2017-09-23 Červený Kostelec
1300m starší žáci
|
celkem: 10 , women: 4, Ženy: 4, men : 6, Muži: 6 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
650m mladší žáci
|
celkem: 25 , men : 11, Muži: 11, women: 14, Ženy: 14 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
650m nejml. žáci
|
celkem: 22 , men : 11, Muži: 11, women: 11, Ženy: 11 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
650m školáci
|
celkem: 43 , women: 22, Ženy: 22, men : 21, Muži: 21 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
650m přípravka
|
celkem: 30 , women: 16, Ženy: 16, men : 14, Muži: 14 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
150m nejmladší
|
celkem: 44 , women: 16, Ženy: 16, men : 28, Muži: 28 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
10km dospělí (hlavní závod)
|
celkem: 158 , men : 106, Muži: 106, women: 52, Ženy: 52 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
5km dospělí
|
celkem: 282 , men : 129, Muži: 129, women: 153, Ženy: 153 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
start ~ 09:30:00
, 2002 - 2003
,
přihlášeno: 10 participants
(
6 of men,
4 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 138 | Nývlt Tomáš | CZE | 2004 | Nývlťáci | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 141 | Lelek Matyáš | CZE | 2003 | Čolek Team | 0 | |
Muži | 404 | Vacek Šimon | CZE | 2004 | xxx | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 451 | fiala martin | CZE | 2003 | TJ Sokol Jaroměř | 0 | jaroměř-josefov |
Ženy | 452 | Hejnová Josefína | CZE | 2003 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 454 | Malá Gabriela | CZE | 2005 | TJ Maratonstav Úpice | 0 | Rtyně v Podkrkonoší |
Ženy | 455 | Mertlíková Eliška | CZE | 2003 | TJ Sokol Jaroměř | 0 | Jaroměř |
Muži | 456 | Staněk Antonín | CZE | 2002 | Nové Město nad Metují - Spy | 0 | Nové Město nad Metují - Spy |
Ženy | 518 | Breitrová Adéla | CZE | 2002 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Nové Město Nad Metují |
Muži | 529 | Kuhn František | CZE | 2006 | TJ Sokol Maratonstav Úpice | 0 | Úpice |
start ~ 09:46:37
, 2004 - 2005
,
přihlášeno: 25 participants
(
11 of men,
14 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Ženy | 144 | Voborníková Adéla | CZE | 2005 | červený kostelec | 0 | červený kostelec |
Ženy | 146 | winterová zuzana | CZE | 2005 | Malé svatoňovice | 0 | Malé svatoňovice |
Ženy | 147 | malichova agata | CZE | 2004 | trutnov | 0 | trutnov |
Ženy | 453 | Honzerová Natálie | CZE | 2003 | Malé Svatoňovice | 0 | Malé Svatoňovice |
Ženy | 459 | Krouhlíková Monika | CZE | 2005 | Malé Svaatoňovice | 0 | Malé Svaatoňovice |
Muži | 461 | Hejna Alexandr | CZE | 2004 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 462 | Hejna Denis | CZE | 2005 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 463 | Hejnová Eliška | CZE | 2005 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 464 | Kábrtová Terezie | CZE | 2005 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 465 | Kubečková Vendula | CZE | 2004 | BKL Machov | 0 | Machov |
Muži | 466 | Kulda Filip | CZE | 2005 | Tj Sokol Olešnice | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 467 | Malá Kateřina | CZE | 2004 | TJ Maratonstav Úpice | 0 | Rtyně v Podkrkonoší |
Muži | 468 | Mareš Adam | CZE | 2005 | Trutnov | 0 | Trutnov |
Muži | 469 | Matyska Václav | CZE | 2005 | Lhota vdt | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 470 | Nývlt David | CZE | 2004 | Česká Skalice | 0 | Česká Skalice |
Muži | 471 | Řehák Ondřej | CZE | 2005 | SPŠ TRUTNOV | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 472 | Škoda Filip | CZE | 2005 | Elektro Juránek, Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 474 | Dítě Marek | CZE | 2004 | TJ Sokol Jaroměř | 0 | Jaroměř |
