maraton

mtb

startlist

LESÁK CUP 2017

2017-08-27 Bohdašín, Červený Kostelec

archiv

announcement

registration

start list

results

Odrážedla total: 16, men : 13, women: 3, kluci: 13, holky: 3 [html] [pdf] [csv]
Předškoláci total: 9, men : 4, women: 5, kluci: 4, holky: 5 [html] [pdf] [csv]
Minižáci I (1km) total: 10, men : 10, women: 0, kluci: 10, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Minižáci II (2km) total: 12, men : 7, women: 5, kluci: 7, holky: 5 [html] [pdf] [csv]
Žáci II (5km) total: 5, men : 5, women: 0, kluci: 5, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Žáci I (5km) total: 19, men : 13, women: 6, kluci: 13, holky: 6 [html] [pdf] [csv]
40 km total: 71, men : 68, women: 3, Junioři: 6, Muži: 15, Masters I: 15, Masters II: 22, Veteráni: 10, Ženy: 3 [html] [pdf] [csv]
20 km total: 41, men : 32, women: 9, Kadeti: 12, Junior: 0, Muži: 0, Masters I: 9, Masters II: 10, Veteráni: 1, Kadetky: 2, Juniorky: 1, Ženy: 6 [html] [pdf] [csv]

start list Odrážedla

start ~ 09:58:40 , 2012 and younger , registered: 16 participants ( 13 of men, 3 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
kluci68Beran MartinCZE2014Pitrs Bikes TeamSuchý Důl
kluci82Cinke MatyášCZE2015Mx Enduro ÚpiceZábrodí
kluci59Horáček FilipCZE2013APACHE Loko TrutnovTrutnov
kluci39Kolaja BedřichCZE2013Team TextLiberec
kluci44Kolaja JaromírCZE2015Slavia Librec OrienteeringLiberec
kluci58Laštůvka MarekCZE2016Cyklo TonyRtyně V Podkrkonoší
kluci57Laštůvka VojtěchCZE2013Cyklo TonyRtyně V Podkrkonoší
kluci40Macek JakubCZE2013Červený KostelecČervený Kostelec
kluci50Rosa FilipCZE2015Červený KostelecČervený Kostelec
holky90Staňková BarboraCZE2015ČEská SkaliceČEská Skalice
kluci74Šimek LukášCZE2014S-sport HronovČervený Kostelec
kluci85Urbánek DamjanCZE2015Horní KostelecHorní Kostelec
holky41Urbánková DarinaCZE2013Červený KostelecČervený Kostelec
kluci100Verner AntonínCZE2015Rtyně v PodkrkonošíRtyně v Podkrkonoší
kluci75Záruba AntonínCZE2013BohdašínBohdašín
holky76Zárubová AnnaCZE2013BohdašínBohdašín

start list Předškoláci

start ~ 10:09:24 , 2012 and younger , registered: 9 participants ( 4 of men, 5 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
holky67Beranová EmaCZE2012Pitrs Bikes Team
kluci91Jindra KryštofCZE2012ČErvený KostelecČErvený Kostelec
holky37Kráčmarová MichaelaCZE2012Apache Loko TrutnovVelké Poříčí
holky43Králová DenisaCZE2012Ak Iscarex Česká TřebováTrutnov
kluci93Procházka VojtěchCZE2013Svoboda nad ÚpouSvoboda nad Úpou
holky38Rubáčková PavlínaCZE2012Červený KostelecČervený Kostelec
kluci89Staněk OndřejCZE2013Termyt Byke TeamČeská Skalice
kluci99Škoda OliverCZE2012INS Atelier NáchodSlatina nad Úpou
holky105Vernerová AnnaCZE2012Rtyně v POdkrkonošíRtyně v POdkrkonoší

start list Minižáci I (1km)

start ~ 10:17:44 , 2010 - 2011 , registered: 10 participants ( 10 of men, 0 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
kluci47Hamáček MatějCZE2011Apache Loko TrutnovTrutnov
kluci60Horáček JanCZE2011APACHE Loko TrutnovTrutnov
kluci51John Jan CZE2011S-Sport HronovVelký Dřevíč
kluci88Kincl Vojta CZE2010Červený KostelecČervený Kostelec
kluci61Křemenský FilipCZE2010TrutnovTrutnov
kluci55Novotný KryštofCZE2010BAKAKO Nová PakaNová Paka
kluci96Sedláček MaxmilianCZE2010ČErvená HoraČErvená Hora
kluci48Suchánek AdrianCZE2010MstětínMstětín
kluci36Sulzbacher VojtěchCZE2010Pitrs Bikes TeamPolice Nad Metují
kluci73Šimek FilipCZE2011Horní KostelecHorní Kostelec

