maraton

mtb

results

Nova Cup Stolové hory

2017-05-14 Machov 

results

trasa A total: 112, men : 108, women: 4, AM30: 20, AM40: 28, AM50: 42, AM60: 17, AM60 : 0, AW30: 1, AW40: 1, AW50: 2, AM60+: 1 [html] [pdf] [csv]
Minižáci 1 total: 20, men : 13, women: 7, Muži: 13, Ženy: 7 [html] [pdf] [csv]
Minižáci 2 total: 13, men : 10, women: 3, Muži: 10, Ženy: 3 [html] [pdf] [csv]
Mladší žáci total: 18, men : 8, women: 10, Muži: 7, Ženy: 11 [html] [pdf] [csv]
Předškoláci - odrážedla total: 11, men : 5, women: 6, odrážedla: 11 [html] [pdf] [csv]
Předškoláci - kola total: 9, men : 4, women: 5, Předškoláci: 4, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 5, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf] [csv]
trasa B total: 104, men : 86, women: 18, JB: 6, BM30: 17, BM40: 22, BM50: 22, BM60: 15, BM60 : 0, JWB: 2, BW30: 4, BW40: 7, BW50: 5, BW50 : 0, BM60+: 4 [html] [pdf] [csv]
Koloběžky na trase B total: 4, men : 4, women: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
Nova jízda total: 27, men : 18, women: 9, Starší žáci: 10, Muži: 8, Starší žákyně: 3, Ženy: 6 [html] [pdf] [csv]
Koloběžky na trase Nova total: 2, men : 2, women: 0, Muži: 2, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]

