maraton

run

results

Běh pro Hospic

2021-09-18 Červený Kostelec 

archiv

announcement

registration

start list

results

1300m starší žáci total: 6, men : 4, women: 2, kluci: 4, holky: 2 [html] [pdf] [csv]
650m mladší žáci total: 8, men : 7, women: 1, kluci: 7, holky: 1 [html] [pdf] [csv]
650m mladší žákyně total: 10, men : 0, women: 10, kluci: 0, holky: 10 [html] [pdf] [csv]
650m nejml. žáci total: 13, men : 13, women: 0, kluci: 13, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
650m nejml. žákyně total: 12, men : 0, women: 12, kluci: 0, holky: 12 [html] [pdf] [csv]
650m školáci total: 12, men : 12, women: 0, kluci: 12, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
650m školačky total: 13, men : 0, women: 13, kluci: 0, holky: 13 [html] [pdf] [csv]
650m přípravka kluci total: 12, men : 12, women: 0, kluci: 12, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
650m přípravka holky total: 10, men : 0, women: 10, kluci: 0, holky: 10 [html] [pdf] [csv]
150m nejmladší (bez časomíry) total: 0, men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
2km total: 57, men : 26, women: 31, Muži: 26, Ženy: 31 [html] [pdf] [csv]
10km (hlavní závod) total: 120, men : 77, women: 43, Muži: 77, Ženy: 43 [html] [pdf] [csv]
5km total: 142, men : 63, women: 79, Muži: 63, Ženy: 79 [html] [pdf] [csv]

result list 1300m starší žáci

start ~ 09:14:53

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [303] Ondřej Souček 2006 CZE Tj Maratonstav Úpice 04:43.0 02:15.4 (1)
2 2 / kluci [302] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 04:59.3 00:16.3 02:19.2 (4)
3 1 / holky [368] Petra Havlová 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 05:09.3 00:26.3 02:18.0 (3)
4 3 / kluci [304] Ondřej Vašata 2007 CZE Tj Maratonstav Úpice 05:22.8 00:39.8 02:16.7 (2)
5 4 / kluci [301] Samuel Hejna 2006 CZE Červený Kostelec 06:51.2 02:08.2 02:50.0 (5)
6 2 / holky [358] Diana Kuťáková 2007 CZE tj maratonstav 07:31.4 02:48.4 03:16.9 (6)

result list 650m mladší žáci

start ~ 09:31:01

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [313] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:11.1
2 2 / kluci [310] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 02:13.0 00:01.9
3 3 / kluci [306] David Jirman 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:13.7 00:02.6
4 4 / kluci [269] Ivo Vacek 2009 CZE LVM 02:23.9 00:12.8
5 5 / kluci [299] David Špelda 2009 CZE Tenis ČK 02:31.3 00:20.2
6 6 / kluci [294] Ladislav Raim 2009 CZE Nový Hradec 02:33.4 00:22.3
7 7 / kluci [315] David Vaněk 2009 CZE Bkl Machov 02:36.7 00:25.6
8 1 / holky [292] Hana Čudová 2009 CZE Červený Kostelec 04:51.4 02:40.3

result list 650m mladší žákyně

start ~ 09:33:08

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [395] Denisa Wiesnerová 2009 CZE SKP Nové Město nad Metují 02:17.0
2 2 / holky [311] Magdalena Mastíková 2008 CZE Masťata 02:17.9 00:00.9
3 3 / holky [308] Nela Konrátová 2009 CZE Bkl Machov 02:19.0 00:02.0
4 4 / holky [371] Kristýna Duchová 2008 CZE Rtyně V Podkrkonoší 02:24.7 00:07.7
5 5 / holky [305] Noemi Elichová 2009 CZE Běžecký klub Náchod 02:35.0 00:18.0
6 6 / holky [295] Ema Kunová 2009 CZE Ležák Česká Skalice 02:35.9 00:18.9
7 7 / holky [373] Adéla Vlachová 2009 CZE Rtyně V Podkrkonoší 02:41.9 00:24.9
8 8 / holky [314] Adéla Škodová 2009 CZE Elektro Juránek, Červený Kostelec 02:56.9 00:39.9
9 9 / holky [312] Růžena Mikulová 2008 CZE Kosmonosy 02:59.4 00:42.4
10 10 / holky [372] Mia Měřínská 2009 CZE Hořičky 02:59.8 00:42.8

result list 650m nejml. žáci

start ~ 09:45:25

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [377] Filip Kuťák 2010 CZE tj maratonstav 02:25.6
2 2 / kluci [365] Adam Kohoutek 2011 CZE SKI Adršpach 02:28.3 00:02.7
3 3 / kluci [296] Jakub Jirman 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 02:28.6 00:03.0
4 4 / kluci [396] Vojtěch Stodůlka 2010 CZE Červený Kostelec 02:30.9 00:05.3
5 5 / kluci [256] Antonín Hovorka 2011 CZE Zábrodí 02:32.7 00:07.1
6 6 / kluci [322] Dominik Souček 2011 CZE Tj Sokol Červený Kostelec 02:33.6 00:08.0
7 7 / kluci [359] Vojtěch Kubík 2011 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:36.1 00:10.5
8 8 / kluci [316] Michal Fišer 2011 CZE Kaštánek 02:42.0 00:16.4
9 9 / kluci [318] Pavel Hainiš 2011 CZE Atletika Trutnov 02:42.3 00:16.7
10 10 / kluci [320] Ladislav Mikula 2010 CZE Kosmonosy 02:56.6 00:31.0
11 11 / kluci [321] Tomáš Rýdlo 2010 CZE Jizbice 03:03.1 00:37.5
11 11 / kluci [317] Ludvík Folc 2010 CZE Úpice 03:03.1 00:37.5
13 13 / kluci [323] Miroslav Šimek 2011 CZE Hronov 03:06.8 00:41.2

