maraton

run

results

61. Cena Metuje

2022-10-01 Nové Město nad Metují 

archiv

announcement

registration

start list

results

starší žáci 1700m total: 8 , men : 8, women: 0, kluci: 8, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Starší žákyně 900m total: 5 , men : 0, women: 5, kluci: 0, holky: 5 [html] [pdf] [csv]
Mladší žáci 900m total: 6 , men : 6, women: 0, kluci: 6, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Ml. žákyně 600m total: 3 , men : 0, women: 3, kluci: 0, holky: 3 [html] [pdf] [csv]
Přípravka hoši I. 600m total: 8 , men : 8, women: 0, kluci: 8, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
extra závod veteránů total: 0 , men : 0, women: 0, MA: 0, MB: 0, MC: 0, MD: 0, ME: 0, ZA: 0, ZB: 0, ZC: 0 [html] [pdf] [csv]
přípravka dívky I. 600m total: 3 , men : 0, women: 3, kluci: 0, holky: 3 [html] [pdf] [csv]
přípravka hoši II. 600m total: 6 , men : 6, women: 0, kluci: 6, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
přípravka dívky II. 600m total: 8 , men : 0, women: 8, kluci: 0, holky: 8 [html] [pdf] [csv]
přípravka hoši III. 300m total: 3 , men : 3, women: 0, kluci: 3, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
přípravka dívky III. 300m total: 4 , men : 0, women: 4, kluci: 0, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
hlavní závod 10km total: 109 , men : 79, women: 30, MA: 18, MB: 14, MC: 21, MD: 11, ME: 15, ZA: 11, ZB: 10, ZC: 9 [html] [pdf] [csv]

result list starší žáci 1700m

start ~ 09:02:56

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [ 109 ] David Oupic 2008 CZE Lokomotiva Trutnov 05:20.2
2 2 / kluci [ 103 ] David Jirman 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 05:21.7 00:01.5
3 3 / kluci [ 123 ] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 05:27.1 00:06.9
4 4 / kluci [ 151 ] Kristián Barva 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 05:35.0 00:14.8
5 5 / kluci [ 120 ] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 05:39.9 00:19.7
6 6 / kluci [ 107 ] Filip Kubec 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 06:02.4 00:42.2
7 7 / kluci [ 108 ] Lukáš Nagy 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 06:03.3 00:43.1
8 8 / kluci [ 166 ] Adam Pleskot 2008 CZE 06:37.3 01:17.1

result list Starší žákyně 900m

start ~ 09:13:26

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [ 127 ] Adéla Hrábková 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 03:18.3
2 2 / holky [ 102 ] Barbora Dohnalová 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 03:20.6 00:02.3
3 3 / holky [ 129 ] Kateřina Burketová 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 03:40.0 00:21.7
4 4 / holky [ 117 ] Kristýna Zelená 2007 CZE TJ Sokol Náchod 03:45.6 00:27.3
5 5 / holky [ 154 ] Beáta Krejčí 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 04:15.1 00:56.8

result list Mladší žáci 900m

start ~ 09:13:26

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [ 128 ] Martin Faltus 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 03:04.3
2 2 / kluci [ 119 ] Jiří Kristejn 2009 CZE SOKOL Klášterec nad Orlicí 03:09.3 00:05.0
3 3 / kluci [ 137 ] Filip Kuťák 2010 CZE TJ Maratonstav Úpice 03:36.7 00:32.4
4 4 / kluci [ 155 ] Štěpán Krejčí 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 03:43.6 00:39.3
5 5 / kluci [ 111 ] Matěj Renský 2009 CZE Běžecký klub Náchod 03:47.0 00:42.7
6 6 / kluci [ 101 ] Vojtěch Čáp 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 04:25.0 01:20.7

result list Ml. žákyně 600m

start ~ 09:39:55

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [ 110 ] Adéla Renská 2009 CZE Běžecký klub Náchod 02:24.5
2 2 / holky [ 125 ] Noemi Elichová 2009 CZE Běžecký klub Náchod 02:26.0 00:01.5
3 3 / holky [ 163 ] Denisa Wiesnerová 2009 CZE SKP Nové Město n. Met 02:30.0 00:05.5