result list trasa A

start ~ 10:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / AM30 [176] Marek Rauchfuss 1990 CZE Hlinsko 03:21:50.7
2 2 / AM30 [180] Jakub Šilar 1989 CZE VELOCENTRUM-STRATOS AUTO 03:22:38.3 00:47.5
3 3 / AM30 [4] Filip Adel 1990 CZE superior MTB team 03:24:59.4 03:08.7
4 1 / AM40 [2] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 03:25:00.1 03:09.3
5 2 / AM40 [47] Tomáš Brendl 1986 CZE STRATOS AUTO 03:33:37.7 11:46.9
6 4 / AM30 [158] Lubomír Petruš 1990 CZE Ethic Sport 03:35:01.9 13:11.1
7 5 / AM30 [7] Adam Lavička 1995 CZE GHOST team 03:35:12.8 13:22.0
8 3 / AM40 [91] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 03:41:01.9 19:11.2
9 1 / AM50 [246] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 03:43:42.1 21:51.3
10 4 / AM40 [49] Lukáš Čáp 1984 CZE HSK - cycling team 03:45:28.0 23:37.2
11 2 / AM50 [1] Jan Hruška 1975 CZE GHOST team 03:47:08.8 25:18.0
12 5 / AM40 [159] Tomáš Kechrt 1981 CZE IN-life 03:48:04.9 26:14.1
13 6 / AM30 [255] Miroslav Uhlíř 1990 CZE CYKLO PROFI 03:48:32.3 26:41.5
14 6 / AM40 [229] Jaruch Lecnar 1983 CZE Pitrs bikes 03:52:27.9 30:37.1
15 3 / AM50 [23] Jiří Zárybnický 1976 CZE CK Vinohradské Šlapky 03:52:28.4 30:37.7
16 7 / AM30 [161] Pavel Jirásek 1992 CZE GIANT Pitrs bikes 03:57:18.5 35:27.8
17 7 / AM40 [253] Štěpán Trmata 1978 CZE Czech Tallboys 03:59:15.0 37:24.2
18 8 / AM30 [237] Michal Řada 1989 CZE Redfrog Conkline Bikeinvest 04:01:53.1 40:02.3
19 8 / AM40 [156] miroslav kadlec 1978 CZE veloservis pešek 04:02:15.1 40:24.3
20 1 / AM60 [110] Jiří Míl 1966 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 04:02:52.2 41:01.4
21 9 / AM40 [164] Petr Nagy 1978 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 04:04:47.1 42:56.3
22 4 / AM50 [245] tomáš strnad 1972 CZE INS ATELIER NÁCHOD 04:05:15.9 43:25.1
23 5 / AM50 [244] marek strnad 1972 CZE INS ATELIER NÁCHOD 04:05:33.8 43:43.0
24 2 / AM60 [211] Karel Bernard 1967 CZE INS ATELIER NÁCHOD 04:11:20.2 49:29.5
25 3 / AM60 [175] Jiří Rieger 1962 CZE Strážné 04:13:08.3 51:17.5
26 10 / AM40 [18] Radek Sušír 1979 CZE TRUXXXIK cycling 04:13:54.8 52:04.0
27 6 / AM50 [165] Ondřej Semerád 1974 CZE SK PRIMA Polička 04:16:39.7 54:48.9
28 9 / AM30 [215] Lukáš Flégl 1993 CZE Symbio+ BMC 04:18:00.3 56:09.6
29 11 / AM40 [251] Radek šolc 1985 CZE cyklotrenink.com 04:20:16.3 58:25.6
30 12 / AM40 [182] Vladimír Vaněk 1983 CZE HSK cycling team 04:20:54.3 59:03.5
31 13 / AM40 [181] Roman Šťastný 1979 CZE Rockmachine-Cyklomax 04:21:04.0 59:13.2
31 13 / AM40 [222] Antonín Hodr 1987 CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 04:21:04.0 59:13.2
33 15 / AM40 [262] Michal Vrbský 1978 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 04:22:07.1 01:00:16.3
34 16 / AM40 [225] Martin Klapal 1987 CZE Indigo cycling team 04:22:08.1 01:00:17.3
35 7 / AM50 [179] Petr Pinkava 1977 CZE Náchod 04:22:09.3 01:00:18.6
36 17 / AM40 [210] martin bartoš 1979 CZE bike sport team mohelnice 04:22:11.2 01:00:20.4
37 10 / AM30 [170] Jaroslav Vymětalík 1991 CZE Cyklo Profi 04:23:00.6 01:01:09.8
38 8 / AM50 [206] Pavel Vondrouš 1974 CZE CYKLO PROFI 04:23:55.6 01:02:04.9
39 9 / AM50 [232] Radim Neuman 1977 CZE CYKLO PROFI 04:26:30.9 01:04:40.1
40 11 / AM30 [218] Jan Fulka 1988 CZE GIANT Pitrs bikes 04:27:11.6 01:05:20.8
41 4 / AM60 [155] Petr Daňsa 1967 CZE Doudleby nad Orlicí 04:28:09.4 01:06:18.6
42 18 / AM40 [250] Petr Škoda 1983 CZE INS Ateliér Náchod 04:28:43.2 01:06:52.5
43 10 / AM50 [157] Jiri Kubec 1977 CZE Cyklo Tony 04:29:42.9 01:07:52.2
44 12 / AM30 [101] Jiří Záliš 1988 CZE Bezděkov nad Metují 04:29:47.8 01:07:57.1
45 19 / AM40 [213] Martin Fikar 1983 CZE BAKAKO Nová Paka 04:30:16.8 01:08:26.0
46 20 / AM40 [249] Michal Široký 1979 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 04:31:32.3 01:09:41.5
47 11 / AM50 [235] Jarda Přibyl 1970 CZE Nevix Team 04:31:33.2 01:09:42.4
48 13 / AM30 [265] Vojtěch Mikuláš 1996 CZE Dlouhá Třebová 04:32:34.4 01:10:43.6
49 12 / AM50 [167] Petr Říha 1974 CZE PSCycling Hradec Králové 04:33:05.3 01:11:14.5
50 13 / AM50 [252] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pítrs bikes 04:33:21.7 01:11:31.0
51 14 / AM50 [230] Josef Lelek 1971 CZE INS-Náchod 04:34:26.4 01:12:35.7
52 21 / AM40 [234] Jaroslav Prokop 1983 CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 04:37:13.3 01:15:22.5
53 22 / AM40 [221] Martin Hloušek 1982 CZE HO ŠTIKA 04:40:55.2 01:19:04.4
54 15 / AM50 [243] Jiří Souček 1970 CZE Cyklo ATOM cycling team 04:41:29.1 01:19:38.3
55 16 / AM50 [171] Jan Vaňous 1973 CZE KarbonMajster Team 04:42:28.2 01:20:37.4
56 1 / AW30 [14] Lenka Fridrichová 1994 CZE GHOST team 04:42:30.9 01:20:40.2
