1. ČP masters

2017-10-01 Náměšť na Hané 

archiv

announcement

registration

start list

results

žáci, žákyně, kadetky total: 10, men : 6, women: 4, žáci: 6, žákyně: 4, kadetky: 0 [html] [pdf]
Masters C, D, Z total: 35, men : 25, women: 10, MC-M50: 16, MD-M60: 9, ZA: 3, ZB: 7 [html] [pdf]
vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti total: 7, men : 3, women: 4, Kadeti: 3, Juniorky: 0, ZE: 4 [html] [pdf]
Masters A, B total: 48, men : 47, women: 1, M open: 4, MA-M30: 19, MB-M40: 24, [k]11: 1 [html] [pdf]
vl. z. Muži Elite, Junioři total: 7, men : 7, women: 0, Junioři: 0, ME: 7 [html] [pdf]
file file type size last modified
masters-a-b pdf 35947B21.05.2020 15:59:05
masters-c-d-z pdf 34754B21.05.2020 15:59:04
muzi-elite-juniori pdf 31237B21.05.2020 15:59:04
zaci-zakyne-kadetky pdf 31020B21.05.2020 15:59:05
zeny-elite-juniorky-kadeti pdf 31137B21.05.2020 15:59:04

result list Masters C, D, Z

start ~ 11:33:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / MC-M50 [216] Ivo Kovařík 1967 CZE SK Jiří team Ostrava 27:15.0 04:48.8 (2) 09:16.0 (1) 13:35.1 (1) 18:04.2 (1) 22:36.2 (1)
2 2 / MC-M50 [201] Ladislav Dvorský 1967 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 27:52.6 00:37.6 04:48.5 (1) 09:16.4 (2) 13:52.3 (2) 18:30.5 (2) 23:10.5 (2)
3 3 / MC-M50 [208] Štefan Lukašák 1967 CZE CYKLOTEAM Kolárna 27:59.5 00:44.5 04:55.0 (5) 09:28.9 (4) 14:04.5 (3) 18:42.9 (3) 23:24.2 (4)
4 1 / MD-M60 [307] Karel Krejčí 1958 CZE Sweep Cycling 28:01.0 00:46.0 05:00.4 (8) 09:29.2 (5) 14:04.9 (4) 18:43.4 (4) 23:22.0 (3)
5 2 / MD-M60 [302] Miroslav Pek 1958 CZE PEK Sport to Europe 28:05.9 00:50.9 04:59.6 (7) 09:36.5 (6) 14:16.3 (5) 18:53.7 (5) 23:31.6 (5)
6 3 / MD-M60 [303] Jiří Sedláček 1958 CZE SK Jiří team Ostrava 28:34.3 01:19.3 05:01.7 (10) 09:42.6 (9) 14:20.7 (6) 19:02.2 (6) 23:48.6 (6)
7 4 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE ALL Training 28:41.9 01:26.9 04:52.2 (3) 09:22.7 (3) 14:50.9 (10) 19:26.6 (9) 24:05.9 (9)
8 5 / MC-M50 [202] Vladimír Svatoš 1963 CZE AUTOMAX 28:45.2 01:30.2 05:01.0 (9) 09:40.7 (8) 14:22.9 (8) 19:10.1 (7) 24:00.4 (8)
9 6 / MC-M50 [210] Miroslav Mestek 1963 CZE SP KOLO Specialized 28:54.4 01:39.4 04:53.5 (4) 09:38.1 (7) 14:21.3 (7) 19:10.6 (8) 23:59.9 (7)
10 7 / MC-M50 [212] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 28:57.4 01:42.4 04:59.3 (6) 09:51.5 (10) 14:41.5 (9) 19:27.6 (10) 24:11.9 (10)
11 4 / MD-M60 [306] Lubomír Brusch 1955 CZE Sweep Cycling 29:51.7 02:36.7 05:09.5 (12) 10:00.3 (11) 14:59.6 (11) 19:55.0 (11) 24:54.0 (11)
12 8 / MC-M50 [209] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 30:17.5 03:02.5 05:08.6 (11) 10:13.2 (12) 15:14.1 (12) 20:15.1 (12) 25:15.6 (12)
13 5 / MD-M60 [308] Andrej Misina 1953 CZE ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 30:50.1 03:35.1 05:34.6 (16) 10:34.6 (14) 15:32.9 (13) 20:32.0 (13) 25:38.6 (13)
14 6 / MD-M60 [305] Vlastimil Illík 1958 CZE Sk cyklo-tour-sered 31:00.8 03:45.8 05:33.7 (15) 10:35.6 (15) 15:35.6 (14) 20:39.6 (14) 25:53.6 (15)
15 7 / MD-M60 [309] Zdenek Kukula 1950 CZE Víno Karabina 31:12.9 03:57.9 05:39.0 (18) 10:38.8 (16) 15:40.1 (16) 20:45.8 (16) 25:57.7 (16)
16 9 / MC-M50 [204] Jiří Jakl 1963 CZE CK Hobby Bohumín 32:18.3 05:03.3 05:32.3 (14) 10:40.6 (17) 15:57.5 (17) 21:19.9 (18) 26:50.4 (18)
17 10 / MC-M50 [207] Karel Sekerka st. 1961 CZE CYCLORACING TEAM Olomouc 32:34.9 05:19.9 05:35.5 (17) 10:52.4 (19) 16:14.2 (19) 21:37.3 (19) 26:59.1 (19)
18 (-1) 11 / MC-M50 [211] Ondřej Louvar 1962 CZE KCHlinsko 27:16.9 05:55.1 (20) 11:15.7 (20) 16:36.9 (21) 21:57.0 (20) 27:16.9 (20)
19 (-1) 12 / MC-M50 [205] Milan Švec 1963 CZE Silný team Uničov 27:25.4 06:01.7 (26) 11:22.7 (23) 16:40.5 (22) 22:00.0 (21) 27:25.4 (21)
20 (-1) 13 / MC-M50 [214] Václav Kraus 1964 CZE Cyklo Kraus Přelouč 27:31.5 06:00.9 (25) 11:24.8 (24) 16:43.0 (23) 22:04.3 (22) 27:31.5 (22)
21 (-1) 14 / MC-M50 [206] Marius Kowalczyk 1963 CZE Paula-Trans 27:40.9 06:11.1 (29) 11:19.0 (21) 16:36.0 (20) 22:12.9 (23) 27:40.9 (23)
22 (-1) 8 / MD-M60 [304] Zdeněk Žarlok 1958 CZE Sk Jiří Team Ostrava 27:49.2 05:59.8 (24) 11:27.9 (25) 16:51.3 (25) 22:21.2 (24) 27:49.2 (24)
23 (-1) 15 / MC-M50 [215] Petr Svoboda 1960 CZE Cyklo Kraus Přelouč 28:15.8 06:21.8 (32) 11:42.8 (30) 17:32.3 (30) 22:51.5 (27) 28:15.8 (27)
24 (-1) 16 / MC-M50 [213] Mirolav Švan 1967 CZE ACS Drak Vrbno 29:34.3 05:55.9 (21) 11:34.7 (27) 17:17.5 (27) 23:28.1 (30) 29:34.3 (31)
25 (-1) 9 / MD-M60 [301] Zdeněk Wiedermann 1958 CZE Silný team Uničov 30:26.8 06:15.4 (30) 12:07.2 (32) 18:06.4 (32) 24:17.1 (32) 30:26.8 (32)