2016-07-23 Vlasenice (Vysočina) [CZE]
Terén 42km
|
celkem: 132 , men : 121, Muži II.: 32, Junioři: 6, Muži IV.: 17, Muži III.: 39, women: 11, Ženy II: 4, Muži I.: 22, Muži V.: 5, Ženy III: 3, Ženy I: 4 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Děti 20km a elektrokola
|
celkem: 41 , women: 16, Mladší žákyně: 3, holky: 4, men : 25, Předžáci: 6, Mladší žáci: 13, Předžákyně: 3, Starší žáci: 4, Starší žákyně: 6, kluci: 1, Elektrokolo muži: 1 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Hobby závod 37km
|
celkem: 131 , women: 33, Ženy I. hobby: 19, men : 98, Kadeti: 10, Muži II. hobby: 55, Kadetky: 5, Muži I. hobby: 33, Ženy II. hobby: 7, Juniorky: 2 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Tandemy 37km
|
celkem: 5 , men : 5, Tandemy: 5 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Děti 21km
|
celkem: 0 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Potěr, mikrožactvo 600m
|
celkem: 19 , men : 11, kluci: 11, women: 8, holky: 8 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Minižactvo
|
celkem: 7 , men : 6, kluci: 5, Předžáci: 1, women: 1, holky: 1 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
start ~ 14:00:00
, 1999 a starší
,
přihlášeno: 132 participants
(
121 of men,
11 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži II. | 100 | Bartoň Pavel | CZE | 1978 | Eurofoam | |
Junioři | 127 | Blažek Kryštof | CZE | 1998 | | |
Muži III. | 131 | Buchta David | CZE | 1975 | Restaurace u Ptáka | |
Muži III. | 130 | Bulant Jiří | CZE | 1976 | Velosport Valenta Scott Team | |
Muži II. | 149 | Dvořák Martin | CZE | 1985 | Hostinec nad přejezdem | |
Muži III. | 110 | Fleury x | CZE | 1976 | Pohoda team bike | |
Muži I. | 158 | Fojt Miroslav | CZE | 1993 | Bike Team Častrov | |
Muži III. | 83 | Gráf Jiří | CZE | 1976 | PSK Znojmo | |
Junioři | 115 | Havránek Jan | CZE | 1998 | Čistý sport | |
Muži III. | 117 | Havránek Martin | CZE | 1971 | TÁBOR BIKE CLASSIC | |
Ženy II | 121 | Jarolímová Šárka | CZE | 1983 | | |
Muži II. | 126 | Kuchař Pavel | CZE | 1978 | Mann Hummel CZ Sport Team | |
Muži I. | 78 | Kudela Jakub | CZE | 1987 | Za maminku | |
Muži II. | 9 | Ler Viktor | CZE | 1985 | Cycling Team Kbely | |
Junioři | 119 | Luňáček Jakub | CZE | 1998 | Uniqa Jihlava | |
Muži I. | 148 | Mareš Michal | CZE | 1996 | Kola Bakus | |
Muži II. | 84 | Mazanec Milan | CZE | 1980 | Cykloteam Vlasenice | |
Muži III. | 133 | Molík Bohumír | CZE | 1973 | Cime MTB Team | |
Muži III. | 157 | Novák Michal | CZE | 1975 | KKMC | |
Muži III. | 81 | Novák Vladimír | CZE | 1972 | GS cyklo team Jistebnice | |
Ženy III | 153 | Paloušová Renata | CZE | 1970 | Bike team hroši | |
Muži IV. | 105 | Pechek Milan | CZE | 1964 | MAPEKO | |
Muži III. | 87 | Pivec Vlastislav | CZE | 1971 | BS JOMA Jindřichův Hradec | |
Muži III. | 150 | Pivoňka Jan | CZE | 1976 | Penguin Team | |
Muži II. | 152 | Pivoňka Vojtěch | CZE | 1981 | Penguin Team | |
Muži I. | 140 | Poslušný tomáš | CZE | 1990 | | |
Muži II. | 111 | Skazík Marek | CZE | 1982 | BSP-TREK | |
Muži II. | 146 | Sladký Petr | CZE | 1978 | Cykloteam Vlasenice | |
Muži II. | 79 | Strašík Martin | CZE | 1983 | Cykloteam Vlasenice | |
Muži IV. | 86 | Svačina Luděk | CZE | 1964 | Brno | |
Muži III. | 89 | Tureček Karel | CZE | 1971 | Resort Johanka | |
Muži III. | 143 | Tůma Tomáš | CZE | 1968 | Batelov | |
