maraton

kolobky

results

O trofej střelené vlčice

2022-04-30 Rýmařov 

announcement

registration

start list

results

Předžáci 2km total: 15 , men : 7, women: 8, kluci: 7, holky: 8 [html] [pdf] [csv]
Žáci 4km total: 14 , men : 7, women: 7, kluci: 7, holky: 7 [html] [pdf] [csv]
Kadeti 6km total: 14 , men : 5, women: 9, kluci: 5, holky: 9 [html] [pdf] [csv]
Hobby 6km total: 19 , men : 8, women: 11, Muži: 8, Ženy: 11 [html] [pdf] [csv]
Hlavní závod žen 12km total: 16 , men : 1, women: 15, mimoSoutez: 1, juniorky: 4, seniorky: 5, masters ženy: 4, veteránky: 1, ultraveteránky: 1 [html] [pdf] [csv]
Hlavní závod mužů 18km total: 24 , men : 24, women: 0, junioři: 5, senioři: 4, master: 6, veteráni: 5, ultraveteráni: 4 [html] [pdf] [csv]

result list Předžáci 2km

start ~ 13:19:59

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [ 130 ] Ondra Kroutil 2014 CZE Ski Rýmařov 06:23.4
2 1 / holky [ 140 ] Viktorie Zábranská 2013 CZE Team Rio 06:30.9 00:07.5
3 2 / holky [ 136 ] Ema Štěpaníková 2014 CZE Ski Rýmařov 06:47.1 00:23.7
4 3 / holky [ 137 ] Stefanie Laura Tribelhorn 2013 CZE Jebliny Z Bruntálu 06:58.5 00:35.1
5 2 / kluci [ 128 ] David Dvořáček 2014 CZE Atletika Rýmařov 07:30.5 01:07.1
5 4 / holky [ 129 ] Barbora Gromusová 2014 CZE Ski Rýmařov 07:30.5 01:07.1
7 5 / holky [ 138 ] Sofie Valová 2014 CZE Ski Rýmařov 07:42.1 01:18.7
8 6 / holky [ 135 ] Marie Šopíková 2015 CZE Rýmařov 08:00.4 01:37.0
9 3 / kluci [ 131 ] Viktor Lašák 2016 CZE Ski Rýmařov 08:02.1 01:38.7
10 4 / kluci [ 127 ] Vincent Bazgier 2014 CZE Lašťany 08:50.3 02:26.9
11 7 / holky [ 126 ] Barbora Volková 2014 CZE Rýmařov 09:22.2 02:58.8
12 8 / holky [ 139 ] Viktorie Valová 2016 CZE Ski Rýmařov 09:55.8 03:32.4
13 5 / kluci [ 133 ] Kristián Mihulka 2016 CZE Tj Sokol Kunvald 10:00.8 03:37.4
14 6 / kluci [ 134 ] Jiří Řeháček 2016 CZE Bítov 10:44.5 04:21.1
DNS / kluci [ 132 ] Viktor Martinka 2014 CZE Ski Rýmařov

result list Žáci 4km

start ~ 13:34:37

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [ 228 ] Richard Pešek 2011 CZE Třista60, Rožnov Pod Radhoštěm 10:18.1
2 1 / holky [ 219 ] Anna Fryblíková 2011 CZE Kostka Racing 11:07.0 00:48.9
3 2 / holky [ 220 ] Eleni Juřátková 2011 CZE Fenix Ski Team Jeseník 11:19.6 01:01.5
4 3 / holky [ 222 ] Michaela Kráčmarová 2012 CZE KOSTKA Racing z.s. 11:20.6 01:02.5
5 2 / kluci [ 231 ] Kryštof Vystrčil 2012 CZE Kostka Racing 11:28.9 01:10.8
6 3 / kluci [ 225 ] Adam Lašák 2012 CZE Kostka Racing 12:01.6 01:43.5
7 4 / kluci [ 230 ] Vít Vinohradník 2011 CZE Kostka Racing 12:23.7 02:05.6
8 5 / kluci [ 229 ] Matyáš Svoboda 2012 CZE Kostka Racing 12:24.1 02:06.0
9 4 / holky [ 226 ] Ellen Lemstrová 2010 CZE Kostka Racing 13:13.0 02:54.9
10 5 / holky [ 232 ] Michelle Kappelová 2011 CZE Stará Ves 14:08.1 03:50.0
11 6 / holky [ 218 ] Sára Dratvová 2012 CZE Jebliny Z Bruntálu 15:11.8 04:53.7
12 6 / kluci [ 233 ] Viktor Bazgier 2012 CZE Lašťany 16:14.0 05:55.9
DNS / holky [ 227 ] Ester Lemstrová 2012 CZE Kostka Racing
DNS / kluci [ 217 ] Jakub Barusel 2010 CZE Kostka Racing

