maraton

mtb

results

LESÁK CUP 2022

2022-08-27 Bohdašín, Červený Kostelec 

archiv

announcement

registration

start list

results

Odrážedla total: 18 , men : 12, women: 6, kluci: 12, holky: 6 [html] [pdf] [csv]
Předškolačky (do 5 let) total: 9 , men : 0, women: 9, kluci: 0, holky: 9 [html] [pdf] [csv]
Předškoláci (do 5 let) total: 9 , men : 9, women: 0, kluci: 9, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Minižáci I (1km, 6-7 let) total: 9 , men : 9, women: 0, kluci: 9, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Minižákyně I (1km, 6-7 let) total: 5 , men : 0, women: 5, kluci: 0, holky: 5 [html] [pdf] [csv]
Minižáci II (2km) total: 13 , men : 13, women: 0, kluci: 13, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Minižákyně II (2km) total: 4 , men : 0, women: 4, kluci: 0, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
Žáci II (5km) total: 6 , men : 4, women: 2, kluci: 4, holky: 2 [html] [pdf] [csv]
Žáci I (5km) total: 18 , men : 18, women: 0, kluci: 18, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Žákyně I (5km) total: 6 , men : 0, women: 6, Muži: 0, Ženy: 6 [html] [pdf] [csv]
40 km total: 63 , men : 59, women: 4, Junioři: 5, Muži: 8, Masters I: 23, Masters II: 13, Veteráni: 10, Ženy: 4 [html] [pdf] [csv]
20 km total: 54 , men : 44, women: 10, Kadeti: 8, Muži: 5, Masters I: 8, Masters II: 19, Veteráni: 2, Veteráni II: 2, Kadetky: 4, Juniorky: 1, Ženy: 5 [html] [pdf] [csv]
20 km koloběžci a běžci total: 3 , men : 3, women: 0, Muži: 3, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
file file type size last modified
premie a kriterium pdf 38308B27.08.2022 16:21:34

result list Odrážedla

start ~ 10:00:22

rank rank/cat. # name year state team lap#1
1 1 / kluci [ 204 ] Tomáš Přibyl 2018 CZE Cvrčovice
2 2 / kluci [ 272 ] Jáchym Beran 2019 CZE SKI Police nad Metují
3 1 / holky [ 273 ] Alžběta Beranová 2018 CZE Pitrs bike
4 3 / kluci [ 201 ] Antonín Balcar 2018 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují
5 2 / holky [ 244 ] Ema Třešňáková 2019 CZE TOTR Cycling Team
6 3 / holky [ 295 ] Tereza Hanušová 2018 CZE Mx and bike Březina
7 4 / kluci [ 300 ] Petr Sedláček 2018 CZE S-Sport team
8 5 / kluci [ 274 ] Vojta Ficek 2019 CZE Malé Svatoňovice, Strážkovice
9 6 / kluci [ 285 ] Michal Hübner 2019 CZE Malé Svatoňovice
10 7 / kluci [ 265 ] Štěpán Rederer 2020 CZE Hradec Králové
11 4 / holky [ 202 ] Gabriella Gabrhelová 2020 CZE Olomouc
12 8 / kluci [ 203 ] Jakub Kotrnec 2020 CZE Pitrs bikes
13 9 / kluci [ 284 ] Maxim Cinke 2020 CZE Zábrodí
14 10 / kluci [ 299 ] Benedikt Sedláček 2019 CZE Červená Hora
15 11 / kluci [ 205 ] Matěj Pulkrábek 2020 CZE dp99RACING
16 5 / holky [ 283 ] Gabriela Burkertová 2020 CZE Malé Svatoňovice
17 12 / kluci [ 266 ] Alex Nápravník 2020 CZE Červený Kostelec
DNS / holky [ 206 ] Ema Tomešová 2019 CZE Ghost junior team

result list Předškolačky (do 5 let)

