maraton

run

results

Běh pro Hospic

2018-09-22 Červený Kostelec 

archiv

announcement

registration

start list

results

1300m starší žáci total: 9 , men : 7, women: 2, kluci: 7, holky: 2 [html] [pdf] [csv]
650m mladší žáci total: 15 , men : 8, women: 7, kluci: 8, holky: 7 [html] [pdf] [csv]
650m nejml. žáci total: 22 , men : 22, women: 0, kluci: 22, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
650m nejml. žákyně total: 15 , men : 0, women: 15, kluci: 0, holky: 15 [html] [pdf] [csv]
650m školáci total: 18 , men : 18, women: 0, kluci: 18, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
650m školáčky total: 22 , men : 0, women: 22, kluci: 0, holky: 22 [html] [pdf] [csv]
650m přípravka total: 30 , men : 18, women: 12, kluci: 18, holky: 12 [html] [pdf] [csv]
150m nejmladší total: 40 , men : 23, women: 17, kluci: 23, holky: 17 [html] [pdf] [csv]
2km total: 62 , men : 29, women: 33, Muži: 29, Ženy: 33 [html] [pdf] [csv]
10km dospělí (hlavní závod) total: 175 , men : 122, women: 53, Muži: 122, Ženy: 53 [html] [pdf] [csv]
5km dospělí total: 210 , men : 95, women: 115, Muži: 95, Ženy: 115 [html] [pdf] [csv]

result list 1300m starší žáci

start ~ 09:14:55

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [ 306 ] Tomáš Vašata 2003 CZE SK Týniště nad Orlicí 04:26.9 02:08.3 (2) splits
2 2 / kluci [ 273 ] martin fiala 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:38.5 00:11.6 02:01.9 (1) splits
3 3 / kluci [ 263 ] Vojtěch Potoček 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:43.2 00:16.3 02:10.3 (3) splits
4 4 / kluci [ 264 ] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:57.6 00:30.7 02:14.7 (5) splits
5 1 / holky [ 303 ] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 05:20.9 00:54.0 02:13.6 (4) splits
6 5 / kluci [ 295 ] Matyáš Lelek 2003 CZE Čolek Team 05:26.9 01:00.0 02:20.6 (7) splits
7 2 / holky [ 305 ] Agata Malichová 2004 CZE LOKO TRUTNOV 05:30.5 01:03.6 02:16.9 (6) splits
8 6 / kluci [ 302 ] Ondřej Kaněra 2007 CZE Rtyně v Podkrkonoší 06:47.5 02:20.6 02:54.0 (8) splits
9 7 / kluci [ 182 ] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno? 01:41:25.6 01:36:58.7

result list 650m mladší žáci

start ~ 09:28:55

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [ 311 ] Daniel Zeman 2005 CZE Hvězda Pardubice 02:03.5
2 2 / kluci [ 312 ] Martin Zeman 2005 CZE Hvězda Pardubice 02:03.9 00:00.4
3 3 / kluci [ 266 ] František Kuhn 2006 CZE TJ Sokol Maratonstav Úpice 02:05.3 00:01.8
4 4 / kluci [ 309 ] Filip Škoda 2005 CZE Elektro Juránek, Červený Kostelec 02:11.0 00:07.5
5 5 / kluci [ 435 ] Ondřej Řehák 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 02:17.4 00:13.9
6 6 / kluci [ 242 ] Ondřej Souček 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:21.4 00:17.9
7 1 / holky [ 270 ] Veronika Nyklíčková 2005 CZE BKL Machov 02:23.3 00:19.8
8 2 / holky [ 308 ] Gabriela Malá 2005 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:25.4 00:21.9
9 3 / holky [ 307 ] Barbora Flousková 2005 CZE LK Broumov 02:29.4 00:25.9
10 4 / holky [ 283 ] Michaela Šmejdová 2006 CZE Holky z Vršovky 02:31.3 00:27.8
11 5 / holky [ 259 ] Klára Vymetalová 2005 CZE Loko Trutnov 02:34.5 00:31.0
12 7 / kluci [ 442 ] VOJTĚCH SKUHRAVÝ 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 02:42.1 00:38.6
13 8 / kluci [ 280 ] Vojta Křeček 2006 CZE Červený Kostelec 02:50.9 00:47.4
14 6 / holky [ 439 ] Karolína Součková 2006 CZE Křinice 03:04.9 01:01.4
15 7 / holky [ 310 ] Tereza Šolcová 2006 CZE Červený Kostelec 03:17.6 01:14.1

result list 650m nejml. žáci

start ~ 09:43:45

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [ 268 ] Ondřej Vašata 2007 CZE Maratonstav Úpice 02:17.8
2 2 / kluci [ 290 ] Tobiáš Cejnar 2008 CZE FC Orel Rtyně 02:19.6 00:01.8
3 3 / kluci [ 262 ] Pavel Melichar 2007 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:20.6 00:02.8
4 4 / kluci [ 314 ] Jan Bednařík 2007 CZE Hronov 02:28.1 00:10.3
5 5 / kluci [ 316 ] Jan Bubeníček 2007 CZE OCH ČK 02:29.4 00:11.6
6 6 / kluci [ 322 ] Jan Ježek 2008 CZE Náchod 02:32.9 00:15.1
7 7 / kluci [ 243 ] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:38.8 00:21.0
8 8 / kluci [ 313 ] Zdeněk Balcar 2008 CZE Kámoši z Kostelce 02:46.4 00:28.6
9 9 / kluci [ 404 ] Patrik Kaufman 2007 CZE Pěkov 02:46.6 00:28.8
10 10 / kluci [ 336 ] David Špelda 2008 CZE Červený Kostelec 02:47.0 00:29.2
11 11 / kluci [ 324 ] Jakub Kulda 2008 CZE ZŠ a MŠ Olešnice 02:47.5 00:29.7
12 12 / kluci [ 327 ] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 02:48.6 00:30.8
13 13 / kluci [ 265 ] Filip Ladnar 2007 CZE Červený Kostelec 02:50.7 00:32.9
14 14 / kluci [ 405 ] Alex Mrázek 2008 CZE M.A.S. 02:51.6 00:33.8
15 15 / kluci [ 285 ] martin volný 2007 CZE václavice3 02:52.3 00:34.5
16 16 / kluci [ 471 ] Michal Horák 2008 CZE TJ Sokol Studnice 03:18.9 01:01.1
17 17 / kluci [ 331 ] Zbynek Ringel 2008 CZE SK Rozkos Ceska Skalice 03:21.5 01:03.7
18 18 / kluci [ 323 ] Jan Křemenský 2007 CZE Trutnov 03:24.1 01:06.3
19 19 / kluci [ 328 ] Jindřich Novák 2008 CZE Jilemnické nebe 03:25.3 01:07.5
20 20 / kluci [ 332 ] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 03:32.1 01:14.3
21 21 / kluci [ 333 ] Pavel Stejskal 2008 CZE IVT Náchod 17:26.8 15:09.0
22 22 / kluci [ 443 ] Jakub Kaválek 2008 CZE Bohdašín 18:13.7 15:55.9

result list 650m nejml. žákyně

start ~ 09:44:44

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [ 330 ] Adéla Ričanyová 2007 CZE Česká Skalice 02:30.0
2 2 / holky [ 320 ] Gabriela Flousková 2007 CZE LK Broumov 02:31.9 00:01.9
3 3 / holky [ 406 ] Kateřina Hejnová 2008 CZE Červený Kostelec 02:37.5 00:07.5
4 4 / holky [ 329 ] Adéla Olbortová 2008 CZE ZŠ Česká Skalice 02:39.3 00:09.3
5 5 / holky [ 326 ] Tereza Malichová 2008 CZE LOKO TRUTNOV 02:41.8 00:11.8
6 6 / holky [ 334 ] Tereza Sychrovská 2007 CZE Holky z Vršovky 02:43.6 00:13.6
7 7 / holky [ 258 ] Magdaléna Mastíková 2008 CZE Červený Kostelec 02:44.2 00:14.2
8 8 / holky [ 319 ] Sofie Fišerová 2008 CZE Kaštánek 02:46.7 00:16.7
9 9 / holky [ 335 ] Andrea Škopová 2008 CZE Hronov 02:48.8 00:18.8
10 10 / holky [ 321 ] Anna Hejnová 2008 CZE Velké Poříčí 02:51.1 00:21.1
11 11 / holky [ 318 ] Kateřina Erbanová 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:52.1 00:22.1
12 12 / holky [ 440 ] Kateřina ŠMEJDOVÁ 2008 CZE Holky z Vršovky 02:52.9 00:22.9
13 13 / holky [ 325 ] Diana Kuťáková 2007 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:58.5 00:28.5
14 14 / holky [ 425 ] klaudie Bergerová 2008 CZE slunečná 884 03:00.8 00:30.8
15 15 / holky [ 317 ] Anežka Čermáková 2008 CZE Náchod 03:05.1 00:35.1

