k70

results

TE Krkonošská 70 MTB

2021-09-04 Janské Lázně 

archiv

announcement

registration

start list

results

70km družstva     total: 45, men : 82, women: 2, muži: 4, ženy: 0, mix: 0, w: 2 [html] [pdf] [csv]
Gravel Trophy 70km jednotlivci total: 15, men : 15, women: 0, Muži: 15, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
40km ženy a veteráni     total: 30, men : 33, women: 6, veteráni: 15, ženy: 0, mix: 0, w: 6 [html] [pdf] [csv]
40km firmy     total: 45, men : 64, women: 6, firmy: 14, w: 6 [html] [pdf] [csv]
40km páry     total: 10, men : 8, women: 5, páry: 4, w: 3 [html] [pdf] [csv]
15km Junioři     total: 21, men : 10, women: 11, Junioři: 19, w: 2 [html] [pdf] [csv]
Dětská K7 BABY (nejmenší) total: 14, men : 6, women: 8, kluci: 6, holky: 8 [html] [pdf] [csv]
Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ (starší kluci) total: 27, men : 27, women: 0, H3: 19, H4: 8, D3: 0, D4: 0 [html] [pdf] [csv]
Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ (starší, děvčata) total: 12, men : 0, women: 12, H3: 0, H4: 0, D3: 10, D4: 2 [html] [pdf] [csv]
Dětská K7 MODRÁ TRAŤ (mladší kluci) total: 25, men : 25, women: 0, H1: 13, H2: 12, D1: 0, D2: 0 [html] [pdf] [csv]
Dětská K7 MODRÁ TRAŤ (mladší, děvčata) total: 21, men : 0, women: 21, H1: 0, H2: 0, D1: 7, D2: 14 [html] [pdf] [csv]
Dětská K7 BABY (nejmenší děvčata) total: 2, men : 0, women: 2, kluci: 0, holky: 2 [html] [pdf] [csv]

result list 70km družstva

start ~ 10:00:00

rank rank/cat. team finish members lap#1lap#2
1 1 / muži Kross Bikeranch Team 02:48:34.6 1014 02:48:33.2 Michal Bubílek 1986
2014 02:48:34.3 Adam Lávička 2002
3014 02:48:34.6 Tomáš Bouda 1990
2 2 / muži Ins Atelier NÁchod - Race 03:02:22.62 2013 03:02:19.46 Michal Petr 2004
1013 03:02:21.0 Petr Škoda 1983
3013 03:02:22.62 Jiří Martin 1990
3 3 / muži Kross Bikeranch Team B 03:17:41.1 1009 03:17:38.56 Vojtěch Dobšovič 1997
2009 03:17:39.79 Michal Vlášek 1989
3009 03:17:41.1 Marek Slavíček 1990
4 4 / muži Ins Atelier NÁchod 03:21:59.84 3007 03:21:57.92 Karel Bernard 1967
2007 03:21:58.26 Jan Marák 1980
1007 03:21:59.84 Jiří Petr 1974
5 5 / muži Ins Atelier Náchod - Hobby 03:33:27.44 3004 03:33:21.67 Véna Hornych 1978
1004 03:33:26.26 Martin Šupich 1977
2004 03:33:27.44 Tomáš Strnad 1972
6 6 / muži Kbely Cycling Team 03:34:26.75 1010 03:34:25.68 Ladislav Musil 1967
2010 03:34:26.35 Jan Knyttl 1978
3010 03:34:26.75 Jiří Ernest 1972
7 7 / muži Rorace Team Pyšely C 03:39:16.67 3011 03:39:16.25 Petr Kajman 1979
2011 03:39:16.36 Titus Chalupecký 1978
1011 03:39:16.67 Jan Chmátal 1977
8 8 / muži Vyking.cz 03:43:32.62 3006 03:43:32.44 Tomáš Laksar 1987
1006 03:43:32.53 Lukáš Markovič 1989
2006 03:43:32.62 Ondřej Holas 1983
9 9 / muži Lokomotiva Nymburk - Lyžování 03:43:41.53 2012 03:43:35.36 Tomáš Macek 1995
3012 03:43:40.83 Martin Zbýň 1989
1012 03:43:41.53 Michal Ryglewicz 1980
10 10 / muži Bajkeři Jičína 03:57:38.15 2005 03:57:36.1 Marek BrumlÍk 1979
3005 03:57:37.15 Milan Podzimek 1975
1005 03:57:38.15 Petr Křivský 1990
11 11 / muži K+k Ski-school 04:16:21.48 2002 04:16:17.57 Adam Letko 1982
1002 04:16:20.36 Milan Hruška 1993
3002 04:16:21.48 Tomáš Pospíšil 1988
12 12 / muži Havex-auto - 2 04:17:23.96 2003 04:07:10.84 Jiří Bíško 1964
3003 04:17:23.4 Jan Onderčanin 1980
1003 04:17:23.96 Luděk Váňa 1988
13 13 / muži Praded Team 04:41:53.71 1008 04:31:20.69 Marek Rada 1982
3008 04:31:28.79 Tomas Veniger 1981
2008 04:41:53.71 Matous Ruzicka 1982
DNF / mix P-team 04:52:58.19 1001 04:52:44.78 Vojtech Drbohlav 1979
2001 04:52:58.19 Hana Krátká 1966
DNF / mix Skinny Bitch 05:13:47.21 3015 05:13:45.77 Kateřina švecová 1984
2015 05:13:47.21 Jan Vodvářka 1980