Ženy I | 108 | Vacková Zuzana | CZE | 1991 | | |
Junioři | 135 | Vítů Jakub | CZE | 1999 | Eurofoam Sport Team | |
Muži I. | 92 | Zahradník Petr | CZE | 1988 | Cykloteam Vlasenice | |
Muži I. | 7 | Zahradník Tomáš | CZE | 1991 | Cykloteam Vlasenice | |
Muži II. | 154 | Zápařka Miroslav | CZE | 1981 | Equipe sans limites | |
Muži II. | 132 | Časta Rostislav | CZE | 1978 | Restaurace u Ptáka | |
Muži II. | 90 | Šanda Marek | CZE | 1977 | Hangover Team | |
Muži II. | 3 | Šimek Zdenek | CZE | 1977 | E.T.V. | |
Muži II. | 85 | Šimánek Petr | CZE | 1981 | VHT Počátky | |
Muži I. | 112 | Širhal Lukáš | CZE | 1989 | JHCycling | |
Muži II. | 1 | Šmíd Jiří | CZE | 1984 | Kbely cycling team | |
Muži II. | 80 | Prouza Petr | CZE | 1985 | Antonka | Antonka |
Muži II. | 136 | Novotný Petr | CZE | 1978 | CBC Team | Borovany |
Muži III. | 17 | Karaba Zdeněk | CZE | 1967 | Kaba-sport | Chotěboř |
Muži III. | 26 | Němec Luboš | CZE | 1976 | Vokolek-cycling-team | Chotěboř |
Muži V. | 31 | Poříz Milan | CZE | 1951 | KABA SPORT Chotěboř | Chotěboř 58301 |
Muži III. | 519 | Bušta Pavel | CZE | 1975 | Dobšice | Dobšice |
Muži IV. | 45 | Zourek Pavel | CZE | 1960 | Pbv Mtb Team Brno | Fryšava |
Muži III. | 43 | Zadina Petr | CZE | 1968 | KABA SPORT | Havlíčkův Brod |
Muži III. | 73 | Dvořák Karel | CZE | 1969 | Čistý sport | Hluboká Nad Vltavou |
Muži III. | 12 | Dvořák Karel | CZE | 1969 | Čistý sport | Hluboká Nad Vltavou |
Muži V. | 142 | Fous Jan | CZE | 1953 | C.T.Saunabar H.Cerekev | Horní Cerekev |
Ženy II | 137 | Němcová Zdeňka | CZE | 1982 | UNIQA Jihlava | Horní Cerekev |
Muži I. | 139 | Veselý Tomáš | CZE | 1989 | UNIQA Jihlava | Horní Cerekev |
Muži IV. | 138 | Veselý Zdenek | CZE | 1962 | Horní Cerekev | Horní Cerekev |
Muži III. | 75 | Marek David | CZE | 1976 | Brunka Silvini | Humpolec |
Muži III. | 118 | Záhorský Aleš | CZE | 1973 | RB Highlands | Humpolec |
Muži I. | 44 | Zeman Jakub | CZE | 1991 | Jankov | Jankov |
Muži III. | 41 | Venhoda Milan | CZE | 1971 | OK Jihlava | Jihlava |
Muži II. | 124 | Šeliga Jarda | CZE | 1984 | JH cycling | Jindrichuv Hradec |
Muži II. | 4 | Kníže David | CZE | 1982 | PRODOLI RACING TEAM | Jindřichův Hradec |
Muži I. | 8 | Krejčí Michal | CZE | 1987 | JH Cycling | Jindřichův Hradec |
Muži IV. | 21 | Mařík Raimund | CZE | 1962 | BS JOMA Jindřichův Hradec | Jindřichův Hradec |
Muži III. | 113 | Meloun Martin | CZE | 1975 | JH Cycling | Jindřichův Hradec |
Muži IV. | 33 | Raba Tomáš | CZE | 1965 | Prodoli Racing team | Jindřichův Hradec,radouňka |
Muži III. | 14 | Houška Tomáš | CZE | 1971 | Houškovi Český ráj | Jičín |
Muži II. | 128 | STUNA TOMÁŠ | CZE | 1985 | BB Cyklosport Superior | KRUCEMBURK |
Ženy III | 82 | Jirsová Olga | CZE | 1974 | CT Božejov | Kamenice Nad Lipou |
Muži III. | 521 | Čábelka Martin | CZE | 1974 | Tchabi-tour | Kamenice Nad Lipou |
Muži II. | 36 | Spěváček Václav | CZE | 1981 | Slovan Kamenice nad Lipou | Kamenice nad Lipou |
Ženy II | 522 | Červenková Milada | CZE | 1981 | Cyklo Metánov | Kamenice nad Lipou |
Muži I. | 27 | Papež Filip | CZE | 1995 | Velosport Valenta Scott team | Kamenice nad Lipou |
Muži V. | 96 | Nechvátal František | CZE | 1953 | HEFR Team | Kněžice |
Muži I. | 13 | Fišer Ondřej | CZE | 1987 | FBT Nuzbely | Kozmice |
