maraton

startlist

Moravský bikemaraton 2018

2018-08-25 Leština (Zábřeh)

archiv

announcement

registration

start list

results

80km total: 65, men : 57, women: 8, Muži A: 5, Muži B: 17, Muži C: 25, Muži D: 10, Juniorky: 2, Ženy A: 3, Ženy: 3 [html] [pdf] [csv]
Tandemy 80km MČRaSR total: 3, men : 1, women: 2, Tandemy: 3 [html] [pdf] [csv]
50km total: 224, men : 209, women: 15, Junioři: 3, Muži I: 150, Muži II: 38, Muži III: 18, Juniorky: 1, Ženy: 14 [html] [pdf] [csv]
30km total: 102, men : 72, women: 30, Předžáci: 5, MladšíŽaci: 14, StaršíŽáci: 9, TouristOpen: 62, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 0, MladšíŽačky: 3, StaršíŽačky: 9, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 0, Pekařky: 0 [html] [pdf] [csv]
15km handicap total: 2, men : 0, women: 2, Muži: 0, Ženy: 2 [html] [pdf] [csv]
2x15km handicap total: 6, men : 6, women: 0, Muži: 6, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]

start list 80km

start ~ 11:00:56 , all years of born , registered: 65 participants ( 57 of men, 8 of women) převýšení 1500m

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
Muži C52anderle JanCZE1974Nový MalínNový Malín
Juniorky51Anderlová AdélaCZE2002Nový MalínNový Malín
Juniorky50Anderlová MonikaCZE2002Nový MalínNový Malín
Muži A63Babiánek DavidCZE1993Cycloracing TeamTovačov
Muži C11Čech AlešCZE1975Model Bike TeamBranka u Opavy
Muži C10Čmakal FrantišekCZE1977Cyklo Polách a synBludov
Muži ADvořák DavidCZE1993MONDRAKER Racing teamKupařovice
Muži D12Eichner TomášCZE1967DNPOstravaPříbor
Muži D13Flégl AlešCZE1963CTM SILVINI R2 SportNáchod
Muži C62FOJT RadovanCZE1970Bikecentrum OlomoucProstějov
Muži A71Halfar MartinCZE1989Esenbáci Jeseník
Muži C55Hanzal MartinCZE1976
Muži C14Harlender MichalCZE1972Cykloteam KolárnaNáměšť na Hané
Muži D15Hejtmánek CtiborCZE1968SHOTR BIKEOlomouc
Muži B70Hodr AntonínCZE1987GHOST Pro Bike TrutnovTrutnov
Muži D16Horký LubomirCZE1968Cykloklub MoravaLesnice
Muži C69Hornych Véna CZE1978INS Atelier Náchod - AHronov
Muži C1Hruška JanCZE1975GHOST teamHradec Králové
Muži A17Jansa DominikCZE1999Moravská TřebováMoravská Třebová
Muži C18Jansa PetrCZE1976MORAVSKÁ TŘEBOVÁMORAVSKÁ TŘEBOVÁ
Muži C19Jílek MartinCZE1969Cyklo Polách ŠumperkŠumperk
Muži CJílek Richard CZE1972Bike Team Porsche OlomoucBrno