result list 650m školáci

start ~ 09:58:38

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [ 289 ] Ivo Vacek 2009 CZE Orel Rtyně 02:32.2
2 2 / kluci [ 349 ] Filip Kuťák 2010 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:42.2 00:10.0
3 3 / kluci [ 356 ] Matěj Renský 2009 CZE SK Hvězda Pardubice 02:43.1 00:10.9
4 4 / kluci [ 361 ] Ondřej Tylš 2009 CZE SK Rozkoš Česká Skalice 02:45.1 00:12.9
5 5 / kluci [ 426 ] David Vaněk 2009 CZE BKL Machov 02:47.2 00:15.0
6 6 / kluci [ 407 ] Vojtěch Řehák 2009 CZE Řeháci 02:48.5 00:16.3
7 7 / kluci [ 362 ] Vilém Vít 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:50.2 00:18.0
8 8 / kluci [ 294 ] Tomáš Volný 2010 CZE Václavice 02:51.8 00:19.6
9 9 / kluci [ 288 ] Josef Mach 2009 CZE Nový hrádek 02:58.6 00:26.4
10 10 / kluci [ 357 ] Vojtěch Stodůlka 2010 CZE Červený KOstelec 02:59.5 00:27.3
11 11 / kluci [ 351 ] Tomáš Matoulek 2009 CZE Trutnov 03:01.4 00:29.2
12 12 / kluci [ 343 ] Pavel Geisler 2009 CZE Kámoši z Kostelce 03:06.3 00:34.1
13 13 / kluci [ 474 ] Jakub Jiroušek 2009 CZE Třtice 03:08.1 00:35.9
14 14 / kluci [ 344 ] Vít Hůlka 2010 CZE Ski Police nad Metují 03:11.2 00:39.0
15 15 / kluci [ 350 ] Vojtěch Linke 2010 CZE Čeperka 03:13.4 00:41.2
16 16 / kluci [ 281 ] adam valenčík 2009 CZE červený kostelec 03:26.2 00:54.0
17 17 / kluci [ 352 ] František Mertlík 2010 CZE Nové Město nad Metují 1 03:35.1 01:02.9
18 18 / kluci [ 348 ] Filip Křemenský 2010 CZE Trutnov 03:35.4 01:03.2

result list 650m školáčky

start ~ 09:59:20

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [ 453 ] Denisa Wiesnerová 2009 CZE BKL Machov 02:32.1
2 2 / holky [ 278 ] Nela Glosová 2009 CZE TJ Dvůr Králové nad Labem 02:35.4 00:03.3
3 3 / holky [ 340 ] Daniela Dvořáková 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:36.1 00:04.0
4 4 / holky [ 347 ] Anna Kráčmarová 2009 CZE BKL Machov 02:36.6 00:04.5
5 5 / holky [ 346 ] Natálie Jará 2009 CZE Červený Kostelec 02:41.2 00:09.1
6 6 / holky [ 353 ] Johanka Mošnová 2009 CZE Červený Kostelec 02:46.9 00:14.8
7 7 / holky [ 339 ] Vendula Dostálová 2010 CZE Černožice 02:48.7 00:16.6
8 8 / holky [ 355 ] Adéla Renská 2009 CZE SK Hvězda Pardubice 02:50.7 00:18.6
9 9 / holky [ 341 ] Noemi Elichová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 02:56.2 00:24.1
10 10 / holky [ 342 ] Michaela Erbanová 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:56.8 00:24.7
11 11 / holky [ 297 ] Dita Kolisková 2009 CZE Červený Kostelec 02:58.2 00:26.1
12 12 / holky [ 470 ] Eliška Pokoráková 2009 CZE Digital Media Publishing 03:03.3 00:31.2
13 13 / holky [ 299 ] Marie Mastíková 2010 CZE Červený Kostelec 03:03.8 00:31.7
14 14 / holky [ 338 ] Stella Černá 2009 CZE Opatovice nad Labem 03:08.0 00:35.9
15 15 / holky [ 296 ] Dorotka Lelková 2010 CZE Čolek Team Červený Kostelec 03:10.7 00:38.6
16 16 / holky [ 292 ] Katka Baráková 2010 CZE TJ Atletika Svitavy 03:12.3 00:40.2
17 17 / holky [ 345 ] Adéla Hůlková 2010 CZE Ski Police nad Metují 03:15.8 00:43.7
18 18 / holky [ 359 ] Eliška Suchánková 2009 CZE Náchod 03:16.2 00:44.1
19 19 / holky [ 286 ] Barbora Hudečková 2010 CZE Náchod 03:23.0 00:50.9
20 20 / holky [ 291 ] Mia Měřínská 2009 CZE Hořičky 03:42.9 01:10.8
21 21 / holky [ 441 ] Adéla Šmejdová 2010 CZE Náchod 03:46.5 01:14.4
22 22 / holky [ 358 ] Natálie Strnadová 2010 CZE Olfin car Ski Team 26:03.8 23:31.7

result list 650m přípravka

start ~ 10:15:20

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [ 376 ] Dominik Souček 2011 CZE TJ Sokol Červený Kostelec 02:48.6
2 2 / kluci [ 369 ] Michal Fišer 2011 CZE Kaštánek 02:52.4 00:03.8
3 3 / kluci [ 368 ] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 02:53.3 00:04.7
4 4 / kluci [ 279 ] Václav Nývlt 2011 CZE Orel Rtyně 02:54.4 00:05.8
5 5 / kluci [ 445 ] Zdeněk Haderer 2012 CZE Červený Kostelec 02:56.6 00:08.0
5 1 / holky [ 478 ] Viktorie Melišíková 2011 CZE Hvězda Pavlišov 02:56.6 00:08.0
7 6 / kluci [ 373 ] Patrik Langpaul 2011 CZE CYKLO-SKI klub Polička 03:03.2 00:14.6
8 7 / kluci [ 363 ] Alexander Ambrúž 2011 CZE Jilemnice 03:03.4 00:14.8
9 8 / kluci [ 433 ] ondřej romančák 2013 CZE trutnov 03:05.8 00:17.2
10 2 / holky [ 454 ] Ema Bořková 2011 CZE FC Ležák Česká Skalice 03:06.9 00:18.3
11 9 / kluci [ 375 ] Štěpán Řehák 2012 CZE Červená Hora 03:09.1 00:20.5
12 10 / kluci [ 449 ] Mikuláš Krejčí 2012 CZE TJ Orel 03:11.4 00:22.8
13 11 / kluci [ 448 ] Ondra Pokorák 2012 CZE Digital Media Publishing 03:13.3 00:24.7
14 3 / holky [ 372 ] Michaela Kráčmarová 2012 CZE BKL Machov 03:14.4 00:25.8
15 4 / holky [ 377 ] Selma Šolcová 2012 CZE Červený Kostelec 03:23.7 00:35.1
16 5 / holky [ 365 ] Viktorie Brychová 2012 CZE Dobřany 03:27.5 00:38.9
17 12 / kluci [ 367 ] Lukáš Černý 2012 CZE Opatovice nad Labem 03:29.1 00:40.5
18 6 / holky [ 366 ] Rozárie Buková 2011 CZE Trutnov 1 03:29.3 00:40.7
19 7 / holky [ 370 ] Klára Hejnová 2011 CZE Velké Poříčí 03:29.4 00:40.8
20 13 / kluci [ 380 ] Marek Tylš 2012 CZE SK Rozkoš Česká Skalice 03:31.6 00:43.0
21 14 / kluci [ 364 ] Ondřej Balcar 2011 CZE Kámoši z Kostelce 03:34.3 00:45.7
22 8 / holky [ 371 ] Šárka Horáková 2011 CZE Červený Kostelec 03:34.8 00:46.2
23 9 / holky [ 455 ] Denisa Králová 2012 CZE Malé Svatoňovice 03:39.7 00:51.1
24 15 / kluci [ 408 ] Sebastian Mrázek 2012 CZE Náchod 03:42.8 00:54.2
25 16 / kluci [ 458 ] Marek Šimák 2012 CZE TJ Sokol Hradec Králové 03:49.2 01:00.6
26 17 / kluci [ 300 ] Jan Mastík 2012 CZE Červený Kostelec 04:01.1 01:12.5
27 10 / holky [ 386 ] Antonie Buková 2013 CZE Trutnov 1 04:17.5 01:28.9
28 18 / kluci [ 438 ] Matouš Kaněra 2012 CZE Rtyně v Podkrkonoší 12:47.8 09:59.2
{29} 11 / holky [ 282 ] tess měřínská 2012 CZE hořičky
{30} 12 / holky [ 379 ] Ema Šťastná 2012 CZE Říčany