Muži IV. | 35 | Spáčil Leopold | CZE | 1959 | MONDRAKER Racing team | Letovice |
Muži III. | 141 | Lapáček Václav | CZE | 1974 | ACT Libkova Voda | Libkova Voda |
Muži III. | 20 | koten Libor | CZE | 1975 | Musher Klub JCC | Malšice |
Muži IV. | 91 | Bubla Ladislav | CZE | 1959 | GS Cykloteam Jistebnice | Milevsko |
Muži II. | 107 | Sýkora Jindřich | CZE | 1978 | Milevsko | Milevsko |
Muži II. | 145 | Smrčka Jaroslav | CZE | 1981 | Nová Buková | Nová Buková |
Muži III. | 147 | Smrčka Roman | CZE | 1975 | Buk Team | Nová Buková |
Muži III. | 24 | Mikula Jan | CZE | 1974 | Nová Včelnice | Nová Včelnice |
Muži IV. | 25 | Musil Josef | CZE | 1964 | CK Vinohradské Šlapky | Náměšť nad Oslavou |
Ženy III | 102 | Hořejší Jana | CZE | 1974 | GS cyklo team Jistebnice | Opařany |
Muži III. | 11 | Dostál Zdenek | CZE | 1974 | Pelhrimov | Pelhrimov |
Muži IV. | 134 | Hubka Vladimír | CZE | 1966 | Cime MTB Team | Pelhřimov |
Junioři | 97 | Kukla Josef | CZE | 1998 | Velosport Valenta Scott team | Pelhřimov |
Muži I. | 23 | Mikolášek Jan | CZE | 1993 | Miko - Papír Pelhřimov | Pelhřimov |
Muži I. | 98 | ira Tomáš | CZE | 1997 | Velosport valenta scott team | Pelhřimov |
Ženy II | 520 | Cesnaková Milena | CZE | 1985 | Maloja - Rocky Mountain Team | Planá nad Lužnicí |
Ženy I | 22 | Melechová Dominika | CZE | 1992 | Miko Kennel Mushing Počátky | Počátky |
Muži IV. | 523 | Strnad Ladislav | CZE | 1958 | Počátky | Počátky |
Muži IV. | 18 | Kolesa Luděk | CZE | 1961 | Kbely Cycling Team | Praha |
Muži I. | 39 | Šíp David | CZE | 1987 | Cycling Academy Tábor | Praha |
Muži II. | 10 | Gajdošík Jakub | CZE | 1981 | Hoffman a Źižák s.r.o. | Praha 10 |
Muži II. | 151 | Tomandl Pavel | CZE | 1977 | Penguin Team | Praha 7 |
Muži V. | 37 | Svoboda Miroslav | CZE | 1952 | Praha 9 - Kbely | Praha 9 - Kbely |
Muži II. | 125 | Křišťál Martin | CZE | 1977 | Puklice | Puklice |
Muži III. | 109 | Florián Petr | CZE | 1973 | SK Fit Tábor | Radimovice u Želče |
Muži IV. | 129 | Skoták Miroslav | CZE | 1960 | CykloHobby Rynárec | Rynárec |
Ženy I | 40 | Váňová Martina | CZE | 1994 | Velosport Valenta Scott team | Rynárec |
Muži III. | 156 | Novák Petr | CZE | 1973 | KKMC | Slaný |
Muži III. | 116 | Zeman Zdeněk | CZE | 1973 | SK Fit Tábor | Slapy |
Muži I. | 2 | Marek Josef | CZE | 1995 | VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM | Stojčín |
Junioři | 94 | marek Jan | CZE | 1999 | Eurofoam sport team | Stojčín |
Muži II. | 19 | Komma Jakub | CZE | 1982 | Alupol | Tabor |
Muži I. | 525 | Vítů Josef | CZE | 1995 | EUROFOAM SPORT TEAM | Telč |
Muži I. | 42 | Vítů Šimon | CZE | 1997 | UNIQA Jihlava | Telč |
Muži II. | 99 | Smitka Libor | CZE | 1979 | Turovec | Turovec |
Muži V. | 104 | Florián Antonín | CZE | 1949 | SK Fit Tábor | Tábor |
Muži III. | 103 | Florián Antonín | CZE | 1972 | SK Fit Tábor | Tábor |
Muži III. | 32 | Prágr Michal | CZE | 1967 | Cykloklub Chýnov | Tábor |
Muži III. | 144 | Zavadil Libor | CZE | 1975 | Cyklo Atom | Tábor |
Ženy I | 15 | Hrušková Eliška | CZE | 1987 | Prodoli racing team | Týn nad Vltavou |
Muži II. | 88 | Vogal Jan | CZE | 1983 | Třebíč | Třebíč |
Muži IV. | 38 | Šindelář Milan | CZE | 1963 | CK Vinohradské Šlapky | Třebíč |
Muži IV. | 114 | Pittner Jiří | CZE | 1963 | Pohoda bike team | Třešť |
Muži I. | 28 | Pechek Jan | CZE | 1994 | Kola Bakus | Vlasenice |
