24

run

results

Harfandění

2017-09-07 Praha 

archiv

announcement

registration

start list

results

Harfandění total: 8454, men : 993, women: 600, běžci: 8454, : 6861 [html] [pdf] [csv]

Pokud zde nemůžete najít své jméno, kontaktujte nás, prosím, na mailu info@sportchallenge.cz a napište nám, jaké startovní číslo (číslo čipu) jste obdrželi při prezentaci.

Jak probíhalo měření

Časomíra byla zajištěna pomocí jednorázových RFID čipů a cílové měřící brány. Každý závodník dostal startovní číslo s integrovaným čipem, které bylo určeno k nalepení na hrudník. Čip v přímé viditelnosti od antény cílové brány ve vzdálenosti do 10 metrů byl rozpoznán. Pro případ pomalého průchodu byl nadále čip další 3 minuty ignorován (za kratší dobu nešlo kolo uběhnout). Měřící brána neměla během měření žádné výpadky.

Co mohlo čtení čipu znemožnit

Všechny tyto problémy jsme se snažili preventovat informačními tabulemi a instrukcemi na prezentaci, ale bylo nás málo a běžců hodně. Budem na lepší prezentaci rozhodně pracovat.

Rozhodnutí pro výsledky

V případě, že máte ve výsledcích menší počet kol, než je uvedený: V tuto chvíli už nemůžeme měnit počty kol, peníze za benefici jsou již přidělené. Každopádně se rádi poučíme z předchozích chyb a zabráníme jim do budoucna, prosím napište nám na info@sportchallenge.cz, jak dopadl váš čip a jak vypadal v průběhu Harfandění.

V případě, že ve výsledcích není Vaše jméno, ale je tam Vaše číslo (resp. číslo čipu), napište nám prosím na info@sportchallenge.cz. Došlo ke ztracení Vaší přihlášky. Počty kol máme uložené, ale nezobrazujeme, aby nedošlo k tomu, že si nějaký vykuk přivlastní číslo s nejvyšším počtem okruhů.

V průběhu Harfandění se nám povedlo načíst přes 9000 průchodů více než 1300 lidí během 4 hodin. Toto číslo nelze měřit ručně, musíme se spolehnout na techniku a doufáme, že se nám spolu s Vámi podaří odladit všechny mouchy, které by mohly ještě bránit dobré věci.