start list Minižáci II (2km)

start ~ 10:28:38 , 2008 - 2009 , registered: 12 participants ( 7 of men, 5 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
kluci31frencl PatrikCZE2008Jaroslav Kulhavy Cycling TeamPolice nad Metují
kluci83Holan MatějCZE2009Carla.kupkolo.czDvůr Králové Nad Labem
holky81Holanová AnežkaCZE2009Carla.kupkolo.czDvůr Králové Nad Labem
kluci32Janovský TomášCZE2008Ms Bike Academy RacingKramolna
holky33Jiraskova EmaCZE2009SK Nové Město nad MetujíNáchod,
kluci52John AntoninCZE2008S-Sport HronovVelke Drevic
kluci69Kaválek JakubCZE2008BohdašínBohdašín
holky34Kráčmarová AnnaCZE2009Apache Loko TrutnovVelké Poříčí
kluci35Malíř HónaCZE2008Ghost Junior TeamHradec Králové
holky64Rusová VeronikaCZE2008S-Sport HronovSuchovršice
holky106Řízková VeronikaCZE2009Indigo cycling team RKRychnov nad Kněžnou
kluci45Šustr DominikCZE2009

start list Žáci II (5km)

start ~ 10:44:07 , 2003 - 2004 , registered: 5 participants ( 5 of men, 0 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
kluci18Krejsar OndraCZE2004INS Atelier NáchodVelké Poříčí
kluci56Kubišta MartinCZE2003Jaroslav Kulhavy Cycling Team and Bitters Superior Cyklolive TeamNová Paka
kluci19Lokvenc LukášCZE2003Červený Kostelec Červený Kostelec
kluci20Novák KarelCZE2003S-Sport HronovRtyně v Podkrkonoší
kluci21Skalický JakubCZE2004MTB Spartak VrchlabíHorní Branná

start list Žáci I (5km)

start ~ 10:44:07 , 2005 - 2007 , registered: 19 participants ( 13 of men, 6 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
holky54Bezstarosti NicolCZE2006BAKAKO Nová PakaNová Paka
holky22Exnarová VendulaCZE2006MTB Spartak VrchlabíStrážné
kluci23Frencl DominikCZE2007Jaroslav Kulhavy Cycling TeamPolice Nad Metují
holky24Hainzelová LucieCZE2005Pitrs Bikes TeamHronov
kluci84Holan FilipCZE2006Carla.kupkolo.czDvůr Králové nad labem
kluci25Kábrt KryštofCZE2007Apache Loko TrutnovČervený Kostelec
kluci26Kult TomášCZE2006Rtyně v PodkrkonošíRtyně v Podkrkonoší
holky27Langová AndreaCZE2006Apache Loko TrutnovTrutnov
kluci80Lukáš MatějCZE2007Hvězda PardubiceNáchod-Kramolna
kluci87Nechuta MarekCZE2007Bike Freaks HoliceVamberk
holky86Nechutová VendulaCZE2005Bike Freaks HoliceVamberk
kluci78Pivnička JakubCZE2005Pivnicka.czPolice Nad Metují
kluci77Pivnička JakubCZE2005Pivnicka.czPolice Nad Metují
kluci63Rus OndřejCZE2006S-Sport HronovSuchovršice
holky28Sulzbacherová MartinaCZE2005Pitrs Bikes TeamPolice Nad Metují
kluci29Šubrt JanCZE2005MTB Spartak VrchlabíVrchlabí
kluci71Ticháček PetrCZE2006Apache Loko TrutnovTrutnov
kluci30Vik SamuelCZE2007S-sport HronovVelký Dřevíč
kluci46Všetička JanCZE2007KounovKounov