result list Kadeti 6km

start ~ 13:59:13

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [ 207 ] Šimon Kroutil 2008 CZE Kostka Racing 13:07.4
2 2 / kluci [ 212 ] Marek Sázel 2007 CZE Kostka Racing 13:49.3 00:41.9
3 3 / kluci [ 213 ] Jan Vinohradník 2008 CZE Kostka Racing 13:52.7 00:45.3
4 4 / kluci [ 206 ] Filip Krečmer 2009 CZE Kostka Racing 14:04.8 00:57.4
5 1 / holky [ 205 ] Anna Kráčmarová 2009 CZE KOSTKA Racing z.s. 14:18.7 01:11.3
6 2 / holky [ 211 ] Veronika Rožňáková 2008 CZE Kostka Racing 14:28.6 01:21.2
7 5 / kluci [ 214 ] Jakub Vystrčil 2008 CZE Kostka Racing 14:47.5 01:40.1
8 3 / holky [ 216 ] Petra Zahradníková 2008 CZE Kostka Racing 15:16.9 02:09.5
9 4 / holky [ 204 ] Lucie Jurčáková 2007 CZE Feje 16:07.5 03:00.1
10 5 / holky [ 209 ] Eva Lemstrová 2008 CZE Kostka Racing 17:07.3 03:59.9
11 6 / holky [ 215 ] Sára Zábranská 2009 CZE Team Rio 17:51.0 04:43.6
12 7 / holky [ 203 ] Tereza Hnilová 2008 CZE Team Rio 17:56.2 04:48.8
13 8 / holky [ 202 ] Klára Citová 2008 CZE Team Rio 18:57.6 05:50.2
DNS / holky [ 201 ] Daniela Bolečková 2009 CZE Tj Sokol Kunvald

result list Hobby 6km

start ~ 14:00:31

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Muži [ 48 ] Tomáš Gromus 1976 CZE Kolečkové Lyže Tomski.cz 14:50.2
2 2 / Muži [ 66 ] David Zábranský 1977 CZE Team Rio 15:27.5 00:37.3
3 3 / Muži [ 58 ] Roman Macura 1973 CZE Vápenná 16:21.2 01:31.0
4 1 / Ženy [ 49 ] Kateřina Galušková 1979 CZE Feje 16:33.1 01:42.9
5 4 / Muži [ 50 ] Vojtěch Řeháček 1992 CZE Bítov 16:41.1 01:50.9
6 2 / Ženy [ 54 ] Tereza Dvořáková 1987 CZE Skk Lipenští Draci 16:54.2 02:04.0
7 5 / Muži [ 51 ] Josef Hlaváč 2004 CZE Krnov 18:00.6 03:10.4
8 3 / Ženy [ 56 ] Barbora Gromusová 1979 CZE Ski Rýmařov 18:02.6 03:12.4
9 4 / Ženy [ 55 ] Kateřina Gebauerová 2005 CZE Háj Ve Slezsku 18:06.0 03:15.8
10 6 / Muži [ 65 ] Vojtěch Volek 2010 CZE Biatlon Břidličná 18:49.2 03:59.0
11 7 / Muži [ 67 ] Míchal Štěpaník 1979 CZE Biatlon Břidličná 19:05.2 04:15.0
12 5 / Ženy [ 69 ] Veronika Štěpaníková 2008 CZE Biatlon Břidličná 19:26.7 04:36.5
12 5 / Ženy [ 60 ] Anežka Anna Poláková 2008 CZE Biatlon Břidličná 19:26.7 04:36.5
14 7 / Ženy [ 53 ] Lenka Dohnalová 1989 CZE Olomouc 20:02.9 05:12.7
15 8 / Ženy [ 68 ] Marcela Štěpaníková 1985 CZE Biatlon Břidličná 20:10.9 05:20.7
16 9 / Ženy [ 61 ] Jana Roudná 1973 CZE Biatlon Břidličná 20:18.5 05:28.3
17 10 / Ženy [ 62 ] Anna Slovenčíková 2012 CZE Kostka Racing Team 25:07.1 10:16.9
18 11 / Ženy [ 63 ] Jarmila Slovenčíková 1980 CZE Kostka Racing Team 25:07.2 10:17.0
DNS / Muži [ 52 ] Patrik Bůžek 2007 CZE Háj Ve Slezsku

