TE Krkonošská 70 MTB

2018-09-01 Janské Lázně 

archiv

announcement

registration

start list

results

70km družstva     total: 69, men : 66, women: 3, muži: 66, ženy: 3, mix: 0 [html] [pdf]
Gravel Trophy 70km total: 4, men : 4, women: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
40km ženy a veteráni     total: 24, men : 12, women: 12, veteráni: 12, ženy: 12, mix: 0 [html] [pdf]
40km páry     total: 19, men : 9, women: 10, páry: 19 [html] [pdf]
40km firmy     total: 28, men : 26, women: 2, firmy: 28 [html] [pdf]
15km Junioři     total: 12, men : 7, women: 5, Junioři: 12 [html] [pdf]
Dětská K7 BABY total: 12, men : 7, women: 5, kluci: 7, holky: 5 [html] [pdf]
Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ total: 25, men : 18, women: 7, H1: 0, H2: 5, H3: 8, H4: 5, D1: 0, D2: 2, D3: 4, D4: 1 [html] [pdf]
Dětská K7 MODRÁ TRAŤ total: 23, men : 16, women: 7, H1: 16, H2: 0, H3: 0, H4: 0, D1: 7, D2: 0, D3: 0, D4: 0 [html] [pdf]

result list 70km družstva

start ~ 10:00:00

rank rank/cat. team finish members Tetřevky

result list Gravel Trophy 70km

start ~ 10:00:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay Tetřevky
1 1 / Muži [103] František Novotný 1981 CZE Spinning HK 03:02:31.7 09:27:15.0 (4)
2 2 / Muži [101] Petr Fišar 1984 CZE Hradecký Spinning Klub 03:25:52.3 23:20.6 01:11:14.0 (1)
3 3 / Muži [102] Aleš Komberec 1979 CZE Hradecký Spinning Klub 03:42:12.4 39:40.7 01:15:44.0 (2)
4 4 / Muži [100] Martin Goga 1983 CZE Špinavý záda 03:56:53.4 54:21.7 09:23:24.0 (3)

result list 40km ženy a veteráni

start ~ 10:20:00

rank rank/cat. team finish members Tetřevky

result list 40km páry

start ~ 10:20:30

rank rank/cat. team finish members Tetřevky

result list 40km firmy

start ~ 10:26:00

rank rank/cat. team finish members Tetřevky

result list 15km Junioři

start ~ 10:40:00

rank rank/cat. team finish members Tetřevky

result list Dětská K7 BABY

start ~ 10:58:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay Tetřevky
1 1 / kluci [1] Antonín Karel Dvorský 2013 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 01:11.6
2 2 / kluci [5] Lukáš Seifert 2013 CZE Pečky 01:13.4 00:01.8
3 1 / holky [74] Laura Janáčková 2013 CZE Benešov 01:24.1 00:12.5
4 2 / holky [4] Maja Munzarová 2013 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:32.6 00:21.0
5 3 / holky [2] Karolína Kaštanová 2013 CZE KáBéKáčko 01:39.2 00:27.6
6 3 / kluci [28] Bedřich Kolaja 2013 CZE Slavia Liberec Orienteering 01:54.6 00:43.0
7 4 / kluci [50] ondřej schovánek 2014 CZE trutnov 02:12.3 01:00.7
8 5 / kluci [49] teodor vydra 2013 CZE SK Janské Lázně 02:16.1 01:04.5
9 6 / kluci [75] Míra wolf 2015 CZE Beany Team 02:19.0 01:07.4 21:17:36.0 (1)
10 7 / kluci [27] Jaromír Kolaja 2015 CZE Kupkolo MTB Trilogy 02:21.3 01:09.7 21:17:54.0 (2)
11 4 / holky [73] Michal Janáček 2016 CZE Benešov 02:29.1 01:17.5
DNS / holky [3] anežka Kosáčková 2015 CZE Zálesní Lhota 21:18:23.0 (3)

