Weber Jičínská 50

2019-05-25 Jičín 

archiv

announcement

registration

start list

results

MK Mladší chlapci total: 24, men : 24, women: 0, Muži: 24, Ženy: 0 [html] [pdf]
MD Mladší dívky total: 7, men : 0, women: 7, Muži: 0, Ženy: 7 [html] [pdf]
N2H Naděje II holky total: 8, men : 0, women: 8, Muži: 0, Ženy: 8 [html] [pdf]
50km - hlavní závod total: 274, men : 255, women: 19, A - junioři: 17, B - muži 19-29: 42, C - muži 30-39: 64, D - muži 40-49: 80, E - muži 50-59: 29, F - muži nad 60: 10, PRESTIGE: 13, G - juniorky: 1, H - ženy 19-29: 3, I - ženy 30-39: 4, J - ženy 40-49: 5, K - ženy nad 50: 1, PRESTIGE-W: 5 [html] [pdf]
BB Bobíci - odstrkovadla total: 13, men : 6, women: 7, Muži: 6, Ženy: 7 [html] [pdf]
25km - fitnes jízda total: 221, men : 161, women: 60, O - chlapci do 16: 46, N - junioři 17-19: 8, L - muži 20-39: 42, M - muži 40 a starší: 65, S - juniorky do 16: 14, R - dívky 17-19: 6, P - ženy 20 a více: 40 [html] [pdf]
elektrokola na trase 25km total: 2, men : 2, women: 0, Muži: 2, Ženy: 0 [html] [pdf]
N1K Naděje I kluci total: 25, men : 25, women: 0, Muži: 25, Ženy: 0 [html] [pdf]
N2K Naděje II kluci total: 25, men : 25, women: 0, Muži: 25, Ženy: 0 [html] [pdf]
N1H Naděje I holky total: 9, men : 0, women: 9, Muži: 0, Ženy: 9 [html] [pdf]
file file type size last modified
bb-bobici-odstrkovadla 192004 pdf 31858B21.05.2020 15:59:02
md-mladsi-divky 192009 pdf 30995B21.05.2020 15:58:56
mk-mladsi-chlapci 192008 pdf 32810B21.05.2020 15:59:02
n1h-nadeje-i-holky 192010 pdf 30963B26.05.2020 03:50:20
n1k-nadeje-i-kluci 192005 pdf 32579B21.05.2020 15:59:02
n2h-nadeje-ii-holky 192007 pdf 31113B21.05.2020 15:59:02
n2k-nadeje-ii-kluci 192006 pdf 33284B21.05.2020 15:59:02

result list N2K Naděje II kluci

start ~ 10:46:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [194] Štěpán Bondy 2011 CZE TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 08:07.1
2 2 / Muži [333] Jakub Trvesil 2010 CZE Bicykl Team Ústí 08:24.0 00:16.9
3 3 / Muži [199] Lukáš TRLLO 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 08:42.6 00:35.5
4 4 / Muži [724] roman tomeš 2011 CZE SWSL SKI KLUB LUčany 09:06.3 00:59.2
5 5 / Muži [305] Vojtěch Pech 2011 CZE Ostružno 12:37.8 04:30.7
6 6 / Muži [346] Matyáš Fejfar 2011 CZE Úlibice 13:01.0 04:53.9
7 7 / Muži [347] Tomáš Kraus 2011 CZE Ulibice 22:31.2 14:24.1
8 8 / Muži [730] Lukáš Třeska 2010 CZE Bitters Superior Cyklofit team 01:09:22.5 01:01:15.4
9 9 / Muži [197] Šimon Kordík 2011 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 01:54:31.5 01:46:24.4
9 9 / Muži [326] Tobiáš Kučera 2010 CZE GHOST junior Team
11 (-1) 11 / Muži [720] Jakub Šorf 2012 CZE Haven team SK Svojkov 08:35.6
12 (-1) 12 / Muži [195] Marek Duczynski 2010 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 08:35.8
13 (-1) 13 / Muži [350] Ondřej Dúcký 2010 CZE Kobylice 08:43.7
14 (-2) 14 / Muži [324] Ondřej Mádlík 2012 CZE BAKAKO Nová Paka 09:01.8
14 (-2) 14 / Muži [722] Robin Sedlák 2012 CZE Haven team SK Svojkov
16 (-2) 16 / Muži [337] Jakub Provazník 2012 CZE SDH Maršovice 08:14.8
17 (-2) 17 / Muži [343] milan kuk 2012 CZE 08:21.8
18 (-2) 18 / Muži [351] Oliver Litresits 2012 CZE Tour de Ralsko 10:02.2
19 (-2) 19 / Muži [196] Ondřej Havel 2011 CZE Dolní Bousov 09:07.1
19 (-2) 19 / Muži [725] Matouš Vyhlídka 2011 CZE Jičín
21 (-2) 21 / Muži [344] Filip Gamba 2011 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 06:39.1
22 (-2) 22 / Muži [308] Šimon Beneš 2011 CZE Banánová republika 08:42.7
23 (-2) 23 / Muži [198] Martin Nešpor 2012 CZE Fischer international s.r.o. 09:34.3
24 (-2) 24 / Muži [366] Radek Havel 2010 CZE Dvůr Králové 09:13.0
DNS / Muži [312] Vojta Skandera 2011 CZE Špindlerův Mlýn