24H

ski

results

Den nahoru a dolů

2022-04-02 Špindlerův mlýn 

archiv

announcement

registration

start list

results

Závodníci total: 203 , men : 169, women: 34, Muži: 169, Ženy: 34 [html] [pdf] [csv]
Příchozí total: 742 , men : 500, women: 242, Muži: 500, Ženy: 242 [html] [pdf] [csv]
Splitboard total: 75 , men : 72, women: 3, Muži: 72, Ženy: 3 [html] [pdf] [csv]

result list Závodníci

start ~ 08:32:00

rank rank/cat. # name team počet okruhů start posl. průchod čas na trati
1 1 / Muži 11 Pašek Jakub Lusti 10 00:23.5 07:12:37 07:12:13
36:5906:3035:1705:4135:3306:0734:3505:5534:4906:1335:2806:2037:1206:4140:2906:4839:5506:2540:5404:23 start 00:00:23 | nahoře 00:37:22 | dole 00:43:52 | nahoře 01:19:09 | dole 01:24:50 | nahoře 02:00:23 | dole 02:06:30 | nahoře 02:41:05 | dole 02:47:00 | nahoře 03:21:49 | dole 03:28:02 | nahoře 04:03:30 | dole 04:09:50 | nahoře 04:47:02 | dole 04:53:43 | nahoře 05:34:12 | dole 05:41:00 | nahoře 06:20:55 | dole 06:27:20 | nahoře 07:08:14 | dole 07:12:37
2 2 / Muži 1 Novák Petr Ski Trab Namche 10 00:19.8 07:25:23 07:25:03
37:0004:1837:4904:3737:3904:1138:3404:4141:0504:3341:5403:5741:3403:4641:4503:5343:1304:1443:3902:42 start 00:00:19 | nahoře 00:37:19 | dole 00:41:37 | nahoře 01:19:26 | dole 01:24:03 | nahoře 02:01:42 | dole 02:05:53 | nahoře 02:44:27 | dole 02:49:08 | nahoře 03:30:13 | dole 03:34:46 | nahoře 04:16:40 | dole 04:20:37 | nahoře 05:02:11 | dole 05:05:57 | nahoře 05:47:42 | dole 05:51:35 | nahoře 06:34:48 | dole 06:39:02 | nahoře 07:22:41 | dole 07:25:23
3 3 / Muži 6 Hudec Tomáš Svetbehu.cz 9 00:21.5 06:46:25 06:46:03
36:3305:5535:3205:2235:4206:5636:0905:4837:1205:5939:5906:3941:0807:1144:0707:5543:3004:27 start 00:00:21 | nahoře 00:36:54 | dole 00:42:49 | nahoře 01:18:21 | dole 01:23:43 | nahoře 01:59:25 | dole 02:06:21 | nahoře 02:42:30 | dole 02:48:18 | nahoře 03:25:30 | dole 03:31:29 | nahoře 04:11:28 | dole 04:18:07 | nahoře 04:59:15 | dole 05:06:26 | nahoře 05:50:33 | dole 05:58:28 | nahoře 06:41:58 | dole 06:46:25
4 4 / Muži 4 Drtina Vratislav ZŠ Špindlerův Mlýn 9 00:18.8 07:03:26 07:03:07
36:4303:4537:5503:4538:3804:4839:4904:0343:5704:5049:0105:4347:2004:4145:3804:2245:2602:44 start 00:00:18 | nahoře 00:37:01 | dole 00:40:46 | nahoře 01:18:41 | dole 01:22:26 | nahoře 02:01:04 | dole 02:05:52 | nahoře 02:45:41 | dole 02:49:44 | nahoře 03:33:41 | dole 03:38:31 | nahoře 04:27:32 | dole 04:33:15 | nahoře 05:20:35 | dole 05:25:16 | nahoře 06:10:54 | dole 06:15:16 | nahoře 07:00:42 | dole 07:03:26
5 5 / Muži 14 Hilpert Martin Hs Benecko 9 00:18.9 07:09:13 07:08:54
37:0604:3737:4204:4238:2704:3141:0505:5043:1607:3945:0206:1544:4805:4345:1706:0347:2803:24 start 00:00:18 | nahoře 00:37:24 | dole 00:42:01 | nahoře 01:19:43 | dole 01:24:25 | nahoře 02:02:52 | dole 02:07:23 | nahoře 02:48:28 | dole 02:54:18 | nahoře 03:37:34 | dole 03:45:13 | nahoře 04:30:15 | dole 04:36:30 | nahoře 05:21:18 | dole 05:27:01 | nahoře 06:12:18 | dole 06:18:21 | nahoře 07:05:49 | dole 07:09:13
6 6 / Muži 3 Wendler Viktor Uwg Plzeň 9 00:21.6 07:25:38 07:25:16
41:3206:0341:5005:3742:4305:5443:0010:3242:4305:4943:3306:1244:3305:5344:0805:5145:0304:21 start 00:00:21 | nahoře 00:41:53 | dole 00:47:56 | nahoře 01:29:46 | dole 01:35:23 | nahoře 02:18:06 | dole 02:24:00 | nahoře 03:07:00 | dole 03:17:32 | nahoře 04:00:15 | dole 04:06:04 | nahoře 04:49:37 | dole 04:55:49 | nahoře 05:40:22 | dole 05:46:15 | nahoře 06:30:23 | dole 06:36:14 | nahoře 07:21:17 | dole 07:25:38
7 1 / Ženy 7 Mackova Johana Dynafit 8 00:21.0 07:07:02 07:06:41
38:1405:1539:1105:4939:5707:2641:4614:3944:2811:1646:2613:2050:0514:4447:4806:17 start 00:00:21 | nahoře 00:38:35 | dole 00:43:50 | nahoře 01:23:01 | dole 01:28:50 | nahoře 02:08:47 | dole 02:16:13 | nahoře 02:57:59 | dole 03:12:38 | nahoře 03:57:06 | dole 04:08:22 | nahoře 04:54:48 | dole 05:08:08 | nahoře 05:58:13 | dole 06:12:57 | nahoře 07:00:45 | dole 07:07:02
8 7 / Muži 2 Berka Radim Krkonoše/skialpshop 8 04:54.9 07:11:36 07:06:41
37:0208:1037:3408:3638:0612:3940:3613:3740:1617:0936:5320:3344:2419:2647:1404:27 start 00:04:54 | nahoře 00:41:56 | dole 00:50:06 | nahoře 01:27:40 | dole 01:36:16 | nahoře 02:14:22 | dole 02:27:01 | nahoře 03:07:37 | dole 03:21:14 | nahoře 04:01:30 | dole 04:18:39 | nahoře 04:55:32 | dole 05:16:05 | nahoře 06:00:29 | dole 06:19:55 | nahoře 07:07:09 | dole 07:11:36
9 8 / Muži 9 Novák David Skdonocykl 7 14:46.4 07:25:21 07:10:35
35:2404:3935:4104:1336:3801:53:1056:5604:5041:1904:1243:0004:0843:2702:58 start 00:14:46 | nahoře 00:50:10 | dole 00:54:49 | nahoře 01:30:30 | dole 01:34:43 | nahoře 02:11:21 | dole 04:04:31 | nahoře 05:01:27 | dole 05:06:17 | nahoře 05:47:36 | dole 05:51:48 | nahoře 06:34:48 | dole 06:38:56 | nahoře 07:22:23 | dole 07:25:21
10 2 / Ženy 5 Görtlerová Adela Lusti 6 00:27.9 07:09:14 07:08:46
56:2106:2059:0313:4601:01:1815:4401:01:1211:2601:00:3910:3801:06:5805:22 start 00:00:27 | nahoře 00:56:48 | dole 01:03:08 | nahoře 02:02:11 | dole 02:15:57 | nahoře 03:17:15 | dole 03:32:59 | nahoře 04:34:11 | dole 04:45:37 | nahoře 05:46:16 | dole 05:56:54 | nahoře 07:03:52 | dole 07:09:14
11 9 / Muži 8 Nenadál Ondřej Tehov 5 99:99:99 07:16:53 0-70:36:
01:02:3758:0652:5011:5855:0212:1457:4111:4954:4904:13 nahoře 00:55:34 | nahoře 01:58:11 | dole 02:56:17 | nahoře 03:49:07 | dole 04:01:05 | nahoře 04:56:07 | dole 05:08:21 | nahoře 06:06:02 | dole 06:17:51 | nahoře 07:12:40 | dole 07:16:53
12 10 / Muži 10 Paducha Jakub Špindlerův Mlýn 3 03:33:23 06:56:35 03:23:12
51:4210:0555:2014:1901:03:0608:40 start 03:33:23 | nahoře 04:25:05 | dole 04:35:10 | nahoře 05:30:30 | dole 05:44:49 | nahoře 06:47:55 | dole 06:56:35
13 11 / Muži 13 Trojan Kryštof Trutnov 2 01:13:25 05:51:11 04:37:45
01:25:5701:27:0301:06:0938:37 start 01:13:25 | nahoře 02:39:22 | dole 04:06:25 | nahoře 05:12:34 | dole 05:51:11