result list 650m nejml. žákyně

start ~ 09:46:25

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [355] Marie Mastíková 2010 CZE Masťata 02:32.2
2 2 / holky [357] Zuzana Zítková 2011 CZE Ski Police Nad Metují 02:39.2 00:07.0
3 3 / holky [399] Karolína Špeldová 2011 CZE Červený Kostelec 02:41.4 00:09.2
4 4 / holky [356] Pavlína Rýdlová 2010 CZE Jizbice 02:43.3 00:11.1
5 5 / holky [374] Marie Hejnová 2010 CZE Červený Kosteleci 02:45.0 00:12.8
6 6 / holky [352] Tereza Bubeníčková 2010 CZE Červený Kostelec 02:49.2 00:17.0
7 7 / holky [353] Vendula Dostálová 2010 CZE Černožice 02:55.2 00:23.0
8 8 / holky [376] Ema Šreiberová 2011 CZE Beruška 03:06.1 00:33.9
9 9 / holky [262] Lucie Škodová 2011 CZE Červený Kostelec 03:06.9 00:34.7
10 10 / holky [398] Bára Humeňuková 2011 CZE 03:07.3 00:35.1
11 11 / holky [354] Nela Macháčková 2011 CZE Velké Poříčí 03:22.4 00:50.2
12 12 / holky [375] Klára Čepelková 2011 CZE Hradec Králové - Nový Hradec Králové 01:15:24.3 01:12:52.1

result list 650m školáci

start ~ 09:59:56

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [331] Tobiáš Vejman 2012 CZE Červený Kostelec 02:28.3
2 2 / kluci [394] Zdeněk Haderer 2012 CZE Červený Kostelec 02:29.8 00:01.5
3 3 / kluci [326] Ondřej Elich 2012 CZE Běžecký klub Náchod 02:33.8 00:05.5
4 4 / kluci [327] Jan Jüptner 2013 CZE Velké Poříčí 02:37.0 00:08.7
5 5 / kluci [360] Jindřich Kubík 2013 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:40.6 00:12.3
6 6 / kluci [380] Maxmilian Hejna 2012 CZE Rehakova 1289, Cerveny Kostelec, 54941 02:41.2 00:12.9
7 7 / kluci [329] Patrik Rýdlo 2013 CZE Jizbice 02:50.5 00:22.2
8 8 / kluci [381] Metoděj Hejna 2013 CZE Červený Kostelec 02:51.2 00:22.9
9 9 / kluci [361] Vojtěch Laštůvka 2013 CZE Rtyně v Podkrkonoší 02:55.1 00:26.8
10 10 / kluci [328] Jan Mastík 2012 CZE Masťata 02:59.8 00:31.5
11 11 / kluci [325] Filip Bubeníček 2013 CZE Červený Kostelec 03:12.7 00:44.4
12 12 / kluci [362] Matěj Tuček 2012 CZE SKI Adršpach z. s. 36:07.6 33:39.3

result list 650m školačky

start ~ 10:00:58

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [351] Lucie Tyrychtrová 2012 CZE Atletika Trutnov 02:31.8
2 2 / holky [378] Denisa Králová 2012 CZE Olfincar Ski team Trutnov 02:32.0 00:00.2
3 3 / holky [366] Adéla Macurová 2012 CZE Hvězda Pardubice 02:33.5 00:01.7
4 4 / holky [367] Alice Macurova 2012 CZE Hvězda Pardubice 02:34.1 00:02.3
5 5 / holky [397] Tereza Stodůlková 2013 CZE Červený Kostelec 02:36.7 00:04.9
6 6 / holky [345] Róza Menšíková 2012 CZE SKI Adršpach 02:40.1 00:08.3
7 7 / holky [348] Nela Součková 2012 CZE Sk Jánské Lázně 02:44.7 00:12.9
8 8 / holky [344] Anna Bubeníčková 2013 CZE BKL Machov 02:53.4 00:21.6
9 9 / holky [347] Nela Smolikova 2012 CZE Horňáček 02:58.5 00:26.7
10 10 / holky [346] Ludmila Mikulová 2012 CZE Kosmonosy 03:07.3 00:35.5
11 11 / holky [350] Klára Špuláková 2012 CZE Čtyřlístek 03:12.7 00:40.9
12 12 / holky [379] Tess Měřínská 2012 CZE Hořičky 03:33.5 01:01.7
13 13 / holky [349] Johana Šimková 2013 CZE Hronov 03:37.4 01:05.6

result list 650m přípravka kluci

start ~ 10:16:05

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [342] Vojtěch Tyrychtr 2014 CZE Atletika Trutnov 02:41.3
2 2 / kluci [393] Šimon Vintr 2014 CZE SK Plhov Náchod 02:47.9 00:06.6
3 3 / kluci [391] Václav Hovorka 2014 CZE Zábrodí 02:50.7 00:09.4
4 4 / kluci [335] Jakub Macháček 2014 CZE Velké Poříčí 03:01.2 00:19.9
5 5 / kluci [369] Richard Brych 2014 CZE Dobřany 03:08.2 00:26.9
6 6 / kluci [337] Prokop Nyklíček 2014 CZE SKI Adršpach 03:10.1 00:28.8
7 7 / kluci [343] Matyáš Vejman 2014 CZE Červený Kostelec 03:13.6 00:32.3
8 8 / kluci [333] Václav Jüptner 2015 CZE Velké Poříčí 03:34.9 00:53.6
9 9 / kluci [387] Vilém Špulák 2014 CZE Horňáček 03:36.6 00:55.3
10 10 / kluci [363] Miroslav Bartoš 2014 CZE SKI Adršpach 03:46.8 01:05.5
11 11 / kluci [340] Jiri Svoboda 2015 CZE Batnovice 302 03:54.0 01:12.7
12 12 / kluci [336] Jakub Mastík 2015 CZE Masťata 03:59.2 01:17.9

result list 650m přípravka holky

start ~ 10:17:05

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [293] Eliška Húlková 2014 CZE Ski Police Nad Metují 02:47.1
2 2 / holky [383] Anna Linková 2014 CZE Červený Kostelec 03:03.8 00:16.7
3 3 / holky [338] Ingrid Pšeničková 2015 CZE Česká Skalice 03:07.7 00:20.6
4 4 / holky [384] Bára Nejedlá 2014 CZE Náchod 03:16.5 00:29.4
5 5 / holky [297] Mája Melišíková 2015 CZE Náchod 03:24.1 00:37.0
6 6 / holky [332] Sofie Burešová 2014 CZE Ski Adršpach 03:28.6 00:41.5
7 7 / holky [382] Alice Círová 2015 CZE Česká Skalice 03:42.6 00:55.5
8 8 / holky [370] Denisa Burešová 2014 CZE Ski Adršpach 04:00.9 01:13.8
9 9 / holky [364] Emma Nováková 2015 CZE Červený Kostelec 04:32.3 01:45.2
10 10 / holky [385] Leontýna Veit 2015 CZE Praha 17 01:33:48.2 01:31:01.1

