2018-07-04 - 2018-07-07 Teplice nad Metují
start ~ 09:06:38
, 1999 and older
,
registered:
79 participants
(
70 of men,
9 of women)
Klasická trať, prolog + 3 etapy, celkem 228km a 8400m převýšení plus měřené úseky typu Enduro.
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
V-E | 356 | Smejkal Jiří | CZE | 1959 | Gigantic Racing Team | Velké Meziříčí |
V-E | 340 | Mušálek Václav | CZE | 1966 | BIKOMATIC | Markvartovice |
Z-E | 323 | Chlíbková Daniela | CZE | 1967 | REDPOiNT ELEVEN TEAM | Brno |
V-E | 327 | Kaiser Günther | AUT | 1973 | Lederhosenwhiskey Salzburg | Neumarkt am Wallersee |
V-E | 336 | März Martin | GER | 1973 | Blood, Sweat and Beers | Dresden |
Z-E | 343 | Ochot Dagmara | POL | 1974 | Liszki | Liszki |
V-E | 357 | Smetaník Milan | CZE | 1974 | Gigantic Racing Team | Liberec 15 |
V-E | 334 | Kruml Adam | CZE | 1974 | Praha - Uhříněves | Praha - Uhříněves |
V-E | 370 | WAWRZEŃ ARTUR | POL | 1974 | Gomola Trans Airco | KRAKÓW |
V-E | 348 | Reisner Petr | CZE | 1975 | GIANT Cycling team | Praha 5 - Smíchov |
V-E | 308 | Broda Grzegorz | POL | 1975 | SCS OSOZ Racing Team | Katowice |
V-E | 329 | Kavka Pavel | CZE | 1976 | Říčany | Říčany |
V-E | 324 | Choyna Peter | GER | 1976 | Seddiner See | Seddiner See |
V-E | 319 | Gruszczyński Artur | POL | 1977 | SCS OSOZ Racing Team | Katowice |
V-E | 352 | Schlachter Thomas | GER | 1977 | OmmesPommes123 | Wertheim |
V-E | 313 | Donath Stefan | GER | 1978 | Callenberg | Callenberg |
V-E | 374 | Smetana Josef | CZE | 1978 | Holany A Team | Holany |
V-E | 330 | Klapka Tomáš | CZE | 1978 | Slaný | Slaný |
M-E | 315 | Flídr Michal | CZE | 1979 | Black Field A team | Brno |
Z-E | 362 | Świrkowicz Ania | POL | 1979 | Rowerem | Gdynia |
M-E | 383 | jeřábek milan | CZE | 1979 | Light core team | česká třebová |
M-E | 360 | Svoboda Vojtěch | CZE | 1979 | Třebíč | Třebíč |
M-E | 382 | Hubka Lukáš | CZE | 1979 | LIGHT CORE TEAM | Česká Třebová |
M-E | 325 | Jarzynka Robert | POL | 1980 | Rowerem | Gdańsk |
M-E | 361 | Svoboda Jiří | CZE | 1980 | MTBCrossCountry.com | Žandov |
Z-E | 317 | Grela Joanna | POL | 1980 | Gdynia | Gdynia |
M-E | 385 | Walczak Wojciech | POL | 1980 | ędóro | Wroclaw |
M-E | 310 | Buragas Wojciech | POL | 1980 | Szczecin | Szczecin |
M-E | 366 | Veselý Pavel | CZE | 1980 | Koloshop Team | Teplice |
M-E | 384 | Landa Štěpán | CZE | 1981 | Light core team | Česká Třebová |
M-E | 335 | Kugler Zbynek | CZE | 1981 | Bír riders | Praha 4 |
M-E | 349 | Salvatore Marco | ITA | 1981 | Gallo Nero | Firenze |
Z-E | 353 | Schmidt Sylvia | GER | 1981 | 26 aint dead | Bestensee |
M-E | 312 | Daszkiewicz Michał | POL | 1982 | Knurświny | Wrocław |
Z-E | | Vosičková Dana | CZE | 1982 | Koloshop Team | Ohníč |
M-E | 320 | Hradecký Tomáš | CZE | 1983 | Gigantic Racing Team | Dobruška |
M-E | 368 | Vogel Jasper | GER | 1983 | BikesportBerlin | Berlin |
