ob

results

Derby, Memoriál Pedrose Zaorala

2022-11-17 Jablonec nad Nisou, Liberec 

announcement

registration

start list

results

Vete 4km (veteráni) total: 18 , men : 8, women: 10, Muži: 8, Ženy: 10 Liberec, Jablonec nad Nisou, Smržovku [html] [pdf] [csv]
Maxi 15km total: 40 , men : 33, women: 7, Muži: 33, Ženy: 7 Liberec, Jablonec nad Nisou, Smržovku [html] [pdf] [csv]
Mini 11km total: 69 , men : 37, women: 32, Muži: 37, Ženy: 32 Liberec, Jablonec nad Nisou, Smržovku [html] [pdf] [csv]
Ultra 8km (veteráni) total: 4 , men : 2, women: 2, Muži: 2, Ženy: 2 Liberec, Jablonec nad Nisou, Smržovku [html] [pdf] [csv]

result list Vete 4km (veteráni)

start ~ 11:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Muži [ 315 ] Oldřich Přinda 1951 CZE Pazil- Vli 40:56.0
2 2 / Muži [ 316 ] Petr Hostaš 1966 CZE Tatran Jablonec 49:23.0 08:27.0
3 3 / Muži [ 306 ] Zbyněk Valoušek 1956 CZE Liberec 55:16.0 14:20.0
4 4 / Muži [ 310 ] Petr Cerny 1967 CZE Liberec 58:30.0 17:34.0
5 1 / Ženy [ 311 ] Alice Cerna 1969 CZE Liberec 58:47.0 17:51.0
6 2 / Ženy [ 305 ] Dagmar Valoušková 1957 CZE Liberec 59:33.0 18:37.0
7 5 / Muži [ 317 ] František Vosecký 1960 CZE Nový Bor 01:02:56.0 22:00.0
8 6 / Muži [ 312 ] Radim Smetana 1947 CZE Ok Chrastava 01:05:52.0 24:56.0
9 3 / Ženy [ 302 ] Zuzana Šaffková 1951 CZE Chrastava 01:06:17.0 25:21.0
10 7 / Muži [ 308 ] Milan Ševčík 1950 CZE Ok Chrastava 01:11:23.0 30:27.0
11 4 / Ženy [ 314 ] Markéta Neyrinck Novotná 1970 CZE Usk 01:16:10.0 35:14.0
11 4 / Ženy [ 313 ] Katka Dlabolová 1970 CZE Liberec 01:16:10.0 35:14.0
13 8 / Muži [ 307 ] Pavel Petrželka 1938 CZE Tj Tatran 01:26:51.0 45:55.0
14 6 / Ženy [ 301 ] Dana Pročková 1944 CZE Brno-bohunice 01:52:59.0 01:12:03.0
14 6 / Ženy [ 309 ] Jaroslava Pachnerová 1951 CZE Liberec 15 01:52:59.0 01:12:03.0
16 8 / Ženy [ 304 ] Ivana Karmazinová 1951 CZE Jablonec Nad Nisou 01:53:06.0 01:12:10.0
17 9 / Ženy [ 318 ] Kateřina Veselská 1965 CZE Fojtka 01:55:26.0 01:14:30.0
18 10 / Ženy [ 303 ] Zuzana Šumberová 1953 CZE Pařezká Lhota 01:55:30.0 01:14:34.0