result list Gravel Trophy 70km jednotlivci

start ~ 10:11:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Muži [95] Petr Steiner 1985 CZE Auto I.s.r. 02:55:59.95
2 2 / Muži [97] Pavel Svoboda 2003 CZE Vokolek-gravel-group 02:57:23.42 01:23.47
3 3 / Muži [99] Jan Truhlář 1977 CZE Hsk - Cycling Team 03:00:24.81 04:24.86
4 4 / Muži [96] Pavel Svoboda 1971 CZE Vokolek-gravel-group 03:07:17.64 11:17.69
5 5 / Muži [88] Jan Hájek 1985 CZE Auto I.s.r. 03:11:45.96 15:46.01
6 6 / Muži [90] Tomáš Kuře 1991 CZE Biko Kolektiv 03:32:00.13 36:00.18
7 7 / Muži [92] Pavel Rudiš 1976 CZE Unicredit Road Cycling 03:34:52.83 38:52.88
8 8 / Muži [87] Lukáš Friedrich 1980 CZE Havex-auto - 1 MTB 03:57:51.55 01:01:51.6
9 9 / Muži [93] Tomáš Sajdl 1980 CZE Polabské Regé 03:58:16.03 01:02:16.08
10 10 / Muži [98] Radek Šindler 1999 CZE Trutnov 04:26:30.13 01:30:30.18
11 11 / Muži [292] Jiří Vrbata 1958 CZE Nadšenci z Posázaví MTB 04:37:12.21 01:41:12.26
12 12 / Muži [91] Zbyněk Munzar 1982 CZE H-h Smíchov 04:38:35.03 01:42:35.08
13 13 / Muži [100] Jakub Zítka 1972 CZE Český Ráj Outdoor 04:51:48.8 01:55:48.85
14 14 / Muži [280] Jakub Janovec 1989 CZE GAST-PRO TEAM 05:04:10.94 02:08:10.99
14 14 / Muži [94] Lukáš Saksun 1995 CZE Kamenice