Muži IV. | 29 | Pechek Vladinír | CZE | 1957 | Pechek team Vlasenice | Vlasenice16 |
Muži III. | 120 | Novák Jiři | CZE | 1976 | Cyklo Hobby Rynárec | Vyškov |
Muži I. | 155 | Hron Ondřej | CZE | 1991 | Včelnička 5 | Včelnička 5 |
Muži III. | 95 | Frecer Leoš | CZE | 1967 | CKK Znojmo | Znojmo |
Muži II. | 524 | suč ivan | CZE | 1986 | restaurace Černy Pták | jindrichuv hradec |
Muži IV. | 30 | pihávek františek | CZE | 1965 | zirovnice | zirovnice |
Muži III. | 106 | Průcha Josef | CZE | 1971 | České Budějovice | České Budějovice |
Muži III. | 16 | Jakeš Tomáš | CZE | 1975 | Prodoli Racing Team | Český Krumlov |
Muži II. | 34 | Soukup Jiří | CZE | 1979 | UDH Číměř | Číměř |
Muži I. | 122 | Lejtnar Martin | CZE | 1989 | Žirovnice | Žirovnice |
Muži I. | 123 | Mišar Jan | CZE | 1989 | Žirovnice | Žirovnice |
Muži II. | 93 | Smrčka Jan | CZE | 1981 | Eurofoam Sport Team | Žirovnice |
start ~ 14:05:00
, 2007 a starší
,
přihlášeno: 41 participants
(
25 of men,
16 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Předžákyně | 397 | Chramostová Ema | CZE | 2007 | | |
Předžáci | 345 | Dohnal Jakub | CZE | 2007 | EON TT Tábor | |
Starší žáci | 342 | Jelínek Marek | CZE | 2003 | CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. | |
Mladší žáci | 384 | Ježek Daniel | CZE | 2005 | KWIK STEP | |
Starší žáci | 385 | Ježek Dominik | CZE | 2003 | KWIK STEP | |
Mladší žáci | 432 | Kotek Jan | CZE | 2005 | Lysolaje | |
Mladší žáci | 390 | Ledecký Vít | CZE | 2005 | NTR Děbolín | |
Starší žákyně | 401 | Mikolášová Linda | CZE | 2003 | | |
Mladší žáci | 347 | Novák Pavel | CZE | 2004 | | |
holky | 429 | Nováková Kristýnka | CZE | 2008 | Cyklo Hobby Rynárec | |
Předžákyně | 405 | Ondečková Tereza | CZE | 2007 | | |
Mladší žáci | 343 | Palouš Ondřej | CZE | 2004 | Bike Team Hroši | |
Mladší žáci | 344 | Palouš Tomáš | CZE | 2004 | Bike Team Hroši | |
Předžáci | 350 | Procházka Martin | CZE | 2006 | | |
Starší žákyně | 402 | Topičová Kristina | CZE | 2003 | | |
Mladší žáci | 407 | Trkola Lukáš | CZE | 2005 | Eurofoam Sport Team | |
holky | 395 | Třečková Šárka | CZE | 2012 | | |
Starší žáci | 382 | Vacovský Oliver | CZE | 2003 | | |
Mladší žáci | 383 | Vacovský Ondřej | CZE | 2005 | Mirasimir | |
Předžáci | 399 | Vašků Jakub | CZE | 2006 | | |
holky | 398 | Vašků Tereza | CZE | 2010 | | |
Starší žáci | 386 | Válek David | CZE | 2002 | Fida | |
Předžákyně | 403 | Řehulková Lucie | CZE | 2007 | | |
Starší žákyně | 387 | Šašková Silvie | CZE | 2003 | Kamenice nad Lipou | |
Elektrokolo muži | 408 | Štenc Miloš | CZE | 1947 | | |
Starší žákyně | 433 | Mráčková Denisa | CZE | 2003 | Cykloklub Chýnov | Chýnov |
Mladší žáci | 532 | Kohár David | CZE | 2005 | Jihlava | Jihlava |
Mladší žákyně | 531 | Bednářová Karolína | CZE | 2004 | LoKa | Kamenice nad Lipou |
holky | 77 | Bednářová Lola | CZE | 2008 | LoKa | Kamenice nad Lipou |
Mladší žáci | 349 | Podhradský Vojtěch | CZE | 2004 | Cyklo team Vlasenice | Kamenice nad Lipou |
Mladší žáci | 430 | Dubšík Jan | CZE | 2004 | MTB Team Nová Včelnice | Nová Včelnice |
Předžáci | 65 | čech Lukáš | CZE | 2007 | RTS Praha | Praha 9 |
Mladší žákyně | 66 | čechová Karolína | CZE | 2004 | RTS Praha | Praha 9 |
Starší žákyně | 346 | Michalová Anna | CZE | 2003 | M SPORT | Rouchovany |
