run

startlist

Bufo cross

2013-08-25 Teplice nad Metují

results

Hlavní závod total: 262, men : 198, women: 64, žáci: 0, dorostenci: 12, muži A: 142, muži B: 31, muži C: 13, žákyně: 2, dorostenky: 3, ženy: 59 [html] [pdf] [csv]
Závod žáků na 2,5km total: 20, men : 12, women: 8, žáci: 12, dorostenci: 0, muži A: 0, muži B: 0, muži C: 0, žákyně: 8, dorostenky: 0, ženy: 0 [html] [pdf] [csv]

start list Hlavní závod

start ~ 09:31:00 , all years of born , registered: 262 participants ( 198 of men, 64 of women) 11 km, Startovné se platí na místě, pro předem přihlášené je připraven dárek.

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
muži B243|Bolehovský PavelCZE1971
muži A80Adámek SamuelCZE1992HO VsetínVsetín
dorostenky230Adámková JanaCZE1996
dorostenci178Bárta Martin CZE1998Bárt TeamJetřichov
muži A282Bartheldi AlešCZE1981Zebra Exped Team
muži A270Bauer JanCZE1983NáchodNáchod
ženy289Bauerová AndreaCZE1986Ekonom Praha Outdoor
muži B160Belobrad IvanCZE1966Pasivity ŽamberkŽamberk
muži A236Beneš KarelCZE1984Babice u Rosic
muži A134Beneš PetrCZE1983HOCK horolezecký oddílČervený Kostelec
ženy233Beranová AnnaCZE1991Spartak Police
muži A150Bernard AdamCZE1984
muži B4Bernard VladimírCZE1971HO Stika HKHradec Králové
muži A190Bezděk DavidCZE1988Bezďa-Valmez
muži A5Bezděk PavelCZE1986REDPOiNT-ELEVEN TEAMRtyně v Podkrkonoší
ženy255Bindicsová MarkétaCZE1970SKAJPČernošice
muži A99Bitnar MatějCZE1988SKH Královehradeckého krajeTeplice nad Metují
dorostenky231Blahnová VendulaCZE1998
muži B182Blažek VláďaCZE1971BEMANIAX
ženy265Blažková KateřinaCZE1983Kojící Matky
muži A157Boháč LadislavCZE1992
muži A232Bohdanecký JanCZE1984
ženy175Boleslavská TerezaCZE1993Homalpin 4
ženy8Borůvková Alžběta CZE1989Česká SkaliceČeská Skalice
ženy6Borůvková KláraCZE1986Teplice nad MetujíTeplice nad Metují
ženy195Bouchalová NelaCZE1992Banáni
muži C163Brožek RadmilCZE1954KRB Chrudim
ženy126Brumlichová RomanaCZE1976EgzotiHronov
muži A111Brýdl PavelCZE1980Adidas Boost TeamTrutnov
muži A180Buszewski BeniaminPOL1974WroclawWroclaw
ženy225Cabalková PetraCZE1988JaroměřJaroměř
muži C121Cejnar VáclavCZE1951SKP-HK
muži A281Cihlo JanCZE1980Pernštejn tým Pardubice
muži A10Cink MartinCZE1994AC PardubiceÚstí nad Orlicí
muži A9Cink TomášCZE1987IscarexÚstí nad Orlicí
muži A11Císař AdamCZE1981Voláč
ženy283Černá DanielaCZE1980
muži A191Černý Ondřej CZE1979HK Pardubice
dorostenci12Červený JakubCZE1995TJ Lokomotiva TrutnovMladé Buky
muži B213Čipera RadekCZE1964SKI RADVANICERadvanice
muži A119Demjan OndřejCZE1989Kotelna Brno
muži A269Disman PetrCZE1983Horolezecký oddíl Deštné V Orl. h.
muži A13Doležal TomášCZE1985SK RadvaniceRadvanice
muži A14Drbohlav TomášCZE1977Chabrus PříšovicePříšovice
muži A215drygalski HenrykCZE1979
muži A207Duch MiroslavCZE1979LUSTi TeamHavlovice
muži A89Ehl PetrCZE1978HO SkolLiberec 15
muži A15Fichtner AdamCZE1985REDPOiNT-ELEVEN TEAMTeplice nad Metují
muži B16Frýdl MiroslavCZE1964Hradec KrálovéHradec Králové
muži A17Frýdl OndřejCZE1992SmržovSmržov
ženy18Frýdlová ŠárkaCZE1990Hradec KrálovéHradec Králové
muži A115Gladiš DavidCZE1974Černí Draci
muži A261Gramblička MichalCZE1977
ženy19Hájková MarkétaCZE1980VamberkVamberk
