TE Krkonošská 70 MTB

2017-09-02 Janské Lázně 

archiv

announcement

registration

start list

results

70km družstva     total: 111, men : 107, women: 4, muži: 102, ženy: 4, mix: 0, [m]2017: 5 [html] [pdf]
40km družstva     total: 21, men : 15, women: 6, veteráni: 14, ženy: 6, mix: 0, [m]39: 1 [html] [pdf]
40km páry     total: 24, men : 12, women: 12, páry: 24 [html] [pdf]
40km firmy     total: 39, men : 35, women: 2, firmy: 39, : 2 [html] [pdf]
Dětská K7 BABY total: 15, men : 7, women: 8, Muži: 7, Ženy: 8 [html] [pdf]
Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ total: 31, men : 23, women: 8, kluci ml.: 14, kluci st.: 9, holky ml.: 3, holky st.: 5 [html] [pdf]
Dětská K7 MODRÁ TRAŤ total: 13, men : 8, women: 5, Muži: 8, Ženy: 5 [html] [pdf]

result list 70km družstva

start ~ 10:00:00

rank rank/cat. team finish members

result list 40km družstva

start ~ 10:20:00

rank rank/cat. team finish members

result list 40km páry

start ~ 10:20:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / páry [101] cze S Milenkou na věky 02:12:28.7
2 2 / páry [114] cze CK Carla.Kupkolo.cz DK n.L. 02:33:55.6 21:26.9
3 3 / páry [113] cze Jožin z bážin na Vocet 02:36:50.6 24:21.9
4 4 / páry [107] cze KB Jilemnice 02:36:54.4 24:25.7
5 5 / páry [103] cze LVÍČATA 02:54:42.9 42:14.2
6 6 / páry [110] cze ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS 02:55:45.6 43:16.9
7 7 / páry [109] cze AC GoMango HÖGNER 02:57:38.9 45:10.2
8 8 / páry [105] cze HEROES TEA 03:01:36.1 49:07.4
9 9 / páry [112] cze TE Connectivity 03:09:17.7 56:49.0
10 10 / páry [106] cze Praha 03:46:15.5 01:33:46.8
11 11 / páry [108] cze Pchery 04:49:45.3 02:37:16.6
12 12 / páry [104] cze Bodlina 05:26:27.0 03:13:58.3

result list 40km firmy

start ~ 10:26:00

rank rank/cat. team finish members

result list Dětská K7 BABY

start ~ 11:05:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [15] František Šťastný 2012 CZE Sannsouci 01:26.7
2 1 / Ženy [32] Vitalinka Kalyn 2012 CZE Svoboda nad Úpou 01:27.5 00:00.8
3 2 / Muži [22] Filip Sedláček 2013 CZE Trutnov 01:31.6 00:04.9
4 2 / Ženy [45] Dorota Měchurová 2012 CZE Příště Už Nepojedu Kolo Tým 01:32.3 00:05.6
5 3 / Ženy [31] Nika Anton 2012 CZE SK Janské Lázně 01:35.0 00:08.3
6 3 / Muži [17] Vincent Žemlička 2013 CZE SK Janské Lázně 01:40.7 00:14.0
7 4 / Ženy [4] Amálie Šustrová 2012 CZE SK Janské Lázně 01:43.6 00:16.9
8 4 / Muži [2] Bedřich Kolaja 2013 CZE Kupkolo MTB Trilogy 02:08.9 00:42.2
9 5 / Muži [61] Lukáš Černý 2014 CZE SK Janské lázně 02:13.0 00:46.3
10 5 / Ženy [21] Sofie Pavlicová 2014 CZE Trutnov 02:50.5 01:23.8
11 6 / Muži [3] David Sedliský 2015 CZE Sedlíci MTB 02:52.5 01:25.8
12 7 / Muži [18] Denis Anton 2015 CZE SK Janské Lázně 03:12.9 01:46.2
13 6 / Ženy [5] Raina Tomanová 2015 CZE Beany Team 03:34.3 02:07.6
14 7 / Ženy [1] Karolína Kaštanová 2013 CZE Trhové Sviny 03:59.8 02:33.1
15 8 / Ženy [58] Iveta Hřebačková 2015 CZE SK Janské Lázně 04:35.7 03:09.0