result list 150m nejmladší (bez časomíry)

start ~ 10:38:06

result list 2km

start ~ 10:45:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [219] Ondřej Souček 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 08:05.2
2 1 / Ženy [241] Petra Havlová 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 08:31.5 00:26.3
3 2 / Muži [220] Šimon Souček 2008 CZE Tj Maratonstav Úpice 08:36.3 00:31.1
4 3 / Muži [205] Tomáš Folc 2005 CZE SK Janské Lázně 08:40.9 00:35.7
5 4 / Muži [206] Denis Hejna 2005 CZE Červený Kostelec 08:44.5 00:39.3
6 5 / Muži [215] Tobiáš Mikula 1999 CZE Mikula run team 09:25.4 01:20.2
7 6 / Muži [226] Filip Kuťák 2010 CZE tj maratonstav 09:38.2 01:33.0
8 7 / Muži [214] Kamil Mikula 1978 CZE Kosmonosy 09:42.3 01:37.1
9 8 / Muži [288] Vojtěch Kábrt 2010 CZE Červený Kostelec, Olešnice 09:50.8 01:45.6
10 2 / Ženy [217] Eliška Ptáčková 2001 CZE Česká Čermná 10:01.8 01:56.6
11 9 / Muži [218] Dominik Souček 2011 CZE TJ Sokol Červený Kostelec 10:13.6 02:08.4
12 3 / Ženy [211] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 10:14.7 02:09.5
13 4 / Ženy [232] Karolína Mikulová 2001 CZE Mistrovice 10:28.2 02:23.0
14 10 / Muži [242] Martin Hejcman 2009 CZE ZŠ Bratří Čapků Úpice 10:30.9 02:25.7
15 5 / Ženy [233] Markéta Mikulová 1998 CZE Mistrovice 10:41.4 02:36.2
15 11 / Muži [234] Honza Strnad 1998 CZE Mistrovice 10:41.4 02:36.2
17 6 / Ženy [225] Kristýna Kuhnová 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 10:49.4 02:44.2
18 12 / Muži [222] Jakub Svoboda 2007 CZE Batňovice 11:00.1 02:54.9
19 13 / Muži [264] Miroslav Macháň 1988 CZE AGRO CS 11:10.8 03:05.6
20 14 / Muži [203] Radek Falta 1997 CZE Stolín 11:24.1 03:18.9
21 15 / Muži [263] Filip Hejna 2010 CZE Rtyně V Podkrkonoší 11:33.9 03:28.7
22 7 / Ženy [223] Zuzana Sýkorová 2008 CZE Končiny 11:35.1 03:29.9
23 16 / Muži [298] Vít Hejna 2003 CZE Rtyně V Podkrkonoší 11:36.1 03:30.9
24 17 / Muži [202] Jiří Bureš 2010 CZE FBC Orel 11:41.5 03:36.3
25 8 / Ženy [244] Pavlína Horáková 2009 CZE ZŠ Bratří Čapků Úpice 11:43.6 03:38.4
26 9 / Ženy [201] Viktorie Brychová 2012 CZE Dobřany 12:07.0 04:01.8
27 18 / Muži [227] Pavel Novák 1985 CZE SKH Královehradeckého kraje 12:15.4 04:10.2
28 19 / Muži [228] Martin Oklepek 1988 CZE SDH Lhota za Červený Kostelcem 12:24.2 04:19.0
28 19 / Muži [239] Jaroslav Vrbický 2012 CZE Červený Kostelec 12:24.2 04:19.0
30 10 / Ženy [204] Denisa Faltová 1993 CZE Červený Kostelec 12:28.8 04:23.6
31 11 / Ženy [238] Vlasta Pšeničková 1957 CZE Česká Skalice 12:35.4 04:30.2
32 12 / Ženy [243] Adéla Homolová 2009 CZE ZŠ Bratří Čapků Úpice 12:35.6 04:30.4
33 21 / Muži [246] Michal Kuba 2010 CZE ZŠ Bratří Čapků Úpice 13:53.8 05:48.6
34 13 / Ženy [253] Lucie Tláskalová 2009 CZE ZŠ Bratří Čapků Úpice 14:00.1 05:54.9
35 14 / Ženy [248] Marie Pichová 1991 CZE Praha 17 14:11.5 06:06.3
36 22 / Muži [229] Ondřej Sýkora 2013 CZE Končiny 14:19.8 06:14.6
37 15 / Ženy [247] Eliška Mertlíková 2008 CZE ZŠ Bratří Čapků Úpice 14:21.2 06:16.0
38 16 / Ženy [252] Veronika Ságlová 2007 CZE ZŠ Bratří Čapků Úpice 14:21.6 06:16.4
39 17 / Ženy [250] Barbora Růžičková 2006 CZE ZŠ Bratří Čapků Úpice 14:24.1 06:18.9
40 23 / Muži [224] Adam Valenčík 2009 CZE Florbalový klub Orel Rtyně v Podkrkonoší 14:34.5 06:29.3
41 18 / Ženy [236] Rozárka Finková 2014 CZE Česká Skalice 14:35.5 06:30.3
42 19 / Ženy [207] Dita Hlaváčková 1981 CZE AGRO CS 14:36.2 06:31.0
43 20 / Ženy [240] Bártová Andrea 2010 CZE ZŠ Bratří Čapků Úpice 14:41.0 06:35.8
44 21 / Ženy [245] Nikola Hájková 2010 CZE ZŠ Bratří Čapků Úpice 14:46.5 06:41.3
45 22 / Ženy [221] Adriana Součková 2010 CZE Kovo Kulda 14:48.6 06:43.4
46 24 / Muži [216] Matěj Němec 2009 CZE Manové Přemysla Otakara 14:56.7 06:51.5
47 25 / Muži [235] Dominik Brslínek 2003 CZE Velká Bukovina 15:25.7 07:20.5
48 23 / Ženy [237] Tereza Hnízdilová 2005 CZE Zábrodí 15:36.7 07:31.5
49 24 / Ženy [208] Pavlína Hůlková 1969 CZE Červený Kostelec 15:43.8 07:38.6
50 25 / Ženy [212] Radka Kvasničková 1989 CZE Jaroměř 16:16.6 08:11.4
51 26 / Ženy [251] Adéla Sixtová 2007 CZE ZŠ Bratří Čapků Úpice 16:31.2 08:26.0
52 27 / Ženy [249] Kristýna Pourová 2010 CZE ZŠ Bratří Čapků Úpice 19:10.2 11:05.0
53 28 / Ženy [266] Anna Kinclerová 2012 CZE Rtyně V Podkrkonoší 20:02.3 11:57.1
54 29 / Ženy [230] Radka Cihlářová 1979 CZE AGRO CS 20:32.2 12:27.0
54 29 / Ženy [231] Jitka Grulichová 1965 CZE AGRO CS 20:32.2 12:27.0
56 31 / Ženy [265] Romana Perkníkářová 1973 CZE 37:46.1 29:40.9
56 26 / Muži [209] David Jirman 2008 CZE SK Nové Město nad Metují