start ~ 10:10:29

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [ 249 ] Viktorie Třešňáková 2017 CZE TOTR Cycling Team 00:52.8
2 2 / holky [ 267 ] Nela Renfusová 2017 CZE Bystré, Stárkov 01:14.1 00:21.3
3 3 / holky [ 276 ] Libuška Ficková 2017 CZE Malé Svatoňovice, Strážkovice 01:18.6 00:25.8
4 4 / holky [ 282 ] Ema Šnajdrová 2018 CZE Náchod 01:27.2 00:34.4
5 5 / holky [ 298 ] Sofie Otáhalová 2018 CZE 01:41.9 00:49.1
6 6 / holky [ 277 ] Anděla Shánělová 2018 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metuji 01:52.6 00:59.8
7 7 / holky [ 327 ] Eliška Zdráhalová 2017 CZE S-Sport team 04:08.3 03:15.5
8 8 / holky [ 287 ] Bára Kubečková 2018 CZE Rtyně V Podkrkonoší 04:24.9 03:32.1
DNF / holky [ 209 ] Sára Šimková 2017 CZE TOTR CYCLING TEAM

result list Předškoláci (do 5 let)

start ~ 10:17:20

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [ 245 ] Michael Dajč 2017 CZE Cycology North Bike Club 00:50.2
2 2 / kluci [ 297 ] Jakub Horák 2017 CZE 00:53.9 00:03.7
3 3 / kluci [ 208 ] Matouš Šípek 2017 CZE Stárkov 01:00.2 00:10.0
4 4 / kluci [ 207 ] Michal Kroupa 2017 CZE Adamov 01:02.2 00:12.0
5 5 / kluci [ 275 ] Antonín Čermák 2017 CZE S-Sport Hronov 01:10.4 00:20.2
6 6 / kluci [ 248 ] Filip Marel 2018 CZE Mareláci 01:20.7 00:30.5
7 7 / kluci [ 247 ] Matěj Janáček 2017 CZE Červený Kostelec, Bohdašín 01:21.1 00:30.9
8 8 / kluci [ 246 ] Vojtěch Jakube 2018 CZE TOTR Cycling Team 01:23.8 00:33.6
9 9 / kluci [ 286 ] Antonín May 2018 CZE Rtyně v Podkrkonoší 02:20.7 01:30.5

result list Minižáci I (1km, 6-7 let)

start ~ 10:27:39

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [ 288 ] Matyáš Cinke 2015 CZE .. 03:11.6
2 2 / kluci [ 211 ] EliÁŠ Havel 2015 CZE ADASTRA CYCLING TEAM 03:19.3 00:07.7
3 3 / kluci [ 212 ] Jan Kotrnec 2015 CZE Pitrs bikes 03:25.5 00:13.9
4 4 / kluci [ 250 ] Jan Marel 2016 CZE Mareláci 03:33.3 00:21.7
5 5 / kluci [ 210 ] František Balcar 2015 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 03:42.1 00:30.5
6 6 / kluci [ 213 ] David Pulkrábek 2015 CZE dp99RACING 04:36.1 01:24.5
7 7 / kluci [ 271 ] Adam Beran 2016 CZE SKI Police nad Metují 04:43.1 01:31.5
8 8 / kluci [ 296 ] Ondřej Hanuš 2015 CZE Mx and bike Březina 05:31.9 02:20.3
9 9 / kluci [ 214 ] Jakub Schejbal 2015 CZE CARLA.KUPKOLO.CZ 06:43.5 03:31.9

result list Minižákyně I (1km, 6-7 let)

start ~ 10:27:39

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [ 290 ] Maja Melišíková 2015 CZE Běžecký klub Náchod 04:16.5
2 2 / holky [ 251 ] Mia Petrová 2016 CZE Praha 04:21.5 00:05.0
3 3 / holky [ 216 ] Zuzana Přibylová 2015 CZE Cvrčovice 05:04.5 00:48.0
4 4 / holky [ 289 ] Bella Juranek 2016 CZE TOTR CYCLING TEAM 05:41.3 01:24.8
DNS / holky [ 278 ] Stela Otáhalová 2016 CZE Praha

result list Minižáci II (2km)

