casovka

ocr

results

Excalibur Race Mladé buky neděle

2018-06-03 Mladé buky, Trutnov 

announcement

registration

start list

results

Hell jednotlivci     total: 71 , men : 58, women: 13, M: 33, M40: 18, Z: 10, Z40: 3, muži: 7 [html] [pdf] [csv]
Hell dvojice     total: 22 , men : 15, women: 7, muži: 15, ženy: 7, mix: 0 [html] [pdf] [csv]
Hell týmy     total: 20 , men : 18, women: 2, muži: 7, ženy: 0, mix: 0, M: 8, M40: 3, Z: 2 [html] [pdf] [csv]

result list Hell jednotlivci

start ~ 10:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / M [ 87 ] Radoslav Groh 1989 CZE Hudy - La Sportiva 01:02:44.7
2 2 / M [ 74 ] Lukáš Novák 1991 CZE OCRA CZ TEAM 01:09:23.7 06:39.0
3 3 / M [ 4 ] Vladislav Dufka 1991 CZE Červený Kostelec 01:11:58.0 09:13.3
4 1 / M40 [ 72 ] Martin Cupák 1971 CZE OCRA CZ TEAM 01:14:59.5 12:14.8
5 4 / M [ 13 ] Lukáš Hanyk 1991 CZE OCRA CZ 2 01:15:09.3 12:24.6
6 5 / M [ 24 ] Tomáš Labuda 1996 CZE Mladé Buky 01:15:18.2 12:33.5
7 6 / M [ 1 ] Milan Linka 1993 CZE Extreme Obstacle Runners 01:17:29.8 14:45.1
8 2 / M40 [ 100 ] Petr Beneš 1977 CZE Kvíčala Team 01:18:26.3 15:41.6
9 3 / M40 [ 92 ] David kellner 1975 CZE Gladiator Race United 01:19:15.8 16:31.1
10 7 / M [ 37 ] Vojtěch Růžek 1999 CZE Gladiators Kralupy 01:19:26.0 16:41.3
11 4 / M40 [ 20 ] Jan Řezníček 1973 CZE Junák 01:19:52.3 17:07.6
12 8 / M [ 36 ] Pavel Růžek 1993 CZE Gladiators Kralupy 01:20:08.5 17:23.8
13 5 / M40 [ 39 ] Tomáš Plíhal 1975 CZE Svídnický Extrém 01:20:55.3 18:10.6
14 9 / M [ 7 ] Martin Vepřek 1990 CZE Kolšov 01:21:19.0 18:34.3
15 10 / M [ 2 ] Martin Svoboda 1989 CZE Spartan Gym 01:21:44.3 18:59.6
16 11 / M [ 19 ] Josef Babák 1992 CZE Tantrum Monstra 01:23:40.5 20:55.8
17 12 / M [ 84 ] Martin Holas 1985 CZE horská smečka 01:23:49.2 21:04.5
18 13 / M [ 85 ] Michal Galandak 1989 CZE Undead Groovy Team 01:24:21.4 21:36.7
19 14 / M [ 86 ] Tomáš Myšák 1985 CZE Hradec Králové 01:27:53.5 25:08.8
20 1 / Z40 [ 9 ] Stanislava Babušková 1974 CZE Babušáci Květnice 01:29:42.0 26:57.3
21 15 / M [ 8 ] Štěpán Levý 1982 CZE Left Boys 01:31:16.1 28:31.4
22 16 / M [ 5 ] Erik Calka 1994 CZE Drangels Liberec 01:31:25.9 28:41.2
23 1 / muži [ 93 ] Martin Kadrmas 2000 CZE Slatina u Vysokého Mýta 01:32:18.1 29:33.4
24 17 / M [ 14 ] Lukáš Mík 1992 CZE Kosičky 01:33:17.8 30:33.1
25 18 / M [ 30 ] Tomáš Bouček 1997 CZE Předměřice nad Labem 01:33:33.4 30:48.7
26 1 / Z [ 6 ] Anna Pavelková 1998 CZE Dvůr Králové nad Labem 01:37:29.6 34:44.9
27 6 / M40 [ 78 ] Martin Brokeš 1971 CZE Žamberk 01:38:19.1 35:34.4
28 19 / M [ 27 ] Jiří Škraněk 1982 CZE Dobruška 01:38:26.5 35:41.8
29 7 / M40 [ 43 ] Josef Lacina 1978 CZE OCR Runners Beroun 01:38:35.5 35:50.8
30 20 / M [ 88 ] Vladislav Ovečka 1986 CZE Horská smečka 01:39:32.5 36:47.8
31 8 / M40 [ 68 ] Michal David 1977 CZE Kasperovci 01:40:13.2 37:28.5
32 21 / M [ 83 ] Rostislav Hašek 1991 CZE HC Devro 01:40:50.4 38:05.7