ženy133Haňavcová IvetaCZE1982Nutrilite
muži B118Haňavec MartinCZE1971Nutrilite - Element teamHradec Králové
muži A240Hančil MartinCZE1981Svoboda nad Úpou
ženy101Hanušová LenkaCZE1979TT Janovičky
muži A280Hapala MartinCZE1985
dorostenci20Hartman JanCZE1997Tvoje mámaRtyně v Podkrkonoší
muži C227Hauschke FrantišekCZE1961
ženy220Hauschková DagmarCZE1965
muži A124Havel LukášCZE1974SNS TrutnovTrutnov
muži A21havlíček JiříCZE1982MTB TrilogyNáchod
ženy123Havlová MarieCZE1976Olfin Car Ski Team TrutnovTrutnov
ženy135Havránková TerezaCZE1990HO Studénka
muži A170Herda JanCZE1983SKP Nymburk
ženy239Hessová BarboraCZE1985Praha
ženy22Hlinková KateřinaCZE1988Vysoká nad LabemVysoká nad Labem
muži A23Hloušek MartinCZE1982HO Å TIKAPředměřice nad Labem
ženy24Hluchá IvaCZE1976Mnichovo HradištěMnichovo Hradiště
muži A242Hoftvsuk MichalCZE1980Hobza
muži B222Holub MiroslavCZE1966Kuklík Police nad MetujíŽďár nad Metují
muži A235Horák OndřejCZE1984ÚpiceÚpice
muži A25Hornych MiroslavCZE1980Spartak Police nad MetujíPolice nad Metuji
ženy27Hornychová HelenaCZE1954HronovHronov
ženy26Hornychová MarieCZE1980Spartak Police n. MetujíPolice nad Meují
muži B277Hostinský JaroslavCZE1964
ženy176Hovorková PavlaCZE1987
muži B117Hradil PetrCZE1970Mýdlo
muži A108Hruška JanCZE1989Kasper - Swix TeamTrutnov
ženy179Chaloupková NaďaCZE1985TrutnovTrutnov
muži B28Jakoubek RomanCZE1967TrutnovTrutnov
žákyně29Jakoubková TerezaCZE1999OlfinCar Ski team TrutnovTrutnov
ženy275Jasanská ZuzanaCZE1984HO Lezlabych
muži A87Jelen VlastimilCZE1991Veteran Moto Club Dobruška
muži A216jeschke OtaCZE1992
dorostenci164Ježek KryštofCZE1995Skauti Roztoky
muži A91Kábrt LukášCZE1985Vrchaři VrchlabíRtyně v Podkrkonoší
muži A30Kalina TomášCZE1985Triexpert BrnoHavířov
muži B31Kamaryt Leoš CZE1969Body Color - AmixHronov
muži A253Kejzlar JeníkCZE1979CARE.czŘež
muži A132Klaška JanCZE1990TJ Sokol Sokolnice
muži A143Klimczak AdamPOL1988WBK Piast Wroclaw
muži A77Klus TomášCZE1978TřinecTřinec
ženy219Knapovská PetraCZE1983
muži A105Knotek OndřejCZE1990Banáni Jeseník
muži A162Kohout MilanCZE1981Silvini Madshus Team
ženy161Kohoutová ErikaCZE1983Pozitivní nejistota
ženy34Koláříková AlžbětaCZE1990LipováLipová
ženy110Kopaczková BarbaraCZE1980VIPceny.eu a Bikelive
muži A92Košťál MiroslavCZE1984U Peňáka
muži A35Kovařík Zbyněk CZE1974Březová nad SvitavouBřezová nad Svitavou
muži B78Král JindřichCZE1973Iscarex ÄŒ.T.Trutnov
ženy137Kramlová KateřinaCZE1975
muži A290Krejčí LukášCZE1985HraničnáJablonec nad Nisou
muži A193Kriegler ŠtěpánCZE1987
muži A224Křístek PetrCZE1987HO VSK VŠB TU Ostrava
muži A271Kříž VojtaCZE1983Start Náchod
muži A116Kubát PetrCZE1978
muži C140Kubr VáclavCZE1955Hvězda Pardubice
ženy139Kubrová DagmarCZE1963Hvězda Pardubice
ženy36Kultová PetraCZE1988České BudějoviceČeské Budějovice
ženy148Kumaszka AnnaPOL1984NESTLER / SKAJP
muži A192kužel MartinCZE1986HO EXCENTRICTrutnov
muži C154Lanta StanislavCZE1963Vellé PoříčíVellé Poříčí
muži A86Lášek TomášCZE1986
muži A100Lebedinský AlešCZE1978KOB Jaroměř
muži A37Leskovjan MartinCZE1989VŠAK Chemie PrahaBudišov n./Bud.
muži A237Lisý TomášCZE1979Silvini Madshus team
muži A142Lopusiewicz JanuszPOL1984WKB Piast Wroclaw
muži C141Lopusiewicz MariusPOL1960WroclawWroclaw
