Poleščuk 2004 CZE Zajíčkov 54:19.0 01:53.6
3 3 / M44 [ 138 ] Petr Kořínek 1982 CZE Eurofoam sport team 55:46.8 03:21.4
4 4 / M44 [ 127 ] Adam Leška 2007 CZE Pelhřimov 56:20.4 03:55.0
5 5 / M44 [ 118 ] Tadeáš Zahradník 1997 CZE Cykloteam Vlasenice 56:21.3 03:55.9
6 1 / M45+ [ 137 ] Zdeněk Michálek 1969 CZE Banner power 2U 58:23.1 05:57.7
7 6 / M44 [ 106 ] Jan Lacina 1980 CZE Prodoli racing team 58:56.3 06:30.9
8 7 / M44 [ 116 ] Adam Šalanda 2010 CZE Patry cycling team Třešť 59:03.2 06:37.8
9 8 / M44 [ 140 ] Jan Janák 1989 CZE PK sport 59:27.3 07:01.9
10 9 / M44 [ 130 ] Karel Pleticha 1978 CZE Cyklo hobby Rynárec 59:35.4 07:10.0
11 10 / M44 [ 108 ] Tomáš Nevšímal 1979 CZE Nová Včelnice 01:01:00.4 08:35.0
12 11 / M44 [ 103 ] Viktor Havel 1979 CZE Jindřichův Hradec 01:01:59.9 09:34.5
13 12 / M44 [ 115 ] David Repa 1986 CZE Týn nad Vltavou 01:02:33.0 10:07.6
14 2 / M45+ [ 133 ] Leoš Frecer 1967 CZE CKKučeraZnojmo 01:02:50.4 10:25.0
15 13 / M44 [ 129 ] Lukáš Boháček 2001 CZE Cyklo hobby Rynárec 01:03:04.2 10:38.8
16 3 / M45+ [ 135 ] Radek štula 1971 CZE 01:03:20.8 10:55.4
17 14 / M44 [ 107 ] Matyáš Nečas 2004 CZE Seksi korby 01:03:33.4 11:08.0
18 15 / M44 [ 125 ] Jiří Soukup 1979 CZE UDH Číměř 01:03:39.2 11:13.8
19 4 / M45+ [ 101 ] Petr HostiČka 1976 CZE Taekwondo LACEK 01:03:56.7 11:31.3
20 16 / M44 [ 120 ] Martin Šašek 2007 CZE Kamenice 01:04:55.0 12:29.6
21 17 / M44 [ 121 ] Jindřich Šašek 1981 CZE Kamenice 01:04:55.2 12:29.8
22 18 / M44 [ 117 ] Pavel Šiška 1995 CZE Kamenice nad Lipou 01:05:51.0 13:25.6
23 1 / Z44 [ 110 ] Nikola Nováková 1998 CZE JH Cycling 01:06:29.3 14:03.9
24 19 / M44 [ 111 ] Jan Opic 1992 CZE Pelhřimov 01:06:47.9 14:22.5
25 5 / M45+ [ 136 ] Karel Trkal 1967 CZE benner power 2u 01:07:01.0 14:35.6
26 20 / M44 [ 113 ] Pavel Prchal 2005 CZE Seksy korby 01:07:10.6 14:45.2
27 1 / Z45+ [ 123 ] Olga Jirsová 1974 CZE CT Božejov 01:07:50.6 15:25.2
28 6 / M45+ [ 132 ] Jiří Gráf 1976 CZE PSK Znojmo 01:08:15.5 15:50.1
29 21 / M44 [ 128 ] Jakub Válek 2006 CZE 01:09:04.6 16:39.2
30 22 / M44 [ 119 ] Lukáš Záruba 2005 CZE Seksy korby 01:09:22.2 16:56.8
31 7 / M45+ [ 122 ] Pavel Zahradník 1957 CZE Cykloteam Vlasenice 01:12:32.7 20:07.3
32 23 / M44 [ 131 ] Zdeněk Váňa 2002 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:14:39.7 22:14.3
33 8 / M45+ [ 126 ] Michal Novák 1975 CZE KKMC 01:14:49.0 22:23.6
34 2 / Z44 [ 134 ] Simona Voráčková 2004 CZE TJ Nová Včelnice 01:16:22.9 23:57.5
35 3 / Z44 [ 114 ] Miroslava Pucandlová 1985 CZE Kamenice nad Lipou 01:27:37.5 35:12.1
36 9 / M45+ [ 124 ] Michal Straka 1977 CZE Kola Bakus 01:27:50.2 35:24.8
37 24 / M44 [ 311 ] Vojta Straka 2010 CZE Vokov 01:27:50.5 35:25.1
38 4 / Z44 [ 105 ] Michaela Kucirkova 1988 CZE Kamenice Nad Lipou 01:37:31.7 45:06.3
39 5 / Z44 [ 109 ] Jitka Nováková 1982 CZE Kamenice Nad Lipou 01:40:43.7 48:18.3