result list Přípravka hoši I. 600m

start ~ 09:39:55

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [ 159 ] Matěj Vašina 2012 CZE SOKOL Klášterec nad Orlicí 02:22.4
2 2 / kluci [ 124 ] Ondřej Elich 2012 CZE Běžecký klub Náchod 02:28.9 00:06.5
3 3 / kluci [ 131 ] Matěj Balcar 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 02:31.8 00:09.4
4 4 / kluci [ 116 ] Robin Balcar 2011 CZE 02:32.6 00:10.2
5 5 / kluci [ 141 ] Josef Škoda 2012 CZE Červený Kostelec 02:49.7 00:27.3
6 6 / kluci [ 156 ] Adam Krticka 2012 CZE Šachový klub Nove Mesto nad Metuji 02:49.9 00:27.5
7 7 / kluci [ 133 ] Samuel Adams Duff 2012 CZE Trutnov 03:16.0 00:53.6
8 8 / kluci [ 143 ] Jaroslav Řezníček 2012 CZE TJ Maratonstav Úpice 03:29.3 01:06.9

result list extra závod veteránů

start ~ 09:59:06

result list přípravka dívky I. 600m

start ~ 09:59:57

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [ 153 ] Karolína Vondroušová 2011 CZE SK Týniště nad Orlicí 02:17.2
2 2 / holky [ 121 ] Aneta Nováková 2011 CZE Habřina 02:19.1 00:01.9
3 3 / holky [ 147 ] Barbora Kubincová 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 02:56.9 00:39.7

result list přípravka hoši II. 600m

start ~ 09:59:57

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [ 134 ] Šimon Vintr 2014 CZE SK Plhov Náchod 02:34.5
2 2 / kluci [ 113 ] Tomáš Štěpán 2013 CZE SK Nové Město nad Metují 02:35.5 00:01.0
3 3 / kluci [ 132 ] Vojtěch Adamský 2014 CZE SK Nové Město nad Metují 02:39.9 00:05.4
4 4 / kluci [ 126 ] Petr Roháček 2014 CZE SK NMnM 02:41.1 00:06.6
5 5 / kluci [ 160 ] Tadeáš Vašina 2014 CZE SOKOL Klášterec nad Orlicí 02:45.9 00:11.4
6 6 / kluci [ 164 ] Jan záhrobský 2013 CZE SK Nové Město nad Metují 03:08.6 00:34.1

result list přípravka dívky II. 600m

start ~ 10:09:50

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [ 122 ] Zuzana Nováková 2013 CZE Habřina 02:36.4
2 2 / holky [ 104 ] Andělka Krušinová 2013 CZE Carla Kup-Kolo Dvůr Králové nad Labem 02:36.8 00:00.4
3 3 / holky [ 130 ] Nela Balcarová 2014 CZE SK Nové Město nad Metují 02:49.0 00:12.6
4 4 / holky [ 158 ] Josefína Štěpánová 2013 CZE SK Nové Město nad Metují 03:07.5 00:31.1
5 5 / holky [ 142 ] Dominika Špinlerová 2014 CZE TJ Maratonstav Úpice 03:11.3 00:34.9
6 6 / holky [ 149 ] Elen Čorič 2014 CZE SK Nové Město nad Metují 03:14.3 00:37.9
7 7 / holky [ 150 ] Berenika Čorič 2014 CZE SK Nové Město nad Metují 03:14.8 00:38.4
8 8 / holky [ 118 ] Tereza Herzigová 2014 CZE Nové Město Nad Metují 03:15.3 00:38.9

result list přípravka hoši III. 300m

start ~ 10:20:03

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [ 152 ] Adam Vondrouš 2015 CZE SK Týniště nad Orlicí 01:33.5
2 2 / kluci [ 115 ] Lukáš Venclák 2015 CZE Běžecký klub Náchod 01:35.3 00:01.8
3 3 / kluci [ 165 ] Jiří Záhrobský 2015 CZE SK Nové Město nad Metují 01:48.2 00:14.7

result list přípravka dívky III. 300m

start ~ 10:20:03

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [ 136 ] Liliana Zákravská 2015 CZE SK Nové Město nad Metují 01:38.3
2 2 / holky [ 135 ] Zora Vintrová 2016 CZE SK Plhov Náchod 01:41.0 00:02.7
3 3 / holky [ 145 ] Maja Melišíková 2015 CZE Běžecký klub Náchod 01:47.8 00:09.5
4 4 / holky [ 105 ] Nina Krušinová 2016 CZE Carla kupkolo - Dvůr králové nad Labem 01:54.4 00:16.1