Muži | 477 | horáček Jan | CZE | 2005 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 496 | Petrásková Markéta | CZE | 2005 | Hradec Králové | 0 | Hradec Králové |
Ženy | 530 | Kubasová Leona | CZE | 2004 | TJ Maratonstav Úpice | 0 | Libňatov |
Ženy | 536 | Metelková Michaela | CZE | 2005 | OK99 Hradec Králové | 0 | Hradec Králové |
Muži | 541 | Čech Ondřej | CZE | 2004 | Sokol Jaroměř | 0 | Jaroměř |
Ženy | 559 | Kuldová Adéla | CZE | 2008 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 560 | Flousková Barbora | CZE | 2005 | LK Broumov | 0 | Broumov |
start ~ 10:00:30
, 2006 - 2007
,
přihlášeno: 22 participants
(
11 of men,
11 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 136 | Bouček Lukáš | CZE | 2007 | Náchod | 0 | Náchod |
Muži | 200 | Svoboda Jakub | CZE | 2007 | TJ Maratonstav Upice | 0 | Batňovice 302 |
Ženy | 478 | Dohnalová Barbora | CZE | 2007 | Sk Nové Město Nad Metují | 0 | Náchod |
Muži | 481 | Hanuš Martin | CZE | 2007 | Náchod | 0 | Náchod |
Muži | 482 | Hejna Samuel | CZE | 2006 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 483 | Kábrt Jiří | CZE | 2007 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 484 | Knapp Tadeáš | CZE | 2007 | Bražecký mládenci | 0 | Náchod |
Muži | 485 | Křemenský Jan | CZE | 2007 | Trutnov | 0 | Trutnov |
Muži | 486 | Melichar Pavel | CZE | 2007 | Sokol Batňovice | 0 | Trutnov |
Ženy | 487 | Ričanyová Adéla | CZE | 2007 | Česká Skalice | 0 | Česká Skalice |
Muži | 488 | Rudolf Marek | CZE | 2007 | Deep Sea | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 489 | Rýdlová Barbora | CZE | 2006 | ROZBĚHÁME NÁCHOD | 0 | Jizbice |
Ženy | 490 | Součková Tereza | CZE | 2007 | Atletika Jaroměř | 0 | Jaroměř |
Ženy | 491 | Sychrovská Tereza | CZE | 2007 | Holky z Vršovky | 0 | Nové Město nad Metují |
Ženy | 492 | Šmejdová Michaela | CZE | 2006 | Holky z Vršovky | 0 | Náchod |
Muži | 493 | Šugra Kryštof | CZE | 2006 | Hostinné | 0 | Hostinné |
Ženy | 494 | TÝČOVÁ Michaela | CZE | 2006 | TJ Sokol Jasenná | 0 | JASENNÁ |
Ženy | 495 | Venclová Nikola | CZE | 2006 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Nové Město nad Metují |
Ženy | 531 | Kubasová Sabina | CZE | 2006 | TJ Maratonstav Úpice | 0 | Libňatov |
Muži | 534 | Vašata Ondřej | CZE | 2007 | Maratonstav Úpice | 0 | Libňatov |
Ženy | 538 | Flousková Gabriela | CZE | 2007 | MARFLO TEAM | 0 | Broumov |
Ženy | 557 | Polická Liliana | CZE | 2006 | Velké Poříčí | 0 | Velké Poříčí |
start ~ 10:14:11
, 2008 - 2009
,
přihlášeno: 43 participants
(
21 of men,
22 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Ženy | 131 | Kráčmarová Anna | CZE | 2009 | BKL Machov | 0 | Velké Poříčí |
Muži | 133 | Valenčík Adam | CZE | 2009 | červený Kostelec | 0 | červený Kostelec |
Ženy | 135 | Řiháková Tereza | CZE | 2008 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 139 | Špelda David | CZE | 2009 | Tenis červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 148 | Malichová Tereza | CZE | 2008 | LOKO TRUTNOV | 0 | Trutnov |
Ženy | 151 | Brynychová Klára | CZE | 2008 | Náchod | 0 | Náchod |
Ženy | 152 | Bubeníčková Simona | CZE | 2008 | BKL Machov | 0 | Velké Poříčí |
Muži | 153 | Cejnar Tobiáš | CZE | 2008 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 154 | Černá Stella | CZE | 2009 | HvÄ›zda KarlÃn | 0 | Opatovice nad Labem |
Ženy | 155 | Dvořáková Daniela | CZE | 2009 | Atletika Jaroměř | 0 | Jaromer 1 |
Ženy | 156 | Fišerová Sofie | CZE | 2008 | OCH ČK | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 157 | Hejna Mikuláš | CZE | 2008 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 158 | Holečková Eliška | CZE | 2008 | Nové Město nad Metuji | 0 | Nové Město nad Metuji |