result list 40km ženy a veteráni

start ~ 10:15:00

rank rank/cat. team finish members lap#1lap#2
1 1 / veteráni Kasper - Swix Team 02:13:18.6 2035 02:13:15.0 Luboš Toman 1968
1035 02:13:16.7 Petr Holub 1966
3035 02:13:18.6 Rudolf Cogan 1971
2 2 / veteráni Carla.kupkolo.cz 02:18:11.8 1034 02:18:06.6 Jiří Koblasa 1965
2034 02:18:09.6 Jan Čermák 1978
3034 02:18:11.8 Tomáš Winter 1977
3 3 / veteráni Ins Atelier NÁchod - Veterans 02:19:06.1 2038 02:19:03.4 David Divíšek 1977
1038 02:19:04.7 Marek Strnad 1972
3038 02:19:06.1 Vlastimil Kráčmar 1974
4 4 / veteráni Bike Sport Hradec Králové 02:21:55.1 1030 02:21:53.4 Jarda Krejcar 1967
3030 02:21:54.3 Standa Málek 1972
2030 02:21:55.1 Petr Kubíček 1967
5 5 / veteráni Ins Atelier NÁchod - Stars Veterans 02:42:59.7 3033 02:42:58.1 Aleš Moravek 1964
2033 02:42:59.6 Petr Kohoutek 1975
1033 02:42:59.7 Pavel Tůma 1968
6 6 / veteráni Racing Team Jičín 02:52:27.06 1037 02:52:26.02 David Pergner 1969
2037 02:52:26.82 Luca Sebastianelli 1969
3037 02:52:27.06 Roman Tax 1978
7 7 / veteráni Krakonošovy Větry 02:54:08.85 3031 02:54:07.58 Jaromír Káňa 1970
2031 02:54:07.95 Aleš Jindra 1971
1031 02:54:08.85 Petr Krákora 1970
8 8 / veteráni Ck Egon Šindlovy Dvory 03:00:00.61 1036 02:59:57.37 Martin Klimeš 1972
2036 02:59:58.69 Kamil Klimeš 1973
3036 03:00:00.61 Zdeněk Homolka 1968
9 1 / ženy Carla.kupkolo.cz 03:11:21.72 3039 03:11:21.52 Petra Piechová 1976
1039 03:11:21.66 Petra Čeřovská 1981
2039 03:11:21.72 Aneta Khýrová 1993
10 2 / ženy Dámská Jízda 03:35:59.55 2032 03:35:49.39 Ida Jindrová 1971
1032 03:35:58.78 Tamara Hynková 1970
3032 03:35:59.55 Jitka Šretrová 1981

result list 40km firmy

start ~ 10:19:30

rank rank/cat. team finish members lap#1lap#2
1 1 / firmy Bajker.eu 02:19:45.1 3052 02:19:40.5 Jaroslav Karas 1982
2052 02:19:42.4 Jan Erlebach 1996
1052 02:19:45.1 František Kadleček 1974
2 2 / firmy Biomasíčko.cz 02:27:56.6 1042 02:27:54.0 Petr Hanyš 1970
2042 02:27:54.7 Jaroslav Voceďálek 1987
3042 02:27:56.6 Jan Chmelík 1980
3 3 / firmy Te Connectivity Ii 02:29:36.9 1046 02:29:33.4 Jan Melišík 1974
2046 02:29:34.8 Pavel Kašpar 1972
3046 02:29:36.9 Petr Králík 1971
4 4 / firmy Zpa Smart Energy A 02:38:00.5 1047 02:37:58.1 Aleš Mikula 1973
2047 02:37:59.5 Jakub Horák 1982
3047 02:38:00.5 Pavel Ryšavý 1979
5 5 / firmy INS BIKE TEAM - Kolová 02:42:04.2 1041 02:42:03.5 Jiří Krejsar 1962
3041 02:42:04.0 Tomáš Hainzel 1976
2041 02:42:04.2 Vít Mráz 1974
6 6 / firmy Te 02:58:33.24 2040 02:58:29.42 Pavel Farkač 1980
1040 02:58:31.54 Petr Seifert 1978
3040 02:58:33.24 Petr Skalicky 1977
7 7 / firmy Dck Jouda 03:06:26.38 2053 03:06:23.03 Marie Mrkvičková 1977
1053 03:06:26.28 Aleš Mrkvička 1976
3053 03:06:26.38 Jiří Štefánik 1981
8 8 / firmy Vitesco Technologies 03:11:11.44 3049 03:11:05.58 Frantisek Andrle 1968
2049 03:11:07.36 Katerina Davidkova 1992
1049 03:11:11.44 Tomas Prouza 1981
9 9 / firmy Jamada 03:14:10.76 1054 03:06:01.19 Jaroslav Pokorný 1980
2054 03:14:10.65 Marcel Zelí 1973
3054 03:14:10.76 Milan Kuk 1985
10 10 / firmy Bos Team 03:14:28.51 3048 03:02:42.1 Jindřich Antušek 1985
1048 03:12:36.3 Jiří Šimůnek 1969
2048 03:14:28.51 Petr Šimůnek 1973
11 11 / firmy Annabar Team 03:17:08.25 2051 03:12:53.76 Michal Hrnčíř 1975
1051 03:17:08.1 Mojmír Doubek 1965
3051 03:17:08.25 Vavřinec Doubek 2004
12 12 / firmy Te Connectivity 3/5 03:24:32.48 1044 03:24:26.99 Petra Roštejnská 1989
3044 03:24:29.68 Lena Kornfeldová 1977
2044 03:24:32.48 Petr Polák 1980
13 13 / firmy Zpa Smart Energy B 03:33:54.76 1043 03:33:51.47 Daniel Havelka 1977
2043 03:33:51.5 Radovan Sadílek 1978
3043 03:33:54.76 Jan Malinský 1979
14 14 / firmy Te Connectivity I 03:52:10.86 2070 03:44:33.66 Rostislav Hejtmánek 1977
3070 03:52:03.65 Daniel Hrnčíř 1976
1070 03:52:10.86 Radek Kašpar 1975
15 15 / firmy Autodoprava Rynd Libor 04:14:22.6 3045 04:14:19.58 Marie Ryndová 2009
2045 04:14:19.91 Anna Ryndová 2005
1045 04:14:22.6 Libor Rynd 1971