result list hlavní závod 10km

start ~ 10:44:58

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / MA [ 2 ] Pavel Jelen 1991 CZE Běžecký Klub Náchod 32:26.4
2 1 / MB [ 1 ] Kamil Krunka 1986 CZE Běžecký klub Náchod 32:30.4 00:04.0
3 2 / MA [ 40 ] Filip Štecher 2003 CZE LK Jasan Aš 32:40.5 00:14.1
4 3 / MA [ 79 ] Ondřej Volák 2000 CZE Běžecký klub Náchod 33:35.5 01:09.1
5 1 / MC [ 33 ] Josef Procházka 1971 CZE Děčín 34:14.3 01:47.9
6 4 / MA [ 157 ] David Plný 1993 CZE Běžecký Klub Náchod 34:36.9 02:10.5
7 2 / MC [ 97 ] Dalibor Bartoš 1975 CZE LIAZ Jablonec 35:15.7 02:49.3
8 3 / MC [ 61 ] Jindřich Král 1973 CZE AK Iscarex Česká Třebová 35:31.5 03:05.1
9 5 / MA [ 3 ] Tomáš Dohnanský 1994 CZE Run4fun 36:19.7 03:53.3
10 2 / MB [ 82 ] Martin Simon 1980 CZE Tj Sokol Jaroměř 36:40.2 04:13.8
11 6 / MA [ 24 ] Aleš Kaválek 1998 CZE Běžecký Klub Náchod 36:46.3 04:19.9
12 7 / MA [ 99 ] Tomáš Kuťák 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 36:53.3 04:26.9
13 4 / MC [ 4 ] Luděk Berka 1972 CZE Atletika Rtyně 37:17.9 04:51.5
14 5 / MC [ 54 ] Petr Ulich 1968 CZE MT 37:27.7 05:01.3
15 8 / MA [ 49 ] Matěj Novák 2000 CZE Běžecký klub Náchod 37:33.0 05:06.6
16 3 / MB [ 30 ] Radek Petr 1985 CZE Fenix Sport Blansko 38:18.4 05:52.0
17 9 / MA [ 59 ] Jan Uher 2004 CZE SK Nové Město nad Metují 38:19.7 05:53.3
18 6 / MC [ 138 ] Jan Záruba 1977 CZE Vinohrady 38:31.1 06:04.7
19 10 / MA [ 76 ] Ondřej Souček 2006 CZE Tj Maratonstav Úpice 38:37.5 06:11.1
20 4 / MB [ 78 ] David Míšek 1978 CZE TJ Sokol Hradec Králové 38:51.3 06:24.9
21 11 / MA [ 8 ] Adam Nagy 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 39:03.5 06:37.1
22 1 / MD [ 17 ] Bořek Jančík 1964 CZE Salming/Run4fun 39:06.8 06:40.4
23 1 / ZA [ 77 ] Klára Nejmanová 1988 CZE Běžecký klub Náchod 39:10.1 06:43.7
24 12 / MA [ 45 ] Martin Habr 1996 CZE Tj Sokol Olešnice 39:15.6 06:49.2
25 7 / MC [ 51 ] Michal Krtička 1973 CZE Wikov 39:21.8 06:55.4
26 8 / MC [ 90 ] Jan Friede 1977 CZE Wikov 39:26.5 07:00.1
27 2 / MD [ 38 ] Mojmír Svoboda 1966 CZE AB sped Pardubice 39:42.6 07:16.2
28 13 / MA [ 47 ] Vojtěch Novák 2002 CZE Česká Skalice 39:45.0 07:18.6
29 14 / MA [ 44 ] Marek Kratochvíl 1989 CZE Bražecký Mládenci 41:00.6 08:34.2
30 5 / MB [ 95 ] Pavel Zákravský 1985 CZE MFK NMnM 41:08.8 08:42.4
31 9 / MC [ 140 ] Jiří Kubasa 1977 CZE TJ Maratonstav Úpice 41:09.4 08:43.0
32 6 / MB [ 35 ] Michal Renský 1979 CZE Běžecký klub Náchod 41:21.7 08:55.3
33 3 / MD [ 94 ] Martin Osoba 1965 CZE TJ Lokomotiva Meziměstí 41:52.0 09:25.6
34 10 / MC [ 146 ] Martin Šupich 1977 CZE Wikov Hronov 42:08.5 09:42.1
35 4 / MD [ 46 ] Petr Habr 1965 CZE ŽERNOV PRO RADOST 42:22.4 09:56.0
36 1 / ZB [ 69 ] Denisa Kozáková 1979 CZE Nový Hradec 42:24.9 09:58.5
37 11 / MC [ 81 ] Jan Lev 1974 CZE Záhornice 42:32.6 10:06.2
38 2 / ZA [ 170 ] Kateřina Černíková 1989 CZE Cyklo Tony 42:49.1 10:22.7
39 5 / MD [ 139 ] Vladimír Vacarda 1959 CZE ELEVEN RUN TEAM 43:01.8 10:35.4
40 2 / ZB [ 5 ] Kateřina Kubiasová 1978 CZE tyčka a kulička 43:05.4 10:39.0
41 3 / ZB [ 63 ] Eva Jedličková 1979 CZE Studnice - Starkoč 43:33.8 11:07.4
42 4 / ZB [ 84 ] Petra Bartáková 1979 CZE TJ Nahořany 43:39.2 11:12.8
43 3 / ZA [ 73 ] Klára Janovská 2004 CZE BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD 43:43.0 11:16.6
44 12 / MC [ 70 ] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice z.s. 44:07.3 11:40.9
45 4 / ZA [ 52 ] Kateřina Baškovská 1994 CZE Holky z Vršovky 44:13.4 11:47.0
46 5 / ZA [ 74 ] Veronika Vítková 1989 CZE SDH Nahořany 44:23.2 11:56.8
47 6 / ZA [ 6 ] Ivona Špringrová 1992 CZE Maratonstav 44:35.4 12:09.0
48 15 / MA [ 57 ] Jonáš Tvrdík 1997 CZE 4PM 44:48.1 12:21.7
49 7 / MB [ 37 ] Josef Smola 1980 CZE Běžecký Klub Náchod 44:54.6 12:28.2
50 13 / MC [ 75 ] Václav Matuška 1969 CZE Velká Jesenice 45:33.2 13:06.8
51 5 / ZB [ 89 ] Ivana Tezcan 1981 CZE TJ Maratonstav Úpice 45:36.4 13:10.0
52 1 / ME [ 12 ] Radmil Brožek 1954 CZE KRB Chrudim15 45:41.3 13:14.9
53 14 / MC [ 39 ] Karel Šesták 1971 CZE Kasper Swix team 45:47.8 13:21.4
54 15 / MC [ 85 ] Pavel Staněk 1970 CZE Nové Město N. Met. - Spy 45:50.9 13:24.5
55 2 / ME [ 96 ] Luboš Doležal 1954 CZE Cyklo Tony 45:51.9 13:25.5
56 8 / MB [ 42 ] Pavel Ducháč 1979 CZE Rtyně 46:01.7 13:35.3
57 16 / MC [ 93 ] Roman Vašíček 1974 CZE TJ Maratonstav Úpice 46:11.7 13:45.3
58 7 / ZA [ 31 ] Čerenkova Petra 1999 CZE AC Choceň ,spolek 46:29.6 14:03.2
59 3 / ME [ 55 ] Vítězslav Šolc 1957 CZE BKL Machov 46:56.6 14:30.2
60 1 / ZC [ 65 ] Jitka Kábrtová 1971 CZE Maratonstav Úpice 47:12.1 14:45.7
61 9 / MB [ 29 ] Martin Matuška 1980 CZE Ohnišov 47:31.1 15:04.7
62 10 / MB [ 62 ] Matěj Němec 1987 CZE Silvagro 47:37.6 15:11.2
63 2 / ZC [ 53 ] Romana Baškovská 1974 CZE Holky Z Vršovky 47:45.6 15:19.2
64 4 / ME [ 27 ] Miroslav Krupička 1953 CZE Spartak Police nad Metují 48:02.0 15:35.6
65 5 / ME [ 28 ] Oto Kubišta 1953 CZE AK ISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ 48:20.9 15:54.5
66 6 / ME [ 87 ] František Pechek 1953 CZE TJ Maratonstav Úpice 48:22.4 15:56.0
67 6 / MD [ 23 ] Martin Kašpárek 1967 CZE Tj Velichovky 48:46.4 16:20.0
68 16 / MA [ 80 ] Lukáš Linhart 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 49:04.5 16:38.1
69 11 / MB [ 88 ] Jakub Košťál 1984 CZE Hořice / www.jakubkostal.cz 49:24.1 16:57.7
70 6 / ZB [ 48 ] Barbora Palečková 1985 CZE Náchod 49:25.8 16:59.4
71 17 / MA [ 161 ] Ladislav Raim 2006 CZE Nový Hradec 49:41.7 17:15.3
72 3 / ZC [ 9 ] Eva Jirásková 1964 CZE TJ Maratonstav Úpice 49:44.1 17:17.7
72 7 / ME [ 100 ] Oldřich Šmída 1948 CZE Maratonstav Úpice 49:44.1 17:17.7
74 8 / ZA [ 168 ] Jana Jirmanová 2002 CZE Dobrošov 50:15.0 17:48.6
75 17 / MC [ 71 ] Martin Vašíček 1971 CZE TJ Maratonstav Úpice 50:15.1 17:48.7
76 18 / MC [ 11 ] Martin Blažek 1971 CZE ACS RÝCHORY 50:17.5 17:51.1
77 7 / MD [ 169 ] Jiří Leplt 1961 CZE Pivovar Miletín 50:30.9 18:04.5
78 12 / MB [ 43 ] Michal Miškay 1984 CZE Dark side 50:37.0 18:10.6
79 8 / MD [ 60 ] Luboš Matějíček 1962 CZE Hovrch 50:43.7 18:17.3
80 19 / MC [ 22 ] Radek Ježek 1973 CZE Klub kubb Vršovka 51:16.9 18:50.5
81 13 / MB [ 92 ] Aleš Klimeš 1978 CZE Police nad Metuji 51:25.1 18:58.7
82 4 / ZC [ 10 ] Zdeňka Jonášová 1964 CZE Hradecký Spinning Klub 51:53.0 19:26.6
83 7 / ZB [ 36 ] Petra Schwaningerová 1982 CZE RockMachine-Cyklomax 52:05.3 19:38.9
84 5 / ZC [ 162 ] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice 52:18.4 19:52.0
85 8 / ME [ 21 ] Jiří Javůrek 1948 CZE TJ Maratonstav Úpice 52:57.2 20:30.8
86 9 / ME [ 34 ] Miroslav Pullman 1950 CZE Trhová Kamenice 53:16.3 20:49.9
87 8 / ZB [ 86 ] Eva Kirschová 1978 CZE Triatlon Team Trutnov 53:20.9 20:54.5
88 6 / ZC [ 64 ] Eva Šefcová 1964 CZE Rtyně V Podkrkonoší 54:18.9 21:52.5
89 9 / ZB [ 16 ] Renata Hynková 1985 CZE Rozběháme Náchod 54:21.1 21:54.7
89 18 / MA [ 20 ] Michal Janovský 1988 CZE Náchod 54:21.1 21:54.7
91 9 / MD [ 66 ] Josef Vaněk 1965 CZE Tj Sokol Karate Náchod 54:32.0 22:05.6
92 10 / ME [ 83 ] Václav Goldbach 1950 CZE SK Týniště nad Orlicí 54:46.7 22:20.3
93 14 / MB [ 19 ] Roman Janovský 1983 CZE Kramolna 54:51.1 22:24.7
94 9 / ZA [ 14 ] Lucie Celbová 1992 CZE Kola-Rtyně 55:40.4 23:14.0
95 10 / ZA [ 98 ] Jana Gloser 1990 CZE Police Nad Metují 56:14.6 23:48.2
96 10 / ZB [ 56 ] Petra Přibylová 1986 CZE Holky z Vršovky 57:18.7 24:52.3
97 10 / MD [ 68 ] Milan Linhart 1964 CZE KBA Grafitec Dobruška 57:24.0 24:57.6
98 11 / ZA [ 18 ] Andrea Janovská 1990 CZE Kramolna 57:38.4 25:12.0
99 20 / MC [ 72 ] Jan Poláček 1968 CZE Náchod 59:33.7 27:07.3
100 11 / ME [ 25 ] Zdeněk Krajč 1954 CZE Trutnov 01:03:02.4 30:36.0
101 12 / ME [ 67 ] Josef Metelka 1944 CZE SKI Police 01:04:07.8 31:41.4
102 7 / ZC [ 50 ] Jitka Černá 1964 CZE Nové Město Nad Metují 01:04:11.1 31:44.7
103 8 / ZC [ 15 ] Hana Dostálová 1970 CZE Černožice 01:04:14.6 31:48.2
104 21 / MC [ 58 ] Michal Tvrdík 1970 CZE 4PM 01:04:34.7 32:08.3
105 13 / ME [ 32 ] Zdeněk Petržílek 1955 CZE KRB Chrudim 01:04:41.9 32:15.5
106 14 / ME [ 7 ] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 01:07:30.5 35:04.1
107 15 / ME [ 167 ] čestmír Vít 1945 CZE Hradec Králové 01:10:43.0 38:16.6
108 11 / MD [ 26 ] Josef Krátký 1965 CZE Vysoká n. Labem 01:15:38.1 43:11.7
109 9 / ZC [ 41 ] Hana Vacková 1956 CZE TJ Sokol Starkoč 01:22:33.1 50:06.7