casovka

run

results

Golden Spike Chlum 2018

2018-12-21 Mladá Boleslav, Jemníky 

archiv

announcement

registration

start list

results

Učitelé     total: 0, men : 0, women: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
Mladší žáci     total: 21, men : 21, women: 0, Muži: 21, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
Mladší žákyně     total: 22, men : 0, women: 22, Muži: 0, Ženy: 22 [html] [pdf] [csv]
Starší žáci     total: 16, men : 16, women: 0, Muži: 16, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
Starší žákyně     total: 16, men : 0, women: 16, Muži: 0, Ženy: 16 [html] [pdf] [csv]

result list Učitelé

start ~ 09:00:00

result list Mladší žáci

start ~ 10:20:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [125] Jáchym Průšek 2006 CZE MB3 09:02.4
2 2 / Muži [122] Jakub Ulrich 2006 CZE MB3 09:42.5 00:40.1
3 3 / Muži [116] Jakub Cidlinský 2006 CZE MB3 09:42.7 00:40.3
4 4 / Muži [124] Tadeáš Keller 2006 CZE MB3 10:04.9 01:02.5
5 5 / Muži [105] Jan Zachař 2007 CZE MB3 10:07.7 01:05.3
6 6 / Muži [114] Tomáš Vizingr 2006 CZE MB3 10:33.3 01:30.9
7 7 / Muži [110] Christian Vervoort 2006 CZE MB3 10:33.5 01:31.1
8 8 / Muži [119] Vojtěch Zouhar 2006 CZE MB3 10:39.9 01:37.5
9 9 / Muži [112] Martin Vacek 2006 CZE MB3 10:53.7 01:51.3
10 10 / Muži [102] Ondřej Vlk 2006 CZE MB3 10:55.8 01:53.4
11 11 / Muži [106] Tobiáš Vaněk 2007 CZE MB3 11:01.5 01:59.1
12 12 / Muži [120] Tomáš Vorel 2006 CZE MB3 11:07.7 02:05.2
13 13 / Muži [118] Tomáš Vrba 2006 CZE MB3 11:10.1 02:07.7
14 14 / Muži [115] Břetislav Vystrčil 2006 CZE MB3 11:21.8 02:19.4
15 15 / Muži [109] Filip Kočí 2007 CZE MB3 11:59.5 02:57.0
16 16 / Muži [113] Vít Javůrek 2006 CZE MB3 12:21.1 03:18.7
17 17 / Muži [117] Václav Albrecht 2005 CZE MB3 12:51.6 03:49.2
18 18 / Muži [107] Matěj Kulíšek 2007 CZE MB3 12:52.0 03:49.6
19 19 / Muži [104] Štěpán Bacílek 2007 CZE MB3 13:06.9 04:04.5
20 20 / Muži [101] Aleš Chmelař 2006 CZE MB3 13:37.1 04:34.7
21 21 / Muži [103] Šimon Zlámal 2005 CZE MB3 14:15.3 05:12.9

result list Mladší žákyně

start ~ 10:20:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Ženy [201] Kristýna Dušičková 2007 CZE MB3 11:02.3
2 2 / Ženy [223] Helena Heřmanská 2005 CZE MB3 11:15.8 00:13.4
3 3 / Ženy [219] Kateřina Vystrčilová 2006 CZE MB3 11:16.6 00:14.3
4 4 / Ženy [204] Veronika Sedláčková 2007 CZE MB3 11:28.3 00:25.9
5 5 / Ženy [220] Natálie Kožušková 2006 CZE MB3 11:35.5 00:33.2
6 6 / Ženy [221] Kateřina Neumannová 2006 CZE MB3 11:36.5 00:34.2
7 7 / Ženy [218] Pavlína Paurová 2007 CZE MB3 11:45.2 00:42.8
8 8 / Ženy [222] Dora Petrtýlová 2006 CZE MB3 11:55.2 00:52.8
9 9 / Ženy [207] Tereza Pondělíčková 2007 CZE MB3 12:19.7 01:17.3
10 10 / Ženy [216] Barbora Vrabcová 2006 CZE MB3 12:30.8 01:28.5
11 11 / Ženy [208] Nela Podzimková 2007 CZE MB3 12:40.2 01:37.9
12 12 / Ženy [213] Aneta Stojková 2005 CZE MB3 13:04.1 02:01.8
13 13 / Ženy [215] Radka Židová 2005 CZE MB3 13:07.9 02:05.5
14 14 / Ženy [211] Laura Sobalíková 2006 CZE MB3 13:09.0 02:06.6
15 15 / Ženy [217] Dita Volfová 2006 CZE MB3 13:11.2 02:08.8
16 16 / Ženy [203] Adéla Heřmanská 2007 CZE MB3 13:14.0 02:11.6
17 17 / Ženy [209] Klára Schichová 2006 CZE MB3 13:33.1 02:30.7
18 18 / Ženy [214] Kateřina Sedláková 2005 CZE MB3 13:42.3 02:39.9
19 19 / Ženy [210] Nikola Králová 2006 CZE MB3 13:55.5 02:53.1
20 20 / Ženy [205] Viktorie Dorotea Korolevyčová 2007 CZE MB3 14:11.1 03:08.7
21 21 / Ženy [202] Kateřina Kocverová 2007 CZE MB3 14:35.6 03:33.3
22 22 / Ženy [206] Adelina Moysyuk 2006 CZE MB3 16:35.3 05:32.9