result list 150m nejmladší

start ~ 10:30:44

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [ 267 ] Tomáš Vašata 2013 CZE Maratonstav Úpice 00:17.0
2 1 / holky [ 287 ] Žaneta Bergerová 2013 CZE Rtyně v Podkrkonoší 00:18.0 00:01.0
3 2 / holky [ 385 ] Anna Bubeníčková 2013 CZE BKL Machov 00:19.0 00:02.0
4 3 / holky [ 397 ] Barbora Strnadová 2013 CZE Gymnastika Trutnov 00:20.0 00:03.0
5 4 / holky [ 382 ] Aneta Bednaříková 2013 CZE Hronov 00:21.5 00:04.5
5 4 / holky [ 388 ] Eliška Hůlková 2014 CZE Ski Police nad Metují 00:21.5 00:04.5
7 2 / kluci [ 389 ] Patrik Kellner 2013 CZE tři dva 1 00:23.0 00:06.0
8 6 / holky [ 400 ] Nela Šťastná 2014 CZE Říčany 00:24.8 00:07.8
9 3 / kluci [ 398 ] Ondřej Sýkora20 2013 CZE Zábrodí-Končiny 00:25.0 00:08.0
10 7 / holky [ 401 ] Johana Tylšová 2013 CZE SK Rozkoš Česká Skalice 00:25.1 00:08.1
11 8 / holky [ 284 ] Kristýna Špeldová 2013 CZE Červený Kostelec 00:25.7 00:08.7
12 9 / holky [ 277 ] Anetka Glosová 2014 CZE Kocbeře 00:26.9 00:09.9
13 10 / holky [ 184 ] Michaela Nováková 2013 CZE Horní Radechová 00:27.5 00:10.5
14 4 / kluci [ 450 ] Vojtěch Krejčí 2014 CZE TJ Orel 00:27.6 00:10.6
15 5 / kluci [ 293 ] Kryštof Špelda 2013 CZE Červený Kostelec 00:28.1 00:11.1
16 6 / kluci [ 147 ] Vašík Hovorka 2014 CZE 00:28.5 00:11.5
17 7 / kluci [ 402 ] Šimon Vintr 2014 CZE SK Plhov Náchod 00:30.4 00:13.4
18 8 / kluci [ 387 ] Vojtěch Hejna 2014 CZE OCH ČK 00:31.0 00:14.0
19 9 / kluci [ 384 ] Richard Brych 2014 CZE Dobřany 00:35.0 00:18.0
20 11 / holky [ 395 ] Dorota Rezková 2013 CZE Smržov 00:35.4 00:18.4
21 10 / kluci [ 261 ] Kryštof Klapper 2018 CZE žabí tým 00:35.5 00:18.5
22 11 / kluci [ 390 ] Bedřich kolaja 2013 CZE Pokus 2 00:36.7 00:19.7
22 12 / holky [ 409 ] Anna Pleskačová 2015 CZE Janské Lázně 00:36.7 00:19.7
24 12 / kluci [ 298 ] Jakub Mastík 2015 CZE Červený Kostelec 00:37.4 00:20.4
25 13 / kluci [ 436 ] Jaromír Kolaja 2015 CZE Slavia Liberec Orienteering 00:38.8 00:21.8
26 13 / holky [ 381 ] Eliška Bartošová 2013 CZE www.granulecz.cz 00:39.9 00:22.9
27 14 / holky [ 394 ] Ingrid Pšeničková 2015 CZE Česká Skalice 00:42.7 00:25.7
28 14 / kluci [ 396 ] Filip Rosa 2015 CZE Šneci v běhu 00:45.9 00:28.9
29 15 / kluci [ 392 ] Matěj Košťál 2017 CZE Malé Svatoňovice 00:48.7 00:31.7
30 16 / kluci [ 275 ] antonín melichar 2017 CZE batňovice 00:49.6 00:32.6
31 17 / kluci [ 391 ] Filip Košťál 2013 CZE Malé Svatoňovice 00:49.7 00:32.7
31 15 / holky [ 451 ] Marie Anna Krejčí 2016 CZE Camellus 00:49.7 00:32.7
33 18 / kluci [ 185 ] Antonín Zeman 2017 CZE Nový Ples 00:50.7 00:33.7
34 19 / kluci [ 393 ] Filip Mesner 2015 CZE Zábrodí 00:52.4 00:35.4
35 20 / kluci [ 446 ] Marek Haderer 2015 CZE Červený Kostelec 00:55.0 00:38.0
36 16 / holky [ 186 ] Anna Zemanová 2015 CZE Nový Ples 00:55.1 00:38.1
37 21 / kluci [ 403 ] Vendelín Vondrouš 2017 CZE Červený Kostelec 01:25.5 01:08.5
38 22 / kluci [ 383 ] Honzik Bitnar 2016 CZE Náchod 01:37.0 01:20.0
39 17 / holky [ 479 ] Maja Melišíková 2015 CZE STS Pavlišov 02:14.8 01:57.8
40 23 / kluci [ 469 ] Tobiáš Hejna 2013 CZE Sokol Havlovice 01:57:28.9 01:57:11.9

result list 2km

start ~ 10:45:04

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [ 252 ] Tomáš Vašata 2003 CZE SK Týniště nad Orlicí 08:08.2
2 2 / Muži [ 223 ] Martin Matuška 1980 CZE Farmet a.s. 08:41.7 00:33.5
3 3 / Muži [ 253 ] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice z.s. 08:47.5 00:39.3
4 4 / Muži [ 271 ] František Kuhn 2006 CZE TJ Sokol Maratonstav Úpice 08:50.0 00:41.8
5 1 / Ženy [ 229 ] Elena Nývltová 1990 CZE Rtyně v Podkrkonoší 08:53.7 00:45.5
6 5 / Muži [ 255 ] Ondřej Souček 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 08:59.6 00:51.4
7 2 / Ženy [ 239 ] Veronika Schejbalová 2003 CZE SK Plhov Náchod 09:12.6 01:04.4
8 6 / Muži [ 237 ] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 09:16.9 01:08.7
9 7 / Muži [ 199 ] Tadeáš Orzág 2007 CZE Trutnov 09:26.1 01:17.9
10 3 / Ženy [ 241 ] Bára Sodomková 2005 CZE SK Plhov Náchod 09:44.7 01:36.5
11 8 / Muži [ 256 ] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 09:50.4 01:42.2
12 9 / Muži [ 257 ] Patrik Kaufman 2007 CZE Pěkov 09:52.2 01:44.0
13 4 / Ženy [ 209 ] Nikola Hejzlarová 2005 CZE SK Plhov Náchod 09:54.2 01:46.0
14 10 / Muži [ 189 ] matouš kubias 2003 CZE kubiasová paní 09:55.0 01:46.8
15 5 / Ženy [ 205 ] Michaela Dvorská 1990 CZE Farmet a.s. 10:04.0 01:55.8
16 11 / Muži [ 228 ] Wesley Nývlt 2003 CZE Male Svatonovice 10:06.7 01:58.5
17 6 / Ženy [ 254 ] Elen Zlámalová 2005 CZE SK Plhov Náchod 10:24.6 02:16.4
18 7 / Ženy [ 183 ] Aneta Tučková 2002 CZE Sokol Krčín 10:31.5 02:23.3
19 12 / Muži [ 201 ] Sebastian Ambrúž 2005 CZE Jilemnice 10:32.8 02:24.6
20 13 / Muži [ 217 ] Petr Kozel 2009 CZE Slatina nad Úpou 10:38.5 02:30.3
21 14 / Muži [ 218 ] Filip Kulda 2005 CZE TJ Sokol Olešnice 10:40.2 02:32.0
22 15 / Muži [ 276 ] Pavel Melichar 2007 CZE TJ Maratonstav Úpice 10:41.4 02:33.2
23 8 / Ženy [ 226 ] Marcela Nováková 1979 CZE Jilemnické nebe 10:51.0 02:42.8
24 16 / Muži [ 248 ] Matěj Tér 2009 CZE Rtyně v Podkrkonoší 10:53.1 02:44.9
25 17 / Muži [ 249 ] Jan Tér 1974 CZE T 10:57.3 02:49.1
26 9 / Ženy [ 176 ] Anežka Staňková 2006 CZE 11:00.0 02:51.8
27 18 / Muži [ 225 ] JAN MICHALČÍK 1974 CZE Trutnov 11:03.5 02:55.3
28 19 / Muži [ 269 ] Ondřej Vašata 2007 CZE Maratonstav Úpice 11:06.9 02:58.7
29 10 / Ženy [ 220 ] Kateřina Malá 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 11:09.2 03:01.0
30 11 / Ženy [ 222 ] Aneta Maršíková 1991 CZE Partice 11:21.8 03:13.6
31 12 / Ženy [ 492 ] Sofie Ernestová 2007 CZE Hajnice 11:24.9 03:16.7
32 13 / Ženy [ 214 ] Lenka Jirásková 1984 CZE Partice 11:29.0 03:20.8
33 14 / Ženy [ 227 ] Julie Nováková 2005 CZE Jilemnické nebe 11:57.9 03:49.7
34 15 / Ženy [ 202 ] Eva Cejnarová 1976 CZE Farmet a.s. 12:07.7 03:59.5
34 15 / Ženy [ 274 ] Jana Melicharová 1978 CZE sokol batňovice 12:07.7 03:59.5
36 17 / Ženy [ 187 ] Veronika Hanušová 2005 CZE Lhota pod Hořičkmi 12:17.6 04:09.4
37 18 / Ženy [ 196 ] Václava Horáková 2001 CZE Vrchoviny 12:23.9 04:15.7
38 19 / Ženy [ 213 ] Jaroslava Ježková 1978 CZE Náchod 12:25.5 04:17.3
39 20 / Muži [ 221 ] Adam Mareš 2005 CZE Trutnov 12:26.6 04:18.4
40 20 / Ženy [ 244 ] Iveta Součková 1992 CZE Partice 12:30.7 04:22.5
41 21 / Ženy [ 224 ] Veronika Mesnerová 1983 CZE Partice 12:36.1 04:27.9
42 21 / Muži [ 457 ] Martin Vlček 1979 CZE Nové Město nad Metují 13:36.2 05:28.0
43 22 / Muži [ 573 ] Jiří Kuťák 1966 CZE OK COLOR 13:43.4 05:35.2
44 23 / Muži [ 212 ] Drahoš Hyrč 1956 CZE Nové Město nad Metují 14:03.7 05:55.5
45 24 / Muži [ 216 ] Vladimír Kozel 1977 CZE AGRO CS a.s. 14:18.1 06:09.9
46 22 / Ženy [ 429 ] Radka Hnízdilová 1979 CZE Končiny 14:49.2 06:41.0
47 25 / Muži [ 230 ] Honza Pchálek 2002 CZE Studnice u Náchoda 16:05.3 07:57.1
48 23 / Ženy [ 231 ] Zuzana Pchálková 1968 CZE Farmet a.s. 16:26.2 08:18.0
49 26 / Muži [ 206 ] Aleš Dvořáček 1989 CZE Farmet a.s. 16:31.4 08:23.2
50 24 / Ženy [ 211 ] Pavlína Hůlková 1969 CZE Červený Kostelec 16:48.5 08:40.3
51 27 / Muži [ 210 ] Josef Hůlek 1965 CZE OCH ČK 17:20.1 09:11.9
52 25 / Ženy [ 272 ] Michaela Měřínská 1979 CZE Hořičky 17:44.2 09:36.0
53 26 / Ženy [ 208 ] Jitka Grulichová 1965 CZE AGRO CS a.s. 18:23.7 10:15.5
54 27 / Ženy [ 240 ] Jana Schneiderová 1967 CZE AGRO CS a.s. 18:31.5 10:23.3
55 28 / Ženy [ 646 ] Petra Teuberová 1998 CZE Brzice 21:23.1 13:14.9
56 29 / Ženy [ 203 ] Ilona Čížková 1975 CZE Farmet a.s. 26:52.9 18:44.7
57 30 / Ženy [ 204 ] Alžběta Čížková 2007 CZE Náchod 26:54.0 18:45.8
58 31 / Ženy [ 232 ] Dana Podaná 1972 CZE Farmet a.s. 27:01.4 18:53.2
59 32 / Ženy [ 207 ] Veronika Gavlasová 1973 CZE Farmet a.s. 27:14.3 19:06.1
60 33 / Ženy [ 233 ] Jaroslava Pokludová 1977 CZE Farmet a.s. 32:11.6 24:03.4
61 28 / Muži [ 477 ] Michal Pokluda 2009 CZE Chvilkou ce 32:13.6 24:05.4
62 29 / Muži [ 200 ] pavel kábrt 1956 CZE náchod 44:10.8 36:02.6

