maraton

run

results

městský běh Kronaby Gočárovy schody

2017-09-28 Hradec Králové 

results

hlavní závod total: 45, men : 28, women: 17, Junioři: 1, Muži: 24, Juniorky: 3, Ženy: 11, ženy: 3, muži: 3 [html] [pdf] [csv]
týmy total: 27, men : 19, women: 8, muži: 3, ženy: 3, mix: 0, Muži: 16, Ženy: 5 [html] [pdf] [csv]

result list hlavní závod

start ~ 19:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Muži [3004] Pavel Hrdina 1988 CZE Tým Policie Královéhradeckého kraje 19:08.7 06:02.7 12:32.4
2 2 / Muži [3001] Adam Růžička 1997 CZE Sokol Hradec Králové, Atletika 19:57.6 00:48.9 06:04.6 12:52.2
3 3 / Muži [4001] Lukáš Hodboď 1996 CZE Sokol Hradec Králové, Atletika 21:05.3 01:56.6 06:24.9 13:50.4
4 4 / Muži [25] Jiří Kala 1987 CZE CK Příbram Fany Gastro 21:25.3 02:16.6 06:42.6 14:02.1
5 5 / Muži [3008] Jan Mudra 1990 CZE FC Hradec Králové, a.s 21:30.9 02:22.2 06:58.2 14:12.4
6 6 / Muži [2005] Štěpán Karban 1971 CZE HZS Královéhradeckého kraje 21:53.1 02:44.4 07:06.2 14:31.7
7 1 / Ženy [2001] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 21:54.8 02:46.1 07:05.2 14:23.4
8 7 / Muži [2004] Jan Erben 1989 CZE Tým Policie Královéhradeckého kraje 22:40.6 03:31.9 07:07.4 14:55.9
9 8 / Muži [3009] Jan Slavík 1976 CZE Magistrát města Hradec Králové 22:47.8 03:39.1 07:11.7 15:00.3
10 9 / Muži [2009] Filip Lán 1980 CZE Magistrát města Hradec Králové 23:19.7 04:11.0 07:16.0 15:10.9
11 1 / Junioři [35] Tomáš Metelka 2008 CZE Hradec Králové 23:34.2 04:25.4 07:29.8 15:27.9
12 10 / Muži [27] Radovan Kovařík 1985 CZE Humbuk team 23:35.5 04:26.8 07:23.2 15:21.0
13 11 / Muži [4004] Jiří ŠPETLA 1970 CZE Tým Policie Královéhradeckého kraje 23:37.7 04:29.0 07:30.8 15:37.8
14 12 / Muži [1004] Jan Bacovský 1983 CZE Tým Policie Královéhradeckého kraje 23:41.6 04:32.9 07:30.7 15:37.9
15 1 / ženy [2007] Žaneta Stojanová 1976 CZE třebovské Spartanky 24:13.1 05:04.4 08:29.2 14:32.8
16 13 / Muži [4006] Tomáš Šimůnek 1991 CZE Trpaslíci 24:18.6 05:09.9 07:17.5 15:58.1
17 14 / Muži [2008] Robert Jukl 1998 CZE FC Hradec Králové, a.s 24:22.4 05:13.7 07:53.5 16:08.6
18 1 / muži [4009] Jan Vejběra 1966 CZE Magistrát města Hradec Králové 24:27.2 05:18.5 08:04.6 16:25.2
19 2 / ženy [4007] Miroslava Šmídová 1964 CZE třebovské Spartanky 24:31.8 05:23.1 07:22.1 16:04.0
20 1 / Juniorky [34] Michaela Metelková 2005 CZE OK99 Hradec Králové 24:35.5 05:26.8 07:32.2 16:00.5
21 15 / Muži [38] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 24:48.0 05:39.3 07:28.9 15:56.8
22 16 / Muži [28] Pavel Metelka 1990 CZE Sokol Hradec Králové, Atletika 24:53.1 05:44.4 07:58.6 16:15.2
23 2 / muži [3005] Stanislav Paulíček 1993 CZE HZS Královéhradeckého kraje 25:27.9 06:19.2 08:35.4 16:51.4
