ski

startlist

Krkonošský čtvrtmaratón na kolečkových lyžích

2014-09-14 Špindlerův Mlýn [CZE]

results

CLASSIC total: 82, men : 58, women: 24, Muži: 0, Ženy: 0, N [0][][k]: 24, N [0][][m]: 58 [html] [pdf] [csv]
SKATE INLINE total: 23, men : 19, women: 4, Muži: 0, Ženy: 0, N [0][][m]: 19, N [0][][k]: 4 [html] [pdf] [csv]
SKATE JOVE total: 3, men : 2, women: 1, Muži: 0, Ženy: 0, N [0][][k]: 1, N [0][][m]: 2 [html] [pdf] [csv]

start list CLASSIC

start ~ 10:10:30 , all years of born , registered: 82 participants ( 58 of men, 24 of women) kolečkové lyže na klasiku s průměrem koleček do 8 cm

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
N [0][][k]24Adámková JanaCZE1996Apache Loko TrutnovRtyně v Podkrkonoší
N [0][][m]3Antoš JakubCZE1994Dukla Liberec
N [0][][m]25Auerswald TomášCZE1998Krkonoše VrchlabíVrchlabí
N [0][][k]26Beroušková KateřinaCZE1991Sport Club PlzeňPostřekov
N [0][][m]9Bešťák JonášCZE1995Dukla Liberec
N [0][][k]22Boudíková AdélaCZE1986ATLAS CRAFT TEAMNové Město na Moravě
N [0][][m]83Bradna VáclavCZE1980KCL Kooperativa-SvijanyLiberec
N [0][][m]27Brunclík IvoCZE1958TJ Slovan Å pindlerův MlýnŠpindlerův Mlýn
N [0][][m]15Buchta PavelCZE1964Nové MÄ›sto na MoravÄ›Nové Město na Moravě
N [0][][m]28Čížek MartinCZE1997LSK Lomnice nad Popelkou
N [0][][k]29Daverná KarolínaCZE1997SKI KLUB ŠUMAVA
N [0][][m]30Dudek Ondřej CZE1996Expres CZ-Scott Team Kolín Úpice
N [0][][m]20Dziubalo DanielCZE1987SMTČeská Lépa
N [0][][m]2Fellner AdamCZE1993Fenix Ski Team Jeseník
N [0][][m]32Fritz JaroslavCZE1977Mladá BoleslavMladá Boleslav
N [0][][k]33Grabmüllerová NatálieCZE1996SKI KLUB ŠUMAVA
N [0][][k]34Háková KateřinaCZE1999Krkonoše VrchlabíVrchlabí
N [0][][k]35Hanušová DominikaCZE1998LSK Lomnice nad Popelkou
N [0][][m]12Hojdekr MartinCZE1995Ski klub Šumava
N [0][][m]84Holánek MartinCZE1975BORCI zdar!Brno
N [0][][k]36Horká LudmilaCZE1992ČKS SKI Jilemnice
N [0][][k]37Hrdoušková MartinaCZE1970SILVINI MADSHUS teamČernošice
N [0][][k]38Hrdoušková MonikaCZE1995SILVINI MADSHUS teamČernošice
N [0][][m]40Jakoubek TomášCZE1979Fischer international s.r.o.Jablonec nad Nisou
N [0][][m]41Janatová KateřinaCZE1997ÄŒKS SKI Jilemnice
N [0][][m]60Jelínek MilanCZE1955H.O.P. LiberecLIBEREC 5
N [0][][k]42Jirásková ŠárkaCZE1995Spartak Police nad MetujíPolice nad Metují
N [0][][m]43Kalivoda TomášCZE1998SKI KLUB ŠUMAVA
N [0][][m]108Kautz MichalCZE1989
N [0][][k]44Klementová AndreaCZE1995Ski klub Šumava
N [0][][m]16Knápek LadislavCZE1961Å erlich 8.30Černilov
N [0][][k]23Knopová KamilaCZE1992Lučany nad NisouLučany nad Nisou
N [0][][m]85Kohoutek AloisCZE1956SvitávkaSvitávka
N [0][][m]45Kožnar FrantišekCZE1996ČKS SKI JilemniceJilemnice
N [0][][m]46Krejsa TomášCZE1977KUS SopotniceSopotnice
