Mercedes Benz Bike Cup Tálín

2016-05-07 Písek [CZE] 

announcement

registration

start list

results

odrážedla - holky do 6 let total: 12, men : 0, women: 12, Muži: 0, Ženy: 12 [html] [pdf]
kola - holky do 6 let total: 16, men : 0, women: 16, Muži: 0, Ženy: 16 [html] [pdf]
holky 7 - 9 let total: 11, men : 0, women: 11, Muži: 0, Ženy: 11 [html] [pdf]
holky 10 - 12 let total: 12, men : 0, women: 12, Muži: 0, Ženy: 12 [html] [pdf]
děti 13 - 14 let total: 15, men : 11, women: 4, Muži: 11, Ženy: 4 [html] [pdf]
kluci 7 - 9 let total: 30, men : 30, women: 0, Muži: 29, Ženy: 1 [html] [pdf]
kluci 10-12 let total: 20, men : 20, women: 0, Muži: 20, Ženy: 0 [html] [pdf]
odrážedla - kluci do 6 let total: 8, men : 8, women: 0, Muži: 5, Ženy: 3 [html] [pdf]
kola - kluci do 6 let total: 19, men : 19, women: 0, Muži: 18, Ženy: 1 [html] [pdf]
total: 0, men : 0, women: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Trasa A 72km total: 154, men : 144, women: 10, M19-29: 27, M30-39: 43, M40-49: 53, M50-59: 18, M60: 2, Z19-29: 3, Z30-39: 4, Z40: 4 [html] [pdf]
NOVA jízda 38km total: 269, men : 225, women: 44, M19-29: 40, M30-39: 40, M40-49: 65, M50-59: 32, M60: 16, Z19-29: 7, Z30-39: 10, Z40: 19, junior: 29, juniorky: 11 [html] [pdf]
Tandemy total: 2, men : 2, women: 0, Muži: 2, Ženy: 0 [html] [pdf]

result list kola - holky do 6 let

start ~ 10:00:00

rank rank/cat. # name year state team lap#1
1 1 / Ženy [7279] ŠÁRKA Váchová 2010 CZE Dům Barev Český Krumlov
2 2 / Ženy [7276] Agáta Cibulková 2010 CZE FOR BIKES cycling team
3 3 / Ženy [7278] Kristýna Váchová 2010 CZE Dům barev Český Krumlov
4 4 / Ženy [7299] Monika Janíková 2010 CZE SP KOLO LOAP SPECIALIZED
5 5 / Ženy [7254] Nela Drábková 2011 CZE BB RACING
6 6 / Ženy [7284] Lucie Linhartová 2011 CZE Cycling Academy Tábor
7 7 / Ženy [7293] Tereza Hronková 2011 CZE Biketime Bulls Písek
8 8 / Ženy [7255] Alžběta Hrušková 2011 CZE
9 9 / Ženy [7286] Tereza Tomečková 2010 CZE GS cyklo team Jistebnice
10 10 / Ženy [7271] Kristýna Holubová 2010 CZE Galaxy bike Tálín
11 11 / Ženy [7287] Beáta Brandová 2011 CZE Skiklub Strakonice
12 12 / Ženy [7251] Klára Ambrušová 2010 CZE Praha
13 13 / Ženy [7300] Barbora Havlová 2011 CZE Outdoor kids
14 14 / Ženy [7282] Agáta Tomková 2011 CZE Cyklo extra sport Ćeské Budějovice
15 15 / Ženy [7253] Elena Rybaříková 2011 CZE
16 16 / Ženy [7297] Pavla Zadražilová 2012 CZE Majdalena