result list 10km dospělí (hlavní závod)

start ~ 11:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [ 1 ] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 31:37.1
2 2 / Muži [ 2 ] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 33:08.0 01:30.9
3 3 / Muži [ 3 ] Milan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 34:45.3 03:08.2
4 4 / Muži [ 4 ] Vladislav Dufka 1991 CZE Červený Kostelec 35:09.4 03:32.3
5 5 / Muži [ 9 ] David Svoboda 1985 CZE ASC DUKLA Praha 35:21.4 03:44.3
6 1 / Ženy [ 5 ] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 35:50.6 04:13.5
7 6 / Muži [ 30 ] Daniel Čech 1993 CZE Náchod 36:31.8 04:54.7
8 7 / Muži [ 64 ] Pavel Jelen 1991 CZE Hvězda Pardubice z.s. 36:35.6 04:58.5
9 8 / Muži [ 173 ] Luděk Berka 1972 CZE SBS Rtyně v Podkrkonoší 36:39.8 05:02.7
10 9 / Muži [ 194 ] Ladislav Kubeček 1991 CZE FARMET - Maratonstav Úpice 37:10.5 05:33.4
11 10 / Muži [ 45 ] Dušan Gajdoš 1973 CZE Červený Kostelec 37:16.7 05:39.6
12 11 / Muži [ 102 ] Pepek Petrů 1986 CZE Hasiči města Náchoda 37:18.9 05:41.8
13 12 / Muži [ 127 ] Jan Šimák 1983 CZE Hradec králové 37:25.8 05:48.7
14 13 / Muži [ 195 ] Filip Kondáš 2000 CZE Elkov author junior team 38:00.1 06:23.0
15 14 / Muži [ 170 ] Tomáš Martínek 1991 CZE GoodLuckGymHK 38:17.5 06:40.4
16 15 / Muži [ 177 ] Antonín Staněk 2002 CZE Nové Město nad Metují - Spy 38:20.0 06:42.9
17 16 / Muži [ 53 ] Jan Hejduk 1998 CZE Náchod 38:26.5 06:49.4
18 17 / Muži [ 93 ] Jan Melišík 1974 CZE Redpoint team 38:27.1 06:50.0
19 18 / Muži [ 121 ] Vladimír Souček 1973 CZE TJ Sokol Červený Kostelec 38:53.3 07:16.2
20 19 / Muži [ 22 ] Petr Bubeníček 1980 CZE BUBUTEAM 38:53.7 07:16.6
21 20 / Muži [ 47 ] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 38:55.7 07:18.6
22 21 / Muži [ 77 ] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 39:04.0 07:26.9
23 22 / Muži [ 14 ] David Bárta 1984 CZE Melichar CZ 39:25.5 07:48.4
24 23 / Muži [ 174 ] václav Štěpán 1990 CZE Bražecký mládenci 39:29.8 07:52.7
25 24 / Muži [ 193 ] Jiří Kulda 2002 CZE TJ Maratonstav Úpice 39:45.6 08:08.5
26 25 / Muži [ 28 ] Martin Cöger 1994 CZE Náchod 39:52.3 08:15.2
27 26 / Muži [ 62 ] Radek Jašíček 1990 CZE Vysoká Srbská 40:01.5 08:24.4
28 27 / Muži [ 58 ] Michal Horák 1975 CZE TJ Sokol Studnice 40:12.3 08:35.2
29 28 / Muži [ 71 ] Vladimír Kolisko 1980 CZE Červený Kostelec 40:13.3 08:36.2
30 2 / Ženy [ 6 ] Markéta Zeiskova 1998 CZE Kasper Swix Team 40:18.3 08:41.2
31 29 / Muži [ 113 ] Tomáš Rosa 1975 CZE Šneci v běhu 40:22.9 08:45.8
32 3 / Ženy [ 158 ] Iveta Vlčková 1983 CZE SK Babice / Inov-8 team 40:26.1 08:49.0
33 4 / Ženy [ 559 ] Denisa Kozáková 1979 CZE Hvězda Pardubice 40:32.6 08:55.5
34 30 / Muži [ 49 ] Jiří Habr 1973 CZE Vella Team Náchod 40:46.1 09:09.0
35 31 / Muži [ 26 ] Petr Celba 1986 CZE Pells Team Brno 40:46.5 09:09.4
36 32 / Muži [ 179 ] Josef Nečas 1958 CZE Klub Upice 40:48.0 09:10.9
37 33 / Muži [ 66 ] Daniel Ježek 2001 CZE Skauti 3. oddíl Náchod 40:58.2 09:21.1
38 34 / Muži [ 164 ] Jan Čapek 1982 CZE Astratex 40:58.4 09:21.3
39 35 / Muži [ 85 ] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 41:14.1 09:37.0
40 36 / Muži [ 144 ] Tomáš Zetek 2000 CZE Náchod 41:22.0 09:44.9
41 37 / Muži [ 159 ] Jakub Zítko 1995 CZE náchod 41:22.5 09:45.4
42 38 / Muži [ 44 ] Tomáš Florian 1979 CZE Integraf running team 41:24.6 09:47.5
43 5 / Ženy [ 8 ] Romana Brumlichová 1976 CZE Medvědí doupě 41:30.0 09:52.9
44 39 / Muži [ 95 ] Jakub Nápravník 1987 CZE TJ Maratonstav Úpice 41:40.9 10:03.8
45 6 / Ženy [ 7 ] Kateřina Kubiasová 1978 CZE Tyčka a kulička 41:43.9 10:06.8
46 40 / Muži [ 35 ] Tomáš Doubek 1987 CZE CYKLO-SKI klub Polička 41:52.9 10:15.8
47 41 / Muži [ 10 ] Daniel Adámek 1999 CZE OCR PARDUBACI 42:06.5 10:29.4
48 42 / Muži [ 48 ] Petr Habr 1965 CZE Žernov pro radost 42:12.2 10:35.1
49 43 / Muži [ 245 ] Jan Hylský 1989 CZE TuKaBel 42:19.0 10:41.9
50 44 / Muži [ 198 ] Jan kalousek 1971 CZE Hradec Králové 42:26.4 10:49.3
51 45 / Muži [ 140 ] Zdenek Vojtisek 1973 CZE Sneci v behu 42:29.6 10:52.5
52 46 / Muži [ 79 ] Jan Kozlovský 1989 CZE Pardubice 42:40.3 11:03.2
53 47 / Muži [ 160 ] Adam jangerberger 1985 CZE Children Of Olymp 42:47.0 11:09.9
54 48 / Muži [ 40 ] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 42:57.1 11:20.0
55 49 / Muži [ 96 ] Jiří Němeček 1977 CZE B4K 43:29.6 11:52.5
56 7 / Ženy [ 80 ] Anna Krátká 1969 CZE Hvězda Pardubice 43:35.7 11:58.6
57 50 / Muži [ 24 ] Tomáš Buka 1980 CZE Trutnov 43:39.3 12:02.2
58 51 / Muži [ 111 ] Stanislav Rek 1964 CZE AMMANN 43:40.9 12:03.8
59 8 / Ženy [ 145 ] Radka Zítková 1988 CZE Run4run 43:43.5 12:06.4
60 52 / Muži [ 112 ] Michal Renský 1979 CZE Run4run 43:59.7 12:22.6
61 53 / Muži [ 171 ] Lukáš Nymš 1987 CZE 44:08.9 12:31.8
62 54 / Muži [ 82 ] Jan Kulda 1973 CZE Integraf running team 44:16.6 12:39.5
63 55 / Muži [ 126 ] Martin Šilar 1976 CZE Trutnov 44:32.4 12:55.3
64 56 / Muži [ 134 ] Martin Tylš 1979 CZE AGRO CS a.s. 44:34.5 12:57.4
65 57 / Muži [ 75 ] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 44:37.5 13:00.4
66 58 / Muži [ 15 ] Martin Bartoš 1980 CZE www.granulecz.cz 44:43.1 13:06.0
67 59 / Muži [ 17 ] Milan Kozák 1991 CZE Červený Kostelec 44:43.8 13:06.7
68 60 / Muži [ 119 ] Jiří Sláma 1974 CZE Vella team Náchod 44:51.8 13:14.7
69 61 / Muži [ 57 ] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město nad Metuji 45:07.0 13:29.9
70 9 / Ženy [ 138 ] Veronika Vítková 1989 CZE Nahořany 45:09.3 13:32.2
71 62 / Muži [ 67 ] Miroslav Jirásek 1947 CZE SDH Pavlišov 45:14.4 13:37.3
72 63 / Muži [ 31 ] Pavel Čermák 1979 CZE Náchod 45:30.1 13:53.0
73 64 / Muži [ 116 ] Honza Sedláček 2004 CZE Hvězda Pardubice 45:38.0 14:00.9
74 10 / Ženy [ 21 ] Eva Brychová 1984 CZE Dobřany 45:49.4 14:12.3
75 11 / Ženy [ 153 ] Ema Umlaufová 1997 CZE Náchod 45:51.7 14:14.6
76 12 / Ženy [ 23 ] Simona Bubeníčková 1978 CZE BUBUTEAM 45:54.6 14:17.5
77 65 / Muži [ 32 ] Ladislav Domáň ml. 1981 CZE Náchod 46:00.2 14:23.1
78 66 / Muži [ 175 ] Václav Goldbach 1950 CZE SK Týniště nad Orlicí 46:04.7 14:27.6
79 13 / Ženy [ 125 ] Zdeňka Suchánková 1963 CZE Česká Skalice 46:05.2 14:28.1
80 67 / Muži [ 595 ] Jiří Prouza 1995 CZE Červený Kostelec 46:06.4 14:29.3
81 68 / Muži [ 137 ] Josef Vaněk 1965 CZE TJ Sokol Karate Náchod 46:15.3 14:38.2
82 14 / Ženy [ 52 ] Markéta Hanzlová 1973 CZE svaz českých bohémů 46:19.0 14:41.9
83 69 / Muži [ 120 ] Josef Smola 1980 CZE Náchod 46:19.5 14:42.4
84 70 / Muži [ 50 ] Jiří Hanuš 1972 CZE vella team 46:40.3 15:03.2
85 71 / Muži [ 117 ] Jakub Semerák 1990 CZE Digital Media Publishing 46:42.4 15:05.3
86 15 / Ženy [ 181 ] Martina Švarcová 1965 CZE Olfin 46:48.9 15:11.8
87 72 / Muži [ 136 ] Martin Valeš 1974 CZE Velká Jesenice 46:52.9 15:15.8