result list Harfandění

start ~ 14:00:00

</
rank rank/cat. # name team počet okruhů start posl. průchod čas na trati
1 1 / běžci 703 Korecký Štěpán ŠK Tri 34 99:99:99 03:57:00 0-73:16:
finish 00:19:32 | finish 00:25:45 | finish 00:32:04 | finish 00:38:39 | finish 00:45:13 | finish 00:51:53 | finish 01:04:54 | finish 01:11:30 | finish 01:17:58 | finish 01:24:28 | finish 01:30:59 | finish 01:37:28 | finish 01:44:02 | finish 01:50:37 | finish 01:57:17 | finish 02:03:44 | finish 02:10:57 | finish 02:17:37 | finish 02:24:07 | finish 02:30:24 | finish 02:36:49 | finish 02:43:18 | finish 02:50:49 | finish 02:57:41 | finish 03:04:34 | finish 03:11:05 | finish 03:17:30 | finish 03:23:51 | finish 03:30:52 | finish 03:37:34 | finish 03:44:24 | finish 03:51:01 | finish 03:57:00
2 2 / běžci 697 Hájek Jiří Klokánek Brno 33 99:99:99 03:55:17 0-73:14:
finish 00:10:46 | finish 00:16:04 | finish 00:21:21 | finish 00:27:06 | finish 00:32:34 | finish 00:41:23 | finish 00:47:01 | finish 00:52:57 | finish 00:58:53 | finish 01:05:01 | finish 01:17:49 | finish 01:24:01 | finish 01:30:06 | finish 01:36:15 | finish 01:45:13 | finish 01:51:41 | finish 01:58:13 | finish 02:05:50 | finish 02:13:10 | finish 02:20:12 | finish 02:26:55 | finish 02:35:03 | finish 02:42:11 | finish 02:50:25 | finish 03:02:49 | finish 03:10:28 | finish 03:17:32 | finish 03:24:03 | finish 03:31:57 | finish 03:39:53 | finish 03:47:58 | finish 03:55:17
3 3 / běžci 704 Přibyl Vojtěch TRENÉR BĚHU.CZ 30 99:99:99 04:02:00 0-73:21:
finish 00:22:27 | finish 00:28:41 | finish 00:35:12 | finish 00:41:16 | finish 00:47:20 | finish 00:53:22 | finish 00:59:44 | finish 01:07:14 | finish 01:14:52 | finish 01:26:18 | finish 01:33:56 | finish 01:42:03 | finish 01:49:35 | finish 01:56:35 | finish 02:03:49 | finish 02:11:09 | finish 02:18:30 | finish 02:30:40 | finish 02:37:56 | finish 02:48:56 | finish 02:56:31 | finish 03:04:08 | finish 03:11:46 | finish 03:36:42 | finish 03:43:14 | finish 03:50:00 | finish 03:54:00 | finish 03:58:00 | finish 04:02:00
4 4 / běžci 377 Valter Marek Vlci ze Šumavy 28 99:99:99 03:50:09 0-73:09:
finish 00:14:45 | finish 00:21:58 | finish 00:29:19 | finish 00:36:38 | finish 00:43:53 | finish 00:51:22 | finish 00:58:40 | finish 01:05:55 | finish 01:13:19 | finish 01:20:55 | finish 01:28:53 | finish 01:36:11 | finish 01:43:50 | finish 01:51:34 | finish 01:59:40 | finish 02:07:40 | finish 02:16:22 | finish 02:24:54 | finish 02:33:22 | finish 02:42:12 | finish 02:50:33 | finish 03:00:06 | finish 03:10:40 | finish 03:19:32 | finish 03:27:47 | finish 03:38:17 | finish 03:50:09
5 5 / běžci 577 Foitová Šárka Klokánek Brno 28 99:99:99 03:57:24 0-73:16:
finish 00:13:31 | finish 00:20:12 | finish 00:27:05 | finish 00:33:53 | finish 00:40:44 | finish 00:47:47 | finish 00:55:21 | finish 01:02:43 | finish 01:10:34 | finish 01:18:15 | finish 01:26:18 | finish 01:34:44 | finish 01:58:12 | finish 02:05:45 | finish 02:13:47 | finish 02:22:01 | finish 02:30:18 | finish 02:39:01 | finish 02:47:09 | finish 02:55:41 | finish 03:05:17 | finish 03:13:36 | finish 03:22:12 | finish 03:32:20 | finish 03:40:12 | finish 03:48:34 | finish 03:57:24
6 6 / běžci 929 Martínek Milan Pomáháme druhým 28 99:99:99 03:59:29 0-73:18:
finish 00:41:13 | finish 00:47:20 | finish 00:53:23 | finish 00:59:28 | finish 01:06:09 | finish 01:12:44 | finish 01:19:01 | finish 01:25:39 | finish 01:32:13 | finish 01:38:59 | finish 01:51:17 | finish 01:57:23 | finish 02:03:38 | finish 02:09:51 | finish 02:19:07 | finish 02:26:56 | finish 02:39:51 | finish 02:46:44 | finish 02:53:29 | finish 03:00:31 | finish 03:09:42 | finish 03:19:13 | finish 03:28:20 | finish 03:34:54 | finish 03:45:38 | finish 03:52:16 | finish 03:59:29
7 7 / běžci 555 Řičař Martin Brno 28 99:99:99 04:00:12 0-73:19:
finish 00:14:15 | finish 00:20:34 | finish 00:27:08 | finish 00:33:57 | finish 00:40:45 | finish 00:47:34 | finish 00:54:24 | finish 01:03:04 | finish 01:11:06 | finish 01:18:50 | finish 01:27:25 | finish 01:34:34 | finish 01:43:21 | finish 01:52:08 | finish 02:00:46 | finish 02:10:10 | finish 02:20:12 | finish 02:30:52 | finish 02:41:12 | finish 02:50:11 | finish 02:59:37 | finish 03:09:18 | finish 03:20:10 | finish 03:29:39 | finish 03:39:47 | finish 03:50:30 | finish 04:00:12
8 8 / běžci 559 Šťasta Šimon Klokánek Brno 25 99:99:99 03:52:15 0-73:11:
finish 00:11:49 | finish 00:17:21 | finish 00:22:46 | finish 00:28:55 | finish 00:35:54 | finish 00:42:35 | finish 00:49:01 | finish 00:55:17 | finish 01:01:11 | finish 01:08:30 | finish 01:14:57 | finish 01:22:26 | finish 01:29:25 | finish 01:36:22 | finish 01:49:30 | finish 02:02:11 | finish 02:16:00 | finish 02:28:23 | finish 02:41:03 | finish 02:55:49 | finish 03:09:29 | finish 03:22:29 | finish 03:38:58 | finish 03:52:15
9 9 / běžci 562 Vávra Ondřej Klokánek Brno 25 99:99:99 03:55:54 0-73:15:
finish 00:13:41 | finish 00:20:31 | finish 00:27:29 | finish 00:34:43 | finish 00:41:38 | finish 00:49:19 | finish 00:57:31 | finish 01:06:57 | finish 01:15:40 | finish 01:23:38 | finish 01:32:07 | finish 01:41:47 | finish 01:49:00 | finish 01:58:08 | finish 02:07:05 | finish 02:16:33 | finish 02:26:58 | finish 02:37:54 | finish 02:48:42 | finish 03:04:11 | finish 03:17:35 | finish 03:29:54 | finish 03:43:12 | finish 03:55:54
10 10 / běžci 561 Veselý Vilém Brno 24 99:99:99 03:59:12 0-73:18:
finish 00:12:42 | finish 00:19:20 | finish 00:26:17 | finish 00:33:48 | finish 00:41:45 | finish 00:50:41 | finish 01:01:57 | finish 01:31:25 | finish 01:41:03 | finish 01:48:59 | finish 02:02:06 | finish 02:13:07 | finish 02:23:29 | finish 02:34:05 | finish 02:45:05 | finish 03:00:19 | finish 03:09:00 | finish 03:17:34 | finish 03:26:15 | finish 03:34:49 | finish 03:43:26 | finish 03:51:42 | finish 03:59:12
11 11 / běžci 322 Sabuka David Praha 6 23 99:99:99 03:43:52 0-73:03:
finish 00:14:47 | finish 00:21:57 | finish 00:29:16 | finish 00:36:35 | finish 00:43:49 | finish 00:51:17 | finish 00:58:35 | finish 01:07:33 | finish 01:17:11 | finish 01:27:52 | finish 01:38:05 | finish 01:48:06 | finish 01:57:13 | finish 02:05:25 | finish 02:13:51 | finish 02:23:05 | finish 02:33:24 | finish 02:42:25 | finish 02:51:52 | finish 03:02:03 | finish 03:13:01 | finish 03:43:52
12 12 / běžci 560 Vávrová Veronika Klokánek Brno 23 99:99:99 03:56:22 0-73:15:
finish 00:13:44 | finish 00:21:28 | finish 00:29:06 | finish 00:38:09 | finish 00:45:52 | finish 00:53:59 | finish 01:04:58 | finish 01:13:41 | finish 01:22:32 | finish 01:32:15 | finish 01:42:41 | finish 01:54:00 | finish 02:05:32 | finish 02:17:46 | finish 02:33:01 | finish 02:42:55 | finish 02:51:59 | finish 03:05:35 | finish 03:17:34 | finish 03:29:58 | finish 03:43:10 | finish 03:56:22
13 13 / běžci 616 Johnová Margareta Praha 22 99:99:99 03:56:40 0-73:16:
finish 00:22:01 | finish 00:32:42 | finish 00:43:04 | finish 00:53:44 | finish 01:04:16 | finish 01:14:18 | finish 01:24:10 | finish 01:34:19 | finish 01:45:40 | finish 01:56:49 | finish 02:07:14 | finish 02:18:00 | finish 02:29:05 | finish 02:40:08 | finish 02:51:32 | finish 03:03:31 | finish 03:13:58 | finish 03:24:04 | finish 03:35:41 | finish 03:45:46 | finish 03:56:40
14 14 / běžci 501 Drábková Kristýna Klokánek Brno 21 99:99:99 03:28:30 0-74:47:
finish 00:16:34 | finish 00:23:45 | finish 00:31:06 | finish 00:38:29 | finish 00:46:04 | finish 00:53:40 | finish 01:01:22 | finish 01:09:08 | finish 01:17:02 | finish 01:25:02 | finish 01:33:03 | finish 01:41:36 | finish 01:49:41 | finish 01:58:29 | finish 02:06:48 | finish 02:14:55 | finish 02:32:49 | finish 02:59:36 | finish 03:13:52 | finish 03:28:30
15 15 / běžci 696 bubla david brno 21 99:99:99 03:48:39 0-73:07:
finish 00:13:57 | finish 00:24:40 | finish 00:31:30 | finish 00:38:33 | finish 00:49:54 | finish 00:57:20 | finish 01:09:04 | finish 01:18:00 | finish 01:27:58 | finish 01:36:14 | finish 01:48:15 | finish 01:58:57 | finish 02:09:41 | finish 02:20:52 | finish 02:31:21 | finish 02:44:53 | finish 03:00:39 | finish 03:13:28 | finish 03:34:34 | finish 03:48:38 | finish 03:48:39
16 16 / běžci 390 Procházka Tomáš Hrdlořezy Angels 21 99:99:99 03:48:41 0-73:08:
finish 00:13:56 | finish 00:24:41 | finish 00:31:29 | finish 00:38:31 | finish 00:49:52 | finish 00:57:21 | finish 01:09:13 | finish 01:18:00 | finish 01:27:58 | finish 01:36:13 | finish 01:48:12 | finish 01:58:50 | finish 02:09:41 | finish 02:20:54 | finish 02:31:20 | finish 02:44:54 | finish 03:00:42 | finish 03:13:32 | finish 03:34:33 | finish 03:48:41
17 17 / běžci 500 tolvaj nicolas klokánek brno 21 99:99:99 03:52:18 0-73:11:
finish 00:12:30 | finish 00:19:31 | finish 00:29:03 | finish 00:38:10 | finish 00:50:07 | finish 01:01:58 | finish 01:10:47 | finish 01:18:53 | finish 01:31:28 | finish 01:39:55 | finish 01:50:26 | finish 02:08:32 | finish 02:24:17 | finish 02:38:59 | finish 02:54:47 | finish 03:06:26 | finish 03:18:03 | finish 03:30:05 | finish 03:38:58 | finish 03:52:18
18 18 / běžci 1163 Vít Jiří Freshkruháč 21 99:99:99 03:54:57 0-73:14:
finish 01:39:09 | finish 01:45:32 | finish 01:52:00 | finish 01:58:39 | finish 02:05:05 | finish 02:11:44 | finish 02:18:22 | finish 02:24:57 | finish 02:31:44 | finish 02:40:53 | finish 02:47:39 | finish 02:54:40 | finish 03:01:30 | finish 03:08:39 | finish 03:17:02 | finish 03:24:20 | finish 03:31:59 | finish 03:40:27 | finish 03:48:46 | finish 03:54:57
19 19 / běžci 563 Vávrová Hana Klokánek Brno 21 99:99:99 03:56:12 0-73:15:
finish 00:18:01 | finish 00:27:21 | finish 00:36:57 | finish 00:46:55 | finish 00:56:53 | finish 01:07:18 | finish 01:17:48 | finish 01:28:19 | finish 01:38:45 | finish 01:50:25 | finish 02:02:10 | finish 02:13:32 | finish 02:28:20 | finish 02:39:37 | finish 02:51:59 | finish 03:05:41 | finish 03:17:37 | finish 03:30:00 | finish 03:43:11 | finish 03:56:12
20 20 / běžci 574 Gallo David 21 99:99:99 03:57:34 0-73:16:
finish 00:16:31 | finish 00:25:23 | finish 00:35:14 | finish 00:46:20 | finish 00:59:34 | finish 01:12:46 | finish 01:21:28 | finish 01:37:05 | finish 01:52:35 | finish 02:08:11 | finish 02:23:18 | finish 02:30:32 | finish 02:35:45 | finish 02:45:27 | finish 02:48:35 | finish 02:51:40 | finish 03:15:43 | finish 03:32:00 | finish 03:40:54 | finish 03:57:34
21 21 / běžci 259 Schles Michal 20 99:99:99 03:37:25 0-74:56:
finish 00:19:29 | finish 00:28:33 | finish 00:37:57 | finish 00:47:11 | finish 00:57:28 | finish 01:07:25 | finish 01:17:26 | finish 01:27:45 | finish 01:38:14 | finish 01:49:11 | finish 02:00:04 | finish 02:11:25 | finish 02:23:02 | finish 02:34:24 | finish 02:47:02 | finish 02:59:46 | finish 03:11:58 | finish 03:24:31 | finish 03:37:25
22 22 / běžci 855 Šimáček Tomáš Klokánek Chabařovická 20 99:99:99 03:51:55 0-73:11:
finish 00:30:11 | finish 00:39:17 | finish 00:48:02 | finish 00:56:36 | finish 01:05:37 | finish 01:14:40 | finish 01:23:36 | finish 01:32:34 | finish 01:43:48 | finish 01:53:27 | finish 02:05:50 | finish 02:18:11 | finish 02:28:44 | finish 02:42:03 | finish 03:02:31 | finish 03:15:25 | finish 03:27:22 | finish 03:38:02 | finish 03:51:55
23 23 / běžci 694 Beránková Monika Praha 20 99:99:99 03:55:43 0-73:15:
finish 00:23:22 | finish 00:34:17 | finish 00:44:35 | finish 00:53:01 | finish 01:03:48 | finish 01:20:26 | finish 01:28:47 | finish 01:39:00 | finish 01:50:27 | finish 02:02:20 | finish 02:14:24 | finish 02:25:55 | finish 02:37:58 | finish 02:50:12 | finish 03:01:06 | finish 03:13:30 | finish 03:26:25 | finish 03:40:11 | finish 03:55:43
24 24 / běžci 624 Všianská Tereza Klokánek Brno 20 99:99:99 03:56:22 0-73:15:
finish 00:16:04 | finish 00:26:05 | finish 00:34:09 | finish 00:42:17 | finish 00:51:56 | finish 01:01:59 | finish 01:13:43 | finish 01:27:41 | finish 01:41:03 | finish 01:49:03 | finish 02:17:46 | finish 02:29:38 | finish 02:42:36 | finish 02:58:25 | finish 03:09:00 | finish 03:20:11 | finish 03:30:41 | finish 03:42:44 | finish 03:56:22
25 25 / běžci 612 Sykora Peter Janovice 20 99:99:99 03:58:07 0-73:17:
finish 00:17:01 | finish 00:25:01 | finish 00:34:27 | finish 00:44:53 | finish 00:54:54 | finish 01:05:13 | finish 01:15:08 | finish 01:30:12 | finish 01:42:31 | finish 01:54:03 | finish 02:14:06 | finish 02:25:12 | finish 02:37:08 | finish 02:54:21 | finish 03:06:45 | finish 03:18:59 | finish 03:32:52 | finish 03:45:57 | finish 03:58:07
26 26 / běžci 218 Kameníková Sára Klokánek Brno 20 99:99:99 03:58:39 0-73:17:
finish 00:20:04 | finish 00:30:14 | finish 00:40:05 | finish 00:49:35 | finish 00:58:52 | finish 01:09:18 | finish 01:20:28 | finish 01:32:16 | finish 01:56:16 | finish 02:14:01 | finish 02:30:05 | finish 02:40:02 | finish 02:48:49 | finish 03:10:37 | finish 03:20:22 | finish 03:29:55 | finish 03:39:54 | finish 03:48:52 | finish 03:58:39
27 27 / běžci 379 Čapek Tomáš KLOKÁNEK BRNO 19 99:99:99 03:35:12 0-74:54:
finish 00:10:48 | finish 00:16:54 | finish 00:24:12 | finish 00:38:12 | finish 00:45:48 | finish 00:56:39 | finish 01:09:13 | finish 01:17:54 | finish 01:27:58 | finish 01:36:15 | finish 01:56:16 | finish 02:09:42 | finish 02:20:53 | finish 02:31:22 | finish 02:44:54 | finish 03:00:41 | finish 03:13:35 | finish 03:35:12
28 28 / běžci 381 Ruelle Leny KLOKÁNEK BRNO 19 99:99:99 03:53:50 0-73:13:
finish 00:16:38 | finish 00:30:15 | finish 00:45:27 | finish 01:00:43 | finish 01:10:00 | finish 01:18:55 | finish 01:30:01 | finish 01:39:58 | finish 01:56:37 | finish 02:08:44 | finish 02:21:29 | finish 02:45:02 | finish 02:57:48 | finish 03:10:22 | finish 03:20:52 | finish 03:33:08 | finish 03:44:23 | finish 03:53:50
29 29 / běžci 619 Doležalová Lucie Klokánek Brno 19 99:99:99 03:58:39 0-73:17:
finish 00:19:59 | finish 00:28:44 | finish 00:37:20 | finish 00:46:57 | finish 00:56:27 | finish 01:06:21 | finish 01:20:29 | finish 01:32:14 | finish 01:56:16 | finish 02:16:04 | finish 02:32:59 | finish 02:41:32 | finish 02:58:41 | finish 03:13:14 | finish 03:26:53 | finish 03:39:46 | finish 03:48:53 | finish 03:58:39
30 30 / běžci 77 Čeřovský Jan Hořice 18 99:99:99 01:54:46 0-75:14:
finish 00:12:13 | finish 00:17:41 | finish 00:23:16 | finish 00:29:55 | finish 00:35:51 | finish 00:41:48 | finish 00:47:45 | finish 00:53:45 | finish 00:59:42 | finish 01:05:42 | finish 01:11:47 | finish 01:24:09 | finish 01:30:16 | finish 01:36:25 | finish 01:42:37 | finish 01:48:44 | finish 01:54:46
31 31 / běžci 528 Svobodová Kateřina ČKS Ski Jilemnice 18 99:99:99 03:57:32 0-73:16:
finish 00:26:25 | finish 00:39:40 | finish 00:57:18 | finish 01:11:57 | finish 01:25:26 | finish 01:39:13 | finish 01:53:10 | finish 02:06:09 | finish 02:19:12 | finish 02:40:11 | finish 02:52:08 | finish 03:04:22 | finish 03:14:18 | finish 03:24:47 | finish 03:35:36 | finish 03:46:46 | finish 03:57:32
32 32 / běžci 499 Beneš Richard Klokánek Brno 18 99:99:99 03:57:57 0-73:17:
finish 00:20:53 | finish 00:35:44 | finish 00:50:09 | finish 01:04:51 | finish 01:18:51 | finish 01:31:32 | finish 01:39:53 | finish 01:50:25 | finish 02:08:29 | finish 02:24:19 | finish 02:38:55 | finish 02:54:08 | finish 03:06:15 | finish 03:18:16 | finish 03:30:00 | finish 03:42:43 | finish 03:57:57
33 33 / běžci 215 Pertlová Radka 18 99:99:99 03:58:33 0-73:17:
finish 00:29:55 | finish 00:39:44 | finish 00:51:54 | finish 01:02:07 | finish 01:13:05 | finish 01:39:11 | finish 01:53:13 | finish 02:05:04 | finish 02:17:56 | finish 02:29:55 | finish 02:47:12 | finish 02:59:36 | finish 03:12:12 | finish 03:25:51 | finish 03:38:09 | finish 03:49:42 | finish 03:58:33
34 34 / běžci 622 Vávrová Eliška Klokánek Brno 18 99:99:99 03:58:47 0-73:18:
finish 00:20:05 | finish 00:30:13 | finish 00:41:34 | finish 00:51:36 | finish 01:02:41 | finish 01:21:13 | finish 01:37:57 | finish 01:56:23 | finish 02:09:03 | finish 02:19:23 | finish 02:34:13 | finish 02:48:21 | finish 03:13:14 | finish 03:26:55 | finish 03:40:32 | finish 03:50:36 | finish 03:58:47
35 35 / běžci 498 Štillová Lenka Klokánek Brno 18 99:99:99 03:59:00 0-73:18:
finish 00:25:03 | finish 00:37:31 | finish 00:50:18 | finish 01:02:53 | finish 01:16:25 | finish 01:28:45 | finish 01:41:29 | finish 01:54:50 | finish 02:08:19 | finish 02:22:23 | finish 02:38:56 | finish 02:52:30 | finish 03:06:04 | finish 03:18:23 | finish 03:32:01 | finish 03:45:40 | finish 03:59:00
36 36 / běžci 695 Beranek Michal Brno 18 99:99:99 04:01:01 0-73:20:
finish 00:16:34 | finish 00:30:31 | finish 00:45:32 | finish 01:01:38 | finish 01:18:43 | finish 01:34:30 | finish 01:49:08 | finish 02:02:41 | finish 02:21:25 | finish 02:45:03 | finish 02:57:53 | finish 03:10:24 | finish 03:20:53 | finish 03:33:10 | finish 03:44:25 | finish 03:53:00 | finish 04:01:01
37 37 / běžci 19 Kubištová Jaroslava brno klokanek 17 99:99:99 02:51:47 0-74:11:
finish 00:56:13 | finish 00:59:16 | finish 01:02:25 | finish 01:05:26 | finish 01:09:16 | finish 01:12:19 | finish 01:15:32 | finish 01:18:41 | finish 01:21:47 | finish 01:36:09 | finish 01:56:40 | finish 02:01:30 | finish 02:08:27 | finish 02:15:13 | finish 02:40:07 | finish 02:51:47
38 38 / běžci 445 KUchař Jakub Klokánek Litoměřice 17 99:99:99 02:53:38 0-74:12:
finish 00:12:45 | finish 00:18:20 | finish 00:25:15 | finish 00:31:47 | finish 00:37:44 | finish 00:43:35 | finish 00:49:19 | finish 00:55:07 | finish 01:00:43 | finish 01:08:43 | finish 01:22:01 | finish 01:36:33 | finish 01:51:24 | finish 02:16:47 | finish 02:37:36 | finish 02:53:38
39 39 / běžci 997 Rovenská Jana Běchovice 17 99:99:99 03:25:02 0-74:44:
finish 00:56:24 | finish 01:09:30 | finish 01:19:17 | finish 01:25:34 | finish 01:32:45 | finish 01:39:38 | finish 01:46:18 | finish 01:54:37 | finish 02:06:41 | finish 02:14:10 | finish 02:22:37 | finish 02:38:01 | finish 02:56:10 | finish 03:07:33 | finish 03:17:52 | finish 03:25:02
40 40 / běžci 576 Foltýn Roman Klokánek Brno 17 99:99:99 03:35:19 0-74:54:
finish 00:18:02 | finish 00:27:21 | finish 00:36:57 | finish 00:46:54 | finish 00:56:51 | finish 01:07:13 | finish 01:17:36 | finish 01:28:17 | finish 01:38:47 | finish 01:50:30 | finish 02:02:32 | finish 02:16:01 | finish 02:39:36 | finish 02:52:14 | finish 03:17:36 | finish 03:35:19
41 41 / běžci 579 Hotárková Nikola KLOKÁNEK BRNO 17 99:99:99 03:39:08 0-74:58:
finish 00:20:47 | finish 00:33:44 | finish 00:46:06 | finish 00:59:13 | finish 01:13:00 | finish 01:27:08 | finish 01:39:03 | finish 01:51:10 | finish 02:05:59 | finish 02:22:23 | finish 02:35:06 | finish 02:47:40 | finish 02:59:48 | finish 03:11:59 | finish 03:25:41 | finish 03:39:08
42 42 / běžci 312 Žejdl Michal Žejdlíci 17 99:99:99 03:52:50 0-73:12:
finish 00:29:02 | finish 00:45:39 | finish 00:59:13 | finish 01:13:25 | finish 01:26:48 | finish 01:57:11 | finish 02:06:47 | finish 02:14:07 | finish 02:22:05 | finish 02:31:34 | finish 02:41:57 | finish 02:57:46 | finish 03:13:27 | finish 03:27:03 | finish 03:40:18 | finish 03:52:50
43 43 / běžci 693 Kaňa Andy KLOKÁNEK BRNO 17 99:99:99 03:53:49 0-73:13:
finish 00:18:04 | finish 00:30:31 | finish 00:45:31 | finish 01:01:40 | finish 01:18:41 | finish 01:34:29 | finish 01:49:09 | finish 02:02:40 | finish 02:21:14 | finish 02:45:04 | finish 02:57:54 | finish 03:10:28 | finish 03:20:57 | finish 03:33:31 | finish 03:44:39 | finish 03:53:49
44 44 / běžci 331 Hlaváčová Monika SOOD 17 99:99:99 03:54:43 0-73:14:
finish 00:44:27 | finish 01:00:25 | finish 01:11:09 | finish 01:20:01 | finish 01:34:53 | finish 01:45:07 | finish 01:55:19 | finish 02:07:44 | finish 02:19:30 | finish 02:36:51 | finish 02:47:43 | finish 03:01:51 | finish 03:13:07 | finish 03:31:36 | finish 03:45:25 | finish 03:54:43
45 45 / běžci 49 Chovanová Marie Holky z kanceláří 17 99:99:99 04:00:46 0-73:20:
finish 00:27:48 | finish 00:39:42 | finish 00:51:00 | finish 01:02:29 | finish 01:14:33 | finish 01:26:37 | finish 01:38:48 | finish 01:51:21 | finish 02:04:44 | finish 02:36:11 | finish 02:50:00 | finish 03:03:38 | finish 03:16:58 | finish 03:29:38 | finish 03:47:14 | finish 04:00:46
46 46 / běžci 546 Šonská Kristýna Klokánek Litoměřice 16 99:99:99 02:17:39 0-75:36:
finish 00:15:35 | finish 00:23:00 | finish 00:30:52 | finish 00:38:26 | finish 00:47:25 | finish 00:55:01 | finish 01:04:28 | finish 01:12:07 | finish 01:19:57 | finish 01:28:38 | finish 01:43:35 | finish 01:52:11 | finish 02:00:00 | finish 02:09:54 | finish 02:17:39
47 47 / běžci 604 Zamocný Dan FOD Teplice 16 99:99:99 02:34:27 0-75:53:
finish 00:12:16 | finish 00:18:23 | finish 00:25:59 | finish 00:33:07 | finish 00:40:39 | finish 00:50:18 | finish 01:01:13 | finish 01:07:21 | finish 01:15:25 | finish 01:26:19 | finish 01:39:23 | finish 01:51:01 | finish 02:09:57 | finish 02:22:29 | finish 02:34:27
48 48 / běžci 986 Tereza Jansová 16 99:99:99 02:55:46 0-74:15:
finish 00:58:50 | finish 01:05:59 | finish 01:13:27 | finish 01:20:34 | finish 01:27:43 | finish 01:35:30 | finish 01:42:47 | finish 01:52:43 | finish 01:59:55 | finish 02:07:13 | finish 02:14:58 | finish 02:22:27 | finish 02:30:07 | finish 02:37:40 | finish 02:55:46
49 49 / běžci 209 Ngo Martin žatečtí klokani 16 99:99:99 02:55:57 0-74:15:
finish 00:15:58 | finish 00:24:47 | finish 00:33:28 | finish 00:43:57 | finish 00:53:43 | finish 01:03:19 | finish 01:12:43 | finish 01:23:27 | finish 01:33:56 | finish 01:49:50 | finish 02:00:18 | finish 02:12:34 | finish 02:25:46 | finish 02:42:56 | finish 02:55:57
50 50 / běžci 323 Dvorak Tomas Elab team 16 99:99:99 03:13:09 0-74:32:
finish 00:14:47 | finish 00:21:57 | finish 00:29:13 | finish 00:36:36 | finish 00:43:50 | finish 00:51:23 | finish 00:58:38 | finish 01:05:49 | finish 01:13:18 | finish 01:20:46 | finish 01:43:01 | finish 02:05:27 | finish 02:12:51 | finish 02:28:16 | finish 03:13:09
51 51 / běžci 378 Polach Vojta Klokanek Brno 16 99:99:99 03:38:05 0-74:57:
finish 00:15:16 | finish 00:22:42 | finish 00:30:10 | finish 00:38:19 | finish 00:52:12 | finish 01:00:16 | finish 01:09:22 | finish 01:19:10 | finish 01:29:08 | finish 01:42:15 | finish 02:25:26 | finish 02:51:30 | finish 03:02:59 | finish 03:26:43 | finish 03:38:05
52 52 / běžci 635 Veselá Daniela 16 99:99:99 03:51:16 0-73:10:
finish 00:26:56 | finish 00:38:51 | finish 00:50:54 | finish 01:02:59 | finish 01:22:06 | finish 01:34:03 | finish 01:46:02 | finish 01:58:07 | finish 02:10:04 | finish 02:47:44 | finish 03:00:33 | finish 03:13:18 | finish 03:27:32 | finish 03:41:43 | finish 03:51:16
53 53 / běžci 76 Jarmarová Lenka Holky z kanceláří 16 99:99:99 03:51:48 0-73:11:
finish 00:27:47 | finish 00:39:43 | finish 00:51:05 | finish 01:02:28 | finish 01:14:32 | finish 01:26:36 | finish 01:38:48 | finish 01:51:24 | finish 02:04:45 | finish 02:36:09 | finish 02:50:03 | finish 03:03:41 | finish 03:17:27 | finish 03:31:29 | finish 03:51:48
54 54 / běžci 320 Weiss Jakub Klokánek Litoměřice 16 99:99:99 03:52:51 0-73:12:
finish 00:17:59 | finish 00:27:12 | finish 00:41:40 | finish 00:53:41 | finish 01:04:48 | finish 01:23:01 | finish 01:35:11 | finish 01:57:42 | finish 02:10:41 | finish 02:24:51 | finish 02:54:03 | finish 03:12:50 | finish 03:26:23 | finish 03:39:26 | finish 03:52:51
55 55 / běžci 317 Vaněk Jan Předsednictvo 16 99:99:99 03:52:54 0-73:12:
finish 00:28:56 | finish 00:45:36 | finish 00:59:10 | finish 01:13:21 | finish 01:26:45 | finish 01:43:11 | finish 01:57:08 | finish 02:11:22 | finish 02:25:37 | finish 02:43:06 | finish 02:58:57 | finish 03:13:24 | finish 03:26:58 | finish 03:40:20 | finish 03:52:53 | finish 03:52:54
56 56 / běžci 319 Kaleta Nikolas Klokánek Litoměřice 16 99:99:99 03:53:56 0-73:13:
finish 00:22:34 | finish 00:35:42 | finish 00:48:47 | finish 01:02:11 | finish 01:27:40 | finish 01:44:29 | finish 01:58:45 | finish 02:16:36 | finish 02:36:44 | finish 02:59:13 | finish 03:12:49 | finish 03:26:20 | finish 03:37:53 | finish 03:45:35 | finish 03:53:56
57 57 / běžci 47 Svobodová Magdaléna Předsednictvo 16 99:99:99 03:54:55 0-73:14:
finish 00:28:47 | finish 00:45:30 | finish 00:59:08 | finish 01:13:24 | finish 01:26:45 | finish 01:43:13 | finish 01:57:12 | finish 02:11:22 | finish 02:25:40 | finish 02:43:03 | finish 02:58:59 | finish 03:13:19 | finish 03:26:59 | finish 03:40:36 | finish 03:54:55
58 58 / běžci 594 Jandová Alena 16 99:99:99 03:57:17 0-73:16:
finish 00:26:52 | finish 00:38:50 | finish 00:50:52 | finish 01:02:59 | finish 01:21:59 | finish 01:34:03 | finish 01:45:58 | finish 01:58:03 | finish 02:10:04 | finish 02:47:43 | finish 03:00:32 | finish 03:13:19 | finish 03:26:57 | finish 03:41:40 | finish 03:57:17
59 59 / běžci 634 Schambergerová Jana 16 99:99:99 03:57:17 0-73:16:
finish 00:26:56 | finish 00:38:42 | finish 00:50:55 | finish 01:02:58 | finish 01:22:06 | finish 01:34:05 | finish 01:45:58 | finish 01:58:02 | finish 02:10:04 | finish 02:47:43 | finish 03:00:33 | finish 03:13:23 | finish 03:27:33 | finish 03:41:38 | finish 03:57:17
60 60 / běžci 572 Gallová Kateřina 16 99:99:99 03:57:19 0-73:16:
finish 00:17:41 | finish 00:28:28 | finish 00:41:28 | finish 00:55:32 | finish 01:09:32 | finish 01:24:06 | finish 01:48:47 | finish 02:00:39 | finish 02:24:51 | finish 02:38:53 | finish 02:42:01 | finish 02:45:04 | finish 02:56:11 | finish 03:32:37 | finish 03:57:19
61 61 / běžci 615 Řezanka Marek Klokánek Chabařovická 16 99:99:99 04:00:03 0-73:19:
finish 00:30:42 | finish 00:49:14 | finish 01:14:45 | finish 01:33:35 | finish 01:54:26 | finish 02:07:08 | finish 02:18:35 | finish 02:33:32 | finish 02:44:31 | finish 02:58:54 | finish 03:10:46 | finish 03:23:03 | finish 03:35:04 | finish 03:47:29 | finish 04:00:03
62 62 / běžci 617 Vojtěchová Kateřina Praha 16 99:99:99 04:00:08 0-73:19:
finish 00:30:34 | finish 00:49:12 | finish 01:14:41 | finish 01:33:29 | finish 01:54:30 | finish 02:07:14 | finish 02:18:39 | finish 02:33:36 | finish 02:44:33 | finish 02:58:59 | finish 03:10:50 | finish 03:23:08 | finish 03:35:07 | finish 03:47:35 | finish 04:00:08
63 63 / běžci 897 Šindler David Praha 15 99:99:99 02:06:49 0-75:26:
finish 00:29:11 | finish 00:35:40 | finish 00:42:37 | finish 00:49:38 | finish 00:57:08 | finish 01:05:09 | finish 01:12:32 | finish 01:19:59 | finish 01:27:32 | finish 01:35:10 | finish 01:42:45 | finish 01:50:36 | finish 01:58:45 | finish 02:06:49
64 64 / běžci 280 Vácha Petr 15 99:99:99 02:30:10 0-75:49:
finish 00:33:46 | finish 00:40:18 | finish 00:47:01 | finish 00:53:42 | finish 01:02:43 | finish 01:09:28 | finish 01:16:11 | finish 01:24:22 | finish 01:31:19 | finish 01:56:57 | finish 02:03:49 | finish 02:12:20 | finish 02:22:33 | finish 02:30:10
65 65 / běžci 691 Šarišský David KLOKÁNEK BRNO 15 99:99:99 03:08:54 0-74:28:
finish 00:16:42 | finish 00:27:04 | finish 00:36:38 | finish 00:43:36 | finish 00:51:38 | finish 01:00:45 | finish 01:07:46 | finish 01:17:42 | finish 01:33:14 | finish 01:42:38 | finish 01:50:21 | finish 01:59:47 | finish 02:47:04 | finish 03:08:54
66 66 / běžci 463 Matoušková Helana Klokánek Litoměřice 15 99:99:99 03:09:52 0-74:29:
finish 00:13:29 | finish 00:21:03 | finish 00:29:54 | finish 00:38:02 | finish 00:46:33 | finish 00:56:58 | finish 01:07:58 | finish 01:20:41 | finish 01:37:25 | finish 01:51:51 | finish 02:18:18 | finish 02:38:16 | finish 02:52:59 | finish 03:09:52
67 67 / běžci 598 Nezvalová Martina 15 99:99:99 03:37:42 0-74:57:
finish 00:17:02 | finish 00:24:25 | finish 00:31:45 | finish 00:45:13 | finish 00:59:51 | finish 01:14:43 | finish 01:23:54 | finish 01:31:57 | finish 01:51:48 | finish 02:14:13 | finish 02:36:04 | finish 02:49:48 | finish 03:09:05 | finish 03:37:42