57 17 / AM50 [247] Jaroslav Svoboda 1971 CZE INS Ateliér Náchod 04:42:31.6 01:20:40.8
58 18 / AM50 [266] Dušan Waldecker 1972 CZE INS Ateliér Náchod 04:42:44.1 01:20:53.4
59 5 / AM60 [174] Miroslav Kraus 1966 CZE Lázně Bělohrad 04:43:26.2 01:21:35.5
60 19 / AM50 [207] Láďa Voříšek 1977 CZE CYKLO PROFI 04:44:00.2 01:22:09.4
61 14 / AM30 [169] Aleš Schejbal 1991 CZE Doudleby nad Orlicí 04:48:46.2 01:26:55.4
62 20 / AM50 [261] Jiří Vokoun 1972 CZE Červený Kostelec 04:48:57.1 01:27:06.3
63 6 / AM60 [216] Aleš Flégl 1963 CZE Silvini R2 Sport 04:49:22.7 01:27:32.0
64 21 / AM50 [224] Ondřej Kaplan 1974 CZE SDH Vysoká u Holic 04:50:41.5 01:28:50.8
65 23 / AM40 [217] Lukáš Frýba 1982 CZE Curly family 04:50:55.9 01:29:05.1
66 22 / AM50 [160] Jaroslav Bartušek 1970 CZE Chrudim 04:54:20.5 01:32:29.8
67 23 / AM50 [173] JIŘÍ MENŠÍK 1974 CZE Jasný Sokol 04:55:17.6 01:33:26.8
68 24 / AM50 [168] Karel Slavík 1974 CZE MTB Spartak Vrchlabí 04:55:31.0 01:33:40.2
69 25 / AM50 [163] Daniel Máša 1974 CZE Six Monkeys 04:59:47.1 01:37:56.3
70 7 / AM60 [256] Roman Vacek 1964 CZE Pomalu, ale jistě! 05:02:42.6 01:40:51.8
71 1 / AM60+ [48] Jiří Slabý 1956 CZE CTM SILVINI R2 Sport 05:04:20.0 01:42:29.2
72 26 / AM50 [73] Richard Hrzán 1972 CZE CTM SILVINI R2 Sport 05:04:21.3 01:42:30.5
73 24 / AM40 [263] Ondřej Zámečník 1979 CZE Šumík team 05:05:54.3 01:44:03.6
74 25 / AM40 [241] Martin Slezák 1984 CZE Bike Team KC Jaroměř 05:06:22.9 01:44:32.2
75 8 / AM60 [162] Aleš Morávek 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:08:13.8 01:46:23.0
76 9 / AM60 [76] Josef Jirman 1964 CZE Broumov 05:08:26.8 01:46:36.1
77 27 / AM50 [79] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 05:09:23.3 01:47:32.5
78 28 / AM50 [240] Josef Slavík 1976 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 05:10:46.3 01:48:55.5
79 15 / AM30 [214] Vojtěch Filip 1988 CZE Cyklo ATOM cycling team 05:10:58.8 01:49:08.0
80 10 / AM60 [78] Josef Kosek 1963 CZE MTB Heřmánkovice 05:10:59.7 01:49:08.9
81 16 / AM30 [423] Jan Vít 1989 CZE Úpice 05:11:22.2 01:49:31.4
82 29 / AM50 [178] Jiří Král 1977 CZE Záměl 05:11:24.6 01:49:33.8
83 11 / AM60 [236] Sláva Rak 1965 CZE Alfa team Hořice 05:14:01.6 01:52:10.8
84 30 / AM50 [343] Jan Hurák 1976 CZE SK Donocykl Vysoké Mýto 05:15:15.5 01:53:24.8
85 31 / AM50 [67] Tomáš Hájek 1974 CZE Malšova lhota 05:15:40.9 01:53:50.1
86 32 / AM50 [233] Martin Ondráček 1973 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 05:15:58.8 01:54:08.0
87 12 / AM60 [55] Zdeněk Borůvka 1965 CZE Jerrysport team 05:17:54.7 01:56:03.9
88 26 / AM40 [223] Michal Jurásek 1978 CZE Heřmánkovice 05:22:32.1 02:00:41.4
89 33 / AM50 [166] Richard Stejskal 1975 CZE AC Údolí hladu HK 05:22:51.2 02:01:00.4
90 34 / AM50 [177] Vít Mráz 1974 CZE INS Ateliér Náchod 05:24:01.5 02:02:10.8
91 35 / AM50 [254] Pavel Tůma 1968 CZE INS Atelier Náchod 05:24:41.4 02:02:50.6
92 1 / AW40 [153] Petra Fortelná 1984 CZE AUTENTICBIKE TŘEBÍČ 05:24:41.7 02:02:50.9
93 17 / AM30 [121] Martin Hornych 1988 CZE Meziměstí 05:25:52.5 02:04:01.7
94 36 / AM50 [228] jiří kučera 1977 CZE dolni roven 05:28:29.1 02:06:38.3
95 37 / AM50 [257] Vít Vacenovský 1968 CZE KT Tryskomyš 05:32:22.5 02:10:31.7
96 38 / AM50 [264] Jiří Žák 1969 CZE The EnTourist 05:45:03.8 02:23:13.0
97 18 / AM30 [151] Jan Janura 1989 CZE Tábor 05:49:03.9 02:27:13.1
98 39 / AM50 [150] Pavel Hejna 1969 CZE Velké Poříčí 05:49:04.7 02:27:14.0
99 40 / AM50 [194] Vladimír Vodochodský 1972 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 05:50:07.4 02:28:16.6
99 27 / AM40 [248] Jiří Šindelář 1980 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 05:50:07.4 02:28:16.6
101 13 / AM60 [220] Pavel Havlík 1967 CZE KT Tryskomyš 05:55:09.8 02:33:19.0
102 14 / AM60 [259] Pavel Viesner 1967 CZE Horní Bišik 05:56:34.9 02:34:44.1
103 19 / AM30 [231] Ondřej Mikuláš 1990 CZE Dlouhá Třebová 06:02:03.9 02:40:13.1
104 28 / AM40 [242] Mira Smrček 1978 CZE Police n.M. 06:08:44.9 02:46:54.1
105 15 / AM60 [239] Martin Schejbal 1964 CZE DPC Doudleby 06:14:05.8 02:52:15.0
106 16 / AM60 [111] Petr Havelka 1959 CZE Hradecký spinning klub 06:15:43.0 02:53:52.2
107 1 / AW50 [212] Leona Bušková 1972 CZE GHOST Team 06:17:38.2 02:55:47.4
108 2 / AW50 [138] Kateřina Veselá 1977 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 06:29:37.8 03:07:47.1
DNF / AM30 [227] Michal Kubišta 1990 CZE Dlouhá Třebová
DNF / AM50 [258] Michal Vágner 1977 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM
DNF / AM60 [226] Jiří Krejsar 1962 CZE INS ATELIER NÁCHOD
DNF / AM50 [172] Petr Kohoutek 1975 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM

result list Minižáci 1

start ~ 10:39:38

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [6227] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE GIANT Pitrs bikes 01:45.2
2 2 / Muži [6228] Jan Majsniar 2010 CZE Pitrs bikes 01:58.4 00:13.2
3 3 / Muži [6235] Šimon Janeš 2010 CZE Pardubice 02:01.0 00:15.7
4 4 / Muži [6226] Adam Kohoutek 2011 CZE Pitrs Bikes 02:06.5 00:21.3
5 1 / Ženy [6223] Vanesa Bohánská 2010 CZE SKI TEAM LIBEREC 02:08.3 00:23.0
6 5 / Muži [6221] Vítek Rücker 2010 CZE BKL Machov 02:22.0 00:36.8
7 6 / Muži [6233] Ivan Hornych 2011 CZE Spartak Police nad Metují 02:27.1 00:41.8
8 2 / Ženy [6207] Maru Malířová 2010 CZE GHOST junior team 02:28.9 00:43.6
9 3 / Ženy [6222] Stella Trmatová 2010 CZE Czech Tallboys 02:34.5 00:49.3
10 7 / Muži [6224] Václav Strnad 2011 CZE Machov 02:34.5 00:49.3
11 8 / Muži [6225] Nikolas Mihály 2010 CZE Boskovice 02:36.7 00:51.5
12 4 / Ženy [6237] Sandra Hrubá 2010 CZE Pitrs bikes 02:38.4 00:53.2
13 9 / Muži [6234] Ondřej Šebců 2011 CZE Hronov 02:41.6 00:56.3
14 10 / Muži [6229] Šimon Jirásek 2011 CZE 02:49.0 01:03.8
15 11 / Muži [6220] Jan John 2011 CZE S-Sport Hronov 02:56.5 01:11.3
16 12 / Muži [6230] Lukáš Nosek 2011 CZE Mitas Bike Tyres 03:13.2 01:27.9
17 5 / Ženy [6319] Barbora Lázničková 2011 CZE Nilfisk pro cycling 03:17.2 01:31.9
18 13 / Muži [6231] Vojtěch Holubec 2010 CZE BIKE TRIATLON MORKOVICE 03:41.8 01:56.6
19 6 / Ženy [6232] Claudie Ulichová 2011 CZE Dobruška 03:58.6 02:13.4
20 7 / Ženy [6236] Adéla Hrubá 2010 CZE Pitrs bikes 04:10.0 02:24.8

result list Minižáci 2

start ~ 10:47:52

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [6159] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 05:35.1
2 2 / Muži [6124] Tomáš Janovský 2008 CZE Kramolna 05:38.1 00:03.0
3 3 / Muži [6105] Tomáš Kunc 2009 CZE GHOST junior team 05:46.8 00:11.7
4 4 / Muži [6111] Hóna Malíř 2008 CZE GHOST junior team 05:52.9 00:17.7
5 5 / Muži [6158] Antonín John 2008 CZE S-Sport Hronov 06:02.1 00:27.0
6 1 / Ženy [6125] Ema Jiraskova 2009 CZE S-Sport Hronov 06:07.4 00:32.2
7 6 / Muži [6122] Tomáš Vítek 2008 CZE Giant Pítrs Bikes 06:31.8 00:56.6
8 2 / Ženy [6103] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 06:32.0 00:56.9
9 7 / Muži [6126] Pavel Nosek 2008 CZE Mitas Bike Tyres 06:53.4 01:18.3
10 8 / Muži [6123] Sebastian Umlauf 2009 CZE S-Sport Hronov 07:00.8 01:25.7
11 9 / Muži [6127] Dominik Šustr 2009 CZE 07:40.2 02:05.0
12 10 / Muži [6120] Martin Valtera 2009 CZE BKL Machov 08:11.6 02:36.4
13 3 / Ženy [6121] Vendula Šrůtková 2009 CZE BKL Machov 08:55.3 03:20.2