88 73 / Muži [ 13 ] Jaroslav Balcar 1975 CZE Vysokov 46:57.3 15:20.2
89 74 / Muži [ 60 ] Petr Hynek 1963 CZE SK Nové Město nad Metují 46:58.6 15:21.5
90 16 / Ženy [ 489 ] Zuzana Petr Ernestová 1972 CZE SK Dolar Hajnice 47:01.0 15:23.9
91 75 / Muži [ 488 ] Jaroslav Kunrt 1975 CZE SK Dolar Hajnice 47:07.0 15:29.9
92 76 / Muži [ 128 ] Petr Šimek 1991 CZE Červený Kostelec 47:10.7 15:33.6
93 77 / Muži [ 83 ] Tomáš Kuťák 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 47:21.2 15:44.1
94 78 / Muži [ 87 ] Daniel Macek 1979 CZE AGRO CS a.s. 47:28.9 15:51.8
95 79 / Muži [ 19 ] Aleš Zbraněk 1968 CZE Štěpánek 47:29.2 15:52.1
96 17 / Ženy [ 91 ] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice 47:35.4 15:58.3
97 80 / Muži [ 92 ] Václav Matuška 1969 CZE Velká Jesenice 47:39.3 16:02.2
98 81 / Muži [ 129 ] Radim Štěp 1993 CZE Hradec Králové 47:58.0 16:20.9
99 82 / Muži [ 81 ] Milan Krempa 1963 CZE AC GoMango Hogner 48:06.0 16:28.9
100 83 / Muži [ 146 ] Petr Šinták 1986 CZE Slavoňov 48:07.9 16:30.8
101 84 / Muži [ 104 ] Michal Pokorák 1983 CZE Digital Media Publishing 48:27.2 16:50.1
102 18 / Ženy [ 130 ] Adéla Štěpová 1993 CZE Hradec Králové 48:36.7 16:59.6
103 19 / Ženy [ 11 ] Simona Ambrúžová 1980 CZE Jilemnice 48:47.6 17:10.5
104 85 / Muži [ 141 ] Jan Vomocil 1986 CZE Trutnov 48:51.3 17:14.2
105 86 / Muži [ 103 ] Radek Plašil 1980 CZE BK Rtyně 48:54.0 17:16.9
106 87 / Muži [ 90 ] Karel Mareth 1971 CZE Česká Skalice 49:01.1 17:24.0
107 20 / Ženy [ 143 ] Jana Zelenková 1981 CZE TJ Sokol Žernov 49:01.7 17:24.6
108 88 / Muži [ 54 ] Leoš Hejna 1974 CZE SKH Královehradeckého kraje 49:07.7 17:30.6
109 21 / Ženy [ 63 ] Hedvika Jašíčková 1992 CZE Hronov 49:13.5 17:36.4
110 89 / Muži [ 157 ] jan němeček 1974 CZE nové město nad metují 49:30.6 17:53.5
111 90 / Muži [ 101 ] Martin Pešek 1967 CZE Náchod 49:34.1 17:57.0
112 91 / Muži [ 99 ] Martin Oklepek 1988 CZE SDH Lhota za Červený Kostelcem 49:37.3 18:00.2
113 92 / Muži [ 84 ] Radim Kyrcz 1990 CZE Farmet a.s. 49:37.7 18:00.6
114 93 / Muži [ 110 ] Michal Prokop 1973 CZE Poříčští orli 49:48.7 18:11.6
115 94 / Muži [ 36 ] Jindřich Drobek 1971 CZE Jameson team 49:48.9 18:11.8
116 95 / Muži [ 180 ] Petr Hejna 1978 CZE ZPA Smart Energy 3 50:00.4 18:23.3
117 96 / Muži [ 150 ] Štěpán Kožnar 1994 CZE Sezemice 50:08.8 18:31.7
118 97 / Muži [ 172 ] štěpán bracek 1988 CZE Červený Kostelec 50:09.0 18:31.9
119 98 / Muži [ 20 ] Jan Brož 1968 CZE Náměrka 50:14.8 18:37.7
120 99 / Muži [ 148 ] zdeněk soukup 1989 CZE Holovousy 50:22.8 18:45.7
121 22 / Ženy [ 18 ] Klára Vítková 1982 CZE Run4run 50:24.4 18:47.3
122 23 / Ženy [ 149 ] Alena Březinová 1979 CZE run4run 50:27.1 18:50.0
123 24 / Ženy [ 122 ] Jana Stejskalová 1977 CZE IVT Náchod 50:31.8 18:54.7
124 100 / Muži [ 106 ] Jan Poláček 1968 CZE Náchod 50:38.4 19:01.3
125 25 / Ženy [ 124 ] Jana Stodůlková 1980 CZE Červený Kostelec 50:49.0 19:11.9
126 101 / Muži [ 123 ] Miroslav Stodůlka 1978 CZE Červený Kostelec 50:53.7 19:16.6
127 102 / Muži [ 12 ] Michal Antoš 1990 CZE Astratex 50:56.0 19:18.9
128 103 / Muži [ 39 ] Jan Dvořák 1985 CZE Zábrodí 50:58.7 19:21.6
129 104 / Muži [ 41 ] Tomáš Felkl 1973 CZE Náchod 51:08.2 19:31.1
130 26 / Ženy [ 59 ] Nela Hurdálková 1994 CZE Rtyně v Podkrkonoší 51:46.6 20:09.5
131 105 / Muži [ 109 ] Lubomír Prokop 1973 CZE Z HECU 51:57.5 20:20.4
132 27 / Ženy [ 139 ] Markéta Vítová 1982 CZE Tj Sokol Lhota Č.Kostelec 52:02.3 20:25.2
133 28 / Ženy [ 133 ] Marie Švorcová 1981 CZE Farmet a.s. 52:10.0 20:32.9
134 29 / Ženy [ 55 ] Hana Hellerová 1961 CZE Hradec Králové 52:54.5 21:17.4
135 30 / Ženy [ 97 ] Ruth Nováková 1976 CZE Červený Kostelec 53:06.5 21:29.4
136 31 / Ženy [ 42 ] Kateřina Felklová 1977 CZE Náchod 53:12.5 21:35.4
137 106 / Muži [ 88 ] Marek Mach 1975 CZE Nový Hrádek 53:25.4 21:48.3
138 107 / Muži [ 165 ] Michal Urban 1964 CZE Pronax group s.r.o. 53:33.0 21:55.9
139 108 / Muži [ 94 ] Tomáš Míl 1971 CZE HELLA stínící technika 53:35.5 21:58.4
140 109 / Muži [ 37 ] Jiří Dufek 1978 CZE B4K - Červený Kostelec 53:47.2 22:10.1
141 32 / Ženy [ 114 ] Zdeňka Říhová 1959 CZE Náchod 53:51.7 22:14.6
142 33 / Ženy [ 132 ] KRISTÝNA ŠTURMOVÁ 1982 CZE ČESKÁ METUJE 54:14.6 22:37.5
143 34 / Ženy [ 46 ] alena gloserova 1969 CZE holkz z pohranici 54:23.7 22:46.6
144 110 / Muži [ 16 ] josef Bogdány 1971 CZE Báječné ženy v běhu 54:32.2 22:55.1
145 35 / Ženy [ 61 ] Karla Jakoubková 1972 CZE VĚTVE K DRCENÍ 54:33.6 22:56.5
146 36 / Ženy [ 43 ] Jana Fidlerová 1975 CZE Ženy sobě 54:38.0 23:00.9
146 111 / Muži [ 168 ] Petr Adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 54:38.0 23:00.9
148 37 / Ženy [ 167 ] Simona Fojtíková 1988 CZE Náchod-Babí 54:39.2 23:02.1
149 38 / Ženy [ 89 ] Jana Machová 1976 CZE Nový Hrádek 55:57.0 24:19.9
150 39 / Ženy [ 51 ] Pavlína Hanušová 1973 CZE ČESKÁ SKALICE 56:09.7 24:32.6
151 40 / Ženy [ 135 ] Hana Vacková 1956 CZE TJ Sokol Starkoč 56:27.5 24:50.4
152 41 / Ženy [ 107 ] Kateřina Polická 1980 CZE Nové Město nad Metují 56:49.4 25:12.3
153 42 / Ženy [ 78 ] Anna Kozlovská 2000 CZE Pardubice 56:50.7 25:13.6
154 112 / Muži [ 25 ] Ladislav Cabalka 1957 CZE ICA 57:00.6 25:23.5
155 113 / Muži [ 178 ] Pavel staněk 1970 CZE Spy 57:02.7 25:25.6
156 43 / Ženy [ 38 ] Adéla Dušková 1991 CZE DZS Náchod 58:00.8 26:23.7
157 44 / Ženy [ 131 ] Hana Šternerová 1963 CZE Hradec Králové 58:07.7 26:30.6
158 45 / Ženy [ 163 ] andrea dítětová 1973 CZE u vodojemu 1691 58:11.2 26:34.1
159 114 / Muži [ 73 ] Jiří Kopecký 1974 CZE GoMango Hradec Králové 58:38.3 27:01.2
160 115 / Muži [ 152 ] Jan Šponer 2001 CZE Atletika Jaroměř 58:40.5 27:03.4
161 46 / Ženy [ 34 ] Hana Dostálová 1970 CZE Černožice 58:46.3 27:09.2
162 47 / Ženy [ 68 ] Petra Judová 1975 CZE běhna z Trauče 58:59.1 27:22.0
163 116 / Muži [ 65 ] Matěj Jelínek 1942 CZE Černilov 59:13.6 27:36.5
164 48 / Ženy [ 27 ] Lucie Celbová 1992 CZE Pell´s Team Brno 59:36.2 27:59.1
165 117 / Muži [ 162 ] Jindřich Bielčík 1940 CZE Lichkov 01:00:07.1 28:30.0
166 118 / Muži [ 33 ] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 01:00:19.1 28:42.0
167 49 / Ženy [ 151 ] Sofie Chrásková 2002 CZE Jaroměř 01:01:20.8 29:43.7
168 50 / Ženy [ 98 ] Martina Nývltová 1975 CZE Báječné ženy v běhu 01:01:26.1 29:49.0
169 51 / Ženy [ 105 ] Michaela Pokorná 2002 CZE Hradec Králové 01:01:54.5 30:17.4
170 52 / Ženy [ 115 ] Milana Sahánková 1980 CZE #ProRudník# 01:02:45.9 31:08.8
171 53 / Ženy [ 100 ] Klára Pecoldová 1974 CZE #ProRudník# 01:02:50.4 31:13.3
172 119 / Muži [ 29 ] Václav Culka 1935 CZE Nové Město nad Metují 01:13:57.9 42:20.8
173 120 / Muži [ 56 ] Tomáš Hofman 1978 CZE AGRO CS a.s. 01:14:47.1 43:10.0
174 121 / Muži [ 72 ] Stanislav Komárek 1982 CZE AGRO CS a.s. 01:14:49.4 43:12.3
175 122 / Muži [ 142 ] Milan Vorel 1940 CZE Slatiňany 01:27:23.3 55:46.2