muži B156Lukeš PetrCZE1970
dorostenci83Macek JanCZE1997HO Vsetín
ženy38Mahdalová RenataCZE1985Uherský BrodUherský Brod
muži A113Mach JanCZE1984HO Teplice nad Metují
ženy208Mandulová KateřinaCZE1979Horal Ruzyně
muži A130Marek JakubCZE1987HO Studénka
muži A187Mareš JiříCZE1987Kerteam
ženy258Marková EvaCZE1989Teplice n. Metují
muži A39Matěna JosefCZE1984Radvanice v ČecháchRadvanice v Čechách
muži B221Mazač JaroslavCZE1968Bonbon Police nad Metují
muži A138Mazur GabrielCZE1979Adepti
muži A257Mervart TomášCZE1991
ženy158Metelková TáňaCZE1972Ok99 Hradec KrálovéHradec Králové
muži A273Mikula HonzaCZE1979Hosohopo
ženy293Morávková MartinaCZE1981Brno
muži A171Müller VáclavCZE1981Horolezecký oddíl Javořice
muži A204nádhera JiříCZE1993HKHradec Králové
muži B205Nádhera PetrCZE1967Hradec KrálovéHradec Králové
muži B249Němec OldřichCZE1967HO Loko Teplice v Čechách
muži A268Němec TomášCZE1992
muži A40Němeček MichalCZE1987PlzeňPlzeň
muži C256Nestler JanCZE1961SKAJP
muži A114Netík OndřejCZE1984BatercaTrutnov
muži C181nosek jaroslavCZE1963LK Prachov
muži A41Nováček PetrCZE1978Run Point BučniceTeplice nad Metují
muži B166Novák JanCZE1973Praha 9 ČMPraha 9 ČM
muži A172Novobilský JiříCZE1974
muži A229Novotný JakubCZE1988
muži C79Novotný LuděkCZE19623D Fitness
muži A168Novotný TomášCZE1986Skauti Roztoky
muži A262Nývlt PetrCZE1980Start NáchodNáchod
muži A42Ocelka FilipCZE1992SalticZlín
muži B107Osoba MartinCZE1965Lokomotiva MezimÄ›stíJetřichov
muži A169Paděra MartinCZE1990Horoguru
muži A104Pavlas LuděkCZE1984OAJLSvoboda nad Úpou
muži C75Pechek FrantišekCZE1953Maratonstav ÚpiceTrutnov
ženy74Pechková JanaCZE1985Maratonstav Úpice
muži A152Penc OndřejCZE1977Cyklo TonyMeziměstí 3
muži A151Penič MartinCZE1982HO Letohrad
ženy88Peratová EvaCZE1979HO Vyškov
ženy7Pešinová JitkaCZE1977REDPOiNT-ELEVEN TEAMŽďár nad Metují
muži A44Petr JiříCZE1974INS ATELIER NÁCHOD CHronov
muži A43Petr OndřejCZE1989HOVRCH: Horolezecký oddíl VrchovinyNové Město nad Metují
žákyně46Petrová AdélaCZE2000INS-NáchodHronov
muži A106Pirkl MartinCZE1988HORO ÄŒeská TÅ™ebová
ženy238Poborská HelenaCZE1978Kerteam
muži A84Podroužek DušanCZE1974AC Slovan LiberecLiberec
muži A47Pohl JanCZE1976Spartak Police nad MetujíPolice nad Metují
muži A266Pohorský MatějCZE1991Fořt
muži B194Polej JiříCZE1971HronovHronov
muži A73Pomezný LukášCZE1994Kostelec nad LabemKostelec nad Labem
muži A263Pompe PatrikCZE1989LK Javaanes
ženy278Pončová EvaCZE1974RunSport TeamJaroměř
ženy264Pospíšilová PetraCZE1983
muži A267Resl JanCZE1976
muži A286Rohovský JakubCZE1986Ostrava
muži A288Rohovský PatrikCZE1988OstravaOstrava
ženy165Roučková ZuzaCZE1988Silvini Skitrab Team
muži A206Rücker JakubCZE1988Bonbon MachovMachov
muži A202Růžička TomášCZE1991Pardubice
muži A177Řezník JanCZE1988HO Himal
dorostenci487Sádlo DominikCZE1995SK Nové MÄ›sto nad MetujíRtyně v Podkrkonoší
dorostenci48Sádlo DominikCZE1995SK Nové MÄ›sto nad MetujíRtyně v Podkrkonoší
muži B50Sehnal TomášCZE1967PoděbradyPoděbrady
dorostenci90Sehnal VojtěchCZE1998K.O. Poděbrady
muži A51Schejbal JanCZE1976Run Sport TeamTeplice nad Metuji
muži B52Scheuer JanCZE1966LanškrounLanškroun
muži A53Siročák PetrCZE1978TÅ™i křížky CFOstrava