result list 40km páry

start ~ 10:27:00

rank rank/cat. team finish members lap#1lap#2
1 1 / páry Carla.kupkolo.cz 02:22:47.2 2059 02:22:40.5 Radek Vtípil 1983
1059 02:22:47.2 Karolina Bergerová 1992
2 2 / páry Eleven Head Cyklolive Team 02:36:59.6 2056 02:36:58.6 Emma Pokorna 2001
1056 02:36:59.6 Milos Pokorny 2002
3 3 / páry Velosport Valenta Scott Team 02:41:46.13 1058 02:41:45.8 Jiří Suchánek 1974
2058 02:41:46.13 Anna Kolářová 1986
4 4 / páry Kopečkovi Od Berounky 02:42:04.33 2057 02:42:03.24 Radek Kopecký 1980
1057 02:42:04.33 Pavla Vyčítalová 1979
5 5 / páry Hořiněves 03:02:52.38 1055 03:02:52.1 Eva Pejchová 1977
2055 03:02:52.38 Aleš Pejcha 1977

result list 15km Junioři

start ~ 10:35:00

rank rank/cat. team finish members lap#1lap#2
1 1 / Junioři Ananas Team 44:03.0 3077 44:01.7 Adam Burdych 2004
1077 44:02.7 Jindřich Tyl 2004
2077 44:03.0 Vojtěch Jindra 2005
2 2 / Junioři Dubínci 46:11.0 2076 46:08.0 Mikuláš Smetánka 2007
1076 46:10.1 Oldich Čámský 2006
3076 46:11.0 Jan Kolb 2008
3 3 / Junioři S-sport Hronov 48:48.9 2075 48:45.8 Samuel Vik 2007
1075 48:47.9 Lucie Šretrová 2006
3075 48:48.9 Adéla Šulcová 2006
4 4 / Junioři Se Sušenkou Nejdál Dojedeš 52:38.8 3072 52:35.0 Laura Kočí 2006
2072 52:35.9 Eliška Hlízová 2005
1072 52:38.8 Karolína Černá 2005
5 5 / Junioři Slunečnice 53:10.1 2071 52:58.8 Tereza Mědílková 2005
3071 53:04.9 Alžběta Dvorská 2004
1071 53:10.1 Daniela Kopecká 2004
6 6 / Junioři Vybaveno 58:07.0 3074 58:06.4 Tomáš Folc 2005
2074 58:06.5 Tibor Tschoche 2007
1074 58:07.0 Veronika Drahníková 2006
7 7 / Junioři Na Velikosti Záleží 01:06:52.5 1073 01:06:14.0 Linda Drbohlavová 2008
2073 01:06:24.6 Barbora Zítková 2008
3073 01:06:52.5 Teodor (tedík) Tschoche 2009