result list Příchozí

start ~ 08:32:00

rank rank/cat. # name team počet okruhů start posl. průchod čas na trati
1 1 / Muži 31 Mazal Petr Polička 9 00:20.9 07:18:19 07:17:58
34:4305:3035:0305:1635:5905:5038:2305:4940:2907:0145:4808:5648:0709:3549:0611:4146:0304:40 start 00:00:20 | nahoře 00:35:03 | dole 00:40:33 | nahoře 01:15:36 | dole 01:20:52 | nahoře 01:56:51 | dole 02:02:41 | nahoře 02:41:04 | dole 02:46:53 | nahoře 03:27:22 | dole 03:34:23 | nahoře 04:20:11 | dole 04:29:07 | nahoře 05:17:14 | dole 05:26:49 | nahoře 06:15:55 | dole 06:27:36 | nahoře 07:13:39 | dole 07:18:19
2 2 / Muži 50 Truhlář Jakub Beko Bike And Ski Racing Team 8 00:20.1 06:44:20 06:44:00
37:5406:2237:5007:0539:0208:0339:3612:5841:2511:1242:0514:0844:0513:3744:2504:13 start 00:00:20 | nahoře 00:38:14 | dole 00:44:36 | nahoře 01:22:26 | dole 01:29:31 | nahoře 02:08:33 | dole 02:16:36 | nahoře 02:56:12 | dole 03:09:10 | nahoře 03:50:35 | dole 04:01:47 | nahoře 04:43:52 | dole 04:58:00 | nahoře 05:42:05 | dole 05:55:42 | nahoře 06:40:07 | dole 06:44:20
3 3 / Muži 77 Surovič Juraj Zlín 8 00:22.4 07:28:47 07:28:24
47:0506:2648:2806:5348:1510:1147:4807:2949:5508:1550:5006:3251:1106:1348:2804:26 start 00:00:22 | nahoře 00:47:27 | dole 00:53:53 | nahoře 01:42:21 | dole 01:49:14 | nahoře 02:37:29 | dole 02:47:40 | nahoře 03:35:28 | dole 03:42:57 | nahoře 04:32:52 | dole 04:41:07 | nahoře 05:31:57 | dole 05:38:29 | nahoře 06:29:40 | dole 06:35:53 | nahoře 07:24:21 | dole 07:28:47
4 4 / Muži 97 Švec Milan Bistro U Labe 6 31:55.9 05:28:55 04:56:59
41:0206:5839:4607:5040:1006:3541:1612:2444:1005:2546:3904:45 start 00:31:55 | nahoře 01:12:57 | dole 01:19:55 | nahoře 01:59:41 | dole 02:07:31 | nahoře 02:47:41 | dole 02:54:16 | nahoře 03:35:32 | dole 03:47:56 | nahoře 04:32:06 | dole 04:37:31 | nahoře 05:24:10 | dole 05:28:55
5 5 / Muži 67 Krysl Michal Gaganga 6 00:42.1 06:37:39 06:36:56
51:3208:3052:5608:4156:1812:4055:4111:1201:01:4710:4901:01:4105:10 start 00:00:42 | nahoře 00:52:14 | dole 01:00:44 | nahoře 01:53:40 | dole 02:02:21 | nahoře 02:58:39 | dole 03:11:19 | nahoře 04:07:00 | dole 04:18:12 | nahoře 05:19:59 | dole 05:30:48 | nahoře 06:32:29 | dole 06:37:39
6 6 / Muži 51 Truhlář Jan Beko Bike And Ski Racing Team 6 04:41.4 06:42:41 06:37:59
54:2609:2855:4212:0359:2113:3501:04:5515:4201:06:1508:0038:33 start 00:04:41 | nahoře 00:59:07 | dole 01:08:35 | nahoře 02:04:17 | dole 02:16:20 | nahoře 03:15:41 | dole 03:29:16 | nahoře 04:34:11 | dole 04:49:53 | nahoře 05:56:08 | dole 06:04:08 | dole 06:42:41
7 7 / Muži 12 Zloch Tomas Praha 6 07:29.3 06:42:59 06:35:30
48:3212:5749:0315:0150:3516:0751:2214:2555:1619:4553:3508:52 start 00:07:29 | nahoře 00:56:01 | dole 01:08:58 | nahoře 01:58:01 | dole 02:13:02 | nahoře 03:03:37 | dole 03:19:44 | nahoře 04:11:06 | dole 04:25:31 | nahoře 05:20:47 | dole 05:40:32 | nahoře 06:34:07 | dole 06:42:59
8 8 / Muži 59 Čepelka Jiří 2pec 6 08:44.5 06:56:54 06:48:09
50:0208:0652:2408:4253:2321:3355:1122:3958:1314:1555:2208:20 start 00:08:44 | nahoře 00:58:46 | dole 01:06:52 | nahoře 01:59:16 | dole 02:07:58 | nahoře 03:01:21 | dole 03:22:54 | nahoře 04:18:05 | dole 04:40:44 | nahoře 05:38:57 | dole 05:53:12 | nahoře 06:48:34 | dole 06:56:54
9 9 / Muži 89 Janků Pavel Myahory 6 21:19.2 07:07:58 06:46:38
48:4510:3248:2809:4053:4109:5853:5541:4554:2514:0156:5204:37 start 00:21:19 | nahoře 01:10:04 | dole 01:20:36 | nahoře 02:09:04 | dole 02:18:44 | nahoře 03:12:25 | dole 03:22:23 | nahoře 04:16:18 | dole 04:58:03 | nahoře 05:52:28 | dole 06:06:29 | nahoře 07:03:21 | dole 07:07:58
10 10 / Muži 34 Pilik Jan Bistro U Labe 6 04:20.8 07:16:24 07:12:03
53:1911:1052:5613:5857:1024:5257:5222:1758:5715:0657:2906:58 start 00:04:20 | nahoře 00:57:39 | dole 01:08:49 | nahoře 02:01:45 | dole 02:15:43 | nahoře 03:12:53 | dole 03:37:45 | nahoře 04:35:37 | dole 04:57:54 | nahoře 05:56:51 | dole 06:11:57 | nahoře 07:09:26 | dole 07:16:24
11 1 / Ženy 21 Antalova Ladislava Koloshop 6 04:44.1 07:21:30 07:16:46
53:4011:3956:4609:5001:01:5213:1201:08:0314:0901:08:4309:5758:2510:30 start 00:04:44 | nahoře 00:58:24 | dole 01:10:03 | nahoře 02:06:49 | dole 02:16:39 | nahoře 03:18:31 | dole 03:31:43 | nahoře 04:39:46 | dole 04:53:55 | nahoře 06:02:38 | dole 06:12:35 | nahoře 07:11:00 | dole 07:21:30