result list Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ

start ~ 11:07:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay Tetřevky
1 1 / H4 [63] Aldo Tomášek 2005 CZE TJ Slovan Pec 12:57.7
2 2 / H4 [48] aleš málek 2004 CZE BIKE SPORT Hradec Králové 14:43.3 01:45.6
3 1 / H3 [12] Jan Munzar 2006 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 15:37.8 02:40.1
4 1 / D3 [54] Nicol Bezstarosti 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 15:40.6 02:42.9 21:11:59.0 (8)
5 2 / D3 [57] Ella Kunčíková 2007 CZE Bike clubu Špindl 15:42.2 02:44.5 08:18:11.0 (1)
6 1 / H2 [55] Matyáš Skandera 2008 CZE Vrchlabí 16:29.1 03:31.4
7 2 / H2 [8] Jan Kameník 2008 CZE BIKE puzzle 16:46.0 03:48.3
8 3 / H4 [10] Michal Maršík 2005 CZE Janské Lázně 16:55.2 03:57.5 21:09:07.0 (3)
9 2 / H3 [13] Slávek Pilař 2006 CZE Cyklo Cholupice 16:55.3 03:57.6
10 3 / H3 [60] Vojtěch Kaczur 2006 CZE SK Janské Lázně 17:12.3 04:14.6
11 4 / H4 [52] Tomáš FOLC 2005 CZE SK Janské Lázně 17:41.5 04:43.8 21:13:47.0 (9)
12 3 / H2 [7] Tomáš Janů 2009 CZE Mníšek pod Brdy 17:44.2 04:46.5
13 1 / D4 [62] Hana Soukupová 2004 CZE SK Janské Lázně 18:35.1 05:37.4
14 3 / D3 [53] Kateřina Vopršalová 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 18:46.0 05:48.3 21:11:46.0 (7)
15 1 / D2 [11] Adéla Mrkvičková 2008 CZE Dukla Praha Atletika 18:47.2 05:49.5
16 4 / H3 [66] Šimon Tuček 2007 CZE SK Janské Lázně 19:11.1 06:13.4
17 5 / H4 [61] Jakub Mičánek 2005 CZE SK Janské Lázně 19:12.4 06:14.7
18 5 / H3 [64] Tibor Tschoche 2007 CZE SK Janské Lázně 20:03.3 07:05.6 21:09:29.0 (4)
19 4 / D3 [45] Markéta Forbelská 2006 CZE SK Janské Lázně 20:06.6 07:08.9
20 6 / H3 [59] Tomáš Černý 2007 CZE SK Janské Lázně 20:56.8 07:59.1
21 4 / H2 [65] Teodor Tschoche 2009 CZE SK Janské Lázně 23:40.3 10:42.6
22 5 / H2 [14] Vojta Rybář 2008 CZE SK Janské Lázně 24:30.3 11:32.6 21:08:57.0 (2)
DNS / H3 [15] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 21:10:57.0 (5)
DNS / H3 [9] Jakub Kraus 2007 CZE SK Janské Lázně 21:11:04.0 (6)
DNS / D2 [46] Jana Kovalčíková 2009 CZE Mníšek pod Brdy

result list Dětská K7 MODRÁ TRAŤ

start ~ 11:08:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay Tetřevky
1 1 / H1 [18] Adam Kameník 2010 CZE BIKE puzzle 07:53.8 08:16:07.0 (1)
2 2 / H1 [26] Filip Žemlička 2010 CZE SK Janské Lázně 08:12.7 00:18.9
3 3 / H1 [69] Matěj Hamáček 2011 CZE Olfin car Ski Team 08:14.9 00:21.1
4 4 / H1 [17] Viktor Čámský 2011 CZE SK Janské Lázně 08:29.9 00:36.1
5 5 / H1 [16] Matyáš Antoš 2010 CZE SK Janské Lázně 08:37.7 00:43.9
6 1 / D1 [56] Magdalena Kunčíková 2010 CZE Bike clubu Špindl 08:49.2 00:55.4
7 6 / H1 [22] Adam Richter 2010 CZE SK Janské Lázně 08:53.6 00:59.8
8 7 / H1 [24] Matěj Sedláček 2010 CZE SK Janské Lázně 08:55.6 01:01.8
9 8 / H1 [70] Vincent Hrnčíř 2011 CZE SK Janské Lázně 09:04.5 01:10.7
10 9 / H1 [43] pavel brokl 2012 CZE suchovršice 09:40.8 01:47.0
11 2 / D1 [72] Amálka Wolfová 2012 CZE Team Beany 09:43.8 01:50.0
12 10 / H1 [51] Ludvík Folc 2010 CZE SK Janské Lázně 10:25.6 02:31.8
13 11 / H1 [20] Prokop Karmáček 2010 CZE SK Janské Lázně 10:39.5 02:45.7 08:17:04.0 (2)
14 3 / D1 [21] sofie rychtrová 2011 CZE RockMachine-Cyklomax 10:40.4 02:46.6 21:08:03.0 (4)
15 12 / H1 [25] Vincent Žemlička 2012 CZE SK Janské Lázně 10:42.5 02:48.7
16 4 / D1 [71] Eva Šedová 2011 CZE Svoboda nad Úpou 10:42.8 02:49.0 21:08:31.0 (5)
17 5 / D1 [44] vitalina kallyn 2012 CZE SK Janské Lázně 11:35.0 03:41.2
18 6 / D1 [42] gabriela davídková 2010 CZE 11:52.5 03:58.7
19 13 / H1 [23] Matěj Rybář 2011 CZE SK Janské Lázně 13:29.0 05:35.2 21:07:57.0 (3)
20 14 / H1 [67] Lukáš Černý 2012 CZE SK Janské Lázně 13:37.7 05:43.9
21 7 / D1 [19] Hana Kameníková 2012 CZE BIKE puzzle 13:55.7 06:01.9
22 15 / H1 [58] viktor zajíc 2011 CZE Svoboda nad Úpou 14:37.2 06:43.4
DNF / H1 [68] Michal Frank 2012 CZE SK Janské Lázně 21:12:08.0 (6)