start ~ 10:40:45

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [ 224 ] Jakub Zejfart 2013 CZE Cycology North Bike 05:13.0 02:33.0 (1) splits
2 2 / kluci [ 218 ] Matyáš Hák 2014 CZE SK Janské Lázně 05:23.2 00:10.2 02:35.5 (2) splits
2 2 / kluci [ 291 ] Matouš Kubeček 2013 CZE S-SPORT HRONOV 05:23.2 00:10.2 02:36.6 (3) splits
4 4 / kluci [ 254 ] Ondřej Staněk 2013 CZE Termyt Byke Team 05:51.6 00:38.6 02:54.5 (5) splits
5 5 / kluci [ 222 ] Michal Šípek 2014 CZE Stárkov 05:55.4 00:42.4 02:55.2 (6) splits
6 6 / kluci [ 223 ] Tadeáš Ulvr 2014 CZE Carla.kupkolo.cz 05:59.1 00:46.1 02:52.3 (4) splits
7 7 / kluci [ 279 ] Martin Beran 2014 CZE Pitrs bike 06:52.7 01:39.7 03:19.3 (7) splits
8 8 / kluci [ 219 ] Filip Horáček 2013 CZE LEVIT LOKO TRUTNOV 07:04.6 01:51.6 03:22.9 (8) splits
9 9 / kluci [ 217 ] Matěj Doležal 2014 CZE Náchod 07:05.9 01:52.9 03:27.2 (9) splits
10 10 / kluci [ 253 ] Vojtěch Raizer 2014 CZE CARLA.KUPKOLO.CZ 07:43.0 02:30.0 03:38.2 (10) splits
11 11 / kluci [ 221 ] Ondřej Synek 2014 CZE Mal-poric Adventure Team 07:55.6 02:42.6 03:48.3 (11) splits
12 12 / kluci [ 264 ] Václav Hovorka 2014 CZE Zábrodí 08:23.0 03:10.0 04:01.4 (12) splits
13 13 / kluci [ 255 ] Lucas Sulzbacher 2014 CZE Pítrs bikes 09:08.1 03:55.1 04:13.1 (13) splits

result list Minižákyně II (2km)

start ~ 10:40:45

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / holky [ 256 ] Elena Famfulíková 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 05:35.4 02:37.9 (1) splits
2 2 / holky [ 225 ] Edita Dúcká 2013 CZE GHOST Junior team 06:32.2 00:56.8 03:27.2 (3) splits
3 3 / holky [ 226 ] Tereza Kotrncová 2013 CZE Pitrs Bikes 06:49.5 01:14.1 03:26.1 (2) splits
4 4 / holky [ 227 ] Ema Šimková 2014 CZE TOTR CYCLING TEAM 09:57.3 04:21.9 04:41.1 (4) splits

result list Žáci II (5km)

start ~ 10:57:57

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [ 232 ] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 17:13.0
2 1 / holky [ 257 ] Anna Kráčmarová 2009 CZE Levit LOKO Trutnov 18:21.9 01:08.9
3 2 / kluci [ 229 ] Lukáš Hanuš 2008 CZE S-Sport Hronov 18:23.8 01:10.8
4 3 / kluci [ 230 ] Dawid Krusz 2009 POL KKW Walbrzych 18:43.3 01:30.3
5 2 / holky [ 258 ] Valentina Trvalcová 2009 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 18:55.6 01:42.6
6 4 / kluci [ 228 ] Daniel Forejt 2009 CZE KB system offroad team 27:55.1 10:42.1

result list Žáci I (5km)