24 3 / muži [4005] Jan Zhříval 1996 CZE HZS Královéhradeckého kraje 25:28.3 06:19.6 08:35.3 16:56.0
25 17 / Muži [26] Lukáš Knop 1979 CZE manager Martin 25:35.0 06:26.3 08:09.5 16:51.4
26 18 / Muži [36] Igor Ročín 1975 CZE Hradec Králové 25:59.4 06:50.7 08:07.0 16:56.1
27 2 / Ženy [1001] Karolína Tomášková 1999 CZE Sokol Hradec Králové, Atletika 26:19.1 07:10.4 07:56.1 17:19.4
28 19 / Muži [4008] Jakub Štípek 1999 CZE FC Hradec Králové, a.s 26:24.8 07:16.0 07:55.5 17:14.8
29 20 / Muži [1008] Petr Schwarz 1991 CZE FC Hradec Králové, a.s 26:25.1 07:16.4 07:56.1 17:12.7
30 21 / Muži [23] Roman Hlava 1978 CZE Běháme v Holicích a okolí 26:33.5 07:24.8 08:22.3 17:22.8
31 22 / Muži [29] Jaroslav Pospíšil 1978 CZE Bike and Run Team Stará Paka 27:05.3 07:56.6 08:41.3 17:48.5
32 3 / Ženy [1009] Iva Čechová 1975 CZE Magistrát města Hradec Králové 28:10.4 09:01.7 08:37.9 18:14.9
33 4 / Ženy [39] Kateřina Bergerová 1992 CZE CK Carla.Kupkolo.cz DK n.L. 29:17.4 10:08.7 08:36.2 19:01.6
34 5 / Ženy [22] Blanka Fléglová 1989 CZE Běháme v Holicích a okolí 30:22.4 11:13.7 09:58.7 20:05.3
35 6 / Ženy [30] Jana Rousková 1984 CZE Hradec Králové 30:25.5 11:16.8 10:20.6 20:34.8
36 7 / Ženy [21] Petra Černá 1977 CZE Báječné ženy v běhu 30:33.0 11:24.3 09:22.8 19:59.4
37 23 / Muži [1006] Ondřej Houdek 1984 CZE Trpaslíci 30:37.7 11:29.0 09:31.4 19:54.9
38 24 / Muži [1005] Radovan Bludský 1991 CZE HZS Královéhradeckého kraje 30:52.7 11:44.0 09:09.4 20:09.6
39 8 / Ženy [33] Kamila Slezáková 1994 CZE Hradec Králové 31:11.8 12:03.1 09:48.7 20:30.7
40 9 / Ženy [1007] Jana Miriam Jindrová 1984 CZE třebovské Spartanky 31:15.7 12:07.0 09:44.0 20:29.4
41 2 / Juniorky [41] Anna Benešová 2004 CZE Carla.kupkolo.cz 31:49.0 12:40.3 09:35.0 20:11.1
42 3 / Juniorky [40] Maryana Goliney 2002 CZE carla.kupkolo.cz 31:50.9 12:42.1 09:34.6 20:12.8
43 10 / Ženy [37] Martina Bellerová 1992 CZE Hradec Králové 33:40.4 14:31.7 10:25.6 22:15.9
44 3 / ženy [3006] Lenka Rychterová 1992 CZE Trpaslíci 33:44.2 14:35.5 10:00.0 22:21.0
45 11 / Ženy [3007] Gabriela Šmídová 1973 CZE třebovské Spartanky 34:40.4 15:31.7 10:45.9 22:34.9

result list týmy

start ~ 19:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / mix [1] cze Sokol Hradec Králové, Atletika 01:02:57.8
2 1 / muži [4] cze Tým Policie Královéhradeckého kraje 01:05:27.0 02:29.2
3 2 / mix [9] cze Magistrát města Hradec Králové 01:10:34.9 07:37.0
4 2 / muži [8] cze FC Hradec Králové, a.s 01:12:18.1 09:20.3
5 3 / muži [5] cze HZS Královéhradeckého kraje 01:12:49.5 09:51.7
6 1 / ženy [7] cze třebovské Spartanky 01:20:00.7 17:02.9
7 3 / mix [6] cze Trpaslíci 01:28:40.6 25:42.8