Muži C20Josef StaníkCZE1969Bike Sport UničovUničov
Muži C21Kašpar PetrCZE1975Biketeam TJ Zlaté HoryZlaté Hory
Ženy22Kašparová LenkaCZE1979Biketeam TJ Zlaté HoryBruntál
Muži B6Kechrt TomášCZE1981PRIME sport expertNový Malín
Muži D65Kilnar AlešCZE1963OstravaOstrava
Ženy A53Kolegarová IvetaCZE1988Brnka PičoOstružná
Muži D64Kolomazník MiroslavCZE1963OD MORAVA HolešovHolešov
Ženy23Komárková EvaCZE1958Cyklo Polách a synŠumperk
Muži D24Konopa MilanCZE1961Credo teamNový Malín
Muži C25Kostka TomášCZE1974CREDO TEAMVikýřovice
Muži C26Koudelka DrahomirCZE1971meixner consultingPysely
Muži C27Kraina TomášCZE1971BystrovanyBystrovany
Muži B4Krčma MichalCZE1988OD MORAVA HolešovKroměříž
Muži A28Kušnír OndřejCZE1999ON-OFF TeamHradec nad Moravicí
Muži B5Langer MartinCZE1984MOOLBIKE.CZOlomouc
Muži C29Leskovjan TomášCZE1972Důraz....Domaželice
Muži D30Nádvorník ZdeněkCZE1962Vosa ČechoviceČechovice
Muži B60Neset Jan CZE1986IN-LIFE Cycling TeamLitovel
Muži BNeset JanCZE1986IN-LIFE Cycling TeamLitovel
Muži B68Nešpor PatrikCZE1986IN-LIFE cycling teamOstružná
Ženy A58Neumanová MartinaCZE1988PRESTIGE CYCLING TEAMČeská Třebová
Muži D31Pavlák LuděkCZE1966BrnoBrno
Muži B9Petřík ZdeněkCZE1980Bikestyle.czKrnov
Muži BPilčík AdamCZE1984Maloja - Rocky Mountain TeamOpava
Muži C32Planička RobertCZE1976Bikesport Team MohelniceZábřeh
Muži C33plesník PetrCZE1975LesNiceŠumperk
Muži CProšek LukášCZE1974BrnoBrno
Muži B61smolka MichalCZE1981Bikecentrum Olomouc Troubky
Muži C34Srovnal OtakarCZE1975Lokomotiva ZábřehZábřeh
Ženy A35Staňková ŠtěpánkaCZE1989MOOLBIKE.CZŠumperk
Muži B56Stryk MilanCZE1985Bikesport Team MohelniceZábřeh
Muži B56Stryk MilanCZE1985Bikesport Team MohelniceZábřeh
Muži B59Široký MichalCZE1979PRESTIGE CYCLING TEAMČeská Třebová
Muži BŠiroký MichalCZE1979PRESTIGE CYCLING TEAMČeská Třebová
Muži C66Špaček MartinCZE1976Červená jahodaOpava
Muži C36Tyráček MartinCZE1973MOOLBIKE.CZMoravičany
Muži D37Uchytil AloisCZE1966Biketeam TJ Zlaté HoryZlaté Hory
Ženy38Valouchová MarieCZE1973ŠumperkŠumperk
Muži C67vilč martinCZE1974červena jahodaopava
Muži B39Vondruška BohuslavCZE1986TJ Sokol Hrabenov Ruda nad Moravou
Muži C40Vyležík StanislavCZE1973červena jahodaOpava
Muži B54Zitta PavelCZE1986ZábřehZábřeh
Muži B57Žák RadekCZE1980KřižanovKřižanov