result list Maxi 15km

start ~ 11:06:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Muži [ 43 ] Jan Petržela 1992 CZE Ok 99 Hradec Králové 01:49:34.0 06:56.0 (6) 01:13:12.0 (3)
2 2 / Muži [ 20 ] Filip Wolf 1997 CZE Oob Tj Turnov 01:49:38.0 00:04.0 06:48.0 (3) 01:13:12.0 (3)
3 3 / Muži [ 34 ] Matyáš Štregl 2003 CZE Oob Tj Turnov 01:53:07.0 03:33.0 06:44.0 (1) 01:13:05.0 (1)
4 4 / Muži [ 30 ] Pavel Hradec 1988 CZE Chrastava 01:53:45.0 04:11.0 06:47.0 (2) 01:13:23.0 (7)
5 5 / Muži [ 23 ] Jakub Škoda 1988 CZE Slavia Liberec Orienteering 01:53:46.0 04:12.0 06:57.0 (7) 01:16:05.0 (9)
6 6 / Muži [ 28 ] Jan Pokorný 2004 CZE Team Jizerky 01:53:51.0 04:17.0 07:08.0 (11) 01:13:06.0 (2)
7 7 / Muži [ 27 ] Matěj Tkáč 2004 CZE Team Jizerky 01:54:21.0 04:47.0 07:09.0 (12) 01:13:15.0 (6)
8 8 / Muži [ 25 ] Kryštof Hájek 2002 CZE Oob Tj Turnov 01:54:47.0 05:13.0 06:51.0 (5) 01:13:14.0 (5)
9 9 / Muži [ 37 ] Dan Wolf 1991 CZE Malá Skála 01:55:20.0 05:46.0 06:50.0 (4) 01:16:41.0 (10)
10 1 / Ženy [ 29 ] Denisa Kosová 1991 CZE Ok99 Hradec Králové 02:02:19.0 12:45.0 07:11.0 (13) 01:21:14.0 (11)
11 10 / Muži [ 31 ] Jan Petr 1982 CZE Tatran Jablonec 02:02:22.0 12:48.0 07:43.0 (16) 01:22:04.0 (12)
12 11 / Muži [ 19 ] Martin Janata 1983 CZE Tatran 02:08:14.0 18:40.0 06:59.0 (8) 01:15:54.0 (8)
13 12 / Muži [ 5 ] Mak Čus 1979 CZE Sns Smržovka 02:08:24.0 18:50.0 07:46.0 (17) 01:24:06.0 (16)
14 13 / Muži [ 36 ] Martin Váňa 1984 CZE Mírová Pod Kozákovem 02:08:32.0 18:58.0 08:23.0 (22) 01:22:56.0 (14)
15 14 / Muži [ 42 ] Michal Horáček 1977 CZE Hodkovice Nad Mohelkou 02:10:27.0 20:53.0 08:07.0 (20) 01:25:28.0 (17)
16 15 / Muži [ 12 ] Marek Šesták 1974 CZE Slavia Liberec Orienteering 02:16:19.0 26:45.0 07:54.0 (18) 01:22:57.0 (15)
17 16 / Muži [ 38 ] Tomáš Thoř 1999 CZE Oob Tj Turnov 02:17:21.0 27:47.0 07:05.0 (10) 01:22:45.0 (13)
18 17 / Muži [ 14 ] Pavel Štryncl 1977 CZE Ob Jizerky 02:24:57.0 35:23.0 08:15.0 (21) 01:34:58.0 (18)
19 18 / Muži [ 40 ] Jan Čermák 1993 CZE Liberec 02:25:04.0 35:30.0 07:38.0 (14) 01:36:42.0 (19)
20 19 / Muži [ 32 ] Kryštof Bogar 1994 CZE Kulečník U Hrocha 02:25:08.0 35:34.0 07:58.0 (19) 01:36:43.0 (20)
