maraton

mtb

results

Nova Cup Gočárovy schody, závod horských kol

2017-09-28 Hradec Králové 

results

Předškoláci - odrážedla total: 18, men : 9, women: 9, Předškoláci: 9, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 9, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf] [csv]
Predskolaci - kola total: 19, men : 13, women: 6, Předškoláci: 13, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 6, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf] [csv]
Minizaci 1 total: 28, men : 18, women: 10, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 18, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 7, Minižákyně 2: 3, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf] [csv]
Minizaci 2 total: 33, men : 21, women: 12, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 21, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 12, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf] [csv]
Mladsi zaci total: 35, men : 25, women: 10, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 25, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 10 [html] [pdf] [csv]
Nova jízda 25min a 1okruh total: 51, men : 48, women: 3, Muži: 48, Ženy: 3 [html] [pdf] [csv]
Elita 50min a 1okruh total: 25, men : 20, women: 5, Muži: 20, Ženy: 5 [html] [pdf] [csv]

result list Předškoláci - odrážedla

start ~ 14:39:26

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Předškolačky [201] Deniska Dobruská 2013 CZE Ustí nad Orlicí 00:26.3
2 1 / Předškoláci [6543] Šimon Jurejs 2013 CZE Liberec 00:30.3 00:04.0
3 2 / Předškoláci [6449] Vojtěch Kotyza 2013 CZE Hradec Králové 00:30.9 00:04.6
4 2 / Předškolačky [244] Veronika Lázničková 2013 CZE GHOST JUNIOR TEAM 00:31.6 00:05.3
5 3 / Předškoláci [261] Kryštof Gamba 2013 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 00:33.0 00:06.7
6 3 / Předškolačky [223] Emma Semerádová 2015 CZE Řevnice 00:33.9 00:07.6
7 4 / Předškolačky [6353] Karolína Ježková 2013 CZE CykloNovinky.cz 00:35.3 00:09.0
8 5 / Předškolačky [203] Alžběta Chvojková 2013 CZE GHOST junior Team 00:35.4 00:09.1
9 4 / Předškoláci [6440] Lukáš Rérych 2015 CZE Hradec Králové 00:38.1 00:11.8
10 5 / Předškoláci [6433] Jiří Stárek 2014 CZE Hradec Králové 00:38.4 00:12.1
11 6 / Předškoláci [6441] Lucas Sulzbacher 2014 CZE GIANT Pitrs bikes 00:48.5 00:22.2
12 6 / Předškolačky [280] Kristýna Houfová 2014 CZE Řečany nad Labem 00:50.4 00:24.1
13 7 / Předškoláci [6532] Antonín Bezouška 2014 CZE Sportstyl 00:51.1 00:24.8
14 8 / Předškoláci [258] Matěj Stříbrný 2014 CZE Libřice 00:54.3 00:28.0
15 7 / Předškolačky [239] Tereza Šebestová 2015 CZE Libřice 43 00:55.9 00:29.6
16 8 / Předškolačky [257] Barbora Pešková 2014 CZE veloservis pešek 00:58.8 00:32.5
17 9 / Předškolačky [202] Karolína Dundová 2015 CZE Sport-zone 01:36.6 01:10.3
18 9 / Předškoláci [6533] Matyáš Švestka 2016 CZE CykloNovinky.cz 01:57.4 01:31.1