result list 5km dospělí

start ~ 11:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [ 667 ] Matěj Zima 1998 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 16:24.6
2 2 / Muži [ 636 ] Vítězslav Šolc 1991 CZE - 16:43.7 00:19.1
3 3 / Muži [ 592 ] Ondřej Metelka 2001 CZE OK99 Hradec Králové 17:25.6 01:01.0
4 4 / Muži [ 643 ] Martin Šupich 1977 CZE Wikov 17:42.5 01:17.9
5 5 / Muži [ 421 ] Josef Mrázek 2000 CZE SK Nové Město nad Metují 18:07.5 01:42.9
6 6 / Muži [ 513 ] Jakub Červený 1995 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 18:18.4 01:53.8
7 7 / Muži [ 534 ] Jakub Hanousek 1991 CZE Police nad metují 19:07.2 02:42.6
8 8 / Muži [ 582 ] Ondřej Lukáš 2003 CZE BATIST Medical 19:15.4 02:50.8
9 9 / Muži [ 557 ] Adam Kolář 2001 CZE Sportovní klub Nové Město nad Metují 19:20.1 02:55.5
10 1 / Ženy [ 657 ] Eva Vítová 1975 CZE SK Nové Město nad Metují 19:21.0 02:56.4
11 10 / Muži [ 640 ] Ondřej Šrámek 1982 CZE Farmet a.s. 19:27.9 03:03.3
12 11 / Muži [ 561 ] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE KOSTKA Racing 19:30.9 03:06.3
13 12 / Muži [ 502 ] Jan Balcar 1990 CZE PS Náchod-Kamenec 19:45.0 03:20.4
14 13 / Muži [ 567 ] Ladislav Kubeček 1962 CZE Maratonstav Úpice 19:49.8 03:25.2
15 14 / Muži [ 668 ] Petr Zimola 1992 CZE Kramolna 20:04.7 03:40.1
16 15 / Muži [ 525 ] Martin Firkušný 1982 CZE Smiřice 20:24.3 03:59.7
17 2 / Ženy [ 563 ] Veronika Kropáčková 1994 CZE Kramolna 20:25.4 04:00.8
18 3 / Ženy [ 580 ] Petra Lochmanová 1980 CZE SK Plhov Náchod 20:27.6 04:03.0
19 16 / Muži [ 533 ] Stanislav Hanel 1997 CZE AGRO CS a.s. 20:37.4 04:12.8
20 17 / Muži [ 197 ] Tomáš Kulda 2001 CZE Červený Kostelec 20:46.6 04:22.0
21 18 / Muži [ 419 ] Vít Hejna 2003 CZE TATÍNEK:) 20:59.8 04:35.2
22 19 / Muži [ 519 ] Pavel Dvořák 1972 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 21:16.8 04:52.2
23 20 / Muži [ 464 ] Martin Vítek 1992 CZE Ž3 Sport 21:42.4 05:17.8
24 21 / Muži [ 610 ] Filip Prouza 2002 CZE Rtyně v Podkrkonoší 22:05.8 05:41.2
25 22 / Muži [ 538 ] Josef Hofman 2003 CZE Pivní Fond (nealko) 22:07.6 05:43.0
26 23 / Muži [ 600 ] Wesley Nývlt 2003 CZE Male Svatonovice 22:10.6 05:46.0
27 4 / Ženy [ 503 ] Romana Baškovská 1974 CZE Holky z Vršovky 22:14.3 05:49.7
28 5 / Ženy [ 634 ] Klára Šimáková 1983 CZE Hradec Králové 22:15.9 05:51.3
29 24 / Muži [ 593 ] Ondřej Míl 1992 CZE Za sebe 22:27.6 06:03.0
30 25 / Muži [ 481 ] Pavel Sodomka 1975 CZE inSTAVex 22:32.0 06:07.4
31 26 / Muži [ 620 ] Ondřej Řehák 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 22:32.5 06:07.9
32 27 / Muži [ 192 ] petr hejčl 2003 CZE sk nové město nad metují 22:33.2 06:08.6
33 6 / Ženy [ 651 ] Daniela Tylšová 1978 CZE Triatlon Team Trutnov 22:38.0 06:13.4
34 28 / Muži [ 452 ] Michal Krejčí 1985 CZE Camellus 22:40.6 06:16.0
35 29 / Muži [ 536 ] Vít Hejna 1986 CZE OCH ČK 22:42.7 06:18.1
36 30 / Muži [ 537 ] Zdeněk Hlaváček 1981 CZE GHOST team 23:00.2 06:35.6
37 7 / Ženy [ 485 ] Eva Mertlíková 1987 CZE Hořičky 23:04.6 06:40.0
38 31 / Muži [ 530 ] Lukáš Habr 1985 CZE DZS Náchod 23:09.2 06:44.6
39 32 / Muži [ 616 ] David Runštuk 1982 CZE AGRO CS a.s. 23:12.3 06:47.7
40 33 / Muži [ 659 ] David Volf 1999 CZE Náchod 23:13.4 06:48.8
41 34 / Muži [ 512 ] Jiří Cöger 1998 CZE Náchod 23:14.7 06:50.1
42 35 / Muži [ 612 ] Pavel Rejchrt 1989 CZE MAS Stolové hory 23:17.1 06:52.5
43 36 / Muži [ 599 ] David Nývlt 2004 CZE Česká Skalice 23:28.1 07:03.5
44 8 / Ženy [ 509 ] Adéla Breitrová 2002 CZE SK Nové Město nad Metují 23:32.0 07:07.4
45 37 / Muži [ 427 ] Pavel Špelda 1977 CZE pavelspelda 23:49.7 07:25.1
46 38 / Muži [ 546 ] Jiří Janeček 1972 CZE AGRO CS a.s. 24:00.0 07:35.4
47 9 / Ženy [ 639 ] Ivona Špringrová 1992 CZE Maratonstav Úpice 24:10.6 07:46.0
48 10 / Ženy [ 468 ] Zuzana Sedláčková 2003 CZE SK Nové Město nad Metují 24:15.2 07:50.6
49 39 / Muži [ 547 ] Lukáš Janoščák 1987 CZE Farmet a.s. 24:22.3 07:57.7
50 11 / Ženy [ 493 ] radana sádlová 1975 CZE Rtyně v podkrkonoší 24:24.6 07:60.0
51 40 / Muži [ 628 ] Jaroslav Studnička 1970 CZE Skialp klub Krákorka 24:26.1 08:01.5
52 41 / Muži [ 658 ] Miloš Voleský 1972 CZE Náchod,Běloves 24:30.2 08:05.6
53 12 / Ženy [ 641 ] Helena Šťastná Koblihová 1980 CZE Říčany 24:30.3 08:05.7
54 42 / Muži [ 578 ] Miloslav Lenfeld 1990 CZE TuKaBel 24:44.8 08:20.2
55 13 / Ženy [ 654 ] Anna Venclová 2001 CZE SPACE 24:45.7 08:21.1
56 14 / Ženy [ 524 ] Iveta Filipcová 1974 CZE Nové Město nad Metují 24:46.8 08:22.2
57 43 / Muži [ 528 ] Pavel Górski 1978 CZE AGRO CS a.s. 24:52.3 08:27.7
58 15 / Ženy [ 463 ] Monika Kolisková 1978 CZE Červený Kostelec 24:53.4 08:28.8
59 16 / Ženy [ 504 ] Kateřina Baškovská 1994 CZE Holky z Vršovky 24:54.9 08:30.3
60 44 / Muži [ 476 ] Pavel Remeš 1988 CZE Náchod 24:59.8 08:35.2
61 45 / Muži [ 529 ] Jan Habr 1987 CZE DZS Náchod 25:03.7 08:39.1
62 46 / Muži [ 418 ] Ondřej Jansa 1998 CZE Hronov 25:04.4 08:39.8
63 17 / Ženy [ 633 ] Lenka Sýkorová 1980 CZE Zábrodí-Končiny 25:05.6 08:41.0
64 18 / Ženy [ 664 ] Denisa Zemanová 1988 CZE Nový Ples 25:10.9 08:46.3
65 47 / Muži [ 190 ] Martin Jiránek 1978 CZE Džusy a šťávy 25:12.1 08:47.5
66 19 / Ženy [ 589 ] Jana Matušková 1969 CZE Velká Jesenice 25:18.0 08:53.4
67 48 / Muži [ 461 ] Milan Hlavatý 1972 CZE Symbio+ CE.Energy 25:18.4 08:53.8
67 20 / Ženy [ 462 ] Eliška Hlavatá 2002 CZE Odd. klub škola 25:18.4 08:53.8
67 49 / Muži [ 495 ] Ladislav Hruška 1956 CZE HBN 25:18.4 08:53.8