result list MTB Elite - 44 km

start ~ 11:20:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / M44 [ 225 ] Josef Vítů 1995 CZE Eurofoam Sport Team 01:43:24.7
2 2 / M44 [ 218 ] Jan Pechek 1994 CZE Kosíci 01:43:26.4 00:01.7
3 3 / M44 [ 221 ] Zdeněk Tomeček 1979 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:43:26.8 00:02.1
4 4 / M44 [ 209 ] Pavel Staněk 1982 CZE Prodoli racing team 01:43:26.9 00:02.2
5 5 / M44 [ 204 ] Matěj Konhefr 1999 CZE JH Cycling 01:43:28.8 00:04.1
6 6 / M44 [ 210 ] David Šimeček 2005 CZE Cycling Academy tábor 01:46:33.0 03:08.3
7 7 / M44 [ 236 ] Jan Mikolášek 1993 CZE Velosport Valenta Scott Team 01:48:57.7 05:33.0
8 8 / M44 [ 25 ] Tomáš Moláček 1984 CZE Tábor 01:49:25.4 06:00.7
9 1 / M45+ [ 215 ] Libor Zavadil 1975 CZE Cyklo Atom 01:49:35.9 06:11.2
10 9 / M44 [ 226 ] Ondřej Fišer 1987 CZE FBT Nuzbely 01:49:37.1 06:12.4
11 10 / M44 [ 211 ] Radek Štrosmajer 1979 CZE Velosport Valenta 01:49:39.9 06:15.2
12 2 / M45+ [ 222 ] Viktor Kocián 1968 CZE PSKZnojmo 01:53:38.1 10:13.4
13 3 / M45+ [ 202 ] Michal Bříza 1972 CZE Bříza Logistics-Forest Team 01:55:02.1 11:37.4
14 11 / M44 [ 234 ] Pavel Bartoň 1978 CZE Eurofoam 01:56:33.5 13:08.8
15 4 / M45+ [ 223 ] Pavel Hric 1977 CZE Velosport valenta scott team 01:59:48.9 16:24.2
16 5 / M45+ [ 205 ] Luboš Málek 1975 CZE KABA-SPORT Chotěboř 02:00:36.0 17:11.3
16 5 / M45+ [ 206 ] Pavel Matoušek 1973 CZE JH Cycling 02:00:36.0 17:11.3
18 7 / M45+ [ 212 ] Oldřich Veselý 1971 CZE SOS j.Hradec 02:00:55.5 17:30.8
19 12 / M44 [ 203 ] Rostislav Hejda 1988 CZE BIKE TEAM SKRÝŠOV 02:02:06.9 18:42.2
20 8 / M45+ [ 213 ] Petr Zadina 1968 CZE KABA-SPORT Chotěboř 02:02:18.7 18:54.0
21 13 / M44 [ 220 ] Václav Janů 1978 CZE Fitness Bikers Team Nuzbely 02:02:19.6 18:54.9
22 9 / M45+ [ 201 ] Zdeněk Karaba 1967 CZE KABA SPORT Chotěboř 02:03:26.3 20:01.6
23 10 / M45+ [ 216 ] Václav Hálek 1974 CZE GT Opportunity Brno 02:03:30.3 20:05.6
24 14 / M44 [ 217 ] Miloš Jirsa 1999 CZE Kamenice nad Lipou 02:08:54.3 25:29.6
25 11 / M45+ [ 227 ] Vladimír Pechek 1957 CZE Kosíci 02:13:36.6 30:11.9
26 1 / Z44 [ 224 ] Šárka Čejková 2000 CZE EUROFOAM SPORT TEAM 02:14:37.7 31:13.0
27 15 / M44 [ 214 ] Tomáš Zahradník 1991 CZE Cykloteam Vlasenice 02:16:16.6 32:51.9
28 12 / M45+ [ 232 ] Pavel Pokorný 1972 CZE Jihlavská čtyřka 02:17:05.5 33:40.8
29 16 / M44 [ 207 ] Jan Mikuláš 2001 CZE České Budějovice 02:30:55.8 47:31.1
30 17 / M44 [ 219 ] Matěj Houška 1990 CZE Cykloteam Vlasenice 02:32:29.1 49:04.4
31 18 / M44 [ 230 ] Petr Šimánek 1981 CZE VHT Počátky 02:37:39.1 54:14.4
32 19 / M44 [ 228 ] Ondřej Hron 1991 CZE SK Hronovi 02:37:47.3 54:22.6
33 20 / M44 [ 231 ] Ondřej Marek 1989 CZE HO J.Gagarina 02:38:37.5 55:12.8
34 21 / M44 [ 235 ] Petr Zahradník 1988 CZE Cykloteam Vlasenice 02:56:27.0 01:13:02.3
DNF / M44 [ 229 ] Daniel Štula 2003 CZE 01:32:47.4 (1)
DNF / M44 [ 233 ] Daniel Schrek 1982 CZE Jihlavská Čtyřka