result list 10km (hlavní závod)

start ~ 11:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [1] David Plný 1993 CZE Běžecký Klub Náchod 30:46.0
2 2 / Muži [4] Pavel Jelen 1991 CZE Běžecký Klub Náchod 31:37.0 00:51.0
3 3 / Muži [5] Jindřich Král 1973 CZE Ak Iscarex Česká Třebová 33:54.2 03:08.2
4 4 / Muži [6] Milan Vlček 1989 CZE Sk Nové Město Nad Metují 35:07.3 04:21.3
5 5 / Muži [35] Ondřej Hejna 2002 CZE Červený Kostelec 35:41.0 04:55.0
6 6 / Muži [7] Pepek Petrů 1986 CZE Hasiči Náchod 35:59.2 05:13.2
7 7 / Muži [86] Luděk Berka 1972 CZE Atletika Rtyně v Podkrkonoší 36:19.0 05:33.0
8 8 / Muži [22] Tomáš Dohnanský 1994 CZE Decathlon Hradec Králové 36:19.6 05:33.6
9 9 / Muži [104] František Buřil 1966 CZE Vidochov 36:33.0 05:47.0
10 10 / Muži [90] Ondřej Kubík 1981 CZE TJ Maratonstav Úpice 37:06.2 06:20.2
11 11 / Muži [38] Bořek Jančík 1964 CZE Salming/Run4fun 37:29.3 06:43.3
12 12 / Muži [29] Jan Friede 1977 CZE WIKOV HRONOV 37:39.6 06:53.6
13 13 / Muži [99] Matěj Novák 2000 CZE Česká Skalice 37:48.4 07:02.4
14 14 / Muži [112] Michal Krtička 1973 CZE Wikov 38:09.3 07:23.3
15 15 / Muži [89] Tomáš Hudcovic 1965 CZE SK Nové Město nad Metují 38:45.1 07:59.1
16 16 / Muži [78] David Vaněk 1974 CZE Bkl Machov 39:11.4 08:25.4
17 17 / Muži [19] Ivo Česenek 1987 CZE Lakovna Runners 39:23.3 08:37.3
18 1 / Ženy [56] Kristýna Mervartová 1991 CZE Vlčí smečka 39:25.3 08:39.3
19 18 / Muži [28] Tomáš Florian 1979 CZE Náchod 39:26.5 08:40.5
20 19 / Muži [46] Lumír Koutník 1967 CZE Sk Vrchlabí - Smola Konstrukce 39:33.0 08:47.0
21 2 / Ženy [8] Klára Přibylová 1988 CZE Běžecký klub Náchod 39:45.5 08:59.5
22 20 / Muži [48] Lukáš Kulda 1994 CZE Červený Kostelec 39:48.6 09:02.6
23 3 / Ženy [122] Denisa Kozáková 1979 CZE Hvězda Pardubice 40:50.4 10:04.4
24 21 / Muži [31] Petr Habr 1965 CZE ŽERNOV PRO RADOST 41:08.0 10:22.0
25 22 / Muži [126] Jan Staněk 1989 CZE Svrchované království Bohdašínské 41:49.2 11:03.2
26 23 / Muži [119] Petr Zimola 1992 CZE Kramolna 41:59.6 11:13.6
27 24 / Muži [125] Ondřej Sedláček 1988 CZE SK Žatčany 42:05.3 11:19.3
28 25 / Muži [117] Vojtěch Pitřinec 2001 CZE Červený Kostelec 42:05.8 11:19.8
29 26 / Muži [118] Roman Vašíček 1974 CZE TJ Maratonstav Úpice 42:16.6 11:30.6
30 4 / Ženy [13] Kateřina Baškovská 1994 CZE Holky z Vršovky 42:28.0 11:42.0
31 27 / Muži [53] Václav Matuška 1969 CZE Velká Jesenice 42:44.4 11:58.4
32 28 / Muži [287] Patrik Hejna 1998 CZE Rtyně V Podkrkonoší 43:01.7 12:15.7
33 29 / Muži [45] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella Team Náchod 43:02.2 12:16.2
34 30 / Muži [54] Martin Matuška 1980 CZE Ohnišov 43:10.3 12:24.3
35 5 / Ženy [10] Veronika Vítková 1989 CZE Nahořany 43:24.9 12:38.9
36 6 / Ženy [75] Tereza Tyrychtrová 1981 CZE Trutnov 43:43.8 12:57.8
37 31 / Muži [116] Tomas Martinek 1991 CZE Silvagro s.r.o 43:47.3 13:01.3
38 32 / Muži [70] Josef Smola 1980 CZE Běžecký Klub Náchod 43:51.4 13:05.4
39 7 / Ženy [17] Eva Brychová 1984 CZE Dobřany 44:13.3 13:27.3
40 33 / Muži [66] Radovan Pražák 1967 CZE GLADIATORRACETEAM 44:27.4 13:41.4
41 8 / Ženy [60] Pavlína Nedomlelová 1985 CZE Trutnov 44:46.8 14:00.8
42 34 / Muži [95] Antonín Regner 2006 CZE Červený Kostelec 44:50.2 14:04.2
43 35 / Muži [34] Alexandr Hejna 2004 CZE Červený Kostelec 44:51.3 14:05.3
44 36 / Muži [74] Josef Tér 1995 CZE Velké Poříčí 44:57.6 14:11.6
45 37 / Muži [88] Tomáš Grygera 1984 CZE SHINDA RUNNING 44:58.6 14:12.6
46 9 / Ženy [73] Ivona Špringrová 1992 CZE Maratonstav Úpice 45:28.0 14:42.0
47 38 / Muži [44] Jiří Klement 1979 CZE Sokol Libňatov 45:37.0 14:51.0
48 39 / Muži [85] Jiří Beneš 1988 CZE STETSON Rychnov nad Kněžnou 45:40.6 14:54.6
49 40 / Muži [98] Martin Baláš 1973 CZE Matonky 45:46.4 15:00.4
50 41 / Muži [91] Jiří Leplt 1961 CZE Pivovar Miletín 45:54.9 15:08.9
51 42 / Muži [107] Ondřej Fišer 1992 CZE Červený Kostelec 45:58.2 15:12.2
52 10 / Ženy [14] Romana Baškovská 1974 CZE Holky Z Vršovky 46:00.2 15:14.2
53 43 / Muži [26] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 46:14.9 15:28.9
54 44 / Muži [52] Miroslav Málek 1995 CZE Vodáci Hronov 46:15.7 15:29.7
55 45 / Muži [39] Ondřej Jansa 1998 CZE VODÁCI HRONOV 46:26.3 15:40.3
56 46 / Muži [59] Josef Nečas 1958 CZE Maratonstav 46:45.5 15:59.5
57 47 / Muži [115] Lukáš Linhart 1989 CZE Sk Nové Město Nad Metují 46:55.4 16:09.4
58 48 / Muži [80] Tomáš Vašata 1980 CZE TJ Sokol Libňatov 47:04.3 16:18.3
59 11 / Ženy [32] Markéta Hanzlová 1973 CZE Svaz českých Bohémů 47:06.7 16:20.7