result list Hlavní závod žen 12km

start ~ 14:57:17

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / seniorky [ 101 ] Andrea Zbožková 2001 CZE TŘista60 28:43.9 13:57.8 (1) splits
2 1 / juniorky [ 113 ] Amálie Vinohradníková 2005 CZE Kostka Racing 29:47.5 01:03.6 14:30.3 (2) splits
3 1 / masters ženy [ 114 ] Věra Vybíralová 1973 CZE Kostka Racing 30:20.6 01:36.7 14:55.3 (3) splits
4 2 / juniorky [ 106 ] Bára Macurová 2006 CZE Feje 31:02.4 02:18.5 15:15.0 (5) splits
5 3 / juniorky [ 111 ] Klára Slováková 2005 CZE Kostka Racing 31:26.6 02:42.7 15:11.1 (4) splits
6 2 / seniorky [ 108 ] Barbora Nováková 1983 CZE Tj Sokol Kunvald 31:34.4 02:50.5 15:46.0 (6) splits
7 2 / masters ženy [ 103 ] Jana Havlíková 1978 CZE Kostka Racing 32:29.2 03:45.3 15:59.6 (7) splits
8 3 / seniorky [ 112 ] Daniela Veselá 1984 CZE Dolní Roveň 33:45.4 05:01.5 16:42.0 (8) splits
9 3 / masters ženy [ 104 ] Eva Hlaváčová 1973 CZE Krnov 34:19.3 05:35.4 17:06.4 (10) splits
10 4 / masters ženy [ 116 ] Zuzana Šafránková 1981 CZE Bokolobka Tým Ostrava 35:23.1 06:39.2 17:03.4 (9) splits
11 1 / veteránky [ 110 ] Linda Slovenčíková 1971 CZE Vizovice 36:42.0 07:58.1 17:54.2 (11) splits
12 1 / mimoSoutez [ 57 ] Petr Hrušecký 1969 CZE Jedeme Spolu 49:45.6 21:01.7 23:54.1 (12) splits
13 4 / seniorky [ 70 ] Miluše Žáčková 1990 CZE Top Fans 49:47.8 21:03.9 23:55.9 (13) splits
14 5 / seniorky [ 64 ] Jana Syručková 1990 CZE Top Fans - Zelený Mor 49:58.5 21:14.6 24:15.9 (14) splits
DNS / juniorky [ 115 ] Adéla Zapletalová 2006 CZE 1.kk Lipník Nad Bečvou
DNS / ultraveteránky [ 102 ] Ivana Dvořáková 1962 CZE Skk Lipenští Draci