68 68 / běžci 833 Vlačihovská Helena 15 99:99:99 03:37:51 0-74:57:
finish 00:44:12 | finish 00:54:52 | finish 01:05:32 | finish 01:18:02 | finish 01:29:36 | finish 01:43:21 | finish 01:57:13 | finish 02:11:53 | finish 02:26:39 | finish 02:41:54 | finish 02:57:13 | finish 03:11:53 | finish 03:22:42 | finish 03:37:51
69 69 / běžci 192 Poliaková Jarmila 15 99:99:99 03:40:25 0-74:59:
finish 00:26:41 | finish 00:39:36 | finish 00:55:06 | finish 01:08:29 | finish 01:21:04 | finish 01:34:32 | finish 01:47:32 | finish 02:01:19 | finish 02:13:50 | finish 02:43:55 | finish 02:57:13 | finish 03:13:06 | finish 03:27:02 | finish 03:40:24 | finish 03:40:25
70 70 / běžci 595 Čonka Milan 15 99:99:99 03:40:58 0-73:00:
finish 00:25:01 | finish 00:38:36 | finish 00:52:23 | finish 01:07:39 | finish 01:22:22 | finish 01:44:42 | finish 02:06:30 | finish 02:38:50 | finish 02:42:08 | finish 02:45:41 | finish 02:53:33 | finish 03:11:36 | finish 03:31:58 | finish 03:40:58
71 71 / běžci 485 Bouzková Lenka FOD Teplice 15 99:99:99 03:52:01 0-73:11:
finish 00:31:05 | finish 00:44:56 | finish 00:58:53 | finish 01:14:29 | finish 01:28:10 | finish 01:42:22 | finish 01:57:09 | finish 02:27:01 | finish 02:41:14 | finish 02:55:03 | finish 03:09:17 | finish 03:23:11 | finish 03:37:15 | finish 03:52:01
72 72 / běžci 112 Kaletová Kristýna Litoměřice 15 99:99:99 03:52:46 0-73:12:
finish 00:22:31 | finish 00:35:42 | finish 00:48:45 | finish 01:02:09 | finish 01:27:37 | finish 01:44:29 | finish 01:58:41 | finish 02:16:41 | finish 02:36:42 | finish 02:59:09 | finish 03:12:47 | finish 03:26:20 | finish 03:39:22 | finish 03:52:46
73 73 / běžci 505 Hájková Barbora Klokánek Brno 15 99:99:99 03:55:02 0-73:14:
finish 00:24:46 | finish 00:37:25 | finish 00:49:56 | finish 01:01:53 | finish 01:14:57 | finish 01:34:05 | finish 01:57:05 | finish 02:13:31 | finish 02:26:28 | finish 02:43:32 | finish 03:11:22 | finish 03:28:03 | finish 03:43:06 | finish 03:55:02
74 74 / běžci 512 Kudláčková Irena Pedagogická škola Litoměřice 15 99:99:99 03:57:47 0-73:17:
finish 00:19:53 | finish 00:42:24 | finish 01:06:41 | finish 01:30:31 | finish 01:49:45 | finish 02:09:38 | finish 02:26:23 | finish 02:47:13 | finish 03:01:54 | finish 03:14:50 | finish 03:26:46 | finish 03:38:19 | finish 03:48:13 | finish 03:57:47
75 75 / běžci 611 Tichá Jitka Pedagogická škola Litoměřice 14 99:99:99 01:56:24 0-75:15:
finish 00:17:49 | finish 00:25:19 | finish 00:32:50 | finish 00:40:30 | finish 00:50:01 | finish 00:58:11 | finish 01:06:29 | finish 01:14:40 | finish 01:23:06 | finish 01:31:12 | finish 01:39:38 | finish 01:48:08 | finish 01:56:24
76 76 / běžci 163 Rechtorik Tomáš Pedagogická škola Litoměřice 14 99:99:99 02:00:35 0-75:19:
finish 00:13:27 | finish 00:19:18 | finish 00:25:41 | finish 00:32:22 | finish 00:41:45 | finish 00:50:11 | finish 00:58:42 | finish 01:14:36 | finish 01:25:46 | finish 01:33:30 | finish 01:47:04 | finish 01:53:39 | finish 02:00:35
77 77 / běžci 188 Hladík Michal žatečtí klokani 14 99:99:99 02:46:30 0-74:05:
finish 00:17:19 | finish 00:25:17 | finish 00:33:01 | finish 00:42:06 | finish 00:51:27 | finish 01:00:40 | finish 01:10:12 | finish 01:18:47 | finish 01:29:17 | finish 01:40:02 | finish 02:14:50 | finish 02:33:02 | finish 02:46:30
78 78 / běžci 447 Kozák Martin Litoměřice 14 99:99:99 02:53:38 0-74:12:
finish 00:12:46 | finish 00:22:44 | finish 00:30:05 | finish 00:38:01 | finish 00:46:36 | finish 00:56:54 | finish 01:08:38 | finish 01:22:00 | finish 01:36:29 | finish 01:51:22 | finish 02:16:46 | finish 02:37:35 | finish 02:53:38
79 79 / běžci 1099 Buzák Peter DPD 14 99:99:99 02:55:56 0-74:15:
finish 01:24:37 | finish 01:31:14 | finish 01:38:54 | finish 01:45:46 | finish 01:52:40 | finish 01:59:53 | finish 02:07:00 | finish 02:14:27 | finish 02:22:25 | finish 02:30:29 | finish 02:38:50 | finish 02:47:10 | finish 02:55:56
80 80 / běžci 578 Rezmuves Rudolf KLOKÁNEK BRNO 14 99:99:99 03:08:53 0-74:28:
finish 00:16:41 | finish 00:27:04 | finish 00:37:01 | finish 00:51:04 | finish 01:04:45 | finish 01:13:57 | finish 01:22:03 | finish 01:29:58 | finish 01:39:14 | finish 01:48:14 | finish 01:59:50 | finish 02:45:01 | finish 03:08:53
81 81 / běžci 692 Bekerová Alexandra 14 99:99:99 03:32:25 0-74:51:
finish 00:15:03 | finish 00:22:36 | finish 00:30:02 | finish 00:54:31 | finish 01:09:35 | finish 01:22:05 | finish 01:34:29 | finish 01:54:42 | finish 02:32:59 | finish 02:48:01 | finish 03:00:37 | finish 03:20:09 | finish 03:32:25
82 82 / běžci 321 Weiss Lukáš Klokánek Litoměřice 14 99:99:99 03:47:51 0-73:07:
finish 00:18:34 | finish 00:31:36 | finish 00:44:08 | finish 00:58:31 | finish 01:11:54 | finish 01:27:40 | finish 01:44:06 | finish 01:58:44 | finish 02:17:05 | finish 02:52:22 | finish 03:18:26 | finish 03:41:02 | finish 03:47:51
83 83 / běžci 482 Karcuňíková Jessica Ústí nad labem 14 99:99:99 03:52:09 0-73:11:
finish 00:31:05 | finish 00:44:56 | finish 00:58:51 | finish 01:14:27 | finish 01:28:12 | finish 01:42:24 | finish 01:57:09 | finish 02:41:18 | finish 02:55:04 | finish 03:09:17 | finish 03:23:22 | finish 03:37:20 | finish 03:52:09
84 84 / běžci 490 Replicová Milena Ústí nad labem 14 99:99:99 03:52:12 0-73:11:
finish 00:30:20 | finish 00:42:31 | finish 00:57:32 | finish 01:11:44 | finish 01:25:40 | finish 01:56:59 | finish 02:10:24 | finish 02:24:01 | finish 02:58:18 | finish 03:13:48 | finish 03:27:09 | finish 03:39:36 | finish 03:52:12
85 85 / běžci 476 Jana Hlaváčová FOD Ústí nad Labem 14 99:99:99 03:52:14 0-73:11:
finish 00:27:44 | finish 00:41:25 | finish 00:57:29 | finish 01:11:36 | finish 01:25:40 | finish 01:56:58 | finish 02:10:26 | finish 02:24:06 | finish 02:58:19 | finish 03:13:49 | finish 03:27:09 | finish 03:39:37 | finish 03:52:14
86 86 / běžci 475 ridejová jenny Ústí nad labem 14 99:99:99 03:52:14 0-73:11:
finish 00:27:42 | finish 00:41:22 | finish 00:57:27 | finish 01:11:35 | finish 01:25:37 | finish 01:56:55 | finish 02:10:22 | finish 02:24:02 | finish 02:58:17 | finish 03:13:48 | finish 03:27:07 | finish 03:39:35 | finish 03:52:14
87 87 / běžci 571 bajzova darina janovice 14 99:99:99 03:54:16 0-73:13:
finish 00:20:43 | finish 00:37:44 | finish 00:58:27 | finish 01:11:13 | finish 01:24:01 | finish 01:55:16 | finish 02:15:56 | finish 02:31:16 | finish 02:56:31 | finish 03:16:26 | finish 03:27:02 | finish 03:41:17 | finish 03:54:16
88 88 / běžci 573 Pokoš Patrik 14 99:99:99 03:54:17 0-73:13:
finish 00:20:47 | finish 00:38:02 | finish 00:58:33 | finish 01:15:01 | finish 01:35:39 | finish 01:52:38 | finish 02:20:39 | finish 02:38:47 | finish 02:45:05 | finish 02:48:06 | finish 02:51:18 | finish 03:41:46 | finish 03:54:17
89 89 / běžci 711 Pátek Josef Pátci 14 99:99:99 03:54:55 0-73:14:
finish 00:45:15 | finish 00:53:12 | finish 01:01:54 | finish 01:17:04 | finish 01:26:15 | finish 01:35:01 | finish 01:54:07 | finish 02:11:25 | finish 02:22:47 | finish 02:59:00 | finish 03:23:47 | finish 03:40:37 | finish 03:54:55
90 90 / běžci 590 Fuxová Eliška 14 99:99:99 03:55:28 0-73:14:
finish 00:25:01 | finish 00:38:33 | finish 00:52:24 | finish 01:08:04 | finish 01:22:45 | finish 01:44:46 | finish 02:00:38 | finish 02:29:02 | finish 02:53:18 | finish 03:11:41 | finish 03:24:48 | finish 03:41:17 | finish 03:55:28
91 91 / běžci 1075 Roman Šimek 14 99:99:99 03:57:02 0-73:16:
finish 01:22:26 | finish 01:30:05 | finish 01:38:14 | finish 01:47:58 | finish 01:55:47 | finish 02:04:08 | finish 02:18:45 | finish 02:30:55 | finish 03:07:29 | finish 03:22:04 | finish 03:31:34 | finish 03:44:20 | finish 03:57:02
92 92 / běžci 477 Krcnová Jitka Ústí nad labem 14 99:99:99 03:57:41 0-73:17:
finish 00:42:21 | finish 01:06:42 | finish 01:30:36 | finish 01:49:44 | finish 02:09:33 | finish 02:26:18 | finish 02:47:11 | finish 03:01:50 | finish 03:14:49 | finish 03:26:45 | finish 03:38:09 | finish 03:48:07 | finish 03:57:41
93 93 / běžci 478 Hájková Ilona Ústí nad labem 14 99:99:99 03:57:47 0-73:17:
finish 00:42:24 | finish 01:06:43 | finish 01:30:32 | finish 01:49:43 | finish 02:09:38 | finish 02:26:23 | finish 02:47:13 | finish 03:01:54 | finish 03:14:50 | finish 03:26:48 | finish 03:38:19 | finish 03:48:13 | finish 03:57:47
94 94 / běžci 176 Lopatová Adéla Pedagogická škola Litoměřice 13 99:99:99 01:45:32 0-75:04:
finish 00:15:35 | finish 00:23:00 | finish 00:31:04 | finish 00:38:55 | finish 00:47:22 | finish 00:55:35 | finish 01:04:34 | finish 01:12:16 | finish 01:21:12 | finish 01:28:52 | finish 01:37:04 | finish 01:45:32
95 95 / běžci 508 Pavlíček Vojtěch klokánek brno 13 99:99:99 02:22:57 0-75:42:
finish 00:18:29 | finish 00:25:20 | finish 00:32:08 | finish 00:38:58 | finish 00:52:32 | finish 00:59:17 | finish 01:06:05 | finish 01:20:21 | finish 01:27:13 | finish 01:58:06 | finish 02:04:45 | finish 02:22:57
96 96 / běžci 565 Vaněk Lukáš Andromeda 13 99:99:99 03:22:40 0-74:42:
finish 00:21:21 | finish 00:29:06 | finish 00:37:59 | finish 00:57:52 | finish 01:05:33 | finish 01:19:51 | finish 01:28:31 | finish 01:49:54 | finish 02:36:02 | finish 02:47:21 | finish 03:02:13 | finish 03:22:40
97 97 / běžci 502 Dašková Markéta Klokánek Brno 13 99:99:99 03:28:29 0-74:47:
finish 00:17:56 | finish 00:31:05 | finish 00:44:09 | finish 00:57:23 | finish 01:10:03 | finish 01:34:05 | finish 01:57:06 | finish 02:13:30 | finish 02:32:48 | finish 02:59:38 | finish 03:13:51 | finish 03:28:29
98 98 / běžci 471 Kuklová Milada FOD Teplice 13 99:99:99 03:31:09 0-74:50:
finish 00:20:26 | finish 00:31:17 | finish 00:42:24 | finish 00:52:10 | finish 01:03:55 | finish 01:47:11 | finish 01:57:17 | finish 02:09:22 | finish 02:27:06 | finish 02:47:13 | finish 03:00:39 | finish 03:31:09
99 99 / běžci 558 Šarišská Vanesa KLOKÁNEK BRNO 13 99:99:99 03:39:11 0-74:58:
finish 00:20:49 | finish 00:33:45 | finish 00:46:08 | finish 00:59:14 | finish 01:13:01 | finish 01:27:01 | finish 01:51:09 | finish 02:06:00 | finish 02:22:25 | finish 02:47:42 | finish 03:10:41 | finish 03:39:11
100 100 / běžci 277 Kupková Hanka Předsednictvo 13 99:99:99 03:40:40 0-73:00:
finish 00:28:59 | finish 00:45:34 | finish 00:59:07 | finish 01:13:21 | finish 01:26:43 | finish 01:48:00 | finish 02:09:26 | finish 02:39:26 | finish 02:56:06 | finish 03:13:26 | finish 03:27:23 | finish 03:40:40
101 101 / běžci 960 Sabuka Patrik Vlci ze Šumavy 13 99:99:99 03:43:49 0-73:03:
finish 00:58:30 | finish 01:07:35 | finish 01:17:14 | finish 01:27:58 | finish 01:38:11 | finish 01:48:08 | finish 02:13:00 | finish 02:26:45 | finish 02:41:23 | finish 02:57:33 | finish 03:13:00 | finish 03:43:49
102 102 / běžci 1344 Hrabal Josef 13 99:99:99 03:46:53 0-73:06:
finish 02:34:50 | finish 02:41:35 | finish 02:48:07 | finish 02:54:09 | finish 02:59:39 | finish 03:06:45 | finish 03:13:30 | finish 03:22:37 | finish 03:28:08 | finish 03:34:22 | finish 03:40:47 | finish 03:46:53
103 103 / běžci 389 Jelinek Adam Brno 13 99:99:99 03:48:38 0-73:07:
finish 00:21:49 | finish 00:33:25 | finish 00:46:33 | finish 00:59:55 | finish 01:12:21 | finish 01:39:35 | finish 02:36:26 | finish 02:50:19 | finish 03:06:38 | finish 03:20:29 | finish 03:34:34 | finish 03:48:38
104 104 / běžci 113 Prudič Libor Klokánek Litoměřice 13 99:99:99 03:49:49 0-73:09:
finish 00:25:07 | finish 00:39:21 | finish 00:52:37 | finish 01:08:42 | finish 01:22:15 | finish 01:35:34 | finish 01:49:15 | finish 02:07:33 | finish 02:20:52 | finish 03:21:40 | finish 03:35:52 | finish 03:49:49
105 105 / běžci 600 Ostrorohová Martina Morávci 13 99:99:99 03:51:46 0-73:11:
finish 00:37:18 | finish 00:54:40 | finish 01:10:57 | finish 01:44:59 | finish 02:01:58 | finish 02:16:12 | finish 02:34:21 | finish 02:50:06 | finish 03:03:53 | finish 03:17:24 | finish 03:31:24 | finish 03:51:46
106 106 / běžci 489 Knollová Alena FOD Teplice 13 99:99:99 03:52:13 0-73:11:
finish 00:30:21 | finish 00:42:29 | finish 00:57:32 | finish 01:11:46 | finish 01:25:44 | finish 01:56:58 | finish 02:10:27 | finish 02:24:04 | finish 02:58:24 | finish 03:13:53 | finish 03:27:11 | finish 03:52:13
107 107 / běžci 318 Vaněk Honzíček Žejdlíci 13 99:99:99 03:52:44 0-73:12:
finish 00:28:50 | finish 00:45:33 | finish 00:59:06 | finish 01:13:17 | finish 01:26:43 | finish 02:25:39 | finish 02:43:04 | finish 02:58:51 | finish 03:13:21 | finish 03:26:57 | finish 03:40:17 | finish 03:52:44
108 108 / běžci 43 Prichoďko Adam ŠD Lobkovičák 13 99:99:99 03:59:24 0-73:18:
finish 00:27:14 | finish 00:39:05 | finish 00:48:56 | finish 01:00:47 | finish 02:39:23 | finish 02:42:27 | finish 02:45:27 | finish 02:48:34 | finish 02:51:39 | finish 03:14:25 | finish 03:24:16 | finish 03:59:24
109 109 / běžci 1409 Belusko Daniel Nike 13 99:99:99 04:00:10 0-73:19:
finish 02:42:51 | finish 02:49:03 | finish 02:57:31 | finish 03:03:58 | finish 03:10:17 | finish 03:16:52 | finish 03:23:29 | finish 03:30:35 | finish 03:37:22 | finish 03:44:22 | finish 03:52:26 | finish 04:00:10
110 110 / běžci 366 Trojan Josef Láskovka 13 99:99:99 04:00:45 0-73:20:
finish 01:02:47 | finish 01:17:18 | finish 01:34:49 | finish 01:43:22 | finish 01:52:41 | finish 02:02:28 | finish 02:24:03 | finish 02:36:13 | finish 03:08:48 | finish 03:31:22 | finish 03:47:14 | finish 04:00:45
111 111 / běžci 300 Pícha Jan PVIP.cz 12 99:99:99 01:25:28 0-76:44:
finish 00:13:39 | finish 00:21:29 | finish 00:28:50 | finish 00:35:27 | finish 00:43:37 | finish 00:49:55 | finish 00:56:37 | finish 01:03:38 | finish 01:10:37 | finish 01:17:31 | finish 01:25:28
112 112 / běžci 376 Švástová Daniela Anna Queens Running Team 12 99:99:99 01:49:08 0-75:08:
finish 00:15:06 | finish 00:22:39 | finish 00:29:30 | finish 00:36:35 | finish 00:43:58 | finish 00:51:23 | finish 00:58:39 | finish 01:15:17 | finish 01:28:02 | finish 01:40:06 | finish 01:49:08
113 113 / běžci 324 Švec Jakub Queens Running Team 12 99:99:99 01:53:07 0-75:12:
finish 00:15:02 | finish 00:22:17 | finish 00:29:33 | finish 00:37:16 | finish 00:45:19 | finish 00:53:08 | finish 01:01:06 | finish 01:14:44 | finish 01:27:52 | finish 01:39:10 | finish 01:53:06 | finish 01:53:07
114 114 / běžci 727 PAT PAT 12 99:99:99 01:54:29 0-75:13:
finish 01:16:53 | finish 01:19:59 | finish 01:23:22 | finish 01:31:15 | finish 01:34:22 | finish 01:37:30 | finish 01:40:39 | finish 01:44:34 | finish 01:47:34 | finish 01:50:58 | finish 01:54:29
115 115 / běžci 511 Němečková Pavla Meziměstí 12 99:99:99 02:14:09 0-75:33:
finish 00:22:51 | finish 00:33:32 | finish 00:44:17 | finish 00:55:01 | finish 01:09:58 | finish 01:20:43 | finish 01:31:38 | finish 01:42:24 | finish 01:53:16 | finish 02:03:55 | finish 02:14:09
116 116 / běžci 601 Procházka Petr FOD Teplice 12 99:99:99 02:33:28 0-75:52:
finish 00:20:55 | finish 00:38:47 | finish 00:46:39 | finish 01:10:26 | finish 01:18:07 | finish 01:34:25 | finish 01:49:17 | finish 02:00:09 | finish 02:08:47 | finish 02:22:55 | finish 02:33:28
117 117 / běžci 995 Khrabrov Štěpán 12 99:99:99 02:34:12 0-75:53:
finish 01:02:41 | finish 01:11:52 | finish 01:21:19 | finish 01:30:49 | finish 01:40:10 | finish 01:49:19 | finish 01:58:15 | finish 02:06:56 | finish 02:15:41 | finish 02:24:45 | finish 02:34:12
118 118 / běžci 303 Žejdlová Nikolka Žejdlíci 12 99:99:99 02:57:49 0-74:17:
finish 00:29:02 | finish 00:45:38 | finish 00:59:13 | finish 01:13:24 | finish 01:26:48 | finish 01:55:02 | finish 02:06:51 | finish 02:22:09 | finish 02:31:36 | finish 02:41:59 | finish 02:57:49
119 119 / běžci 393 Soukupová Šárka Andromeda 12 99:99:99 03:09:31 0-74:28:
finish 00:27:26 | finish 00:35:31 | finish 00:43:48 | finish 00:53:14 | finish 01:01:07 | finish 01:13:59 | finish 01:22:18 | finish 01:55:47 | finish 02:24:26 | finish 02:43:00 | finish 03:09:31
120 120 / běžci 657 Matoušková Libuše Klokánek Litoměřice 12 99:99:99 03:09:52 0-74:29:
finish 00:30:10 | finish 00:43:09 | finish 00:56:36 | finish 01:10:20 | finish 01:24:11 | finish 01:37:24 | finish 01:51:47 | finish 02:18:20 | finish 02:38:16 | finish 02:52:59 | finish 03:09:52
121 121 / běžci 213 Urbášková Anna Klokánek Olomouc 12 99:99:99 03:13:09 0-74:32:
finish 00:23:42 | finish 00:36:10 | finish 00:51:44 | finish 01:05:19 | finish 01:18:36 | finish 01:32:12 | finish 01:46:59 | finish 02:01:20 | finish 02:14:02 | finish 02:53:43 | finish 03:13:09
122 122 / běžci 214 Fischerová Vlasta Klokánek Olomouc 12 99:99:99 03:13:09 0-74:32:
finish 00:23:33 | finish 00:36:06 | finish 00:51:44 | finish 01:05:19 | finish 01:18:34 | finish 01:32:12 | finish 01:46:56 | finish 02:01:20 | finish 02:14:02 | finish 02:53:42 | finish 03:13:09
123 123 / běžci 368 Kamrlová Emma FOD Teplice 12 99:99:99 03:22:01 0-74:41:
finish 00:56:23 | finish 01:07:07 | finish 01:21:27 | finish 01:37:29 | finish 01:49:47 | finish 02:10:13 | finish 02:21:39 | finish 02:33:58 | finish 02:49:37 | finish 03:07:31 | finish 03:22:01
124 124 / běžci 57 Horvátová Marie FOD Ústí nad Labem 12 99:99:99 03:23:38 0-74:42:
finish 00:21:26 | finish 00:33:05 | finish 00:46:39 | finish 01:06:16 | finish 01:19:33 | finish 01:31:16 | finish 01:45:14 | finish 01:57:23 | finish 02:15:54 | finish 02:33:36 | finish 03:23:38
125 125 / běžci 450 Kozáková Libuše Klokani Litoměřice 12 99:99:99 03:26:27 0-74:45:
finish 00:25:16 | finish 00:36:42 | finish 00:48:16 | finish 01:00:07 | finish 01:11:51 | finish 01:23:53 | finish 01:36:28 | finish 01:49:17 | finish 02:02:19 | finish 03:10:19 | finish 03:26:27
126 126 / běžci 193 Kupčáková Šárka Klokánek Olomouc 12 99:99:99 03:35:56 0-74:55:
finish 00:28:46 | finish 00:42:56 | finish 00:57:43 | finish 01:13:46 | finish 01:26:31 | finish 01:42:49 | finish 02:14:14 | finish 02:44:27 | finish 03:05:11 | finish 03:19:50 | finish 03:35:56
127 127 / běžci 567 Pokošová Marie 12 99:99:99 03:41:39 0-73:00:
finish 00:20:42 | finish 00:38:01 | finish 00:58:31 | finish 01:15:02 | finish 01:35:35 | finish 01:52:25 | finish 02:20:35 | finish 02:34:35 | finish 02:56:35 | finish 03:24:40 | finish 03:41:39
128 128 / běžci 554 Zajicova Atanaska KLOKÁNEK BRNO 12 99:99:99 03:41:52 0-73:01:
finish 00:22:14 | finish 00:35:45 | finish 00:51:05 | finish 01:09:45 | finish 01:23:06 | finish 01:42:50 | finish 02:09:11 | finish 02:32:47 | finish 02:47:42 | finish 03:26:44 | finish 03:41:52
129 129 / běžci 388 Špunda Martin KLOKÁNEK BRNO 12 99:99:99 03:48:44 0-73:08:
finish 00:21:46 | finish 00:33:22 | finish 00:46:32 | finish 00:59:55 | finish 01:12:19 | finish 01:39:31 | finish 02:50:19 | finish 03:06:36 | finish 03:20:29 | finish 03:34:33 | finish 03:48:44
130 130 / běžci 1480 Otto Šimon WOOD 12 99:99:99 03:54:07 0-73:13:
finish 02:50:23 | finish 02:56:21 | finish 03:02:23 | finish 03:08:22 | finish 03:14:24 | finish 03:20:40 | finish 03:26:54 | finish 03:35:07 | finish 03:41:31 | finish 03:47:51 | finish 03:54:07
131 131 / běžci 569 Ješetová Laura 12 99:99:99 03:55:10 0-73:14:
finish 00:20:42 | finish 00:37:49 | finish 01:06:47 | finish 01:23:53 | finish 01:42:28 | finish 02:00:37 | finish 02:29:06 | finish 02:56:34 | finish 03:24:51 | finish 03:41:40 | finish 03:55:10
132 132 / běžci 800 Šafra Petr Profesionální kouč, fitness trenér 12 99:99:99 03:55:28 0-73:14:
finish 00:49:16 | finish 01:02:28 | finish 01:16:11 | finish 01:31:44 | finish 01:42:37 | finish 01:53:29 | finish 02:09:35 | finish 03:07:37 | finish 03:25:37 | finish 03:42:36 | finish 03:55:28
133 133 / běžci 380 bublova marcela KLOKÁNEK BRNO 12 99:99:99 03:55:44 0-73:15:
finish 00:34:17 | finish 00:45:42 | finish 01:09:44 | finish 01:25:12 | finish 01:41:23 | finish 02:13:06 | finish 02:26:00 | finish 02:39:22 | finish 02:56:05 | finish 03:13:27 | finish 03:55:44
134 134 / běžci 564 Vogel Radim MyQ 12 99:99:99 03:58:44 0-73:18:
finish 02:46:29 | finish 02:53:34 | finish 03:00:38 | finish 03:07:46 | finish 03:15:01 | finish 03:22:20 | finish 03:29:41 | finish 03:37:03 | finish 03:44:24 | finish 03:51:46 | finish 03:58:44
135 135 / běžci 1114 Smeták Josef Láskovka 12 99:99:99 04:00:48 0-73:20:
finish 01:28:04 | finish 01:38:47 | finish 01:51:59 | finish 02:02:49 | finish 02:34:20 | finish 02:50:04 | finish 03:03:54 | finish 03:17:24 | finish 03:31:21 | finish 03:47:17 | finish 04:00:48
136 136 / běžci 177 Punčochářová Tereza Pedagogická škola Litoměřice 11 99:99:99 01:45:32 0-75:04:
finish 00:15:34 | finish 00:22:59 | finish 00:31:02 | finish 00:38:56 | finish 00:47:23 | finish 00:55:35 | finish 01:04:35 | finish 01:12:16 | finish 01:21:11 | finish 01:45:32
137 137 / běžci 636 Janecká Tereza Pedagogická škola Litoměřice 11 99:99:99 01:58:15 0-75:17:
finish 00:18:43 | finish 00:29:19 | finish 00:40:23 | finish 00:50:01 | finish 00:59:54 | finish 01:13:14 | finish 01:22:47 | finish 01:33:32 | finish 01:45:27 | finish 01:58:15
138 138 / běžci 534 Průšová Nikola Pedagogická škola Litoměřice 11 99:99:99 01:59:31 0-75:18:
finish 00:18:56 | finish 00:29:46 | finish 00:40:24 | finish 00:53:05 | finish 01:03:01 | finish 01:14:01 | finish 01:24:10 | finish 01:34:12 | finish 01:45:50 | finish 01:59:31
139 139 / běžci 533 Vlasáková Kateřina Pedagogická škola Litoměřice 11 99:99:99 01:59:37 0-75:18:
finish 00:18:56 | finish 00:29:48 | finish 00:40:26 | finish 00:53:08 | finish 01:03:04 | finish 01:14:03 | finish 01:24:14 | finish 01:34:14 | finish 01:45:53 | finish 01:59:37
140 140 / běžci 414 Tichý Filip 2.b VOŠ sociálně právní, Praha 10 11 99:99:99 02:01:27 0-75:20:
finish 00:17:31 | finish 00:27:26 | finish 00:38:57 | finish 00:48:51 | finish 01:04:05 | finish 01:16:44 | finish 01:28:05 | finish 01:37:26 | finish 01:47:49 | finish 02:01:27
141 141 / běžci 874 Kyncl Davídek 11 99:99:99 02:04:29 0-75:23:
finish 00:38:56 | finish 00:49:21 | finish 01:05:00 | finish 01:10:47 | finish 01:14:13 | finish 01:21:12 | finish 01:36:07 | finish 01:54:36 | finish 02:01:28 | finish 02:04:29
142 142 / běžci 507 krištof Matěj Klokánek Brno 11 99:99:99 02:06:37 0-75:25:
finish 00:18:31 | finish 00:25:19 | finish 00:32:10 | finish 00:39:00 | finish 00:45:45 | finish 00:52:39 | finish 00:59:56 | finish 01:07:20 | finish 01:15:20 | finish 02:06:37
143 143 / běžci 984 Hejtmánek Martin 11 99:99:99 02:14:29 0-75:33:
finish 00:51:42 | finish 00:57:36 | finish 01:03:40 | finish 01:11:16 | finish 01:17:59 | finish 01:24:34 | finish 01:31:21 | finish 01:37:58 | finish 01:44:31 | finish 02:14:29
144 144 / běžci 347 Procházková Vendula WOOD 11 99:99:99 02:27:37 0-75:46:
finish 01:03:13 | finish 01:10:52 | finish 01:19:25 | finish 01:27:13 | finish 01:37:13 | finish 01:45:05 | finish 01:57:45 | finish 02:05:47 | finish 02:17:35 | finish 02:27:37
145 145 / běžci 468 Kříž Karel ústí nad labem 11 99:99:99 02:31:27 0-75:50:
finish 00:19:23 | finish 00:33:05 | finish 00:46:40 | finish 01:06:12 | finish 01:19:24 | finish 01:31:17 | finish 01:44:31 | finish 01:53:40 | finish 02:06:27 | finish 02:31:26 | finish 02:31:27
146 146 / běžci 608 keleši Jan FOD Teplice 11 99:99:99 02:44:40 0-74:04:
finish 00:13:38 | finish 00:22:39 | finish 00:31:09 | finish 00:40:41 | finish 00:50:19 | finish 01:01:12 | finish 01:21:18 | finish 01:39:10 | finish 01:51:02 | finish 02:44:40
147 147 / běžci 907 Steinhauserová Marie 11 99:99:99 02:45:07 0-74:04:
finish 00:51:15 | finish 01:03:44 | finish 01:17:07 | finish 01:28:21 | finish 01:46:48 | finish 01:59:20 | finish 02:11:42 | finish 02:23:02 | finish 02:34:13 | finish 02:45:07
148 148 / běžci 208 Banom Ladislav žatečtí klokani 11 99:99:99 02:46:29 0-74:05:
finish 00:21:45 | finish 00:32:35 | finish 00:45:20 | finish 00:57:03 | finish 01:15:36 | finish 01:35:44 | finish 01:57:25 | finish 02:12:36 | finish 02:33:04 | finish 02:46:29
149 149 / běžci 1094 Škardová Kateřina DPD CZ 11 99:99:99 02:47:31 0-74:06:
finish 01:27:56 | finish 01:36:26 | finish 01:45:09 | finish 01:53:53 | finish 02:02:39 | finish 02:11:35 | finish 02:20:38 | finish 02:29:34 | finish 02:38:37 | finish 02:47:31
150 150 / běžci 305 Žejdlová Hana Žejdlíci 11 99:99:99 02:48:01 0-74:07:
finish 00:29:01 | finish 00:45:39 | finish 00:59:13 | finish 01:13:24 | finish 01:26:48 | finish 01:54:58 | finish 02:07:52 | finish 02:26:35 | finish 02:39:00 | finish 02:48:01
151 151 / běžci 187 Hladíková Natálie žatečtí klokani 11 99:99:99 02:51:08 0-74:10:
finish 00:22:59 | finish 00:34:33 | finish 00:45:17 | finish 00:57:05 | finish 01:12:13 | finish 01:35:38 | finish 01:57:48 | finish 02:14:52 | finish 02:37:31 | finish 02:51:08
152 152 / běžci 837 Čabelka Martin 11 99:99:99 03:10:56 0-74:30:
finish 00:52:14 | finish 01:07:37 | finish 01:17:45 | finish 01:29:08 | finish 01:42:15 | finish 01:54:49 | finish 02:12:53 | finish 02:25:21 | finish 02:39:19 | finish 03:10:56
153 153 / běžci 1037 Mašatová Miluše Ness Czech 11 99:99:99 03:18:09 0-74:37:
finish 01:19:55 | finish 01:31:45 | finish 01:43:27 | finish 01:55:07 | finish 02:08:39 | finish 02:25:19 | finish 02:38:11 | finish 02:51:14 | finish 03:04:15 | finish 03:18:09
154 154 / běžci 1245 Halas Martin 11 99:99:99 03:21:32 0-74:40:
finish 02:11:36 | finish 02:20:34 | finish 02:30:44 | finish 02:39:03 | finish 02:46:15 | finish 02:53:22 | finish 03:00:35 | finish 03:07:40 | finish 03:14:32 | finish 03:21:32
155 155 / běžci 58 Horvátová Aneta FOD Ústí nad Labem 11 99:99:99 03:23:30 0-74:42:
finish 00:23:04 | finish 00:41:51 | finish 01:06:17 | finish 01:19:37 | finish 01:31:19 | finish 01:45:13 | finish 01:57:26 | finish 02:15:55 | finish 02:33:37 | finish 03:23:30
156 156 / běžci 446 Kozák Martin Klokani Litoměřice 11 99:99:99 03:26:27 0-74:45:
finish 00:29:15 | finish 00:41:06 | finish 00:52:43 | finish 01:04:09 | finish 01:15:50 | finish 01:27:14 | finish 01:49:15 | finish 02:02:17 | finish 03:10:18 | finish 03:26:27
157 157 / běžci 171 Maňáková Daniela 11 99:99:99 03:35:57 0-74:55:
finish 00:28:27 | finish 01:13:47 | finish 01:26:34 | finish 01:42:51 | finish 01:58:25 | finish 02:14:14 | finish 02:44:28 | finish 03:05:12 | finish 03:19:55 | finish 03:35:57
158 158 / běžci 172 Maňáková Sabina 11 99:99:99 03:35:58 0-74:55:
finish 00:28:24 | finish 01:13:47 | finish 01:26:31 | finish 01:42:52 | finish 01:58:21 | finish 02:14:14 | finish 02:44:29 | finish 03:05:05 | finish 03:19:52 | finish 03:35:58
159 159 / běžci 424 Nezvalová Natálie 11 99:99:99 03:37:44 0-74:57:
finish 00:31:11 | finish 00:45:16 | finish 00:59:49 | finish 01:14:43 | finish 01:31:56 | finish 01:51:46 | finish 02:14:17 | finish 02:35:59 | finish 02:49:56 | finish 03:37:44
160 160 / běžci 154 Vrána Marek 11 99:99:99 03:38:46 0-74:58:
finish 00:22:45 | finish 00:31:51 | finish 00:41:42 | finish 00:50:59 | finish 01:07:08 | finish 01:22:02 | finish 02:37:38 | finish 03:03:49 | finish 03:26:12 | finish 03:38:46
161 161 / běžci 1231 Hradilová Tereza Morávci 11 99:99:99 03:38:52 0-74:58:
finish 01:59:00 | finish 02:10:02 | finish 02:28:32 | finish 02:36:16 | finish 02:49:43 | finish 02:58:27 | finish 03:07:13 | finish 03:19:16 | finish 03:29:27 | finish 03:38:52
162 162 / běžci 1042 Králová Kateřina Ness Czech 11 99:99:99 03:43:19 0-73:02:
finish 01:22:48 | finish 01:37:12 | finish 01:52:55 | finish 02:25:15 | finish 02:38:11 | finish 02:51:12 | finish 03:04:11 | finish 03:18:10 | finish 03:31:10 | finish 03:43:19
163 163 / běžci 1041 Třmínková Michaela Ness Czech 11 99:99:99 03:43:20 0-73:02:
finish 01:22:56 | finish 01:37:18 | finish 01:52:59 | finish 02:08:44 | finish 02:38:18 | finish 02:51:19 | finish 03:04:16 | finish 03:18:18 | finish 03:31:10 | finish 03:43:20
164 164 / běžci 898 Svoboda Tomáš 11 99:99:99 03:50:16 0-73:09:
finish 00:44:31 | finish 00:54:46 | finish 01:18:02 | finish 02:17:21 | finish 02:30:15 | finish 02:50:24 | finish 03:11:18 | finish 03:24:24 | finish 03:37:08 | finish 03:50:16
165 165 / běžci 1255 Trčková Tereza Chvaleťáci 11 99:99:99 03:50:23 0-73:09:
finish 02:15:00 | finish 02:29:48 | finish 02:40:07 | finish 02:53:01 | finish 03:00:19 | finish 03:12:55 | finish 03:20:33 | finish 03:28:19 | finish 03:42:12 | finish 03:50:23
166 166 / běžci 1256 Vlček Tomáš Chvaleťáci 11 99:99:99 03:50:24 0-73:09:
finish 02:15:00 | finish 02:29:51 | finish 02:40:07 | finish 02:53:02 | finish 03:00:20 | finish 03:12:54 | finish 03:20:35 | finish 03:28:14 | finish 03:42:08 | finish 03:50:24
167 167 / běžci 602 Morávek Tomáš Morávci 11 99:99:99 03:51:44 0-73:11:
finish 00:25:46 | finish 00:38:33 | finish 00:50:16 | finish 01:14:05 | finish 01:31:57 | finish 01:55:13 | finish 02:49:43 | finish 03:02:43 | finish 03:28:48 | finish 03:51:44
168 168 / běžci 274 Špicová Markéta Morávci 11 99:99:99 03:51:45 0-73:11:
finish 00:25:57 | finish 00:38:36 | finish 00:50:18 | finish 01:14:19 | finish 01:32:08 | finish 01:55:17 | finish 02:49:39 | finish 03:02:48 | finish 03:28:50 | finish 03:51:45
169 169 / běžci 603 Tuma František FOD Teplice 10 99:99:99 01:34:25 0-76:53:
finish 00:12:28 | finish 00:18:18 | finish 00:24:42 | finish 00:31:25 | finish 00:37:51 | finish 01:01:08 | finish 01:07:23 | finish 01:18:46 | finish 01:34:25
170 170 / běžci 582 Mojžíš Václav FOD Teplice 10 99:99:99 01:34:29 0-76:53:
finish 00:12:31 | finish 00:18:20 | finish 00:24:47 | finish 00:31:30 | finish 00:37:53 | finish 01:01:13 | finish 01:07:28 | finish 01:18:50 | finish 01:34:29
171 171 / běžci 164 Štefanisková Anna Pedagogická škola Litoměřice 10 99:99:99 01:34:30 0-76:53:
finish 00:15:22 | finish 00:23:48 | finish 00:31:45 | finish 00:41:46 | finish 00:50:13 | finish 00:58:43 | finish 01:14:38 | finish 01:25:47 | finish 01:34:30
172 172 / běžci 605 Blažek Marek FOD Teplice 10 99:99:99 01:39:26 0-76:58:
finish 00:13:53 | finish 00:21:26 | finish 00:29:14 | finish 00:38:32 | finish 00:51:01 | finish 00:59:48 | finish 01:09:58 | finish 01:26:21 | finish 01:39:26
173 173 / běžci 606 Klima Ondřej FOD Teplice 10 99:99:99 01:39:26 0-76:58:
finish 00:14:55 | finish 00:22:43 | finish 00:31:05 | finish 00:42:27 | finish 00:51:03 | finish 00:59:49 | finish 01:10:01 | finish 01:26:21 | finish 01:39:26
174 174 / běžci 437 Lacinová Lenka štěrboholy 10 99:99:99 01:39:34 0-76:58:
finish 00:17:27 | finish 00:25:43 | finish 00:33:59 | finish 00:43:26 | finish 00:51:49 | finish 01:01:29 | finish 01:13:04 | finish 01:26:49 | finish 01:39:34
175 175 / běžci 658 Suchá Gabriela 10 99:99:99 01:39:36 0-76:58:
finish 00:17:27 | finish 00:25:40 | finish 00:33:54 | finish 00:43:26 | finish 00:51:49 | finish 01:01:31 | finish 01:13:05 | finish 01:26:48 | finish 01:39:36
176 176 / běžci 639 Ševčíková Natálie Pedagogická škola Litoměřice 10 99:99:99 01:49:35 0-75:08:
finish 00:14:49 | finish 00:22:36 | finish 00:31:12 | finish 00:41:40 | finish 00:50:06 | finish 01:01:44 | finish 01:24:48 | finish 01:35:47 | finish 01:49:35
177 177 / běžci 643 Tylová Simona Pedagogická škola Litoměřice 10 99:99:99 01:49:37 0-75:08:
finish 00:19:08 | finish 00:29:02 | finish 00:39:28 | finish 00:49:44 | finish 01:01:43 | finish 01:12:04 | finish 01:24:46 | finish 01:35:48 | finish 01:49:37
178 178 / běžci 536 Drbalová Kamila Pedagogická škola Litoměřice 10 99:99:99 01:52:55 0-75:12:
finish 00:24:45 | finish 00:35:00 | finish 00:45:19 | finish 00:55:53 | finish 01:06:34 | finish 01:16:42 | finish 01:28:16 | finish 01:40:35 | finish 01:52:55
179 179 / běžci 537 horakova michaela praha 10 99:99:99 01:52:57 0-75:12:
finish 00:17:37 | finish 00:28:06 | finish 00:39:24 | finish 00:50:58 | finish 01:01:37 | finish 01:16:00 | finish 01:28:15 | finish 01:40:37 | finish 01:52:57
180 180 / běžci 325 Pačesová Klára Queens Running Team 10 99:99:99 01:53:11 0-75:12:
finish 00:17:34 | finish 00:25:56 | finish 00:41:30 | finish 00:49:59 | finish 01:03:17 | finish 01:14:28 | finish 01:27:51 | finish 01:39:12 | finish 01:53:11
181 181 / běžci 329 Kucháriková Martina Queens Running Team 10 99:99:99 01:53:12 0-75:12:
finish 00:17:37 | finish 00:25:56 | finish 00:41:33 | finish 00:50:00 | finish 01:03:20 | finish 01:14:30 | finish 01:28:04 | finish 01:39:00 | finish 01:53:12
182 182 / běžci 541 Šístková Anna Pedagogická škola Litoměřice 10 99:99:99 01:58:14 0-75:17:
finish 00:22:42 | finish 00:33:37 | finish 00:46:22 | finish 00:59:31 | finish 01:13:18 | finish 01:22:49 | finish 01:33:33 | finish 01:45:29 | finish 01:58:14
183 183 / běžci 585 Jan Prchal 10 99:99:99 01:58:44 0-75:18:
finish 00:14:56 | finish 00:22:44 | finish 00:31:04 | finish 00:42:26 | finish 01:05:37 | finish 01:21:18 | finish 01:39:05 | finish 01:51:02 | finish 01:58:44
184 184 / běžci 179 Zavřelová Viktorie Pedagogická škola Litoměřice 10 99:99:99 02:00:04 0-75:19:
finish 00:20:54 | finish 00:32:25 | finish 00:44:07 | finish 00:55:04 | finish 01:05:23 | finish 01:22:11 | finish 01:35:00 | finish 01:47:27 | finish 02:00:04
185 185 / běžci 178 Gramskopf Aleš Pedagogická škola Litoměřice 10 99:99:99 02:00:04 0-75:19:
finish 00:20:55 | finish 00:32:25 | finish 00:44:06 | finish 00:55:01 | finish 01:05:22 | finish 01:22:09 | finish 01:34:59 | finish 01:47:26 | finish 02:00:04
186 186 / běžci 539 Březinová Renáta Pedagogická škola Litoměřice 10 99:99:99 02:02:33 0-75:21:
finish 00:26:21 | finish 00:39:39 | finish 00:51:56 | finish 01:03:15 | finish 01:13:49 | finish 01:25:19 | finish 01:37:18 | finish 01:49:59 | finish 02:02:33
187 187 / běžci 535 Brandýská Nikola Pedagogická škola Litoměřice 10 99:99:99 02:02:36 0-75:21:
finish 00:26:22 | finish 00:39:42 | finish 00:51:53 | finish 01:03:12 | finish 01:13:53 | finish 01:25:05 | finish 01:37:14 | finish 01:49:12 | finish 02:02:36
188 188 / běžci 550 Vítková Tereza Daniela Pedagogická škola Litoměřice 10 99:99:99 02:02:57 0-75:22:
finish 00:24:37 | finish 00:32:37 | finish 00:42:41 | finish 00:52:37 | finish 01:02:24 | finish 01:14:01 | finish 01:24:42 | finish 01:49:55 | finish 02:02:57
189 189 / běžci 549 Vaňková Adéla Pedagogická škola Litoměřice 10 99:99:99 02:02:58 0-75:22:
finish 00:32:38 | finish 00:42:39 | finish 00:52:38 | finish 01:02:25 | finish 01:13:24 | finish 01:24:43 | finish 01:42:40 | finish 01:51:49 | finish 02:02:58
190 190 / běžci 613 Kalašová René Klokánek 10 99:99:99 02:03:42 0-75:23:
finish 00:19:13 | finish 00:29:24 | finish 00:41:41 | finish 00:54:12 | finish 01:12:25 | finish 01:25:30 | finish 01:38:54 | finish 01:50:51 | finish 02:03:42
191 191 / běžci 957 Polan Miroslav PORR a.s. 10 99:99:99 02:09:45 0-75:29:
finish 01:05:16 | finish 01:13:11 | finish 01:20:59 | finish 01:29:17 | finish 01:37:20 | finish 01:45:18 | finish 01:53:18 | finish 02:02:01 | finish 02:09:45
192 192 / běžci 812 Mrázek Pavel 10 99:99:99 02:09:48 0-75:29:
finish 01:05:16 | finish 01:13:12 | finish 01:21:00 | finish 01:29:17 | finish 01:37:23 | finish 01:45:20 | finish 01:53:22 | finish 02:01:59 | finish 02:09:48
193 193 / běžci 222 Srbecká Veronika Pedagogická škola Litoměřice 10 99:99:99 02:11:46 0-75:31:
finish 00:27:31 | finish 00:41:02 | finish 00:53:36 | finish 01:06:28 | finish 01:20:02 | finish 01:33:33 | finish 01:47:03 | finish 01:59:45 | finish 02:11:46
194 194 / běžci 521 Škodová Iveta Pedagogická škola Litoměřice 10 99:99:99 02:11:46 0-75:31:
finish 00:27:31 | finish 00:41:03 | finish 00:53:40 | finish 01:06:21 | finish 01:20:02 | finish 01:33:33 | finish 01:47:06 | finish 01:59:45 | finish 02:11:46
195 195 / běžci 520 Richtrová Nikola Pedagogická škola Litoměřice 10 99:99:99 02:11:47 0-75:31:
finish 00:27:33 | finish 00:41:00 | finish 00:53:37 | finish 01:06:27 | finish 01:20:03 | finish 01:33:24 | finish 01:47:02 | finish 01:59:46 | finish 02:11:47
196 196 / běžci 346 Sýkora Lukáš Letní scéna 10 99:99:99 02:15:45 0-75:35:
finish 01:17:21 | finish 01:24:14 | finish 01:31:16 | finish 01:38:12 | finish 01:45:28 | finish 01:52:58 | finish 02:00:33 | finish 02:08:06 | finish 02:15:45
197 197 / běžci 529 Kuchařová Lada Pedagogická škola Litoměřice 10 99:99:99 02:19:12 0-75:38:
finish 00:26:25 | finish 00:39:41 | finish 00:57:19 | finish 01:11:57 | finish 01:25:28 | finish 01:39:13 | finish 01:53:10 | finish 02:06:11 | finish 02:19:12
198 198 / běžci 662 Voborná Adéla 10 99:99:99 02:23:31 0-75:42:
finish 00:26:49 | finish 00:40:19 | finish 00:54:18 | finish 01:10:51 | finish 01:26:14 | finish 01:40:24 | finish 01:54:23 | finish 02:08:47 | finish 02:23:31
199 199 / běžci 290 Ridaj Pavel FOD Ústí nad Labem 10 99:99:99 02:31:29 0-75:50:
finish 00:29:54 | finish 00:39:29 | finish 00:49:48 | finish 01:02:24 | finish 01:14:38 | finish 01:31:20 | finish 01:46:09 | finish 02:06:33 | finish 02:31:29
200 200 / běžci 268 Morda Vratislav lednáčci 10 99:99:99 02:32:10 0-75:51:
finish 00:29:21 | finish 00:43:56 | finish 00:58:18 | finish 01:18:13 | finish 01:43:11 | finish 02:04:36 | finish 02:07:36 | finish 02:18:53 | finish 02:32:10
201 201 / běžci 232 Blailová Irena žatečtí klokani 10 99:99:99 02:37:32 0-75:56:
finish 00:21:45 | finish 00:32:29 | finish 00:45:18 | finish 00:57:02 | finish 01:15:35 | finish 01:35:42 | finish 01:57:47 | finish 02:14:53 | finish 02:37:32
202 202 / běžci 865 Klapalová Michaela 10 99:99:99 02:39:24 0-75:58:
finish 00:47:06 | finish 00:54:01 | finish 01:07:14 | finish 01:20:18 | finish 01:43:38 | finish 01:57:11 | finish 02:18:25 | finish 02:26:02 | finish 02:39:24
203 203 / běžci 875 Kynclová Natálie 10 99:99:99 02:39:28 0-75:58:
finish 00:48:23 | finish 00:55:19 | finish 01:07:18 | finish 01:21:15 | finish 01:38:08 | finish 01:54:35 | finish 02:15:02 | finish 02:28:25 | finish 02:39:28
204 204 / běžci 189 Suchý Fabricio 10 99:99:99 02:44:12 0-74:03:
finish 00:28:26 | finish 01:09:40 | finish 01:17:12 | finish 01:33:39 | finish 01:42:53 | finish 01:58:23 | finish 02:09:52 | finish 02:24:43 | finish 02:44:12
205 205 / běžci 556 Beránková Sylva Roudnice nad Labem 10 99:99:99 02:50:31 0-74:09:
finish 00:40:51 | finish 00:55:25 | finish 01:08:41 | finish 01:24:07 | finish 01:43:34 | finish 02:11:52 | finish 02:26:19 | finish 02:38:19 | finish 02:50:31
206 206 / běžci 335 Janoušek Dominik FOD Teplice 10 99:99:99 03:08:14 0-74:27:
finish 00:52:46 | finish 01:04:46 | finish 01:19:32 | finish 01:33:49 | finish 01:50:40 | finish 02:02:52 | finish 02:21:35 | finish 02:36:42 | finish 03:08:14
207 207 / běžci 52 Salák Ladislav FOD Teplice 10 99:99:99 03:08:17 0-74:27:
finish 00:52:49 | finish 01:04:46 | finish 01:19:38 | finish 01:33:53 | finish 01:50:30 | finish 02:02:53 | finish 02:21:38 | finish 02:36:23 | finish 03:08:17
208 208 / běžci 278 Hesová Zdeňka holky z kanceláře 10 99:99:99 03:12:25 0-74:31:
finish 00:37:05 | finish 00:55:00 | finish 01:12:48 | finish 01:38:31 | finish 01:59:28 | finish 02:19:16 | finish 02:38:45 | finish 02:56:25 | finish 03:12:25
209 209 / běžci 285 Chárová Karolína 10 99:99:99 03:17:43 0-74:37:
finish 00:51:37 | finish 01:10:46 | finish 01:23:26 | finish 01:44:02 | finish 02:01:40 | finish 02:24:31 | finish 02:36:49 | finish 02:52:04 | finish 03:17:43
210 210 / běžci 284 Sedláček Jiří FOD Teplice 10 99:99:99 03:17:44 0-74:37:
finish 00:51:36 | finish 01:10:46 | finish 01:23:25 | finish 01:44:02 | finish 02:01:41 | finish 02:24:32 | finish 02:36:51 | finish 02:52:05 | finish 03:17:44
211 211 / běžci 125 Hlaváč Adam SOOD 10 99:99:99 03:17:52 0-74:37:
finish 00:44:24 | finish 00:55:56 | finish 01:23:12 | finish 01:34:29 | finish 01:47:03 | finish 02:01:03 | finish 02:14:25 | finish 02:27:08 | finish 03:17:52
212 212 / běžci 333 Klejnová Sabina Sdružení na ochranu sood ohrožených dětí Praha 10 99:99:99 03:17:53 0-74:37:
finish 00:46:38 | finish 01:00:23 | finish 01:13:24 | finish 01:24:50 | finish 01:41:59 | finish 01:55:14 | finish 02:09:38 | finish 02:27:09 | finish 03:17:53
213 213 / běžci 332 Štrompová Veronika SDružení na na ochranu Sood ohrožených dětí Praha 10 99:99:99 03:17:53 0-74:37:
finish 00:44:27 | finish 00:54:19 | finish 01:05:32 | finish 01:16:18 | finish 01:36:15 | finish 01:50:40 | finish 02:07:11 | finish 02:22:05 | finish 03:17:53
214 214 / běžci 1039 Pešková Helga Mária Ness 10 99:99:99 03:18:09 0-74:37:
finish 01:22:52 | finish 01:37:14 | finish 01:52:47 | finish 02:08:41 | finish 02:25:16 | finish 02:38:10 | finish 02:51:11 | finish 03:04:10 | finish 03:18:09
215 215 / běžci 720 Holubová Alžběta Holoubci 10 99:99:99 03:22:11 0-74:41:
finish 00:40:24 | finish 00:52:47 | finish 01:14:00 | finish 01:22:08 | finish 01:41:56 | finish 01:54:08 | finish 02:13:41 | finish 03:13:22 | finish 03:22:11
216 216 / běžci 170 Malecová Markéta ANDROMEDA 10 99:99:99 03:22:41 0-74:42:
finish 00:21:26 | finish 00:38:26 | finish 00:58:57 | finish 01:28:47 | finish 01:49:59 | finish 02:36:07 | finish 02:47:23 | finish 03:02:19 | finish 03:22:41
217 217 / běžci 1137 Dzurko Štefan Klokánek Štěrboholy 10 99:99:99 03:23:18 0-74:42:
finish 01:37:21 | finish 01:50:20 | finish 01:55:29 | finish 02:00:18 | finish 02:03:49 | finish 02:20:18 | finish 02:34:32 | finish 03:02:02 | finish 03:23:18
218 218 / běžci 17 Močičková Elisabeth liroměřice 10 99:99:99 03:27:33 0-74:46:
finish 00:27:28 | finish 00:48:12 | finish 00:59:51 | finish 01:11:48 | finish 01:23:56 | finish 02:44:20 | finish 02:59:03 | finish 03:13:53 | finish 03:27:33
219 219 / běžci 667 Skoupý Jiří 10 99:99:99 03:32:26 0-74:51:
finish 00:14:59 | finish 00:22:32 | finish 00:30:02 | finish 00:46:02 | finish 00:54:28 | finish 01:09:41 | finish 01:34:31 | finish 01:54:49 | finish 03:32:26
220 220 / běžci 570 Wachtlová Alena 10 99:99:99 03:32:35 0-74:51:
finish 00:25:01 | finish 00:38:34 | finish 00:52:23 | finish 01:49:08 | finish 02:06:26 | finish 02:36:38 | finish 02:53:16 | finish 03:11:27 | finish 03:32:35
221 221 / běžci 575 Jaroušková Jana 10 99:99:99 03:32:36 0-74:51:
finish 00:25:02 | finish 00:38:35 | finish 00:52:23 | finish 01:49:09 | finish 02:06:28 | finish 02:36:41 | finish 02:53:19 | finish 03:11:29 | finish 03:32:36
222 222 / běžci 894 Bublová Kristýna 10 99:99:99 03:37:00 0-74:56:
finish 00:43:12 | finish 00:57:19 | finish 01:12:02 | finish 01:26:26 | finish 01:41:50 | finish 02:52:49 | finish 03:07:23 | finish 03:21:36 | finish 03:36:59 | finish 03:37:00
223 223 / běžci 158 Kanaloš Patrik Litoměřice 10 99:99:99 03:38:49 0-74:58:
finish 00:22:47 | finish 00:40:40 | finish 00:56:58 | finish 01:11:50 | finish 01:23:55 | finish 02:37:42 | finish 03:03:54 | finish 03:26:14 | finish 03:38:49
224 224 / běžci 152 Vránová Kateřina 10 99:99:99 03:40:47 0-73:00:
finish 00:35:38 | finish 00:51:16 | finish 01:07:02 | finish 01:21:57 | finish 02:44:39 | finish 02:59:07 | finish 03:13:54 | finish 03:27:38 | finish 03:40:47
225 225 / běžci 431 Jílek Jaroslav 10 99:99:99 03:40:49 0-73:00:
finish 00:36:12 | finish 00:51:30 | finish 01:07:09 | finish 01:23:25 | finish 02:44:42 | finish 02:59:04 | finish 03:13:54 | finish 03:27:37 | finish 03:40:49
226 226 / běžci 596 Novotná Andrea 10 99:99:99 03:40:50 0-73:00:
finish 00:36:07 | finish 00:51:23 | finish 01:07:12 | finish 01:23:21 | finish 02:44:47 | finish 02:59:28 | finish 03:13:59 | finish 03:27:38 | finish 03:40:50
227 227 / běžci 557 Beránková Michaela 10 99:99:99 03:40:51 0-73:00:
finish 00:36:12 | finish 00:51:25 | finish 01:07:05 | finish 01:23:18 | finish 02:44:40 | finish 02:59:04 | finish 03:13:58 | finish 03:27:36 | finish 03:40:51
228 228 / běžci 153 Cicu Albert 10 99:99:99 03:40:52 0-73:00:
finish 00:35:38 | finish 00:51:22 | finish 01:07:06 | finish 01:22:01 | finish 02:44:23 | finish 02:59:07 | finish 03:13:56 | finish 03:27:37 | finish 03:40:52
229 229 / běžci 1141 Stastny Vojta 10 99:99:99 03:44:49 0-73:04:
finish 01:50:43 | finish 02:05:25 | finish 02:19:37 | finish 02:32:33 | finish 02:45:47 | finish 03:00:18 | finish 03:14:58 | finish 03:28:55 | finish 03:44:49
230 230 / běžci 1128 Gabriel Martin Praha 8 - Chabařovická 10 99:99:99 03:44:52 0-73:04:
finish 01:50:46 | finish 02:05:31 | finish 02:19:42 | finish 02:32:41 | finish 02:45:50 | finish 03:00:24 | finish 03:15:05 | finish 03:28:56 | finish 03:44:52
231 231 / běžci 1140 Stastna Katka 10 99:99:99 03:44:53 0-73:04:
finish 01:50:47 | finish 02:05:31 | finish 02:19:42 | finish 02:32:38 | finish 02:45:50 | finish 03:00:27 | finish 03:15:05 | finish 03:28:56 | finish 03:44:53
232 232 / běžci 217 Lochmannová Klára LG Electronics 10 99:99:99 03:47:56 0-73:07:
finish 02:29:47 | finish 02:36:47 | finish 02:50:57 | finish 02:59:20 | finish 03:10:09 | finish 03:20:02 | finish 03:29:43 | finish 03:38:33 | finish 03:47:56
233 233 / běžci 899 Prudičová Michaela Klokánek Litoměřice 10 99:99:99 03:49:51 0-73:09:
finish 00:52:37 | finish 01:08:46 | finish 01:23:42 | finish 01:41:50 | finish 02:12:04 | finish 02:26:19 | finish 03:21:41 | finish 03:35:49 | finish 03:49:51
234 234 / běžci 1254 Marhounová Karolína Chvaleťáci 10 99:99:99 03:50:18 0-73:09:
finish 02:14:59 | finish 02:29:49 | finish 02:40:06 | finish 02:53:02 | finish 03:00:17 | finish 03:12:55 | finish 03:20:34 | finish 03:28:17 | finish 03:50:18
235 235 / běžci 1219 Doležalová Jana MyQ 10 99:99:99 03:52:43 0-73:12:
finish 02:03:16 | finish 02:17:02 | finish 02:31:04 | finish 02:44:41 | finish 02:59:55 | finish 03:12:47 | finish 03:26:00 | finish 03:39:22 | finish 03:52:43
236 236 / běžci 710 Králíček Daniel 10 99:99:99 03:54:48 0-73:14:
finish 00:34:32 | finish 00:42:09 | finish 01:01:54 | finish 01:17:02 | finish 01:53:47 | finish 02:22:47 | finish 03:04:18 | finish 03:23:47 | finish 03:54:48
237 237 / běžci 131 Píchal Petr Onyx 10 99:99:99 03:55:41 0-73:15:
finish 03:05:41 | finish 03:11:58 | finish 03:18:38 | finish 03:24:50 | finish 03:30:57 | finish 03:37:07 | finish 03:43:22 | finish 03:49:33 | finish 03:55:41
238 238 / běžci 140 Dvornický Damián Chvaleťáci 10 99:99:99 03:56:38 0-73:15:
finish 02:40:05 | finish 02:53:00 | finish 03:00:16 | finish 03:12:58 | finish 03:20:33 | finish 03:28:14 | finish 03:42:09 | finish 03:50:21 | finish 03:56:38
239 239 / běžci 1369 Ganbatar Sukhdorj OW 10 99:99:99 03:57:31 0-73:16:
finish 02:36:38 | finish 02:42:36 | finish 03:18:53 | finish 03:26:40 | finish 03:32:30 | finish 03:38:37 | finish 03:44:48 | finish 03:50:56 | finish 03:57:31
240 240 / běžci 1420 Vávra Jiří Spartak Hrdlořezy 10 99:99:99 03:58:24 0-73:17:
finish 02:45:45 | finish 02:52:29 | finish 03:06:22 | finish 03:14:30 | finish 03:22:52 | finish 03:30:53 | finish 03:40:26 | finish 03:49:37 | finish 03:58:24
241 241 / běžci 40 Šuhajdová Ivana 9 99:99:99 59:47.5 0-76:19:
finish 00:12:42 | finish 00:18:49 | finish 00:25:12 | finish 00:31:43 | finish 00:38:30 | finish 00:45:34 | finish 00:52:45 | finish 00:59:47
242 242 / běžci 375 Šťastný Dominik Queens Running Team 9 99:99:99 01:27:58 0-76:47:
finish 00:15:03 | finish 00:22:19 | finish 00:29:37 | finish 00:37:22 | finish 00:45:05 | finish 00:54:13 | finish 01:15:18 | finish 01:27:58
243 243 / běžci 180 Karešová Alena Klokanek 9 99:99:99 01:36:13 0-76:55:
finish 00:19:20 | finish 00:28:21 | finish 00:39:14 | finish 00:51:22 | finish 01:00:39 | finish 01:11:25 | finish 01:21:31 | finish 01:36:13
244 244 / běžci 589 Pham Roman FOD Teplice 9 99:99:99 01:47:18 0-75:06:
finish 00:15:20 | finish 00:25:51 | finish 00:38:29 | finish 00:50:03 | finish 00:56:41 | finish 01:09:57 | finish 01:28:58 | finish 01:47:18
245 245 / běžci 607 Koubek Adam FOD Teplice 9 99:99:99 01:47:18 0-75:06:
finish 00:13:54 | finish 00:21:28 | finish 00:29:16 | finish 00:38:32 | finish 00:53:04 | finish 01:09:56 | finish 01:29:02 | finish 01:47:18
246 246 / běžci 586 Sentenský Petr FOD Teplice 9 99:99:99 01:47:19 0-75:06:
finish 00:13:58 | finish 00:22:36 | finish 00:31:07 | finish 00:40:39 | finish 00:53:07 | finish 01:09:59 | finish 01:28:59 | finish 01:47:19
247 247 / běžci 588 Skuthan Petr FOD Teplice 9 99:99:99 01:49:19 0-75:08:
finish 00:15:17 | finish 00:25:50 | finish 00:34:20 | finish 00:50:03 | finish 00:56:41 | finish 01:03:07 | finish 01:20:55 | finish 01:49:19
248 248 / běžci 609 Tirb Jiří FOD Teplice 9 99:99:99 01:49:21 0-75:08:
finish 00:16:00 | finish 00:25:51 | finish 00:37:21 | finish 00:50:01 | finish 00:56:40 | finish 01:03:07 | finish 01:20:55 | finish 01:49:21
249 249 / běžci 543 Holubová Kateřina Klokánek Litoměřice 9 99:99:99 01:50:03 0-75:09:
finish 00:22:41 | finish 00:33:36 | finish 00:46:20 | finish 00:59:30 | finish 01:13:15 | finish 01:24:18 | finish 01:36:19 | finish 01:50:03
250 250 / běžci 614 Mareček Ondřej Klokánek 9 99:99:99 01:50:50 0-75:10:
finish 00:16:50 | finish 00:25:56 | finish 00:41:42 | finish 00:54:12 | finish 01:12:24 | finish 01:25:31 | finish 01:38:50 | finish 01:50:50
251 251 / běžci 540 Bažantová Markéta Pedagogická škola Litoměřice 9 99:99:99 01:54:03 0-75:13:
finish 00:24:37 | finish 00:37:09 | finish 00:50:16 | finish 01:03:22 | finish 01:16:59 | finish 01:29:58 | finish 01:42:09 | finish 01:54:03
252 252 / běžci 542 Jiskrová Kateřina Pedagogická škola Litoměřice 9 99:99:99 01:54:04 0-75:13:
finish 00:24:36 | finish 00:37:06 | finish 00:50:16 | finish 01:03:23 | finish 01:17:00 | finish 01:30:00 | finish 01:42:08 | finish 01:54:04
253 253 / běžci 538 Nosková Petra Pedagogická škola Litoměřice 9 99:99:99 01:54:04 0-75:13:
finish 00:24:34 | finish 00:37:07 | finish 00:50:16 | finish 01:03:21 | finish 01:16:59 | finish 01:29:57 | finish 01:42:09 | finish 01:54:04
254 254 / běžci 1035 Filip David ZŠ a MŠ Chelčického 9 99:99:99 02:04:41 0-75:24:
finish 01:14:39 | finish 01:20:56 | finish 01:27:37 | finish 01:34:12 | finish 01:41:52 | finish 01:49:47 | finish 01:57:01 | finish 02:04:41
255 255 / běžci 253 Stará Tereza Praha 10 - Štěrboholy 9 99:99:99 02:06:37 0-75:25:
finish 00:27:47 | finish 00:40:14 | finish 00:52:51 | finish 01:10:30 | finish 01:24:10 | finish 01:38:13 | finish 01:53:35 | finish 02:06:37
256 256 / běžci 626 Kudláčková Adéla Pedagogická škola Litoměřice 9 99:99:99 02:17:44 0-75:37:
finish 00:16:20 | finish 00:30:03 | finish 00:49:00 | finish 01:00:00 | finish 01:31:08 | finish 01:51:31 | finish 02:01:02 | finish 02:17:44
257 257 / běžci 628 Krišková Aneta Pedagogická škola Litoměřice 9 99:99:99 02:17:44 0-75:37:
finish 00:19:23 | finish 00:30:03 | finish 00:49:00 | finish 01:00:17 | finish 01:31:08 | finish 01:51:31 | finish 02:01:01 | finish 02:17:44
258 258 / běžci 68 Balog Jakub FOD Ústí nad Labem 9 99:99:99 02:25:25 0-75:44:
finish 00:14:28 | finish 00:24:51 | finish 00:37:26 | finish 00:50:28 | finish 01:28:15 | finish 01:39:58 | finish 01:51:11 | finish 02:25:25
259 259 / běžci 1066 Berka Tomáš 9 99:99:99 02:32:43 0-75:52:
finish 01:16:23 | finish 01:24:45 | finish 01:33:08 | finish 01:41:20 | finish 01:55:21 | finish 02:10:38 | finish 02:20:23 | finish 02:32:43
260 260 / běžci 304 Žejdlová Natálka Žejdlíci 9 99:99:99 02:38:56 0-75:58:
finish 00:29:02 | finish 00:45:39 | finish 00:59:13 | finish 01:13:24 | finish 01:26:48 | finish 01:55:01 | finish 02:19:57 | finish 02:38:56
261 261 / běžci 211 Le Tomáš žatečtí klokani 9 99:99:99 02:39:23 0-75:58:
finish 00:17:22 | finish 00:26:20 | finish 00:42:08 | finish 00:53:44 | finish 01:03:27 | finish 01:15:30 | finish 01:37:02 | finish 02:39:23
262 262 / běžci 61 Miko Zdeněk FOD Ústí nad Labem 9 99:99:99 02:44:54 0-74:04:
finish 00:30:05 | finish 00:42:06 | finish 00:58:24 | finish 01:14:39 | finish 01:33:53 | finish 01:51:10 | finish 02:06:48 | finish 02:44:54
263 263 / běžci 552 Prudký Jan Litoměřice 9 99:99:99 02:47:06 0-74:06:
finish 00:40:58 | finish 00:55:32 | finish 01:08:42 | finish 01:24:09 | finish 01:43:40 | finish 02:04:01 | finish 02:17:11 | finish 02:47:06
264 264 / běžci 237 Ridajová Michaela žatečtí klokani 9 99:99:99 02:51:08 0-74:10:
finish 00:27:04 | finish 00:43:50 | finish 00:56:14 | finish 01:11:14 | finish 01:30:45 | finish 01:54:48 | finish 02:37:30 | finish 02:51:07 | finish 02:51:08
265 265 / běžci 251 Balogová Mária žatečtí klokani 9 99:99:99 02:51:08 0-74:10:
finish 00:23:29 | finish 00:43:53 | finish 00:56:20 | finish 01:11:18 | finish 01:30:44 | finish 01:51:15 | finish 02:37:33 | finish 02:51:08
266 266 / běžci 1043 Trojánek Jaroslav 9 99:99:99 03:11:06 0-74:30:
finish 01:14:48 | finish 01:32:08 | finish 01:50:35 | finish 02:06:36 | finish 02:23:22 | finish 02:39:47 | finish 02:55:40 | finish 03:11:06
267 267 / běžci 184 Starý Petr LG Electronics 9 99:99:99 03:15:56 0-74:35:
finish 02:29:46 | finish 02:36:47 | finish 02:42:28 | finish 02:48:04 | finish 02:53:55 | finish 02:59:52 | finish 03:05:57 | finish 03:15:56
268 268 / běžci 553 Šarišský Erik KLOKÁNEK BRNO 9 99:99:99 03:25:39 0-74:44:
finish 00:20:35 | finish 00:35:46 | finish 00:51:04 | finish 01:17:44 | finish 01:42:49 | finish 02:09:14 | finish 02:47:07 | finish 03:25:39
269 269 / běžci 700 Karasová Sabina 9 99:99:99 03:27:40 0-74:47:
finish 00:36:12 | finish 00:48:12 | finish 00:59:51 | finish 01:11:40 | finish 01:24:01 | finish 02:44:13 | finish 02:59:28 | finish 03:27:40
270 270 / běžci 1154 Duda Vít 9 99:99:99 03:28:19 0-74:47:
finish 01:53:58 | finish 02:05:45 | finish 02:17:29 | finish 02:32:59 | finish 02:48:54 | finish 03:04:47 | finish 03:16:58 | finish 03:28:19
271 271 / běžci 1025 Damane Karen CCC region Damane 9 99:99:99 03:31:14 0-74:50:
finish 01:03:25 | finish 01:15:41 | finish 01:37:50 | finish 01:48:56 | finish 02:43:13 | finish 02:56:07 | finish 03:10:35 | finish 03:31:14
272 272 / běžci 1023 Damane Karin CCC region Damane 9 99:99:99 03:31:16 0-74:50:
finish 01:07:16 | finish 01:18:55 | finish 01:37:48 | finish 01:50:37 | finish 02:43:12 | finish 02:56:14 | finish 03:10:40 | finish 03:31:16
273 273 / běžci 581 Čížková Ivana 9 99:99:99 03:37:39 0-74:56:
finish 00:31:09 | finish 00:45:14 | finish 01:01:06 | finish 01:15:19 | finish 01:31:56 | finish 02:15:05 | finish 02:37:48 | finish 03:37:39
274 274 / běžci 54 Josefus Jiří FOD Teplice 9 99:99:99 03:43:56 0-73:03:
finish 00:58:51 | finish 01:14:30 | finish 01:26:10 | finish 01:46:21 | finish 02:25:37 | finish 02:57:09 | finish 03:22:37 | finish 03:43:55 | finish 03:43:56
275 275 / běžci 1315 Plátková Míla 9 99:99:99 03:46:08 0-73:05:
finish 02:50:46 | finish 02:58:22 | finish 03:05:36 | finish 03:13:13 | finish 03:20:48 | finish 03:28:25 | finish 03:36:13 | finish 03:46:08
276 276 / běžci 1375 Kruse Jan 9 99:99:99 03:52:42 0-73:12:
finish 02:45:41 | finish 02:54:28 | finish 03:04:57 | finish 03:13:35 | finish 03:22:58 | finish 03:38:06 | finish 03:46:08 | finish 03:52:42
277 277 / běžci 1313 Faina Aneta 9 99:99:99 03:52:47 0-73:12:
finish 02:53:00 | finish 03:00:35 | finish 03:08:16 | finish 03:20:47 | finish 03:29:46 | finish 03:37:25 | finish 03:44:59 | finish 03:52:47
278 278 / běžci 1052 Rohožka Ivan praha 9 99:99:99 03:54:09 0-73:13:
finish 01:28:35 | finish 01:39:26 | finish 01:54:18 | finish 02:05:17 | finish 02:29:29 | finish 02:45:33 | finish 03:42:29 | finish 03:54:09
279 279 / běžci 59 Šoba Jakub FOD Teplice 9 99:99:99 03:54:14 0-73:13:
finish 00:56:15 | finish 01:07:02 | finish 01:37:31 | finish 02:52:10 | finish 03:07:30 | finish 03:22:00 | finish 03:43:58 | finish 03:54:14
280 280 / běžci 1051 Rohožka Michael praha 9 99:99:99 03:54:21 0-73:13:
finish 01:28:36 | finish 01:39:26 | finish 01:54:22 | finish 02:05:16 | finish 02:29:31 | finish 02:45:34 | finish 03:42:29 | finish 03:54:21
281 281 / běžci 1113 Ondrakova Josefa Láskovka 9 99:99:99 03:54:31 0-73:13:
finish 01:58:10 | finish 02:13:06 | finish 02:32:29 | finish 02:52:48 | finish 03:09:35 | finish 03:26:51 | finish 03:46:37 | finish 03:54:31
282 282 / běžci 1166 Milotová Dora Zelená Liška 9 99:99:99 03:55:04 0-73:14:
finish 01:57:04 | finish 02:13:30 | finish 02:26:27 | finish 02:43:34 | finish 03:11:12 | finish 03:27:54 | finish 03:43:03 | finish 03:55:04
283 283 / běžci 1175 Milotová Lada Zelená Liška 9 99:99:99 03:55:06 0-73:14:
finish 01:57:07 | finish 02:13:32 | finish 02:26:27 | finish 02:43:38 | finish 03:11:24 | finish 03:28:05 | finish 03:43:06 | finish 03:55:06
284 284 / běžci 1187 Janouchova Marketa Andromeda 9 99:99:99 03:55:37 0-73:14:
finish 01:51:14 | finish 01:58:39 | finish 02:08:25 | finish 03:21:23 | finish 03:28:45 | finish 03:36:32 | finish 03:48:30 | finish 03:55:37
285 285 / běžci 138 Šepa Jaroslav Hostivice 9 99:99:99 03:57:29 0-73:16:
finish 02:41:11 | finish 02:53:48 | finish 03:04:13 | finish 03:13:28 | finish 03:21:19 | finish 03:34:00 | finish 03:46:31 | finish 03:57:29
286 286 / běžci 370 Hořínek Oldřich FOD Teplice 9 99:99:99 03:57:34 0-73:16:
finish 01:02:35 | finish 01:14:23 | finish 02:02:26 | finish 02:31:14 | finish 03:00:45 | finish 03:21:58 | finish 03:43:55 | finish 03:57:34
287 287 / běžci 371 Hořínková Lenka FOD Teplice 9 99:99:99 03:57:37 0-73:16:
finish 01:02:36 | finish 01:14:22 | finish 02:02:31 | finish 02:31:15 | finish 03:00:44 | finish 03:20:05 | finish 03:35:49 | finish 03:57:37
288 288 / běžci 712 Pokorná Karolína 9 99:99:99 03:58:45 0-73:18:
finish 00:54:07 | finish 01:22:09 | finish 02:04:13 | finish 02:37:46 | finish 03:07:33 | finish 03:22:07 | finish 03:44:21 | finish 03:58:45
289 289 / běžci 1464 Nováková Denisa 9 99:99:99 03:58:59 0-73:18:
finish 03:02:51 | finish 03:10:51 | finish 03:18:45 | finish 03:26:34 | finish 03:34:45 | finish 03:43:00 | finish 03:51:00 | finish 03:58:59
290 290 / běžci 373 Vodičková MIluše SOOD 9 99:99:99 03:59:54 0-73:19:
finish 01:13:13 | finish 01:36:24 | finish 02:18:52 | finish 02:48:46 | finish 03:08:10 | finish 03:25:10 | finish 03:45:15 | finish 03:59:54
291 291 / běžci 372 Blažková Lucie SOOD 9 99:99:99 03:59:55 0-73:19:
finish 01:13:18 | finish 01:36:22 | finish 02:18:51 | finish 02:48:49 | finish 03:08:10 | finish 03:25:09 | finish 03:45:16 | finish 03:59:55
292 292 / běžci 358 Dědinková Valentýna Klokánek Láskova 9 99:99:99 04:00:47 0-73:20:
finish 01:02:48 | finish 01:17:18 | finish 01:36:11 | finish 02:01:39 | finish 03:08:44 | finish 03:31:22 | finish 03:47:14 | finish 04:00:47
293 293 / běžci 610 duc hung Le FOD Teplice 8 99:99:99 01:20:57 0-76:40:
finish 00:12:30 | finish 00:18:59 | finish 00:29:07 | finish 00:36:36 | finish 00:47:55 | finish 01:05:38 | finish 01:20:57
294 294 / běžci 420 Terinek Kristián ŠD Lobkovičák 8 99:99:99 01:23:34 0-76:42:
finish 00:30:05 | finish 00:39:02 | finish 00:48:20 | finish 00:56:05 | finish 01:02:55 | finish 01:14:53 | finish 01:23:34
295 295 / běžci 761 Hůlek Jiří PORR 8 99:99:99 01:34:25 0-76:53:
finish 00:54:35 | finish 01:00:24 | finish 01:06:19 | finish 01:14:10 | finish 01:21:01 | finish 01:26:52 | finish 01:34:25
296 296 / běžci 1030 Roman Freddy 8 99:99:99 01:43:32 0-75:02:
finish 00:56:57 | finish 01:04:17 | finish 01:11:43 | finish 01:19:20 | finish 01:26:56 | finish 01:34:37 | finish 01:43:32
297 297 / běžci 592 Paller Ondra FOD Teplice 8 99:99:99 01:47:16 0-75:06:
finish 00:16:00 | finish 00:25:50 | finish 00:38:29 | finish 00:53:02 | finish 01:09:56 | finish 01:28:58 | finish 01:47:16
298 298 / běžci 584 Matuščík Dan FOD Teplice 8 99:99:99 01:47:18 0-75:06:
finish 00:13:34 | finish 00:21:36 | finish 00:38:31 | finish 00:53:02 | finish 01:09:57 | finish 01:28:56 | finish 01:47:18
299 299 / běžci 593 Vajdečka Tomáš FOD Teplice 8 99:99:99 01:47:18 0-75:06:
finish 00:16:00 | finish 00:25:53 | finish 00:38:28 | finish 00:53:03 | finish 01:09:53 | finish 01:28:57 | finish 01:47:18
300 300 / běžci 160 Gruntová Nella Pedagogická škola Litoměřice 8 99:99:99 01:50:44 0-75:10:
finish 00:24:16 | finish 00:43:57 | finish 00:57:21 | finish 01:11:37 | finish 01:24:13 | finish 01:36:02 | finish 01:50:44
301 301 / běžci 517 Moravcová Denisa Pedagogická škola Litoměřice 8 99:99:99 01:50:47 0-75:10:
finish 00:24:16 | finish 00:44:00 | finish 00:57:23 | finish 01:11:39 | finish 01:24:13 | finish 01:36:04 | finish 01:50:47
302 302 / běžci 706 Voglova Jirina Klokanek Zatec 8 99:99:99 01:53:54 0-75:13:
finish 00:36:49 | finish 00:50:36 | finish 01:02:53 | finish 01:15:00 | finish 01:31:52 | finish 01:43:02 | finish 01:53:54
303 303 / běžci 1103 Kříž Jaroslav Praha 8 99:99:99 01:58:51 0-75:18:
finish 01:21:42 | finish 01:27:39 | finish 01:33:47 | finish 01:39:53 | finish 01:46:04 | finish 01:52:41 | finish 01:58:51
304 304 / běžci 971 Foist Tomáš ZŠ a MŠ Chelčického 8 99:99:99 02:02:17 0-75:21:
finish 01:10:37 | finish 01:18:11 | finish 01:26:19 | finish 01:34:50 | finish 01:43:03 | finish 01:52:24 | finish 02:02:17
305 305 / běžci 13 Zlámalová Pavlína Olomouc - Peřinova 8 99:99:99 02:06:32 0-75:25:
finish 00:27:44 | finish 00:40:13 | finish 00:52:50 | finish 01:10:31 | finish 01:38:11 | finish 01:53:32 | finish 02:06:32
306 306 / běžci 814 Šlapák Jan 8 99:99:99 02:07:46 0-75:27:
finish 01:05:17 | finish 01:13:13 | finish 01:23:48 | finish 01:37:22 | finish 01:45:21 | finish 01:53:22 | finish 02:07:46
307 307 / běžci 836 Matoušek Aleš 8 99:99:99 02:09:32 0-75:28:
finish 00:49:15 | finish 01:02:21 | finish 01:16:09 | finish 01:31:37 | finish 01:40:46 | finish 01:53:05 | finish 02:09:32
308 308 / běžci 1078 Zitko Jan ZŠ a MŠ Chelčického 8 99:99:99 02:16:37 0-75:35:
finish 01:18:12 | finish 01:26:18 | finish 01:34:51 | finish 01:43:04 | finish 01:52:12 | finish 02:01:52 | finish 02:16:37
309 309 / běžci 349 Drobílek Michal Rilancio 8 99:99:99 02:20:09 0-75:39:
finish 00:52:34 | finish 01:05:48 | finish 01:19:34 | finish 01:32:23 | finish 01:52:32 | finish 02:06:27 | finish 02:20:09
310 310 / běžci 350 Ryvola Michal Rilancio 8 99:99:99 02:20:09 0-75:39:
finish 00:52:34 | finish 01:05:49 | finish 01:19:38 | finish 01:32:24 | finish 01:52:32 | finish 02:06:29 | finish 02:20:09
311 311 / běžci 510 Sklenář Martin 8 99:99:99 02:22:56 0-75:42:
finish 00:27:48 | finish 00:39:00 | finish 00:50:32 | finish 01:03:01 | finish 01:17:06 | finish 02:06:38 | finish 02:22:56
312 312 / běžci 210 Le Anička žatečtí klokani 8 99:99:99 02:25:28 0-75:44:
finish 00:25:36 | finish 00:36:57 | finish 00:55:46 | finish 01:12:14 | finish 01:35:41 | finish 01:57:09 | finish 02:25:28
313 313 / běžci 236 Banomová Anna žatečtí klokani 8 99:99:99 02:25:30 0-75:44:
finish 00:22:58 | finish 00:46:27 | finish 01:05:29 | finish 01:23:24 | finish 01:37:19 | finish 01:57:26 | finish 02:25:30
314 314 / běžci 190 Suchá Jesica 8 99:99:99 02:27:38 0-75:46:
finish 00:26:45 | finish 00:39:41 | finish 00:55:05 | finish 01:17:47 | finish 01:47:35 | finish 02:01:16 | finish 02:27:37 | finish 02:27:38
315 315 / běžci 994 Petra Boštíková 8 99:99:99 02:28:01 0-75:47:
finish 01:06:02 | finish 01:17:52 | finish 01:30:03 | finish 01:45:09 | finish 01:58:33 | finish 02:17:33 | finish 02:28:01
316 316 / běžci 992 Khrabrová Olina 8 99:99:99 02:32:13 0-75:51:
finish 01:10:15 | finish 01:24:27 | finish 01:39:01 | finish 01:52:25 | finish 02:05:38 | finish 02:18:33 | finish 02:32:13
317 317 / běžci 988 Ráczová Natálie 8 99:99:99 02:32:17 0-75:51:
finish 01:10:20 | finish 01:24:31 | finish 01:39:07 | finish 01:52:31 | finish 02:05:43 | finish 02:18:40 | finish 02:32:17
318 318 / běžci 1188 Šimák Petr 8 99:99:99 02:34:52 0-75:54:
finish 01:46:09 | finish 01:54:06 | finish 02:02:15 | finish 02:10:40 | finish 02:18:53 | finish 02:27:03 | finish 02:34:52
319 319 / běžci 48 Švárová Petra holky z kanceláře 8 99:99:99 02:38:33 0-75:57:
finish 00:37:01 | finish 00:54:40 | finish 01:10:55 | finish 01:44:58 | finish 02:01:57 | finish 02:16:13 | finish 02:38:33
320 320 / běžci 464 Pánková Magdalena Praha 4 - Štěrboholy 8 99:99:99 02:38:35 0-75:57:
finish 00:37:02 | finish 00:54:43 | finish 01:10:58 | finish 01:45:01 | finish 02:01:54 | finish 02:16:13 | finish 02:38:35
321 321 / běžci 50 Pavlíčková Jana holky z kanceláře 8 99:99:99 02:38:41 0-75:58:
finish 00:37:20 | finish 00:54:57 | finish 01:12:48 | finish 01:35:56 | finish 01:59:22 | finish 02:19:10 | finish 02:38:41
322 322 / běžci 1171 Müllerová Anna 8 99:99:99 02:44:38 0-74:03:
finish 01:49:02 | finish 01:57:32 | finish 02:06:07 | finish 02:15:10 | finish 02:23:52 | finish 02:32:39 | finish 02:44:38
323 323 / běžci 479 Hájková Adéla Ústí nad labem 8 99:99:99 02:47:12 0-74:06:
finish 00:42:18 | finish 01:06:35 | finish 01:30:31 | finish 01:49:45 | finish 02:09:16 | finish 02:26:17 | finish 02:47:12
324 324 / běžci 404 Zábršová Sandra 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10 8 99:99:99 02:47:14 0-74:06:
finish 00:34:10 | finish 00:56:58 | finish 01:17:14 | finish 01:31:28 | finish 02:18:09 | finish 02:32:32 | finish 02:47:14
325 325 / běžci 405 Venclíková Denisa 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10 8 99:99:99 02:47:21 0-74:06:
finish 00:34:07 | finish 00:57:11 | finish 01:17:20 | finish 01:31:59 | finish 02:18:18 | finish 02:32:38 | finish 02:47:21
326 326 / běžci 362 Tužková Tereza Thajský box a kickbox TKB TEPLICE, ZS 8 99:99:99 02:48:30 0-74:07:
finish 00:52:21 | finish 01:02:37 | finish 01:17:35 | finish 01:32:37 | finish 01:45:21 | finish 01:58:17 | finish 02:48:30
327 327 / běžci 279 Nádvorník Ladislav FOD Teplice 8 99:99:99 02:48:30 0-74:07:
finish 00:52:20 | finish 01:02:38 | finish 01:17:35 | finish 01:32:37 | finish 01:45:21 | finish 01:58:16 | finish 02:48:30
328 328 / běžci 233 Kováč Dominik žatečtí klokani 8 99:99:99 02:51:07 0-74:10:
finish 00:30:58 | finish 00:51:13 | finish 01:15:15 | finish 01:37:41 | finish 02:00:11 | finish 02:37:21 | finish 02:51:07
329 329 / běžci 51 Novotný Josef Žilina 8 99:99:99 02:54:58 0-74:14:
finish 00:57:24 | finish 01:08:59 | finish 01:20:37 | finish 01:48:10 | finish 02:08:57 | finish 02:27:30 | finish 02:54:58
330 330 / běžci 53 Josefus Filip FOD Teplice 8 99:99:99 02:54:58 0-74:14:
finish 00:57:26 | finish 01:09:04 | finish 01:20:38 | finish 01:48:13 | finish 02:08:57 | finish 02:27:27 | finish 02:54:58
331 331 / běžci 174 Suchý Santiago 8 99:99:99 02:57:15 0-74:16:
finish 00:28:28 | finish 01:08:29 | finish 01:21:06 | finish 01:53:49 | finish 02:27:48 | finish 02:43:49 | finish 02:57:15
332 332 / běžci 1230 Tlustá Martina 8 99:99:99 02:59:23 0-74:18:
finish 02:02:42 | finish 02:11:38 | finish 02:20:36 | finish 02:30:46 | finish 02:39:00 | finish 02:48:25 | finish 02:59:23
333 333 / běžci 1010 Zelenková Sabina 8 99:99:99 03:09:38 0-74:28:
finish 01:28:11 | finish 01:35:52 | finish 01:45:09 | finish 01:55:49 | finish 02:24:33 | finish 02:43:06 | finish 03:09:38
334 334 / běžci 648 Karasová Sofie 8 99:99:99 03:13:59 0-74:33:
finish 00:36:08 | finish 00:51:23 | finish 01:07:13 | finish 01:23:26 | finish 02:44:33 | finish 02:59:07 | finish 03:13:59
335 335 / běžci 155 Tesařová Vanesa 8 99:99:99 03:14:02 0-74:33:
finish 00:36:06 | finish 00:48:19 | finish 01:00:09 | finish 01:15:10 | finish 02:44:13 | finish 02:59:03 | finish 03:14:02
336 336 / běžci 1160 Peregrinová Martina 8 99:99:99 03:14:18 0-74:33:
finish 01:45:05 | finish 02:00:45 | finish 02:14:54 | finish 02:27:31 | finish 02:41:27 | finish 02:54:52 | finish 03:14:17 | finish 03:14:18
337 337 / běžci 1162 Peregrin Lukáš 8 99:99:99 03:14:21 0-74:33:
finish 01:45:08 | finish 02:00:45 | finish 02:15:00 | finish 02:27:33 | finish 02:41:30 | finish 02:54:59 | finish 03:14:21
338 338 / běžci 1161 Peregrin Ondra 8 99:99:99 03:14:23 0-74:33:
finish 01:45:09 | finish 02:00:49 | finish 02:15:01 | finish 02:27:32 | finish 02:41:30 | finish 02:55:00 | finish 03:14:22 | finish 03:14:23
339 339 / běžci 483 Marek Martin FOD Teplice 8 99:99:99 03:17:07 0-74:36:
finish 00:31:04 | finish 00:41:14 | finish 00:52:04 | finish 01:19:16 | finish 02:19:51 | finish 02:53:02 | finish 03:17:07
340 340 / běžci 128 Vodička Matěj SOOD 8 99:99:99 03:17:50 0-74:37:
finish 00:44:17 | finish 00:55:57 | finish 01:32:22 | finish 01:50:37 | finish 02:09:39 | finish 02:27:08 | finish 03:17:50
341 341 / běžci 338 Břuska Paver Marina CREW 8 99:99:99 03:19:42 0-74:39:
finish 02:42:07 | finish 02:48:58 | finish 02:55:25 | finish 03:02:04 | finish 03:08:18 | finish 03:14:20 | finish 03:19:42
342 342 / běžci 474 Curomková Romana Ústí nad labem 8 99:99:99 03:23:31 0-74:42:
finish 00:23:03 | finish 00:39:24 | finish 01:19:00 | finish 01:37:54 | finish 01:51:09 | finish 02:06:52 | finish 03:23:31
343 343 / běžci 292 Jana Bláhová FOD Ústí nad Labem 8 99:99:99 03:24:26 0-74:43:
finish 00:26:58 | finish 00:40:27 | finish 01:14:47 | finish 01:28:19 | finish 01:47:15 | finish 02:16:56 | finish 03:24:26
344 344 / běžci 1366 Heczkova Darina MyQ 8 99:99:99 03:26:10 0-74:45:
finish 02:32:46 | finish 02:43:11 | finish 02:51:41 | finish 02:59:49 | finish 03:09:04 | finish 03:17:24 | finish 03:26:10
345 345 / běžci 1155 Dudová Veronika 8 99:99:99 03:27:25 0-74:46:
finish 01:49:07 | finish 02:12:39 | finish 02:32:57 | finish 02:48:52 | finish 03:04:45 | finish 03:16:54 | finish 03:27:25
346 346 / běžci 566 Karas Julius 8 99:99:99 03:27:38 0-74:46:
finish 00:25:17 | finish 00:36:38 | finish 00:48:18 | finish 00:59:58 | finish 01:22:04 | finish 02:41:10 | finish 03:27:38
347 347 / běžci 287 Jana Rostová FOD Ústí nad Labem 8 99:99:99 03:31:00 0-74:50:
finish 00:58:10 | finish 01:19:01 | finish 01:48:42 | finish 02:06:57 | finish 02:54:15 | finish 03:12:18 | finish 03:31:00
348 348 / běžci 467 Peterová Nikol Ústí nad labem 8 99:99:99 03:31:01 0-74:50:
finish 00:27:03 | finish 00:42:41 | finish 01:24:05 | finish 01:44:50 | finish 02:11:15 | finish 02:28:50 | finish 03:31:01
349 349 / běžci 289 Peter Jakub Ústí nad labem 8 99:99:99 03:31:01 0-74:50:
finish 00:58:20 | finish 01:19:02 | finish 01:48:42 | finish 02:06:57 | finish 02:54:23 | finish 03:12:19 | finish 03:31:01
350 350 / běžci 469 Božena Hodická FOD Ústí nad Labem 8 99:99:99 03:31:07 0-74:50:
finish 00:26:59 | finish 00:42:40 | finish 01:24:08 | finish 01:44:56 | finish 02:11:09 | finish 02:28:47 | finish 03:31:06 | finish 03:31:07
351 351 / běžci 1024 Furišová Sabina CCC region Damane 8 99:99:99 03:31:10 0-74:50:
finish 01:07:16 | finish 01:18:54 | finish 01:44:35 | finish 02:43:09 | finish 02:56:09 | finish 03:10:31 | finish 03:31:10
352 352 / běžci 359 Havová Jana Klokánek Láskova 8 99:99:99 03:31:17 0-74:50:
finish 01:02:51 | finish 01:17:47 | finish 01:36:04 | finish 01:59:28 | finish 02:19:14 | finish 03:08:44 | finish 03:31:17
353 353 / běžci 1022 Pascová Caroline CCC region Damane 8 99:99:99 03:31:24 0-74:50:
finish 01:07:16 | finish 01:18:56 | finish 01:44:33 | finish 02:43:14 | finish 02:56:09 | finish 03:10:30 | finish 03:31:23 | finish 03:31:24
354 354 / běžci 75 Peterová Veronika Ústí nad labem 8 99:99:99 03:31:39 0-74:50:
finish 00:27:01 | finish 00:42:39 | finish 01:24:08 | finish 01:44:52 | finish 02:11:04 | finish 02:28:36 | finish 03:31:39
355 355 / běžci 283 Ridajová Samanta FOD Ústí nad Labem 8 99:99:99 03:31:44 0-74:51:
finish 00:26:54 | finish 00:41:57 | finish 01:24:03 | finish 01:44:57 | finish 02:11:07 | finish 02:28:36 | finish 03:31:44
356 356 / běžci 334 Wabner Matěj Thajský box a kickbox TKB TEPLICE, ZS 8 99:99:99 03:33:04 0-74:52:
finish 00:58:53 | finish 01:14:32 | finish 01:46:22 | finish 02:25:43 | finish 02:57:08 | finish 03:14:57 | finish 03:33:04
357 357 / běžci 1152 Valterová Petra Vlci ze Šumavy 8 99:99:99 03:43:46 0-73:03:
finish 01:46:48 | finish 02:13:01 | finish 02:26:49 | finish 02:41:20 | finish 02:57:29 | finish 03:13:04 | finish 03:43:46
358 358 / běžci 1460 Samler Kristián MyQ 8 99:99:99 03:44:26 0-73:03:
finish 03:00:37 | finish 03:07:38 | finish 03:15:11 | finish 03:22:50 | finish 03:28:38 | finish 03:37:13 | finish 03:44:26
359 359 / běžci 134 Fojtíková Gabriela Wood 8 99:99:99 03:49:02 0-73:08:
finish 02:57:03 | finish 03:04:41 | finish 03:13:01 | finish 03:21:10 | finish 03:32:37 | finish 03:41:05 | finish 03:49:02
360 360 / běžci 1405 Domský Matěj 8 99:99:99 03:50:03 0-73:09:
finish 02:45:41 | finish 02:54:19 | finish 03:07:29 | finish 03:15:32 | finish 03:26:38 | finish 03:36:36 | finish 03:50:03
361 361 / běžci 1404 Nováková Kateřina 8 99:99:99 03:50:07 0-73:09:
finish 02:45:44 | finish 02:54:22 | finish 03:07:31 | finish 03:15:35 | finish 03:26:41 | finish 03:36:36 | finish 03:50:07
362 362 / běžci 928 Tesařová Zdeňka centrála 8 99:99:99 03:50:36 0-73:09:
finish 00:52:14 | finish 01:17:29 | finish 01:35:29 | finish 01:58:16 | finish 02:48:30 | finish 03:15:41 | finish 03:50:36
363 363 / běžci 1382 Podrazil Michal Tygři Praha 8 99:99:99 03:51:34 0-73:10:
finish 02:54:32 | finish 03:03:31 | finish 03:11:59 | finish 03:20:56 | finish 03:30:19 | finish 03:41:20 | finish 03:51:34
364 364 / běžci 365 Svobodová Pavlína Klokánek Láskova 8 99:99:99 03:51:39 0-73:10:
finish 01:02:49 | finish 01:17:47 | finish 01:35:57 | finish 01:59:21 | finish 03:08:43 | finish 03:26:46 | finish 03:51:39
365 365 / běžci 1149 Danihel Petr Láskovka 8 99:99:99 03:51:45 0-73:11:
finish 01:58:10 | finish 02:13:06 | finish 02:32:32 | finish 02:52:47 | finish 03:09:40 | finish 03:26:52 | finish 03:51:45
366 366 / běžci 1314 Faina Václav 8 99:99:99 03:52:46 0-73:12:
finish 03:00:36 | finish 03:08:15 | finish 03:20:49 | finish 03:29:47 | finish 03:37:26 | finish 03:44:59 | finish 03:52:46
367 367 / běžci 818 Ješetová Anna 8 99:99:99 03:54:17 0-73:13:
finish 01:11:17 | finish 01:55:18 | finish 02:15:57 | finish 02:31:19 | finish 02:56:33 | finish 03:41:20 | finish 03:54:17
368 368 / běžci 1320 Zamazal Jaroslav 8 99:99:99 03:54:32 0-73:13:
finish 02:40:26 | finish 02:51:27 | finish 03:04:16 | finish 03:16:53 | finish 03:29:07 | finish 03:41:12 | finish 03:54:32
369 369 / běžci 1148 Vasilica Radu Daniel Láskovka 8 99:99:99 03:54:33 0-73:13:
finish 01:58:10 | finish 02:13:05 | finish 02:32:33 | finish 02:52:38 | finish 03:09:37 | finish 03:26:48 | finish 03:54:33
370 370 / běžci 1397 Roudenský Pavel PORR - Prague Marina 8 99:99:99 03:54:52 0-73:14:
finish 02:39:05 | finish 03:22:50 | finish 03:29:15 | finish 03:35:34 | finish 03:42:00 | finish 03:48:27 | finish 03:54:52
371 371 / běžci 1291 Hájek Filip Zelená Liška 8 99:99:99 03:55:05 0-73:14:
finish 02:13:33 | finish 02:26:29 | finish 02:43:40 | finish 02:51:55 | finish 03:28:06 | finish 03:43:06 | finish 03:55:05
372 372 / běžci 137 Duškevičová Veronika 8 99:99:99 03:59:22 0-73:18:
finish 02:43:16 | finish 02:53:52 | finish 03:08:02 | finish 03:18:54 | finish 03:34:02 | finish 03:46:33 | finish 03:59:22
373 373 / běžci 978 Li Vanesa ZŠ a MŠ Chelčického 8 99:99:99 03:59:23 0-73:18:
finish 01:14:35 | finish 01:31:49 | finish 01:46:34 | finish 02:00:07 | finish 02:46:36 | finish 02:52:07 | finish 03:59:23
374 374 / běžci 1317 Plátek František 8 99:99:99 04:00:56 0-73:20:
finish 02:50:49 | finish 03:00:45 | finish 03:19:59 | finish 03:30:57 | finish 03:44:01 | finish 03:54:15 | finish 04:00:56
375 375 / běžci 83 Majer Vojtěch ŠD Lobkovičák 7 99:99:99 01:18:29 0-76:37:
finish 00:30:14 | finish 00:40:01 | finish 00:49:46 | finish 00:58:58 | finish 01:08:47 | finish 01:18:29
376 376 / běžci 698 Baladová Martina ŠD Lobkovičák 7 99:99:99 01:23:35 0-76:42:
finish 00:27:11 | finish 00:37:38 | finish 00:48:09 | finish 00:58:21 | finish 01:08:56 | finish 01:23:35
377 377 / běžci 21 Utěšil Jan Fitness for Joy 7 99:99:99 01:42:17 0-75:01:
finish 00:36:19 | finish 00:45:03 | finish 00:54:09 | finish 01:13:39 | finish 01:28:49 | finish 01:42:17
378 378 / běžci 851 Matzke Marek 7 99:99:99 01:49:42 0-75:09:
finish 00:30:13 | finish 00:39:18 | finish 00:48:02 | finish 01:05:36 | finish 01:23:04 | finish 01:49:42
379 379 / běžci 850 Vlček Jiří 7 99:99:99 01:49:46 0-75:09:
finish 00:30:13 | finish 00:39:16 | finish 00:48:01 | finish 01:05:38 | finish 01:23:05 | finish 01:49:46
380 380 / běžci 223 Jopová Kateřina Pedagogická škola Litoměřice 7 99:99:99 01:50:00 0-75:09:
finish 00:28:36 | finish 00:44:01 | finish 00:58:52 | finish 01:14:56 | finish 01:35:04 | finish 01:50:00
381 381 / běžci 254 Bagoun Milan Praha 8 - Chabařovická 7 99:99:99 02:00:25 0-75:19:
finish 00:33:11 | finish 00:45:58 | finish 00:57:31 | finish 01:11:24 | finish 01:25:57 | finish 02:00:25
382 382 / běžci 45 Balounová Jitka 7 99:99:99 02:00:26 0-75:19:
finish 00:33:23 | finish 00:46:01 | finish 00:57:37 | finish 01:11:33 | finish 01:25:57 | finish 02:00:26
383 383 / běžci 46 Baloun¨ Martin 7 99:99:99 02:00:30 0-75:19:
finish 00:33:24 | finish 00:46:01 | finish 00:57:40 | finish 01:11:29 | finish 01:26:00 | finish 02:00:30
384 384 / běžci 415 Gočálová Magdalena 2.b VOŠ sociálně právní, Praha 10 7 99:99:99 02:02:04 0-75:21:
finish 00:34:02 | finish 00:50:46 | finish 01:07:49 | finish 01:25:09 | finish 01:42:55 | finish 02:02:04
385 385 / běžci 672 Brejchová Gabriela 2.b VOŠ sociálně právní, Praha 10 7 99:99:99 02:02:06 0-75:21:
finish 00:34:05 | finish 00:50:53 | finish 01:07:49 | finish 01:25:09 | finish 01:42:57 | finish 02:02:06
386 386 / běžci 343 Brabenec Jan ČSLH 7 99:99:99 02:02:49 0-75:22:
finish 01:25:25 | finish 01:32:43 | finish 01:39:58 | finish 01:47:17 | finish 01:54:58 | finish 02:02:49
387 387 / běžci 151 Tesařová Vanesa 7 99:99:99 02:02:50 0-75:22:
finish 01:25:27 | finish 01:32:40 | finish 01:39:55 | finish 01:47:16 | finish 01:54:58 | finish 02:02:50
388 388 / běžci 1 Antalíková Silvia 7 99:99:99 02:02:55 0-75:22:
finish 00:25:02 | finish 00:39:30 | finish 00:58:23 | finish 01:34:43 | finish 01:50:01 | finish 02:02:55
389 389 / běžci 551 Horáková Nikol Pedagogická škola Litoměřice 7 99:99:99 02:02:56 0-75:22:
finish 00:25:02 | finish 00:39:31 | finish 00:58:23 | finish 01:34:43 | finish 01:50:01 | finish 02:02:56
390 390 / běžci 175 Helclová Denisa Pedagogická škola Litoměřice 7 99:99:99 02:04:05 0-75:23:
finish 00:17:44 | finish 00:28:25 | finish 00:38:29 | finish 00:50:20 | finish 01:46:59 | finish 02:04:04 | finish 02:04:05
391 391 / běžci 451 Šubrtová Nikola 7 99:99:99 02:04:05 0-75:23:
finish 00:17:44 | finish 00:28:27 | finish 00:38:27 | finish 00:50:19 | finish 01:46:59 | finish 02:04:05
392 392 / běžci 970 winkler tobiáš praha 7 99:99:99 02:04:14 0-75:23:
finish 01:10:53 | finish 01:20:49 | finish 01:32:32 | finish 01:43:04 | finish 01:52:19 | finish 02:04:14
393 393 / běžci 979 Smolyakov Vladimír praha 7 99:99:99 02:08:20 0-75:27:
finish 01:11:50 | finish 01:20:52 | finish 01:31:50 | finish 01:43:52 | finish 01:54:42 | finish 02:08:20
394 394 / běžci 998 Lakatoš Gejza 7 99:99:99 02:13:37 0-75:32:
finish 01:07:27 | finish 01:20:25 | finish 01:33:43 | finish 01:46:30 | finish 01:59:39 | finish 02:13:37
395 395 / běžci 993 Khrabrová Anna 7 99:99:99 02:13:38 0-75:32:
finish 01:07:16 | finish 01:20:25 | finish 01:33:36 | finish 01:46:30 | finish 01:59:39 | finish 02:13:38
396 396 / běžci 999 Rajz Robert 7 99:99:99 02:13:41 0-75:33:
finish 01:07:24 | finish 01:20:26 | finish 01:33:42 | finish 01:46:30 | finish 01:59:42 | finish 02:13:41
397 397 / běžci 968 Dvořáček Tomáš ZŠ a MŠ Chelčického 7 99:99:99 02:13:47 0-75:33:
finish 01:10:34 | finish 01:20:50 | finish 01:32:33 | finish 01:43:11 | finish 01:56:48 | finish 02:13:47
398 398 / běžci 235 Gadžová Markéta žatečtí klokani 7 99:99:99 02:23:33 0-75:42:
finish 00:27:00 | finish 00:46:28 | finish 01:05:06 | finish 01:36:48 | finish 01:57:03 | finish 02:23:33
399 399 / běžci 472 Curomková Alena Ústí nad labem 7 99:99:99 02:24:05 0-75:43:
finish 00:21:45 | finish 00:39:53 | finish 00:57:27 | finish 01:36:44 | finish 02:09:16 | finish 02:24:05
400 400 / běžci 480 Hájková Kateřina Ústí nad labem 7 99:99:99 02:26:18 0-75:45:
finish 00:42:13 | finish 01:06:34 | finish 01:30:34 | finish 01:49:37 | finish 02:09:27 | finish 02:26:18
401 401 / běžci 191 Kašíková Yvona Daniela Maňáková, 7 99:99:99 02:27:57 0-75:47:
finish 00:28:30 | finish 00:43:03 | finish 00:57:48 | finish 01:17:52 | finish 01:54:03 | finish 02:27:57
402 402 / běžci 985 Toman Daniel 7 99:99:99 02:32:04 0-75:51:
finish 01:08:53 | finish 01:26:26 | finish 01:44:24 | finish 01:59:43 | finish 02:17:37 | finish 02:32:04
403 403 / běžci 462 Krupička Miroslav 7 99:99:99 02:34:56 0-75:54:
finish 00:27:41 | finish 00:40:37 | finish 00:57:14 | finish 01:27:42 | finish 01:45:19 | finish 02:34:55 | finish 02:34:56
404 404 / běžci 250 Husar Štefan žatečtí klokani 7 99:99:99 02:39:31 0-75:58:
finish 00:27:08 | finish 00:49:04 | finish 01:34:13 | finish 01:46:38 | finish 02:14:01 | finish 02:39:31
405 405 / běžci 1282 Tomka Jakub 7 99:99:99 02:40:14 0-75:59:
finish 02:02:19 | finish 02:08:06 | finish 02:15:31 | finish 02:27:44 | finish 02:33:42 | finish 02:40:14
406 406 / běžci 1295 Gzegeš Jakub 7 99:99:99 02:40:16 0-75:59:
finish 02:02:19 | finish 02:08:04 | finish 02:15:32 | finish 02:27:43 | finish 02:33:42 | finish 02:40:16
407 407 / běžci 234 Ozoganyová Nikola žatečtí klokani 7 99:99:99 02:41:10 0-74:00:
finish 00:32:26 | finish 00:51:06 | finish 01:15:13 | finish 01:37:34 | finish 01:58:26 | finish 02:41:10
408 408 / běžci 230 Perská Zdena žatečtí klokani 7 99:99:99 02:41:19 0-74:00:
finish 00:32:29 | finish 00:51:12 | finish 01:15:28 | finish 01:37:41 | finish 01:58:35 | finish 02:41:19
409 409 / běžci 1170 Müller Vojtěch 7 99:99:99 02:44:42 0-74:04:
finish 01:53:28 | finish 02:05:49 | finish 02:18:11 | finish 02:27:50 | finish 02:36:01 | finish 02:44:42
410 410 / běžci 1142 Malá Markéta MyQ 7 99:99:99 02:48:50 0-74:08:
finish 01:45:10 | finish 01:57:17 | finish 02:10:03 | finish 02:23:31 | finish 02:37:13 | finish 02:48:50
411 411 / běžci 1143 Gabrielová Lucie MyQ 7 99:99:99 02:51:05 0-74:10:
finish 01:45:06 | finish 01:57:15 | finish 02:10:00 | finish 02:23:40 | finish 02:37:14 | finish 02:51:05
412 412 / běžci 156 Tesařová Patricie 7 99:99:99 02:59:10 0-74:18:
finish 00:36:03 | finish 00:51:26 | finish 01:07:22 | finish 01:23:59 | finish 02:44:41 | finish 02:59:10
413 413 / běžci 1247 Mervínská Gabriela 7 99:99:99 02:59:21 0-74:18:
finish 02:11:39 | finish 02:20:38 | finish 02:30:49 | finish 02:39:03 | finish 02:48:27 | finish 02:59:21
414 414 / běžci 647 Tesařová Jennifer 7 99:99:99 02:59:25 0-74:18:
finish 00:36:13 | finish 00:51:24 | finish 01:07:08 | finish 01:23:22 | finish 02:44:34 | finish 02:59:25
415 415 / běžci 568 Karas Juliano 7 99:99:99 02:59:30 0-74:18:
finish 00:36:04 | finish 00:51:23 | finish 01:07:22 | finish 01:23:57 | finish 02:44:44 | finish 02:59:30
416 416 / běžci 649 Beránková Lenka Ledeč 7 99:99:99 02:59:32 0-74:18:
finish 00:36:10 | finish 00:51:26 | finish 01:07:20 | finish 01:23:58 | finish 02:44:48 | finish 02:59:32
417 417 / běžci 892 Kateřina Prchalová 7 99:99:99 03:04:04 0-74:23:
finish 01:21:47 | finish 01:30:22 | finish 01:49:06 | finish 02:09:33 | finish 02:38:19 | finish 03:04:04
418 418 / běžci 1090 Petr Laštovka 7 99:99:99 03:04:45 0-74:24:
finish 01:29:27 | finish 01:43:30 | finish 01:58:19 | finish 02:32:02 | finish 02:49:58 | finish 03:04:45
419 419 / běžci 895 Petra Holíková 7 99:99:99 03:06:53 0-74:26:
finish 01:27:00 | finish 01:44:00 | finish 01:59:01 | finish 02:32:58 | finish 02:50:09 | finish 03:06:53
420 420 / běžci 861 Pavlíková Ivana CCC region Damane 7 99:99:99 03:10:42 0-74:30:
finish 00:55:50 | finish 01:11:47 | finish 01:44:36 | finish 02:43:14 | finish 02:56:16 | finish 03:10:42
421 421 / běžci 493 Bílá Irinka Ústí nad labem 7 99:99:99 03:13:03 0-74:32:
finish 00:37:16 | finish 01:11:36 | finish 01:30:35 | finish 01:50:42 | finish 02:19:08 | finish 03:13:03
422 422 / běžci 497 Pavličová Eva FOD Teplice 7 99:99:99 03:13:04 0-74:32:
finish 00:39:47 | finish 00:53:34 | finish 01:08:57 | finish 01:22:10 | finish 02:19:09 | finish 03:13:04
423 423 / běžci 1244 Trnková Lucie 7 99:99:99 03:15:57 0-74:35:
finish 02:18:39 | finish 02:27:54 | finish 02:36:00 | finish 02:47:39 | finish 03:01:47 | finish 03:15:57
424 424 / běžci 337 Formánek Tomáš Marina CREW 7 99:99:99 03:19:40 0-74:39:
finish 02:42:11 | finish 02:49:00 | finish 02:55:26 | finish 03:02:08 | finish 03:08:53 | finish 03:19:40
425 425 / běžci 183 Klimova Nikokla LG Electronics 7 99:99:99 03:20:03 0-74:39:
finish 02:32:22 | finish 02:41:17 | finish 02:50:24 | finish 02:59:20 | finish 03:10:10 | finish 03:20:03
426 426 / běžci 481 Hájek Kristián FOD Teplice 7 99:99:99 03:20:36 0-74:39:
finish 00:31:19 | finish 00:41:17 | finish 00:52:12 | finish 01:19:12 | finish 02:19:33 | finish 03:20:36
427 427 / běžci 369 Rybenská Michaela FOD Teplice 7 99:99:99 03:22:02 0-74:41:
finish 00:56:15 | finish 01:07:03 | finish 02:09:57 | finish 02:52:11 | finish 03:07:29 | finish 03:22:02
428 428 / běžci 55 Žvachtová Anežka FOD Teplice 7 99:99:99 03:22:40 0-74:42:
finish 01:03:52 | finish 01:26:09 | finish 01:46:22 | finish 02:25:41 | finish 02:57:09 | finish 03:22:40
429 429 / běžci 74 Bláha Daniel FOD Ústí nad Labem 7 99:99:99 03:24:29 0-74:43:
finish 00:30:54 | finish 00:51:47 | finish 01:27:53 | finish 01:51:00 | finish 02:22:43 | finish 03:24:28 | finish 03:24:29
430 430 / běžci 63 Fabárová Markéta Ústí nad Labem 7 99:99:99 03:24:30 0-74:43:
finish 00:30:58 | finish 00:51:53 | finish 01:27:58 | finish 01:51:03 | finish 02:22:49 | finish 03:24:30
431 431 / běžci 252 Karas Cristiano 7 99:99:99 03:27:30 0-74:46:
finish 00:33:49 | finish 00:48:18 | finish 00:59:59 | finish 01:22:03 | finish 02:41:12 | finish 03:27:30
432 432 / běžci 67 Balogová Aneta FOD Ústí nad Labem 7 99:99:99 03:30:55 0-74:50:
finish 00:27:45 | finish 00:39:25 | finish 01:42:11 | finish 02:06:59 | finish 03:12:21 | finish 03:30:55
433 433 / běžci 473 Curomková Karolína ústní nad labem 7 99:99:99 03:30:57 0-74:50:
finish 00:20:26 | finish 00:31:20 | finish 00:50:34 | finish 01:33:53 | finish 03:12:18 | finish 03:30:57
434 434 / běžci 470 Vinklerová Zuzana FOD Teplice 7 99:99:99 03:31:04 0-74:50:
finish 00:42:11 | finish 01:06:40 | finish 01:57:32 | finish 02:27:02 | finish 02:47:11 | finish 03:31:04
435 435 / běžci 216 Bejdáková Lenka LG Electronics 7 99:99:99 03:34:47 0-74:54:
finish 02:32:26 | finish 02:42:40 | finish 02:52:58 | finish 03:02:55 | finish 03:15:55 | finish 03:34:47
436 436 / běžci 708 Králíčková Adéla 7 99:99:99 03:40:35 0-74:59:
finish 00:54:08 | finish 01:22:10 | finish 02:04:16 | finish 03:06:15 | finish 03:23:45 | finish 03:40:35
437 437 / běžci 1491 Trierová Monika Praha 7 99:99:99 03:41:26 0-73:00:
finish 02:57:06 | finish 03:04:34 | finish 03:12:13 | finish 03:20:04 | finish 03:27:05 | finish 03:41:26
438 438 / běžci 60 Žvachta Martin FOD Teplice 7 99:99:99 03:50:33 0-73:09:
finish 00:52:21 | finish 01:02:27 | finish 01:13:33 | finish 01:24:48 | finish 03:12:34 | finish 03:50:33
439 439 / běžci 996 Talomi Tamara UNIVERSIA 7 99:99:99 03:50:33 0-73:09:
finish 01:17:29 | finish 01:35:28 | finish 01:58:19 | finish 02:48:26 | finish 03:15:40 | finish 03:50:33
440 440 / běžci 1372 Němcová Nora 7 99:99:99 03:53:05 0-73:12:
finish 02:43:05 | finish 02:59:51 | finish 03:11:45 | finish 03:24:53 | finish 03:40:16 | finish 03:53:05
441 441 / běžci 286 Šobová Karolína FOD Teplice 7 99:99:99 03:54:14 0-73:13:
finish 00:56:14 | finish 01:06:59 | finish 02:10:00 | finish 03:22:34 | finish 03:43:57 | finish 03:54:14
442 442 / běžci 1083 Rohožková Michaela praha 7 99:99:99 03:54:21 0-73:13:
finish 01:39:30 | finish 01:56:55 | finish 02:40:34 | finish 03:06:55 | finish 03:42:28 | finish 03:54:21
443 443 / běžci 1089 Šubrtová Gabriela 7 99:99:99 03:54:24 0-73:13:
finish 01:39:35 | finish 01:56:57 | finish 02:40:43 | finish 03:06:58 | finish 03:42:33 | finish 03:54:24
444 444 / běžci 1321 Zamazalová Ivana 7 99:99:99 03:54:28 0-73:13:
finish 02:42:20 | finish 02:57:10 | finish 03:12:08 | finish 03:26:50 | finish 03:40:48 | finish 03:54:28
445 445 / běžci 392 Janouchová Adéla Andromeda 7 99:99:99 03:55:20 0-73:14:
finish 00:41:25 | finish 01:02:06 | finish 01:33:22 | finish 02:08:25 | finish 03:31:28 | finish 03:55:20
446 446 / běžci 169 Adam David Andromeda 7 99:99:99 03:55:21 0-73:14:
finish 00:36:12 | finish 00:57:21 | finish 01:09:59 | finish 01:23:25 | finish 01:37:19 | finish 03:55:21
447 447 / běžci 1485 Teglašiová Viktória WOOD 7 99:99:99 03:56:45 0-73:16:
finish 03:01:03 | finish 03:13:03 | finish 03:26:52 | finish 03:38:41 | finish 03:47:56 | finish 03:56:45
448 448 / běžci 1467 Poštulková Jitka WOOD 7 99:99:99 03:56:46 0-73:16:
finish 03:01:05 | finish 03:13:03 | finish 03:26:55 | finish 03:38:41 | finish 03:47:57 | finish 03:56:46
449 449 / běžci 1371 Drastíková Šárka 7 99:99:99 03:57:08 0-73:16:
finish 02:42:37 | finish 02:59:45 | finish 03:13:20 | finish 03:28:21 | finish 03:41:38 | finish 03:57:08
450 450 / běžci 282 Peřinová Kateřina FOD Teplice 7 99:99:99 03:57:11 0-73:16:
finish 01:02:35 | finish 01:14:24 | finish 01:56:28 | finish 02:26:18 | finish 03:31:54 | finish 03:57:11
451 451 / běžci 1074 Stojnov Petr 7 99:99:99 03:58:43 0-73:18:
finish 01:27:49 | finish 01:38:30 | finish 01:51:22 | finish 02:04:15 | finish 02:18:50 | finish 03:58:43
452 452 / běžci 1410 Besskó Tamás Ortho Clinical Diagnostics 7 99:99:99 03:59:19 0-73:18:
finish 02:48:37 | finish 02:57:40 | finish 03:06:51 | finish 03:16:26 | finish 03:32:20 | finish 03:59:19
453 453 / běžci 1452 Pustějová Ivana 7 99:99:99 04:00:52 0-73:20:
finish 02:59:53 | finish 03:32:43 | finish 03:40:01 | finish 03:46:16 | finish 03:54:10 | finish 04:00:52
454 454 / běžci 161 Anna Frostová Pedagogická škola Litoměřice 6 99:99:99 57:26.7 0-76:16:
finish 00:15:37 | finish 00:23:48 | finish 00:32:29 | finish 00:49:30 | finish 00:57:26
455 455 / běžci 597 Chiriac Lukáš FOD Teplice 6 99:99:99 01:01:09 0-76:20:
finish 00:14:00 | finish 00:22:36 | finish 00:30:25 | finish 00:38:46 | finish 01:01:09
456 456 / běžci 580 Vavřina Michal Panalpina Czech 6 99:99:99 01:04:17 0-76:23:
finish 00:18:34 | finish 00:29:28 | finish 00:43:21 | finish 00:53:28 | finish 01:04:17
457 457 / běžci 84 Valenta Matěj ŠD Lobkovičák 6 99:99:99 01:06:11 0-76:25:
finish 00:27:16 | finish 00:37:43 | finish 00:48:20 | finish 00:56:52 | finish 01:06:11
458 458 / běžci 459 Kovařík Tomáš 6 99:99:99 01:07:05 0-76:26:
finish 00:18:43 | finish 00:29:07 | finish 00:39:32 | finish 00:52:09 | finish 01:07:05
459 459 / běžci 167 Žáček David Pedagogická škola Litoměřice 6 99:99:99 01:07:16 0-76:26:
finish 00:18:42 | finish 00:29:09 | finish 00:39:31 | finish 00:52:20 | finish 01:07:16
460 460 / běžci 29 Petáková Iva zoufalci 6 99:99:99 01:08:34 0-76:27:
finish 00:20:47 | finish 00:33:38 | finish 00:45:51 | finish 00:57:08 | finish 01:08:34
461 461 / běžci 30 Matějková Rozálie zoufalci 6 99:99:99 01:08:34 0-76:27:
finish 00:20:49 | finish 00:33:42 | finish 00:45:51 | finish 00:57:10 | finish 01:08:34
462 462 / běžci 460 Sladký Matěj zoufalci 6 99:99:99 01:08:34 0-76:27:
finish 00:20:48 | finish 00:33:43 | finish 00:45:48 | finish 00:57:10 | finish 01:08:34
463 463 / běžci 28 Tkadzyková Tereza gypernští zoufalci 6 99:99:99 01:08:37 0-76:27:
finish 00:20:50 | finish 00:33:44 | finish 00:45:51 | finish 00:57:10 | finish 01:08:37
464 464 / běžci 122 Vilímková Valery ŠD Lobkovičák 6 99:99:99 01:09:02 0-76:28:
finish 00:27:11 | finish 00:37:40 | finish 00:48:10 | finish 00:58:20 | finish 01:09:02
465 465 / běžci 108 Lodinová Jana ŠD Lobkovičák 6 99:99:99 01:09:06 0-76:28:
finish 00:27:12 | finish 00:37:42 | finish 00:48:12 | finish 00:58:23 | finish 01:09:06
466 466 / běžci 330 Mádlová Markéta ŠD Lobkovičák 6 99:99:99 01:09:07 0-76:28:
finish 00:27:14 | finish 00:37:41 | finish 00:48:16 | finish 00:58:23 | finish 01:09:07
467 467 / běžci 99 Jandák Matouš ŠD Lobkovičák 6 99:99:99 01:09:07 0-76:28:
finish 00:27:15 | finish 00:37:44 | finish 00:48:13 | finish 00:58:26 | finish 01:09:07
468 468 / běžci 311 Masopustová Ema ŠD Lobkovičák 6 99:99:99 01:09:41 0-76:29:
finish 00:27:23 | finish 00:38:22 | finish 00:48:20 | finish 00:58:22 | finish 01:09:41
469 469 / běžci 327 Solomon Rediet ŠD Lobkovičák 6 99:99:99 01:11:08 0-76:30:
finish 00:27:12 | finish 00:37:41 | finish 00:48:12 | finish 00:58:23 | finish 01:11:08
470 470 / běžci 120 Rudolf Jan ŠD Lobkovičák 6 99:99:99 01:12:10 0-76:31:
finish 00:27:16 | finish 00:37:43 | finish 00:48:21 | finish 00:59:33 | finish 01:12:09 | finish 01:12:10
471 471 / běžci 810 Dunajová Kamila 6 99:99:99 01:13:14 0-76:32:
finish 00:42:14 | finish 00:50:14 | finish 00:57:57 | finish 01:05:31 | finish 01:13:14
472 472 / běžci 432 Hromasová Veronika 6 99:99:99 01:15:09 0-76:34:
finish 00:20:33 | finish 00:33:31 | finish 00:46:45 | finish 00:59:44 | finish 01:15:09
473 473 / běžci 316 Bartoš Matěj ŠD Lobkovičák 6 99:99:99 01:15:55 0-76:35:
finish 00:32:16 | finish 00:42:35 | finish 00:53:41 | finish 01:04:20 | finish 01:15:55
474 474 / běžci 93 Měkyš Matyáš ŠD Lobkovičák 6 99:99:99 01:15:59 0-76:35:
finish 00:32:13 | finish 00:42:40 | finish 00:53:44 | finish 01:04:20 | finish 01:15:59
475 475 / běžci 104 Sál Matěj ŠD Lobkovičák 6 99:99:99 01:15:59 0-76:35:
finish 00:32:25 | finish 00:42:35 | finish 00:53:44 | finish 01:04:14 | finish 01:15:59
476 476 / běžci 297 Vejvoda Filip ŠD Lobkovičák 6 99:99:99 01:16:30 0-76:35:
finish 00:30:14 | finish 00:40:01 | finish 00:49:49 | finish 01:00:55 | finish 01:16:30
477 477 / běžci 100 Dušek Martin ŠD Lobkovičák 6 99:99:99 01:16:58 0-76:36:
finish 00:27:14 | finish 00:37:42 | finish 00:48:13 | finish 00:58:25 | finish 01:16:58
478 478 / běžci 930 Karpenko Irina MyQ 6 99:99:99 01:17:10 0-76:36:
finish 00:41:14 | finish 00:50:03 | finish 00:58:58 | finish 01:08:22 | finish 01:17:10
479 479 / běžci 124 Mádl Viktor ŠD Lobkovičák 6 99:99:99 01:18:33 0-76:37:
finish 00:32:02 | finish 00:41:50 | finish 00:53:00 | finish 01:04:44 | finish 01:18:33
480 480 / běžci 95 Langer Jiří ŠD Lobkovičák 6 99:99:99 01:21:14 0-76:40:
finish 00:28:52 | finish 00:37:40 | finish 00:48:04 | finish 01:03:53 | finish 01:21:14
481 481 / běžci 637 Pánková Pavla Pedagogická škola Litoměřice 6 99:99:99 01:27:51 0-76:47:
finish 00:24:59 | finish 00:37:51 | finish 00:51:22 | finish 01:05:49 | finish 01:27:51
482 482 / běžci 642 Racková Veronika Pedagogická škola Litoměřice 6 99:99:99 01:27:57 0-76:47:
finish 00:24:57 | finish 00:37:48 | finish 00:51:16 | finish 01:05:53 | finish 01:27:57
483 483 / běžci 840 Vočadlová Lucka 6 99:99:99 01:28:09 0-76:47:
finish 00:33:36 | finish 00:42:15 | finish 00:59:32 | finish 01:15:28 | finish 01:28:09
484 484 / běžci 845 Slezák Damián 6 99:99:99 01:28:59 0-76:48:
finish 00:33:43 | finish 00:42:55 | finish 01:02:56 | finish 01:15:30 | finish 01:28:59
485 485 / běžci 452 Kareš Marcus 6 99:99:99 01:35:58 0-76:55:
finish 00:28:22 | finish 00:51:01 | finish 01:00:37 | finish 01:21:27 | finish 01:35:58
486 486 / běžci 870 Dolejš Michal 6 99:99:99 01:41:01 0-75:00:
finish 00:41:22 | finish 00:52:27 | finish 01:01:16 | finish 01:18:00 | finish 01:41:01
487 487 / běžci 949 Müllerová Veronika CCC region Damane 6 99:99:99 01:42:16 0-75:01:
finish 00:43:39 | finish 00:58:12 | finish 01:11:42 | finish 01:26:40 | finish 01:42:15 | finish 01:42:16
488 488 / běžci 544 Barcalová Tereza Pedagogická škola Litoměřice 6 99:99:99 01:42:47 0-75:02:
finish 00:26:26 | finish 00:39:45 | finish 00:55:37 | finish 01:06:49 | finish 01:42:47
489 489 / běžci 545 Pípová Tereza Pedagogická škola Litoměřice 6 99:99:99 01:43:10 0-75:02:
finish 00:26:24 | finish 00:39:46 | finish 00:55:37 | finish 01:06:50 | finish 01:43:10
490 490 / běžci 547 Holubová Šárka Pedagogická škola Litoměřice 6 99:99:99 01:43:40 0-75:03:
finish 00:26:27 | finish 00:40:23 | finish 00:57:26 | finish 01:11:06 | finish 01:43:40
491 491 / běžci 548 Baková Sabina Pedagogická škola Litoměřice 6 99:99:99 01:43:40 0-75:03:
finish 00:26:25 | finish 00:40:23 | finish 00:57:26 | finish 01:11:05 | finish 01:43:40
492 492 / běžci 903 Stanová Kateřina 6 99:99:99 01:47:31 0-75:06:
finish 00:48:35 | finish 01:02:20 | finish 01:16:35 | finish 01:30:22 | finish 01:47:31
493 493 / běžci 919 Kunstát Jan Gepardi 6 99:99:99 01:48:31 0-75:07:
finish 00:49:17 | finish 01:03:25 | finish 01:15:42 | finish 01:37:52 | finish 01:48:31
494 494 / běžci 943 Spizzirri Katerina Ortho Clinical Diagnostics 6 99:99:99 01:48:53 0-75:08:
finish 00:43:54 | finish 01:00:33 | finish 01:15:16 | finish 01:30:43 | finish 01:48:52 | finish 01:48:53
495 495 / běžci 918 Milerová Renata CCC 6 99:99:99 01:48:54 0-75:08:
finish 00:49:16 | finish 01:03:25 | finish 01:15:41 | finish 01:37:51 | finish 01:48:54
496 496 / běžci 935 Beková Hana Ortho Clinical Diagnostics 6 99:99:99 01:48:55 0-75:08:
finish 00:43:56 | finish 01:00:32 | finish 01:15:14 | finish 01:30:42 | finish 01:48:55
497 497 / běžci 465 Hlavatý Jiří 6 99:99:99 01:49:30 0-75:08:
finish 00:32:05 | finish 00:48:59 | finish 01:06:49 | finish 01:27:22 | finish 01:49:30
498 498 / běžci 1018 Vyrt Michal Klokánek Hostivice 6 99:99:99 01:53:00 0-75:12:
finish 01:05:31 | finish 01:19:49 | finish 01:27:57 | finish 01:39:30 | finish 01:53:00
499 499 / běžci 1027 Vařeka Pavel 6 99:99:99 01:53:02 0-75:12:
finish 01:02:31 | finish 01:15:45 | finish 01:28:00 | finish 01:39:47 | finish 01:53:02
500 500 / běžci 591 Matulík Jaroslav FOD Teplice 6 99:99:99 01:53:02 0-75:12:
finish 00:13:35 | finish 00:21:39 | finish 00:34:18 | finish 01:36:18 | finish 01:53:02
501 501 / běžci 587 Schmiedl Jiří FOD Teplice 6 99:99:99 01:53:03 0-75:12:
finish 00:13:35 | finish 00:21:37 | finish 00:38:30 | finish 01:36:22 | finish 01:53:03
502 502 / běžci 1026 Hýžová Petra CCC Czech s.r.o. 6 99:99:99 01:53:16 0-75:12:
finish 01:02:40 | finish 01:15:49 | finish 01:28:02 | finish 01:39:51 | finish 01:53:15 | finish 01:53:16
503 503 / běžci 518 Pokorná Eliška Pedagogická škola Litoměřice 6 99:99:99 01:54:49 0-75:14:
finish 00:26:15 | finish 00:42:43 | finish 00:58:45 | finish 01:38:09 | finish 01:54:49
504 504 / běžci 618 Svobodová Marie Pedagogická škola Litoměřice 6 99:99:99 01:54:51 0-75:14:
finish 00:26:15 | finish 00:42:45 | finish 00:58:44 | finish 01:38:11 | finish 01:54:51
505 505 / běžci 863 Wetter Filip CCC 6 99:99:99 01:57:07 0-75:16:
finish 00:52:45 | finish 01:03:31 | finish 01:15:43 | finish 01:38:06 | finish 01:57:07
506 506 / běžci 969 Zozulák Adam ZŠ a MŠ Chelčického 6 99:99:99 01:59:57 0-75:19:
finish 01:11:23 | finish 01:21:14 | finish 01:34:10 | finish 01:46:10 | finish 01:59:57
507 507 / běžci 247 Šímová Romana žatečtí klokani 6 99:99:99 02:00:16 0-75:19:
finish 00:29:31 | finish 00:57:55 | finish 01:14:14 | finish 01:37:06 | finish 02:00:16
508 508 / běžci 231 Pončová Naďa žatečtí klokani 6 99:99:99 02:00:31 0-75:19:
finish 00:30:59 | finish 00:51:16 | finish 01:15:17 | finish 01:37:43 | finish 02:00:31
509 509 / běžci 205 Jámečná Ivana žatečtí klokani 6 99:99:99 02:00:38 0-75:19:
finish 00:36:49 | finish 00:42:07 | finish 00:59:39 | finish 01:37:42 | finish 02:00:38
510 510 / běžci 344 Kuciánová Eva ČSLH 6 99:99:99 02:02:48 0-75:22:
finish 01:25:27 | finish 01:40:00 | finish 01:47:17 | finish 01:55:00 | finish 02:02:48
511 511 / běžci 952 Ejem Daniel ZŠ a MŠ Chelčického 6 99:99:99 02:04:16 0-75:23:
finish 01:16:41 | finish 01:28:42 | finish 01:39:27 | finish 01:52:35 | finish 02:04:16
512 512 / běžci 976 Bálková Eliška ZŠ a MŠ Chelčického 6 99:99:99 02:04:43 0-75:24:
finish 01:14:26 | finish 01:26:36 | finish 01:40:52 | finish 01:54:38 | finish 02:04:43
513 513 / běžci 1092 Koktová Kateřina super mani 6 99:99:99 02:05:41 0-75:25:
finish 01:17:59 | finish 01:27:34 | finish 01:37:54 | finish 01:51:35 | finish 02:05:41
514 514 / běžci 519 Červená Eliška Pedagogická škola Litoměřice 6 99:99:99 02:06:40 0-75:26:
finish 00:28:31 | finish 00:44:00 | finish 00:57:37 | finish 01:12:09 | finish 02:06:40
515 515 / běžci 515 Brádka Michal Pedagogická škola Litoměřice 6 99:99:99 02:06:43 0-75:26:
finish 00:28:33 | finish 00:44:00 | finish 00:57:38 | finish 01:12:09 | finish 02:06:43
516 516 / běžci 514 Pitelová Veronika Pedagogická škola Litoměřice 6 99:99:99 02:06:43 0-75:26:
finish 00:28:32 | finish 00:44:05 | finish 00:57:45 | finish 01:12:13 | finish 02:06:43
517 517 / běžci 516 Matoušková Anna Pedagogická škola Litoměřice 6 99:99:99 02:06:47 0-75:26:
finish 00:28:33 | finish 00:44:04 | finish 00:57:41 | finish 01:12:13 | finish 02:06:47
518 518 / běžci 925 Beranová Kristýna CCC 6 99:99:99 02:08:24 0-75:27:
finish 01:14:29 | finish 01:26:36 | finish 01:40:49 | finish 01:54:43 | finish 02:08:24
519 519 / běžci 73 Štěpánka Furiková FOD Ústí nad Labem 6 99:99:99 02:11:12 0-75:30:
finish 00:27:03 | finish 00:42:37 | finish 01:24:03 | finish 01:44:49 | finish 02:11:12
520 520 / běžci 72 kudláčková nikol ústí nadl labem 6 99:99:99 02:11:14 0-75:30:
finish 00:26:53 | finish 00:42:38 | finish 01:24:00 | finish 01:42:10 | finish 02:11:14
521 521 / běžci 973 Pham Tony praha 6 99:99:99 02:13:54 0-75:33:
finish 01:14:39 | finish 01:27:28 | finish 01:41:40 | finish 01:56:46 | finish 02:13:54
522 522 / běžci 881 Koktová Michaela Supermani 6 99:99:99 02:15:00 0-75:34:
finish 01:20:58 | finish 01:28:16 | finish 01:35:46 | finish 01:42:32 | finish 02:15:00
523 523 / běžci 913 Bíbová Alžběta CCC region Damane 6 99:99:99 02:15:04 0-75:34:
finish 01:01:19 | finish 01:18:15 | finish 01:38:34 | finish 01:56:05 | finish 02:15:04
524 524 / běžci 914 Hofbauerová Tereza CCC region Damane 6 99:99:99 02:15:06 0-75:34:
finish 01:01:16 | finish 01:18:18 | finish 01:38:33 | finish 01:56:04 | finish 02:15:06
525 525 / běžci 987 Tomanová Andrea 6 99:99:99 02:18:44 0-75:38:
finish 01:14:22 | finish 01:26:25 | finish 01:44:24 | finish 01:58:33 | finish 02:18:44
526 526 / běžci 1209 Pompa Martin 6 99:99:99 02:19:56 0-75:39:
finish 01:42:34 | finish 01:53:49 | finish 02:00:30 | finish 02:11:37 | finish 02:19:56
527 527 / běžci 1174 Sedlačík Martin 6 99:99:99 02:19:56 0-75:39:
finish 01:42:35 | finish 01:53:48 | finish 02:00:29 | finish 02:11:35 | finish 02:19:56
528 528 / běžci 1150 Kousal Daniel Fk Meteor 6 99:99:99 02:28:44 0-75:48:
finish 01:30:19 | finish 01:56:24 | finish 02:03:16 | finish 02:11:19 | finish 02:28:44
529 529 / běžci 1151 Kousalová Anna 6 99:99:99 02:29:39 0-75:48:
finish 01:35:06 | finish 01:44:17 | finish 02:03:07 | finish 02:12:15 | finish 02:29:39
530 530 / běžci 1095 Skleničková Monika DPD 6 99:99:99 02:32:34 0-75:51:
finish 01:36:54 | finish 01:50:02 | finish 02:04:00 | finish 02:17:23 | finish 02:32:34
531 531 / běžci 1084 Bernardová Pavla DPD 6 99:99:99 02:32:37 0-75:51:
finish 01:36:55 | finish 01:50:05 | finish 02:04:03 | finish 02:17:25 | finish 02:32:37
532 532 / běžci 1156 Svobodová Pavlína Láskovka 6 99:99:99 02:33:37 0-75:52:
finish 01:42:10 | finish 01:58:42 | finish 02:09:19 | finish 02:24:34 | finish 02:33:37
533 533 / běžci 934 Hrdličková Anna Marie 6 99:99:99 02:37:54 0-75:57:
finish 00:43:04 | finish 00:54:27 | finish 01:19:06 | finish 02:25:44 | finish 02:37:54
534 534 / běžci 212 Pelc Daniel žatečtí klokani 6 99:99:99 02:41:06 0-74:00:
finish 00:29:29 | finish 00:57:47 | finish 01:14:12 | finish 01:37:09 | finish 02:41:06
535 535 / běžci 207 Koutný Samuel žatečtí klokani 6 99:99:99 02:41:12 0-74:00:
finish 00:32:28 | finish 00:51:14 | finish 01:37:38 | finish 01:58:33 | finish 02:41:12
536 536 / běžci 206 Ridajová Miroslava žatečtí klokani 6 99:99:99 02:41:14 0-74:00:
finish 00:32:25 | finish 00:51:04 | finish 01:37:34 | finish 01:58:28 | finish 02:41:14
537 537 / běžci 186 Ridajová Veronika žatečtí klokani 6 99:99:99 02:41:14 0-74:00:
finish 00:32:30 | finish 00:51:11 | finish 01:37:35 | finish 01:58:33 | finish 02:41:14
538 538 / běžci 229 Kovačiková Jindra žatečtí klokani 6 99:99:99 02:41:21 0-74:00:
finish 00:32:33 | finish 00:51:14 | finish 01:37:44 | finish 01:58:35 | finish 02:41:21
539 539 / běžci 932 Setikovská Eliška 6 99:99:99 02:41:35 0-74:00:
finish 00:43:04 | finish 00:55:49 | finish 01:19:06 | finish 02:26:51 | finish 02:41:35
540 540 / běžci 1296 Schmidtmager Jan Teplice 6 99:99:99 02:47:00 0-74:06:
finish 02:03:14 | finish 02:11:15 | finish 02:28:49 | finish 02:37:11 | finish 02:47:00
541 541 / běžci 1292 Vokoun Martin Praha 4 - Láskova 6 99:99:99 02:53:52 0-74:13:
finish 02:07:30 | finish 02:16:11 | finish 02:26:53 | finish 02:41:13 | finish 02:53:51 | finish 02:53:52
542 542 / běžci 1249 Matyásko Jan Optimal Energy 6 99:99:99 02:57:34 0-74:16:
finish 02:07:54 | finish 02:17:09 | finish 02:26:38 | finish 02:42:47 | finish 02:57:34
543 543 / běžci 1280 Sotolář Michal 6 99:99:99 02:57:35 0-74:16:
finish 02:02:19 | finish 02:16:06 | finish 02:26:15 | finish 02:42:49 | finish 02:57:35
544 544 / běžci 1290 Mužíček Radek Optimal Energy 6 99:99:99 02:58:28 0-74:17:
finish 02:02:14 | finish 02:16:05 | finish 02:26:08 | finish 02:42:41 | finish 02:58:28
545 545 / běžci 1281 Šindelář Jaroslav 6 99:99:99 02:58:28 0-74:17:
finish 02:02:18 | finish 02:16:29 | finish 02:26:13 | finish 02:42:45 | finish 02:58:28
546 546 / běžci 1248 Chlumecký David 6 99:99:99 02:59:25 0-74:18:
finish 02:11:37 | finish 02:20:32 | finish 02:30:48 | finish 02:39:07 | finish 02:59:25
547 547 / běžci 1028 Smetana Milan Praha 6 99:99:99 03:02:45 0-74:22:
finish 01:14:26 | finish 01:32:13 | finish 01:55:22 | finish 02:30:42 | finish 03:02:45
548 548 / běžci 1044 Trojánková Monika 6 99:99:99 03:03:49 0-74:23:
finish 01:17:46 | finish 01:35:58 | finish 01:55:14 | finish 02:45:52 | finish 03:03:49
549 549 / běžci 1046 Dufková Jitka 6 99:99:99 03:09:35 0-74:28:
finish 01:34:38 | finish 01:54:01 | finish 02:11:16 | finish 02:52:40 | finish 03:09:35
550 550 / běžci 492 Vančura Jakub FOD Teplice 6 99:99:99 03:12:54 0-74:32:
finish 00:39:44 | finish 00:53:31 | finish 01:08:49 | finish 01:22:05 | finish 03:12:54
551 551 / běžci 1258 Bednářová Lucie M2C 6 99:99:99 03:13:14 0-74:32:
finish 02:34:20 | finish 02:45:44 | finish 02:53:45 | finish 03:00:33 | finish 03:13:14
552 552 / běžci 1234 Větrovská Lucie 6 99:99:99 03:15:50 0-74:35:
finish 02:20:24 | finish 02:30:56 | finish 02:45:06 | finish 03:01:39 | finish 03:15:49 | finish 03:15:50
553 553 / běžci 136 Kellovský Tomáš Marina CREW 6 99:99:99 03:19:41 0-74:39:
finish 02:42:10 | finish 02:48:59 | finish 02:56:06 | finish 03:10:57 | finish 03:19:41
554 554 / běžci 56 Adámek Adam Thajský box a kickbox TKB TEPLICE, ZS 6 99:99:99 03:22:39 0-74:41:
finish 01:00:06 | finish 01:09:39 | finish 02:01:51 | finish 02:57:09 | finish 03:22:39
555 555 / běžci 1100 Dzurko Tomáš Klokánek Štěrboholy 6 99:99:99 03:23:25 0-74:42:
finish 01:35:09 | finish 02:05:51 | finish 02:31:20 | finish 03:02:15 | finish 03:23:25
556 556 / běžci 62 Fabár Radek Ústí nad labem 6 99:99:99 03:23:35 0-74:42:
finish 00:49:07 | finish 01:27:55 | finish 01:50:54 | finish 02:22:43 | finish 03:23:35
557 557 / běžci 64 Vránová Andrea FOD Ústí nad Labem 6 99:99:99 03:24:30 0-74:43:
finish 00:49:04 | finish 01:27:52 | finish 01:50:50 | finish 02:22:41 | finish 03:24:29 | finish 03:24:30
558 558 / běžci 1115 Možíšek Pavel Láskovka 6 99:99:99 03:26:51 0-74:46:
finish 01:55:22 | finish 02:32:35 | finish 02:52:50 | finish 03:09:43 | finish 03:26:51
559 559 / běžci 1355 Hypšman Lukáš PORR - Prague Marina 6 99:99:99 03:30:17 0-74:49:
finish 02:37:12 | finish 02:48:02 | finish 02:56:55 | finish 03:11:03 | finish 03:30:17
560 560 / běžci 1367 Zvěřinová Kristýna CCC 6 99:99:99 03:31:22 0-74:50:
finish 02:40:41 | finish 02:52:10 | finish 03:04:23 | finish 03:15:32 | finish 03:31:22
561 561 / běžci 1214 Cejnar Šimon 6 99:99:99 03:37:43 0-74:57:
finish 02:15:09 | finish 02:37:52 | finish 02:49:51 | finish 03:09:06 | finish 03:37:43
562 562 / běžci 1492 Belzová Darina Praha 9 6 99:99:99 03:41:26 0-73:00:
finish 02:57:06 | finish 03:04:33 | finish 03:12:14 | finish 03:20:05 | finish 03:41:26
563 563 / běžci 1426 Pressl Michal Hawai 6 99:99:99 03:42:06 0-73:01:
finish 02:53:19 | finish 03:02:57 | finish 03:17:58 | finish 03:27:46 | finish 03:42:06
564 564 / běžci 1442 Skřivanová Tereza Hawai 6 99:99:99 03:42:07 0-73:01:
finish 02:53:18 | finish 03:02:58 | finish 03:17:55 | finish 03:27:46 | finish 03:42:07
565 565 / běžci 1159 Kufa Tomáš Kufici 6 99:99:99 03:43:12 0-73:02:
finish 02:35:53 | finish 02:44:26 | finish 02:50:31 | finish 02:56:22 | finish 03:43:12
566 566 / běžci 1482 Sluková Petra MyQ 6 99:99:99 03:44:26 0-73:03:
finish 03:07:40 | finish 03:15:10 | finish 03:22:50 | finish 03:37:14 | finish 03:44:26
567 567 / běžci 1438 Košnářová Kristýna 6 99:99:99 03:46:50 0-73:06:
finish 03:01:22 | finish 03:11:18 | finish 03:22:25 | finish 03:33:15 | finish 03:46:50
568 568 / běžci 1439 Horár Miroslav 6 99:99:99 03:46:53 0-73:06:
finish 03:01:24 | finish 03:11:17 | finish 03:22:28 | finish 03:33:16 | finish 03:46:53
569 569 / běžci 135 Alhassan Hana WOOD 6 99:99:99 03:48:22 0-73:07:
finish 02:57:02 | finish 03:07:42 | finish 03:19:02 | finish 03:35:36 | finish 03:48:22
570 570 / běžci 1112 Frechová Klára Láskovka 6 99:99:99 03:50:05 0-73:09:
finish 01:46:58 | finish 02:21:31 | finish 02:51:05 | finish 03:09:23 | finish 03:50:05
571 571 / běžci 1118 Srostlíková Michaela 6 99:99:99 03:51:51 0-73:11:
finish 01:54:53 | finish 02:47:17 | finish 03:15:50 | finish 03:31:39 | finish 03:51:51
572 572 / běžci 1486 Novotný Petr elektrYkáři 6 99:99:99 03:55:20 0-73:14:
finish 03:28:15 | finish 03:35:19 | finish 03:42:22 | finish 03:49:06 | finish 03:55:20
573 573 / běžci 1447 Hejkalová Jana Spartak Hrdlořezy 6 99:99:99 03:55:23 0-73:14:
finish 03:04:02 | finish 03:14:53 | finish 03:36:02 | finish 03:43:38 | finish 03:55:23
574 574 / běžci 1479 Barbora Nováková 6 99:99:99 03:58:19 0-73:17:
finish 03:01:38 | finish 03:22:08 | finish 03:34:41 | finish 03:47:38 | finish 03:58:19
575 575 / běžci 1381 Šimek Roman Klokánek Štěrboholy 6 99:99:99 03:58:24 0-73:17:
finish 02:54:39 | finish 03:07:21 | finish 03:23:03 | finish 03:41:15 | finish 03:58:24
576 576 / běžci 1557 Pekara Tomas Marketa TOP09 6 99:99:99 03:58:36 0-73:17:
finish 03:32:29 | finish 03:40:44 | finish 03:46:18 | finish 03:52:17 | finish 03:58:36
577 577 / běžci 1119 Rejzkova Helena Klokánek Štěrboholy 6 99:99:99 03:59:16 0-73:18:
finish 02:05:24 | finish 02:32:50 | finish 03:05:30 | finish 03:26:45 | finish 03:59:16
578 578 / běžci 1134 Mynařík Matěj Klokánek Štěrboholy 6 99:99:99 03:59:21 0-73:18:
finish 02:05:50 | finish 02:31:24 | finish 03:02:13 | finish 03:23:30 | finish 03:59:21
579 579 / běžci 1101 Dzurkova Sara Klokánek Štěrboholy 6 99:99:99 03:59:22 0-73:18:
finish 02:05:47 | finish 02:31:18 | finish 03:02:03 | finish 03:23:28 | finish 03:59:22
580 580 / běžci 1133 Wagner Martin Klokánek Štěrboholy 6 99:99:99 03:59:24 0-73:18:
finish 02:05:26 | finish 02:32:47 | finish 03:05:27 | finish 03:26:41 | finish 03:59:24
581 581 / běžci 1378 Kyndl David 6 99:99:99 03:59:31 0-73:18:
finish 02:43:01 | finish 03:01:36 | finish 03:22:57 | finish 03:41:32 | finish 03:59:31
582 582 / běžci 1539 Konečný Jiří 6 99:99:99 04:00:14 0-73:19:
finish 03:07:48 | finish 03:22:00 | finish 03:35:44 | finish 03:48:01 | finish 04:00:14
583 583 / běžci 1494 Konečná Ella 6 99:99:99 04:00:14 0-73:19:
finish 03:07:49 | finish 03:24:18 | finish 03:38:46 | finish 03:48:00 | finish 04:00:14
584 584 / běžci 1116 Melichar Matouš 6 99:99:99 04:00:47 0-73:20:
finish 01:55:17 | finish 02:52:48 | finish 03:09:40 | finish 03:47:11 | finish 04:00:47
585 585 / běžci 1145 Ziklová Tereza Láskovka 6 99:99:99 04:00:47 0-73:20:
finish 01:59:24 | finish 02:36:09 | finish 02:52:50 | finish 03:47:16 | finish 04:00:47
586 586 / běžci 1459 Kropta Matěj 6 99:99:99 04:00:50 0-73:20:
finish 03:22:04 | finish 03:36:43 | finish 03:45:52 | finish 03:54:11 | finish 04:00:50
587 587 / běžci 583 Kindl Vilém FOD Teplice 5 99:99:99 38:51.01 0-77:58:
finish 00:14:05 | finish 00:22:41 | finish 00:30:30 | finish 00:38:51
588 588 / běžci 374 Šitavanc Adam Queens Running Team 5 99:99:99 40:37.1 0-77:59:
finish 00:17:09 | finish 00:24:45 | finish 00:32:40 | finish 00:40:37
589 589 / běžci 328 Mrozková Jana Šitavancová 5 99:99:99 40:37.8 0-77:59:
finish 00:17:07 | finish 00:24:43 | finish 00:32:41 | finish 00:40:37
590 590 / běžci 220 Dudová Sára Pedagogická škola Litoměřice 5 99:99:99 55:04.9 0-76:14:
finish 00:20:55 | finish 00:32:29 | finish 00:44:05 | finish 00:55:04
591 591 / běžci 395 Košanová Kateřina Košani 5 99:99:99 56:43.8 0-76:16:
finish 00:21:36 | finish 00:34:23 | finish 00:45:21 | finish 00:56:43
592 592 / běžci 123 Chramcová Saša ŠD Lobkovičák 5 99:99:99 58:23.3 0-76:17:
finish 00:27:12 | finish 00:37:39 | finish 00:48:10 | finish 00:58:23
593 593 / běžci 301 Košan Ondřej Košani 5 99:99:99 59:04.64 0-76:18:
finish 00:18:07 | finish 00:32:50 | finish 00:45:27 | finish 00:59:04
594 594 / běžci 384 Šimon Vakoč ŠD Lobkovičák 5 99:99:99 01:00:46 0-76:20:
finish 00:27:57 | finish 00:39:02 | finish 00:49:00 | finish 01:00:46
595 595 / běžci 109 Bojko Artemy ŠD Lobkovičák 5 99:99:99 01:00:49 0-76:20:
finish 00:27:18 | finish 00:36:06 | finish 00:48:21 | finish 01:00:48 | finish 01:00:49
596 596 / běžci 308 Hezina Dominik ŠD Lobkovičák 5 99:99:99 01:03:05 0-76:22:
finish 00:28:53 | finish 00:39:05 | finish 00:49:36 | finish 01:03:05
597 597 / běžci 426 Pšeničková Kamila Queens Running Team 5 99:99:99 01:03:20 0-76:22:
finish 00:16:55 | finish 00:27:25 | finish 00:41:41 | finish 01:03:19 | finish 01:03:20
598 598 / běžci 523 Kuklíková Barbora Pedagogická škola Litoměřice 5 99:99:99 01:07:11 0-76:26:
finish 00:25:56 | finish 00:39:25 | finish 00:52:19 | finish 01:07:11
599 599 / běžci 527 Steinová Sára Pedagogická škola Litoměřice 5 99:99:99 01:07:13 0-76:26:
finish 00:25:57 | finish 00:39:27 | finish 00:52:19 | finish 01:07:13
600 600 / běžci 41 Škudrnová Sabina Základní a mateřská škola, Praha 3 5 99:99:99 01:07:19 0-76:26:
finish 00:29:27 | finish 00:42:19 | finish 00:53:46 | finish 01:07:19
601 601 / běžci 118 Pošvicová Anna ŠD Lobkovičák 5 99:99:99 01:07:21 0-76:26:
finish 00:27:13 | finish 00:38:24 | finish 00:53:53 | finish 01:07:21
602 602 / běžci 931 Obselková Michaela FreshKruháč 5 99:99:99 01:08:07 0-76:27:
finish 00:41:37 | finish 00:49:33 | finish 00:59:00 | finish 01:08:07
603 603 / běžci 82 Válková Ida ŠD Lobkovičák 5 99:99:99 01:08:48 0-76:28:
finish 00:29:54 | finish 00:43:12 | finish 00:55:26 | finish 01:08:48
604 604 / běžci 106 Ploskina Alžběta ŠD Lobkovičák 5 99:99:99 01:09:04 0-76:28:
finish 00:32:23 | finish 00:43:34 | finish 00:56:10 | finish 01:09:04
605 605 / běžci 629 Kurcová Adéla Pedagogická škola Litoměřice 5 99:99:99 01:09:28 0-76:28:
finish 00:26:09 | finish 00:39:53 | finish 00:54:21 | finish 01:09:28
606 606 / běžci 641 Pilneyová Miroslava Pedagogická škola Litoměřice 5 99:99:99 01:09:29 0-76:28:
finish 00:26:11 | finish 00:40:03 | finish 00:54:23 | finish 01:09:29
607 607 / běžci 640 Najmanová Lucie Pedagogická škola Litoměřice 5 99:99:99 01:09:33 0-76:28:
finish 00:26:10 | finish 00:40:01 | finish 00:54:21 | finish 01:09:33
608 608 / běžci 307 Hřebík Jan ŠD Lobkovičák 5 99:99:99 01:09:36 0-76:28:
finish 00:33:53 | finish 00:45:59 | finish 00:57:33 | finish 01:09:36
609 609 / běžci 525 Ozohová Kateřina Litoměřice 5 99:99:99 01:09:51 0-76:29:
finish 00:27:33 | finish 00:41:04 | finish 00:53:37 | finish 01:09:51
610 610 / běžci 103 Tomešová Eliška ŠD Lobkovičák 5 99:99:99 01:10:04 0-76:29:
finish 00:32:24 | finish 00:43:30 | finish 00:56:11 | finish 01:10:04
611 611 / běžci 34 Koukal Richard Základní a mateřská škola, Praha 3 5 99:99:99 01:10:06 0-76:29:
finish 00:31:25 | finish 00:42:36 | finish 00:55:53 | finish 01:10:06
612 612 / běžci 114 Huljaková Míša ŠD Lobkovičák 5 99:99:99 01:11:07 0-76:30:
finish 00:27:34 | finish 00:38:24 | finish 00:56:08 | finish 01:11:07
613 613 / běžci 119 Rieger Aleš ŠD Lobkovičák 5 99:99:99 01:11:12 0-76:30:
finish 00:28:29 | finish 00:41:31 | finish 00:56:12 | finish 01:11:12
614 614 / běžci 32 Hubínek Kimi Základní a mateřská škola, Praha 3 5 99:99:99 01:11:13 0-76:30:
finish 00:28:40 | finish 00:41:33 | finish 00:56:34 | finish 01:11:13
615 615 / běžci 272 Domašínský Matyáš ŠD Lobkovičák 5 99:99:99 01:11:14 0-76:30:
finish 00:28:41 | finish 00:41:32 | finish 00:56:38 | finish 01:11:14
616 616 / běžci 488 Mráz Matěj FOD Teplice 5 99:99:99 01:11:44 0-76:31:
finish 00:26:25 | finish 00:34:27 | finish 00:43:56 | finish 01:11:44
617 617 / běžci 298 Beránek Theodor ŠD Lobkovičák 5 99:99:99 01:12:24 0-76:31:
finish 00:32:01 | finish 00:48:48 | finish 00:58:15 | finish 01:12:24
618 618 / běžci 110 Drašnarová Lucie ŠD Lobkovičák 5 99:99:99 01:14:32 0-76:33:
finish 00:29:40 | finish 00:43:59 | finish 00:58:20 | finish 01:14:32
619 619 / běžci 666 Kožušníková Natálie ŠD Lobkovičák 5 99:99:99 01:14:34 0-76:33:
finish 00:27:31 | finish 00:45:05 | finish 00:59:12 | finish 01:14:34
620 620 / běžci 660 Suchánová Barbora 5 99:99:99 01:15:10 0-76:34:
finish 00:33:31 | finish 00:46:43 | finish 00:59:44 | finish 01:15:10
621 621 / běžci 315 Godlach Martin ŠD Lobkovičák 5 99:99:99 01:16:00 0-76:35:
finish 00:38:20 | finish 00:52:38 | finish 01:04:11 | finish 01:16:00
622 622 / běžci 165 Jabloňská Tereza Pedagogická škola Litoměřice 5 99:99:99 01:16:02 0-76:35:
finish 00:27:39 | finish 00:41:26 | finish 00:57:39 | finish 01:16:02
623 623 / běžci 162 Lojková Tereza Pedagogická škola Litoměřice 5 99:99:99 01:16:03 0-76:35:
finish 00:27:35 | finish 00:41:27 | finish 00:57:42 | finish 01:16:03
624 624 / běžci 101 Cepl Josef ŠD Lobkovičák 5 99:99:99 01:16:21 0-76:35:
finish 00:30:05 | finish 00:42:31 | finish 01:01:56 | finish 01:16:21
625 625 / běžci 310 Novotný Jakub Trutnov 5 99:99:99 01:16:56 0-76:36:
finish 00:29:20 | finish 00:42:32 | finish 01:01:55 | finish 01:16:56
626 626 / běžci 421 Otta Kryštof ŠD Lobkovičák 5 99:99:99 01:16:57 0-76:36:
finish 00:27:30 | finish 00:38:15 | finish 01:01:56 | finish 01:16:57
627 627 / běžci 86 Drmlová Helena Klokani Brno 5 99:99:99 01:17:38 0-76:36:
finish 00:25:51 | finish 00:39:18 | finish 01:01:31 | finish 01:17:38
628 628 / běžci 87 Drmlová Adéla Klokánek Brno 5 99:99:99 01:17:40 0-76:37:
finish 00:25:50 | finish 00:39:19 | finish 01:01:35 | finish 01:17:40
629 629 / běžci 85 Drmla Marcel Klokanek Brno 5 99:99:99 01:17:41 0-76:37:
finish 00:25:49 | finish 00:39:18 | finish 01:01:35 | finish 01:17:41
630 630 / běžci 411 Hradecká Vladimír 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10 5 99:99:99 01:17:55 0-76:37:
finish 00:30:03 | finish 00:44:01 | finish 00:58:09 | finish 01:17:55
631 631 / běžci 27 FIšer Jakub lednáčci 5 99:99:99 01:18:11 0-76:37:
finish 00:29:21 | finish 00:43:55 | finish 00:58:18 | finish 01:18:11
632 632 / běžci 309 Trnková Ema ŠD Lobkovičák 5 99:99:99 01:18:25 0-76:37:
finish 00:30:50 | finish 00:45:03 | finish 01:00:21 | finish 01:18:25
633 633 / běžci 92 Podloucký Jan ŠD Lobkovičák 5 99:99:99 01:19:10 0-76:38:
finish 00:31:56 | finish 00:42:14 | finish 01:03:50 | finish 01:19:10
634 634 / běžci 117 Petříček Matěj ŠD Lobkovičák 5 99:99:99 01:19:10 0-76:38:
finish 00:33:04 | finish 00:48:34 | finish 01:03:59 | finish 01:19:10
635 635 / běžci 326 Vejr Matyáš ŠD Lobkovičák 5 99:99:99 01:19:11 0-76:38:
finish 00:33:04 | finish 00:48:35 | finish 01:04:02 | finish 01:19:11
636 636 / běžci 26 Burešová Jana lednáčci 5 99:99:99 01:19:29 0-76:38:
finish 00:29:25 | finish 00:44:08 | finish 00:59:06 | finish 01:19:29
637 637 / běžci 269 Dolfi Lucie lednáčci 5 99:99:99 01:19:33 0-76:38:
finish 00:29:26 | finish 00:44:09 | finish 00:59:06 | finish 01:19:33
638 638 / běžci 91 Pokorný Tomáš ŠD Lobkovičák 5 99:99:99 01:19:40 0-76:39:
finish 00:37:41 | finish 00:53:46 | finish 01:04:37 | finish 01:19:40
639 639 / běžci 94 Masopustová Aneta ŠD Lobkovičák 5 99:99:99 01:20:18 0-76:39:
finish 00:32:53 | finish 00:42:23 | finish 01:03:48 | finish 01:20:18
640 640 / běžci 97 Handšuhová Tereza ŠD Lobkovičák 5 99:99:99 01:20:19 0-76:39:
finish 00:32:53 | finish 00:42:25 | finish 01:04:38 | finish 01:20:19
641 641 / běžci 35 Houdek Ondřej HO.Vsetín 5 99:99:99 01:21:03 0-76:40:
finish 00:30:15 | finish 00:43:11 | finish 01:00:11 | finish 01:21:03
642 642 / běžci 491 Prokopová Lucie FOD Teplice 5 99:99:99 01:22:14 0-76:41:
finish 00:39:46 | finish 00:53:37 | finish 01:08:51 | finish 01:22:14
643 643 / běžci 503 Vančura Jiří FOD Teplice 5 99:99:99 01:22:15 0-76:41:
finish 00:39:47 | finish 00:53:34 | finish 01:08:49 | finish 01:22:15
644 644 / běžci 504 Vančura Michal FOD Teplice 5 99:99:99 01:22:19 0-76:41:
finish 00:39:45 | finish 00:53:34 | finish 01:08:48 | finish 01:22:19
645 645 / běžci 33 Trejtnar Jurda ŠD Lobkovičák 5 99:99:99 01:23:21 0-76:42:
finish 00:30:33 | finish 00:48:08 | finish 01:00:25 | finish 01:23:21
646 646 / běžci 276 Kaiferová Tereza ŠD Lobkovičák 5 99:99:99 01:23:29 0-76:42:
finish 00:32:34 | finish 00:48:05 | finish 01:00:25 | finish 01:23:29
647 647 / běžci 79 Kolbe Luisa ŠD Lobkovičák 5 99:99:99 01:23:33 0-76:42:
finish 00:34:01 | finish 00:47:29 | finish 01:01:41 | finish 01:23:33
648 648 / běžci 107 Macháčková Dominika 5 99:99:99 01:26:00 0-76:45:
finish 00:38:15 | finish 00:52:40 | finish 01:08:22 | finish 01:26:00
649 649 / běžci 295 Piccolo Sebastien ŠD Lobkovičák 5 99:99:99 01:26:05 0-76:45:
finish 00:34:20 | finish 00:50:52 | finish 01:08:23 | finish 01:26:05
650 650 / běžci 631 Nykielová Barbora Pedagogická škola Litoměřice 5 99:99:99 01:27:33 0-76:46:
finish 00:28:21 | finish 00:42:44 | finish 00:57:18 | finish 01:27:33
651 651 / běžci 645 Kolářová Šárka Pedagogická škola Litoměřice 5 99:99:99 01:27:34 0-76:46:
finish 00:28:21 | finish 00:42:44 | finish 00:57:16 | finish 01:27:34
652 652 / běžci 623 Kačírková Jaroslava Pedagogická škola Litoměřice 5 99:99:99 01:27:37 0-76:46:
finish 00:28:23 | finish 00:42:48 | finish 00:57:15 | finish 01:27:37
653 653 / běžci 638 Fejerová Hana Pedagogická škola Litoměřice 5 99:99:99 01:27:38 0-76:46:
finish 00:28:23 | finish 00:42:45 | finish 00:57:18 | finish 01:27:38
654 654 / běžci 839 Slezáková Sára 5 99:99:99 01:28:10 0-76:47:
finish 00:43:09 | finish 00:59:32 | finish 01:18:56 | finish 01:28:10
655 655 / běžci 900 Knob Pavel 5 99:99:99 01:31:39 0-76:50:
finish 00:45:10 | finish 00:58:22 | finish 01:07:11 | finish 01:31:39
656 656 / běžci 746 Kotrbáčková Monika 5 99:99:99 01:34:48 0-76:54:
finish 01:03:55 | finish 01:15:14 | finish 01:26:15 | finish 01:34:48
657 657 / běžci 399 Hořínková Anna 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10 5 99:99:99 01:34:54 0-76:54:
finish 00:44:43 | finish 00:59:16 | finish 01:20:07 | finish 01:34:54
658 658 / běžci 391 Kolářová Adéla 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10 5 99:99:99 01:34:54 0-76:54:
finish 00:45:36 | finish 00:59:15 | finish 01:20:06 | finish 01:34:54
659 659 / běžci 453 Petrášek Vít 5 99:99:99 01:36:14 0-76:55:
finish 00:19:21 | finish 00:39:17 | finish 00:51:24 | finish 01:36:14
660 660 / běžci 406 Nohalová Klára 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10 5 99:99:99 01:36:39 0-76:55:
finish 00:36:25 | finish 00:57:12 | finish 01:20:27 | finish 01:36:39
661 661 / běžci 663 Hakl Michal 5 99:99:99 01:36:39 0-76:55:
finish 00:36:24 | finish 00:57:08 | finish 01:20:26 | finish 01:36:39
662 662 / běžci 302 Flegrová Andrea Fitness for JOY 5 99:99:99 01:41:04 0-75:00:
finish 00:48:53 | finish 01:00:05 | finish 01:17:58 | finish 01:41:04
663 663 / běžci 924 Bursová Jana CCC region Damane 5 99:99:99 01:42:15 0-75:01:
finish 00:43:40 | finish 00:58:10 | finish 01:26:41 | finish 01:42:15
664 664 / běžci 66 Balogová Romana FOD Ústí nad Labem 5 99:99:99 01:42:25 0-75:01:
finish 00:19:13 | finish 00:30:56 | finish 00:46:14 | finish 01:42:24 | finish 01:42:25
665 665 / běžci 938 POLÍVKOVÁ MARKÉTA ŽEROTÍNKA 5 99:99:99 01:43:56 0-75:03:
finish 00:51:59 | finish 01:11:40 | finish 01:28:55 | finish 01:43:56
666 666 / běžci 945 Drdlová Vendula CCC region Damane 5 99:99:99 01:44:35 0-75:03:
finish 00:43:18 | finish 00:58:05 | finish 01:13:16 | finish 01:44:35
667 667 / běžci 947 Krajíčková Vlasta CCC region Damane 5 99:99:99 01:44:38 0-75:03:
finish 00:46:45 | finish 00:58:03 | finish 01:13:03 | finish 01:44:38
668 668 / běžci 2027 Černoch Michal Ortho Clinical Diagnostics 5 99:99:99 01:46:25 0-75:05:
finish 01:09:08 | finish 01:21:52 | finish 01:33:54 | finish 01:46:25
669 669 / běžci 2026 Černoch Daniel Ortho Clinical Diagnostics 5 99:99:99 01:46:33 0-75:05:
finish 01:09:14 | finish 01:21:55 | finish 01:33:56 | finish 01:46:33
670 670 / běžci 871 Foist Tomáš ZŠ a MŠ Chelčického 5 99:99:99 01:46:46 0-75:06:
finish 00:55:35 | finish 01:10:12 | finish 01:35:19 | finish 01:46:46
671 671 / běžci 90 Marková Lucie Mladé Buky 5 99:99:99 01:47:20 0-75:06:
finish 00:29:37 | finish 00:47:45 | finish 01:11:57 | finish 01:47:20
672 672 / běžci 89 Vintiloaia Alexandr Constantin 5 99:99:99 01:47:25 0-75:06:
finish 00:29:42 | finish 00:47:47 | finish 01:12:00 | finish 01:47:25
673 673 / běžci 946 BULALA VALERIU ŽEROTÍNKA 5 99:99:99 01:50:12 0-75:09:
finish 00:49:38 | finish 00:58:58 | finish 01:09:33 | finish 01:50:12
674 674 / běžci 909 Bifuková Helena 5 99:99:99 01:50:37 0-75:09:
finish 00:57:22 | finish 01:11:45 | finish 01:37:48 | finish 01:50:37
675 675 / běžci 908 Šindelářová Miroslava 5 99:99:99 01:50:38 0-75:09:
finish 00:57:23 | finish 01:11:47 | finish 01:37:51 | finish 01:50:38
676 676 / běžci 494 Bílá Maruška ústí nad labem 5 99:99:99 01:50:42 0-75:10:
finish 00:34:28 | finish 01:11:37 | finish 01:30:37 | finish 01:50:42
677 677 / běžci 496 Křiváková Kristýna Ústí nad labem 5 99:99:99 01:50:45 0-75:10:
finish 00:37:17 | finish 01:11:35 | finish 01:30:42 | finish 01:50:45
678 678 / běžci 1006 Kudláčková Irena Pedagogická škola Litoměřice 5 99:99:99 01:53:19 0-75:12:
finish 00:52:22 | finish 01:00:30 | finish 01:41:52 | finish 01:53:19
679 679 / běžci 1019 Vyrt Karel Klokánek Hostivice 5 99:99:99 01:53:29 0-75:12:
finish 01:05:31 | finish 01:28:33 | finish 01:45:43 | finish 01:53:29
680 680 / běžci 707 Růžičková Lucie CCC 5 99:99:99 01:57:04 0-75:16:
finish 00:58:08 | finish 01:13:05 | finish 01:38:01 | finish 01:57:04
681 681 / běžci 864 Fiurášková Anna CCC 5 99:99:99 01:57:06 0-75:16:
finish 00:58:04 | finish 01:13:19 | finish 01:38:01 | finish 01:57:06
682 682 / běžci 257 Vaňková Dominika praha štěrboholy 5 99:99:99 01:57:16 0-75:16:
finish 00:34:05 | finish 00:49:12 | finish 01:42:04 | finish 01:57:16
683 683 / běžci 11 Benešová Vernika praha štěrboholy 5 99:99:99 01:57:19 0-75:16:
finish 00:34:05 | finish 00:49:14 | finish 01:42:05 | finish 01:57:19
684 684 / běžci 967 Drábová Kristýna ZŠ a MŠ Chelčického 5 99:99:99 01:57:29 0-75:16:
finish 01:14:32 | finish 01:28:57 | finish 01:43:23 | finish 01:57:29
685 685 / běžci 962 Kratochvílová Tereza ZŠ a MŠ Chelčického 5 99:99:99 01:57:36 0-75:16:
finish 01:11:52 | finish 01:26:14 | finish 01:39:59 | finish 01:57:36
686 686 / běžci 811 Müller Michal 5 99:99:99 01:58:26 0-75:17:
finish 01:20:25 | finish 01:34:48 | finish 01:46:17 | finish 01:58:26
687 687 / běžci 1053 Provod Matias ZŠ a MŠ Chelčického 5 99:99:99 02:00:01 0-75:19:
finish 01:17:23 | finish 01:26:59 | finish 01:41:40 | finish 02:00:01
688 688 / běžci 249 Husar Dezidér žatečtí klokani 5 99:99:99 02:00:27 0-75:19:
finish 00:23:29 | finish 00:48:55 | finish 01:37:40 | finish 02:00:27
689 689 / běžci 974 Heltová Tereza praha 5 99:99:99 02:01:11 0-75:20:
finish 01:13:35 | finish 01:23:06 | finish 01:38:08 | finish 02:01:11
690 690 / běžci 975 Bálková Kristýna ZŠ a MŠ Chelčického 5 99:99:99 02:01:12 0-75:20:
finish 01:13:29 | finish 01:23:08 | finish 01:38:10 | finish 02:01:11 | finish 02:01:12
691 691 / běžci 644 Jindrová Marie Pedagogická škola Litoměřice 5 99:99:99 02:01:40 0-75:21:
finish 00:23:53 | finish 00:35:37 | finish 00:52:03 | finish 02:01:40
692 692 / běžci 625 Darvašová Jaroslava Pedagogická škola Litoměřice 5 99:99:99 02:01:55 0-75:21:
finish 00:23:52 | finish 00:35:39 | finish 00:52:04 | finish 02:01:55
693 693 / běžci 977 Salem Mathias praha 5 99:99:99 02:02:12 0-75:21:
finish 01:13:07 | finish 01:30:11 | finish 01:48:11 | finish 02:02:12
694 694 / běžci 39 Paska Lukáš Pasčata 5 99:99:99 02:04:46 0-75:24:
finish 00:48:19 | finish 00:57:48 | finish 01:16:47 | finish 02:04:46
695 695 / běžci 1034 Češpivová Renata Ness Czech 5 99:99:99 02:05:11 0-75:24:
finish 01:22:59 | finish 01:38:43 | finish 01:51:07 | finish 02:05:11
696 696 / běžci 1036 Hrachovcová Anna Ness Czech 5 99:99:99 02:05:16 0-75:24:
finish 01:22:56 | finish 01:38:40 | finish 01:51:06 | finish 02:05:16
697 697 / běžci 989 Hana Jeníková 5 99:99:99 02:07:39 0-75:26:
finish 01:14:27 | finish 01:31:06 | finish 01:48:54 | finish 02:07:39
698 698 / běžci 1040 Brodská Hana Ness Czech 5 99:99:99 02:08:40 0-75:28:
finish 01:22:41 | finish 01:37:19 | finish 01:52:42 | finish 02:08:40
699 699 / běžci 1056 Rýdl Pavel ZŠ a MŠ Chelčického 5 99:99:99 02:09:05 0-75:28:
finish 01:25:20 | finish 01:40:47 | finish 01:56:04 | finish 02:09:05
700 700 / běžci 723 Pedret Daniela Grévin 5 99:99:99 02:09:22 0-75:28:
finish 01:16:35 | finish 01:24:35 | finish 01:48:02 | finish 02:09:22
701 701 / běžci 495 Bílá Klára Ústí nad labem 5 99:99:99 02:09:24 0-75:28:
finish 00:47:06 | finish 01:03:55 | finish 01:47:10 | finish 02:09:24
702 702 / běžci 245 Malečková Gábina Klokánek Láskova 5 99:99:99 02:11:19 0-75:30:
finish 01:26:06 | finish 01:40:58 | finish 01:56:09 | finish 02:11:19
703 703 / běžci 842 Slezáková Lýdie 5 99:99:99 02:11:20 0-75:30:
finish 01:02:55 | finish 01:18:55 | finish 01:28:15 | finish 02:11:20
704 704 / běžci 1033 Palusková Regina Klokánek Dolní Benešov 5 99:99:99 02:11:28 0-75:30:
finish 01:20:18 | finish 01:43:39 | finish 01:57:10 | finish 02:11:28
705 705 / běžci 1069 Ploczeková Sára 5 99:99:99 02:11:45 0-75:31:
finish 01:27:45 | finish 01:45:04 | finish 01:58:27 | finish 02:11:45
706 706 / běžci 1068 Franklová Alžběta 5 99:99:99 02:11:51 0-75:31:
finish 01:27:47 | finish 01:45:07 | finish 01:58:27 | finish 02:11:51
707 707 / běžci 1070 Drlíková Jolana 5 99:99:99 02:11:52 0-75:31:
finish 01:27:48 | finish 01:45:06 | finish 01:58:32 | finish 02:11:52
708 708 / běžci 966 Raška David ZŠ a MŠ Chelčického 5 99:99:99 02:12:47 0-75:32:
finish 01:22:35 | finish 01:36:37 | finish 01:56:42 | finish 02:12:47
709 709 / běžci 972 Petr Alexandr ZŠ a MŠ Chelčického 5 99:99:99 02:13:48 0-75:33:
finish 01:27:31 | finish 01:41:40 | finish 01:56:43 | finish 02:13:48
710 710 / běžci 2025 Černochová Denisa Ortho Clinical Diagnostics 5 99:99:99 02:16:05 0-75:35:
finish 01:09:33 | finish 01:26:45 | finish 01:43:23 | finish 02:16:05
711 711 / běžci 238 Procházková Miloslava Klokánek Láskova 5 99:99:99 02:26:58 0-75:46:
finish 01:40:57 | finish 01:56:08 | finish 02:11:14 | finish 02:26:58
712 712 / běžci 621 Krutská Markéta Klokánek Láskova 5 99:99:99 02:27:00 0-75:46:
finish 01:41:00 | finish 01:56:11 | finish 02:11:19 | finish 02:27:00
713 713 / běžci 1157 Svobodová Lucie Praha 5 99:99:99 02:27:39 0-75:46:
finish 01:42:13 | finish 01:58:42 | finish 02:09:21 | finish 02:27:39
714 714 / běžci 1210 Semerád Jan 5 99:99:99 02:28:07 0-75:47:
finish 01:50:34 | finish 02:01:39 | finish 02:13:44 | finish 02:28:07
715 715 / běžci 799 Šindlerová Kristina Klokánek Štěrboholy 5 99:99:99 02:32:10 0-75:51:
finish 01:24:20 | finish 01:41:58 | finish 02:08:40 | finish 02:32:10
716 716 / běžci 98 Čížek Sebasian ŠD Lobkovičák 5 99:99:99 02:32:22 0-75:51:
finish 00:42:15 | finish 01:04:37 | finish 01:19:39 | finish 02:32:22
717 717 / běžci 1032 Šindlerová Radka Klokánek Štěrboholy 5 99:99:99 02:32:26 0-75:51:
finish 01:24:18 | finish 01:41:58 | finish 02:08:34 | finish 02:32:26
718 718 / běžci 1169 Bernard Michal 5 99:99:99 02:32:38 0-75:51:
finish 01:50:05 | finish 02:04:04 | finish 02:17:26 | finish 02:32:38
719 719 / běžci 1111 Drexler Tomáš 5 99:99:99 02:33:49 0-75:53:
finish 01:38:49 | finish 01:53:59 | finish 02:14:19 | finish 02:33:49
720 720 / běžci 858 Krupičková Irena CCC region Damane 5 99:99:99 02:35:03 0-75:54:
finish 00:57:18 | finish 01:27:46 | finish 01:45:24 | finish 02:35:03
721 721 / běžci 1250 Pechlát Adam 2KKZ 5 99:99:99 02:36:42 0-75:56:
finish 02:02:39 | finish 02:11:41 | finish 02:23:25 | finish 02:36:42
722 722 / běžci 1054 Tučná Michaela ZŠ a MŠ Chelčického 5 99:99:99 02:40:12 0-75:59:
finish 01:22:37 | finish 01:36:35 | finish 01:57:51 | finish 02:40:12
723 723 / běžci 1064 Baláž Tadeáš BARYK STUDIO 5 99:99:99 02:43:39 0-74:02:
finish 01:57:35 | finish 02:10:38 | finish 02:24:09 | finish 02:43:39
724 724 / běžci 886 Lukavec Ondřej Baryk studio 5 99:99:99 02:43:40 0-74:03:
finish 01:57:34 | finish 02:10:38 | finish 02:24:24 | finish 02:43:40
725 725 / běžci 887 Zeman Jiří Barzk 5 99:99:99 02:43:41 0-74:03:
finish 01:57:35 | finish 02:10:28 | finish 02:24:20 | finish 02:43:41
726 726 / běžci 1065 Vaníček Martin BARYK STUDIO 5 99:99:99 02:43:42 0-74:03:
finish 01:57:32 | finish 02:10:28 | finish 02:24:24 | finish 02:43:42
727 727 / běžci 803 Štolbová Michaela Praha 10 - Štěrboholy 5 99:99:99 02:45:51 0-74:05:
finish 02:11:27 | finish 02:23:49 | finish 02:34:00 | finish 02:45:51
728 728 / běžci 1337 Dufek Daniel FK Meteor Praha VIII 5 99:99:99 02:46:03 0-74:05:
finish 02:27:47 | finish 02:33:44 | finish 02:40:17 | finish 02:46:02 | finish 02:46:03
729 729 / běžci 1340 Mathauser Tomáš FK Meteor Praha VIII 5 99:99:99 02:47:26 0-74:06:
finish 02:28:45 | finish 02:34:49 | finish 02:40:52 | finish 02:47:26
730 730 / běžci 1336 Řehák Jakub FK Meteor Praha VIII 5 99:99:99 02:47:26 0-74:06:
finish 02:28:42 | finish 02:34:50 | finish 02:40:52 | finish 02:47:26
731 731 / běžci 1284 Penc Michal 5 99:99:99 02:47:55 0-74:07:
finish 02:22:22 | finish 02:28:48 | finish 02:37:07 | finish 02:47:55
732 732 / běžci 1283 Ladislav Martin 5 99:99:99 02:47:56 0-74:07:
finish 02:22:23 | finish 02:28:48 | finish 02:37:09 | finish 02:47:56
733 733 / běžci 1335 Vágner Adam FK Meteor Praha VIII 5 99:99:99 02:49:13 0-74:08:
finish 02:27:57 | finish 02:37:06 | finish 02:43:31 | finish 02:49:13
734 734 / běžci 1333 Mathauser Petr FK Meteor Praha VIII 5 99:99:99 02:49:15 0-74:08:
finish 02:27:58 | finish 02:37:06 | finish 02:43:30 | finish 02:49:15
735 735 / běžci 1339 Kopecký Ondřej FK Meteor Praha VIII 5 99:99:99 02:49:17 0-74:08:
finish 02:28:39 | finish 02:35:30 | finish 02:42:30 | finish 02:49:17
736 736 / běžci 1253 Kocourková Marie Praha 5 99:99:99 02:51:19 0-74:10:
finish 02:15:06 | finish 02:26:40 | finish 02:38:52 | finish 02:51:19
737 737 / běžci 1252 Kocourek Tomáš 5 99:99:99 02:51:19 0-74:10:
finish 02:15:05 | finish 02:26:34 | finish 02:38:50 | finish 02:51:19
738 738 / běžci 1286 Staropražská Veronika 5 99:99:99 02:57:06 0-74:16:
finish 02:19:34 | finish 02:41:21 | finish 02:49:30 | finish 02:57:06
739 739 / běžci 1275 Staropražská Barbora 5 99:99:99 02:57:08 0-74:16:
finish 02:19:36 | finish 02:41:28 | finish 02:49:32 | finish 02:57:08
740 740 / běžci 1279 Spolková Jaroslava 5 99:99:99 02:57:32 0-74:16:
finish 02:07:53 | finish 02:18:26 | finish 02:42:45 | finish 02:57:32
741 741 / běžci 889 Prchal Jan 5 99:99:99 03:04:01 0-74:23:
finish 01:38:06 | finish 01:56:00 | finish 02:38:12 | finish 03:04:01
742 742 / běžci 1364 Pavlík Martin CCC Czech s.r.o. 5 99:99:99 03:04:34 0-74:23:
finish 02:37:09 | finish 02:44:32 | finish 02:53:09 | finish 03:04:34
743 743 / běžci 772 Kateřina Podzimková 5 99:99:99 03:06:44 0-74:26:
finish 01:49:24 | finish 02:14:11 | finish 02:40:29 | finish 03:06:44
744 744 / běžci 1081 Šimon Rut 5 99:99:99 03:06:53 0-74:26:
finish 01:39:32 | finish 01:56:56 | finish 02:40:36 | finish 03:06:53
745 745 / běžci 777 Anna Wittková 5 99:99:99 03:07:20 0-74:26:
finish 01:49:22 | finish 02:14:11 | finish 02:41:06 | finish 03:07:20
746 746 / běžci 893 Ludmila Boršíková 5 99:99:99 03:07:26 0-74:26:
finish 01:39:37 | finish 01:56:54 | finish 02:40:41 | finish 03:07:26
747 747 / běžci 1365 Šimonová Anita MyQ 5 99:99:99 03:09:03 0-74:28:
finish 02:32:44 | finish 02:43:06 | finish 02:59:09 | finish 03:09:03
748 748 / běžci 731 Holub Antonín Holoubci 5 99:99:99 03:14:39 0-74:33:
finish 00:49:37 | finish 01:13:58 | finish 01:49:07 | finish 03:14:39
749 749 / běžci 1274 Nováková Martina 5 99:99:99 03:15:55 0-74:35:
finish 02:19:31 | finish 02:31:05 | finish 03:01:43 | finish 03:15:55
750 750 / běžci 1428 Jakimič Filip dunnhumby Czech 5 99:99:99 03:18:42 0-74:38:
finish 02:56:02 | finish 03:03:16 | finish 03:10:09 | finish 03:18:42
751 751 / běžci 780 Zemanová Ilona BARYK STUDIO 5 99:99:99 03:19:48 0-74:39:
finish 01:41:53 | finish 02:08:38 | finish 02:32:25 | finish 03:19:48
752 752 / běžci 1278 Satrapová Marta 5 99:99:99 03:22:03 0-74:41:
finish 02:24:25 | finish 02:53:09 | finish 03:07:24 | finish 03:22:03
753 753 / běžci 1120 Wagnerová Tereza Klokánek Štěrboholy 5 99:99:99 03:23:30 0-74:42:
finish 02:05:18 | finish 02:31:20 | finish 03:02:04 | finish 03:23:30
754 754 / běžci 1323 Vokroj Jan 5 99:99:99 03:25:16 0-74:44:
finish 02:40:10 | finish 02:53:49 | finish 03:11:32 | finish 03:25:16
755 755 / běžci 1073 Vodičková Kája Olomouc- Peřinova 5 99:99:99 03:25:18 0-74:44:
finish 02:19:02 | finish 02:48:54 | finish 03:08:19 | finish 03:25:18
756 756 / běžci 1476 Kroužil Michal M2C A10 5 99:99:99 03:25:59 0-74:45:
finish 03:04:11 | finish 03:11:28 | finish 03:18:52 | finish 03:25:59
757 757 / běžci 1097 Bohatá Eva Klokánek Štěrboholy 5 99:99:99 03:26:44 0-74:46:
finish 02:05:40 | finish 02:32:48 | finish 03:05:27 | finish 03:26:43 | finish 03:26:44