Mladší žáci | 431 | Šimeček David | CZE | 2005 | Cycling Academy Tábor | Sezimovo Ústí |
Předžáci | 435 | Vítů Vaclav | CZE | 2006 | EUROFOAM SPORT TEAM | Telč |
Předžáci | 356 | Houška Jeník | CZE | 2006 | Houškovi Český ráj | Turnov |
Starší žákyně | 410 | Kotrbová Lenka | CZE | 2002 | TJ Spartak Třebíč | Třebíč |
Mladší žáci | 67 | Poleščuk Robert | CZE | 2004 | Zajíčkov | Zajíčkov |
Mladší žákyně | 68 | Poleščuková Anna | CZE | 2005 | Zajíčkov | Zajíčkov |
kluci | 400 | mikolášek Dominik | CZE | 2010 | stranná 36 | stranná 36 |
start ~ 14:10:00
, 2001 a starší
,
přihlášeno: 131 participants
(
98 of men,
33 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Ženy I. hobby | 217 | Blažková Eva | SVK | 1985 | Košice | |
Kadeti | 228 | Boháček Lukáš | CZE | 2001 | Cyklo hobby Rynárec | |
Muži I. hobby | 260 | Chlup Tomáš | CZE | 1993 | Beachwell | |
Muži II. hobby | 270 | Fencl Pavel | CZE | 1966 | Impulsia sport | |
Muži II. hobby | 243 | Fišera Miloš | CZE | 1950 | KPK | |
Muži II. hobby | 282 | Hanus Vlastimil | CZE | 1957 | Cykloteam Vlasenice | |
Ženy II. hobby | 281 | Hanusová Miroslava | CZE | 1961 | Cykloteam Vlasenice | |
Muži II. hobby | 233 | Hejda Jaroslav | CZE | 1968 | Cyklo Hobby Rynádec | |
Kadetky | 278 | Hladovcová Anna | CZE | 2000 | PKJH | |
Kadetky | 277 | Hladovcová Iva | CZE | 2000 | PKJH | |
Muži I. hobby | 205 | Houška Matěj | CZE | 1990 | Cykloteam Vlasenice | |
Muži II. hobby | 208 | Hypš Jaroslav | CZE | 1973 | Cyklo Hobby Rynárec | |
Muži II. hobby | 191 | Hák Tomáš | CZE | 1976 | Cykloteam Božejov | |
Ženy II. hobby | 288 | Karpíšková Lenka | CZE | 1974 | ROOR | |
Muži I. hobby | 190 | Kidora Jan | CZE | 1981 | HTP Žirovnice | |
Muži I. hobby | 261 | Kopeček Václav | CZE | 1979 | Cyklo Hobby Rynárec | |
Muži II. hobby | 251 | Kopřiva Jaromír | CZE | 1967 | | |
Kadeti | 204 | Kršek Adam | CZE | 2000 | Pacov | |
Muži I. hobby | 197 | Kubů Pavel | CZE | 1998 | | |
Kadeti | 202 | Ledecký Filip | CZE | 2001 | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
Muži I. hobby | 214 | Leheiček Jaroslav | CZE | 1981 | Pětikilový datel | |
Ženy I. hobby | 280 | Marková Anna | CZE | 1995 | Bike Team Veselá | |
Muži II. hobby | 196 | Masopust Jiří | CZE | 1968 | Cykloteam Božejov | |
Kadeti | 264 | Michal Jakub | CZE | 2001 | TJ favorit Brno | |
Ženy I. hobby | 203 | Miškufová Juliána | SVK | 1986 | Antonka Team | |
Muži I. hobby | 195 | Nechvíle Jan | CZE | 1999 | Cyklo team Božejov | |
Juniorky | 206 | Nováková Kristýna | CZE | 1998 | GS Cykloteam Jistebnice | |
Muži I. hobby | 236 | Nováček Teodor | CZE | 1979 | | |
Muži I. hobby | 182 | Pechek Milan | CZE | 1986 | Cyklo team Vlasenice | |
Muži II. hobby | 183 | Pechek Pavel | CZE | 1955 | Cykloteam Vlasenice | |
Muži II. hobby | 286 | Pechek Petr | CZE | 1956 | Ostrý Roháč KA | |
Ženy II. hobby | 287 | Petrů Alena | CZE | 1967 | Rodinovské Orlice | |
Muži I. hobby | 229 | Pleticha Karel | CZE | 1978 | Cyklo hobby Rynárec | |
Muži II. hobby | 283 | Smutný Jaroslav | CZE | 1967 | Hasiči Kamenice | |
Kadeti | 186 | Stehlík Mikuláš | CZE | 2001 | JH Cycling | |
Muži II. hobby | 198 | Strašík Karel | CZE | 1957 | Cykloteam Kamenice | |
Ženy I. hobby | 263 | Tomandlová Jitka | CZE | 1978 | Penguin team | |
Muži I. hobby | 189 | Tománek Jan | CZE | 1983 | HTP Žirovnice | |
Muži I. hobby | 258 | Urban Ondřej | CZE | 1999 | Gekom | |