ženy97Skalická KristýnaCZE1989HO Vsetín
muži A54Skalický IvoCZE1985PardubicePardubice
muži A147Smagala WojciechPOL1981WKB Piast Wroclaw
muži A103Smrčka JanCZE1989Praha
ženy71Smutná JanaCZE1962OB Vamberk
muži A72Smutný ŠimonCZE1993OB Vamberk
muži A98Soukup AdamCZE1976Tatranská Štrba
muži A248Srovnal OtakarCZE1975Lokomotiva ZábÅ™ehZábřeh
muži B276Stádník BohumilCZE1973Praha
muži B250Stádník PetrCZE1968HO Loko Teplice
dorostenky228Stachová AlenaCZE1996
muži A55Stava JindřichCZE1979Lenka Stavová :-)Praha 4 Michle
muži A272Steinl RadekCZE1984
muži A211Stoček PavelCZE1976
muži A217Strnad JiriCZE1983Praha 5Praha 5
muži A149Strnadel JakubCZE1986
muži A56Svárovský DavidCZE1977HK Mladá BoleslavDolní Cetno
muži B197Šedivý PavelCZE1973SK Jánské Lázně
muži A94Šedý MartinCZE1992HO Tanvald
muži A57Šifra MartinCZE1991SalticRudoltice
muži A96Šimák JanCZE1983Hradec královéHradec Králové
ženy95Šimáková KláraCZE1983Hradec KrálovéHradec Králové
ženy155Šimonová ŠárkaCZE1972
ženy186Škodová EvaCZE1984Žamberk
muži C214Šlégr JiříCZE1954SK AutorestStrážkovice
ženy291Šmatlánová PavlaCZE1986Nutri Brno.cz
ženy218Šnapková PetraCZE1985
muži C153Šolc VítězslavCZE1957BKL MachovMachov
muži A58Špás DavidCZE1989HO Å tikaKosičky
muži A59Šrůtek DavidCZE1980BKL MachovMachov
dorostenci60Štolfa ŠtěpánCZE1998GIANT Pitrs bikesŽďár Nad Metují
muži A254Štourač MartinCZE1986Hishwork
muži A226Štukovský BranislavSVK1986TrenčínTrenčín
muži A259Šubrt JiříCZE1989Broumov
muži A209Šulc František CZE1987HO Lemra
ženy292Šustrová KláraCZE1984
muži A102Švec MarekCZE1988Letohrad
muži A174Tattermusch JanCZE1984Humanita Praha
muži B122Tintěra RadekCZE1971HOSPUL Ústí n.L.
ženy62Topinková BarboraCZE1979Praha 6Praha 6
muži B63Trnovský MiloslavCZE1965HobukPolice nad Metují
muži A76Truhlář JindřichCZE1988
muži A64Tryzna JanCZE1981Silvini Madshus TeamJablonec nad Nisou
ženy145Tůmová DagmarCZE1971Spartak Vrchlabí
ženy173Uhlířová MiroslavaCZE1992SK Kotlářka Praha
muži A65Urban OndřejCZE1979VamberkVamberk
muži A252Urbánek MatoušCZE1988HO Česká Třebová
muži A120Uřídil MartinCZE1988KotelnaBrno
muži B144Vacek MartinCZE1969ISCAREX Česká Třebová
muži A109Valenta TomášCZE1984DěčínDěčín
muži B284Vašek OtakarCZE1969
muži B93Vašíček MartinCZE1971Maratonstav Úpice
muži A189Vašíček RomanCZE1974Continental AdršpachRadvanice
muži A66Veselý JanCZE1985Happy TeamTrutnov
muži B251Vestfál VáclavCZE1972HO Loko Teplice
dorostenci82Vilém RostislavCZE1996HO VsetínVsetín
ženy167Vítková LudmilaCZE1993Skauti Roztoky
dorostenci260Vlk JakubCZE1996Vernéřovice
muži A223Vohník RomanCZE1986JívkaJívka
muži A279Voldán AdamCZE1983HO Lokomotiva Beroun
dorostenci81Vraj DanielCZE1996155. HO VsetínVsetín
muži A285Vrtík PavelCZE1976HO Loko Brno
muži A241Vrzal OndřejCZE1983
ženy274Wolfová KateřinaCZE1985HO Matahari
muži A67Wronka PavelCZE1986CarinthiaBrno
muži A185Zelený FilipCZE1992BražecBražec
muži A68Zelený JiříCZE1990Judo club BroumovPěkov
muži C203zelený luděkCZE1961DomaŽďárŽďár nad Metují 184
muži A184Zelený MatějCZE1989Bražecký mládenciNáchod
muži A85Znojemský JiříCZE1975Vysoké Mýto
muži A188Zvěřina PetrCZE1982OB Lokomotiva Pardubice
muži A69Ženíšek Michal CZE1987High Point, Non-stop dogwearStrašín