start ~ 10:58:57

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [ 240 ] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE Pítrs bikes team 16:37.8
2 2 / kluci [ 236 ] Adam Kohoutek 2011 CZE Pítrsbikes 16:46.0 00:08.2
3 3 / kluci [ 280 ] Roman Tomeš 2011 CZE Cycology North Bike Club 17:40.5 01:02.7
4 4 / kluci [ 239 ] Adrian Suchánek 2010 CZE S-Sport Hronov 18:11.4 01:33.6
5 5 / kluci [ 235 ] Jan Horáček 2011 CZE LEVIT LOKO TRUTNOV 18:51.2 02:13.4
6 6 / kluci [ 234 ] Matěj Hamáček 2011 CZE Levit Loko Trutnov 19:08.0 02:30.2
7 7 / kluci [ 261 ] Jakub Trvalec 2012 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 19:32.4 02:54.6
8 8 / kluci [ 233 ] Ondřej Dúcký 2010 CZE GHOST Junior team 19:50.5 03:12.7
9 9 / kluci [ 260 ] David Trvalec 2012 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 20:22.4 03:44.6
10 10 / kluci [ 237 ] Matěj Prokop 2012 CZE S-sport Hronov 20:33.6 03:55.8
11 11 / kluci [ 293 ] Šimon Kulveit 2010 CZE Carla.Kupkolo.cz 22:08.1 05:30.3
12 12 / kluci [ 270 ] Matěj Beran 2010 CZE SKI Police nad Metují 23:37.2 06:59.4
13 13 / kluci [ 292 ] Lukáš Bernard 2011 CZE S-sport Hronov 23:38.7 07:00.9
14 14 / kluci [ 268 ] Dominik SouČek 2011 CZE Kadet Červený Kostelec 24:01.0 07:23.2
15 15 / kluci [ 259 ] Jakub Raizer 2012 CZE CARLA.KUPKOLO.CZ 24:40.0 08:02.2
16 16 / kluci [ 238 ] Damián Rydlo 2011 CZE Velké Petrovice 24:43.6 08:05.8
17 17 / kluci [ 294 ] Patrik Nentvich 2011 CZE 29:03.9 12:26.1
18 18 / kluci [ 328 ] Michael Freivald 2012 CZE Bohdašín 40:17.0 23:39.2

result list Žákyně I (5km)

start ~ 10:58:57

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Ženy [ 262 ] Amálie Dajčová 2010 CZE Cycology North Bike Club 18:44.6
2 2 / Ženy [ 243 ] Amálie Kornfeldová 2011 CZE Levit Loko Trutnov 20:35.2 01:50.6
3 3 / Ženy [ 263 ] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Levit LOKO Trutnov 20:45.5 02:00.9
4 4 / Ženy [ 242 ] EliŠka HavlovÁ 2010 CZE ADASTRA CYCLING TEAM 22:25.3 03:40.7
5 5 / Ženy [ 241 ] Eliška Havlíčková 2011 CZE Stěžery 23:35.8 04:51.2
6 6 / Ženy [ 281 ] Ema Beranová 2012 CZE Pitrs bike 25:12.1 06:27.5