result list Mladší žáci

start ~ 11:01:05

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Muži [6007] Marcel Svoboda 2007 CZE UNIKOVO MTB TEAM 11:10.2 05:21.3
2 1 / Ženy [6505] Eliška Peterková 2005 CZE TJ Spartak Vrchlabí 11:18.7 00:08.5 05:22.2
3 2 / Muži [6551] Filip Chvojka 2007 CZE GHOST Team 11:29.6 00:19.3 05:30.4
4 2 / Ženy [6513] Martina Sulzbacherová 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 12:10.5 01:00.3 05:52.0
5 3 / Ženy [6520] Lucie Hainzelová 2005 CZE O.K MOTO Racing Team 12:12.9 01:02.6 05:30.0
6 3 / Muži [6524] Štěpán Navrátil 2006 CZE Spartak Police nad Metují 12:43.8 01:33.5 06:08.5
7 4 / Ženy [6523] Veronika Vítková 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 13:15.4 02:05.2 06:14.9
8 4 / Muži [6512] ONDŘEJ RUS 2006 CZE S-Sport Hronov 13:15.9 02:05.6 06:17.6
9 5 / Ženy [6525] Andrea Langová 2006 CZE Apache Loko Trutnov 13:25.0 02:14.7 06:20.0
10 6 / Ženy [6554] Adéla Šulcová 2006 CZE S- Sport Hronov 13:33.1 02:22.8 06:23.5
11 5 / Muži [6526] Martin Hrubý 2005 CZE Pitrs bikes 14:01.0 02:50.7 06:32.1
12 6 / Muži [6008] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 14:01.7 02:51.5 06:45.5
13 7 / Ženy [6553] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 14:02.3 02:52.1 06:08.8
14 8 / Ženy [6522] Jitka Kovářová 2005 CZE Sport Hotárek 14:25.7 03:15.4 06:30.0
15 9 / Ženy [6517] Veronika Valterová 2005 CZE BKL Machov 16:06.0 04:55.7 07:48.5
16 10 / Ženy [6521] Barbora Šrůtková 2007 CZE BKL Machov 16:38.5 05:28.2 07:50.7
17 11 / Ženy [6227] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE GIANT Pitrs bikes 03:35:05.9 03:23:55.6 07:50.8 (16)
DNS / Muži [6552] Patrik Ilšner 2007 CZE Nachod

result list Předškoláci - odrážedla

start ~ 11:20:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / odrážedla [6418] Anna Vlachová 2012 CZE 03:18.0
2 2 / odrážedla [6417] Vojtěch Vlaštůvka 2013 CZE Rtyně v Podkrkonoší 03:24.0 00:06.0
3 3 / odrážedla [6416] Verunka Lázničková 2013 CZE Nilfisk pro cycling 03:27.0 00:09.0
4 4 / odrážedla [6420] Matěj Doležal 2014 CZE Náchod 03:31.0 00:13.0
5 5 / odrážedla [6401] Alžběta Chvojková 2013 CZE GHOST team 03:33.0 00:15.0
6 6 / odrážedla [6415] Lucie Trmatová 2017 CZE Czech Tallboys 03:36.0 00:18.0
7 7 / odrážedla [6422] Nikola Hofmanová 2013 CZE Machov 03:39.0 00:21.0
8 8 / odrážedla [6414] Julie Kramlová 2014 CZE Radical sport Náchod 03:41.0 00:23.0
9 9 / odrážedla [6421] Michal Čada 2015 CZE redpoint eleven team 03:46.0 00:28.0
10 10 / odrážedla [6413] Matyáš Švestka 2016 CZE CykloNovinky.cz 03:48.0 00:30.0
11 11 / odrážedla [6419] Martin Beran 2014 CZE 03:52.0 00:34.0

result list Předškoláci - kola

start ~ 11:20:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Předškoláci [6315] František Žilák 2012 CZE Rock Machine Cyklomax 05:43.0
2 2 / Předškoláci [6318] Jakub Kovář 2012 CZE Sport Hotárek 05:47.0 00:04.0
3 1 / Předškolačky [6304] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 05:50.0 00:07.0
4 3 / Předškoláci [6320] Petr Sychrovský 2012 CZE Divočáci LU 05:52.0 00:09.0
5 2 / Předškolačky [6321] Ema Beranová 2012 CZE 06:33.0 00:50.0
6 3 / Předškolačky [6316] Andriana Michálková 2012 CZE Police nad Metují 06:43.0 01:00.0
7 4 / Předškolačky [6357] Anna Bursíková 2012 CZE Bikehome - Doldy 06:48.0 01:05.0
8 4 / Předškoláci [6306] Robin Gembal 2013 CZE GHOST junior team 06:50.0 01:07.0
9 5 / Předškolačky [6317] Daňsová Eliška 2013 CZE Doudleby nad Orlicí 06:53.0 01:10.0