N [0][][m]47Kubeš PetrCZE1964Sokol VrátJablonec nad Nisou
N [0][][m]48Kysilko FilipCZE1985KrálíkyKrálíky
N [0][][m]6Lopota MartinCZE1992TJ Dukla Liberec
N [0][][m]49Macháč KarelCZE1997ÄŒKS SKI JilemniceJilemnice
N [0][][m]19Macháček karelCZE1968rockplastrovensko
N [0][][m]7Máka DanielCZE1992ATLAS CRAFT TEAMVrchlabí
N [0][][m]53Mánek JiříCZE1998SKI KLUB ŠUMAVA
N [0][][m]54Matouš AdamCZE1998ÄŒKS SKI Jilemnice
N [0][][m]55Michek DavidCZE1998GLEDE TEAMJablonec nad Nisou
N [0][][m]11Müller ViktorCZE1996ČVUT FIT
N [0][][m]10Novák MichalCZE1996LK Slovan Karlovy Vary
N [0][][m]86Ondrášek MarekCZE1974Fischer international s.r.o.Rádlo
N [0][][k]109Ondrášek PavelCZE1992ATLAS CRAFT TEAMRýmařov
N [0][][m]56Ophoff MikeCZE1999Olfin Car Ski Team
N [0][][m]57Opočenský MatějCZE1996Kasper - Swix TeamTrutnov
N [0][][m]58Paldus JosefCZE1958Sokol VrátŽelezný Brod
N [0][][m]101Parma JanCZE1976Silvini Madshus TeamLiberec
N [0][][m]59Pechoušek JanCZE1997FENIX SKI TEAM JESENÍK
N [0][][k]61Ptáková AnnaCZE1999SK NMMETKunčice nad Labem
N [0][][m]62Razým VladislavCZE1988ChotíkovChotíkov
N [0][][m]87Ročárek JiříCZE1983Vltava Fund TeamNové Město na Moravě
N [0][][m]18Roháček Jan CZE1982XC sport.cz nordic teamBrandýs nad Orlicí
N [0][][k]88Roháček MichalCZE1961SILVINI MADSHUS TEAMÚstí Nad orlicí
N [0][][m]89Rolski MichałPOL1974team nabiegowkach.plWroclaw
N [0][][m]4Rypl MiroslavCZE1992Dukla LiberecHorská Kvilda
N [0][][k]63Řádová MartinaCZE1995Krkonoše VrchlabíVrchlabí
N [0][][m]1Řezáč StanislavCZE1973Slavia pojišťovnaLiberec
N [0][][m]90Saňák MartinCZE1978XC SPORT.CZ nordic racing teamRapotín
N [0][][m]64Schütz FilipCZE1997ÄŒKS SKI Jilemnice
N [0][][k]103Schützová SandraCZE1991ÄŒKS SKI Jilemnice
N [0][][k]65Sixtová AnnaCZE1996Ski klub JablonecJablonec nad Nisou
N [0][][m]105Sladkovský JaromírCZE1969SILVINI MADSHUS teamLiberec
N [0][][m]50Slavík LukášCZE1997Krkonoše VrchlabíLánov
N [0][][k]21Smutná KateřinaAUT1983Silvini Madshus team
N [0][][k]31Soukupová AndreaCZE1997ČKS SKI Jilemnice
N [0][][k]66Staňková ZuzanaCZE1997LSK Lomnice n/P
N [0][][m]17Stuchlik ZdenekCZE1950Å erlich 8.30Hradec Králové
N [0][][m]8Šeller LuděkCZE1995Dukla Liberec
N [0][][m]5Šrail JanCZE1990SK NovéMěsto n.M.
N [0][][m]102Švarc MartinCZE1994Ski klub JablonecJablonec nad Nisou
N [0][][k]51Švarcová BarbaraCZE1997OLFIN CAR VELLA Trutnov
N [0][][m]91Trnavský MiroslavCZE1975XCSPORT.cz Nordic Racing TeamPlzeň
N [0][][m]52Urban RostislavCZE1973Ski klub Å umperkVikýřovice
N [0][][m]14Valigura MartinCZE1973XCSPORT.CZ NORDIC RACING TEAMNová Hradečná
N [0][][m]13Váňa JiříCZE1983SILVINI MADSHUS teamČervené Pečky
N [0][][m]104Vaňous MartinCZE1969GEODÉZIE ÚnO s.r.o.Ústí nad Orlicí
N [0][][k]92Wanżewicz-Uznańska AgnieszkaPOL1979Halls TeamDuszniki-Zdrój