Muži II. hobby | 232 | Vacek Jiří | CZE | 1968 | Cyklo Hobby Rynárec | |
Muži I. hobby | 269 | Velíšek Jan | CZE | 1991 | Pekárna Velíšek | |
Muži II. hobby | 268 | Velíšek Zdeněk | CZE | 1964 | Pekárna Velíšek | |
Ženy I. hobby | 188 | Vinklátová Jana | CZE | 1984 | Svratka | |
Ženy I. hobby | 213 | Voharčíková Lenka | CZE | 1989 | | |
Muži II. hobby | 240 | Vítků Miroslav | CZE | 1970 | Rejoice | |
Muži II. hobby | 225 | kubů roman | CZE | 1973 | GS cyklo team Jistebnice | |
Ženy I. hobby | 227 | procházková Pavla | CZE | 1980 | apex bike mobil tábor | |
Ženy I. hobby | 272 | Čamrová Monika | CZE | 1990 | SK Hronovi | |
Muži I. hobby | 267 | Šiman Vojtěch | CZE | 1991 | Pekárna Velíšek | |
Muži I. hobby | 201 | Šindelář Michal | CZE | 1982 | | |
Muži II. hobby | 271 | Širůček Luboš | CZE | 1964 | K.N.L. | |
Kadeti | 185 | Šiška Ivo | CZE | 2000 | | |
Kadeti | 184 | Šárka Filip | CZE | 2001 | FidaTeam | |
Muži II. hobby | 256 | Žaloudek Jaroslav | CZE | 1960 | | |
Kadetky | 224 | Čejková Šárka | CZE | 2000 | EUROFOAM SPORT TEAM | Batelov |
Muži II. hobby | 192 | Holý Ladislav | CZE | 1972 | Cykloteam Božejov | Božejov |
Muži II. hobby | 193 | Kumžák Josef | CZE | 1967 | Cykloteam Božejov | Božejov |
Muži I. hobby | 194 | Tříska Miroslav | CZE | 1977 | Cykloteam Božejov | Božejov |
Ženy II. hobby | 254 | Mráčková Lenka | CZE | 1973 | Cykloklub Chýnov | Chýnov |
Muži II. hobby | 230 | Mádl Radek | CZE | 1974 | CBC Team | Hluboka nad Vlt |
Muži II. hobby | 76 | Pipek Miroslav | CZE | 1971 | Brunka Silvini | Humpolec |
Muži II. hobby | 241 | Lunáček Dušan | CZE | 1971 | Jihlava | Jihlava |
Muži II. hobby | 257 | Vašíček Zdeněk | CZE | 1955 | HAS Jihlava | Jihlava |
Muži I. hobby | 273 | hanák jakub | CZE | 1985 | Cykloteam Vlasenice | Jihlava |
Muži I. hobby | 249 | Heřmánek Jan | CZE | 1996 | Stavebniny Dek | Jindřichův Hradec |
Muži II. hobby | 221 | Lepič Martin | CZE | 1968 | PRODOLI Racing team | Jindřichův Hradec |
Muži II. hobby | 234 | Pokorný x | CZE | 1951 | Jindřichův Hradec | Jindřichův Hradec |
Ženy II. hobby | 60 | Simandlova Jana | CZE | 1972 | Jindřichův Hradec | Jindřichův Hradec |
Kadetky | 226 | Kubů Pavlína | CZE | 2000 | GS cyklo team Jistebnice | Jistebnice |
Juniorky | 207 | Nováková Nikola | CZE | 1998 | JH Cycling | Jistebnice |
Muži I. hobby | 47 | Houška ml Tomáš | CZE | 1998 | Houškovi Český ráj | Jičín |
Ženy II. hobby | 48 | Houšková Simona | CZE | 1971 | Houškovi Český ráj | Jičín |
Muži I. hobby | 211 | Jirsa Miloš | CZE | 1999 | Kamenice nad Lipou | Kamenice Nad Lipou |
Muži II. hobby | 209 | Jirsa Miloš | CZE | 1971 | Kamenice nad Lipou | Kamenice Nad Lipou |
Muži II. hobby | 51 | Kubíček Vladimír | CZE | 1956 | Sokol Lhota | Kamenice Nad Lipou |
Ženy I. hobby | 58 | Pucandlová Miroslava | CZE | 1985 | Kamenice nad Lipou | Kamenice Nad Lipou |
Muži II. hobby | 200 | Smíšek Bohumil | CZE | 1955 | kamenice nad Lipou | Kamenice Nad Lipou |
Muži I. hobby | 199 | Šiška Pavel | CZE | 1995 | JH Cycling | Kamenice Nad Lipou |
Ženy I. hobby | 275 | Šustrová Zlata | CZE | 1986 | 24MTB Witches | Kamenice Nad Lipou |
Muži I. hobby | 527 | Halada Miroslav | CZE | 1987 | Antonka Team | Kamenice nad Lipou |
Muži II. hobby | 181 | Ira Martin | CZE | 1970 | Kamenice nad Lipou | Kamenice nad Lipou |