result list Predskolaci - kola

start ~ 14:47:40

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Předškoláci [214] Marek Semerád 2012 CZE Sram Mitas Trek team 02:15.6
2 2 / Předškoláci [255] Matyáš Kudrna 2012 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 02:56.4 00:40.7
3 1 / Předškolačky [238] Lucie Zajačiková 2012 CZE Horní Jelení 02:58.2 00:42.5
4 2 / Předškolačky [6444] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 03:01.0 00:45.3
5 3 / Předškoláci [6446] Petr Marek Moravík 2012 CZE trimola 03:07.4 00:51.7
6 4 / Předškoláci [274] Sebastian Hrbek 2012 CZE Hradec Králové 03:21.0 01:05.3
7 5 / Předškoláci [247] jakub Macháček 2012 CZE Hradec králové 03:21.6 01:05.9
8 3 / Předškolačky [6434] Editka Dúcká 2013 CZE Školka Prasek 03:49.1 01:33.5
9 6 / Předškoláci [6450] Jáchym Bartoš 2012 CZE Hradec Králové 03:49.7 01:34.0
10 7 / Předškoláci [6544] Šimon Jurejs 2013 CZE Liberec 03:55.0 01:39.3
11 8 / Předškoláci [6530] Robin Gembal 2013 CZE GHOST junior team 03:55.2 01:39.5
12 9 / Předškoláci [6537] Vojtík Kraus 2013 CZE SC Jičín 04:08.1 01:52.4
13 10 / Předškoláci [272] David Hrichs 2012 CZE Hradec Králové 04:41.2 02:25.5
14 4 / Předškolačky [6437] Elena Famfulíková 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 04:41.5 02:25.8
15 11 / Předškoláci [6549] Matýsek Husák 2012 CZE MTBO Hradec Králové 04:44.2 02:28.6
16 5 / Předškolačky [6453] Eliška Šubrtová 2012 CZE Hradec Králové 04:50.9 02:35.2
17 12 / Předškoláci [6452] Daniel Mates 2013 CZE Čerperka 04:56.0 02:40.3
18 6 / Předškolačky [279] Ema Pazderová 2014 CZE Vyšehněvice 06:44.4 04:28.7
19 13 / Předškoláci [225] Tomáš Markl 2012 CZE Dvůr Králové nad Labem 07:05.0 04:49.3

result list Minizaci 1

start ~ 15:01:20

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Minižáci 1 [216] Adam Šalanda 2010 CZE Patry cycling team Třešť 02:40.1
2 2 / Minižáci 1 [228] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE GIANT Pitrs bikes 02:40.9 00:00.8
3 3 / Minižáci 1 [253] Vojtěch Hýžďal 2010 CZE KOLOKROUŽEK Zlín 03:07.0 00:26.9
4 4 / Minižáci 1 [221] Sebastian Pňovský 2011 CZE Praha 03:12.4 00:32.3
5 5 / Minižáci 1 [205] Filip Gamba 2011 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 03:13.1 00:33.0
6 6 / Minižáci 1 [230] Ondřej Ducký 2010 CZE Kobylice 03:16.4 00:36.2
7 7 / Minižáci 1 [259] Štěpán Bondy 2011 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 03:17.8 00:37.7
8 1 / Minižákyně 1 [6435] Vanesa Bohánská 2010 CZE SKI TEAM LIBEREC 03:21.7 00:41.6
9 2 / Minižákyně 1 [6436] Barbora Famfulíková 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 03:27.4 00:47.2
10 3 / Minižákyně 1 [237] Eliška Zajačiková 2010 CZE Horní Jelení 03:32.0 00:51.8
11 8 / Minižáci 1 [210] Vojtěch Kočí 2010 CZE Čáslav 03:32.8 00:52.7
12 9 / Minižáci 1 [6529] Vojta Krátký 2011 CZE Horní Ředice 03:55.2 01:15.0
13 10 / Minižáci 1 [6442] Radek Chlíbek 2010 CZE Hradec Králové 03:56.3 01:16.1
14 11 / Minižáci 1 [6536] Jan Kraus 2010 CZE SC Jičín 04:05.0 01:24.9
15 12 / Minižáci 1 [6443] Jan Valenta 2010 CZE Hradec Králové 04:10.3 01:30.2
16 13 / Minižáci 1 [262] Šimon Janeš 2010 CZE Pardubice 04:10.9 01:30.8
17 14 / Minižáci 1 [6424] Lukáš Nosek 2011 CZE Mitas Bike Tyres 04:19.8 01:39.6
18 15 / Minižáci 1 [264] MARIÁN HOŠEK 2010 CZE team Speciality 04:27.3 01:47.1
19 4 / Minižákyně 1 [248] Lucie Macháčková 2011 CZE Hradec Králové 04:27.6 01:47.4
20 16 / Minižáci 1 [6547] Josef Bred 2011 CZE Hořice 04:51.6 02:11.4
21 17 / Minižáci 1 [270] Matěj Hanuš 2010 CZE Miletín 04:53.6 02:13.4
22 5 / Minižákyně 1 [265] Agáta Tomková 2011 CZE Cyklo extra sport Ćeské Budějovice 04:58.6 02:18.5
23 1 / Minižákyně 2 [6535] Ema Dundová 2009 CZE Sport-zone 05:01.3 02:21.2
24 18 / Minižáci 1 [6451] Patrik Mates 2011 CZE Čerperka 05:02.6 02:22.4
25 6 / Minižákyně 1 [245] Barbora Lázničková 2011 CZE GHOST JUNIOR TEAM 05:32.2 02:52.1
26 7 / Minižákyně 1 [282] Tereza Houfová 2010 CZE Řečany nad Labem 05:50.4 03:10.2
27 2 / Minižákyně 2 [250] Tereza Lukášková 2009 CZE Hradec Králové 05:54.8 03:14.6
28 3 / Minižákyně 2 [271] Kristýna Hirschová 2008 CZE Hradec Králové 06:03.4 03:23.2