70 21 / Ženy [ 647 ] Jolana Tojnarová 1982 CZE Náchod 25:19.8 08:55.2
71 22 / Ženy [ 431 ] Lada Vacková 1977 CZE Orel rtyně 25:21.0 08:56.4
72 23 / Ženy [ 161 ] Petra Hovorková 1976 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 25:23.1 08:58.5
73 24 / Ženy [ 531 ] Klára Vlčková 1992 CZE Červený Kostelec 25:23.7 08:59.1
74 50 / Muži [ 501 ] José Avila 1967 CZE AGRO CS a.s. 25:25.1 09:00.5
75 51 / Muži [ 506 ] Richard Bergmann 1971 CZE Červený Kostelec 25:29.0 09:04.4
76 52 / Muži [ 638 ] Zdeněk Špringr 1957 CZE Maratonstav Úpice 25:29.1 09:04.5
77 25 / Ženy [ 532 ] Markéta Hadererová 1989 CZE AGRO CS a.s. 25:31.4 09:06.8
78 53 / Muži [ 507 ] Jaroslav Bitnar 1971 CZE Run4run 25:31.5 09:06.9
79 54 / Muži [ 665 ] Libor Zetek 1959 CZE Náchod 25:32.2 09:07.6
80 26 / Ženy [ 635 ] Vlasta Škopová 1977 CZE Hronov 25:52.5 09:27.9
81 27 / Ženy [ 625 ] Eliška Shejbalová 2001 CZE SK Plhov Náchod 25:54.8 09:30.2
82 55 / Muži [ 621 ] Petr Řehák 1981 CZE Farmet a.s. 26:01.3 09:36.7
83 28 / Ženy [ 644 ] Karolína Térová 2004 CZE T 26:03.6 09:39.0
84 56 / Muži [ 590 ] Petr May 1985 CZE Farmet a.s. 26:04.0 09:39.4
85 29 / Ženy [ 486 ] viktoria ernestová 1995 CZE hajnice 26:09.2 09:44.6
86 57 / Muži [ 487 ] adam petera 1998 CZE sk dolar hajnice 26:09.7 09:45.1
87 30 / Ženy [ 594 ] Petra Mošnová 1969 CZE Červený Kostelec 26:09.9 09:45.3
88 58 / Muži [ 602 ] Martin Pastucha 1990 CZE Farmet a.s. 26:10.7 09:46.1
89 59 / Muži [ 465 ] Leoš Holeček 1989 CZE Hradec Králové 26:16.7 09:52.1
89 59 / Muži [ 564 ] Štěpán Krtička 1984 CZE -- 26:16.7 09:52.1
91 31 / Ženy [ 588 ] Petra Matoulková 1979 CZE Trutnov 26:20.4 09:55.8
92 32 / Ženy [ 660 ] Lenka Volná 1972 CZE Náchod 26:25.6 10:01.0
93 33 / Ženy [ 571 ] Lucie Kučerová 1990 CZE Brno 26:47.1 10:22.5
94 34 / Ženy [ 648 ] Markéta Tučková 1988 CZE www.granulecz.cz 26:48.5 10:23.9
95 35 / Ženy [ 611 ] Petra Přibylová 1986 CZE Hoky z Vršovky 26:53.6 10:29.0
96 61 / Muži [ 527 ] Dušan Gavlas 1973 CZE Farmet a.s. 26:55.4 10:30.8
97 62 / Muži [ 188 ] Martin valeš 1988 CZE Studnice 26:56.4 10:31.8
98 36 / Ženy [ 444 ] Dagmar Rolencová 1971 CZE Svoboda nad Úpou 26:59.3 10:34.7
99 37 / Ženy [ 520 ] Šárka Erbanová 1979 CZE Nové Město nad Metují 27:00.9 10:36.3
100 38 / Ženy [ 618 ] Barbora Rýdlová 2006 CZE tři dva 1 27:03.6 10:39.0
101 63 / Muži [ 617 ] jaroslav rýdlo 1977 CZE tři dva 1 27:09.4 10:44.8
102 64 / Muži [ 548 ] Vojtěch Jansa 1995 CZE Hronov 27:10.3 10:45.7
103 65 / Muži [ 596 ] Radim Müller 1979 CZE AGRO CS a.s. 27:13.4 10:48.8
104 39 / Ženy [ 456 ] Andrea Pastuchová 1993 CZE Náchod 27:14.0 10:49.4
105 66 / Muži [ 545 ] Jan Jakubský 1991 CZE Hradec Králové 27:16.3 10:51.7
106 40 / Ženy [ 169 ] Anna Holečková 1993 CZE Nové Město nad Metují 27:17.2 10:52.6
107 41 / Ženy [ 556 ] Zorka Koláčková 1976 CZE Náchod 27:18.2 10:53.6
108 42 / Ženy [ 432 ] fantová kateřina 1978 CZE Rtyně v Podkrkonoší 27:18.4 10:53.8
109 67 / Muži [ 497 ] jan tomáš 0000 CZE nové město nad metují 27:19.6 10:55.0
110 43 / Ženy [ 584 ] Dana Maixnerová 1970 CZE Nové Město nad Metují 27:22.2 10:57.6
111 44 / Ženy [ 626 ] Barbora Smutná 2004 CZE Hronov 27:24.2 10:59.6
112 68 / Muži [ 553 ] Jáchym Karlík 2005 CZE Vysoká Srbská 27:24.4 10:59.8
113 45 / Ženy [ 606 ] Eliška Pohlová 2004 CZE Hronov 27:27.2 11:02.6
114 46 / Ženy [ 570 ] Kristýna Kubová 1989 CZE Hronov 27:30.6 11:06.0
115 47 / Ženy [ 535 ] Lada Hanušová 1981 CZE Náchod 27:35.1 11:10.5
116 48 / Ženy [ 510 ] Naďa Burdychová 1955 CZE Sokol Burdych 27:47.1 11:22.5
117 69 / Muži [ 566 ] Radek Křemenský 1971 CZE Trutnov 27:51.0 11:26.4
118 49 / Ženy [ 565 ] Jana Křemenská 1978 CZE Trutnov 27:53.7 11:29.1
119 70 / Muži [ 430 ] Jiří Lanta 1944 CZE Maratonstav Úpice 27:55.0 11:30.4
120 50 / Ženy [ 653 ] Markéta Venclová 1976 CZE SPACE 27:57.6 11:33.0
121 51 / Ženy [ 671 ] Marcela Žďárská 1976 CZE AGRO CS a.s. 27:58.2 11:33.6
122 52 / Ženy [ 521 ] Marie Fantová 1973 CZE Nové Město nad Metují 27:59.3 11:34.7
123 53 / Ženy [ 591 ] Magdalena Mertlíková 1975 CZE Nové Město nad Metují 1 27:59.5 11:34.9
124 71 / Muži [ 655 ] Martin VIk 1980 CZE Úpice 28:05.3 11:40.7
125 54 / Ženy [ 514 ] Sabina Čudová 1991 CZE Náchod 28:08.2 11:43.6
126 55 / Ženy [ 585 ] Kateřina Majorová 1987 CZE Mattoni FreeRun Pardubice 28:10.0 11:45.4
127 56 / Ženy [ 550 ] Kateřina Jirmanová 1979 CZE LK Nové Město nad Metují, z.s. 28:14.2 11:49.6
128 57 / Ženy [ 642 ] Barbora Štěpánková 2001 CZE Náchod 28:16.4 11:51.8
129 58 / Ženy [ 459 ] Michaela Kubečková 1993 CZE Maratonstav Úpice 28:18.6 11:54.0
130 59 / Ženy [ 629 ] Andrea Suchánková 1999 CZE Jaroměř 28:20.1 11:55.5
131 72 / Muži [ 541 ] Jan Hůlek 1998 CZE Červený Kostelec 28:32.7 12:08.1
131 60 / Ženy [ 624 ] Simona Shejbalová 1974 CZE Náchod 28:32.7 12:08.1
133 61 / Ženy [ 154 ] Šárka šulcová 1990 CZE Úpice 28:43.9 12:19.3
134 73 / Muži [ 518 ] Radek Dostál 1986 CZE Farmet a.s. 28:48.2 12:23.6
135 74 / Muži [ 670 ] Jiří Zvára 1957 CZE AGRO CS a.s. 28:50.6 12:26.0
136 62 / Ženy [ 568 ] Radka Kubečková 1996 CZE Maratonstav Úpice 29:01.8 12:37.2
137 63 / Ženy [ 569 ] Radka Kubečková 1969 CZE Maratonstav Úpice 29:08.0 12:43.4
138 64 / Ženy [ 420 ] Klára Hejnová 2001 CZE TATÍNEK:) 29:09.5 12:44.9
139 65 / Ženy [ 560 ] Markéta Kozlovská 1991 CZE Pardubice 29:22.3 12:57.7
140 75 / Muži [ 156 ] Vojtěch bureš 1991 CZE Červený Kostelec 29:23.5 12:58.9
141 66 / Ženy [ 155 ] Simona Šulcová 1993 CZE Úpice 29:24.9 13:00.3