result list trasa B

start ~ 12:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / BM40 [321] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 01:49:03.9
2 2 / BM40 [342] Petr Hruška 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 01:50:01.7 00:57.7
3 1 / BM30 [572] Viktor Klos 1992 CZE Alltraining.cz 01:50:45.5 01:41.6
4 1 / BM50 [651] Aleš Bursík 1973 CZE Bikehome 01:57:50.7 08:46.7
5 1 / BM60 [608] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:59:22.3 10:18.3
6 1 / JB [605] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 02:01:07.4 12:03.4
7 3 / BM40 [459] Jan Malíř 1980 CZE GHOST team 02:02:26.1 13:22.2
8 2 / BM50 [565] Roman Ulich 1971 CZE MaT kliky Dobruška 02:02:28.1 13:24.2
9 3 / BM50 [674] Pavel Valtera 1976 CZE Doldy ruksaky Machov 02:02:30.9 13:26.9
10 2 / BM30 [308] Jakub Blažek 1998 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 02:02:41.9 13:37.9
11 4 / BM40 [653] Lukáš Doležal 1979 CZE Doldy ruksaky Machov 02:03:16.9 14:13.0
12 5 / BM40 [669] Martin Schenk 1985 CZE STRAIGHT EDGE 02:03:35.7 14:31.7
13 3 / BM30 [661] Tomáš Kulhavý 1988 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 02:04:30.2 15:26.2
14 4 / BM30 [491] Piotr Wójcik 1996 CZE Stoszowice 02:06:00.7 16:56.7
15 6 / BM40 [680] Vladimír Vágner 1981 CZE METAXTREN 02:07:47.6 18:43.6
16 5 / BM30 [660] Filip Kostelecký 1995 CZE Vella team 02:07:54.8 18:50.8
17 6 / BM30 [577] Tomáš Dostál 1990 CZE Vella 02:08:15.7 19:11.7
18 4 / BM50 [576] Rudolf Nosek 1970 CZE VELOCENTRUM-STRATOS AUTO 02:08:16.1 19:12.1
19 7 / BM30 [678] Ondřej Berecký 1994 CZE METAXTREN 02:08:57.1 19:53.1
20 7 / BM40 [584] Pavel Bezděk 1986 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:10:08.5 21:04.5
21 2 / JB [667] Daniel Pinkas 2001 CZE Bike Freaks Holice 02:11:16.7 22:12.8
22 5 / BM50 [568] David Divíšek 1977 CZE INS ATELIER NÁCHOD 02:11:45.5 22:41.6
23 8 / BM40 [358] Milan Krejčí 1980 CZE GHOST team 02:11:53.6 22:49.7
24 8 / BM30 [663] David Lukš 1998 CZE Cyklo ATOM cycling team 02:12:40.8 23:36.9
25 9 / BM40 [569] Radek Vtípil 1983 CZE ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS 02:12:43.6 23:39.6
26 1 / BW30 [559] Zuzana Wernerová 1988 CZE GHOST team 02:12:46.8 23:42.8
27 1 / BM60+ [566] Jiří Svoboda 1954 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 02:14:18.3 25:14.3
28 10 / BM40 [585] Jan Marák 1980 CZE INS ATELIER NÁCHOD 02:14:19.6 25:15.6
29 11 / BM40 [203] Marek Nebesář 1983 CZE METAXTREN 02:14:58.3 25:54.3
30 9 / BM30 [580] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont 02:15:01.9 25:58.0
31 3 / JB [452] Tomáš Coufal 2001 CZE Apache Loko Trutnov 02:15:43.3 26:39.3
32 12 / BM40 [372] Michal Moravec 1980 CZE GHOST Team 02:16:41.6 27:37.6
33 13 / BM40 [574] Martin Putala 1982 CZE Alltraining.cz 02:18:25.1 29:21.1
34 2 / BM60 [575] Jaroslav Chutný 1961 CZE Hradec Králové 02:18:32.4 29:28.5
35 10 / BM30 [647] Jan Pražák 1990 CZE GHOST TEAM 02:20:24.6 31:20.6
36 6 / BM50 [573] Petr Váňa 1973 CZE Alltraining.cz 02:22:15.7 33:11.8
37 2 / BM60+ [578] Miroslav Svoboda 1952 CZE Praha 9 - Kbely 02:22:41.4 33:37.4
38 3 / BM60 [319] Radek Čipera 1964 CZE Radvanice 02:22:43.3 33:39.4
39 7 / BM50 [553] Hlávko Roman 1975 CZE HS Černý Důl 02:22:44.5 33:40.5
40 2 / BW30 [677] Jana Adámková 1996 CZE Apache Loko Trutnov 02:23:25.7 34:21.7
41 11 / BM30 [609] Petr Lisičan 1990 CZE REDPOINT-ELEVEN TEAM 02:23:25.7 34:21.8
42 1 / BW40 [670] Dagmar Svěráková 1979 CZE Praha 6 02:24:26.4 35:22.4
43 2 / BW40 [427] Martina Vokatá 1983 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:26:09.4 37:05.4
44 8 / BM50 [550] Tomáš Hainzel 1976 CZE Wikow 02:26:10.2 37:06.3
45 9 / BM50 [657] Jiří Hořejší 1973 CZE Cyklo ATOM cycling team 02:27:10.5 38:06.6
46 12 / BM30 [649] Dominik Vrána 1996 CZE METAXTREN 02:27:45.3 38:41.3
47 10 / BM50 [679] Jan Boháč 1977 CZE TRUXXXIK cycling 02:28:07.5 39:03.5
48 3 / BW30 [567] Tereza Valentová 1994 CZE PUSKINAK.CZ 02:28:53.3 39:49.3
49 4 / BW30 [646] Adéla Fleková 1989 CZE METAXTREN 02:29:19.8 40:15.9
50 13 / BM30 [554] Štěpán Heglas 1992 CZE HS Černý Důl 02:29:29.1 40:25.1
51 14 / BM30 [570] Jakub Hradil 1991 CZE Bikesport HK 02:30:11.0 41:07.0
52 11 / BM50 [556] Michal Prázný 1972 CZE Počernice 02:31:53.1 42:49.2