result list Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ

start ~ 11:15:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / kluci st. [25] Martin Kubišta 2003 CZE BAKAKO Nová Paka 12:32.9
2 1 / kluci ml. [23] Marek Rieger 2007 CZE MTB Spartak Vrchlabí 13:29.7 00:56.8
3 2 / kluci st. [11] Jiří Horák 2003 CZE Svoboda nad Úpou 14:07.1 01:34.2
4 2 / kluci ml. [34] Petr Ticháček 2006 CZE Dragons Trutnov 15:02.4 02:29.5
5 3 / kluci st. [30] Vojta Nikl 2003 CZE SK Janské Lázně 15:15.5 02:42.6
6 4 / kluci st. [7] Vavřinec Doubek 2004 CZE Team Sanssouci Janské Lázně 16:08.4 03:35.5
7 3 / kluci ml. [36] Jan Kolb 2008 CZE SK Janské Lázně 16:12.3 03:39.4
8 1 / holky st. [24] Aneta STAŇKOVÁ 2004 CZE BAKAKO Nová Paka 16:19.0 03:46.1
9 2 / holky st. [10] Lucie Hainzelová 2005 CZE O.K MOTO Racing Team 16:35.4 04:02.5
10 3 / holky st. [59] Karolína Černá 2005 CZE SK Janské Lázně 17:02.8 04:29.9
11 4 / kluci ml. [53] Oldřich Čámský 2006 CZE SK Janské Lázně 17:06.0 04:33.1
12 1 / holky ml. [26] Andrea Langová 2006 CZE Apache Loko Trutnov 17:08.5 04:35.6
13 4 / holky st. [48] Doubrava Stolínová 2005 CZE Olfin Ski Team 17:21.4 04:48.5
14 5 / kluci ml. [37] Mikuláš Smetánka 2007 CZE Čáslav 17:54.5 05:21.6
15 6 / kluci ml. [8] Josef Doubek 2007 CZE Team Sanssouci Janské Lázně 17:59.4 05:26.5
16 7 / kluci ml. [14] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 18:38.0 06:05.1
17 5 / kluci st. [42] Tomáš FOLC 2005 CZE SK Janské Lázně 18:41.0 06:08.1
18 8 / kluci ml. [55] Tibor Tschoche 2007 CZE Černý Důl 18:50.3 06:17.4
19 6 / kluci st. [62] Aleš Moravec 2004 CZE SK Janské Lázně 18:54.1 06:21.2
20 9 / kluci ml. [44] Albert Měchura 2008 CZE Příště Už Nepojedu Kolo Tým 19:08.4 06:35.5
21 7 / kluci st. [12] Michal Maršík 2005 CZE Janské Lázně 19:23.1 06:50.2
22 5 / holky st. [27] Daniela Čekaňáková 2005 CZE SK Janské Lázně 19:59.2 07:26.3
23 10 / kluci ml. [9] Jakub Dvořák 2008 CZE BEMANIAX 20:11.9 07:39.0
24 8 / kluci st. [35] Vojtěch Frič 2005 CZE SK Janské Lázně 20:13.1 07:40.2
25 11 / kluci ml. [28] Šimon Tuček 2007 CZE SK Janské Lázně 20:22.8 07:49.9
26 12 / kluci ml. [60] Tomáš Černý 2007 CZE SK Janské Lázně 21:22.8 08:49.9
27 13 / kluci ml. [29] Jakub Kraus 2007 CZE SK Janské Lázně 23:34.3 11:01.4
28 2 / holky ml. [43] Adéla Mrkvičková 2008 CZE Dukla Praha atletika 23:38.3 11:05.4
29 14 / kluci ml. [33] David Kalyn 2008 CZE SK Janské lázně 23:54.3 11:21.4
30 3 / holky ml. [47] Linda Drbohlavova 2008 CZE SK Janské lázně 29:03.6 16:30.7
DNF / kluci st. [54] Matouš Michálko 2004 CZE SK Janské lázně

result list Dětská K7 MODRÁ TRAŤ

start ~ 11:17:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [52] Filip Žemlička 2010 CZE SK Janské Lázně 08:41.3
2 2 / Muži [6] Marek Šustr 2009 CZE SK Janské Lázně 09:05.4 00:24.1
3 1 / Ženy [39] Šárka Smetánková 2009 CZE Čáslav 09:08.3 00:27.0
4 3 / Muži [51] Teodor Tschoche 2009 CZE SK Janské Lázně 09:43.8 01:02.5
5 4 / Muži [41] Ludvík FOLC 2010 CZE SK Janské Lázně 09:56.1 01:14.8
6 2 / Ženy [49] Malvína Stolínová 2009 CZE Olfin Ski Team 10:03.1 01:21.8
7 3 / Ženy [38] Ema Kolbová 2010 CZE Horní Maršov 10:06.2 01:24.9
8 4 / Ženy [20] Johana Zelenková 2010 CZE SK Janské Lázně 10:26.4 01:45.1
9 5 / Muži [40] Vincent Hrnčíř 2011 CZE SK Janské Lázně 10:27.4 01:46.1
10 6 / Muži [46] Laura Drbohlavova 2010 CZE SK Janské lázně 11:07.6 02:26.3
11 5 / Ženy [16] Tereza Štikarová 2011 CZE SK Janské Lázně 11:27.8 02:46.5
12 7 / Muži [19] Prokop Karmáček 2010 CZE SK Janské Lázně 11:45.0 03:03.7
13 8 / Muži [50] Viktor Čámský 2011 CZE SK Janské lázně 11:57.3 03:16.0