result list 40 km

start ~ 12:29:56

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Masters I [ 2 ] Michal Bubílek 1986 CZE Kross Bikeranch Team 01:50:26.0 54:19.2 (2) splits
2 1 / Muži [ 52 ] Sebastian Vlček 1994 CZE MONDRAKER Racing team 01:52:22.7 01:56.7 54:51.5 (3) splits
3 1 / Masters II [ 3 ] Ondřej Zelený 1982 CZE Decathlon czech cycling team 01:53:51.5 03:25.5 56:03.3 (5) splits
4 2 / Muži [ 1 ] Štěpán Štolfa 1998 CZE HSK Cycling Team 01:53:51.9 03:25.9 55:53.8 (4) splits
5 3 / Muži [ 7 ] Petr Adámek 1993 CZE Levit LOKO Trutnov 01:58:05.2 07:39.2 57:11.5 (6) splits
6 4 / Muži [ 26 ] Jakub Šimek 2001 CZE Kross BikeRannch TEAM 01:58:47.7 08:21.7 57:12.6 (7) splits
7 2 / Masters I [ 4 ] Lukáš Čáp 1984 CZE HSK cycling team 02:00:46.8 10:20.8 58:14.9 (8) splits
8 5 / Muži [ 24 ] Adam Styblík 2002 CZE Rohozec Amulet Team 02:01:08.9 10:42.9 59:18.3 (11) splits
9 3 / Masters I [ 35 ] Pája Jirásek 1992 CZE Pítrs bikes team 02:02:33.6 12:07.6 58:42.8 (9) splits
10 2 / Masters II [ 5 ] Roman Šťastný 1979 CZE EndorphinRepublic 02:03:08.7 12:42.7 58:49.4 (10) splits
11 3 / Masters II [ 67 ] Petr Pinkava 1977 CZE Silvini R2 sport 02:03:18.6 12:52.6 59:35.6 (12) splits
12 4 / Masters II [ 31 ] Tomáš Kučera 1977 CZE MONDRAKER Racing team 02:04:50.2 14:24.2 01:01:18.8 (17) splits
13 1 / Junioři [ 45 ] Tomáš Janoušek 2005 CZE Cyklobendl 02:05:02.4 14:36.4 01:01:03.4 (14) splits
14 4 / Masters I [ 43 ] Lukáš Drejsl 1986 CZE MONDRAKER Racing team 02:05:32.3 15:06.3 01:00:44.5 (13) splits
15 5 / Masters I [ 8 ] Bako Josef 1985 CZE Kupkolo.cz 02:06:25.5 15:59.5 01:01:14.2 (16) splits
16 5 / Masters II [ 10 ] Aleš Balcar 1977 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:06:43.0 16:17.0 01:01:41.0 (19) splits
17 6 / Masters II [ 6 ] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pitrs Bikes Team 02:07:17.5 16:51.5 01:02:15.2 (23) splits
18 6 / Masters I [ 9 ] Jaruch Lecnar 1983 CZE Pitrs Bikes Team 02:07:43.1 17:17.1 01:01:40.8 (18) splits
19 7 / Masters I [ 15 ] Martin Frencl 1990 CZE MONDRAKER Racing team 02:09:21.0 18:55.0 01:01:10.3 (15) splits
20 6 / Muži [ 54 ] Radek Jansa 2000 CZE Pitrs bikes team 02:09:52.6 19:26.6 01:03:25.0 (25) splits
21 8 / Masters I [ 59 ] Jiří Martin 1990 CZE Náchod 02:10:19.3 19:53.3 01:01:55.9 (20) splits
22 9 / Masters I [ 64 ] Piotr Krusz 1985 POL KKW Walbrzych 02:10:38.9 20:12.9 01:04:12.6 (27) splits
23 10 / Masters I [ 66 ] Vojtěch Vaníček 1985 CZE BAKAKO Nová Paka 02:12:10.2 21:44.2 01:02:12.6 (22) splits
24 11 / Masters I [ 16 ] Kamil Hodyl 1990 POL Bike Center Atak Sport Świdnica 02:13:08.6 22:42.6 01:02:54.1 (24) splits
25 1 / Veteráni [ 56 ] Kamil Polák 1968 CZE Author Masters 02:13:56.6 23:30.6 01:04:37.2 (28) splits
26 7 / Muži [ 57 ] Tomáš Jansa 2000 CZE Pítrs bikes team 02:14:52.4 24:26.4 01:05:32.7 (29) splits
27 2 / Veteráni [ 28 ] Luboš Toman 1969 CZE CARLA. KUPKOLO.CZ 02:16:24.3 25:58.3 01:06:14.5 (31) splits
28 3 / Veteráni [ 36 ] Marek Strnad 1972 CZE INS BIKE team 02:18:23.5 27:57.5 01:07:38.1 (33) splits
29 2 / Junioři [ 50 ] Jan Bajer 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 02:18:31.4 28:05.4 01:03:30.5 (26) splits
30 12 / Masters I [ 42 ] David Štolba 1991 CZE Eleven Head CST Cyklolive 02:19:44.9 29:18.9 01:06:11.4 (30) splits