12 11 / Muži 65 Kazda Pavel Hradec Králové 5 06:53.8 05:46:35 05:39:41
53:5712:3749:4009:2355:3415:1359:0016:2401:01:1506:39 start 00:06:53 | nahoře 01:00:50 | dole 01:13:27 | nahoře 02:03:07 | dole 02:12:30 | nahoře 03:08:04 | dole 03:23:17 | nahoře 04:22:17 | dole 04:38:41 | nahoře 05:39:56 | dole 05:46:35
13 2 / Ženy 29 Klierová Tereza Jilemnice 5 00:32.0 05:59:10 05:58:38
55:0815:2155:0115:5157:1819:0001:02:3010:1601:00:1008:03 start 00:00:32 | nahoře 00:55:40 | dole 01:11:01 | nahoře 02:06:02 | dole 02:21:53 | nahoře 03:19:11 | dole 03:38:11 | nahoře 04:40:41 | dole 04:50:57 | nahoře 05:51:07 | dole 05:59:10
14 12 / Muži 92 Matt East 5 04:27.0 06:10:56 06:06:29
52:3008:5055:5509:4858:5030:1801:00:3613:5001:05:2510:27 start 00:04:27 | nahoře 00:56:57 | dole 01:05:47 | nahoře 02:01:42 | dole 02:11:30 | nahoře 03:10:20 | dole 03:40:38 | nahoře 04:41:14 | dole 04:55:04 | nahoře 06:00:29 | dole 06:10:56
15 13 / Muži 32 Mšal Jan Koloshop 5 04:44.9 06:11:29 06:06:44
53:3915:2852:4912:0458:4414:1601:06:3115:4101:08:0709:26 start 00:04:44 | nahoře 00:58:23 | dole 01:13:51 | nahoře 02:06:40 | dole 02:18:44 | nahoře 03:17:28 | dole 03:31:44 | nahoře 04:38:15 | dole 04:53:56 | nahoře 06:02:03 | dole 06:11:29
16 3 / Ženy 66 Kazdová Dagmar Hradec Králové 5 06:53.7 06:31:26 06:24:33
54:0412:3754:3914:1201:04:4420:1101:06:4917:0701:08:4611:24 start 00:06:53 | nahoře 01:00:57 | dole 01:13:34 | nahoře 02:08:13 | dole 02:22:25 | nahoře 03:27:09 | dole 03:47:20 | nahoře 04:54:09 | dole 05:11:16 | nahoře 06:20:02 | dole 06:31:26
17 4 / Ženy 120 Machytková Jitka Sasm 5 01:32:41 06:52:25 05:19:44
52:4410:5053:5111:4052:2510:2054:4813:1854:1005:38 start 01:32:41 | nahoře 02:25:25 | dole 02:36:15 | nahoře 03:30:06 | dole 03:41:46 | nahoře 04:34:11 | dole 04:44:31 | nahoře 05:39:19 | dole 05:52:37 | nahoře 06:46:47 | dole 06:52:25
18 14 / Muži 106 Šťastný Robert Sasm 5 01:02:16 06:53:26 05:51:09
54:2611:1651:1516:3653:1518:2058:0820:1901:01:4905:46 start 01:02:16 | nahoře 01:56:42 | dole 02:07:58 | nahoře 02:59:13 | dole 03:15:49 | nahoře 04:09:04 | dole 04:27:24 | nahoře 05:25:32 | dole 05:45:51 | nahoře 06:47:40 | dole 06:53:26
19 15 / Muži 107 Šťastný Jakub Sasm 5 01:02:18 06:53:34 05:51:16
55:1007:1501:11:1051:5719:4357:5520:2301:01:5005:53 start 01:02:18 | nahoře 01:57:28 | dole 02:04:43 | dole 03:15:53 | nahoře 04:07:50 | dole 04:27:33 | nahoře 05:25:28 | dole 05:45:51 | nahoře 06:47:41 | dole 06:53:34
20 5 / Ženy 102 Horáková Tereza Svoboda Nad Úpou 5 23:37.1 06:56:34 06:32:57
55:3614:1801:01:1318:1301:07:5416:0501:06:0916:1701:08:2308:49 start 00:23:37 | nahoře 01:19:13 | dole 01:33:31 | nahoře 02:34:44 | dole 02:52:57 | nahoře 04:00:51 | dole 04:16:56 | nahoře 05:23:05 | dole 05:39:22 | nahoře 06:47:45 | dole 06:56:34
21 16 / Muži 80 Šulc Ota Roprachtice 4 00:33.7 05:15:01 05:14:27
01:17:3628:1501:04:0107:1738:1001:22:0717:02 start 00:00:33 | nahoře 01:18:09 | dole 01:46:24 | nahoře 02:50:25 | dole 02:57:42 | dole 03:35:52 | nahoře 04:57:59 | dole 05:15:01
22 17 / Muži 43 Stebel Martin Svídnický Extrém Team 4 00:27.7 05:40:13 05:39:45
58:1412:0601:05:2218:3301:14:5819:1801:19:5711:18 start 00:00:27 | nahoře 00:58:41 | dole 01:10:47 | nahoře 02:16:09 | dole 02:34:42 | nahoře 03:49:40 | dole 04:08:58 | nahoře 05:28:55 | dole 05:40:13
23 18 / Muži 84 Radil Ondřej 4 02:22.3 05:40:34 05:38:11
01:10:2428:5501:09:3113:0101:06:4301:15:0414:34 start 00:02:22 | nahoře 01:12:46 | dole 01:41:41 | nahoře 02:51:12 | dole 03:04:13 | dole 04:10:56 | nahoře 05:26:00 | dole 05:40:34
24 19 / Muži 41 Skůra Michael Mikulov V Krušných Horách 4 03:38.5 05:54:32 05:50:54
01:04:3345:4201:02:0312:0855:1246:3057:4407:02 start 00:03:38 | nahoře 01:08:11 | dole 01:53:53 | nahoře 02:55:56 | dole 03:08:04 | nahoře 04:03:16 | dole 04:49:46 | nahoře 05:47:30 | dole 05:54:32
25 20 / Muži 40 Skandera Matyas Špindlerův Mlýn 4 00:39.3 06:02:28 06:01:48
59:5024:2859:2532:5801:09:1930:2601:12:0013:23 start 00:00:39 | nahoře 01:00:29 | dole 01:24:57 | nahoře 02:24:22 | dole 02:57:20 | nahoře 04:06:39 | dole 04:37:05 | nahoře 05:49:05 | dole 06:02:28