start list SKATE INLINE

start ~ 10:15:30 , all years of born , registered: 23 participants ( 19 of men, 4 of women) kolečkové lyže s plnými kolečky nebo in line brusle

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
N [0][][m]93Černý VítCZE1980VSK FEL PrahaPraha
N [0][][m]71Doubek TomášCZE1982TanvaldTanvald
N [0][][m]72Dvořák MiroslavCZE1987Dlouhý MostDlouhý Most
N [0][][m]94Galle DariuszPOL1973WELDA TEAMStanowice
N [0][][k]106Gaudelová JanaCZE1957Hornní BrannáHornní Branná
N [0][][m]73Havlíček IvoCZE1966EvaLánov
N [0][][m]74Hušek MartinCZE1990Mercedes-Benz Salomon teamLiberec
N [0][][k]39Charvátová LucieCZE1993ČKS SKI JilemniceVrchlabí
N [0][][m]75Kocián PavelCZE1990SKP MAJÁK Jablonec nad Nisou
N [0][][m]76Kolaja JanCZE1981Kupkolo MTB TrilogyLiberec
N [0][][m]77Kutal PetrCZE1988Nové Město na MoravěNové Město na Moravě
N [0][][m]95MAZURKIEWICZ DAREKPOL1978SMOLEC WROCŁAWSMOLEC WROCŁAW
N [0][][m]100Ogorzalek ArkadiuszPOL1966Poliamid PlasticNowa Ruda
N [0][][m]96Paulu JanCZE1974Horní BrannáHorní Branná
N [0][][m]78Plát PetrCZE1979PrahaPraha
N [0][][m]79Rygl LadislavCZE1976VrchlabíVrchlabí
N [0][][m]80Rypl LukášCZE1991KrasliceKraslice
N [0][][m]97Sadownik MirosławPOL1966SzczytnaSzczytna
N [0][][k]98Sujak RenataPOL1987Duszniki ZdrójDuszniki Zdrój
N [0][][m]107Šimunek JaromírCZE1955SKP KORNSPITZ JABLONECJablonec nad Nisou
N [0][][k]81Škodová VáclavaCZE1978-Liberec 2
N [0][][m]82Šrůtek DavidCZE1980BKL MachovMachov
N [0][][m]99Zuzánek František CZE1950Sokol Horní BrannáHorní Branná

start list SKATE JOVE

start ~ 10:15:30 , all years of born , registered: 3 participants ( 2 of men, 1 of women) kolečkové lyže s nafukovacími kolečky

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
N [0][][k]69Suchardová MonikaCZE1977Stará PakaStará Paka
N [0][][m]70Šimek PavelCZE1980Olfin Car Ski Team TrutnovTrutnov
N [0][][m]110vejnar JosefCZE1957ČSK SKI VysokéJilemnice