result list Dětská K7 BABY (nejmenší)

start ~ 10:54:31

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [2] Jan Havrda 2016 CZE Mladé Buky 01:11.6
2 1 / holky [12] Tereza Šedivá 2016 CZE Janské Lázně 01:11.9 00:00.3
3 2 / kluci [284] Vincent šenkýř 2019 CZE 01:16.5 00:04.9
4 3 / kluci [6] Rudolf Kysela 2016 CZE Trutnov 01:22.8 00:11.2
5 4 / kluci [11] Vojtěch Serbousek 2017 CZE Trutnov 01:24.7 00:13.1
6 2 / holky [4] Zuzana Kapuciánová 2016 CZE Maršovská 491, Svoboda Nad Úpou 01:32.7 00:21.1
7 5 / kluci [3] Jan Jireček 2016 CZE Praha 01:48.4 00:36.8
8 6 / kluci [297] Lukáš Kuře 2016 CZE Te Connectivity 01:48.8 00:37.2
9 3 / holky [295] Klára Holková 2018 CZE Praha 01:54.5 00:42.9
10 4 / holky [287] Anežka Janovcová 2016 CZE Trutnov 01:56.0 00:44.4
11 5 / holky [285] Nela Zikéšová 2017 CZE 02:02.2 00:50.6
12 6 / holky [7] Natalka Lindrova 2016 CZE Trutnov 02:06.1 00:54.5
13 7 / holky [296] Emma Poláchová 2017 CZE 02:28.8 01:17.2
14 8 / holky [14] Michaela Vážná 2017 CZE Staré Buky 04:48.0 03:36.4

result list Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ (starší kluci)

start ~ 11:02:02

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / H4 [293] Mikuláš Klvaň 2008 CZE Kolín V 12:23.2
2 2 / H4 [81] Michal Šretr 2008 CZE Velký Dřevíč 12:48.6 00:25.4
3 1 / H3 [68] Jan Horáček 2011 CZE Apache Loko Trutnov 13:36.5 01:13.3
4 2 / H3 [80] Adrian Suchánek 2010 CZE Červená Hora 13:52.0 01:28.8
5 3 / H3 [64] Matěj Hamáček 2011 CZE Trutnov 14:20.2 01:57.0
6 4 / H3 [77] Dominik Pavel 2010 CZE Janské Lázně 14:20.7 01:57.5
7 5 / H3 [75] Vojtěch Kysela 2010 CZE Trutnov 14:32.0 02:08.8
8 6 / H3 [86] Filip Žemlička 2010 CZE Sk Janské Lázně 15:10.3 02:47.1
9 7 / H3 [291] Max Klvaň 2011 CZE 15:22.8 02:59.6
10 8 / H3 [59] Lukáš Bernard 2011 CZE Hronov 16:00.0 03:36.8
11 3 / H4 [30] Marek Johan 2009 CZE Trutnov 1 16:27.2 04:04.0
12 4 / H4 [289] Marek šustr 2009 CZE Horní Maršov 16:44.4 04:21.2
13 9 / H3 [60] Patrik Byma 2011 CZE Jilemnice 17:02.3 04:39.1
14 10 / H3 [275] Milan Kuk 2011 CZE Bílá Třemešná 18:04.9 05:41.7
15 11 / H3 [282] Vincent Hrnčíř 2011 CZE Sk Janské Lázně 18:08.6 05:45.4
16 5 / H4 [78] Vojtěch Rybář 2008 CZE Trutnov 18:11.4 05:48.2
17 12 / H3 [57] Maryáš Antoš 2010 CZE Žacléř 18:25.0 06:01.8
18 13 / H3 [58] Matěj Bednář 2011 CZE Trutnov 18:48.0 06:24.8
19 14 / H3 [61] Viktor Čámský 2011 CZE Sk Jánské Lázně 18:51.8 06:28.6
20 15 / H3 [283] Ludvík Folc 2010 CZE Úpice 20:02.6 07:39.4
21 16 / H3 [79] Matyáš Rybář 2011 CZE Trutnov 20:22.7 07:59.5
22 17 / H3 [65] Karel Havlíček 2011 CZE Úpice 20:51.6 08:28.4
23 18 / H3 [290] Denis Pich 2011 CZE Mladé Buky 20:56.3 08:33.1
24 6 / H4 [71] Michal Klenner 2008 CZE Te Connektivity 23:50.8 11:27.6
25 19 / H3 [67] Daniel Holča 2011 CZE Trutnov 25:37.8 13:14.6
25 7 / H4 [84] Teodor Tschoche 2009 CZE Sk Janské Lázně
25 7 / H4 [277] Vojtěch hrnčíř 2009 CZE TE Connectivity