142 76 / Muži [ 539 ] Radoš Hofman 1971 CZE Pivní Fond 29:32.2 13:07.6
143 67 / Ženy [ 540 ] Daniela Hofmanová 1975 CZE Pivní Fond 29:32.5 13:07.9
144 68 / Ženy [ 627 ] Petra Strnadová 1984 CZE Hořičky 29:35.5 13:10.9
145 69 / Ženy [ 649 ] Petra Tunklová 1991 CZE Česká Skalice 29:42.2 13:17.6
146 70 / Ženy [ 597 ] Karin Nechanická 1976 CZE Hradec Králové 29:49.7 13:25.1
147 71 / Ženy [ 522 ] Anna Fejklová 1977 CZE AGRO CS a.s. 29:51.9 13:27.3
148 72 / Ženy [ 437 ] Klára Vymetalová 2005 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 29:54.2 13:29.6
149 77 / Muži [ 515 ] Matouš Demjanovič 1989 CZE Farmet a.s. 29:57.4 13:32.8
150 78 / Muži [ 482 ] Marian Vymetal 1975 CZE Chvaleč 29:59.3 13:34.7
151 73 / Ženy [ 473 ] Lucie Mádrová 1991 CZE Náchod 29:59.6 13:35.0
152 79 / Muži [ 472 ] Šimon Škarda 1988 CZE 132. Dělostřelecký oddíl 30:02.6 13:38.0
153 74 / Ženy [ 422 ] Elena Šulcová 1996 CZE Červený Kostelec 30:11.3 13:46.7
154 75 / Ženy [ 583 ] Ivana Lukášová 1969 CZE Červený Kostelec 30:13.9 13:49.3
155 80 / Muži [ 613 ] Petr Rezek 1985 CZE Farmet a.s. 30:21.3 13:56.7
155 76 / Ženy [ 614 ] Ilona Rezková 1986 CZE Smržov 30:21.3 13:56.7
157 77 / Ženy [ 475 ] Nikola Jará 1996 CZE Červený Kostelec 30:22.0 13:57.4
158 81 / Muži [ 579 ] David Lichtenberg 1998 CZE Hronov 30:24.3 13:59.7
159 78 / Ženy [ 552 ] Monika Kaněrová 1973 CZE Rtyně v Podkrkonoší 30:24.9 14:00.3
159 78 / Ženy [ 663 ] Veronika Vondroušová 1989 CZE Červený Kostelec 30:24.9 14:00.3
161 80 / Ženy [ 607 ] Renata Pokorná 1974 CZE Česká skalice 30:25.5 14:00.9
162 82 / Muži [ 608 ] Pavel Pokorný 1973 CZE Praha 4 30:27.8 14:03.2
163 83 / Muži [ 496 ] Martina Tomášová 1986 CZE Nové Město nad Metují 30:28.0 14:03.4
164 81 / Ženy [ 466 ] Helena košťálová 1983 CZE Malé Svatoňovice 30:28.5 14:03.9
165 82 / Ženy [ 555 ] Renata Kociánová 1990 CZE Velký Třebešov 30:29.0 14:04.4
166 83 / Ženy [ 467 ] Vladimíra Macková 1990 CZE Úpice 30:29.1 14:04.5
167 84 / Muži [ 490 ] Tomáš Novák 1982 CZE Vrchlabí 30:31.4 14:06.8
168 85 / Muži [ 517 ] Jakub Doležal 1974 CZE Fit Run Hronov 30:55.1 14:30.5
169 86 / Muži [ 623 ] Michal Secký 1999 CZE Jaroměř 30:56.5 14:31.9
170 84 / Ženy [ 423 ] Jana Malinská 1988 CZE Náchod 30:58.5 14:33.9
171 85 / Ženy [ 549 ] Lenka Jará 1979 CZE Červený Kostelec 31:01.2 14:36.6
172 86 / Ženy [ 574 ] Kateřina Kuťáková 1976 CZE Úpice 31:06.8 14:42.2
173 87 / Ženy [ 605 ] Irena Pleskačová 1979 CZE Dáme to s úsměvem :) 31:08.0 14:43.4
174 88 / Ženy [ 516 ] Gabriela Dolejšková 1976 CZE Dáme to s úsměvem :) 31:09.8 14:45.2
175 89 / Ženy [ 669 ] Dagmar Zítková 1974 CZE AGRO CS a.s. 31:15.3 14:50.7
176 90 / Ženy [ 523 ] Renata Fendrychova 1974 CZE Run4run 31:16.3 14:51.7
177 91 / Ženy [ 508 ] Barbora Bohadlová 2001 CZE Žďárky 31:17.9 14:53.3
177 87 / Muži [ 577 ] Vít Lelek 1950 CZE Čolek Team Červený Kostelec 31:17.9 14:53.3
179 92 / Ženy [ 562 ] Věra Krmašová 1986 CZE HRONOV 31:18.3 14:53.7
180 93 / Ženy [ 551 ] Jana Jüptnerová 1988 CZE Velké Poříčí 31:20.2 14:55.6
181 94 / Ženy [ 576 ] Eliška Langová 1994 CZE Farmet a.s. 31:35.7 15:11.1
182 95 / Ženy [ 417 ] Anna Krempová 1964 CZE AC Gomango Högner 31:41.2 15:16.6
183 88 / Muži [ 543 ] Adam Hvozdecký 2006 CZE Nové Město nad Metují 31:48.8 15:24.2
184 89 / Muži [ 662 ] Jan Vondrouš 1991 CZE Digital Media Publishing 31:50.2 15:25.6
185 90 / Muži [ 603 ] Kamil Pečenka 1977 CZE AGRO CS a.s. 32:01.7 15:37.1
186 96 / Ženy [ 166 ] Kristina Otáhalová 1993 CZE Mattoni FreeRun Pardubice 32:05.4 15:40.8
187 97 / Ženy [ 650 ] Marie Tykalová 1990 CZE Báječné ženy v běhu 32:14.0 15:49.4
188 98 / Ženy [ 447 ] Tereza Hnízdilová 2005 CZE červený kostelec 32:15.0 15:50.4
189 99 / Ženy [ 575 ] Dagmar Kutíková 0000 CZE Bukovice 32:19.3 15:54.7
190 100 / Ženy [ 424 ] kateřina hemelikova 2004 CZE letna730 32:27.4 16:02.8
191 101 / Ženy [ 428 ] Lucie Hnízdilová 1997 CZE Červený Kostelec 32:27.9 16:03.3
192 102 / Ženy [ 656 ] Petra Viková 1981 CZE Úpice 32:35.8 16:11.2
193 103 / Ženy [ 598 ] Pavlína Němcová 1971 CZE Náchod 32:48.0 16:23.4
194 104 / Ženy [ 619 ] Jitka Rychterová 1987 CZE AGRO CS a.s. 32:49.1 16:24.5
195 105 / Ženy [ 483 ] ivona Němečková 1974 CZE Červený Kostelec KUKO s.r.o. 32:51.4 16:26.8
196 106 / Ženy [ 542 ] Marcela Hvozdecká 1976 CZE AGRO CS a.s. 32:56.2 16:31.6
197 91 / Muži [ 434 ] Martin Klapper 1981 CZE žabí tým 32:57.5 16:32.9
198 92 / Muži [ 615 ] Zbyněk Ringel 1979 CZE AGRO CS a.s. 32:59.8 16:35.2
199 107 / Ženy [ 666 ] Jana Zetková 1969 CZE Náchod 33:12.9 16:48.3
200 93 / Muži [ 581 ] Petr Ludvík 1949 CZE Maratonstav Úpice 33:30.7 17:06.1
201 108 / Ženy [ 604 ] Aneta Peukrová 1993 CZE Farmet a.s. 35:38.6 19:14.0
202 109 / Ženy [ 500 ] Iveta Dušková 1988 CZE #GLADIATORRACETEAM 35:49.4 19:24.8
203 110 / Ženy [ 637 ] Nikol Šolcová 1988 CZE AGRO CS a.s. 35:56.2 19:31.6
204 111 / Ženy [ 558 ] Markéta Kopčilová 1975 CZE run4fun 36:35.8 20:11.2
205 94 / Muži [ 491 ] Tomáš Novotný 1972 CZE Vrchlabí 36:54.4 20:29.8
206 112 / Ženy [ 511 ] Radka Cihlářová 1979 CZE AGRO CS a.s. 37:24.7 21:00.1
207 95 / Muži [ 480 ] michal bereščák 2004 CZE chlumec nad cidlinou 38:07.2 21:42.6
208 113 / Ženy [ 587 ] Martina Mašková 1972 CZE Náchod 38:35.7 22:11.1
209 114 / Ženy [ 460 ] Nikola Bereščáková 2007 CZE Chlumec nad Cidlinou 40:47.9 24:23.3
210 115 / Ženy [ 645 ] Jaroslava Teuberová 1969 CZE Brzice 53:14.1 36:49.5