26 21 / Muži 58 Bis Tomas Spojil 4 01:07:16 06:38:40 05:31:23
56:1614:5558:5723:4801:19:1325:5501:05:3206:48 start 01:07:16 | nahoře 02:03:32 | dole 02:18:27 | nahoře 03:17:24 | dole 03:41:12 | nahoře 05:00:25 | dole 05:26:20 | nahoře 06:31:52 | dole 06:38:40
27 22 / Muži 48 Šlegr Luděk Praha 4 49:06.2 06:41:52 05:52:46
58:3321:5058:5224:2701:04:1244:0101:08:0412:47 start 00:49:06 | nahoře 01:47:39 | dole 02:09:29 | nahoře 03:08:21 | dole 03:32:48 | nahoře 04:37:00 | dole 05:21:01 | nahoře 06:29:05 | dole 06:41:52
28 23 / Muži 83 Petr Hanek 4 06:46.0 06:53:47 06:47:01
01:09:1615:4101:11:1919:2201:15:1150:2201:28:0417:46 start 00:06:46 | nahoře 01:16:02 | dole 01:31:43 | nahoře 02:43:02 | dole 03:02:24 | nahoře 04:17:35 | dole 05:07:57 | nahoře 06:36:01 | dole 06:53:47
29 24 / Muži 91 Zelinka Jan 4 04:36.2 06:58:19 06:53:43
01:08:1324:1101:11:4926:2601:25:0033:4401:22:3821:42 start 00:04:36 | nahoře 01:12:49 | dole 01:37:00 | nahoře 02:48:49 | dole 03:15:15 | nahoře 04:40:15 | dole 05:13:59 | nahoře 06:36:37 | dole 06:58:19
30 6 / Ženy 33 Nováková Šárka Vysoké Mýto 4 45:58.9 07:07:31 06:21:32
01:11:2221:4501:11:2228:4301:14:4619:4301:22:2511:27 start 00:45:58 | nahoře 01:57:20 | dole 02:19:05 | nahoře 03:30:27 | dole 03:59:10 | nahoře 05:13:56 | dole 05:33:39 | nahoře 06:56:04 | dole 07:07:31
31 25 / Muži 129 Líhař Filip Sportoffka.cz 4 02:18:15 07:13:12 04:54:56
56:1910:4801:19:1608:4301:31:4543:4004:26 start 02:18:15 | nahoře 03:14:34 | dole 03:25:22 | nahoře 04:44:38 | dole 04:53:21 | dole 06:25:06 | nahoře 07:08:46 | dole 07:13:12
32 26 / Muži 148 Švec Matěj Sac Špindlerův Mlýn 4 04:18:15 07:16:24 02:58:08
36:1406:4938:1208:0039:1606:1340:4902:36 start 04:18:15 | nahoře 04:54:29 | dole 05:01:18 | nahoře 05:39:30 | dole 05:47:30 | nahoře 06:26:46 | dole 06:32:59 | nahoře 07:13:48 | dole 07:16:24
33 7 / Ženy 101 Dlabolová Lenka Q Store 3 18:37.7 04:51:05 04:32:28
01:09:0114:2901:12:1618:5201:23:2214:28 start 00:18:37 | nahoře 01:27:38 | dole 01:42:07 | nahoře 02:54:23 | dole 03:13:15 | nahoře 04:36:37 | dole 04:51:05
34 8 / Ženy 100 Česáková Ivana Q Store 3 18:37.7 04:51:08 04:32:30
01:01:0022:3301:05:5525:1101:22:5614:56 start 00:18:37 | nahoře 01:19:37 | dole 01:42:10 | nahoře 02:48:05 | dole 03:13:16 | nahoře 04:36:12 | dole 04:51:08
35 27 / Muži 79 Šulc Karel Roprachtice 3 00:29.4 05:17:41 05:17:12
01:17:3120:5001:56:5801:22:2019:33 start 00:00:29 | nahoře 01:18:00 | dole 01:38:50 | dole 03:35:48 | nahoře 04:58:08 | dole 05:17:41
36 28 / Muži 133 Doležal Michal Sport Robinson 3 02:42:48 05:27:46 02:44:58
45:3907:4549:3608:1448:1105:33 start 02:42:48 | nahoře 03:28:27 | dole 03:36:12 | nahoře 04:25:48 | dole 04:34:02 | nahoře 05:22:13 | dole 05:27:46
37 29 / Muži 85 Vácha Pavel 3 00:38.5 05:36:52 05:36:14
55:5412:5159:5702:17:3101:01:1508:46 start 00:00:38 | nahoře 00:56:32 | dole 01:09:23 | nahoře 02:09:20 | dole 04:26:51 | nahoře 05:28:06 | dole 05:36:52
38 30 / Muži 73 Michaeli Tomas Prague 3 01:19:14 06:01:32 04:42:18
01:05:5919:4301:12:4026:1701:24:1113:28 start 01:19:14 | nahoře 02:25:13 | dole 02:44:56 | nahoře 03:57:36 | dole 04:23:53 | nahoře 05:48:04 | dole 06:01:32
39 9 / Ženy 72 Michaeli Jana Prague 3 01:19:14 06:02:13 04:42:59
01:06:0119:4101:12:5126:5701:25:2112:08 start 01:19:14 | nahoře 02:25:15 | dole 02:44:56 | nahoře 03:57:47 | dole 04:24:44 | nahoře 05:50:05 | dole 06:02:13
40 10 / Ženy 30 Markovicova Jana Praha 3 02:29:47 06:15:54 03:46:07
56:3015:2856:4114:0201:11:1312:13 start 02:29:47 | nahoře 03:26:17 | dole 03:41:45 | nahoře 04:38:26 | dole 04:52:28 | nahoře 06:03:41 | dole 06:15:54
41 31 / Muži 111 Peška Viktor Sp Hamburk 3 01:17:59 06:36:04 05:18:05
01:11:1201:07:3701:08:5024:4601:15:0110:39 start 01:17:59 | nahoře 02:29:11 | dole 03:36:48 | nahoře 04:45:38 | dole 05:10:24 | nahoře 06:25:25 | dole 06:36:04
42 11 / Ženy 110 Pešková Daniela Sp. Hamburk 3 01:13:48 06:38:03 05:24:15
01:13:2001:07:1901:08:5026:3501:16:1811:53 start 01:13:48 | nahoře 02:27:08 | dole 03:34:27 | nahoře 04:43:17 | dole 05:09:52 | nahoře 06:26:10 | dole 06:38:03
43 32 / Muži 25 Gistr Přemysl Praha 3 02:04:09 06:52:07 04:47:58