start list Tandemy 80km MČRaSR

start ~ 11:00:56 , all years of born , registered: 3 participants ( 1 of men, 2 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
TandemyJakub Fux Jaroslav JarkovskýCZE1968Cyklosport UniteHolešov
Tandemy41Jana Charvátová Václav MorozovCZE1963AGRO 21Rokycany
TandemyRoman Janoš Martina NovotnáCZE1988TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAMBystřice pod Hostýnem

start list 50km

start ~ 11:05:00 , all years of born , registered: 224 participants ( 209 of men, 15 of women) 900m převýšení

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
Muži II101Babiánek MilanCZE1963MiKo cycles PřerovTovačov
Muži III102Barfus MiroslavCZE1958CYKLO ŽOPYHolešov
Muži IBartoň OndřejCZE1997Symbio+ CE.EnergyHladké Životice
Ženy103Běloušková EliškaCZE1994GHOST TeamPardubice
Muži I104Boccia RizieroCZE1984CZ LOKOPraha
Muži I105Boček VítězslavCZE1970Nábytkové studio LazeckýMelč
Muži III311Boreček TomášCZE1957NOVATOP LAPIERREHradec nad Moravicí
Muži I106Bradáč ZdeněkCZE1974Černí koněÚštěk
Muži I107Bross JanCZE1992DubickoDubicko
Muži I108Březina JosefCZE1978DlouhomilovDLOUHOMILOV
Muži I313Bukovský LukášCZE1977Hradec KrálovéHradec Králové
Muži IButkov TomášCZE1985Nový JičínNový Jičín
Muži III109Bystrianský JožkaCZE1954GHOST teamPřelouč
Muži I110Cahlík TomášCZE1987ŠumperkŠumperk
Muži I111Čamek MichalCZE1995Dukla CHROMEČOlomouc
Muži I112Čapek JanCZE1973ROHOZEC AMULET TEAMTurnov
Junioři113Čech JanCZE2002Branka u OpavyBranka u Opavy
Muži I114Dohnal RomanCZE1981SK SKIVELO neslyšících OlomoucUrbanov 36
Muži I115Doležal JanCZE1979Cyklo Klub BendlChoceň
Muži II116Doležal RudolfCZE1963CyklomoravaČervená voda
Ženy117Doležalová IvanaCZE1982cykloteam KOLÁRNA OlomoucHlubočky,Olomoucká 43
Muži I118Doskočil MilošCZE1974SPORTON ŠUMPERKŠumperk
Muži II119Dosoudil PetrCZE1967SámzasebeHostkovice
Muži I121Dovrtěl DavidCZE1993CYKLO ŽOPYHolešov
Muži II120Dovrtěl ZdeněkCZE1963CYKLO ŽOPYHolešov
Muži I122Duchovny StanislavCZE1981DvorceDvorce
Muži I123Dušek MichalCZE1992Cykloklub MoravaLeština
Ženy124Eliášová Lenka CZE1978HačkyHačky
Muži I125Engel MarekCZE1972Diamant PuratosLitvínv
Junioři126Falta MatyášCZE2000NáchodNáchod
Muži I127Faltus RomanCZE1979ŠumperkŠumperk
Muži I128Fiala RadimCZE1995cyklo team KOLÁRNAOpava
Muži II129Frank MilanCZE1967Cykloklub MoravaLestina
Muži I130Fričar JiříCZE1975MTB FreedomOlomouc
Muži III131Frkal MiroslavCZE1956NOVATOP OpavaOpava
Muži II132Frýba JanCZE1960Bělkovice-Lašťany 611Bělkovice-Lašťany 611
Muži I305Gerhard TomášCZE1972Duko RýmařovRýmařov
Muži I305Gerhard TomášCZE1972Duko RýmařovRýmařov
Muži I133Glogar DanielCZE1978TurdebirOpava
Muži I134Grézl OndřejCZE1986RovenskoRovensko
Muži I314Hájek MartinCZE1987Kolárna OlomoucOlomouc
Muži I135Handl TomášCZE1975OlomoucOlomouc
Muži I136Hanzal RadekCZE1974Jizerské pekárnyČeská Lípa
Ženy137Harlenderová JitkaCZE1974Cykloteam KolárnaNáměšť na Hané
Muži I285Hašek LukášCZE1984MohelniceMohelnice
Muži I138Hejtmánek MarekCZE1997Sk salith ŠUMPERKDolní Studénky
Muži II139Hejtmánek Miloš CZE1963C.A.C-mtbDolní Studénky
Muži I140Hetflajš JiříCZE1982Bikesport MohelniceMohelnice