start list 40 km

start ~ 11:57:53 , 2000 and older , registered: 71 participants ( 68 of men, 3 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
Muži167Bartoň MartinCZE1994DECATHLON Btwin czech teamHronov
MužiBartsch TomášCZE1988Kola Šír BělohradJičín
Masters I134Beneš PetrCZE1980Kutná HoraKutná Hora
Veteráni140Bernard KarelCZE1967Ins Atelier NÁchodHronov
ŽenyBušková Leona CZE1972GHOST TeamHavlíčkův Brod
Ženy145Celbová LucieCZE1992Kola-rtyněRtyně V Podkrkonoší
Masters II130Cupal JakubCZE1975Praha 4Praha
Veteráni3Černý MartinCZE1964Vella TeamRtyně v Podkrkonoší
Veteráni123Čipera RadekCZE1964Ski RadvaniceRadvanice
Muži42Dudek Ondřej CZE1996Expres CZ-Scott Team Kolín Úpice
Muži111Frencl MartinCZE1990Pitrs Bikes TeamPolice nad Metují
Ženy166Fridrichová LenkaCZE1994Ghost TeamHronov
Muži4Fulka JanCZE1988Pitrs Bikes TeamPolice nad Metují
Veteráni121Fulka JiříCZE1960Redpoint teamPolice nad Metují
Muži5Gabriel DavidCZE1992Chlastana PiratesTrutnov
Masters II94Hainzel TomášCZE1976O.K MOTO Racing TeamHronov
Masters II119Hlavatý MilanCZE1972
Masters II72Hrzán Richard CZE1972CTM SILVINI R2 SportNové Město nad Metují
Masters II124Javůrek PetrCZE1977Kasper - Swix TeamSvoboda nad Úpou
Muži158Jirásek PavelCZE1992Pitrs Bikes TeamPolice Nad Metují
Masters I161kadlec miroslavCZE1978next racingKostelec nad Orlicí
Junioři138Kadlec PetrCZE2000JKF JaroměřJaroměř
Masters I1Kaněra MichalCZE1986Ghost TeamČervený Kostelec
Masters I6Klapal MartinCZE1987DeVoss LegendsRychnov nad Kněžnou
Masters I149Kopecký LukášCZE1978Prestige Cycling TeamBrandýs Nad Orlicí
Muži153Kostelecký FilipCZE1995BikehomeHronov
Muži144Kostkan VojtěchCZE1991Předměřice nad Labem, Na Obci 41Předměřice nad Labem, Na Obci 41
Masters II7Koudelka DrahomirCZE1971meixner consultingPysely
Masters II117Kráčmar VlastimilCZE1974Ins Atelier NÁchod - VeteransVelké Poříčí
Veteráni148Kraus VladimírCZE1960jasipbikeJablonec nad Nisou
Veteráni70Krejsar JiříCZE1962INS Atelier NáchodVelké Poříčí
Masters II97Kubec JiříCZE1977Cyklo TonyCeská Skalice
Masters I2Lecnar JaruchCZE1983Pitrs Bikes TeamPolice Nad Metuji
Masters II156Maixner PetrCZE1976Police nad MetujiPolice nad Metuji
Masters I126Malíř JanCZE1980Ghost TeamHradec Králové
Masters I163Marák JanCZE1980INS Atelier Náchod - starsNáchod
Junioři127Mojžíš JosefCZE1999Zlíčzlíč
MužiMokrý JakubCZE1990MONDRAKER Racing teamHolice
Veteráni150Morávek AlešCZE1964REDPOiNT-ELEVEN TEAMHronov
MužiMorávek ZdeněkCZE1996Superior RidersHořice
Masters II143Mráz VítCZE1974Ins Atelier NáchodHronov
Masters I125Nagy PetrCZE1978STRATOS AUTOHradec Králové
Masters I128Nehyba MichalCZE1980BikehomeČeska Skalice
Masters II139Petr JiříCZE1974INS BIKE TEAMHronov
Muži169Pich TomášCZE1995Vella teamMachov
Masters II159Pinkava PetrCZE1977Silvini R2 sport Nachod
Masters II79Pivnička LuděkCZE1973Pivnicka.czPolice Nad Metují
Masters I53Prokop JaroslavCZE1983Pro Music Prolog BikeTrutnov 3
Veteráni174Rieger JiříCZE1962TJ Spartak VrchlabíStrážné
Masters I8Rubáček MartinCZE1982RubáčekČervený Kostelec
Junioři152Schierl JakubCZE2000Expres CZ-Scott Team Kolín Trutnov
Masters II9Slavík KarelCZE1974MTB Spartak VrchlabíVrchlabí
Masters ISmrček MiraCZE1978Police n.M.Police n.M.
Masters II141Strnad MarekCZE1972Ins Atelier NÁchodHronov
Masters II142Strnad TomášCZE1972Ins Atelier Náchod - HobbyHronov
Masters II157Sulzbacher PetrCZE1975Pitrs Bikes TeamPolice Nad Metují
Masters II10Svoboda JaroslavCZE1971INS Atelier Náchod - AVelké Poříčí
Masters I133Šplíchal LadislavCZE1978DTJ HrachovištěHořovice
Veteráni164Štěpánek MilošCZE1960NáchodNáchod
Masters II160Šupich MartinCZE1977Pitrs Bikes TeamČervený Kostelec
JuniořiThér Jan CZE1999Pitrs Bikes TeamSuchý Důl
Junioři151Tomášek AlvinCZE2000EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍNPec pod Sněžkou
Masters I104vaníček VojtěchCZE1985BAKAKO Nová PakaNová Paka
Masters II122Vašíček RomanCZE1974Continental AdršpachRadvanice
Veteráni162Viesner PavelCZE1967Horní BišikNové Město nad Metují
Muži137Vít JanCZE1989SuchovršiceSuchovršice
Junioři136Vojtíšek ŠimonCZE1999NáchodNáchod
Masters II112Vokoun JiříCZE1972Červený KostelecČervený Kostelec
Masters II95Waldecker DušanCZE1972HronovHronov
Muži168Záliš JiříCZE1988Pitrs Bikes TeamBezděkov Nad Metují
Muži165Zima TomášCZE1994Ziromont Cycling teamHradec Králové