33 9 / M40 [ 21 ] Tomáš Kecina 1978 CZE Trutnov 01:41:10.1 38:25.4
34 22 / M [ 33 ] Roman Kostovský 1986 CZE SVVAT 01:41:25.8 38:41.1
35 2 / Z [ 73 ] Barbora Stejskalová 1989 CZE OCRA CZ TEAM 01:41:50.3 39:05.6
36 3 / Z [ 89 ] Veronika Vytinová 1992 CZE Sweep Ocra-CZ 01:42:16.6 39:31.9
37 10 / M40 [ 16 ] Krzysztof GREGORCZYK 1970 POL CHEŁMSKO ŚLĄSKIE 01:42:29.9 39:45.2
38 23 / M [ 35 ] Ladislav Bevelágua 1982 CZE OCRA-CZ Team 01:42:34.1 39:49.4
39 11 / M40 [ 32 ] Martin Sonda 1976 CZE SVVAT 01:43:08.3 40:23.6
40 24 / M [ 42 ] Luboš Kosek 1979 CZE Hostinné 01:43:20.2 40:35.5
41 25 / M [ 23 ] Jan Diblík 1984 CZE Praha 01:44:17.5 41:32.8
42 2 / muži [ 81 ] David Svoboda 1985 CZE HC Devro 01:46:17.2 43:32.5
43 26 / M [ 40 ] Lukáš Bajer 1985 CZE Bohuslavice 01:46:22.7 43:38.0
44 3 / muži [ 80 ] Jiří Máslo 1986 CZE HC Devro 01:46:47.1 44:02.4
45 12 / M40 [ 82 ] Vladimír Lukeš 1977 CZE HC Devro 01:49:46.6 47:01.9
46 4 / muži [ 71 ] Radek Šeda 1977 CZE OCRA CZ TEAM 01:52:42.6 49:57.9
47 4 / Z [ 10 ] Veronika Drábková 1996 CZE SRTG Šumperk 01:54:08.0 51:23.3
48 27 / M [ 31 ] Pavel Kunštár 1988 CZE Svoboda nad Úpou 01:54:47.0 52:02.3
49 5 / Z [ 26 ] Veronika Dvořáková 1991 CZE SRTG Čelákovice 01:57:17.8 54:33.1
50 6 / Z [ 28 ] Ladislava Zábranská 1983 CZE Streetfit 01:57:49.0 55:04.3
51 28 / M [ 18 ] Jan Štěpán 1996 CZE Muddyhob 01:58:08.9 55:24.2
52 29 / M [ 11 ] Matěj Rajnoha 1996 CZE Predators Gym 01:58:49.3 56:04.6
53 13 / M40 [ 34 ] Daniel Čech 1976 CZE VM Cross 02:00:26.4 57:41.7
54 5 / muži [ 67 ] Martin Čížek 1979 CZE Kasperovci 02:04:16.5 01:01:31.8
55 6 / muži [ 69 ] Petr Müller 1981 CZE Kasperovci 02:04:29.5 01:01:44.8
56 30 / M [ 90 ] tomáš bartoň 2002 CZE Liberec 02:06:59.3 01:04:14.6
57 31 / M [ 97 ] Pavel Babák 1985 CZE Hradec Králové 02:10:25.8 01:07:41.1
58 14 / M40 [ 38 ] Stanislav Štangler 1958 CZE TJ Spartak Vrchlabí 02:12:49.1 01:10:04.4
59 15 / M40 [ 12 ] Pavel Kytýr 1974 CZE Teplice 02:15:47.6 01:13:02.9
60 16 / M40 [ 25 ] zdenek springr 1970 CZE komando wolf 02:21:59.7 01:19:15.0
61 7 / muži [ 70 ] Rudolf Ždárský 1974 CZE Kasperovci 02:24:22.8 01:21:38.1
62 32 / M [ 29 ] Pavel Marada 1991 CZE Zabreh 02:25:23.8 01:22:39.1
63 17 / M40 [ 22 ] Martin Kokosinski 1978 CZE Olomouc 02:25:48.7 01:23:04.0
64 33 / M [ 75 ] Lukáš Koutský 1987 CZE Brzice 02:27:32.6 01:24:47.9
65 2 / Z40 [ 91 ] Alena Bouchnerová 1974 CZE Pohodáři 02:28:38.5 01:25:53.8
66 7 / Z [ 44 ] Katerina Sedláčková 1989 CZE Štětí 02:35:55.0 01:33:10.3
67 3 / Z40 [ 3 ] Andrea Pernstecherová 1975 CZE SRTG Teplice 02:38:42.9 01:35:58.2
68 8 / Z [ 79 ] Kateřina Jilemnická 1994 CZE BRUTÁLNÍ PRINCEZNY 02:47:11.6 01:44:26.9
69 9 / Z [ 94 ] Michaela Moňáková 1999 CZE Dranges 02:50:37.8 01:47:53.1
70 10 / Z [ 77 ] Štěpánka Brabcová 1995 CZE BRUTÁLNÍ PRINCEZNY 02:53:34.4 01:50:49.7
71 18 / M40 [ 17 ] Bohumil Stuchlík 1966 CZE Štětkovice 03:45:23.6 02:42:38.9