start list Závod žáků na 2,5km

start ~ 09:36:00 , all years of born , registered: 20 participants ( 12 of men, 8 of women) 2 km, Startovné se platí na místě, pro předem přihlášené je připraven dárek.

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
žáci200Antoš AdrianCZE2000Sk Jánské Lázně
žákyně212Barešová KarolínaCZE1999Stará Boleslav
žákyně196Bejdáková BáraCZE1999SK Janské LáznÄ›Janské Lázně
žákyně3Benešová NikolCZE1999Ski klub JablonecBezděkov nad Metují
žáci246Bolehovský DanielCZE2005Kerteam
žáci247Bolehovský MichalCZE2002Kerteam
žáci125Brumlich TadeášCZE2005Egzoti
žáci1hruby filipCZE2006Teplice nad MetujíTeplice nad Metují
žáci32Kamaryt MichalCZE2006HronovHronov
žáci198Kašpar DominikCZE2003Olfin Car Ski Team
žáci33Kohl JonášCZE2005Růža Bike KIDSTeplice nad Metují
žákyně210Loos MichelleCZE2000SK Janské Lázně
žáci199Matas TomášCZE2000SK Jánské Lázně
žáci159Metelka OndřejCZE2001Ok99 Hradec KrálovéHradec Králové
žákyně183Nosková LauraCZE2004TřebutovTřebutov
žáci45Petr MichaCZE2004INS-NáchodHronov
žákyně49Sádlová AdélaCZE2001SK Nové Město nad MetujíRtyně v Podkrkonoší
žákyně70Stavová JulieCZE2007
žáci61Štolfa ŠimonCZE2003SKI Police nad MetujíŽďár Nad Metují
žákyně201Vydrová ViktorieCZE2000SK Jánské Lázně