758 758 / běžci 1136 Horváthová Viktorie Klokánek Štěrboholy 5 99:99:99 03:26:45 0-74:46:
finish 02:05:51 | finish 02:27:54 | finish 03:05:29 | finish 03:26:45
759 759 / běžci 1429 Cibulova Martina 5 99:99:99 03:27:27 0-74:46:
finish 02:49:17 | finish 02:58:51 | finish 03:12:16 | finish 03:27:27
760 760 / běžci 1138 Hájková Renata Klokánek Štěrboholy 5 99:99:99 03:28:10 0-74:47:
finish 02:05:35 | finish 02:32:47 | finish 03:06:51 | finish 03:28:10
761 761 / běžci 1139 Růzhová Jana Klokánek Štěrboholy 5 99:99:99 03:28:20 0-74:47:
finish 02:05:49 | finish 02:27:53 | finish 03:06:52 | finish 03:28:20
762 762 / běžci 1352 Lakomá Lucie PORR - Prague Marina 5 99:99:99 03:30:16 0-74:49:
finish 02:37:11 | finish 02:48:03 | finish 03:10:55 | finish 03:30:15 | finish 03:30:16
763 763 / běžci 1414 Besskó Jakub Ortho Clinical Diagnostics 5 99:99:99 03:30:30 0-74:49:
finish 02:48:35 | finish 02:57:34 | finish 03:06:49 | finish 03:30:30
764 764 / běžci 1469 Balducci Marco Ortho Clinical Diagnostics 5 99:99:99 03:30:32 0-74:49:
finish 02:57:39 | finish 03:06:50 | finish 03:16:19 | finish 03:30:32
765 765 / běžci 1461 Hovorka Tomáš 5 99:99:99 03:31:24 0-74:50:
finish 02:50:01 | finish 03:03:38 | finish 03:17:05 | finish 03:31:24
766 766 / běžci 70 Kopta Tomáš Ústí nad Labem 5 99:99:99 03:31:47 0-74:51:
finish 00:29:04 | finish 01:21:20 | finish 01:48:40 | finish 03:31:47
767 767 / běžci 69 Kopta Bohumil Ústí nad Labem 5 99:99:99 03:31:48 0-74:51:
finish 00:29:00 | finish 01:21:23 | finish 01:46:05 | finish 03:31:48
768 768 / běžci 1029 Mayerová Jana 5 99:99:99 03:33:51 0-74:53:
finish 01:36:05 | finish 02:01:31 | finish 03:03:55 | finish 03:33:51
769 769 / běžci 782 Nejdlová Eva 5 99:99:99 03:33:52 0-74:53:
finish 01:36:07 | finish 02:01:40 | finish 03:04:06 | finish 03:33:52
770 770 / běžci 1217 Hroudová Zuzana 5 99:99:99 03:35:46 0-74:55:
finish 02:16:52 | finish 02:31:17 | finish 03:20:07 | finish 03:35:46
(771) 770 / běžci 1218 Horák Šimon 5 99:99:99 03:35:46 0-74:55:
finish 02:16:52 | finish 02:31:16 | finish 03:20:07 | finish 03:35:46
772 772 / běžci 1411 Hoppová Tereza NIKE 5 99:99:99 03:40:00 0-74:59:
finish 02:56:46 | finish 03:10:47 | finish 03:24:45 | finish 03:40:00
773 773 / běžci 1408 Seidlová Lucie NIKE 5 99:99:99 03:40:01 0-74:59:
finish 02:56:46 | finish 03:10:44 | finish 03:24:45 | finish 03:40:01
774 774 / běžci 1407 Bendova Gabriela Nike 5 99:99:99 03:40:08 0-74:59:
finish 02:56:47 | finish 03:10:46 | finish 03:24:48 | finish 03:40:07 | finish 03:40:08
775 775 / běžci 816 Ješeta William William Je 5 99:99:99 03:41:49 0-73:01:
finish 01:15:07 | finish 01:35:42 | finish 02:29:11 | finish 03:41:48 | finish 03:41:49
776 776 / běžci 37 Paskova Anna Pasčata 5 99:99:99 03:42:59 0-73:02:
finish 00:54:15 | finish 01:16:45 | finish 02:04:32 | finish 03:42:59
777 777 / běžci 1310 Boháčová Zdenka 5 99:99:99 03:44:13 0-73:03:
finish 02:49:23 | finish 03:05:54 | finish 03:21:58 | finish 03:44:13
778 778 / běžci 1311 Krupička Jan 5 99:99:99 03:44:15 0-73:03:
finish 02:49:20 | finish 03:05:46 | finish 03:21:46 | finish 03:44:15
779 779 / běžci 885 Romaniuk Petr 5 99:99:99 03:44:49 0-73:04:
finish 01:40:18 | finish 02:02:16 | finish 02:45:29 | finish 03:44:49
780 780 / běžci 633 Dartůňková Marie Klokánek Láskova 5 99:99:99 03:45:12 0-73:04:
finish 02:59:50 | finish 03:15:47 | finish 03:30:25 | finish 03:45:12
781 781 / běžci 239 Bartůňková Lenka Klokánek Láskova 5 99:99:99 03:45:12 0-73:04:
finish 02:59:57 | finish 03:15:51 | finish 03:30:25 | finish 03:45:12
782 782 / běžci 1496 Dušátková Evička Parukářka 5 99:99:99 03:45:33 0-73:04:
finish 02:55:43 | finish 03:06:03 | finish 03:21:07 | finish 03:45:33
783 783 / běžci 1147 Fořková Kateřina Láskovka 5 99:99:99 03:46:37 0-73:05:
finish 02:01:27 | finish 02:21:41 | finish 03:09:25 | finish 03:46:37
784 784 / běžci 1471 Veselá Veronika 5 99:99:99 03:46:42 0-73:06:
finish 03:06:34 | finish 03:20:10 | finish 03:33:32 | finish 03:46:42
785 785 / běžci 1470 Říhová Klára 5 99:99:99 03:46:42 0-73:06:
finish 03:06:34 | finish 03:20:10 | finish 03:33:38 | finish 03:46:42
786 786 / běžci 1501 Veselá Lenka 5 99:99:99 03:46:44 0-73:06:
finish 02:53:56 | finish 03:06:34 | finish 03:20:10 | finish 03:46:44
787 787 / běžci 1500 Schuppiková Radka Kruhový trénink Žižkov 5 99:99:99 03:48:36 0-73:07:
finish 03:00:19 | finish 03:15:50 | finish 03:32:10 | finish 03:48:36
788 788 / běžci 1499 Kobolka Jozef 5 99:99:99 03:48:39 0-73:07:
finish 03:00:25 | finish 03:15:51 | finish 03:32:17 | finish 03:48:39
789 789 / běžci 1357 Sýkorová Kristýna Spartak Hrdlořezy 5 99:99:99 03:48:59 0-73:08:
finish 03:02:40 | finish 03:17:16 | finish 03:31:48 | finish 03:48:59
790 790 / běžci 1358 Nobilis Max Spartak Hrdlořezy 5 99:99:99 03:49:00 0-73:08:
finish 03:02:37 | finish 03:17:16 | finish 03:31:46 | finish 03:49:00
791 791 / běžci 1503 Chvátal Ladislav Wood and Co. F.S.a.s. 5 99:99:99 03:49:03 0-73:08:
finish 03:23:44 | finish 03:32:36 | finish 03:41:06 | finish 03:49:03
792 792 / běžci 1543 Kalousková Martina Number One 5 99:99:99 03:51:14 0-73:10:
finish 03:27:01 | finish 03:34:58 | finish 03:42:54 | finish 03:51:14
793 793 / běžci 1546 Čeladníková Tereza Number One 5 99:99:99 03:51:14 0-73:10:
finish 03:27:02 | finish 03:35:00 | finish 03:42:56 | finish 03:51:14
794 794 / běžci 1373 Uherek Jakub Jan 5 99:99:99 03:51:33 0-73:10:
finish 02:55:32 | finish 03:17:46 | finish 03:40:19 | finish 03:51:33
795 795 / běžci 1299 Vltavská Michaela 5 99:99:99 03:51:50 0-73:11:
finish 02:26:30 | finish 03:07:18 | finish 03:31:38 | finish 03:51:50
796 796 / běžci 1298 Singh Timothy 5 99:99:99 03:51:51 0-73:11:
finish 02:26:30 | finish 03:07:21 | finish 03:31:35 | finish 03:51:51
797 797 / běžci 1297 Singh Annie Pardubice 5 99:99:99 03:51:54 0-73:11:
finish 02:26:33 | finish 03:07:20 | finish 03:31:39 | finish 03:51:54
798 798 / běžci 486 Karchnák Alexandr FOD Teplice 5 99:99:99 03:52:11 0-73:11:
finish 00:42:50 | finish 01:19:22 | finish 01:57:38 | finish 03:52:11
799 799 / běžci 1541 Lovci Lucie K team 5 99:99:99 03:52:22 0-73:11:
finish 03:21:32 | finish 03:30:43 | finish 03:39:19 | finish 03:52:22
800 800 / běžci 1540 Chmelikova Hana K team 5 99:99:99 03:52:24 0-73:11:
finish 03:21:34 | finish 03:30:54 | finish 03:39:25 | finish 03:52:24
801 801 / běžci 1484 chvatalova Veronika 5 99:99:99 03:52:25 0-73:11:
finish 03:14:03 | finish 03:27:28 | finish 03:41:05 | finish 03:52:25
802 802 / běžci 1377 Uherková Barbora 5 99:99:99 03:53:02 0-73:12:
finish 03:02:46 | finish 03:18:20 | finish 03:40:13 | finish 03:53:02
803 803 / běžci 1483 Partynglová Eliška 5 99:99:99 03:54:11 0-73:13:
finish 03:09:43 | finish 03:25:33 | finish 03:42:32 | finish 03:54:11
804 804 / běžci 1450 Hejkal Tomáš Spartak Hrdlořezy 5 99:99:99 03:55:27 0-73:14:
finish 03:02:44 | finish 03:14:15 | finish 03:28:39 | finish 03:55:27
805 805 / běžci 1349 Freika Jiří Spartak Hrdlořezy 5 99:99:99 03:57:27 0-73:16:
finish 03:06:25 | finish 03:22:04 | finish 03:43:09 | finish 03:57:27
806 806 / běžci 1350 Bednářová Hana Spartak Hrdlořezy 5 99:99:99 03:57:27 0-73:16:
finish 03:06:30 | finish 03:22:03 | finish 03:43:06 | finish 03:57:27
807 807 / běžci 1316 Plátek Jiří 5 99:99:99 03:57:56 0-73:17:
finish 03:00:45 | finish 03:20:09 | finish 03:35:46 | finish 03:57:56
808 808 / běžci 1547 Andrýsková Petra Number One 5 99:99:99 03:58:21 0-73:17:
finish 03:27:08 | finish 03:36:22 | finish 03:45:44 | finish 03:58:21
809 809 / běžci 1551 Pelc Petr Marketa TOP09 5 99:99:99 04:00:05 0-73:19:
finish 03:32:29 | finish 03:40:45 | finish 03:51:49 | finish 04:00:05
810 810 / běžci 1493 Konečná Anna 5 99:99:99 04:00:21 0-73:19:
finish 03:22:00 | finish 03:36:12 | finish 03:51:18 | finish 04:00:21
811 811 / běžci 882 Nikolesková Sarah 5 99:99:99 04:00:29 0-73:19:
finish 02:02:15 | finish 02:45:48 | finish 03:44:51 | finish 04:00:29
812 812 / běžci 883 Romaniuk Miroslav 5 99:99:99 04:00:29 0-73:19:
finish 02:02:12 | finish 02:45:46 | finish 03:44:52 | finish 04:00:29
813 813 / běžci 1545 Vavřinová Martina Moraváci 5 99:99:99 04:00:48 0-73:20:
finish 03:27:31 | finish 03:37:41 | finish 03:47:16 | finish 04:00:48
814 814 / běžci 428 Klíma Daniel Queens Running Team 4 99:99:99 33:03.42 0-77:52:
finish 00:17:38 | finish 00:25:54 | finish 00:33:03
815 815 / běžci 88 Bacíková Daniela Queens Running Team 4 99:99:99 41:41.7 0-76:01:
finish 00:17:38 | finish 00:25:46 | finish 00:41:41
816 816 / běžci 16 Kovárník Jan štěrboholy 4 99:99:99 44:10.64 0-76:03:
finish 00:29:30 | finish 00:36:58 | finish 00:44:10
817 817 / běžci 271 Ryger Tobias Základní a mateřská škola, Praha 3 4 99:99:99 48:22.0 0-76:07:
finish 00:27:18 | finish 00:37:42 | finish 00:48:21 | finish 00:48:22
818 818 / běžci 396 Luťanský Štěpán Základní a mateřská škola, Praha 3 4 99:99:99 51:28.02 0-76:10:
finish 00:28:27 | finish 00:39:03 | finish 00:51:28
819 819 / běžci 194 Kůrková Michaela Pedagogická škola Litoměřice 4 99:99:99 51:36.6 0-76:10:
finish 00:24:55 | finish 00:37:57 | finish 00:51:36
820 820 / běžci 522 Kostková Radka Pedagogická škola Litoměřice 4 99:99:99 51:40.7 0-76:11:
finish 00:25:01 | finish 00:38:04 | finish 00:51:40
821 821 / běžci 524 Pišínová Nikola Pedagogická škola Litoměřice 4 99:99:99 51:41.4 0-76:11:
finish 00:25:01 | finish 00:38:04 | finish 00:51:41
822 822 / běžci 440 Černá Simona štěrboholy 4 99:99:99 52:51.42 0-76:12:
finish 00:26:23 | finish 00:39:41 | finish 00:52:51
823 823 / běžci 441 Valová Nikola Klokánek Štěrboholy 4 99:99:99 52:52.4 0-76:12:
finish 00:26:23 | finish 00:39:41 | finish 00:52:52
824 824 / běžci 513 Dvořák Martin SKJ Žatec 4 99:99:99 58:42.2 0-76:18:
finish 00:28:30 | finish 00:44:04 | finish 00:58:42
825 825 / běžci 81 Berezovschi Marcela ŠD Lobkovičák 4 99:99:99 01:01:40 0-76:21:
finish 00:31:28 | finish 00:46:10 | finish 01:01:40
826 826 / běžci 31 Soukupová Veronika Bozkov 4 99:99:99 01:04:23 0-76:23:
finish 00:32:33 | finish 00:48:41 | finish 01:04:23
827 827 / běžci 96 Katrnoška Filip ŠD Lobkovičák 4 99:99:99 01:04:24 0-76:23:
finish 00:30:34 | finish 00:48:38 | finish 01:04:24
828 828 / běžci 296 Radionová Sophie ŠD Lobkovičák 4 99:99:99 01:05:03 0-76:24:
finish 00:31:22 | finish 00:44:19 | finish 01:05:03
829 829 / běžci 80 Kolbe Dorota ŠD Lobkovičák 4 99:99:99 01:05:04 0-76:24:
finish 00:31:26 | finish 00:46:09 | finish 01:05:04
830 830 / běžci 682 Suchá Barbora 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10 4 99:99:99 01:05:30 0-76:24:
finish 00:35:31 | finish 00:51:00 | finish 01:05:30
831 831 / běžci 680 Sobolíková Anna 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10 4 99:99:99 01:05:31 0-76:24:
finish 00:35:32 | finish 00:50:58 | finish 01:05:31
832 832 / běžci 159 Růžičková Tereza Pedagogická škola Litoměřice 4 99:99:99 01:08:54 0-76:28:
finish 00:34:07 | finish 00:52:06 | finish 01:08:54
833 833 / běžci 166 Zdeňka Kratochvílová Pedagogická škola Litoměřice 4 99:99:99 01:08:54 0-76:28:
finish 00:24:25 | finish 00:52:05 | finish 01:08:54
834 834 / běžci 306 Chadima Vladislav ŠD Lobkovičák 4 99:99:99 01:09:02 0-76:28:
finish 00:37:44 | finish 00:48:15 | finish 01:09:01 | finish 01:09:02
835 835 / běžci 422 Vavrinec Jaroslav ŠD Lobkovičák 4 99:99:99 01:09:37 0-76:28:
finish 00:37:31 | finish 00:55:25 | finish 01:09:37
836 836 / běžci 102 Blažek Prokop ŠD Lobkovičák 4 99:99:99 01:09:43 0-76:29:
finish 00:29:21 | finish 00:42:31 | finish 01:09:43
837 837 / běžci 530 Chobotská Vanesa Pedagogická škola Litoměřice 4 99:99:99 01:09:54 0-76:29:
finish 00:22:51 | finish 00:51:21 | finish 01:09:53 | finish 01:09:54
838 838 / běžci 531 Hubačová Adéla Pedagogická škola Litoměřice 4 99:99:99 01:09:56 0-76:29:
finish 00:22:52 | finish 00:51:22 | finish 01:09:56
839 839 / běžci 382 Böhmová Rozálie ŠD Lobkovičák 4 99:99:99 01:10:12 0-76:29:
finish 00:35:12 | finish 00:51:47 | finish 01:10:12
840 840 / běžci 258 Vokurková Kateřina Chomutov 4 99:99:99 01:11:01 0-76:30:
finish 00:34:11 | finish 00:49:05 | finish 01:11:01
841 841 / běžci 255 Majer Daniel Praha 10 - Štěrboholy 4 99:99:99 01:11:01 0-76:30:
finish 00:36:31 | finish 00:54:11 | finish 01:11:01
842 842 / běžci 23 Milerová Lucie KLokánek Lásková 4 99:99:99 01:11:01 0-76:30:
finish 00:34:16 | finish 00:49:08 | finish 01:11:01
843 843 / běžci 267 Slezák LUkáš pardubice 4 99:99:99 01:11:04 0-76:30:
finish 00:36:30 | finish 00:54:09 | finish 01:11:04
844 844 / běžci 6 Kuklíková Kristýna Klokánek Štěrboholy 4 99:99:99 01:11:05 0-76:30:
finish 00:34:14 | finish 00:49:09 | finish 01:11:04 | finish 01:11:05
845 845 / běžci 270 Matuška Dan ŠD Lobkovičák 4 99:99:99 01:13:28 0-76:32:
finish 00:38:12 | finish 00:56:31 | finish 01:13:28
846 846 / běžci 383 Eliška Ziková ŠD Lobkovičák 4 99:99:99 01:14:43 0-76:34:
finish 00:36:46 | finish 00:48:31 | finish 01:14:43
847 847 / běžci 699 Veronika Slabochová ŠD Lobkovičák 4 99:99:99 01:14:44 0-76:34:
finish 00:36:18 | finish 00:46:36 | finish 01:14:44
848 848 / běžci 961 Chmelík Dan FreshKruháč 4 99:99:99 01:14:45 0-76:34:
finish 01:01:26 | finish 01:07:20 | finish 01:14:45
849 849 / běžci 685 Valentová Tereza 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10 4 99:99:99 01:17:53 0-76:37:
finish 00:35:33 | finish 00:51:32 | finish 01:17:53
850 850 / běžci 679 Frajvaldová Zuzana 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10 4 99:99:99 01:17:54 0-76:37:
finish 00:35:33 | finish 00:51:31 | finish 01:17:54
851 851 / běžci 22 Rybníkár Kryštof praha láskova 4 99:99:99 01:17:55 0-76:37:
finish 00:35:34 | finish 00:51:30 | finish 01:17:55
852 852 / běžci 896 Svoboda Jan 4 99:99:99 01:18:04 0-76:37:
finish 00:44:37 | finish 00:58:41 | finish 01:18:04
853 853 / běžci 116 Marková Laura ŠD Lobkovičák 4 99:99:99 01:19:54 0-76:39:
finish 00:31:56 | finish 00:48:20 | finish 01:19:54
854 854 / běžci 423 Staňková Nela ŠD Lobkovičák 4 99:99:99 01:20:19 0-76:39:
finish 00:37:37 | finish 01:04:32 | finish 01:20:19
855 855 / běžci 111 Lexová Adéla ŠD Lobkovičák 4 99:99:99 01:21:26 0-76:40:
finish 00:32:35 | finish 00:48:20 | finish 01:21:26
856 856 / běžci 121 Šplíchalová Anna ŠD Lobkovičák 4 99:99:99 01:21:32 0-76:40:
finish 00:32:32 | finish 00:48:19 | finish 01:21:32
857 857 / běžci 78 Jindrová Andrea ŠD Lobkovičák 4 99:99:99 01:21:59 0-76:41:
finish 00:38:16 | finish 01:00:29 | finish 01:21:59
858 858 / běžci 293 Berková Bára FOD Ústí nad Labem 4 99:99:99 01:30:32 0-76:49:
finish 00:27:45 | finish 00:45:38 | finish 01:30:32
859 859 / běžci 671 Rybár Dominik 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10 4 99:99:99 01:34:54 0-76:54:
finish 00:57:10 | finish 01:20:07 | finish 01:34:54
860 860 / běžci 673 Tomášková Denisa 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10 4 99:99:99 01:36:38 0-76:55:
finish 00:57:13 | finish 01:20:08 | finish 01:36:38
861 861 / běžci 681 Stárková Veronika 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10 4 99:99:99 01:37:08 0-76:56:
finish 00:37:11 | finish 01:00:31 | finish 01:37:08
862 862 / běžci 71 Miko Daniel FOD Ústí nad Labem 4 99:99:99 01:41:40 0-75:01:
finish 00:24:52 | finish 00:37:26 | finish 01:41:40
863 863 / běžci 859 Nová Míša CCC region Damane 4 99:99:99 01:42:14 0-75:01:
finish 00:58:13 | finish 01:26:41 | finish 01:42:14
864 864 / běžci 939 PEJCHALOVÁ ALICE ŽEROTÍNKA 4 99:99:99 01:43:56 0-75:03:
finish 01:11:40 | finish 01:28:54 | finish 01:43:56
865 865 / běžci 990 Alena Ketnerová 4 99:99:99 01:48:23 0-75:07:
finish 01:14:22 | finish 01:31:08 | finish 01:48:22 | finish 01:48:23
866 866 / běžci 937 SPITSYN kONSTANTIN ŽEROTÍNKA 4 99:99:99 01:48:37 0-75:07:
finish 00:58:50 | finish 01:09:34 | finish 01:48:37
867 867 / běžci 203 Sajdlová Klára Klokánek Láskova 4 99:99:99 01:56:10 0-75:15:
finish 01:26:07 | finish 01:40:59 | finish 01:56:10
868 868 / běžci 1061 Malý Jakub ZŠ a MŠ Chelčického 4 99:99:99 01:58:53 0-75:18:
finish 01:19:58 | finish 01:36:36 | finish 01:58:53
869 869 / běžci 1038 Kadlecová Kristýna ZŠ a MŠ Chelčického 4 99:99:99 01:59:02 0-75:18:
finish 01:25:19 | finish 01:37:16 | finish 01:59:02
870 870 / běžci 965 Novotný Jakub Trutnov 4 99:99:99 01:59:03 0-75:18:
finish 01:23:29 | finish 01:40:47 | finish 01:59:03
871 871 / běžci 1059 Kacálková Eliška ZŠ a MŠ Chelčického 4 99:99:99 01:59:03 0-75:18:
finish 01:28:29 | finish 01:40:47 | finish 01:59:03
872 872 / běžci 1055 Říha Daniel ZŠ a MŠ Chelčického 4 99:99:99 01:59:32 0-75:18:
finish 01:26:16 | finish 01:40:13 | finish 01:59:32
873 873 / běžci 1057 Kojš Tomáš ZŠ a MŠ Chelčického 4 99:99:99 02:00:09 0-75:19:
finish 01:29:31 | finish 01:46:08 | finish 02:00:09
874 874 / běžci 991 Vlček Petr Červená Hora 4 99:99:99 02:00:21 0-75:19:
finish 01:26:29 | finish 01:44:25 | finish 02:00:21
875 875 / běžci 1079 Vazhynskij Fedir ZŠ a MŠ Chelčického 4 99:99:99 02:01:23 0-75:20:
finish 01:31:47 | finish 01:52:29 | finish 02:01:23
876 876 / běžci 1060 Kacálková Kristýna ZŠ a MŠ Chelčického 4 99:99:99 02:02:11 0-75:21:
finish 01:23:02 | finish 01:37:03 | finish 02:02:11
877 877 / běžci 964 Pohořelý Petr Praha 4 99:99:99 02:03:10 0-75:22:
finish 01:34:28 | finish 01:46:40 | finish 02:03:10
878 878 / běžci 809 Homolka Daniel praha 4 99:99:99 02:03:11 0-75:22:
finish 01:33:11 | finish 01:46:41 | finish 02:03:11
879 879 / běžci 963 Kadlecová Simona praha 4 99:99:99 02:03:56 0-75:23:
finish 01:33:12 | finish 01:48:35 | finish 02:03:56
880 880 / běžci 38 Paska Marek Pasčata 4 99:99:99 02:04:35 0-75:23:
finish 00:54:17 | finish 01:16:50 | finish 02:04:35
881 881 / běžci 1190 Pánský Vítězslav 2.MPP 4 99:99:99 02:05:29 0-75:24:
finish 01:47:15 | finish 01:54:07 | finish 02:05:29
882 882 / běžci 1195 Nekolný Josef 1.KlZm 4 99:99:99 02:05:37 0-75:24:
finish 01:48:19 | finish 01:54:50 | finish 02:05:37
883 883 / běžci 1180 Kotyra František 2.MPP 4 99:99:99 02:05:40 0-75:25:
finish 01:45:51 | finish 01:52:36 | finish 02:05:40
884 884 / běžci 954 Vojtíšková Sabina Holky Vojtíškovy 4 99:99:99 02:11:19 0-75:30:
finish 01:02:53 | finish 01:18:49 | finish 02:11:19
885 885 / běžci 955 Vojtíšková Sylva Holky Vojtíškovy 4 99:99:99 02:11:22 0-75:30:
finish 01:02:53 | finish 01:18:51 | finish 02:11:22
886 886 / běžci 959 Valterová Klaudie Vlci ze Šumavy 4 99:99:99 02:12:56 0-75:32:
finish 01:12:18 | finish 01:35:37 | finish 02:12:56
887 887 / běžci 1199 Balog David 2.MPP 4 99:99:99 02:16:46 0-75:36:
finish 01:48:37 | finish 01:58:09 | finish 02:16:46
888 888 / běžci 951 Kuře Kuře FreshKruháč 4 99:99:99 02:17:02 0-75:36:
finish 01:03:52 | finish 01:20:18 | finish 02:17:02
889 889 / běžci 808 Valíčková Katka 4 99:99:99 02:25:06 0-75:44:
finish 01:07:46 | finish 02:03:49 | finish 02:25:06
890 890 / běžci 632 Kubelková Petra KLokánek Lásková 4 99:99:99 02:27:21 0-75:46:
finish 01:38:44 | finish 01:54:37 | finish 02:27:21
891 891 / běžci 202 Šachová Pavlína Klokánek Láskova 4 99:99:99 02:27:23 0-75:46:
finish 01:38:39 | finish 01:54:37 | finish 02:27:23
892 892 / běžci 661 Franklová Magdalena Atletika Človíček 4 99:99:99 02:28:59 0-75:48:
finish 01:50:28 | finish 02:07:38 | finish 02:28:59
893 893 / běžci 1243 Medek Ondřej Finep 4 99:99:99 02:34:25 0-75:53:
finish 01:59:24 | finish 02:22:13 | finish 02:34:25
894 894 / běžci 248 Moravcová Michaela žatečtí klokani 4 99:99:99 02:41:02 0-74:00:
finish 00:30:59 | finish 00:59:39 | finish 02:41:02
895 895 / běžci 1338 Holcman Tomáš FK Meteor Praha VIII 4 99:99:99 02:46:03 0-74:05:
finish 02:27:59 | finish 02:37:09 | finish 02:46:03
896 896 / běžci 1326 Matoušová Vlasta Praha 4 - Láskova 4 99:99:99 02:46:31 0-74:05:
finish 02:31:39 | finish 02:39:10 | finish 02:46:31
897 897 / běžci 1341 Červený Adam FK Meteor Praha VIII 4 99:99:99 02:46:58 0-74:06:
finish 02:28:47 | finish 02:37:09 | finish 02:46:58
898 898 / běžci 1287 Kufová Mia Praha 8 - Chabařovická 4 99:99:99 02:50:28 0-74:09:
finish 02:35:51 | finish 02:44:22 | finish 02:50:28
899 899 / běžci 1288 Kufová Jarka Praha 8 - Chabařovická 4 99:99:99 02:50:33 0-74:09:
finish 02:35:55 | finish 02:44:26 | finish 02:50:33
900 900 / běžci 288 Marková JIndřiška Ústí nad labem 4 99:99:99 02:54:20 0-74:13:
finish 00:58:22 | finish 01:48:37 | finish 02:54:20
901 901 / běžci 823 Rovenský Vojtěch 4 99:99:99 02:56:13 0-74:15:
finish 01:09:33 | finish 02:38:04 | finish 02:56:13
902 902 / běžci 1356 Baťha Marek Spartak Hrdlořezy 4 99:99:99 03:05:01 0-74:24:
finish 02:48:06 | finish 02:56:09 | finish 03:05:01
903 903 / běžci 1277 Freika Marek 4 99:99:99 03:06:26 0-74:25:
finish 02:24:08 | finish 02:49:03 | finish 03:06:26
904 904 / běžci 1276 Freiková Zuzana 4 99:99:99 03:06:32 0-74:25:
finish 02:24:19 | finish 02:49:03 | finish 03:06:32
905 905 / běžci 1153 Duda Filip 4 99:99:99 03:07:24 0-74:26:
finish 02:12:33 | finish 02:48:59 | finish 03:07:24
906 906 / běžci 1423 Huml Jan 4fór 4 99:99:99 03:10:59 0-74:30:
finish 02:56:15 | finish 03:04:37 | finish 03:10:59
907 907 / běžci 1424 vodenková pavlína 4fór 4 99:99:99 03:11:00 0-74:30:
finish 02:47:26 | finish 02:56:13 | finish 03:10:59 | finish 03:11:00
908 908 / běžci 1421 Bozděchová Lenka 4fór 4 99:99:99 03:11:00 0-74:30:
finish 02:47:26 | finish 02:56:29 | finish 03:11:00
909 909 / běžci 1164 Karniš Simon 4 99:99:99 03:14:04 0-74:33:
finish 02:36:41 | finish 02:56:39 | finish 03:14:04
910 910 / běžci 718 Holubová Kristýna Holoubci 4 99:99:99 03:14:38 0-74:33:
finish 01:13:59 | finish 01:49:09 | finish 03:14:38
911 911 / běžci 1490 Chytra Ondřej M2C A10 4 99:99:99 03:18:45 0-74:38:
finish 03:04:07 | finish 03:11:01 | finish 03:18:45
912 912 / běžci 1312 Šrámková Romana 4 99:99:99 03:22:01 0-74:41:
finish 02:49:26 | finish 03:05:59 | finish 03:22:01
913 913 / běžci 1309 Kumšta Tomáš 4 99:99:99 03:22:01 0-74:41:
finish 02:49:27 | finish 03:06:00 | finish 03:22:01
914 914 / běžci 133 Fuksa Tomáš PORR a.s. 4 99:99:99 03:22:48 0-74:42:
finish 02:57:02 | finish 03:03:33 | finish 03:22:48
915 915 / běžci 487 Blažečková Anna FOD Teplice 4 99:99:99 03:23:31 0-74:42:
finish 00:42:47 | finish 01:19:25 | finish 03:23:31
916 916 / běžci 1472 Dušek Karel JANUS 4 99:99:99 03:25:48 0-74:45:
finish 02:57:19 | finish 03:11:48 | finish 03:25:48
917 917 / běžci 1415 Danko Peter 4 99:99:99 03:27:25 0-74:46:
finish 02:57:45 | finish 03:12:19 | finish 03:27:25
918 918 / běžci 1478 Végh Radek M2C A10 4 99:99:99 03:28:05 0-74:47:
finish 02:59:43 | finish 03:15:10 | finish 03:28:05
919 919 / běžci 1002 Šareš Oliver Spartak Hrdlořezy 4 99:99:99 03:28:36 0-74:47:
finish 03:02:42 | finish 03:14:16 | finish 03:28:36
920 920 / běžci 1449 Šareš Karel Spartak Hrdlořezy 4 99:99:99 03:28:38 0-74:47:
finish 02:53:46 | finish 03:09:01 | finish 03:28:38
921 921 / běžci 1412 Besskó Júlia Ortho Clinical Diagnostics 4 99:99:99 03:32:16 0-74:51:
finish 02:48:38 | finish 03:04:37 | finish 03:32:16
922 922 / běžci 1265 Štěpánová Ema Spartak Hrdlořezy 4 99:99:99 03:35:38 0-74:54:
finish 03:00:24 | finish 03:17:29 | finish 03:35:38
923 923 / běžci 1266 Štěpánová Tereza Spartak Hrdlořezy 4 99:99:99 03:35:41 0-74:55:
finish 03:01:46 | finish 03:19:10 | finish 03:35:41
924 924 / běžci 1264 Štěpánová Barbora Doubravice 4 99:99:99 03:35:54 0-74:55:
finish 03:01:46 | finish 03:19:08 | finish 03:35:54
925 925 / běžci 1215 Cejnar Fabián 4 99:99:99 03:37:42 0-74:57:
finish 02:49:51 | finish 03:09:07 | finish 03:37:42
926 926 / běžci 1087 Šubrtová Simona praha 4 99:99:99 03:42:33 0-73:01:
finish 02:40:43 | finish 03:06:58 | finish 03:42:33
927 927 / běžci 884 Kováčová Jana 4 99:99:99 03:44:40 0-73:04:
finish 02:02:17 | finish 02:45:49 | finish 03:44:40
928 928 / běžci 1418 Bessko Tereza Ortho Clinical Diagnostics 4 99:99:99 03:47:34 0-73:06:
finish 03:04:44 | finish 03:32:15 | finish 03:47:34
929 929 / běžci 1440 Alhassan Momo 4 99:99:99 03:48:37 0-73:07:
finish 03:11:30 | finish 03:35:54 | finish 03:48:37
930 930 / běžci 142 Špynar Vojtěch 4 99:99:99 03:48:52 0-73:08:
finish 02:58:16 | finish 03:17:48 | finish 03:48:52
931 931 / běžci 144 Čiadová Tereza 4 99:99:99 03:48:58 0-73:08:
finish 02:58:28 | finish 03:17:52 | finish 03:48:58
932 932 / běžci 146 Minářová Marie 4 99:99:99 03:49:28 0-73:08:
finish 02:58:19 | finish 03:17:44 | finish 03:49:28
933 933 / běžci 1000 Šnajdrová Simona 4 99:99:99 03:49:30 0-73:08:
finish 02:58:27 | finish 03:17:55 | finish 03:49:29 | finish 03:49:30
934 934 / běžci 1462 Kesinová Natálie 4 99:99:99 03:50:28 0-73:09:
finish 03:28:38 | finish 03:37:38 | finish 03:50:28
935 935 / běžci 1538 Konečná Hana 4 99:99:99 03:51:17 0-73:10:
finish 03:24:11 | finish 03:38:43 | finish 03:51:17
936 936 / běžci 1542 Bartova Petra K team 4 99:99:99 03:52:23 0-73:11:
finish 03:30:56 | finish 03:39:19 | finish 03:52:23
937 937 / běžci 1504 Chvátalová Tina 4 99:99:99 03:52:27 0-73:11:
finish 03:27:27 | finish 03:41:08 | finish 03:52:27
938 938 / běžci 1135 Vambersky Josef Klokánek Štěrboholy 4 99:99:99 03:57:03 0-73:16:
finish 02:05:54 | finish 02:27:55 | finish 03:57:03
939 939 / běžci 1548 Mládek Martin Number One 4 99:99:99 03:58:20 0-73:17:
finish 03:36:24 | finish 03:45:41 | finish 03:58:20
940 940 / běžci 342 Svejkovská Tereza 4 99:99:99 03:58:23 0-73:17:
finish 03:03:10 | finish 03:44:15 | finish 03:58:23
941 941 / běžci 1487 Sobotková Nikola Pohoří 4 99:99:99 03:59:05 0-73:18:
finish 03:35:31 | finish 03:47:30 | finish 03:59:05
942 942 / běžci 1550 Gulišová Leona Liga spravedlivých 4 99:99:99 04:00:41 0-73:20:
finish 03:29:17 | finish 03:51:23 | finish 04:00:41
943 943 / běžci 1077 Smolyakova Viktorie ZŠ a MŠ Chelčického 4 99:99:99 04:00:45 0-73:20:
finish 01:55:15 | finish 03:47:14 | finish 04:00:45
944 944 / běžci 427 Sochor Filip Queens Running Team 3 99:99:99 27:29.35 0-77:46:
finish 00:15:42 | finish 00:27:29
945 945 / běžci 14 Zahradníková Anna Klokánek Dolní Benešov 3 99:99:99 37:48.74 0-77:57:
finish 00:27:23 | finish 00:37:48
946 946 / běžci 5 Tučková Kristýna praha štěrboholy 3 99:99:99 39:00.65 0-77:58:
finish 00:30:52 | finish 00:39:00
947 947 / běžci 115 Luťanský Šimon ŠD Lobkovičák 3 99:99:99 43:58.4 0-76:03:
finish 00:29:41 | finish 00:43:58
948 948 / běžci 200 Svoboda Lukáš Praha 3 3 99:99:99 44:03.0 0-76:03:
finish 00:30:48 | finish 00:44:03
949 949 / běžci 620 Kaucká Jana Klokánek Láskova 3 99:99:99 46:16.0 0-76:05:
finish 00:30:33 | finish 00:46:15 | finish 00:46:16
950 950 / běžci 197 Vlasatá Stanislava Endíci 3 99:99:99 46:21.72 0-76:05:
finish 00:30:37 | finish 00:46:21
951 951 / běžci 199 Motyčáková Zuzana Endíci 3 99:99:99 46:22.23 0-76:05:
finish 00:30:38 | finish 00:46:22
952 952 / běžci 195 Hubáčková Kristýna Klokánek Láskova 3 99:99:99 46:26.3 0-76:05:
finish 00:30:36 | finish 00:46:26
953 953 / běžci 201 Veinlichová Jana ENDÍCI 3 99:99:99 47:29.0 0-76:06:
finish 00:30:46 | finish 00:47:28 | finish 00:47:29
954 954 / běžci 219 Cpinová Ladislava Klokánek Láskova 3 99:99:99 47:29.2 0-76:06:
finish 00:30:43 | finish 00:47:29
955 955 / běžci 227 Matyášová Eva Klokánek Láskova 3 99:99:99 47:29.33 0-76:06:
finish 00:30:42 | finish 00:47:29
956 956 / běžci 221 Klasová Gabriela Klokánek Láskova 3 99:99:99 47:39.8 0-76:06:
finish 00:30:44 | finish 00:47:39
957 957 / běžci 228 Hrušková Jitka Klokánek Láskova 3 99:99:99 47:41.5 0-76:07:
finish 00:30:45 | finish 00:47:41
958 958 / běžci 226 Brabcová Regina Klokánek Láskova 3 99:99:99 47:43.7 0-76:07:
finish 00:30:48 | finish 00:47:43