21 20 / Muži [ 46 ] Vask Komanec 1984 CZE Sk Veská 02:26:38.0 37:04.0 07:41.0 (15) 01:36:48.0 (21)
22 2 / Ženy [ 13 ] Marie Šestáková 2004 CZE Slavia Liberec Orienteering 02:34:11.0 44:37.0 09:00.0 (27) 01:40:10.0 (22)
23 3 / Ženy [ 44 ] Pavla Heřmánková 1977 CZE Malá Skála 02:34:59.0 45:25.0 09:13.0 (31) 01:41:11.0 (23)
24 21 / Muži [ 26 ] Ondrej Lisy 1971 CZE Jizerky 02:35:07.0 45:33.0 08:52.0 (25) 01:41:16.0 (24)
25 22 / Muži [ 35 ] Roman Mašata 1971 CZE I.ca 02:35:51.0 46:17.0 09:12.0 (30) 01:41:55.0 (25)
26 23 / Muži [ 21 ] Petr Kadavý 1978 CZE Ok Cha 02:39:18.0 49:44.0 08:49.0 (24) 01:43:53.0 (26)
27 24 / Muži [ 22 ] Michal Francke 1986 CZE Liberec 15 02:49:39.0 01:00:05.0 07:03.0 (9) 01:48:13.0 (27)
28 25 / Muži [ 3 ] David Šklíba 1999 CZE Oob Tj Tatran Jablonec 03:07:37.0 01:18:03.0 08:35.0 (23) 01:51:56.0 (28)
29 4 / Ženy [ 18 ] Romana Zabořilová 1974 CZE Jen 03:09:16.0 01:19:42.0 09:35.0 (32) 01:58:13.0 (30)
30 26 / Muži [ 4 ] Gabriel Szenczi 1987 CZE Slavia Liberec Orienteering 03:21:42.0 01:32:08.0 09:04.0 (29) 01:54:48.0 (29)
31 5 / Ženy [ 16 ] Kateřina Matějů 1980 CZE Liberec 03:21:44.0 01:32:10.0 10:16.0 (35) 02:15:54.0 (33)
32 27 / Muži [ 41 ] Jan Nožička 2008 CZE Team Jizerky 03:26:19.0 01:36:45.0 08:58.0 (26) 02:06:32.0 (31)
33 6 / Ženy [ 33 ] Zuzana Henychova 1961 CZE Vli 03:26:33.0 01:36:59.0 10:07.0 (34) 02:13:18.0 (32)
34 28 / Muži [ 45 ] Petr Řezka 1981 CZE Team Jizerky 03:31:25.0 01:41:51.0 09:03.0 (28) 02:17:14.0 (34)
35 7 / Ženy [ 1 ] Jana Kolaja Ehlerová 1980 CZE Liberec 03:33:09.0 01:43:35.0 11:04.0 (38) 02:23:19.0 (38)
36 29 / Muži [ 50 ] čak čak 1962 CZE Smržovka 03:33:13.0 01:43:39.0
37 30 / Muži [ 39 ] Vojtěch Tomanica 1976 CZE Chrastava 03:41:50.0 01:52:16.0 09:42.0 (33) 02:23:03.0 (35)
38 31 / Muži [ 9 ] Jiří Žucha 1966 CZE Jablonce Nad Nisou 03:43:15.0 01:53:41.0 10:55.0 (37) 02:23:17.0 (37)
39 32 / Muži [ 8 ] Duška Novotný 1970 CZE Jablonec Nad Nisou 03:43:16.0 01:53:42.0 10:54.0 (36) 02:23:15.0 (36)
40 33 / Muži [ 10 ] Honza Vokoun 1975 CZE Tatran 04:09:46.0 02:20:12.0 16:53.0 (39)