result list Minizaci 2

start ~ 15:16:42

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Minižáci 2 [240] Tomáš Janovský 2008 CZE Kramolna 05:13.7
2 2 / Minižáci 2 [212] Tomáš Kunc 2009 CZE GHOST junior Team 05:31.5 00:17.8
3 3 / Minižáci 2 [227] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 05:33.7 00:19.9
4 4 / Minižáci 2 [218] Vít Lisý 2008 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 05:34.0 00:20.2
5 5 / Minižáci 2 [6540] Petr Kindl 2008 CZE Černošice 05:36.1 00:22.3
6 6 / Minižáci 2 [256] Tomáš Kudrna 2009 CZE Liberec 05:51.6 00:37.8
7 7 / Minižáci 2 [254] Jan Pešl 2009 CZE Kolokroužek Zlín 05:57.1 00:43.3
8 1 / Minižákyně 2 [6528] Zuzka Kratka 2008 CZE Bike Freaks Holice - V6 06:18.5 01:04.7
9 8 / Minižáci 2 [283] Matěj Holan 2009 CZE carla.kupkolo.cz 06:21.0 01:07.3
10 9 / Minižáci 2 [6423] Pavel Nosek 2008 CZE Mitas Bike Tyres 06:28.4 01:14.6
11 10 / Minižáci 2 [242] Hóna Malíř 2008 CZE GHOST junior team 06:39.4 01:25.6
12 11 / Minižáci 2 [246] Tomáš Macháček 2008 CZE Hradec králové 06:43.7 01:29.9
13 12 / Minižáci 2 [224] Petr Vařejčka 2008 CZE Hlinsko 06:47.1 01:33.3
14 2 / Minižákyně 2 [6354] Ema Jiraskova 2009 CZE mitas team 06:50.8 01:37.0
15 3 / Minižákyně 2 [217] Nicol Jelínková 2008 CZE EXPRESS CZ SCOTT TEAM Kolín 06:52.0 01:38.2
16 13 / Minižáci 2 [6425] Tomáš Cihelka 2008 CZE Hradec Králové 06:55.1 01:41.3
17 14 / Minižáci 2 [251] Tadeáš Dědek 2009 CZE Praskačka 07:06.9 01:53.1
18 4 / Minižákyně 2 [6445] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache LOKO Trutnov 07:12.3 01:58.5
19 5 / Minižákyně 2 [6438] Barbora Mitvalská 2009 CZE UNIKOVO MTB TEAM 07:15.9 02:02.1
20 15 / Minižáci 2 [6534] Matyáš Machaň 2009 CZE Hradec Králové 07:17.8 02:04.1
21 6 / Minižákyně 2 [285] Anežka Holanová 2009 CZE carla kupkolo.cz 07:18.1 02:04.3
22 7 / Minižákyně 2 [235] Adéla Dušková 2008 CZE Biketime Bulls Písek 07:20.5 02:06.7
23 8 / Minižákyně 2 [209] Emílie Jarošová 2009 CZE BB Racing 07:22.1 02:08.3
24 16 / Minižáci 2 [266] Jan Tomek 2008 CZE Hradec Králové 07:23.6 02:09.8
25 17 / Minižáci 2 [6542] Stanislav Coufal 2008 CZE Hradec Králové 07:39.7 02:25.9
26 9 / Minižákyně 2 [6531] VERA NOVOSADOVÁ 2009 CZE GHOST team 07:59.0 02:45.2
27 18 / Minižáci 2 [234] Rothbauerová Karolína 2009 CZE Biketime Bulls Písek 08:01.3 02:47.5
28 10 / Minižákyně 2 [206] Kateřina Hašková 2009 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 08:04.0 02:50.2
29 11 / Minižákyně 2 [243] Barbora Chaloupková 2008 CZE GHOST junior Team 08:12.4 02:58.6
30 12 / Minižákyně 2 [6448] Eliška Žofie Nohejlová 2009 CZE Beany Team 08:22.4 03:08.6
31 19 / Minižáci 2 [6546] Patrik Martinec 2009 CZE Hradec Králové 10:26.6 05:12.8
DNS / Minižáci 2 [6447] Tobiáš Ferdinand Nohejl 2009 CZE Beany Team
DNS / Minižáci 2 [204] David Dobrusky 2008 CZE Ustí nad Orlicí