Ženy286hladká IvanaCZE1969CyklomoravaVeselí nad Moravou
Muži I141Hladký MiroslavCZE1988CK MoravaPraha 6
Muži II287Hladký MiroslavCZE1966CyklomoravaVeselí nad Moravou
Muži I142Hlásný RadekCZE1985PísařovPísařov
Muži I143Holec RadekCZE1999Bikesport Team MohelniceZábřeh
Muži I292Honig MilanCZE1969LitovelLitovel
Muži I144Horký DavidCZE1990Cyklo Polách ŠumperkLesnice
Muži I290hotový PavelCZE1970Cyklo Polách a synPostřelmov
Muži I146hrubý PavelCZE1973KNP team ZábřehZábřeh
Muži III145HRUBÝ PetrCZE1946ELEKTROKOLOLesnice
Muži I147Hrudník JaromírCZE1976United BakeriesVsisko
Muži I148Hubeňák DavidCZE1988HavířovHavířov
Muži I308Huňka KarelCZE1969PteníPtení
Muži II400Hýbl JiříCZE1962ZábřehZábřeh
Muži I150Jakubík HynekCZE1977ZeelandiaOpava
Muži I152Janíček JaromírCZE1986JestrebiJestrebi
Muži I151Janíček Rostislav CZE1980Jestřebí Jestřebí
Muži I153Jareš MartinCZE1976Jablonné nad OrlicíJablonné nad Orlicí
Muži I289Jašek OndraCZE1977Atletika ZábřehZábřeh
Muži I154Jorda RadekCZE1983OlomoucOlomouc
Muži I155Jungmann PavelCZE1980SK SKIVELO neslyšících OlomoucOlomouc
Muži I156Kajnar TomasCZE1978Zlate HoryZlate Hory
Muži I157Kamenský RadekCZE1979Jizerské pekárnySvor
Muži I158Kaplan JosefCZE1981Jablonné nad OrlicíJablonné nad Orlicí
Muži I159Kapoun PavelCZE1978Jizerské pekárnyČeská Lípa
Muži III160Karník LubošCZE1955AlimpekBřasy
Muži I161kašpar martinCZE1976Tři šnecichromec
Muži I162Kavrentzis KonstantinCZE1981Cyklo Polách a synŠumperk
Muži I163Kejík ViktorCZE1976MIBO Bike TeamBoskovice
Muži I165Keprt HonzaCZE1983Silný team UničovZábřeh
Muži III164Keprt JanCZE1954Nadoraz ZábřehZábřeh
Ženy166Keszelá ZuzanaCZE1990Pochodnický spolek Krchleby
Muži I297Kistan VladimírCZE1971RzmarovRzmarov
Muži I299Klein MartinCZE1989ŠtítyŠtíty
Muži II300Klein PetrCZE1965ŠtítyŠtíty
Muži II167Klein RomanCZE1968UničovUničov
Muži I168Klug MiroslavCZE1989CDWOstrava-Poruba
Muži II169Knápek PetrCZE1966KN PROJECTZabreh
Muži I170Kocman PetrCZE1970Čemba/Černí koně
Muži I171Kocourek FrantišekCZE1983SK SKIVELO Neslyšících Olomouc
Muži II172Kohout RadovanCZE1966Vemblődi UničovMedlov
Muži I174Kolář IvoCZE1988Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.Postřelmov
Muži I173Kolář VladimírCZE1974CT HvozdnáZlín 12
Muži I175Koňárek PetrCZE1973RD RýmařovRýmařov
Muži I176König JiříCZE1978Normalie czechLeština
Muži I177Kopecký VítCZE1985Opava Opava
Muži I178Kopečný PetrCZE1982OlomoucOlomouc
Muži III295Korec PavelCZE1957BoskoviceBoskovice
Muži II179kosek jiriCZE1966sport studenestudene
Muži I317Koukol TomášCZE1978OlomoucOlomouc
Muži III180Kouřil JiřiCZE1955Fitko JeseníkJeseník
JuniorkyKrálíková ZuzanaCZE20014EVER Cyklo BulisBystřice pod Hostýnem
Muži I181Kratochvíl PetrCZE1972Cyklo Polách a syn ŠumperkRýmařov
Muži I288Krejčí VladislavCZE1974Bike sport UničovPaseka
Muži II307Křeček MiroslavCZE1962KOB ProstějovProstějov
Muži II182Křížek Josef CZE1963MelitesDubicko
Muži II183Kubala MartinCZE1967Cobram teamKunčice pod Ondřejnikem 165
Muži I184Kuběna PetrCZE1978OstravaOstrava
Muži III185Kubíček BohumilCZE1957NOPEK Bike TeamLitomyšl
Muži I186Kubíček PetrCZE1975SPORTON ŠUMPERKŠumperk