result list Mini 11km

start ~ 11:07:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Muži [ 123 ] Jan Schulhof 1989 CZE Turnov 01:29:36.0 07:58.0 (2) 47:52.0 (1)
2 2 / Muži [ 145 ] Prokop Tomášek 2007 CZE Oob Tj Turnov 01:29:39.0 00:03.0 07:18.0 (1) 50:22.0 (2)
3 3 / Muži [ 168 ] Vít Zakouřil 1993 CZE Oob Tj Turnov 01:36:39.0 07:03.0 08:25.0 (3) 51:01.0 (3)
4 1 / Ženy [ 148 ] Iva Rufferová 1983 CZE Mírová Pod Kozákovem 01:37:19.0 07:43.0 08:59.0 (6) 52:34.0 (4)
5 4 / Muži [ 104 ] Tomáš Poloprutský 1962 CZE Liberec 01:37:21.0 07:45.0 08:43.0 (4) 52:47.0 (5)
6 5 / Muži [ 166 ] Miši Hons 1977 CZE Jablonec Nad Nisou 01:39:02.0 09:26.0 09:13.0 (12) 58:16.0 (14)
7 6 / Muži [ 101 ] Pavel Janata 1984 CZE Tjn 01:40:07.0 10:31.0 09:44.0 (21) 55:14.0 (8)
8 2 / Ženy [ 151 ] Lea Martanová 2005 CZE Tur 01:40:15.0 10:39.0 09:28.0 (14) 57:12.0 (11)
9 7 / Muži [ 126 ] Zdenda Peteráč 1978 CZE Vli 01:40:28.0 10:52.0 09:14.0 (13) 54:59.0 (7)
10 8 / Muži [ 121 ] Zbyněk Resl 1988 CZE Team Jizerky 01:47:24.0 17:48.0 09:03.0 (9) 59:17.0 (15)
11 9 / Muži [ 165 ] Tom Mikan 1989 CZE Sk Ruppersdorf 01:47:45.0 18:09.0 09:01.0 (7) 01:00:09.0 (16)
12 10 / Muži [ 169 ] Ctibor Podrábský 1970 CZE Vli 01:48:16.0 18:40.0 09:01.0 (7) 57:48.0 (13)
13 11 / Muži [ 143 ] Michal Zaydlar 1971 CZE Ob Jizerky 01:48:24.0 18:48.0 09:33.0 (17) 57:22.0 (12)
14 3 / Ženy [ 125 ] Šárka Sokolářová 1999 CZE Turnov 01:51:51.0 22:15.0 09:06.0 (10) 56:09.0 (9)
14 3 / Ženy [ 153 ] Tereza Kosová 2001 CZE Ok 99 Hradec KrÁlovÉ 01:51:51.0 22:15.0 09:07.0 (11) 56:13.0 (10)
16 12 / Muži [ 152 ] Stanislav Nejman 1995 CZE Turnov 01:58:00.0 28:24.0 08:56.0 (5) 54:51.0 (6)
17 5 / Ženy [ 144 ] Eliška Vilémová 2006 CZE Liberec 01:58:47.0 29:11.0 09:39.0 (19) 01:07:09.0 (26)
17 5 / Ženy [ 138 ] Anna Heczková 2006 CZE Vli 01:58:47.0 29:11.0 09:40.0 (20) 01:07:11.0 (27)
17 5 / Ženy [ 107 ] Johana Šestáková 2008 CZE Slavia Liberec Orienteering 01:58:47.0 29:11.0 09:45.0 (22) 01:07:12.0 (29)
17 5 / Ženy [ 175 ] Karolína Kunášková 2008 CZE Vlio 01:58:47.0 29:11.0 09:37.0 (18) 01:07:13.0 (30)
21 13 / Muži [ 162 ] Tomáš Srb 1988 CZE Lezci.com 01:59:12.0 29:36.0 10:06.0 (25) 01:01:10.0 (17)
22 9 / Ženy [ 174 ] Jana Ryantová 1986 CZE Ob Kotlářka 01:59:17.0 29:41.0 11:32.0 (39) 01:04:26.0 (19)
23 10 / Ženy [ 122 ] Lenka Reslová 1987 CZE Team Jizerky 01:59:35.0 29:59.0 10:10.0 (27) 01:03:23.0 (18)
24 14 / Muži [ 108 ] Jáchym Horáček 2011 CZE Hodkovice nad Mohelkou 02:00:42.0 31:06.0 10:27.0 (34) 01:04:54.0 (20)
25 11 / Ženy [ 147 ] Radka Tomášková 1978 CZE Sok Turnov 02:01:38.0 32:02.0 10:08.0 (26) 01:07:03.0 (25)
