2017-07-05 - 2017-07-08 Teplice nad Metují
start ~ 09:00:00
, 1998 a starší
,
přihlášeno: 76 participants
(
73 of men,
3 of women)
Klasická trať, prolog + 3 etapy, celkem 228km a 8400m převýšení plus měřené úseky typu Enduro.
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
M-E | 310 | Bekr Jan | CZE | 1991 | FUTURECYCLING | Poniklá |
M-E | 302 | Bláha Vojtěch | CZE | 1999 | Rock Machine Cyklomax enduro team | Jablonné v Podještědí |
V-E | 311 | Brand Ladislav | CZE | 1977 | Bubotrails | Bubovice |
M-E | 312 | Broz Radek | CZE | 1983 | ETBikez | Nejdek |
M-E | 313 | Bůna Ladislav | CZE | 1979 | Police nad Metují | Police nad Metují |
Z-E | 335 | Chlíbková Daniela | CZE | 1967 | REDPOiNT-ELEVEN TEAM | Brno |
V-E | 801 | Deutsch Jindřich | CZE | 1977 | shaním sponzora | Praha 4 |
M-E | 323 | Dundáček Jiří | CZE | 1991 | Hard Bikers Kuřim | Jinačovice |
M-E | 325 | Dvořák Jan | CZE | 1994 | Brno | Brno |
M-E | 324 | Dvořák Václav | CZE | 1984 | Nové Město na Moravě | Nové Město na Moravě |
M-E | 307 | Ficker Tomáš | CZE | 1989 | Bikomatic.cz | Ostrava |
M-E | 326 | Filip Stanislav | CZE | 1980 | SPL servis.cz | Čelechovice na Hané |
M-E | 327 | Flídr Michal | CZE | 1979 | Black Field A team | Brno |
M-E | 328 | Frenk Petr | CZE | 1984 | PROTOCYCLES | Hvozdnice |
M-E | 333 | Hradecký Tomáš | CZE | 1983 | Gigantic Racing Team | Dobruška |
M-E | 334 | Hruška Petr | CZE | 1986 | BMC SKIBIKECENTRUM.CZ | Česká Třebová |
M-E | 337 | Karbus Ondřej | CZE | 1987 | Slaný | Slaný |
Z-E | 338 | Karkošková Renáta | CZE | 1984 | NOVATOP GHOST | Radkov- Dubová |
V-E | 336 | Karásek Filip | CZE | 1975 | Kokostezky.cz | Brandýs nad labem |
M-E | 339 | Klapka Tomáš | CZE | 1978 | Slaný | Slaný |
V-E | 340 | Klimeš Dan | CZE | 1977 | BBH Brno | Brno |
M-E | 341 | Kovář Peťas | CZE | 1982 | Kraslice | Kraslice |
V-E | 342 | Kuba Michal | CZE | 1972 | Trail-Guide.cz | Praha 7 |
M-E | 305 | Kugler Zbynek | CZE | 1981 | Bír riders | Praha 4 |
M-E | 344 | Kuneš Vlastimil | CZE | 1985 | Velosport Domažlice | Poběžovice |
M-E | 303 | Kutin Tomáš | CZE | 1984 | SingleBe Bikes | Ustí nad O. |
M-E | 343 | Kučera Jan | CZE | 1985 | Shut up Legs | Ochoz u Brna |
M-E | 345 | Kuře Tomáš | CZE | 1991 | Biko Kolektiv | Trutnov |
M-E | 348 | Mikuláš Vojtěch | CZE | 1996 | Dlouhá Třebová | Dlouhá Třebová |
M-E | 349 | Milka Václav | CZE | 1990 | Koloshop.cz | Liběšice |
M-E | 350 | Musil Ondřej | CZE | 1986 | Praha 8 | Praha 8 |
V-E | 351 | Mušálek Václav | CZE | 1966 | BIKOMATIC | Markvartovice |
M-E | 352 | Mužík Jakub | CZE | 1993 | Hořovice | Hořovice |
M-E | 353 | Němec Marek | CZE | 1990 | Bubotrails | Mělník |
M-E | 354 | Panzer Milan | CZE | 1982 | Kluci z Kluče | Březová |
M-E | 304 | Pavlas Jakub | CZE | 1987 | Canyon Amateur Enduro Team | Rychnov nad Kněžnou |