M-E | 365 | Tejkal Zbyněk | CZE | 1983 | AMOKbikers | Velký Beranov |
M-E | 367 | Vobořil Luboš | CZE | 1983 | Teplice | Teplice |
M-E | 303 | Frenk Petr | CZE | 1984 | PROTOCYCLES | Hvozdnice |
M-E | 302 | Kutin Tomáš | CZE | 1984 | SingleBe Bikes | Ustí nad O. |
M-E | 351 | Schäfer Daniel | GER | 1984 | FAHRWERK WERKSTEAM | Dresden |
M-E | 372 | Zvoníček Ondřej | CZE | 1984 | Bike Emergency | Praha |
M-E | 373 | Žemba Zdeněk | CZE | 1984 | Úvalno | Úvalno |
M-E | 307 | Bílek Ondřej | CZE | 1985 | V Press | Praha |
M-E | 305 | Anderle David | CZE | 1985 | Slatina nad Zdobnicí | Slatina nad Zdobnicí |
M-E | 354 | Schwarz Richard | GER | 1985 | FAHRWERK WERKSTEAM | Possendorf |
M-E | 311 | Čiviš Michal | CZE | 1985 | Slaný | Slaný |
M-E | 355 | Schweizer Lukas | GER | 1986 | FAHRWERK WERKSTEAM | Dresden |
Z-E | 344 | Pačáková Míša | CZE | 1986 | Praha | Praha |
M-E | 339 | Musil Ondřej | CZE | 1986 | Praha 8 | Praha 8 |
M-E | 114 | Neuman Richard | CZE | 1987 | Praha 1 | Praha 1 |
M-E | 328 | Karbus Ondřej | CZE | 1987 | Slaný | Slaný |
M-E | 316 | geist tomas | CZE | 1987 | Sulice | Sulice |
M-E | 345 | Pavlas Jakub | CZE | 1987 | Canyon Amateur Enduro Team | Rychnov nad Kněžnou |
M-E | 347 | Radil Jakub | CZE | 1987 | Sickbike | Praha |
M-E | 318 | Greyer Matthias | GER | 1987 | IBC DIMB Racing Team | Dresden |
Z-E | 332 | Kneise Anja | GER | 1987 | Dresden | Dresden |
M-E | 304 | Adamkiewicz Mateusz | POL | 1988 | Medicycling Team | Kłobuck |
M-E | 363 | Szabo Jiri | CZE | 1988 | SPOKE Team | Chvalenice |
M-E | 359 | Strnad Václav | CZE | 1989 | Praha 8 | Praha 8 |
Z-E | 350 | Seemann Astrid | GER | 1989 | FAHRWERK WERKSTEAM | Dresden |
M-E | 358 | Smolka Marek | CZE | 1989 | Gibbon Slacklines Team | Praha 6 |
M-E | 321 | Hundhammer Johannes | GER | 1989 | FAHRWERK WERKSTEAM | Dresden |
M-E | 321 | Hundhammer Johannes | GER | 1989 | FAHRWERK WERKSTEAM | Dresden |
M-E | 337 | Mazal Tomáš | CZE | 1989 | Metylovice | Metylovice |
M-E | 326 | Jelínek Josef | CZE | 1989 | plnt.cz | Praha |
M-E | 346 | Plzák Lukáš | CZE | 1990 | Bubotrails | Bubovice |
M-E | 309 | Brodský Jan | CZE | 1990 | Brandýs nad Labem | Brandýs nad Labem |
M-E | 364 | Šrut Ondřej | CZE | 1990 | BIKESERVIS.EU | Liberec |
M-E | 342 | Němec Marek | CZE | 1990 | Bubotrails | Mělník |
M-E | 306 | Bekr Jan | CZE | 1991 | FUTURECYCLING | Poniklá |
M-E | 331 | Kmošena Matúš | SVK | 1991 | Mestečko | Mestečko |
M-E | 333 | Král Martin | CZE | 1993 | Tábor | Tábor |
M-E | 341 | Mužík Jakub | CZE | 1993 | Hořovice | Hořovice |
M-E | 338 | Mikuláš Vojtěch | CZE | 1996 | Dlouhá Třebová | Dlouhá Třebová |
M-E | 314 | Fiederling Lennart | GER | 1997 | FAHRWERK WERKSTEAM | Eberhardzell |
M-E | 371 | Zajac Filip | CZE | 1999 | BIKESTRIKE.COM | Zdiby |
M-E | 301 | Bláha Vojtěch | CZE | 1999 | Rock Machine Cyklomax enduro team | Jablonné v Podještědí |