Muži II. hobby | 52 | Kubín Jan | CZE | 1961 | Brian Racing Team | Kamenice nad Lipou |
Ženy I. hobby | 276 | Nováková Aneta | CZE | 1981 | Ostrý Roháč Kamenice nad Lipou | Kamenice nad Lipou |
Muži II. hobby | 187 | Papež Stanislav | CZE | 1964 | Kamenice nad Lipou | Kamenice nad Lipou |
Kadetky | 529 | Tučková Aranka | CZE | 2000 | Kamenice nad Lipou | Kamenice nad Lipou |
Muži I. hobby | 530 | Votápek Petr | CZE | 1980 | Kamenice nad Lipou | Kamenice nad Lipou |
Muži II. hobby | 64 | Zhorný Leoš | CZE | 1961 | Kamenice nad Lipou | Kamenice nad Lipou |
Ženy I. hobby | 279 | Houdková Hana | CZE | 1993 | Cycling Team Vodná | Kamenice nad Lipou |
Muži I. hobby | 57 | Prosser Lukáš | CZE | 1993 | Hapina team | Kamenice nad lipou |
Muži II. hobby | 63 | Vávrovský René | CZE | 1972 | Hapina team | Kamenice nad lipou |
Muži II. hobby | 266 | homolka Libor | CZE | 1973 | RBB Invest J. HRADEC | Kamenice nad lupou |
Ženy I. hobby | 216 | Pivcová Bohunka | CZE | 1977 | CT Kardašova Řečice | Kardašova Řečice |
Muži I. hobby | 242 | Fišera Miloš | CZE | 1991 | KPK | Kolín |
Ženy I. hobby | 274 | Kottová Alena | CZE | 1985 | 24 MTB WITCHES | Lukavec |
Muži I. hobby | 231 | Matoušek David | CZE | 1980 | Mrákotín | Mrákotín |
Kadeti | 46 | Grym Tadeáš | CZE | 2001 | GS Cykloteam Jistebnice | Nadějkov |
Muži II. hobby | 262 | Smrčka Jaroslav | CZE | 1949 | Buk Team | Nová Buková |
Ženy I. hobby | 526 | Berounská Eliška | CZE | 1990 | Hobby MTB Nová Včelnice | Nová Včelnice |
Muži II. hobby | 239 | Dubšík Karel | CZE | 1957 | MTB Team Nová Včelnice | Nová Včelnice |
Muži II. hobby | 253 | Staněk Zdeněk | CZE | 1962 | Nová Včelnice | Nová Včelnice |
Muži I. hobby | 245 | Koubík Daniel | CZE | 1995 | Pacov | Pacov |
Muži II. hobby | 244 | Koubík Stanislav | CZE | 1970 | Pacov | Pacov |
Kadeti | 246 | Koubík Vít | CZE | 2001 | Pacov | Pacov |
Muži I. hobby | 237 | Mrkvica Tomáš | CZE | 1977 | Tombikeservis Pacov | Pacov |
Ženy I. hobby | 238 | Mrkvicová Jitka | CZE | 1980 | Tombikeservis Pacov | Pacov |
Muži II. hobby | 250 | Brychca Antonín | CZE | 1975 | Cyklo Hobby Rynárec | Pelhřimov |
Ženy I. hobby | 59 | Rohová Lucie | CZE | 1988 | Cyklo hobby Rynárec | Pelhřimov |
Muži I. hobby | 218 | Houška Jiří | CZE | 1992 | Cykloteam Vlasenice | Popelín |
Muži II. hobby | 285 | Manás Josef | CZE | 1968 | Rodinov | Rodinov |
Muži II. hobby | 284 | Vágner Robert | CZE | 1973 | Rodinov | Rodinov |
Muži II. hobby | 62 | Váňa Zdeněk | CZE | 1964 | Cyklo Hobby Rynárec | Rynárec |
Kadeti | 61 | Váňa Zdeněk | CZE | 2002 | Cyklo Hobby Rynárec | Rynárec |
Ženy I. hobby | 255 | Skotáková Petra | CZE | 1986 | Cykllo Hobby Rynárec | Rynárec 164 |
Muži I. hobby | 49 | Hyšpler Robin | CZE | 1986 | PRODOLI racing team | Týn Nad Vltavou |
Muži II. hobby | 235 | Osadčí Pavel | CZE | 1956 | Galaxy Cyklošvec | Týn Nad Vltavou |
Muži II. hobby | 53 | Kunc Milan | CZE | 1954 | Sokol Těmice | Těmice |
Muži I. hobby | 248 | Prášil David | CZE | 1989 | JUVENA Dráchov | Těmice |
Muži I. hobby | 289 | SRP ZDENĚK | CZE | 1981 | TŘEŠT | TŘEŠT |
Ženy I. hobby | 215 | Mrázková Jitka | CZE | 1990 | Evolution Gym | Vlasenice |
Muži II. hobby | 55 | Pechek Petr | CZE | 1965 | Vlasenice | Vlasenice |
Muži II. hobby | 50 | Krejča Zdeněk | CZE | 1968 | Cycling Team Vodná | Vodná |