result list Mladsi zaci

start ~ 16:26:33

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Mladší žáci [6527] Dan Rubeš 2005 CZE Bike 2000 07:14.0
2 2 / Mladší žáci [6430] Adam Hošek 2006 CZE ADASTRA SOKOL VELTEŽ 07:16.0 00:02.0
3 3 / Mladší žáci [6439] Jakub Pivnička 2005 CZE Giant Pitrs bikes 07:28.0 00:14.0
4 4 / Mladší žáci [219] Marek Nechuta 2007 CZE Bike Freaks Holice 07:37.0 00:23.0
5 5 / Mladší žáci [241] Dominik Frencl 2007 CZE Giant Pitrs bikes 07:48.0 00:34.0
6 6 / Mladší žáci [215] Marcel Svoboda 2007 CZE UNIKOVO MTB TEAM 07:58.7 00:44.7
7 7 / Mladší žáci [236] Vojta Soukup 2005 CZE Hradec Kralove 08:06.3 00:52.3
8 8 / Mladší žáci [208] Nikola Jaroš 2007 CZE BB Racing 08:10.6 00:56.6
9 9 / Mladší žáci [207] Filip Chvojka 2007 CZE GHOST junior Team 08:12.6 00:58.6
10 10 / Mladší žáci [232] Jaroslav Hronek 2007 CZE Biketime Bulls Písek 08:13.0 00:59.0
11 11 / Mladší žáci [6538] Jan Hojda 2007 CZE Hořiněves 08:16.7 01:02.7
12 12 / Mladší žáci [252] Vít Hýžďal 2005 CZE KOLOKROUŽEK Zlín 08:23.7 01:09.7
13 13 / Mladší žáci [6426] Daniel Neuman 2006 CZE Expres cz scott team Kolin 08:25.8 01:11.8
14 14 / Mladší žáci [231] Patrik Ilšner 2007 CZE Náchod 08:27.8 01:13.8
15 15 / Mladší žáci [222] Jan Všetička 2007 CZE Kounov 08:31.7 01:17.7
16 16 / Mladší žáci [6427] Antonín Jura 2006 CZE Expres cz Scott team Kolín 08:32.0 01:18.0
17 17 / Mladší žáci [213] Filip Saidl 2006 CZE GIANT Pitrs bikes 08:35.9 01:21.9
18 1 / Mladší žákyně [6541] Anna Panušová 2006 CZE Choteč 08:41.8 01:27.8
19 18 / Mladší žáci [6429] Marek Špaček 2006 CZE ADASTRA SOKOL VELTEŽ 08:49.0 01:35.0
20 2 / Mladší žákyně [226] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 08:49.4 01:35.4
21 3 / Mladší žákyně [249] Lucie Hainzelová 2005 CZE O.K MOTO Racing Team 08:55.0 01:41.0
22 4 / Mladší žákyně [220] Vendula Nechutová 2005 CZE Bike Freaks Holice 09:04.9 01:50.9
23 19 / Mladší žáci [281] Bartoloměj Černý 2007 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 09:19.5 02:05.5
24 20 / Mladší žáci [6432] Jan Knop 2006 CZE Hradec Králové 09:21.0 02:07.0
25 5 / Mladší žákyně [233] Veronika Horká 2007 CZE Biketime Bulls Písek 09:24.0 02:10.0
26 6 / Mladší žákyně [229] Martina Sulzbacherová 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 09:26.5 02:12.5
27 21 / Mladší žáci [6431] Jaroslav Hošek 2006 CZE ADASTRA SOKOL VELTEŽ 09:39.2 02:25.2
28 7 / Mladší žákyně [6539] Nicol BEZSTAROSTI 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 10:13.7 02:59.7
29 22 / Mladší žáci [260] Viktor Audrlický 2007 CZE Hradec Králové 10:51.0 03:37.0
29 8 / Mladší žákyně [263] Kamila Škrabálková 2006 CZE Ustí nad Orlicí 10:51.0 03:37.0
31 23 / Mladší žáci [273] Kryštof Hrbek 2006 CZE Hradec Králové 11:12.0 03:58.0
32 9 / Mladší žákyně [211] Karolína Kořínková 2007 CZE Pardubice 11:14.9 04:00.9
33 24 / Mladší žáci [6548] Ondřej Hanuš 2007 CZE Miletín 11:24.0 04:10.0
34 25 / Mladší žáci [6545] Daniel Martinec 2006 CZE Hradec Králové 13:27.3 06:13.3
34 10 / Mladší žákyně [6428] Hana Jurová 2006 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín

result list Nova jízda 25min a 1okruh

start ~ 16:34:48

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [115] Michal Zápotocký 1996 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 31:28.4
2 2 / Muži [136] David Dvořák 1993 CZE Nemám - hledám 31:45.0 00:16.6
3 3 / Muži [117] Tomáš Sládek 1988 CZE BAKAKO Nová Paka/HZS Pardubice 32:01.6 00:33.2
4 4 / Muži [103] Jan Malíř 1980 CZE GHOST team 33:04.6 01:36.2
5 5 / Muži [108] David Gabriel 1992 CZE SYMBIO+ BMC 33:48.0 02:19.6
6 6 / Muži [176] Martin Hrádek 1976 CZE COPR Přeštice 33:49.0 02:20.5
7 7 / Muži [169] Tomáš Svoboda 1993 CZE METAXTREN 33:57.7 02:29.3
8 8 / Muži [111] Radek Vtípil 1983 CZE ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS 34:14.0 02:45.6
9 9 / Muži [144] Martin Frencl 1990 CZE GIANT Pitrs bikes 34:15.5 02:47.0
10 10 / Muži [141] Ondřej Semerád 1974 CZE Velo magazín / SK Prima Polička 34:17.7 02:49.2
11 11 / Muži [127] Filip Platenka 2000 CZE Bike Freaks Holice - V6 34:20.0 02:51.5
12 12 / Muži [104] Rudolf Nosek 1970 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 34:38.7 03:10.3
13 13 / Muži [105] Lukas Roubicek 1981 CZE AEROTEC 35:05.4 03:36.9
14 14 / Muži [118] Filip Hanousek 2000 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 35:06.4 03:37.9
15 15 / Muži [113] Bohumil Juris 1984 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 35:09.1 03:40.7
16 16 / Muži [110] Jaroslav Šebesta 1983 CZE Symbio+ BMC 35:11.4 03:42.9
17 17 / Muži [126] Petr Bělecký 1985 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 35:17.0 03:48.6
18 18 / Muži [167] Ondřej Berecký 1994 CZE METAXTREN 35:31.5 04:03.1
19 19 / Muži [102] Libor Oplt 1974 CZE OPLT CYCLING 35:44.4 04:15.9
20 20 / Muži [171] Dominik Vrána 1996 CZE METAXTREN 36:11.9 04:43.5
21 21 / Muži [168] Jakub Rydval 1994 CZE METAXTREN 36:16.1 04:47.6
22 22 / Muži [153] Štěpán Kočí 2002 CZE Prestige cycling team 36:59.4 05:30.9
22 22 / Muži [129] Marian Svoboda 2003 CZE UNIKOVO MTB TEAM
22 22 / Muži [152] Dan Rubeš 2005 CZE Bike 2000
22 22 / Muži [166] jan herber 1995 CZE SUPERIOR CYKLOFIT HIGHFIVE
22 22 / Muži [112] Pavel Nový 1993 CZE Rock Machine Cyklomax Team
22 22 / Muži [154] Miroslav Kalas 2000 CZE SCS MIRVA SVITAVY
22 22 / Muži [123] Tomáš Janouch 1987 CZE Symbio+ BMC
22 22 / Muži [107] Karel Panuš 1974 CZE Symbio+ BMC
22 22 / Muži [150] Martin Ilšner 2004 CZE Náchod
22 22 / Muži [172] Ondřej Slavíček 1991 CZE GHOST team
22 22 / Muži [170] Vladimír Vágner 1981 CZE METAXTREN
22 22 / Muži [130] Martin Kubišta ml. 2003 CZE BAKAKO Nová Paka
22 22 / Muži [151] Milan Loukotka 1975 CZE SAC Bělá pod Bezdězem
22 1 / Ženy [142] Monika Tučková 1993 CZE Oplt cycling
22 35 / Muži [148] Marek Míl 2002 CZE Hradec Králové
22 35 / Muži [101] Marek Rauchfuss 1969 CZE REVITBUILD MTB Team
22 35 / Muži [145] Tomáš Lněnička 1998 CZE Lubná
22 35 / Muži [140] Pavel Štusák 1990 CZE Proseč
22 35 / Muži [134] Jiří Horák 1964 CZE ČS Bike Team
22 35 / Muži [124] Tomáš Homolka 1993 CZE Hrade Králové
22 2 / Ženy [156] Anna Kudláčková 2004 CZE Bike Freaks Holice - V6
22 2 / Ženy [120] Bára Pilná 2000 CZE ROHOZEC AMULET TEAM
22 41 / Muži [119] Ales Gassler 1977 CZE REVITBUILD MTB Team
22 41 / Muži [114] Tomáš Sodomka 1984 CZE Symbio+ BMC
DNF / Muži [135] Jiří Pfeifer 1959 CZE Cyklo Tony Náchod
DNF / Muži [149] Daniel Neuman 2006 CZE Expres cz scott team Kolin
DNF / Muži [116] Petr Vítek 1986 CZE Hradecký Spinning Klub
DNF / Muži [131] Jakub Zemene 2003 CZE Zábřeh
DNF / Muži [155] Aleš Pelčarský 1981 CZE Hořice
DNS / Muži [109] Jan Kolaja 1981 CZE Kupkolo MTB Trilogy