53 4 / JB [579] Matouš Chvátal 2003 CZE S sport Hronov 02:32:01.7 42:57.7
54 12 / BM50 [606] petr kristián 1973 CZE Heřmanice 02:33:06.4 44:02.5
55 5 / JB [672] Matěj Šulc 2000 CZE S sport Hronov 02:33:08.7 44:04.8
56 13 / BM50 [604] Zdeněk Holubec 1975 CZE Bike Triatlon Morkovice 02:34:14.0 45:10.0
57 14 / BM40 [323] Tomáš Ečer 1979 CZE TRUXXXIK cycling 02:34:51.0 45:47.1
58 14 / BM50 [324] Leoš Effenberk 1971 CZE GHOST team 02:35:11.9 46:07.9
59 4 / BM60 [659] Luděk Kolesa 1961 CZE Kbely Cycling Team 02:36:56.7 47:52.7
60 15 / BM50 [560] Josef Sitta 1973 CZE zeero.eu 02:36:58.3 47:54.4
61 15 / BM30 [610] Petr Michalec 1995 CZE Giant Pitrs Bikes 02:37:37.3 48:33.4
62 5 / BM60 [493] Zdeněk Červinka 1964 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 02:39:50.2 50:46.3
63 6 / BM60 [433] Petr Zelený 1960 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 02:40:17.1 51:13.2
64 16 / BM50 [656] Radek Holubec 1973 CZE RHM-moto 02:40:17.9 51:14.0
65 16 / BM30 [7160] Zbyněk Richter 1991 CZE MIMI BIKE TEAM 02:43:04.9 54:00.9
66 3 / BM60+ [316] Jožka Bystrianský 1954 CZE GOST team 02:43:24.3 54:20.4
67 3 / BW40 [555] Vendula Pekárková 1983 CZE MC Český ráj 02:43:33.5 54:29.6
68 15 / BM40 [652] Jiří Černošek 1978 CZE Doldy ruksaky Machov 02:44:10.7 55:06.8
69 1 / BW50 [607] Jitka Pešinová 1977 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:45:55.3 56:51.4
70 16 / BM40 [671] Petr Šanc 1980 CZE sanc.cz 02:47:47.9 58:43.9
71 17 / BM50 [557] Petr Steiner 1973 CZE MTB PFS Vysokov 02:49:54.1 01:00:50.2
72 7 / BM60 [562] Michal Mihály 1966 CZE Boskovice 02:50:28.8 01:01:24.8
73 17 / BM40 [583] Pavel Hofman 1979 CZE Kunvald 02:50:43.4 01:01:39.4
74 4 / BM60+ [586] Miloš Klimeš 1955 CZE KC Brno 02:52:05.9 01:03:01.9
75 18 / BM50 [664] Petr Matěj 1976 CZE Tři šneci 02:52:22.5 01:03:18.6
76 18 / BM40 [662] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 02:53:23.0 01:04:19.0
77 2 / BW50 [558] Jitka Hodáňová 1975 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 02:56:28.1 01:07:24.1
78 8 / BM60 [307] Tomáš Bárta 1961 CZE Explosia 03:02:04.1 01:13:00.1
79 19 / BM40 [645] Jaroslav Částka 1983 CZE MIMI BIKE TEAM 03:02:19.0 01:13:15.0
80 3 / BW50 [668] Žaneta Ryšavá 1974 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 03:02:46.3 01:13:42.3
81 19 / BM50 [69] Petr Hodáň 1968 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 03:03:30.2 01:14:26.3
82 4 / BW40 [571] Marie Hornychová 1980 CZE Spartak Police n. Metují 03:04:06.4 01:15:02.5
83 1 / JWB [603] Bára Pilná 2000 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 03:04:32.8 01:15:28.9
84 9 / BM60 [564] Arnošt Bernard 1961 CZE Kola Šír Bělohrad 03:05:06.3 01:16:02.4
85 2 / JWB [655] Šárka Fulková 2002 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 03:08:27.9 01:19:24.0
86 10 / BM60 [654] Jiří Fulka 1960 CZE Redpoint-Eleven 03:08:31.6 01:19:27.6
87 4 / BW50 [329] Gabriela Gracíková 1968 CZE Libčany 03:11:36.4 01:22:32.4
88 5 / BW50 [601] Silvie Králová 1975 CZE Záměl 03:12:03.0 01:22:59.1
89 20 / BM50 [602] Tomáš Netík 1972 CZE Solnice 03:12:03.9 01:23:00.0
90 11 / BM60 [335] Pavel Holeček 1961 CZE CK White dragon 03:12:10.2 01:23:06.2
91 21 / BM50 [551] Aleš Hlásný 1972 CZE Nouzov 03:13:13.0 01:24:09.1
92 12 / BM60 [552] Milan Petr 1958 CZE Velké Pořiči 03:14:19.2 01:25:15.2
93 13 / BM60 [409] ivo Šolc 1963 CZE MTB Heřmánkovice 03:25:15.4 01:36:11.5
94 5 / BW40 [582] Markéta Matysíková 1982 CZE Praha 03:25:19.5 01:36:15.5
95 14 / BM60 [658] Luboš Hovorka 1965 CZE SK Kounov 03:28:27.6 01:39:23.6
96 15 / BM60 [561] Václav Tomalík 1963 CZE ApaCare.cz 03:30:58.7 01:41:54.8
97 20 / BM40 [7161] Michal Umlauf 1985 CZE MIMI BIKE TEAM 03:31:33.9 01:42:30.0
98 6 / JB [665] Tomáš Musílek 1999 CZE Tomáš Musílek - I.G.C. Strojal (sponzor) 03:36:18.7 01:47:14.7
99 22 / BM50 [563] Tomáš Brych 1977 CZE NOVA 03:43:25.9 01:54:22.0
100 6 / BW40 [345] Renata Jahelková 1987 CZE GHOST team 03:49:04.9 02:00:01.0
101 7 / BW40 [650] Bára Bryksí 1979 CZE Machov 04:30:05.7 02:41:01.7
101 17 / BM30 [309] Lukáš Blažek 1998 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM
101 21 / BM40 [666] Pavel Novák 1987 CZE Ja sam:)
101 21 / BM40 [581] Radim Podolský 1981 CZE Žamberk