M-E | 355 | Pavlas Petr | CZE | 1990 | Canyon Amateur Enduro Team | Lanškroun |
M-E | 356 | Plzák Lukáš | CZE | 1990 | Bubotrails | Bubovice |
V-E | 306 | Reisner Petr | CZE | 1975 | GIANT Cycling team | Praha 5 - Smíchov |
V-E | 357 | Rozmahel Radek | CZE | 1974 | BK Ludgeřovice | Ludgeřovice |
M-E | 359 | Saramak Jan | CZE | 1982 | Drásal Team Holešov | Zlín |
M-E | 361 | Sedláček Jan | CZE | 1986 | Cykloturistický klub Opava | Opava |
M-E | 362 | Sedlář Jakub | CZE | 1984 | NOVATOP -LAPIERRE | Opava |
M-E | 308 | Strach Jakub | CZE | 1990 | Ski a Bike Centrum Radotín | Horovice |
M-E | 365 | Strnad Václav | CZE | 1989 | Praha 8 | Praha 8 |
M-E | 366 | Svoboda Jiří | CZE | 1980 | MTBCrossCountry.com | Žandov |
V-E | 372 | Veselý Jaroslav | CZE | 1970 | KoloshopTeam | Krupka |
M-E | 371 | Veselý Pavel | CZE | 1980 | KOLOSHOP TEAM | Teplice |
M-E | 373 | Vobořil Luboš | CZE | 1983 | Koloshop Team | Teplice |
M-E | 375 | Wala Jan | CZE | 1995 | Diamonddesign.cz | Havířov Šumbark |
M-E | 378 | Zima Tomáš | CZE | 1994 | Ziromont Cycling team | Hradec Králové |
M-E | 379 | Zvoníček Ondřej | CZE | 1984 | Bike Emergency | Praha |
M-E | 317 | Čiviš Michal | CZE | 1985 | Slaný | Slaný |
V-E | 368 | Špora Petr | CZE | 1964 | Košťany | Košťany |
M-E | 369 | Šroll Marek | CZE | 1978 | Alset Racing Team | Praha 8 |
M-E | 301 | Žilák František | CZE | 1981 | Pítrs bikes team | Police Nad Metují |
V-E | 318 | Damborg Flemming | DNK | 1970 | Team BCS Cycles Denmark | Sorø |
M-E | 347 | Mikkelsen Martin Stenstrup | DNK | 1979 | Team BCS Cycles Denmark | Ejby, Kr. Hyllinge |
M-E | 330 | Hagenbusch Michael | GER | 1985 | Raceteam Radleck Mering | Augsburg |
M-E | 331 | Hamann Lars | GER | 1986 | Team Dosenbier | Tuebingen |
M-E | 332 | Heitmann Sven | GER | 1981 | Jenbike | Jena |
V-E | 346 | März Martin | GER | 1973 | FAHRWERK DRESDEN | Dresden |
Z-E | 363 | Schmidt Sylvia | GER | 1981 | 26 aint dead | Bestensee |
M-E | 364 | Schwarz Richard | GER | 1985 | FAHRWERK WERKSTEAM | Possendorf |
V-E | 360 | Sczarnowski Torsten | GER | 1966 | Meißen | Meißen |
M-E | 370 | Ulrich Hagenbusch | GER | 1983 | Raceteam Radleck Mering | Augsburg |
M-E | 374 | Vogel Jasper | GER | 1983 | BikesportBerlin | Berlin |
M-E | 367 | Szentmiklósi Norbert | HUN | 1981 | LDTR | Budapest |
M-E | 358 | Salvatore Marco | ITA | 1981 | Gallo Nero | Firenze |
M-E | 309 | Adamkiewicz Mateusz | POL | 1988 | Medicycling Team | Kłobuck |
M-E | 314 | Buragas Wojciech | POL | 1980 | Pussy Enduro Riders | Szczecin |
M-E | 316 | Czerwiński Grzegorz | POL | 1980 | raggabomba team | ŁÓDŹ |
M-E | 319 | Daszkiewicz Michał | POL | 1982 | Knurświny | Wrocław |
V-E | 329 | Glab Wojciech | POL | 1971 | Warszawa | Warszawa |
M-E | 376 | Walczak Wojciech | POL | 1980 | ędóro | Wroclaw |
M-E | 377 | Wisniowski Lukasz | POL | 1979 | CCR Sport | Poznan |