casovka

run

results

Golden Spike Chlum 2022

2022-04-29 Mladá Boleslav, Jemníky 

archiv

announcement

registration

start list

results

Mladší žákyně     total: 23, men : 0, women: 23, Muži: 0, Ženy: 23 [html] [pdf] [csv]
Mladší žáci     total: 34, men : 34, women: 0, Muži: 34, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
Starší žákyně     total: 20, men : 0, women: 20, Muži: 0, Ženy: 20 [html] [pdf] [csv]
Starší žáci     total: 20, men : 20, women: 0, Muži: 20, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
Učitelé     total: 1, men : 1, women: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]

result list Mladší žákyně

start ~ 09:43:40

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Ženy [123] Zuzana ŠTÍPKOVÁ 2009 CZE MB3 10:03.8
2 2 / Ženy [122] Šárka FIEDLEROVÁ 2008 CZE MB3 10:18.7 00:14.9
3 3 / Ženy [121] Gabriela TUROVÁ 2008 CZE MB3 10:36.0 00:32.2
4 4 / Ženy [119] Lucie ŠNAJDROVÁ 2008 CZE MB3 10:58.1 00:54.3
5 5 / Ženy [118] Bára RAKUŠANOVÁ 2008 CZE MB3 11:03.5 00:59.7
6 6 / Ženy [108] Eliška PRÁGLOVÁ 2009 CZE MB3 11:22.5 01:18.7
7 7 / Ženy [120] Olívie Kateřina TŮMOVÁ 2009 CZE MB3 11:24.7 01:20.9
8 8 / Ženy [109] Tereza ŘÍHOVÁ 2009 CZE MB3 11:25.4 01:21.6
9 9 / Ženy [111] Barbora ŠRÁMKOVÁ 2010 CZE MB3 12:04.2 02:00.4
10 10 / Ženy [116] Ella PAŘÍZKOVÁ 2009 CZE MB3 12:04.4 02:00.6
11 11 / Ženy [103] Nela HANČAROVÁ 2009 CZE MB3 12:08.9 02:05.1
12 12 / Ženy [104] Tereza HRDLIČKOVÁ 2009 CZE MB3 12:19.7 02:15.9
13 13 / Ženy [110] Karolína ŠÍPOVÁ 2010 CZE MB3 12:38.0 02:34.2
14 14 / Ženy [102] Aneta DOBROVIČOVÁ 2010 CZE MB3 12:43.9 02:40.1
15 15 / Ženy [134] Nela HANČOVÁ 2008 CZE MB3 12:49.2 02:45.4
16 16 / Ženy [117] Kateřina POKLEMBOVÁ 2009 CZE MB3 12:57.2 02:53.4
17 17 / Ženy [135] Dorota MACHOVÁ 2009 CZE MB3 12:59.5 02:55.7
18 18 / Ženy [106] Tereza KOCVEROVÁ 2010 CZE MB3 13:16.6 03:12.8
19 19 / Ženy [132] Kristýna BENEŠOVÁ 2009 CZE MB3 13:21.6 03:17.8
20 20 / Ženy [107] Nela NEČASOVÁ 2009 CZE MB3 13:29.2 03:25.4
21 21 / Ženy [101] Dominika DIVIŠOVÁ 2010 CZE MB3 13:37.9 03:34.1
22 22 / Ženy [105] Barbora FIDLEROVÁ 2009 CZE MB3 13:52.9 03:49.1
23 23 / Ženy [133] Viktorie SKALKOVÁ 2008 CZE MB3 14:12.7 04:08.9