result list Potěr odrážedla

start ~ 11:29:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [ 14 ] Matěj Dvořáček 2018 CZE 01:26.8
2 2 / kluci [ 8 ] Vojtěch Houška 2018 CZE 01:38.4 00:11.6
3 3 / kluci [ 1 ] Bohumil Hyšpler 2018 CZE Prodoli racing team 01:40.0 00:13.2
4 4 / kluci [ 17 ] Matyáš Prouza 2019 CZE 02:01.9 00:35.1
5 5 / kluci [ 3 ] Vendelín Pechek 2019 CZE Cykloteam Vlasenice 02:05.8 00:39.0
6 6 / kluci [ 10 ] Matyáš Houška 2019 CZE 03:01.2 01:34.4
7 1 / holky [ 11 ] Emmička Mládková 2019 CZE 03:09.3 01:42.5
8 2 / holky [ 13 ] Bára Dvořáčková 2020 CZE 03:15.3 01:48.5
9 7 / kluci [ 4 ] Miloň Pechek 2021 CZE Cykloteam Vlasenice 06:20.8 04:54.0
DNS / kluci [ 24 ] Honza Honza 2020 CZE
DNS / kluci [ 2 ] Cyril Kolaja 2017 CZE Slavia Liberec Orienteering

result list děti 1 kolo

start ~ 11:36:20

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [ 18 ] Karla Josefína Steinbachová 2017 CZE 01:08.6
2 2 / holky [ 26 ] Mia Smolková 2017 CZE Pohoda je na vzestupu 01:15.2 00:06.6
3 1 / kluci [ 12 ] Štěpán Suchan 2018 CZE 01:16.8 00:08.2
4 2 / kluci [ 19 ] Jáchym Švadlena 2017 CZE Hanace 02:38.7 01:30.1
5 3 / holky [ 27 ] Marie Švadlenová 2019 CZE HANACE 03:15.4 02:06.8

result list děti 2 kola

start ~ 11:41:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [ 16 ] Antonín Faček 2014 CZE 01:29.6
2 2 / kluci [ 5 ] Vaclav Hyšpler 2015 CZE Prodoli racing team 01:46.2 00:16.6
3 3 / kluci [ 15 ] Štěpán Novák 2015 CZE Slovan Kamenice nad Lipou 01:47.6 00:18.0
4 1 / holky [ 20 ] Veronika Mazancová 1980 CZE Cykloteam Vlasenice 02:02.8 00:33.2
5 2 / holky [ 6 ] Sofie Strašíková 2016 CZE 02:04.8 00:35.2
6 4 / kluci [ 7 ] Tomáš Houška 2015 CZE Kamenice nad Lipou 02:07.0 00:37.4
7 5 / kluci [ 9 ] Vojtěch Lang 2016 CZE Vlasenice 02:10.9 00:41.3