31 13 / Masters I [ 51 ] Matěj Urbanec 1990 CZE DTJ Hrachoviště 02:22:05.8 31:39.8 01:07:26.1 (32) splits
32 4 / Veteráni [ 47 ] Jiří Vokoun 1972 CZE Červený Kostelec 02:22:26.4 32:00.4 01:09:28.3 (39) splits
33 14 / Masters I [ 53 ] Marek Jiřička 1983 CZE DTJ Hrachoviště 02:22:59.5 32:33.5 01:09:39.2 (40) splits
34 5 / Veteráni [ 30 ] Karel Bernard 1967 CZE INS BIKE TEAM 02:23:13.8 32:47.8 01:08:08.2 (35) splits
35 15 / Masters I [ 27 ] Lukáš Toman 1991 CZE CARLA. KUPKOLO.CZ 02:24:06.6 33:40.6 01:08:18.3 (36) splits
36 1 / Ženy [ 33 ] Lenka Fridrichová 1994 CZE Eleven Head CST Cyklolive 02:25:26.5 35:00.5 01:09:27.9 (38) splits
37 7 / Masters II [ 13 ] Jan Čermák 1978 CZE S - Sport Hronov 02:26:08.9 35:42.9 01:08:20.4 (37) splits
38 3 / Junioři [ 40 ] Jakub Skalický 2004 CZE Carla.kupkolo.cz 02:29:31.8 39:05.8 01:07:46.4 (34) splits
39 8 / Masters II [ 63 ] Vít Mráz 1974 CZE INS BIKE TEAM 02:32:13.5 41:47.5 01:12:28.8 (42) splits
40 16 / Masters I [ 61 ] Karel Mádr 1989 CZE KOLA-RTYNĚ 02:32:29.4 42:03.4 01:11:53.4 (41) splits
41 9 / Masters II [ 18 ] Jiří Kubec 1977 CZE Cyklo Tony 02:33:17.3 42:51.3 01:13:12.3 (44) splits
42 17 / Masters I [ 39 ] Ondřej Volhejn 1988 CZE DTJ Hrachoviště 02:34:17.0 43:51.0 01:14:16.8 (45) splits
43 6 / Veteráni [ 14 ] Aleš Flégl 1963 CZE casiaexcaliberracing 02:35:25.0 44:59.0 01:14:56.0 (46) splits
44 18 / Masters I [ 23 ] Luboš Smola 1990 CZE Myškastavby.cz 02:35:37.2 45:11.2 01:12:44.4 (43) splits
45 2 / Ženy [ 46 ] Kateřina Obstová 1999 CZE Decathlon Czech cycling team 02:37:16.7 46:50.7 01:15:42.1 (48) splits
46 4 / Junioři [ 37 ] Radim Kulda 2004 CZE KST Trutnov 02:40:10.8 49:44.8 01:15:36.6 (47) splits
47 8 / Muži [ 58 ] Matyáš Háze 2002 CZE VŠELIBY 02:40:53.0 50:27.0 01:18:58.0 (53) splits
48 19 / Masters I [ 44 ] Jiří Horálek 1986 CZE Hradec Králové 02:41:25.9 50:59.9 01:17:42.9 (50) splits
49 10 / Masters II [ 17 ] Tomáš Hrabáček 1982 CZE RioŽambero 02:43:09.4 52:43.4 01:17:44.9 (51) splits
50 20 / Masters I [ 29 ] Andrzej Sęczek 1983 POL EFT 02:51:17.3 01:00:51.3 01:18:37.4 (52) splits
51 21 / Masters I [ 19 ] Petr Matějka 1989 CZE DTJ Hrachoviště 02:51:55.7 01:01:29.7 01:16:16.8 (49) splits
52 11 / Masters II [ 49 ] Karel Kučera 1975 CZE Hradec Králové 02:53:23.9 01:02:57.9 01:21:15.7 (54) splits
53 3 / Ženy [ 12 ] Lucie Celbová 1992 CZE Kola-Rtyně 02:56:17.8 01:05:51.8 01:22:30.2 (55) splits
54 4 / Ženy [ 34 ] Markéta Kubínová 1998 CZE Hronov 03:00:22.2 01:09:56.2 01:24:02.6 (56) splits
55 7 / Veteráni [ 41 ] Roman Kocourek 1972 CZE Krám 03:01:59.6 01:11:33.6 01:25:34.3 (58) splits
56 12 / Masters II [ 11 ] Ladislav Bůna 1979 CZE Police Nad Metují 03:02:34.9 01:12:08.9 01:25:53.3 (59) splits
57 8 / Veteráni [ 55 ] Tomáš Bohuněk 1969 CZE Bike Team KC Jaroměř 03:15:20.9 01:24:54.9 01:24:29.0 (57) splits
58 22 / Masters I [ 62 ] Jan Možíš 1990 CZE SDH Hořičky 03:26:56.5 01:36:30.5 01:37:44.8 (61) splits
DNF / Junioři [ 60 ] Michal Petr 2004 CZE INS BIKE TEAM 53:45.6 (1)
DNF / Masters I [ 65 ] Roman Kolesár 1988 CZE BAKAKO Nová Paka 01:02:07.4 (21)
DNF / Veteráni [ 32 ] Radek Dyntar 1972 CZE EMA 01:29:51.0 (60)
DNF / Veteráni [ 38 ] Roman Kulda 1967 CZE Trutnov
DNS / Masters II [ 21 ] Martin Peca 1973 CZE CYKLOKLUB Jičín