result list Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ (starší, děvčata)

start ~ 11:03:02

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / D3 [63] Barbora Famfulíková 2010 CZE Hořice 13:19.7
2 2 / D3 [74] Amálie Kornfeldová 2011 CZE Trutnov 14:41.6 01:21.9
3 3 / D3 [76] Viktorie Melišíková 2011 CZE TE CONNECTIVITY 14:43.4 01:23.7
4 4 / D3 [83] Tereza Štikarová 2011 CZE Horní Maršov 15:05.0 01:45.3
5 5 / D3 [73] Ema Kolbová 2010 CZE Horní Maršov 15:07.9 01:48.2
6 6 / D3 [69] Elen Hromádková 2010 CZE Pilníkov 15:20.1 02:00.4
7 7 / D3 [62] Laura Drbohlavova 2010 CZE Morseova 243 16:29.5 03:09.8
8 8 / D3 [72] Barbora Kočí 2011 CZE Vrchlabí 17:50.3 04:30.6
9 9 / D3 [70] Lucie Jirečková 2010 CZE Praha 19:16.6 05:56.9
10 10 / D3 [66] Klára Havrdová 2011 CZE Mladé Buky 19:53.4 06:33.7
11 1 / D4 [276] Veronika Skalická 2009 CZE TE CONNECTIVITY 20:25.8 07:06.1
12 2 / D4 [281] Malvína Stolinova 2009 CZE Suchovrsice 20:32.6 07:12.9

result list Dětská K7 MODRÁ TRAŤ (mladší kluci)

start ~ 11:08:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / H2 [42] Adam Pavel 2012 CZE Janské Lázně 06:26.0
2 2 / H2 [45] Matěj Prokop 2012 CZE Havlovice 06:31.5 00:05.5
3 3 / H2 [21] Tobiáš Friedrich 2012 CZE Te Connectivity 06:34.3 00:08.3
4 1 / H1 [22] Matyáš Hák 2014 CZE Čistá V Krkonoších 06:43.5 00:17.5
5 4 / H2 [25] Filip Horáček 2013 CZE Apache Loko Trutnov 07:18.1 00:52.1
6 5 / H2 [288] Martin Hornich 2013 CZE NovÁ Paka 07:19.2 00:53.2
7 6 / H2 [52] Oskar Šretr 2012 CZE Velké Svatoňovice 07:30.9 01:04.9
8 7 / H2 [56] Vincent Zemlička 2012 CZE Janské Lázně 07:34.5 01:08.5
9 8 / H2 [36] Jiří Kysela 2013 CZE Trutnov 07:35.9 01:09.9
10 9 / H2 [24] Petr Homolka 2012 CZE Pilníkov 07:48.9 01:22.9
11 10 / H2 [19] Antonín Karel Dvorský 2013 CZE Malé Svatoňovice 07:59.8 01:33.8
12 2 / H1 [274] Tomáš Kuk 2014 CZE Bílá Třemešná 08:11.3 01:45.3
13 11 / H2 [27] Matěj Jašek 2013 CZE Horni Maršov 08:18.0 01:52.0
14 3 / H1 [294] Lukáš Markovič 2015 CZE Hradec Králové 08:25.6 01:59.6
15 4 / H1 [28] Jamie Jebavý 2014 CZE Čistá V Krkonoších 08:37.4 02:11.4
16 5 / H1 [15] Denis Anton 2015 CZE Mladé Buky 09:01.8 02:35.8
17 6 / H1 [53] Kryštof Štikar 2014 CZE Horní Maršov 09:04.8 02:38.8
18 7 / H1 [18] Oskar Byma 2014 CZE Jilemnice 10:15.4 03:49.4
19 8 / H1 [23] Tomáš Havlíček 2014 CZE Úpice 10:19.2 03:53.2
20 9 / H1 [50] Vojtěch Šich 2014 CZE Trutnov 12:09.4 05:43.4
21 10 / H1 [39] Jáchym Matuška 2014 CZE Praha 12:33.0 06:07.0
22 11 / H1 [37] Daniel Materna 2015 CZE Te Connectivity 12:34.4 06:08.4
23 12 / H1 [48] Ondřej Schovánek 2014 CZE Trutnov 15:15.9 08:49.9
23 12 / H1 [34] Jaromír Kolaja 2015 CZE Slavia Librec Orienteering
23 12 / H2 [278] Matej Hrnčíř 2012 CZE TE Connectivity