60 49 / Muži [120] Jan Čepelka 1975 CZE Hradec Králové 47:09.6 16:23.6
61 50 / Muži [285] štěpán Bracek 1988 CZE Červený Kostelec 47:11.6 16:25.6
62 51 / Muži [61] Matěj Němec 1987 CZE Silvagro 47:36.1 16:50.1
63 12 / Ženy [92] Michaela Mlčáková 1987 CZE M2M 47:49.6 17:03.6
64 52 / Muži [82] Vladimir Zeleny 1976 CZE Sdh Běloves 47:57.0 17:11.0
65 53 / Muži [128] Ladislav Kubák 1972 CZE SKP Trutnov 48:05.5 17:19.5
66 54 / Muži [114] Tomáš Kábrt 1994 CZE Červená Hora 48:06.6 17:20.6
67 55 / Muži [106] Lukáš Dub 1993 CZE Rtyně V Podkrkonoší 48:11.4 17:25.4
68 56 / Muži [111] Petr Ivančic 1990 CZE Haňaňa team 48:24.5 17:38.5
69 57 / Muži [49] Daniel Macek 1979 CZE AGRO CS 48:48.1 18:02.1
70 58 / Muži [105] Filip Cír 1983 CZE Česká Skalice 49:02.0 18:16.0
71 59 / Muži [67] Jiří Prouza 1972 CZE Rtyně V Podkrkonoší 49:23.2 18:37.2
72 13 / Ženy [55] Jana Matušková 1969 CZE Velká Jesenice 49:37.4 18:51.4
73 60 / Muži [41] Martin Kašpárek 1967 CZE Tj Velichovky 49:43.8 18:57.8
74 61 / Muži [79] Josef Vaněk 1965 CZE Tj Sokol Karate Náchod 49:48.5 19:02.5
75 14 / Ženy [18] Simona Bubeníčková 1978 CZE BUBUTEAM 49:57.5 19:11.5
76 15 / Ženy [33] Ivana Havlíčková 1981 CZE Ski Police Nad Metují 50:08.1 19:22.1
77 16 / Ženy [93] Adéla Oklepek 1987 CZE Olešnice 50:18.3 19:32.3
78 17 / Ženy [110] Markéta Házová 1982 CZE TJ Sokol Lhota 50:20.8 19:34.8
79 62 / Muži [103] David Kaválek 2000 CZE Nové Město Nad Metují 50:29.8 19:43.8
80 63 / Muži [129] Roman Vlček 1974 CZE TJ Sokol Olešnice 50:30.5 19:44.5
81 64 / Muži [50] Marek Mach 1975 CZE Nový Hrádek 51:13.3 20:27.3
82 65 / Muži [71] Petr Stejskal 1968 CZE Děkanství Dvůr Králové Nad Labem 51:23.2 20:37.2
83 18 / Ženy [40] Zdeňka Jonášová 1964 CZE Hradecký Spinning Klub 51:25.3 20:39.3
84 19 / Ženy [102] Monika Kolisková 1978 CZE ČK 51:48.5 21:02.5
85 20 / Ženy [16] Jana Bláhová 1976 CZE Trutnov 51:50.7 21:04.7
86 66 / Muži [101] Václav Matyska 2005 CZE Matyska group 52:16.0 21:30.0
87 21 / Ženy [77] Lenka Valášková 1980 CZE Dolní Radechová 52:16.1 21:30.1
88 22 / Ženy [68] Petra Rudelová 1977 CZE Úpice 52:18.8 21:32.8
89 67 / Muži [27] Dominik Endlich 2001 CZE TJ SOKOL LIBŇATOV 52:49.8 22:03.8
90 23 / Ženy [83] Marcela Žďárská 1976 CZE AGRO CS 52:51.6 22:05.6
91 68 / Muži [58] Tomáš Míl 1971 CZE Hella Stínící Technika 52:53.3 22:07.3
92 24 / Ženy [100] Aneta Zelinková 1991 CZE TJ Sokol Libňatov 52:54.9 22:08.9
93 25 / Ženy [25] Adéla Dušková 1991 CZE Červený Kostelec 52:56.0 22:10.0
94 26 / Ženy [21] Kateřina Dalgarno 1984 CZE TJ SOKOL LIBŇATOV 53:02.8 22:16.8
95 27 / Ženy [96] Ivana Stonjeková 1968 CZE Hronov 53:42.4 22:56.4
96 28 / Ženy [97] Dominika Stonjeková 2003 CZE Hronov 53:45.2 22:59.2
97 69 / Muži [72] Josef Šibrava 1989 CZE Trutnov 53:54.8 23:08.8
98 29 / Ženy [42] Eva Kirschova 1978 CZE Loko Trutnov Triatlon Team 53:54.9 23:08.9
99 30 / Ženy [51] Jana Machová 1976 CZE Nový Hrádek 53:55.7 23:09.7
100 70 / Muži [47] Zdeněk Krajč 1954 CZE Trutnov 53:58.0 23:12.0
101 71 / Muži [65] Jan Poláček 1968 CZE Náchod 54:06.9 23:20.9
102 31 / Ženy [20] Veronika Čílová 1963 CZE Jizerská Lékárna 55:11.4 24:25.4
103 72 / Muži [108] Petr Fišer 1962 CZE Červený Kostelec 55:42.2 24:56.2
104 32 / Ženy [9] Eva Šefcová 1964 CZE Rtyně V Podkrkonoší 55:52.4 25:06.4
105 33 / Ženy [63] Lenka Pichová 1992 CZE Rozběháme Libňatov 55:59.3 25:13.3
106 73 / Muži [57] Josef Metelka 1944 CZE Ski Police Nad Metují 56:54.3 26:08.3
107 74 / Muži [84] Michal Antoš 1990 CZE Česká Skalice 56:56.1 26:10.1
108 34 / Ženy [286] Radana Sádlová 1975 CZE Kysla team 58:03.5 27:17.5
109 75 / Muži [113] Petr Kysilka 1986 CZE Havlovice 58:25.4 27:39.4
110 35 / Ženy [109] Dana Fišerová 1961 CZE Červený Kostelec 58:48.8 28:02.8
111 36 / Ženy [15] Pavlína Bejrová 1978 CZE Tj Sokol Libňatov 58:55.8 28:09.8
112 37 / Ženy [12] Veronika Balcarová 1978 CZE TJ Sokol Libňatov 58:58.8 28:12.8
113 38 / Ženy [127] Jana Melicharová 1978 CZE sokol batňovice 59:37.4 28:51.4
114 39 / Ženy [81] Iva Vašatová 1982 CZE TJ SOKOL LIBŇATOV 01:00:00.8 29:14.8
115 40 / Ženy [11] Adéla Andršová 1993 CZE T.J.Sokol Libňatov 01:01:47.5 31:01.5
116 41 / Ženy [36] Barbora Hilscherová 1982 CZE Vlásenka 2, Česká Metuje 01:02:08.9 31:22.9
117 76 / Muži [23] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 01:03:20.4 32:34.4
118 42 / Ženy [24] Hana Dostálová 1970 CZE Černožice 01:03:27.5 32:41.5
119 43 / Ženy [76] Hana Vacková 1956 CZE Och Čk 01:09:16.2 38:30.2
120 77 / Muži [87] Jindřich Bielčík 1940 CZE Lichkov 01:09:16.9 38:30.9