26 12 / Ženy [ 159 ] Lea Andrlová 2004 CZE Liberec 02:02:13.0 32:37.0 09:30.0 (16) 01:06:35.0 (23)
27 13 / Ženy [ 124 ] Eva Janošíková 2005 CZE České Budějovice 02:02:14.0 32:38.0 09:29.0 (15) 01:06:37.0 (24)
28 14 / Ženy [ 106 ] Káťa Horáčková 1981 CZE Liberec 02:02:23.0 32:47.0 10:30.0 (35) 01:04:58.0 (21)
29 15 / Muži [ 105 ] Přemek Škoda 1953 CZE Slavia Liberec Orienteering 02:05:15.0 35:39.0 10:52.0 (36) 01:05:08.0 (22)
30 15 / Ženy [ 146 ] Matilda Tomášková 2009 CZE Oob Tj Turnov 02:06:58.0 37:22.0 12:02.0 (44) 01:10:50.0 (33)
31 16 / Ženy [ 114 ] Anna Zabořilová 2009 CZE Tur 02:06:59.0 37:23.0 12:06.0 (45) 01:10:52.0 (34)
32 16 / Muži [ 110 ] Kuba Maděra 2009 CZE Vli 02:07:08.0 37:32.0 10:11.0 (28) 01:08:04.0 (31)
33 17 / Ženy [ 172 ] Míša Maděrová 1980 CZE Vli 02:07:14.0 37:38.0 10:11.0 (28) 01:08:06.0 (32)
34 17 / Muži [ 133 ] Honza Valeš 1983 CZE Loňská Forma 02:07:59.0 38:23.0 09:59.0 (23) 01:07:11.0 (27)
35 18 / Ženy [ 132 ] Markéta Thořová 1999 CZE Oob Tj Turnov 02:08:02.0 38:26.0 10:25.0 (33) 01:12:20.0 (38)
36 19 / Ženy [ 141 ] Dana Rychterová 1969 CZE Smržovka 02:08:15.0 38:39.0 11:55.0 (43) 01:10:57.0 (35)
37 18 / Muži [ 142 ] Michal Čaloun 1968 CZE Liberec 02:11:52.0 42:16.0 10:59.0 (37) 01:10:58.0 (36)
38 20 / Ženy [ 103 ] Martina Kurková 1988 CZE Jablonec Nad Nisou 02:14:32.0 44:56.0 11:28.0 (38) 01:12:18.0 (37)
39 21 / Ženy [ 139 ] Julie Mokrá 0000 CZE Liberec 02:17:57.0 48:21.0 10:16.0 (32) 01:15:08.0 (40)
40 19 / Muži [ 173 ] Roman Ježowicz 1980 SVK Liberec 02:18:40.0 49:04.0 12:38.0 (49) 01:17:46.0 (41)
41 20 / Muži [ 140 ] Pavel Mokrý 0000 CZE Liberec 02:23:27.0 53:51.0 10:01.0 (24) 01:18:47.0 (42)
42 21 / Muži [ 160 ] Vorvaň 1970 CZE Vli 02:23:54.0 54:18.0 12:33.0 (47) 01:14:43.0 (39)
43 22 / Ženy [ 137 ] Eva Nožičková 2008 CZE Team Jizerky 02:30:33.0 01:00:57.0 10:13.0 (31) 01:19:56.0 (44)
44 23 / Ženy [ 154 ] Nella Pražáková 2008 CZE Team Jizerky 02:30:40.0 01:01:04.0 10:12.0 (30) 01:19:54.0 (43)
45 22 / Muži [ 135 ] Radovan Kout 1964 CZE Liberec 02:35:51.0 01:06:15.0 13:47.0 (54) 01:22:54.0 (46)
46 23 / Muži [ 109 ] Pavel Schröter 1972 CZE Ok Harcov 02:38:57.0 01:09:21.0 13:52.0 (56) 01:25:21.0 (47)
47 24 / Ženy [ 130 ] Anna zápotocká 1972 CZE VLI 02:41:38.0 01:12:02.0 11:37.0 (41) 01:22:14.0 (45)
48 24 / Muži [ 102 ] Petr Kruliš 1969 CZE Vli 02:51:52.0 01:22:16.0 13:50.0 (55) 01:30:24.0 (48)
49 25 / Muži [ 118 ] Václav Vokurka 2010 CZE Tatran 02:59:31.0 01:29:55.0 12:44.0 (51) 01:41:07.0 (58)