result list Elita 50min a 1okruh

start ~ 17:34:56

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [28] Marek Rauchfuss 1990 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 54:59.0
2 2 / Muži [3] Bartłomiej Wawak 1993 POL KROSS RACING TEAM 55:02.8 00:03.7
3 3 / Muži [6] Jan Fojtík 1988 CZE Force KCK Zlín #fojtikbrothers 55:04.5 00:05.4
4 4 / Muži [4] Jan Škarnitzl 1986 CZE Sram Mitas Trek 55:05.1 00:06.0
5 5 / Muži [9] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 56:30.1 01:31.1
6 6 / Muži [11] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 57:22.4 02:23.4
7 7 / Muži [35] Michael Zeťák 1998 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 57:24.1 02:25.0
8 8 / Muži [5] Filip Adel 1990 CZE Superior MTB Team 57:57.0 02:58.0
9 9 / Muži [15] Tomáš Ševců 1997 CZE HSK - cycling team 58:00.6 03:01.5
10 10 / Muži [13] Tomáš Brendl 1986 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 58:08.1 03:09.0
11 11 / Muži [2] Fabian Giger 1987 SUI KROSS RACING TEAM 59:14.1 04:15.1
11 11 / Muži [12] Michael Kubín 1993 CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas
11 11 / Muži [24] Zdeněk Morávek 1996 CZE GT Opportunity Brno
11 11 / Muži [33] Jiří Křivánek 1985 CZE Ethic Sport
11 11 / Muži [19] Michal Vejda 1994 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM
11 1 / Ženy [1] Maja Włoszczowska 1983 POL KROSS RACING TEAM
11 16 / Muži [30] Aleš Strnad 1986 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC
11 16 / Muži [17] Adam Šimůnek 1998 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM
11 2 / Ženy [36] Johana Kolašínová 1989 CZE SupGirls
11 2 / Ženy [18] Karolina Bergerová 1992 CZE CK Carla.Kupkolo.cz D.K.n.L.
11 2 / Ženy [27] Kristýna Pejšová 2000 CZE Superior MTB Team
11 2 / Ženy [22] Lenka Fridrichová 1994 CZE GHOST team
11 18 / Muži [16] Ondřej Preněk 1996 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS
11 18 / Muži [32] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax
11 18 / Muži [31] Václav Šňupárek 1995 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC