maraton

run

startlist

Cena Metuje (zrušeno, startovné bude vráceno)

2020-10-10 Nové Město nad Metují

archiv

announcement

registration

start list

results

starší žáci 1700m total: 0, men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
starší žákyně 900m total: 0, men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
mladší žáci 900m total: 0, men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
ml. žákyně 600m total: 0, men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
přípravka hoši I. 600m total: 0, men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
přípravka dívky I. 600m total: 0, men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
přípravka hoši II. 600m total: 0, men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
přípravka dívky II. 600m total: 0, men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
přípravka hoši III. 300m total: 1, men : 1, women: 0, kluci: 1, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
přípravka dívky III. 300m total: 0, men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
hlavní závod 10km total: 3, men : 3, women: 0, MA: 0, MB: 0, MC: 1, MD: 0, ME: 2, ZA: 0, ZB: 0, ZC: 0 [html] [pdf] [csv]

start list starší žáci 1700m

start ~ 09:00:00 , 2005 - 2006

start list starší žákyně 900m

start ~ 09:15:00 , 2005 - 2006

start list mladší žáci 900m

start ~ 09:15:00 , 2007 - 2008

start list ml. žákyně 600m

start ~ 09:30:00 , 2007 - 2008

start list přípravka hoši I. 600m

start ~ 09:40:00 , 2009 - 2010

start list přípravka dívky I. 600m

start ~ 09:50:00 , 2009 - 2010

start list přípravka hoši II. 600m

start ~ 10:00:00 , 2011 - 2012

start list přípravka dívky II. 600m

start ~ 10:10:00 , 2011 - 2012

start list přípravka hoši III. 300m

start ~ 10:20:00 , 2013 - 2014 , registered: 1 participants ( 1 of men, 0 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
kluciRýdlo PatrikCZE2013Gymnastika Náchodnáchod

start list přípravka dívky III. 300m

start ~ 10:20:00 , 2013 - 2014

start list hlavní závod 10km

start ~ 10:45:00 , 2004 and older , registered: 3 participants ( 3 of men, 0 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
MEBielčík JindřichCZE1940LichkovLichkov
MEPechek FrantišekCZE1953TrutnovTrutnov
MCVondra JosefCZE1971Hvězda Pardubice Z.s.Červený Kostelec