Ženy | 159 | Hylenová Barbora | CZE | 2009 | Nové Město nad Metují | 0 | Nové Město nad Metují |
Muži | 160 | Jirman David | CZE | 2008 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Nove Mesto Nad Metuji |
Ženy | 161 | Kábrtová Kristina | CZE | 2008 | ZD Radost | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 162 | Kriesche Veronika | CZE | 2009 | Hradec Králové | 0 | Hradec Králové |
Muži | 163 | Kulda Jakub | CZE | 2008 | Integraf Running Team | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 164 | Mareth Jan | CZE | 2008 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Nové Město Nad Metují |
Muži | 165 | Matyska Dominik | CZE | 2008 | Lhota vdt | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 166 | Mošnová Johanka | CZE | 2009 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 167 | Mrázek Alex | CZE | 2008 | M.A.S. | 0 | Náchod |
Ženy | 168 | Olbortová Adéla | CZE | 2008 | Česká Skalice | 0 | Česká Skalice |
Ženy | 169 | Pokoráková Eliška | CZE | 2009 | Digital Media Publishing | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 170 | Ringel Zbyněk | CZE | 2008 | SK Rozkoš Ceska Skalice | 0 | Ceska Skalice |
Muži | 171 | Řehák Vojtěch | CZE | 2009 | Řeháci | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 172 | ŠMEJDOVÁ Kateřina | CZE | 2008 | Holky z Vršovky | 0 | Náchod |
Ženy | 173 | Švorcová Anna | CZE | 2009 | Jasenná | 0 | Jasenná |
Muži | 174 | Tylš Ondřej | CZE | 2009 | SK Rozkoš Česká Skalice | 0 | SK Rozkoš Česká Skalice |
Muži | 175 | Vacek Ivo | CZE | 2009 | Hvězda Pardubice | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 176 | Vejnarová Lucie | CZE | 2009 | Dvůr Králové nad Labem | 0 | Dvůr Králové nad Labem |
Muži | 177 | Zemanek Adam | CZE | 2008 | zš 5,kveten Dvúr Kralove nad Labem | 0 | Dvur Kralove nad Labem |
Muži | 197 | Středa Jan | CZE | 2009 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 480 | Krátká Tina | CZE | 2009 | Rtyně V Podkrkonoší | 0 | Rtyně V Podkrkonoší |
Ženy | 499 | Machová Noemi Anna | CZE | 2009 | červený kostelec | 0 | červený kostelec |
Muži | 537 | Metelka Tomáš | CZE | 2008 | Hradec Králové | 0 | Hradec Králové |
Muži | 544 | Janovský Tomáš | CZE | 2008 | Derotec Sport Team | 0 | Náchod |
Ženy | 545 | Kunová Ema | CZE | 2009 | Ležák Česká Skalice | 0 | Česká Skalice |
Muži | 548 | Kaválek Matyáš | CZE | 2009 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 550 | Gladics Radim | CZE | 2008 | ČESKÁ SKALICE | 0 | Česká Skalice |
Muži | 558 | Stejskal Pavel | CZE | 2008 | IVT Náchod | 0 | Náchod |
Muži | 562 | Janák David | CZE | 2008 | | 0 | |
Ženy | 578 | Seligerová Pavlína | CZE | 2009 | Opatovice nad Labem | 0 | Opatovice nad Labem |
start ~ 10:30:25
, 2010 - 2011
,
přihlášeno: 30 participants
(
14 of men,
16 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 134 | Řihák Filip | CZE | 2010 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 140 | Špeldová Karolína | CZE | 2011 | SK Plhov - Náchod,z.s | 0 | Náchod |
Ženy | 142 | Lelková Dorotka | CZE | 2010 | Čolek team | 0 | Červený Kostelec (okres Náchod) |
Ženy | 149 | Burešová Emma | CZE | 2010 | Zábrodí - Končiny | 0 | Zábrodí - Končiny |
Ženy | 181 | Dostálová Vendula | CZE | 2010 | Černožice | 0 | Černožice |
Muži | 182 | Fišer Michal | CZE | 2011 | Kaštánek | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 183 | Hejnová Marie | CZE | 2010 | Červený Kosteleci | 0 | Červený Kosteleci |
Muži | 184 | Jirman Jakub | CZE | 2011 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Nové Město Nad Metují - Vrchoviny |
Ženy | 185 | Kinčlová Kateřina | CZE | 2011 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 186 | Kolbova Jana | CZE | 2010 | Police nad Metuji | 0 | Police nad Metuji |