result list Hell dvojice

start ~ 10:00:00

rank rank/cat. team finish members lap#1
1 1 / muži SK Samuraj Domažlice 01:19:24.0 65 01:19:23.0 Bohuslav Šála 1990
66 01:19:24.0 Radim Červeňák 1991
2 2 / muži Nyklíčkovi 01:54:52.5 59 01:53:52.2 Ondřej Nyklíček 1978
60 01:54:52.5 Luděk Nyklíček 1978
3 3 / muži Červený Kostelec 01:55:10.9 53 01:55:10.4 Milan Kozák 1991
54 01:55:10.9 Tomáš Kábrt 1994
4 1 / mix Kolín 01:56:26.6 56 01:56:26.3 Roman Uhlík 1986
55 01:56:26.6 Lucie Jirásková 1989
5 4 / muži Přelouč 535 01 01:59:10.8 50 01:59:08.2 Aleš Poskočil 1986
49 01:59:10.8 Jan Levý 1981
6 5 / muži Tygři z Vysočiny 02:10:39.7 61 02:09:40.1 Milan Šprachta 1974
62 02:10:39.7 Jakub Černý 1983
7 2 / mix Modré Krvinky 02:21:48.9 52 02:20:48.4 Alexandra Zemanová 1981
51 02:21:48.9 Lubomír Kříž 1984
8 3 / mix Praha 02:32:28.7 96 02:32:26.5 Jana Šplíchalová 1998
95 02:32:28.7 Slávek Veselý 1991
9 4 / mix OCRLOSERS 02:37:17.4 45 02:37:16.0 Pavel Dopita 1964
46 02:37:17.4 Martina Roulichová 1992
10 1 / ženy Hořice 50801 02:37:42.5 64 02:33:29.2 Kristýna Tulková 1989
63 02:37:42.5 Linda Bagová 1990
11 5 / mix Mšené-lázně 03:06:09.3 48 03:06:09.2 Barbora Došková 1992
47 03:06:09.3 Vojtěch Rajnoha 1993

result list Hell týmy

start ~ 11:00:00

rank rank/cat. team finish members lap#1
1 1 / muži Hudy - La Sportiva 05:18:48.8 87 01:02:44.7 Radoslav Groh 1989
84 01:23:49.2 Martin Holas 1985
85 01:24:21.4 Michal Galandak 1989
86 01:27:53.5 Tomáš Myšák 1985
2 1 / mix OCRA CZ TEAM 05:58:56.1 74 01:09:23.7 Lukáš Novák 1991
72 01:14:59.5 Martin Cupák 1971
73 01:41:50.3 Barbora Stejskalová 1989
71 01:52:42.6 Radek Šeda 1977
3 2 / mix OCRA CZ 2 06:08:10.5 13 01:15:09.3 Lukáš Hanyk 1991
93 01:32:18.1 Martin Kadrmas 2000
27 01:38:26.5 Jiří Škraněk 1982
89 01:42:16.6 Veronika Vytinová 1992
4 2 / muži HC Devro 07:03:41.3 83 01:40:50.4 Rostislav Hašek 1991
81 01:46:17.2 David Svoboda 1985
80 01:46:47.1 Jiří Máslo 1986
82 01:49:46.6 Vladimír Lukeš 1977
5 3 / muži Kasperovci 08:13:22.0 68 01:40:13.2 Michal David 1977
67 02:04:16.5 Martin Čížek 1979
69 02:04:29.5 Petr Müller 1981
70 02:24:22.8 Rudolf Ždárský 1974