result list 5km

start ~ 11:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [498] Jiří Kulda 2002 CZE Tj Maratonstav Úpice 16:41.5
2 2 / Muži [510] Vladislav Dufka 1991 CZE Běžecký Klub Náchod 17:27.2 00:45.7
3 3 / Muži [593] Tomáš Kuťák 2004 CZE tj maratonstav 17:51.2 01:09.7
4 4 / Muži [455] Pavel Melichar 2007 CZE Sokol Batňovice 17:53.0 01:11.5
5 5 / Muži [530] Aleš Kaválek 1998 CZE Náchod 1 18:42.0 02:00.5
6 6 / Muži [501] Jan Balcar 1990 CZE Ps Náchod-kamenec 19:10.7 02:29.2
7 7 / Muži [487] Václav Štěpán 1990 CZE Bražecký mládenci 19:38.3 02:56.8
8 1 / Ženy [477] Veronika Kropáčková 1994 CZE Kramolna 19:43.9 03:02.4
9 8 / Muži [491] Dominik Dvorský 1993 CZE ZŠ a ZUŠ Rtyně v Podkrkonoší 20:42.8 04:01.3
10 9 / Muži [576] Jakub Tomášek 1994 CZE Iron Bros 20:49.0 04:07.5
11 10 / Muži [539] Roman Kubrt 1970 CZE Žacléř 21:10.1 04:28.6
12 11 / Muži [594] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 21:16.1 04:34.6
13 2 / Ženy [561] Martina Pišlová 1976 CZE Červený Kostelec 22:06.2 05:24.7
14 12 / Muži [534] Martin Klátil 1992 CZE Opatovice Nad Labem 22:09.8 05:28.3
15 13 / Muži [451] Ivo Vacek 2009 CZE LVM 22:20.3 05:38.8
16 14 / Muži [554] Aleš Mikula 1973 CZE Mikula run team 22:23.3 05:41.8
17 3 / Ženy [572] Janeta Svobodova 1976 CZE Batňovice 302 22:28.0 05:46.5
18 15 / Muži [454] David Špelda 2009 CZE Tenis ČK 22:37.4 05:55.9
19 4 / Ženy [566] Veronika Rýdlová 2003 CZE Velké Poříčí 22:39.6 05:58.1
20 5 / Ženy [551] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice 22:57.4 06:15.9
21 16 / Muži [489] David Bubák 1973 CZE Červený Kostelec 23:01.0 06:19.5
22 17 / Muži [461] Michal Secký 1999 CZE Jaroměř 23:16.0 06:34.5
23 18 / Muži [450] Ondřej Vít 2004 CZE SK Nové Město nad Metují 23:26.0 06:44.5
24 19 / Muži [504] Richard Bergmann 1971 CZE Denní stacionář ČK 23:38.7 06:57.2
25 6 / Ženy [467] Tereza Hanousková 1984 CZE Náchod 23:49.0 07:07.5
26 7 / Ženy [592] Andrea Korcová 1984 CZE Náchod 23:52.1 07:10.6
27 20 / Muži [564] Pavel Rejchrt 1989 CZE MAS Stolové hory 23:58.5 07:17.0
28 21 / Muži [506] Tomáš Cvejn 2003 CZE Náchod 24:01.2 07:19.7
29 22 / Muži [600] Libor Tomek 1978 CZE HORŇÁČEK 24:03.0 07:21.5
30 8 / Ženy [524] Julie Hrušová 1999 CZE Žernov 24:07.9 07:26.4
31 9 / Ženy [508] Magdalena Čížková 2004 CZE Nové Město Nad Metuj 24:14.9 07:33.4
32 10 / Ženy [528] Klára Janovská 2004 CZE Kramolna 24:19.4 07:37.9
33 23 / Muži [475] Vít Hanousek 1989 CZE Náchod 24:22.2 07:40.7
34 11 / Ženy [526] Renata Hynková 1985 CZE Rozběháme Náchod 24:29.1 07:47.6
35 24 / Muži [494] Tadeáš Knapp 2007 CZE Náchod 24:38.5 07:57.0
36 25 / Muži [557] David Oupic 2008 CZE Lokomotiva Trutnov 24:58.6 08:17.1
37 12 / Ženy [515] Tereza Hanušová 1996 CZE MAS Stolové hory 25:00.9 08:19.4
38 26 / Muži [283] Jan Tomáš 2008 CZE Nové Město Nad Metují 25:04.9 08:23.4
39 13 / Ženy [479] Eva Mertlíková 1987 CZE ZŠ Bratří Čapků Úpice 25:05.9 08:24.4
40 27 / Muži [570] Pavel Staněk 1970 CZE Spy 25:13.0 08:31.5
41 14 / Ženy [585] Martina Vondrová 1973 CZE Stolín 25:41.3 08:59.8
41 28 / Muži [584] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice Z.s. 25:41.3 08:59.8
43 29 / Muži [486] Václav Vlach 1977 CZE Rtyně V Podkrkonoší 25:44.9 09:03.4
44 30 / Muži [558] Martin Oupic 1967 CZE Trutnov 25:48.2 09:06.7
45 15 / Ženy [453] Lada Vacková 1977 CZE Orel rtyně 25:55.9 09:14.4
46 31 / Muži [452] Miroslav Vacek 1974 CZE Červený Kostelec 25:56.2 09:14.7