01:03:5219:1801:08:1551:3001:14:0910:54 start 02:04:09 | nahoře 03:08:01 | dole 03:27:19 | nahoře 04:35:34 | dole 05:27:04 | nahoře 06:41:13 | dole 06:52:07
44 33 / Muži 37 Prusák Radek Pardubice 3 01:21:44 06:54:10 05:32:25
01:16:1431:1801:14:4201:09:5401:11:0909:09 start 01:21:44 | nahoře 02:37:58 | dole 03:09:16 | nahoře 04:23:58 | dole 05:33:52 | nahoře 06:45:01 | dole 06:54:10
45 34 / Muži 114 Kronďák Daniel Špindl Sportuje 3 01:15:46 06:59:07 05:43:21
46:4418:0546:4302:19:4401:19:0513:00 start 01:15:46 | nahoře 02:02:30 | dole 02:20:35 | nahoře 03:07:18 | dole 05:27:02 | nahoře 06:46:07 | dole 06:59:07
46 35 / Muži 155 Štěp Jan 3 04:57:53 07:20:49 02:22:56
00:3244:1139:5550:1408:04 start 04:57:53 | dole 04:58:25 | nahoře 05:42:36 | dole 06:22:31 | nahoře 07:12:45 | dole 07:20:49
47 36 / Muži 38 Saidl Martin Česká Skalice 2 00:29.0 02:46:52 02:46:23
01:02:2813:2901:13:1317:13 start 00:00:29 | nahoře 01:02:57 | dole 01:16:26 | nahoře 02:29:39 | dole 02:46:52
48 37 / Muži 23 Dybal Martin Dobřichovice 2 00:37.5 03:24:35 03:23:58
01:17:1526:1801:28:2611:59 start 00:00:37 | nahoře 01:17:52 | dole 01:44:10 | nahoře 03:12:36 | dole 03:24:35
49 38 / Muži 54 Karel Libor Nučice 2 59:59.9 04:21:26 03:21:26
01:10:1640:5701:11:2518:49 start 00:59:59 | nahoře 02:10:15 | dole 02:51:12 | nahoře 04:02:37 | dole 04:21:26
50 12 / Ženy 55 Karlová Vladka Nučice 2 59:34.2 04:40:26 03:40:51
01:23:5029:0701:32:2315:32 start 00:59:34 | nahoře 02:23:24 | dole 02:52:31 | nahoře 04:24:54 | dole 04:40:26
51 13 / Ženy 56 Tempelová Jana Praha 2 59:35.7 04:40:26 03:40:50
01:22:1030:4401:29:3718:20 start 00:59:35 | nahoře 02:21:45 | dole 02:52:29 | nahoře 04:22:06 | dole 04:40:26
52 14 / Ženy 60 Dvořáková Klára Špindlerův Mlýn 2 02:31:37 04:48:37 02:17:00
55:5316:1658:5605:55 start 02:31:37 | nahoře 03:27:30 | dole 03:43:46 | nahoře 04:42:42 | dole 04:48:37
53 15 / Ženy 130 Klimešová Lenka Sportoffka 2 02:18:15 04:53:19 02:35:04
56:1710:5701:19:0608:44 start 02:18:15 | nahoře 03:14:32 | dole 03:25:29 | nahoře 04:44:35 | dole 04:53:19
54 16 / Ženy 26 Gistrová Jana Praha 2 02:04:07 05:23:09 03:19:02
01:13:2724:4401:27:2313:28 start 02:04:07 | nahoře 03:17:34 | dole 03:42:18 | nahoře 05:09:41 | dole 05:23:09
55 39 / Muži 108 Brydl Tomáš 2 01:13:46 05:32:19 04:18:32
01:15:3801:25:4301:21:5815:14 start 01:13:46 | nahoře 02:29:24 | dole 03:55:07 | nahoře 05:17:05 | dole 05:32:19
56 17 / Ženy 109 Brýdlová Jana 2 01:13:48 05:32:19 04:18:30
01:15:4001:25:3901:21:2215:50 start 01:13:48 | nahoře 02:29:28 | dole 03:55:07 | nahoře 05:16:29 | dole 05:32:19
57 18 / Ženy 61 Gistrová Nela Praha 5 2 02:04:00 05:38:06 03:34:06
01:02:0821:0901:09:4001:01:09 start 02:04:00 | nahoře 03:06:08 | dole 03:27:17 | nahoře 04:36:57 | dole 05:38:06
58 19 / Ženy 42 Skůrová Lucie Mikulov V Krušných Horách 2 12:42.9 05:39:17 05:26:34
01:19:5902:00:3401:34:4531:17 start 00:12:42 | nahoře 01:32:41 | dole 03:33:15 | nahoře 05:08:00 | dole 05:39:17
59 40 / Muži 64 Janypka Nikodém Litomyšl 2 01:13:25 05:50:10 04:36:45
57:1001:50:5501:14:3034:10 start 01:13:25 | nahoře 02:10:35 | dole 04:01:30 | nahoře 05:16:00 | dole 05:50:10
60 20 / Ženy 57 Trnková Hana Svijanský Újezd 2 01:13:23 05:51:09 04:37:45
01:24:3501:28:0601:06:2338:42 start 01:13:23 | nahoře 02:37:58 | dole 04:06:04 | nahoře 05:12:27 | dole 05:51:09
61 21 / Ženy 128 Křišťanová Jana 2 02:04:02 05:51:45 03:47:43
01:24:3145:0401:13:3624:32 start 02:04:02 | nahoře 03:28:33 | dole 04:13:37 | nahoře 05:27:13 | dole 05:51:45
62 41 / Muži 27 Charamza Tomáš Trebotov 2 02:45:41 06:24:22 03:38:41
01:10:5329:5901:30:1027:39 start 02:45:41 | nahoře 03:56:34 | dole 04:26:33 | nahoře 05:56:43 | dole 06:24:22
63 42 / Muži 142 Uriga Bohdan Ať To Frčí 2 04:15:30 06:54:15 02:38:44
01:11:4028:3758:28 start 04:15:30 | nahoře 05:27:10 | dole 05:55:47 | dole 06:54:15
64 43 / Muži 94 Nenadál Ondřej Tehov 2 47:51.1 06:54:33 06:06:42
01:38:1802:44:5601:36:3606:52 start 00:47:51 | nahoře 02:26:09 | dole 05:11:05 | nahoře 06:47:41 | dole 06:54:33
65 44 / Muži 149 Hampejs Jiří 2 04:22:28 07:08:42 02:46:14
01:05:3020:5801:04:1415:32 start 04:22:28 | nahoře 05:27:58 | dole 05:48:56 | nahoře 06:53:10 | dole 07:08:42
66 45 / Muži 98 Holák Petr Your Wave 2 01:25:26 07:16:28 05:51:01
01:10:1503:15:5001:12:0912:48 start 01:25:26 | nahoře 02:35:41 | dole 05:51:31 | nahoře 07:03:40 | dole 07:16:28
67 22 / Ženy 99 Vidímová Jana Your Wave 2 01:25:26 07:16:31 05:51:05
01:10:1703:15:5001:11:5713:01 start 01:25:26 | nahoře 02:35:43 | dole 05:51:33 | nahoře 07:03:30 | dole 07:16:31
68 46 / Muži 49 Toušek Vlasta Zákolany 2 01:25:26 07:18:16 05:52:50
01:10:1203:15:5601:11:5014:52 start 01:25:26 | nahoře 02:35:38 | dole 05:51:34 | nahoře 07:03:24 | dole 07:18:16
69 47 / Muži 8 Nenadál Ondřej Tehov 1 00:24.0 01:01:39 01:01:15
01:01:15 start 00:00:24 | dole 01:01:39
70 23 / Ženy 90 Barešová Petra Bnu Cons. 1 06:44.8 01:38:25 01:31:40
01:15:5515:46 start 00:06:44 | nahoře 01:22:39 | dole 01:38:25
71 48 / Muži 105 Drha Jaroslav Sasm 1 50:49.3 01:48:16 00:57:27
50:2207:05 start 00:50:49 | nahoře 01:41:11 | dole 01:48:16
72 49 / Muži 104 Drha Jan Sasm 1 50:49.3 01:48:32 00:57:43
50:3307:10 start 00:50:49 | nahoře 01:41:22 | dole 01:48:32
73 50 / Muži 63 Holeček Jan Duchcov 1 03:38.7 01:53:53 01:50:15
01:11:4338:3201:14:25 start 00:03:38 | nahoře 01:15:21 | dole 01:53:53 | nahoře 03:08:18
74 51 / Muži 96 Pacák Milan 1 19:19.4 01:55:14 01:35:54
01:02:5033:05 start 00:19:19 | nahoře 01:22:09 | dole 01:55:14
75 24 / Ženy 95 Pacáková Simona 1 19:20.0 02:00:25 01:41:05
01:02:4938:16 start 00:19:20 | nahoře 01:22:09 | dole 02:00:25
76 52 / Muži 78 Štěpánek Martin Praha 1 32:10.6 02:01:53 01:29:42
01:11:5617:47 start 00:32:10 | nahoře 01:44:06 | dole 02:01:53
77 25 / Ženy 93 Molcarová Václava Rozběhnito.cz 1 29:08.8 02:18:37 01:49:28
01:29:4119:48 start 00:29:08 | nahoře 01:58:49 | dole 02:18:37
78 53 / Muži 75 Novotný Václav Praha 1 01:02:19 02:20:45 01:18:26
01:01:4816:38 start 01:02:19 | nahoře 02:04:07 | dole 02:20:45
79 26 / Ženy 118 Machytková Natálie Sasm 1 01:32:39 03:09:12 01:36:33
01:13:3023:0301:18:39 start 01:32:39 | nahoře 02:46:09 | dole 03:09:12 | nahoře 04:27:51
80 27 / Ženy 117 Nováková Valerie Sasm 1 01:32:40 03:09:13 01:36:33
01:13:3422:5901:18:48 start 01:32:40 | nahoře 02:46:14 | dole 03:09:13 | nahoře 04:28:01
81 54 / Muži 39 Senkyr Dan Praha 5 1 01:21:47 03:09:20 01:47:32
01:16:1931:1401:13:52 start 01:21:47 | nahoře 02:38:06 | dole 03:09:20 | nahoře 04:23:12
82 28 / Ženy 28 Jurčíková Petra Úzice 1 01:21:44 03:09:20 01:47:36
01:20:5826:3801:24:02 start 01:21:44 | nahoře 02:42:42 | dole 03:09:20 | nahoře 04:33:22
83 55 / Muži 119 Moravec Ondra Sasm 1 01:32:39 03:12:01 01:39:21
01:13:3425:4801:02:51 start 01:32:39 | nahoře 02:46:13 | dole 03:12:01 | nahoře 04:14:52
84 56 / Muži 68 Lammel Jiří Litomyšl 1 01:13:47 03:18:32 02:04:45
01:38:5525:50 start 01:13:47 | nahoře 02:52:42 | dole 03:18:32
85 29 / Ženy 70 Lammelová Zdeňka Litomyšl 1 01:13:32 03:26:20 02:12:47
01:51:0421:44 start 01:13:32 | nahoře 03:04:36 | dole 03:26:20
86 57 / Muži 131 Kopecký Jan Sportoffka 1 02:21:09 03:33:59 01:12:49
01:09:1003:40 start 02:21:09 | nahoře 03:30:19 | dole 03:33:59
87 58 / Muži 112 Černý Jiří Šubrt Team 1 01:17:58 03:35:48 02:17:50
01:14:2501:03:2501:13:21 start 01:17:58 | nahoře 02:32:23 | dole 03:35:48 | nahoře 04:49:09
88 30 / Ženy 35 Piliková Zuzana Bistro U Labe 1 02:00:20 03:37:49 01:37:28
01:37:29 start 02:00:20 | dole 03:37:49
89 31 / Ženy 123 Dunková Martina Špindlerův Mlýn 1 01:51:25 03:41:19 01:49:54
01:35:4114:13 start 01:51:25 | nahoře 03:27:06 | dole 03:41:19
90 32 / Ženy 122 Brown Ivana Strážné 1 01:51:25 03:41:19 01:49:54
01:38:0211:52 start 01:51:25 | nahoře 03:29:27 | dole 03:41:19
91 59 / Muži 132 Mulač Jakub 1 02:40:54 03:42:11 01:01:17
49:4311:34 start 02:40:54 | nahoře 03:30:37 | dole 03:42:11
92 33 / Ženy 127 Křišťanová Josefina 1 02:04:04 03:52:19 01:48:15
01:29:2118:54 start 02:04:04 | nahoře 03:33:25 | dole 03:52:19
93 60 / Muži 115 Tristan Hartman Sasm 1 01:32:40 03:56:39 02:23:58
01:29:3154:2801:27:39 start 01:32:40 | nahoře 03:02:11 | dole 03:56:39 | nahoře 05:24:18
94 61 / Muži 147 Brýdl Filip 1 04:18:54 05:16:31 00:57:37
47:3110:0654:40 start 04:18:54 | nahoře 05:06:25 | dole 05:16:31 | nahoře 06:11:11
95 34 / Ženy 62 Hazukova Dana Spojil 1 03:41:13 05:23:14 01:42:01
01:19:0522:56 start 03:41:13 | nahoře 05:00:18 | dole 05:23:14
96 62 / Muži 74 Mrázek Jan Vrchlabí 1 03:53:07 05:29:47 01:36:40
01:24:1012:30 start 03:53:07 | nahoře 05:17:17 | dole 05:29:47
97 63 / Muži 46 Šimek Michal Praha 1 04:27:31 05:29:57 01:02:25
49:5912:27 start 04:27:31 | nahoře 05:17:30 | dole 05:29:57
98 64 / Muži 141 Brýdl Vilém Špindl Sportuje 1 03:55:08 05:33:05 01:37:56
01:21:4816:09 start 03:55:08 | nahoře 05:16:56 | dole 05:33:05
99 35 / Ženy 143 Rušikvasová Martina 1 03:56:40 05:41:20 01:44:39
01:24:0120:39 start 03:56:40 | nahoře 05:20:41 | dole 05:41:20
100 36 / Ženy 136 Točková Martina Sasm 1 03:38:34 05:41:35 02:03:01
01:42:2120:40 start 03:38:34 | nahoře 05:20:55 | dole 05:41:35
101 65 / Muži 135 Toček Jan Sasm 1 03:38:34 05:43:42 02:05:08
01:45:4619:22 start 03:38:34 | nahoře 05:24:20 | dole 05:43:42
102 66 / Muži 86 Vácha Matyáš špindl Sportuje 1 04:06:42 05:55:16 01:48:34
01:26:4321:51 start 04:06:42 | nahoře 05:33:25 | dole 05:55:16
103 37 / Ženy 69 Lammelová Eva Litomyšl 1 04:01:35 05:56:19 01:54:44
01:29:5024:54 start 04:01:35 | nahoře 05:31:25 | dole 05:56:19
104 67 / Muži 150 Hink Michal 1 04:37:01 05:57:20 01:20:19
01:04:3315:46 start 04:37:01 | nahoře 05:41:34 | dole 05:57:20
105 38 / Ženy 137 Koutová Kamila 1 03:53:07 06:02:53 02:09:45
01:23:3746:09 start 03:53:07 | nahoře 05:16:44 | dole 06:02:53
106 39 / Ženy 76 Slavíková Dagmar Vrchlabi 1 03:53:08 06:02:57 02:09:49
01:24:1045:39 start 03:53:08 | nahoře 05:17:18 | dole 06:02:57
107 40 / Ženy 140 Svobodová Kateřina 1 03:53:07 06:03:03 02:09:56
01:23:4246:14 start 03:53:07 | nahoře 05:16:49 | dole 06:03:03
108 41 / Ženy 71 Lammelová Zuzana Litomyšl 1 04:01:26 06:12:40 02:11:14
01:30:0541:09 start 04:01:26 | nahoře 05:31:31 | dole 06:12:40
109 42 / Ženy 161 Pokorná Iveta Vrchlabí 1 05:32:53 06:33:48 01:00:54
51:2309:32 start 05:32:53 | nahoře 06:24:16 | dole 06:33:48
110 43 / Ženy 151 Rejfová Michaela Jičín 1 04:48:44 06:37:23 01:48:38
01:25:5422:45 start 04:48:44 | nahoře 06:14:38 | dole 06:37:23
111 68 / Muži 152 Hendrychová Jana 1 05:12:40 06:38:01 01:25:20
01:09:3715:44 start 05:12:40 | nahoře 06:22:17 | dole 06:38:01
112 44 / Ženy 153 Cieslarová Kristýna 1 05:12:40 06:38:03 01:25:23
01:11:4313:40 start 05:12:40 | nahoře 06:24:23 | dole 06:38:03
113 69 / Muži 159 Brýdl David 1 05:12:40 06:38:11 01:25:31
01:09:3915:52 start 05:12:40 | nahoře 06:22:19 | dole 06:38:11
114 45 / Ženy 154 Kronďáková Matilda Špindl Sportuje 1 05:23:54 07:00:33 01:36:39
01:23:4712:52 start 05:23:54 | nahoře 06:47:41 | dole 07:00:33
115 46 / Ženy 156 Chvátalová Karolína 1 05:27:05 07:00:39 01:33:34
01:19:1214:22 start 05:27:05 | nahoře 06:46:17 | dole 07:00:39
116 70 / Muži 45 Šimek Martin Praha 1 04:20:14 07:15:13 02:54:59
01:11:4301:43:16 start 04:20:14 | nahoře 05:31:57 | dole 07:15:13
117 47 / Ženy 47 Šimková Pavla Praha 1 04:20:14 07:15:14 02:55:00
01:11:4101:43:19 start 04:20:14 | nahoře 05:31:55 | dole 07:15:14
118 48 / Ženy 138 Makaloušová Anna Špindl Sportuje 1 04:56:56 07:21:01 02:24:05
02:01:5022:15 start 04:56:56 | nahoře 06:58:46 | dole 07:21:01
119 71 / Muži 139 Makalouš Ivo Špindl Sportuje 1 04:57:01 07:22:42 02:25:40
02:05:1020:31 start 04:57:01 | nahoře 07:02:11 | dole 07:22:42
(120) 71 / Muži 160 Trávníček David 0 05:16:31 na trati
54:37 start 05:16:31 | nahoře 06:11:08
(121) 71 / Muži 157 Toman Zdeněk 0 05:11:14 na trati
01:03:23 start 05:11:14 | nahoře 06:14:37
(122) 71 / Muži 158 Prešl Petr 0 05:11:01 na trati
57:48 start 05:11:01 | nahoře 06:08:49
(123) 49 / Ženy 145 Rudolfová Veronika 0 04:01:18 na trati
01:12:31 start 04:01:18 | nahoře 05:13:49
(124) 75 / Muži 144 Janoušek Martin 0 04:01:16 na trati
01:14:36 start 04:01:16 | nahoře 05:15:52
(125) 50 / Ženy 134 Polanecká Markéta Špindl Sportuje 0 03:33:27 na trati
01:33:32 start 03:33:27 | nahoře 05:06:59
(126) 76 / Muži 81 Tesař Martin Zvole 0 01:58:04 na trati
18:49 nahoře 01:39:15 | start 01:58:04
(127) 76 / Muži 116 Novák Vojta Sasm 0 01:32:40 na trati
01:13:31 start 01:32:40 | nahoře 02:46:11
(128) 51 / Ženy 113 Tůmová Klára Špindl Sportuje 0 01:11:46 na trati
01:20:35 start 01:11:46 | nahoře 02:32:21

result list Splitboard

start ~ 08:32:00

rank rank/cat. # name team počet okruhů start posl. průchod čas na trati
1 1 / Muži 82 Křenek Jiří Praha 3 - Žižkov 6 00:31.5 07:13:01 07:12:29
57:4614:1659:0710:0501:04:2010:2801:05:3316:0501:03:5607:5155:0208:01 start 00:00:31 | nahoře 00:58:17 | dole 01:12:33 | nahoře 02:11:40 | dole 02:21:45 | nahoře 03:26:05 | dole 03:36:33 | nahoře 04:42:06 | dole 04:58:11 | nahoře 06:02:07 | dole 06:09:58 | nahoře 07:05:00 | dole 07:13:01
2 2 / Muži 103 Šerák Aglaia 4 38:03.1 06:27:08 05:49:05
01:00:2216:3958:2816:2301:08:3341:1101:13:3513:54 start 00:38:03 | nahoře 01:38:25 | dole 01:55:04 | nahoře 02:53:32 | dole 03:09:55 | nahoře 04:18:28 | dole 04:59:39 | nahoře 06:13:14 | dole 06:27:08
3 3 / Muži 124 Hlisnikovský Marek 4 01:55:03 06:58:46 05:03:42
57:4917:0801:02:3323:2559:4915:4458:1608:59 start 01:55:03 | nahoře 02:52:52 | dole 03:10:00 | nahoře 04:12:33 | dole 04:35:58 | nahoře 05:35:47 | dole 05:51:31 | nahoře 06:49:47 | dole 06:58:46
4 4 / Muži 88 Votruba Libor 4 02:22.9 07:14:48 07:12:25
01:21:2423:4501:19:0423:3701:29:5829:1701:34:1611:05 start 00:02:22 | nahoře 01:23:46 | dole 01:47:31 | nahoře 03:06:35 | dole 03:30:12 | nahoře 05:00:10 | dole 05:29:27 | nahoře 07:03:43 | dole 07:14:48
5 5 / Muži 121 Durdík Petr 3 01:41:36 06:20:29 04:38:52
01:07:1717:0401:10:3824:4801:22:5816:08 start 01:41:36 | nahoře 02:48:53 | dole 03:05:57 | nahoře 04:16:35 | dole 04:41:23 | nahoře 06:04:21 | dole 06:20:29
6 6 / Muži 125 Tyl Ota 3 01:58:13 06:27:07 04:28:54
52:3252:4055:0324:0201:01:4922:4858:39 start 01:58:13 | nahoře 02:50:45 | dole 03:43:25 | nahoře 04:38:28 | dole 05:02:30 | nahoře 06:04:19 | dole 06:27:07 | nahoře 07:25:46
7 7 / Muži 126 Žídek Ivan 3 01:58:12 06:27:08 04:28:55
52:3752:3655:0623:5901:01:5322:4558:40 start 01:58:12 | nahoře 02:50:49 | dole 03:43:25 | nahoře 04:38:31 | dole 05:02:30 | nahoře 06:04:23 | dole 06:27:08 | nahoře 07:25:48
8 8 / Muži 53 Klier Martin Penzion Na Začátku 2 02:46:32 05:59:27 03:12:55
01:05:1427:5401:16:0623:4101:25:33 start 02:46:32 | nahoře 03:51:46 | dole 04:19:40 | nahoře 05:35:46 | dole 05:59:27 | nahoře 07:25:00
9 1 / Ženy 113 Tůmová Klára Špindl Sportuje 2 99:99:99 07:01:56 0-70:21:
01:23:0215:01 dole 05:23:53 | nahoře 06:46:55 | dole 07:01:56
10 9 / Muži 52 Fiala Petr Gara Collective 1 00:36.5 01:18:46 01:18:10
01:07:2510:45 start 00:00:36 | nahoře 01:08:01 | dole 01:18:46