Muži II303Kubín JiříCZE1965Malbery Opava
Ženy302Kubínová KláraCZE1997NOVATOP GHOSTOpava
Muži I187Kulatý MartinCZE1975Bikesport Team MohelniceMohelnice
Muži I309kunst stanislavCZE1975bike sport uničovuničov
Muži I188Kvítek PavelCZE1986Kovo PrahaJablonné nad Orlicí
Muži I189Lejska MartinCZE1981SPECIALIZEDDambořice
Muži I190Lindner RomanCZE1984DolanyDolany
Muži III191Lipavský MiroslavCZE1958PFAHNLLitomyšl
Muži I301Liška LadislavCZE1970Lipová Lipová
Muži I192Lux RomanCZE1975TJ Kovo PrahaMníšek pod Brdy
Muži II193Macek PetrCZE1961KCR Roudnice nad LabemRoudnice nad Labem
Muži III316Majer ZdeněkCZE1946OlomoucOlomouc
Muži I194Majstršín Jiří CZE1987Zábřeh Zábřeh
Muži I195Malínek LukášCZE1980Bikesport team MohelniceMohelnice
Muži I196Malý TomášCZE1974KN Project ZábřehZábřeh
Muži I197Maňur Antonín CZE1989Stará VesStará Ves
Muži I198Maršoun MartinCZE1976MIBO Bike TeamVelenov
Ženy298Maříková EditaCZE1993IN-LIFE Cycling TeamVelký Újezd
Muži I199Mastík TomášCZE1978Handicap
Muži II200Matějičný JosefCZE1962Nový JičínNový JIïčín
Muži II201Matoušek MartinCZE1964Černí koně - ApacheKaplice
Muži I284matura PavelCZE1976BludovBludov
Muži II202Mihulka StanislavCZE1960BAFUNARI PEKARIPraha
Muži I203MLÍKA PETRCZE1970UNITED BAKERIESROZTOKY
Muži I204Musílek TomášCZE1999Tomáš Musílek - I.G.C. Strojal Bludov 931, 789 61 Bludov
Muži I205Muzikant MichalCZE1975TroubeliceTroubelice
Ženy206Nádvorníková JanaCZE1994TriBike - Koala Stevens mtbČechovice
Muži I207Navara IvoCZE1970Bikesport Team MohelniceZabreh
Muži I208navara milanCZE1980Harlot´s Ghostbrno
Muži I209Nečas MiroslavCZE1974OlomoucOlomouc
Muži I210Nejezchleba PavelCZE1969Zeelandia spol. s r.o.Nový Jičín
Muži I211Nemrava PetrCZE1980SC SamotiškyLošov
Muži II213Nétek RostislavCZE1959SK Salith sport , z.s.Šumperk
Muži I212Nétek RostislavCZE1985CyklomoravaŠumperk
Muži I318Nevrlý LukášCZE1985LitovelLitovel
Muži I214Novotný RadekCZE1970OCK OsíkOsík
Ženy215Nyitraiová AnettaCZE1990OpavaOpava
Muži I310Ondra JaromírCZE1978TovačovTovačov
Muži II216Palich ZbyněkCZE1965Omega CZ - čechyPraha 9
Muži I217pastrnek PavelCZE1976SK SKIVELO neslyšících OlomoucVelký týnec
Muži II218Pavelek JaromírCZE1964MOUNTAINTIME.CZ VENDETTAOPAVA 6
Muži I219Petrovský MarekCZE1972LoupežníciLibina
Muži I220Plhák JaroslavCZE1983CZ LOKOZábřeh
Muži I221Polách JiříCZE1972Cyklo Polách a syn ŠumperkŠumperk
Muži III222Pomp JaroslavCZE1956United BakeriesPlzeň
Muži I223Pořízek Jaromír CZE1979Oskava, Třemešek Oskava, Třemešek
Muži II224Pospíšil RadekCZE1963Omega CZ - MoravaPraha 9
Muži I225Rada MichalCZE1979ZeelandiaČeské Budějovice
Muži III226Raida IvoCZE1955eSeNBáci JeseníkJeseník
Muži I227Rešl DavidCZE1975Bikesport Team MohelniceBouzov
Muži II228Riedl PetrCZE1966Dukla ChromečChromeč 187
Muži I229Richter ZbyněkCZE1991GHOST teamRokytno 152, Sezemice
Muži I230Rolný MariánCZE1978Nový JičínNový Jičín
Muži II231Rumplík JaromírCZE1959United BakeriesOlomouc
Muži I232Ryšavý DavidCZE1975Bikesport Team MohelniceKlopina
Ženy233Salcburgerová PetraCZE1989SK Salith sport,z.s.Šumperk 1
Muži I234Schön MartinCZE1989CK Slovan Mor. TřebováŽernovník