result list Hlavní závod mužů 18km

start ~ 15:41:36

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / senioři [ 1 ] Roman Matyáš 2002 CZE Trista60 37:48.6 11:31.7 (1) 24:36.0 (1) splits
2 1 / junioři [ 3 ] Tomáš Sedlář 2004 CZE Kostka Racing 38:20.4 00:31.8 11:40.4 (2) 25:09.0 (2) splits
3 2 / junioři [ 5 ] Ondřej Baslar 2004 CZE Kostka Racing 39:10.3 01:21.7 12:12.1 (3) 25:46.5 (3) splits
4 1 / master [ 22 ] Vladimír Ondruška 1976 CZE Bkg 40:23.5 02:34.9 12:38.8 (5) 26:34.4 (4) splits
5 2 / master [ 23 ] Richard Pešek 1974 CZE Třista60, Rožnov Pod Radhoštěm 40:58.0 03:09.4 12:30.6 (4) 26:46.8 (5) splits
6 1 / veteráni [ 17 ] Patrik Krečmer 1972 CZE Kostka Racing 41:41.6 03:53.0 13:09.3 (6) 27:28.7 (6) splits
7 2 / veteráni [ 30 ] Miloslav Bárta 1969 CZE Jafiduto 1984 42:15.9 04:27.3 13:16.6 (8) 27:43.3 (7) splits
8 2 / senioři [ 14 ] Michal Hrbáč 1987 CZE Koloběžky Opava 42:29.2 04:40.6 13:31.7 (10) 28:12.0 (10) splits
9 3 / master [ 6 ] Petr Bezchleba 1978 CZE Kostka Racing Team 42:37.7 04:49.1 13:19.3 (9) 28:10.2 (9) splits
10 3 / junioři [ 15 ] Jakub Kobak 2006 CZE Kostka Racing 43:11.5 05:22.9 13:14.0 (7) 27:46.9 (8) splits
11 4 / master [ 16 ] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE Kostka Racing 44:59.6 07:11.0 13:38.2 (11) 29:13.6 (11) splits
12 3 / senioři [ 26 ] David Sedláček 1988 CZE Skk Lipenští Draci 46:22.5 08:33.9 15:05.1 (15) 31:00.0 (12) splits
13 5 / master [ 18 ] Martin Mihulka 1979 CZE Tj Sokol Kunvald 48:26.9 10:38.3 14:58.7 (13) 32:08.1 (13) splits
14 3 / veteráni [ 20 ] Josef Novotný 1971 CZE Chudčice 48:49.4 11:00.8 15:00.7 (14) 32:18.3 (15) splits
15 4 / veteráni [ 29 ] Antonín Zálešák 1966 CZE Bokolobka Tým Ostrava 48:54.6 11:06.0 14:57.2 (12) 32:10.9 (14) splits
16 6 / master [ 7 ] Karel Theodor Borovička 1978 CZE Dolní Roveň 50:57.6 13:09.0 15:57.4 (17) 33:30.8 (16) splits
17 1 / ultraveteráni [ 19 ] Jiří Novotný 1961 CZE Bokolobka Team 51:32.3 13:43.7 15:44.8 (16) 33:46.1 (17) splits
18 5 / veteráni [ 28 ] Dušan Slovenčík 1969 CZE Vizovice 56:44.4 18:55.8 17:28.0 (18) 36:52.1 (18) splits
19 4 / senioři [ 8 ] Václav Boža 1996 CZE Bokolobka Tým Ostrava 01:00:39.5 22:50.9 17:55.0 (19) 37:40.3 (19) splits
20 2 / ultraveteráni [ 12 ] Jindřich Fridrich 1957 CZE Ostrava 01:01:27.0 23:38.4 19:02.3 (20) 40:06.6 (20) splits
21 3 / ultraveteráni [ 11 ] Karel Dvořák 1959 CZE Skk Lipenští Draci 01:02:49.1 25:00.5 19:05.1 (21) 40:50.0 (21) splits
22 4 / ultraveteráni [ 13 ] Mirosław Gliszczyński 1956 POL Megahulajka 01:09:48.3 31:59.7 20:45.6 (22) 45:13.4 (22) splits
DNS / junioři [ 9 ] Eduard Casciani 2005 CZE Kostka Racing
DNS / junioři [ 24 ] František Sázel 2005 CZE Kostka Racing