result list 20 km

start ~ 12:34:56

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [ 139 ] Ondřej Horák 2005 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 57:25.3
2 1 / Kadeti [ 159 ] Filip Saidl 2006 CZE HEAD PRO TEAM OPAVA 57:51.0 00:25.7
3 2 / Muži [ 128 ] Adam Telecký 2005 CZE Jaroslav Kulhavý cycling team 01:02:36.2 05:10.9
4 1 / Masters II [ 141 ] Jan Hruška 1975 CZE GHOST team 01:03:30.4 06:05.1
5 2 / Masters II [ 140 ] Radek Marek 1978 CZE Carla.Kupkolo.cz 01:04:45.9 07:20.6
6 2 / Kadeti [ 101 ] Dominik Frencl 2007 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling team 01:05:19.4 07:54.1
7 1 / Masters I [ 143 ] Pavel Bezděk 1986 CZE Rtyně 01:06:19.8 08:54.5
8 3 / Muži [ 124 ] Lukáš Václavík 1994 CZE MTB Spartak Vrchlabí 01:07:52.8 10:27.5
9 4 / Muži [ 126 ] Ondřej Hujer 1997 CZE Projekt Cycling for life 01:08:32.9 11:07.6
10 3 / Masters II [ 125 ] Michal Nehyba 1980 CZE Bikehome 01:08:33.7 11:08.4
11 3 / Kadeti [ 102 ] Adam Ulvr 2007 CZE Carla.kupkolo.cz 01:10:56.6 13:31.3
12 1 / Veteráni [ 142 ] Jiří Koblasa 1965 CZE Carla.Kupkolo.cz 01:11:23.2 13:57.9
13 2 / Masters I [ 133 ] Lukáš Bárta 1992 CZE Kendžora zježora 01:12:46.3 15:21.0
14 4 / Masters II [ 152 ] Lukáš Kubeček 1980 CZE 01:12:53.3 15:28.0
15 5 / Masters II [ 117 ] Roman Vašíček 1974 CZE Continental Adršpach 01:13:00.7 15:35.4
16 5 / Muži [ 120 ] Jiří Hyan 2002 CZE MONDRAKER Racing team 01:13:35.0 16:09.7
17 1 / Ženy [ 130 ] Jana Adámková 1996 CZE Za maminku a tatínka 01:14:42.8 17:17.5
18 4 / Kadeti [ 151 ] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE Pitrs Bikes Team 01:16:47.2 19:21.9
19 5 / Kadeti [ 148 ] Adam Kohoutek 2011 CZE Pítrsbikes 01:16:48.2 19:22.9
20 3 / Masters I [ 146 ] Robert Cinke 1984 CZE .. 01:17:56.5 20:31.2
21 4 / Masters I [ 155 ] Lukáš Novák 1984 CZE Týniště Nad Orlicí 01:18:23.0 20:57.7
22 6 / Masters II [ 160 ] Rafał Wołczyński 1975 POL Jelenia Gòra 01:18:24.1 20:58.8
23 5 / Masters I [ 147 ] Jakub Michl 1990 CZE No Excuse 01:19:12.6 21:47.3
24 1 / Veteráni II [ 118 ] Jiří Voňka 1954 CZE Carla.kupkolo.cz 01:20:26.3 23:01.0
25 7 / Masters II [ 114 ] Aleš Šimek 1976 CZE Jilemnice 01:20:35.8 23:10.5
26 1 / Kadetky [ 104 ] Nicol Bezstarosti 2006 CZE Bakako Nová Paka 01:20:48.0 23:22.7
27 2 / Kadetky [ 115 ] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 01:22:16.0 24:50.7
28 6 / Kadeti [ 136 ] Miloš Klingr 2006 CZE Vrchlabí 01:24:39.5 27:14.2