Muži II235Slavík Petr CZE1966PFAHNLLitomyšl
Ženy236Slívová KateřinaCZE1974Frýdlant nad OstravicíFrýdlant nad Ostravicí
Muži II237Sobala MiroslavCZE1962Biketeam TJ Zlaté HoryJeseník
Muži I238Sonntag RobertCZE1973CYKLO ŽOPYHolešov
Muži I239Spálovský JanCZE1981United BakeriesBrno
Muži I315Spusta OndřejCZE1982ŠternberkŠternberk
Muži I240Stein MartinCZE1983Respect Bikes Opava 5
Muži II294Strnádek StanislavCZE1968-Hrádek nad Nisou
Muži I241studýnka davidCZE1976SK SKIVELO neslyšících Olomoucpravčice
Muži II242Šafránek JiříCZE1964PoděbradyPoděbrady
Muži II243Šaník LuděkCZE1959Černí koněLiberec
Muži I244Šašma MarekCZE1971Cobram teamKunčice Pod Ondřejníkem
Muži I245Šenk MarekCZE1991Spro s.r.o.Prostějov
Muži I246Šenk MartinCZE1978Vosa ŠumvaldUničov
Muži III247Šída KarelCZE1958Černí koněTanvald
Muži I248Šindler Zbyněk CZE1972Červená jahodaOpava
Muži II249Škoda MilanCZE1966Redpoint teamNáchod
Muži I250Šrůtek MichalCZE1983Kongo TeaMJalubí
Ženy251Štáková KateřinaCZE1981Cobram teamOstrava
Muži I252Šuba JanCZE1984VOSA ŠumvaldUničov
Muži I253Šulc MartinCZE1977Jablonné nad OrlicíJablonné nad Orlicí
Muži II254Švercl MartinCZE1967Česká TřebováČeská Třebová
Muži I255švrček RichardCZE1976Cobram teamčeladná
Muži I256Tělupil MartinCZE1988SK Cyklo-RD PardubiceZábřeh na Moravě
Muži I257Tichy petrCZE1972Kunčice pod On.Kunčice pod On.
Muži III258Tomeš MiroslavCZE1958pekařství Samek NáchodNáchod
Muži I293Továrek OndřejCZE1987Handicap
Muži I259Tutsch VáclavCZE1969PRESTIGE CYCLING TEAMČeská Třebová
Muži II296Unzeitig LadislavCZE1967UNO FlockZábřeh
Muži IUrbášek DaliborCZE1975GG Edelweis bikeMohelnice
Muži I260Václavek JaroslavCZE1970RODAKNemile
Muži I261Vágner MichalCZE1977PRESTIGE CYCLING TEAMČeská Třebová
Muži I262Vala DenisCZE1979United Bakeries a.s.Staré Hradiště
Muži I263Valášek PetrCZE1991LošticeLoštice
Muži I264Valenta MichalCZE1982United BakeriesPraha 5
Muži I265Vaszily LumírCZE1986SK SKIVELO neslyšících OlomoucOlomouc
Muži I266Vávra AlešCZE1982ANAG OlomoucOlomouc
Muži I267Veselík Petr CZE1977PFAHNLLitomyšl
Muži I268Vlček Rostislav CZE1976CYKLO ŽOPYHolešov
Muži II269Voldán JiříCZE1968DAKO HodonínHodonín
Junioři312Volík MarekCZE2000Force Team JeseníkJeseník
Muži I270Vortel OndřejCZE1987Cyklo Polách a syn ŠumperkŠumperk
Muži I271Všetíček PavelCZE1976LitovelLitovel
Muži III272Všetička Zdeněk CZE1953SKP OLOMOUCOLOMOUC
Muži I273Vtípil RadekCZE1983GHOST teamPardubice 53002
Ženy274Vtípilová JanaCZE1992GHOST teamPardubice 53002
Muži IIIVychodil LubomírCZE1957cykloteam KOLARNALitovel
Muži I275Zábranský ZdeněkCZE1978ZeelandiaČeské Budějovice
Muži I276Zapletal RomanCZE1978KladkyKladky
Muži I277Zejfart KarelCZE1972ŠumperkŠumperk
Muži I291Zelený MichalCZE1988ŠumperkŠumperk
Muži I278Zeman Vojtěch CZE1985GHOST TEAMPardubice
Muži II279Zemek LubomírCZE1967BabylonbikeHlavnice
Muži I306Ziegler PetrCZE1970Duko Rýmařovrýmařov
Muži I304Zlámal TomasCZE1979olomoucolomouc
Muži I280Zlámal TomášCZE1979ProximaOlomouc
Muži I281Žahourek MartinCZE1982Proxima-teamLeština
Muži I282Žák IvoCZE1980Proxima-team.czLeština
Muži I283Železný MarcelCZE1994MOOLBIKE.CZOlomouc