50 26 / Muži [ 128 ] Mikuláš Rafaj 2009 CZE Výkup Chleba Vesec 02:59:36.0 01:30:00.0 12:40.0 (50) 01:40:55.0 (57)
51 27 / Muži [ 117 ] Antonín Vokurka 2008 CZE Tatran 02:59:38.0 01:30:02.0 12:36.0 (48) 01:35:26.0 (50)
52 28 / Muži [ 127 ] Nikola Rafaj 1975 CZE Výkup Chleba Vesec 02:59:40.0 01:30:04.0 12:32.0 (46) 01:34:48.0 (49)
53 25 / Ženy [ 115 ] Soňa Pesničáková 2004 CZE Team Jizerky 03:01:12.0 01:31:36.0 15:18.0 (59) 01:39:17.0 (54)
54 26 / Ženy [ 116 ] Kristýna Pesničáková 1976 CZE Tatran Jablonec 03:01:16.0 01:31:40.0 15:24.0 (60) 01:39:20.0 (55)
55 29 / Muži [ 176 ] Manfred Hickethier 1952 GER Vli 03:04:21.0 01:34:45.0 12:45.0 (52) 01:40:46.0 (56)
56 30 / Muži [ 167 ] Jan Mitáček 1987 CZE Vsk Humanita 03:07:43.0 01:38:07.0 13:02.0 (53) 01:38:22.0 (53)
57 31 / Muži [ 155 ] Jan Venca Francke 1984 CZE Ok Doksy 03:08:23.0 01:38:47.0 11:35.0 (40) 01:37:18.0 (51)
58 27 / Ženy [ 156 ] Petra Francke 1982 CZE Aloha Bar 03:08:27.0 01:38:51.0 11:41.0 (42) 01:37:24.0 (52)
59 28 / Ženy [ 158 ] Romana Pustaiova 1968 CZE Tatran Jbc 03:33:06.0 02:03:30.0 17:17.0 (67) 01:51:34.0 (60)
60 32 / Muži [ 157 ] Josef Pustai 1963 CZE Tatran Jbc 03:33:08.0 02:03:32.0 17:16.0 (66) 01:51:31.0 (59)
61 29 / Ženy [ 134 ] Eva Jermanová 1961 CZE Jablonec Nad Nisou 03:35:59.0 02:06:23.0 16:40.0 (65) 01:59:21.0 (62)
62 33 / Muži [ 164 ] Otakar Novotný 1956 CZE Jablonec Nad Nisou 03:36:04.0 02:06:28.0 16:26.0 (61)
63 30 / Ženy [ 131 ] Blanka Dejnožková 1976 CZE Tatran Jablonec 03:36:12.0 02:06:36.0 16:29.0 (63) 01:59:09.0 (61)
64 34 / Muži [ 170 ] Antonín Duda 1987 CZE Www.jizerka.cz 04:16:24.0 02:46:48.0 16:27.0 (62) 02:02:55.0 (63)
65 35 / Muži [ 171 ] Pavel Zdobinský 1981 CZE Www.jizerka.cz 04:16:26.0 02:46:50.0 16:39.0 (64) 02:02:57.0 (64)
66 31 / Ženy [ 119 ] Dana Vokušová 1977 CZE Liberec 8 04:19:11.0 02:49:35.0 14:12.0 (57) 02:06:11.0 (68)
67 36 / Muži [ 120 ] Zdeněk Vokuš 1956 CZE Liberec 8 04:19:12.0 02:49:36.0 14:13.0 (58) 02:06:10.0 (67)
68 32 / Ženy [ 113 ] Ivana Kočíbová 1963 CZE Tjn Jablonec Nad Nisou 04:19:43.0 02:50:07.0 20:45.0 (69) 02:03:47.0 (65)
69 37 / Muži [ 177 ] Karel Francke 1959 CZE Jablonec 04:19:49.0 02:50:13.0 20:31.0 (68) 02:04:01.0 (66)

result list Ultra 8km (veteráni)

start ~ 11:08:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Muži [ 201 ] Aleš Rázek 1978 CZE Liberec 01:36:31.0 34:26.0 (1)
2 1 / Ženy [ 202 ] Ivana Poklopová 1964 CZE Sob Olomouc 01:57:57.0 21:26.0 43:52.0 (3)
3 2 / Muži [ 203 ] Martin Harazin 1974 CZE Manželka 01:58:08.0 21:37.0 43:50.0 (2)
4 2 / Ženy [ 205 ] Věrka Pařízková 1971 CZE Sns Smržovka 02:10:45.0 34:14.0 49:49.0 (4)