2024-03-27 Mladá Boleslav, Jemníky
start ~ 09:59:30
, all years of born
,
registered:
36 participants
(
36 of men,
of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 4 | 10:01:30 | BACÍLEK Jaroslav | CZE | 2010 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 76 | 10:37:30 | BAČINA Ondřej | CZE | 2010 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 60 | 10:29:30 | BAYRAMOV Farid | CZE | 2010 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 94 | 10:46:30 | BRABEC Petr | CZE | 2010 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 52 | 10:25:30 | BUREŠ Tomáš | CZE | 2009 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 105 | 10:52:00 | DRAŽAN Daniel | CZE | 2008 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 109 | 10:54:00 | DUBAN Jakub | CZE | 2008 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 88 | 10:43:30 | FENCL Dominik | CZE | 2009 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 106 | 10:52:30 | HÁJEK Štěpán | CZE | 2010 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 40 | 10:19:30 | HORÁK Josef | CZE | 2009 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 103 | 10:51:00 | LACINA Pavel | CZE | 2008 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 44 | 10:21:30 | LANDYŠ Vojtěch | CZE | 2009 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 64 | 10:31:30 | LOMAHA David | CZE | 2009 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 110 | 10:54:30 | MILER Jiří | CZE | 2008 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 68 | 10:33:30 | NOVOTNÝ Jiří | CZE | 2009 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 85 | 10:42:00 | PŘÍVRATSKÝ Pavel | CZE | 2008 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 48 | 10:23:30 | RUML Vojtěch Václav | CZE | 2009 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 72 | 10:35:30 | RÝDL Lukáš | CZE | 2009 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 107 | 10:53:00 | ŘÍHA Tobiáš | CZE | 2010 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 91 | 10:45:00 | SEDLÁČEK Michal | CZE | 2009 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 36 | 10:17:30 | SOBALÍK Samuel | CZE | 2010 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 82 | 10:40:30 | SOUMAR Samuel | CZE | 2009 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 20 | 10:09:30 | STEJSKAL Jan | CZE | 2009 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 12 | 10:05:30 | STŘEDA František | CZE | 2009 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 16 | 10:07:30 | SYRŮČEK Vojtěch | CZE | 2009 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 101 | 10:50:00 | Švec Jan | CZE | 2008 | Sportovní třídy MB | Martinice V Krkonoších |
Muži | 99 | 10:49:00 | ŠVEC Vojtěch | CZE | 2008 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 8 | 10:03:30 | TRLIDA Tomáš | CZE | 2009 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 108 | 10:53:30 | TŮMA Kryštof | CZE | 2009 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 56 | 10:27:30 | ULVR Dominik | CZE | 2008 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 28 | 10:13:30 | VÁCHA Vojtěch | CZE | 2009 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 24 | 10:11:30 | VELÁN Matyáš | CZE | 2009 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 104 | 10:51:30 | VINŠ Antonín | CZE | 2009 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 32 | 10:15:30 | WÁGNER René | CZE | 2008 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 97 | 10:48:00 | ZDERADIČKA štěpán | CZE | 2009 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 79 | 10:39:00 | ŽAMBERA Patrik | CZE | 2009 | Sportovní třídy MB | |