start list 30km

start ~ 11:10:10 , all years of born , registered: 102 participants ( 72 of men, 30 of women) převýšení 600m

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
TouristOpen401Appl TomášCZE1981ZábřehZábřeh
MladšíŽaci402Badal Ondřej CZE2007ČabanBikeBohuslavice 114
StaršíŽačky403Bártová GabrielaCZE2003PARDUS TUFO Prostějov z.s.Bouzov
MladšíŽaci404Blažek DavidCZE2007PARDUS TUFO PROSTĚJOVKožutany
TouristOpen405Brablíková DrahoslavaCZE1976Omega CZ - ČechyOmega CZ - Čechy
MladšíŽaci494Bradáč PetrCZE2007ŠtětíŠtětí
StaršíŽačky406Bravencová DenisaCZE2003Short Bike Academy OpletalOlomouc
StaršíŽáci407Bureš Štěpán CZE2003CyklomoravaPstřelmov
TouristOpen408Bureš TomášCZE1972CyklomoravaPostřelmov
StaršíŽáci409Čmakal FrantišekCZE2003Cyklo Polách a syn ŠumperkBludov
StaršíŽáci410Čmakal VojtěchCZE2005Cyklo Polách a synBludov
TouristOpen411Doležal JaromírCZE1974Překlady Hrochová BrníčkoBrníčko
TouristOpen490Dostál JaroslavCZE1979PavlovPavlov
MladšíŽaci491Dostál JaroslavCZE2006PavlovPavlov
TouristOpen497Dudek MichalCZE1973GHOST teamPardubice
TouristOpen412Eichler MichalCZE1978DolanyDolany
StaršíŽačky413Franková TerezaCZE2003Cykloklub MoravaLeština
TouristOpen414Fričar JanCZE2001MTB FreedomOlomouc
MladšíŽaci415Frőml PatrikCZE2006Bike Sport UničovUničov
StaršíŽačky416Grulichová EliškaCZE2005Pardus Tufo ProstějovKřemenec
TouristOpen417Grundová LucieCZE1975Bikesport Team MohelniceZábřeh, Rájec 34
MladšíŽaci418Harlender LukášCZE2007Cykloteam KolárnaNáměšť na Hané
TouristOpen419hejhal josefCZE1972kostelec nad orlicíkostelec nad orlicí
Předžáci500Herzán JanCZE2009CyklomoravaPardubice
MladšíŽaci421Holub GabrielCZE2006Omega CZ - ČechyRicany
TouristOpen420Holub MarekCZE1959RicanyRicany
TouristOpen422Holubova Simona CZE1966RicanyRicany
TouristOpen423Horel AloisCZE1953Omega CZ - ČechyOmega CZ - Čechy
TouristOpen424Hybl OndrejCZE1987ZabrehZabreh
TouristOpen425Chamlar LukášCZE1988Bouda madafakaZábřeh
MladšíŽaci503Chvojka FilipCZE2007GHOST junior Team Praskačka
TouristOpen426Chvojka PetrCZE1977GHOST teamHradec Králové
TouristOpen427Chvojková ŠárkaCZE1982GHOST teamHradec Králové
TouristOpen501Jáně LukášCZE1995ŠumperkŠumperk
TouristOpen502Jáně VladimírCZE1968BludovBludov
TouristOpen428Jiřík VítCZE1963razdvatřiNemilany
TouristOpen429Kaláb OndřejCZE1990LeštinaLeština
Předžáci431Kaniščev AlexandrCZE2009Bikesport Team MohelniceLoštice
TouristOpen430Kaniščev RomanCZE1970Bikesport Team MohelniceLoštice
MladšíŽaci432KAŠPAR ADAMCZE2006Tři šneciCHromeč
TouristOpen433Kašpar LukášCZE2000Biketeam TJ Zlaté HoryBruntál
TouristOpen492Klein PetrCZE1985ŠtítyŠtíty
TouristOpen434kleisnerová MarkétaCZE1983Černí koněPraha
TouristOpen435Kliková DanaCZE1970Omega CZ - ČechyPraha 9
StaršíŽačky436Klimešová MichaelaCZE2004CREDO TEAMVikýřovice
StaršíŽáci437kohout tomáš CZE2005Sk salith ŠUMPERKUničov
MladšíŽaci438Kohout VojtěchCZE2006SK Salith sport , z.s.Březová
TouristOpen439Kolář Jan CZE1986ZábřehZábřeh
Předžáci440Konig RadekCZE2008Normalie czechSudkov
TouristOpen441Konig RadekCZE1976Normalie czechSudkov
TouristOpen442Kopečný Milan CZE1956OlomoucOlomouc
StaršíŽačky499Kudláčková AnnaCZE2004GHOST junior Team Vysoké Chvojno
StaršíŽačky499Kudláčková AnnaCZE2004GHOST junior Team Vysoké Chvojno
StaršíŽačky499Kudláčková AnnaCZE2004GHOST junior Team Vysoké Chvojno