start list 20 km

start ~ 11:57:53 , 2002 and older , registered: 41 participants ( 32 of men, 9 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
Masters I155Bezděk PavelCZE1986Rtyně v PodkrkonošíRtyně v Podkrkonoší
Kadeti116Coufal TomášCZE2001Apache Loko TrutnovHradec Králové
Masters II175De Groote TomBEL1975AssebroekAssebroek
Kadeti147Dudek TomášCZE2001Gapp System-Cabtech MTB Racing TeamÚpice
Masters II66Effenberk LeošCZE1971Ghost TeamDobruska
Masters I108Efler MartinCZE1981ČEská SkaliceČEská Skalice
Kadetky120Fulková ŠárkaCZE2002Redpoint teamPolice nad Metují
Ženy113Gembalová KarolínaCZE1990GHOST teamHradec Králové
Juniorky110Hanušová NatálieCZE2000Quintbike.czŽďárky
Kadeti170Heczko ml. Stanislav CZE2001Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad LabemŠpindlerův Mlýn
Veteráni171Heczko st. StanislavCZE1966SkiAlpShopŠpindlerův Mlýn
Masters II154Holubec RadekCZE1973RHM-motoVelký Třebešov
Masters II62Horáček JanCZE1975TrutnovTrutnov
Kadeti135Horák DominikCZE2001Short Bike Academy OpletalDolní Roveň
Masters II11Jančík LadislavCZE1974jancik.bizČervený Kostelec
Kadetky12Janovská LenkaCZE2001Expres CZ-Scott Team Kolín Trutnov
Masters II92Jehlík VáclavCZE1974Kah Sport VrchlabíHostinné
Ženy13Kanerova MichaelaCZE1989Musher Club METUJEČervený Kostelec
Masters I146Klimeš VáclavCZE1981NáchodNáchod
Masters II132Kostelecký VladimírCZE1970Vella Team NáchodHronov
Kadeti14Kovaříček VojtěchCZE2002Jaroslav Kulhavy Cycling TeamVamberk
Masters I109Laštůvka MartinCZE1980Cyklo TonyRtyně V Podkrkonoší
Kadeti15Lelek MartinCZE2001Apache Loko TrutnovRtyně v Podkrkonoší
Ženy65Malířová Věrka CZE1977GHOST teamHradec Kralove
ŽenyMelišíková JanaCZE1977BK NáchodNáchod
Kadeti49Novák KarelCZE2003S-Sport HronovRtyně v Podkrkonoší
Masters I129Páv Radovan CZE1979Sokol SemechniceSemechnice 59
Masters I115Pelčarský AlešCZE1981HořiceHořice
Kadeti16Pinkas DanielCZE2001CYKLO-SKI klub PoličkaLitětiny
Kadeti78Pivnička JakubCZE2005Pivnicka.czPolice Nad Metují
Kadeti77Pivnička JakubCZE2005Pivnicka.czPolice Nad Metují
Masters II245Plodek ŠtěpánCZE1977EnviconsTřebechovice Pod Orebem
Masters II114Prouza LadislavCZE1972Bikestars VrchlabíVrchlabí
Kadeti173Rieger MarekCZE2007KOVO PrahaVrchlabí
Masters I107Řízek PavelCZE1980Indigo cycling team RKRychnov nad Kněžnou
Masters I98Sedláček PetrCZE1983KC Slavia PrahaČervená Hora
Masters ISodomka TomášCZE1984Symbio+ BMCHradec Králové
Kadeti17Styblík AdamCZE2002Jaroslav Kulhavy Cycling TeamLázně Bělohrad
Ženy131Štěpanovská EvaCZE1994Polanský Bike and RunLázně Bohdaneč
Ženy118Térová VeronikaCZE1998S - Sport HronovHronov
Masters II172Vlček RomanCZE1974TJ Sokol OlešniceOlešnice