result list Koloběžky na trase B

start ~ 12:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [444] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE KOSTKA Racing 02:41:13.9
2 2 / Muži [675] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 02:56:33.2 15:19.3
3 3 / Muži [510] Martin Pohl 1978 CZE Spartak Police nad Metují 03:04:35.7 23:21.8
4 4 / Muži [676] Robert Peška 1967 CZE Police nad Metují 04:29:07.6 01:47:53.6

result list Nova jízda

start ~ 12:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Starší žáci [7034] Marian Svoboda 2003 CZE UNIKOVO MTB TEAM 44:26.0
2 1 / Muži [7171] Tomáš STANĚK 1970 CZE BAKAKO Nová Paka 45:09.0 00:43.0
3 2 / Starší žáci [7016] Martin Ilšner 2004 CZE Náchod 46:01.0 01:35.0
4 2 / Muži [7098] Martin Ilšner 1977 CZE Náchod 46:02.0 01:36.0
5 3 / Starší žáci [7120] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 46:03.0 01:37.0
6 4 / Starší žáci [7167] Marek Rieger 2004 CZE MTB Spartak Vrchlabí 47:38.7 03:12.7
7 5 / Starší žáci [7099] Josef Alvarez 2004 CZE Spartak Police nad Metují 48:12.6 03:46.6
8 6 / Starší žáci [7080] Tomáš Teichman 2003 CZE MTB Spartak Vrchlabí 51:03.0 06:37.0
9 7 / Starší žáci [7173] Michal Thér 2003 CZE GIANT Pitrs bikes 52:48.7 08:22.7
10 8 / Starší žáci [7079] Marek Ištok 2005 CZE Suchý Důl 53:01.1 08:35.1
11 9 / Starší žáci [7076] Filip Steiner 2004 CZE MTB PFS Vysokov 53:06.1 08:40.1
12 1 / Starší žákyně [7170] Eliška Peterková 2005 CZE TJ Spartak Vrchlabí 55:12.5 10:46.5
13 3 / Muži [7095] Michal Švestka 1985 CZE CykloNovinky.cz 55:17.4 10:51.4
14 4 / Muži [7022] Petr Koza 1975 CZE Hořice 56:32.0 12:06.0
15 5 / Muži [7168] Marek Kunc 1975 CZE GHOST team 56:41.7 12:15.7
16 6 / Muži [7081] Radovan Páv 1979 CZE Sokol Semechnice 59:15.2 14:49.2
17 10 / Starší žáci [7075] Vilém Prázný 2004 CZE Počernice 01:00:41.7 16:15.7
18 2 / Starší žákyně [7172] Aneta STAŇKOVÁ 2004 CZE BAKAKO Nová Paka 01:03:55.7 19:29.7
19 1 / Ženy [7169] Věrka Malířová 1977 CZE GHOST team 01:05:30.3 21:04.3
20 2 / Ženy [7158] Jana Kynclová 1985 CZE MIMI BIKE TEAM 01:06:27.2 22:01.2
21 3 / Starší žákyně [7164] Nicol BEZSTAROSTI 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 01:07:22.6 22:56.6
22 3 / Ženy [7008] Karolína Gembalová 1990 CZE GHOST team 01:15:08.3 30:42.3
23 4 / Ženy [7023] Tereza Lukešová 1986 CZE Hořice 01:15:13.3 30:47.3
24 7 / Muži [7078] Tomáš Moravec 2001 CZE MTB Spartak Vrchlabí 01:20:36.8 36:10.8
25 5 / Ženy [7162] Jana Umlaufová 1988 CZE MIMI BIKE TEAM 01:28:11.9 43:45.9
26 6 / Ženy [7096] Anna Švestková 1963 CZE CykloNovinky.cz 01:55:01.4 01:10:35.4
27 8 / Muži [7097] Jan Švestka 1957 CZE CykloNovinky.cz 01:55:01.9 01:10:35.9

result list Koloběžky na trase Nova

start ~ 12:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [7077] Tomáš Vodehnal 1967 CZE Dvůr Králové nad Labem 01:15:22.3
2 2 / Muži [7100] Martin Mihulka 1979 CZE TJ Sokol Kunvald 01:23:53.1 08:30.7