TouristOpen443Kuklová MartinaCZE1994CYKLO ŽOPYHolešov
Předžáci444Kulík JanCZE2009CK MoravaPostřelmov
TouristOpen445Kvapil JanCZE2002Cyklo Polách a synBludov
MladšíŽaci446Lacina VojtěchCZE2007Základní a mateřská škola, Praha 3Praha 3
TouristOpen447Lacinová OlgaCZE1971Praha 3Praha 3
TouristOpen448Ľuboš KusýSVK1959OMEGAVrútky
TouristOpen449Malá LucieCZE1983ZeelandiaUnhošť
TouristOpen450Miroslav ŠtrkolecSVK1957OMEGAVrútky
TouristOpen451Nádvorníková EvaCZE1988TriBike - Koala Stevens mtbČechovice - Velký Týnec
TouristOpen453Navrátilová KateřinaCZE1987DětkoviceDětkovice
TouristOpen452Navrátilová MartinaCZE1989DětkoviceDětkovice
MladšíŽaci493Nechuta MarekCZE2007Bike Freaks HoliceVamberk
TouristOpen454Nesporý JanCZE1970SK NadorazZábřeh
TouristOpen455Neumann MilanCZE1966Cirlibaba Vikýřovice
TouristOpen488Novotný PetrCZE1986ŠumperkŠumperk
Předžáci456Papoušek AdamCZE2008UNIKOVO MTB TEAM Dašice
TouristOpen495Paraska AlešCZE1979ZábřehZábřeh
TouristOpen496Paraska LucieCZE1981LeštinaLeština
StaršíŽáci457Polách LukášCZE2004Cyklo Polách a syn ŠumperkŠumperk
TouristOpen458Provaz DavidCZE1974KRS PasekaPaseka
TouristOpen460Riedl VáclavCZE1939CK Morava LeštinaŠumperk
MladšíŽaci459Riedl Vojtěch CZE2006Dukla CHromečChromeč 187
StaršíŽáci487Skoumal RomanCZE2003Nový MalínNový Malín
TouristOpen461Soldán TomášCZE1977CYKLO ŽOPYHolešov
TouristOpen462souček VojtěchCZE2002PRESTIGE CYCLING TEAMTatenice
TouristOpen463Sovadina Petr CZE1969CYKLO ŽOPYHolešov
TouristOpen464Sovadinová SoňaCZE1970CYKLO ŽOPYholeeov
TouristOpen465Studénka JanCZE1991CyklomoravaVnorovy
TouristOpen504šin LadislavCZE1964ZábřehZábřeh
TouristOpen466Šourková SimonaCZE1957Jizerské pekárnyČeská Lípa
TouristOpen467ŠTĚPÁN JaroslavCZE1994ZábřehZábřeh
TouristOpen468šuláková RenataCZE1974SK SKIVELO neslyšících OlomoucJablonec Nad Nisou
TouristOpen469Švéda LuděkCZE1978Tři šneciZábřeh na Moravě
StaršíŽáci470Švéda MartinCZE2005TÅ™i Å¡neciZábřeh
MladšíŽaci471Švéda MichalCZE2007ZábřehZábřeh
TouristOpen472ŠVOMA LukášCZE1994LeštinaLeština
MladšíŽačkyTeplá SimonaCZE2006TJ Spartak TřebíčStudnice
MladšíŽačkyTeplá SimonaCZE2006TJ Spartak TřebíčStudnice
StaršíŽačkyTeplá TerezaCZE2004TJ Spartak TřebíčStudnice
TouristOpenTeplá VěraCZE1977TJ Spartak TřebíčStudnice
TouristOpenToman PavelCZE1989OlomoucOlomouc
MladšíŽačky498Tuzarová NataliCZE2006GHOST teamVysoká nad Labem
TouristOpen473Tvrdoňová JanaCZE1983OlomoucOlomouc
TouristOpen505vávra PetrCZE1963HolešovHolešov
TouristOpen474Vyhlídal LiborCZE1967ZábřehZábřeh
StaršíŽáci475Zapletal JanCZE2005KladkyKladky
TouristOpen489Zemánek LukášCZE1986ŠumperkŠumperk
StaršíŽáci476Zemene JakubCZE2003Short Bike Academy OpletalZábřeh

start list 15km handicap

start ~ 11:12:30 , all years of born , registered: 2 participants ( 0 of men, 2 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
Ženy48Hurtová PetraCZE1985DexterČeská Lípa
Ženy49Táborská EvaCZE1985DexterČeská Lípa

start list 2x15km handicap

start ~ 11:12:30 , all years of born , registered: 6 participants ( 6 of men, 0 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
Muži42Děcký PavelCZE1974Spolek GO ONFrenštát p.R.
Muži43Fabián RadoslavCZE1975Černí koněPlzeň
Muži44Kosík MichalCZE1983720 Hancycling TeamPlzeň
Muži45Nerad PetrCZE1966Handbike CRPraha
Muži46Novák FrantišekCZE1966TricyklBrno
Muži47Zvolský ZdeněkCZE1974Černí koněPraha 4