result list Mladší žáci

start ~ 09:44:10

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [235] Jiří MILER 2008 CZE MB3 07:52.6
2 2 / Muži [234] Štěpán ZDERADIČKA 2009 CZE MB3 08:55.4 01:02.8
3 3 / Muži [232] Antonín VINŠ 2009 CZE MB3 09:23.4 01:30.8
4 4 / Muži [233] Jakub DUBAN 2008 CZE MB3 09:40.9 01:48.3
5 5 / Muži [225] Kryštof TŮMA 2009 CZE MB3 09:54.3 02:01.7
6 6 / Muži [229] Vojtěch ŠVEC 2008 CZE MB3 09:55.3 02:02.7
7 7 / Muži [231] Štěpán HÁJEK 2010 CZE MB3 10:12.2 02:19.6
8 8 / Muži [220] Dominik ULVR 2008 CZE MB3 10:21.6 02:29.0
9 9 / Muži [226] Jiří NOVOTNÝ 2009 CZE MB3 10:23.7 02:31.1
10 10 / Muži [228] Michal SEDLÁČEK 2009 CZE MB3 10:24.2 02:31.6
11 11 / Muži [227] Pavel PŘÍVRATSKÝ 2008 CZE MB3 10:43.3 02:50.7
12 12 / Muži [207] Tomáš POSPÍŠIL 2008 CZE MB3 10:45.7 02:53.1
13 13 / Muži [223] Matyáš VELÁN 2009 CZE MB3 11:00.4 03:07.8
14 14 / Muži [201] Jaroslav BACÍLEK 2010 CZE MB3 11:08.3 03:15.7
15 15 / Muži [221] Vojtěch VÁCHA 2009 CZE MB3 11:09.2 03:16.6
16 16 / Muži [209] Marek LOSKOT 2008 CZE MB3 11:12.7 03:20.1
17 17 / Muži [215] Tobiáš ŘÍHA 2010 CZE MB3 11:20.6 03:28.0
18 18 / Muži [202] David MIŠKA 2008 CZE MB3 11:21.3 03:28.7
19 19 / Muži [206] Šimon DROBNIAK 2009 CZE MB3 11:32.7 03:40.1
20 20 / Muži [217] Samuel SOBALÍK 2010 CZE MB3 11:33.5 03:40.9
21 21 / Muži [219] František STŘEDA 2009 CZE MB3 11:34.5 03:41.9
22 22 / Muži [218] Samuel SOUMAR 2009 CZE MB3 11:43.2 03:50.6
23 23 / Muži [230] Tomáš TRLIDA 2009 CZE MB3 11:45.5 03:52.9
24 24 / Muži [211] Štěpán HŮLKA 2010 CZE MB3 11:46.6 03:54.0
25 25 / Muži [208] René WÁGNER 2008 CZE MB3 11:56.8 04:04.2
26 26 / Muži [224] Pavel LACINA 2008 CZE MB3 12:00.8 04:08.2
27 27 / Muži [210] Ondřej BAČINA 2010 CZE MB3 12:04.0 04:11.4
28 28 / Muži [222] Patrik ŽAMBERA 2009 CZE MB3 12:08.7 04:16.1
29 29 / Muži [212] Vojtěch LANDYŠ 2009 CZE MB3 12:16.1 04:23.5
30 30 / Muži [216] Jan SLAVÍK 2009 CZE MB3 12:28.5 04:35.9
31 31 / Muži [203] Petr BRABEC 2010 CZE MB3 12:29.9 04:37.3
32 32 / Muži [205] Antoni BREJCHA 2009 CZE MB3 12:40.9 04:48.3
33 33 / Muži [213] David LOMAHA 2009 CZE MB3 13:04.2 05:11.6
34 34 / Muži [204] Jan STEJSKAL 2009 CZE MB3 15:26.3 07:33.7