result list Dětská K7 MODRÁ TRAŤ (mladší, děvčata)

start ~ 11:09:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / D2 [20] Elena Famfulíková 2013 CZE Hořice 06:14.3
2 2 / D2 [17] Aneta Bednaříková 2013 CZE Hronov 06:57.2 00:42.9
3 3 / D2 [35] Eliška Košťálová 2012 CZE Janské Lázně 07:18.2 01:03.9
4 1 / D1 [43] Markéta Pavlová 2014 CZE Janské Lázně 07:19.6 01:05.3
5 4 / D2 [54] Amálie Šustrová 2012 CZE Janské Lázně 08:05.0 01:50.7
6 2 / D1 [286] Ema Zikešová 2014 CZE Dolní Branná 08:15.5 02:01.2
7 5 / D2 [44] Andrea Pichová 2012 CZE Mladé Buky 08:49.0 02:34.7
8 6 / D2 [32] Vitalina Kalyn 2012 CZE Mladé Buky 08:49.7 02:35.4
9 7 / D2 [16] Nika Anton 2012 CZE Mladé Buky 09:11.1 02:56.8
10 8 / D2 [31] Anika Johanová 2012 CZE Trutnov 1 09:20.3 03:06.0
11 9 / D2 [26] Johanka Chmelíková 2013 CZE Čistá V Krkonoších 10:24.2 04:09.9
12 10 / D2 [47] Šárka Serbousková 2013 CZE Trutnov 10:25.0 04:10.7
13 11 / D2 [38] Šárka Maternová 2013 CZE Trutnov 11:01.2 04:46.9
14 12 / D2 [51] Štěpánka Šichová 2013 CZE Trutnov 11:07.9 04:53.6
15 3 / D1 [41] Evelína Niklová 2014 CZE Praha 11:08.9 04:54.6
16 4 / D1 [279] Nela Bilkova 2015 CZE TE Connectivity 12:40.7 06:26.4
17 5 / D1 [55] Raina Tomanová 2015 CZE Svoboda Nad Úpou 12:45.7 06:31.4
18 6 / D1 [40] Maja Melišíková 2015 CZE TE CONNECTIVITY 13:33.8 07:19.5
19 13 / D2 [33] Kristýna Kapuciánová 2012 CZE Maršovská 491, Svoboda Nad Úpou 14:27.3 08:13.0
20 7 / D1 [46] Julie PŘÍvratskÁ 2015 CZE Trutnov 16:03.3 09:49.0
21 14 / D2 [49] Natálie Steinerová 2013 CZE Trutnov 16:08.9 09:54.6

result list Dětská K7 BABY (nejmenší děvčata)

start ~ 21:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 / holky [273] Melanie Melegová 2019 CZE Velké Svatoňovice
1 / holky [10] Johana Přívratská 2017 CZE Te Connectivity