result list Starší žáci

start ~ 10:20:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [321] Petr Čada 2005 CZE MB3 08:50.0
2 2 / Muži [318] Jan Hofman 2003 CZE MB3 09:41.6 00:51.6
3 3 / Muži [320] David Kožíšek 2005 CZE MB3 09:41.9 00:51.9
4 4 / Muži [317] Ondřej Dvořák 2003 CZE MB3 09:59.2 01:09.2
5 5 / Muži [315] Patrik Solnička 2004 CZE MB3 10:07.6 01:17.6
6 6 / Muži [319] Martin Hála 2004 CZE MB3 10:15.8 01:25.8
7 7 / Muži [310] Tomáš Koloc 2004 CZE MB3 10:49.1 01:59.1
8 8 / Muži [312] Vítek Pospíšil 2004 CZE MB3 10:50.3 02:00.3
9 9 / Muži [316] Lukáš Bobek 2005 CZE MB3 11:10.9 02:20.9
10 10 / Muži [311] Tomáš Javůrek 2004 CZE MB3 11:11.4 02:21.4
11 11 / Muži [309] Matěj Křováček 2004 CZE MB3 11:56.2 03:06.2
12 12 / Muži [303] Jakub Lhota 2004 CZE MB3 12:16.6 03:26.6
13 13 / Muži [306] David Martoš 2002 CZE MB3 12:36.5 03:46.5
14 14 / Muži [307] Jakub Hlubuček 2004 CZE MB3 12:45.9 03:55.9
15 15 / Muži [301] Filip Kažmír 2005 CZE MB3 12:46.1 03:56.1
16 16 / Muži [304] David Laibl 2004 CZE MB3 13:09.0 04:19.0

result list Starší žákyně

start ~ 10:20:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Ženy [422] Karolína Pošepná 2005 CZE MB3 10:11.1
2 2 / Ženy [421] Tereza Hašlarová 2004 CZE MB3 10:39.2 00:28.0
3 3 / Ženy [414] Erika Klimová 2005 CZE MB3 11:03.3 00:52.1
4 4 / Ženy [424] Veronika Milerová 2005 CZE MB3 11:12.7 01:01.5
5 5 / Ženy [419] Natálie Stránská 2004 CZE MB3 11:34.6 01:23.4
6 6 / Ženy [423] Veronika Kolářová 2005 CZE MB3 11:43.9 01:32.7
7 7 / Ženy [418] Adéla Flodrmanová 2004 CZE MB3 11:54.7 01:43.5
8 8 / Ženy [406] Adéla Plchová 2004 CZE MB3 12:40.9 02:29.7
9 9 / Ženy [415] Michaela Bauerová 2005 CZE MB3 12:50.1 02:39.0
10 10 / Ženy [404] Dagmar Juhásová 2005 CZE MB3 13:24.2 03:13.0
11 11 / Ženy [410] Anna Košťáková 2005 CZE MB3 13:34.1 03:22.9
12 12 / Ženy [411] Barbora Chmelařová 2004 CZE MB3 13:40.0 03:28.8
13 13 / Ženy [417] Tereza Dytrychová 2004 CZE MB3 13:48.1 03:36.9
14 14 / Ženy [403] Tereza Provazníková 2005 CZE MB3 14:03.6 03:52.4
15 15 / Ženy [402] Adéla Vernerová 2004 CZE MB3 14:37.7 04:26.5
16 16 / Ženy [407] Karolína Žáková 2004 CZE MB3 14:43.3 04:32.1