result list Starší žákyně

start ~ 09:44:40

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Ženy [324] Veronika Sedláčková 2007 CZE MB3 09:41.4
2 2 / Ženy [325] Ellen ŠLÉGLOVÁ 2008 CZE MB3 10:17.4 00:36.0
3 3 / Ženy [321] Eliška POLÁKOVÁ 2008 CZE MB3 10:17.8 00:36.4
4 4 / Ženy [312] Tereza Pfeiferová 2007 CZE MB3 11:02.4 01:21.0
5 5 / Ženy [316] Barbora Vrabcová 2006 CZE MB3 11:04.4 01:23.0
6 6 / Ženy [320] Pavlína Paurová 2007 CZE MB3 11:46.0 02:04.6
7 7 / Ženy [302] Veronika Čížová 2006 CZE MB3 12:21.0 02:39.6
8 8 / Ženy [319] Leona ŠIMÁNKOVÁ 2007 CZE MB3 12:27.4 02:46.0
9 9 / Ženy [314] Michaela SEKEROVÁ 2008 CZE MB3 12:43.2 03:01.8
10 10 / Ženy [306] Veronika KRÁLÍKOVÁ 2008 CZE MB3 12:43.9 03:02.5
11 11 / Ženy [315] Tereza Pondělíčková 2007 CZE MB3 12:50.1 03:08.7
12 12 / Ženy [317] Nela Fidrmucová 2007 CZE MB3 12:54.2 03:12.8
13 13 / Ženy [308] Eliška KOŠŤÁKOVÁ 2008 CZE MB3 13:17.1 03:35.7
14 14 / Ženy [311] Klára Schichová 2006 CZE MB3 13:25.3 03:43.9
15 15 / Ženy [305] Kateřina ČÍRTKOVÁ 2008 CZE MB3 13:51.0 04:09.6
16 16 / Ženy [309] Kateřina Novotná 2007 CZE MB3 14:03.6 04:22.2
17 17 / Ženy [304] Adéla Heřmanská 2007 CZE MB3 14:51.9 05:10.5
18 18 / Ženy [323] Kateřina Vystrčilová 2006 CZE MB3 15:11.1 05:29.7
19 19 / Ženy [307] Kateřina Kocverová 2007 CZE MB3 15:18.8 05:37.4
20 20 / Ženy [301] Aneta DEVÁTÁ 2007 CZE MB3 15:56.2 06:14.8

result list Starší žáci

start ~ 09:45:10

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [422] Jakub ZDERADIČKA 2008 CZE MB3 08:09.2
2 2 / Muži [420] Jakub Mittner 2006 CZE MB3 08:14.3 00:05.1
3 3 / Muži [423] Tadeáš Keller 2006 CZE MB3 08:20.4 00:11.2
4 4 / Muži [418] Jan Zachař 2007 CZE MB3 08:32.5 00:23.3
5 5 / Muži [419] Josef VINŠ 2007 CZE MB3 08:52.7 00:43.5
6 6 / Muži [409] Matěj BOČEK 2007 CZE MB3 09:06.8 00:57.6
7 7 / Muži [417] Ondřej PROCHÁZKA 2007 CZE MB3 09:31.9 01:22.7
8 8 / Muži [416] Marek RÖSLER 2008 CZE MB3 09:57.3 01:48.1
9 9 / Muži [401] Aleš Chmelař 2006 CZE MB3 10:08.6 01:59.4
10 10 / Muži [402] Matěj Cigánek 2006 CZE MB3 10:23.2 02:14.0
11 11 / Muži [406] Patrik CARSKA 2007 CZE MB3 10:40.2 02:31.0
12 12 / Muži [413] Jan LUKŠO 2008 CZE MB3 10:44.1 02:34.9
13 13 / Muži [405] Štěpán Bacílek 2007 CZE MB3 11:02.2 02:53.0
14 14 / Muži [421] Břetislav Vystrčil 2006 CZE MB3 11:34.4 03:25.2
15 15 / Muži [408] Matěj Kulíšek 2007 CZE MB3 11:54.7 03:45.5
16 16 / Muži [414] Tobiáš Vaněk 2007 CZE MB3 12:13.4 04:04.2
17 17 / Muži [412] Filip Kočí 2007 CZE MB3 12:18.9 04:09.7
18 18 / Muži [411] Samuel SPIELMANN 2007 CZE MB3 12:31.9 04:22.7
19 19 / Muži [407] Ondřej Vlk 2006 CZE MB3 13:54.2 05:45.0
20 20 / Muži [410] Filip Sommer 2006 CZE MB3 14:29.2 06:20.0

result list Učitelé

start ~ 09:45:10

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [403] Martin Rudzan 1967 CZE 11:41.6