Muži II. hobby | 54 | Mihalík Zdenek | CZE | 1965 | Znojmo | Znojmo |
Muži II. hobby | 220 | Pavelka Vladimír | CZE | 1950 | CKK Znojmo | Znojmo |
Muži II. hobby | 223 | Svoboda Leoš | CZE | 1963 | Ck Kyjovice | Znojmo |
Ženy II. hobby | 222 | Svobodová Jarmila | CZE | 1965 | Premium hotel Znojmo | Znojmo |
Muži II. hobby | 219 | Šaroun Libor | CZE | 1973 | Premium hotel Znojmo | Znojmo |
Muži II. hobby | 528 | podhradský Milan | CZE | 1975 | Cykloteam Vlasenice | kamenice nad lipou |
Muži II. hobby | 265 | Dvořák Petr | CZE | 1974 | Velo Dvořák | ČESKÉ BUDĚJOVICE |
Muži I. hobby | 210 | Jirsa Marek | CZE | 1999 | Častrov | Častrov |
Muži II. hobby | 56 | Pexa Martin | CZE | 1974 | VIKI team | České Budějovice |
Muži II. hobby | 252 | Horký Miroslav | CZE | 1974 | JH Cycling | Žďár |
start ~ 14:10:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 5 participants
(
5 of men,
of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Tandemy | 247 | Prosser Krikava Matěj Jakub | CZE | 1997 | Hapina Team | |
Tandemy | 259 | Vítů Josef a Helena | CZE | 1972 | Eurofoam Team | |
Tandemy | 12 | Dvořák Karel | CZE | 1969 | Čistý sport | Hluboká Nad Vltavou |
Tandemy | 73 | Dvořák Karel | CZE | 1969 | Čistý sport | Hluboká Nad Vltavou |
Tandemy | 212 | Krejča - Pechek Jiří - Tomáš | CZE | 1957 | Cyklotým Lhota - Vlasenice | Kamenice nad Lipou |
start ~ 14:20:00
, 2007 a starší
start ~ 14:20:04
, 2010 a mladší
,
přihlášeno: 19 participants
(
11 of men,
8 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
kluci | 355 | Houška Robin | CZE | 2012 | Houškovi | |
holky | 436 | Houšková Terezka | CZE | 2011 | | |
kluci | 353 | Kolafa Denis | CZE | 2011 | | |
kluci | 438 | Michal Martin | CZE | 2010 | | |
holky | 404 | Ondečková Zuzana | CZE | 2011 | | |
holky | 393 | Smíšková Andrea | CZE | 2010 | MTB Zlomený Malíček | |
holky | 351 | Soukupová Stela | CZE | 2011 | Číměř | |
kluci | 394 | Třeček Šimon | CZE | 2014 | Antonka | |
holky | 396 | Třečková Marie | CZE | 2014 | | |
kluci | 354 | Zedníček Cyril | CZE | 2012 | Zedníček | |
kluci | 437 | smrčka Matyáš | CZE | 2013 | Eurofoam Sport Team | |
kluci | 533 | Bušta Michal | CZE | 2011 | Dobšice | Dobšice |
kluci | 392 | Smíšek Jakub | CZE | 2013 | Slovan Kamenice N. L. | Kamenice |
kluci | 391 | Strašík Jan | CZE | 2012 | Kamenic nad Lipou | Kamenice Nad Lipou |
holky | 357 | Mazancová Veronika | CZE | 2015 | Vlasenický páni | Lhota-vlasenice |
kluci | 69 | Kolaja Bedřich | CZE | 2013 | LOKO Trutnov | Liberec |
holky | 406 | Trkolová Zuzana | CZE | 2010 | Eurofoam Sport Team | Počátky |
holky | 71 | Šebestová Veronika | CZE | 2012 | Skuhrováci | Skuhrov |
kluci | 70 | Šalanda Adam | CZE | 2010 | Patry cycling team Třešť | Třešť |
start ~ 14:28:06
, 2008 - 2009
,
přihlášeno: 7 participants
(
6 of men,
1 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
kluci | 389 | Trachta Kryštof | CZE | 2010 | Sokol Vršovice | |
kluci | 388 | Trachta Tadeáš | CZE | 2009 | Sokol Vršovice | |
Předžáci | 348 | Novák Filip | CZE | 2007 | Kamenice | Kamenice |
kluci | 434 | Kruntorád Petr | CZE | 2009 | Skuhrováci | Skuhrov |
kluci | 428 | Maxera Filip | CZE | 2009 | G.Benedikt Švec cykloteam Želeč | Soběslav |
kluci | 409 | Čelustka Vlastimil | CZE | 2011 | Vlasenice | Vlasenice |
holky | 352 | Soukupová Adéla | CZE | 2009 | Číměř | Číměř |