47 32 / Muži [527] Jiří Janeček 1972 CZE AGRO CS 26:10.9 09:29.4
48 16 / Ženy [466] Petra Hovorková 1976 CZE Svaz českých bohémů 26:12.5 09:31.0
49 17 / Ženy [559] Iveta Oupicová 1977 CZE Trutnov 26:21.8 09:40.3
50 18 / Ženy [562] Martina Poklopová 1971 CZE Žacléř 26:23.3 09:41.8
51 33 / Muži [289] Miroslav Jirásek 1947 CZE SDH Pavlišov 26:34.6 09:53.1
52 19 / Ženy [511] Klára Dundrová 1994 CZE MAS Stolové hory 26:45.2 10:03.7
53 34 / Muži [575] Josef Thér 1969 CZE MAS Stolové hory 26:45.4 10:03.9
54 35 / Muži [130] Michal Baláš 1996 CZE 26:53.1 10:11.6
55 20 / Ženy [471] Aneta Duchová 1981 CZE Rtyně v Podkrkonoší 26:56.5 10:15.0
56 36 / Muži [596] Zdeněk Slavík 1973 CZE AGRO CS 27:03.3 10:21.8
57 21 / Ženy [496] Zora Kostyšynová 2005 CZE Gymnastika Plhov 27:05.4 10:23.9
58 22 / Ženy [495] Eva Kostyšynová 1977 CZE run4run 27:06.3 10:24.8
59 37 / Muži [499] Milan Matoušek 1978 CZE Kramolna 27:08.5 10:27.0
60 23 / Ženy [470] Tereza Antošová 1991 CZE Náchod 27:09.4 10:27.9
61 24 / Ženy [589] Lucie Celbová 1992 CZE Kola-Rtyně 27:09.9 10:28.4
62 25 / Ženy [490] Julie Cihlářová 2009 CZE Nahořany 27:12.3 10:30.8
63 26 / Ženy [503] Martina Beranová 1980 CZE Hronov 27:13.1 10:31.6
64 38 / Muži [493] Vojtěch Jansa 1995 CZE Hronov 27:31.1 10:49.6
65 27 / Ženy [513] Markéta Flousková 1976 CZE Broumov 27:32.1 10:50.6
66 39 / Muži [488] Zdenek Balcar 2007 CZE Náchod 27:34.5 10:53.0
67 28 / Ženy [284] Vendula Balcarová Hudrlíková 1991 CZE Havlovice 27:36.8 10:55.3
68 29 / Ženy [500] Klára Vašířová 1996 CZE Praha 7 27:39.0 10:57.5
69 40 / Muži [516] Ivan Haška 1987 CZE AGRO CS 27:40.7 10:59.2
70 30 / Ženy [505] Naďa Burdychová 1955 CZE Sokol Burdych 27:40.8 10:59.3
71 41 / Muži [518] Mikuláš Hejna 2008 CZE Červený Kostelec 27:59.3 11:17.8
72 31 / Ženy [595] Monika Lovětínská 1974 CZE Nové Město Nad Metují 28:03.0 11:21.5
73 32 / Ženy [550] Veronika Linhardtová 1977 CZE Hronov 28:07.8 11:26.3
74 33 / Ženy [588] Pavla Zítková 1970 CZE Náchod 28:11.3 11:29.8
75 34 / Ženy [587] Martina Zetková 1990 CZE Machov 28:22.2 11:40.7
76 35 / Ženy [523] Jana Hrabánková 1964 CZE Havlovice 28:23.2 11:41.7
77 42 / Muži [522] Zdeněk Hrabánek 1958 CZE Havlovice 28:24.4 11:42.9
78 36 / Ženy [485] Eliška Ročková 2008 CZE Wikov Hronov 28:25.3 11:43.8
79 37 / Ženy [520] Lucie Hnízdilová 1997 CZE Červený Kostelec 28:26.0 11:44.5
80 38 / Ženy [586] Michaela Vondrová 1995 CZE Hvězda Pardubice Z.s. 28:27.7 11:46.2
81 39 / Ženy [497] Vanesa Kubíková 2008 CZE Hronov 28:29.5 11:48.0
82 40 / Ženy [563] Nikola Redererová 1987 CZE Hradec Králové 28:30.7 11:49.2
83 43 / Muži [552] Tomáš Mikeš 1980 CZE Žacléř 28:47.3 12:05.8
84 44 / Muži [525] Jan Hůlek 1998 CZE Červený Kostelec 28:50.9 12:09.4
85 45 / Muži [492] Petr Hnyk 1957 CZE Červený Kostelec 28:57.3 12:15.8
86 46 / Muži [69] David Runštuk 1982 CZE AGRO CS 29:00.0 12:18.5
87 41 / Ženy [484] Tereza Plívová 1988 CZE Machov 29:00.9 12:19.4
88 42 / Ženy [582] Simona Vaňurová 1977 CZE Žacléř 29:05.0 12:23.5
89 43 / Ženy [573] Lenka Sýkorová 1980 CZE Končiny 29:07.5 12:26.0
90 47 / Muži [507] Martin Číla 1962 CZE Basket Loko Liberec 29:16.5 12:35.0
91 44 / Ženy [578] Petra Tunklová 1991 CZE Česká Skalice 29:25.1 12:43.6
92 45 / Ženy [290] Lenka Hrodková 1996 CZE Česká Skalice 29:27.1 12:45.6
93 46 / Ženy [597] Alena Slavíková 1985 CZE Nové Město Nad Metují 29:37.7 12:56.2
94 47 / Ženy [478] Kateřina Kuťáková 1976 CZE Úpice 29:40.0 12:58.5