29 8 / Masters II [ 110 ] Vaclav Jehlik 1974 CZE KAH sport 01:25:13.2 27:47.9
30 9 / Masters II [ 123 ] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 01:26:07.2 28:41.9
31 2 / Veteráni II [ 127 ] Luboš Doležal 1954 CZE Cyklo Tony 01:26:33.2 29:07.9
32 10 / Masters II [ 129 ] Vladimir Kolisko 1980 CZE BK Náchod 01:26:57.3 29:32.0
33 2 / Ženy [ 149 ] Lenka Šretrová 1980 CZE Pítrsbikes 01:27:17.3 29:52.0
34 11 / Masters II [ 121 ] Jaroslav Meier 1977 CZE Tornádo Horní 01:28:01.3 30:36.0
35 2 / Veteráni [ 131 ] Ladislav Prouza 1972 CZE BikeStars Vrchlabí 01:28:50.1 31:24.8
36 3 / Ženy [ 138 ] Petra Piechová 1976 CZE Levit Loko Trutnov 01:29:08.0 31:42.7
37 3 / Kadetky [ 111 ] Štěpánka KohlovÁ 2007 CZE S-Sport Hronov 01:29:23.8 31:58.5
38 4 / Ženy [ 107 ] Zuzana Horáčková 1982 CZE LEVIT LOKO TRUTNOV 01:29:37.5 32:12.2
39 4 / Kadetky [ 153 ] Sofie Piechová 2007 CZE Levit Loko Trutnov 01:30:58.9 33:33.6
40 7 / Kadeti [ 134 ] Marek Hofman 2007 CZE Spartak Trutnov triatlon 01:32:14.6 34:49.3
41 1 / Juniorky [ 150 ] Martina Sulzbacherová 2005 CZE Pítrs bikes team 01:34:14.3 36:49.0
42 12 / Masters II [ 154 ] Ales Vojtech 1982 CZE Cerveny Kostelec 01:34:35.0 37:09.7
43 13 / Masters II [ 135 ] Miloš Klingr 1976 CZE Vrchlabí 01:34:55.2 37:29.9
44 14 / Masters II [ 144 ] Pavel Otáhal 1976 CZE Praha 01:35:50.1 38:24.8
45 15 / Masters II [ 137 ] Jiří Beran 1977 CZE SKI Police nad Metují 01:36:22.9 38:57.6
46 16 / Masters II [ 113 ] Josef Slavík 1976 CZE NKT Kablo 01:37:34.7 40:09.4
47 17 / Masters II [ 105 ] Luděk Bíža 1975 CZE Kutná hora 01:38:41.0 41:15.7
48 6 / Masters I [ 156 ] Tomáš Bartoš 1983 CZE Trutnov 01:47:31.1 50:05.8
49 18 / Masters II [ 109 ] Ladislav Jančík 1974 CZE jancik.biz 01:47:44.3 50:19.0
50 7 / Masters I [ 145 ] David Zeman 1990 CZE Pardubice 01:47:56.5 50:31.2
51 8 / Masters I [ 157 ] Vladimír Beran 1988 CZE Trutnov 01:53:10.2 55:44.9
52 19 / Masters II [ 122 ] Martin Meier 1981 CZE Police Nad Metují 01:59:34.8 01:02:09.5
53 5 / Ženy [ 132 ] Nikola Redererová 1987 CZE Hradec Králové 02:12:22.1 01:14:56.8
DNF / Kadeti [ 103 ] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov

result list 20 km koloběžci a běžci

start ~ 12:34:56

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [ 158 ] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella Team Náchod 01:32:06.1
2 2 / Muži [ 106 ] Petr Celba 1986 CZE Kola Rtyně 01:44:09.0 12:02.9
3 3 / Muži [ 119 ] Michal Hanuš 1976 CZE MC Metuje 02:09:40.0 37:33.9