95 48 / Ženy [567] Barbora Rýdlová 2006 CZE Jizbice 29:55.9 13:14.4
96 48 / Muži [565] Jaroslav Rýdlo 1977 CZE Jizbice 29:58.2 13:16.7
97 49 / Ženy [541] Petra Kuldová 1981 CZE Jívka 30:04.7 13:23.2
98 50 / Ženy [556] Michaela Nývltová 1993 CZE Žacléř 30:16.0 13:34.5
99 51 / Ženy [521] Monika Hospodková 1988 CZE Žacléř 30:18.5 13:37.0
100 49 / Muži [536] Filip Kraus 1973 CZE Žacléř 30:31.4 13:49.9
101 52 / Ženy [472] Michaela Eimannová 1992 CZE Haňaňa team 30:36.4 13:54.9
102 53 / Ženy [483] Kateřina Peterová 1984 CZE Červený Kostelec 30:50.2 14:08.7
103 50 / Muži [481] Ondřej Nývlt 1980 CZE Nývlťáci 31:08.2 14:26.7
104 51 / Muži [482] Tomáš Nývlt 2004 CZE Nývlťáci 31:08.5 14:27.0
105 52 / Muži [480] Michal Nývlt 1976 CZE Nývlťáci 31:09.2 14:27.7
106 54 / Ženy [553] Lenka Mikešová 1983 CZE Žacléř 31:21.9 14:40.4
107 53 / Muži [529] Karel Jungwirth 1982 CZE Bikers Help 31:22.3 14:40.8
108 55 / Ženy [502] Hana Bartlová 2003 CZE Velké Poříčí 31:37.8 14:56.3
109 56 / Ženy [571] Petra Strnadová 1976 CZE Velké Porici 31:44.5 15:03.0
110 57 / Ženy [474] Monika Fialová 1975 CZE běham srdcem 31:44.6 15:03.1
111 58 / Ženy [599] Alžběta Macková 1980 CZE Velká Jesenice 31:44.7 15:03.2
112 59 / Ženy [538] Jana Křemenská 1978 CZE Trutnov 31:52.5 15:11.0
113 60 / Ženy [464] Michaela Peterková 1975 CZE Jaroměř 32:02.1 15:20.6
114 61 / Ženy [254] Radka Šrůtková 1977 CZE Horňáček 32:02.4 15:20.9
115 62 / Ženy [569] Jana Smolikova 1975 CZE Horňáček 32:04.0 15:22.5
116 63 / Ženy [568] Lenka Sedláčková 1974 CZE Horňáček 32:05.1 15:23.6
117 64 / Ženy [577] Kristýna Tomášková 1995 CZE Horňáček 32:08.5 15:27.0
118 65 / Ženy [590] Marie Hubálovská 1972 CZE Horňáček 32:08.6 15:27.1
119 66 / Ženy [519] Anežka Hlavatá 1999 CZE Nové Město Nad Metují 32:08.8 15:27.3
120 67 / Ženy [560] Renata Petrů 1974 CZE Horňáček 32:09.1 15:27.6
121 68 / Ženy [598] Irena Zítková 1988 CZE Hradec Králové 32:23.5 15:42.0
122 69 / Ženy [583] Tereza Vítová 2005 CZE Kramolna 32:27.8 15:46.3
123 54 / Muži [542] Jiří Kuťák 1966 CZE Ok Color 32:28.8 15:47.3
124 55 / Muži [591] Jan Kloza 1993 CZE Hradec Králové 32:31.0 15:49.5
125 70 / Ženy [544] Lucie Kuťáková 1995 CZE Z Veselého Lesa 32:31.5 15:50.0
126 56 / Muži [531] Petr Kiezler 1988 CZE Police nad Metují 32:34.0 15:52.5
127 71 / Ženy [532] Jiřina Kiezlerová 1979 CZE Police nad Metují 32:34.2 15:52.7
128 72 / Ženy [545] Renata Kuťáková 1971 CZE Camellus 32:34.6 15:53.1
129 57 / Muži [543] Marek Kuťák 1991 CZE Z Veselého lesa 32:34.8 15:53.3
130 73 / Ženy [580] Marie Urbanová 1970 CZE Náchod 32:53.5 16:12.0
131 74 / Ženy [581] Daniela Urbanová 1995 CZE Náchod 33:14.6 16:33.1
132 75 / Ženy [555] Eva Mirošová 1981 CZE Hradec Králové 36:54.0 20:12.5
133 76 / Ženy [535] Marie Kotlovska 1983 CZE Hradec Králové 36:56.9 20:15.4
134 77 / Ženy [579] Marie Tykalová 1990 CZE Báječné ženy V Běhu 39:52.7 23:11.2
135 58 / Muži [540] Martin Kulda 1976 CZE Jívka 46:05.7 29:24.2
136 59 / Muži [463] Václav Pich 1992 CZE Náchod 50:26.8 33:45.3
137 78 / Ženy [462] Klára Pichová 1992 CZE Náchod 50:32.6 33:51.1
138 60 / Muži [473] Josef Fiala 1977 CZE Žihobce 50:40.9 33:59.4
139 61 / Muži [548] Jan Ladnar 1985 CZE Červený Kostelec 58:05.9 41:24.4
140 62 / Muži [547] Dominik Ladnar 2020 CZE Červený Kostelec 58:22.0 41:40.5
141 79 / Ženy [549] Lenka Ladnarová 1990 CZE Červený Kostelec 58:33.0 41:51.5
DNF / Muži [546] Pavel Kvasnička 1990 CZE Jaroměř