Muži | 187 | Křemenský Filip | CZE | 2010 | Trutnov | 0 | Trutnov |
Muži | 188 | Ležovič Filip | CZE | 2011 | Česká Skalice | 0 | Česká Skalice |
Muži | 189 | Ležovič Jakub | CZE | 2010 | Česká Skalice | 0 | Česká Skalice |
Muži | 190 | Linke Vojtěch | CZE | 2010 | Čeperka | 0 | Čeperka |
Muži | 191 | Matyska Prokop | CZE | 2011 | Matyska group | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 192 | Nývlt Václav | CZE | 2011 | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 193 | Pajer Jan | CZE | 2010 | SDH Velký TÅ™ebeÅ¡ov | 0 | Velký Třebešov |
Muži | 194 | Stodůlka Vojtěch | CZE | 2010 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 195 | Špeldová Markéta | CZE | 2010 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 196 | Zemanek Daniel | CZE | 2010 | mš Dvúr Kralove nad Labem | 0 | Dvur Kralove nad Labem |
Muži | 457 | Souček Dominik | CZE | 2011 | Kadet Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 460 | Prokopová Tereza | CZE | 2010 | Atletika Jaroměř | 0 | Jaroměř |
Muži | 473 | Hovorka Antonín | CZE | 2011 | Běžecký klub Náchod | 0 | Zábrodí |
Ženy | 475 | Hudečková Barbora | CZE | 2010 | Náchod | 0 | Náchod |
Ženy | 476 | Horáková Šárka | CZE | 2011 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 546 | Bořková Ema | CZE | 2011 | HVĚZDA PARDUBICE Z.S. | 0 | Česká Skalice |
Ženy | 549 | Kaválková Kateřina | CZE | 2011 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 554 | Polická Beáta | CZE | 2010 | Velké Pořičí | 0 | Velké Poříčí |
Ženy | 555 | Polická Julie | CZE | 2011 | Velké Pořičí | 0 | Velké Poříčí |
Ženy | 563 | Janáková Anna | CZE | 2011 | Praha | 0 | Praha |
start ~ 10:46:42
, 2012 a mladší
,
přihlášeno: 44 participants
(
28 of men,
16 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Ženy | 132 | Kráčmarová Michaela | CZE | 2012 | BKL Machov | 0 | Velké Poříčí |
Muži | 145 | Haderer Zdeněk | CZE | 2012 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 150 | Bureš Kryštof | CZE | 2013 | Zábrodí - Končiny | 0 | Zábrodí - Končiny |
Ženy | 178 | Krejčí Marie Anna | CZE | 2016 | Camellus | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 179 | Krejčí Vojtěch | CZE | 2013 | Orel Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 180 | Krejči Mikuláš | CZE | 2012 | Orel Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 198 | Svoboda Jiří | CZE | 2015 | TJ Maratonstav Upice | 0 | Batňovice 302 |
Muži | 198 | Svoboda Jiří | CZE | 2015 | TJ Maratonstav Upice | 0 | Batňovice 302 |
Muži | 199 | Svoboda Adam | CZE | 2010 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 479 | Krátký David | CZE | 2013 | Slunečná 886, Rtyne v Podkrkonosi | 0 | Slunečná 886, Rtyne v Podkrkonosi |
Muži | 498 | Mach Sebastián | CZE | 2012 | tým vÄ›trnÃk | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 500 | Michalčíková Amalie | CZE | 2016 | Trutnov | 0 | Trutnov |
Ženy | 501 | Brychová Viktorie | CZE | 2012 | Wikov Ski Skuhrov nad Bělou | 0 | Dobřany |
Ženy | 501 | Brychová Viktorie | CZE | 2012 | Wikov Ski Skuhrov nad Bělou | 0 | Dobřany |
Ženy | 502 | Bubeníčková Anna | CZE | 2013 | BKL Machov | 0 | Velké Poříčí |
Muži | 503 | Hejnyš Josef | CZE | 2013 | TJ Starkoč | 0 | Starkoč |
Muži | 504 | Hejnyš Jan | CZE | 2015 | TJ Starkoč | 0 | Starkoč |
Muži | 505 | Kaněra Matouš | CZE | 2012 | Rtyně v Podkrkonoší | 0 | Rtyně v Podkrkonoší |
Muži | 506 | Kolaja Bedřich | CZE | 2013 | Slavia Liberec Orienteering | 0 | Liberec |
Muži | 507 | Košťál Filip | CZE | 2013 | Malé Svatoňovice | 0 | Malé Svatoňovice |
Ženy | 508 | Kriesche Nina | CZE | 2012 | Hradec Králové | 0 | Hradec Králové |
Ženy | 509 | Ležovičová Andrea | CZE | 2012 | Česká Skalice | 0 | Česká Skalice |
Muži | 510 | Mrázek Sebastian | CZE | 2012 | Náchod | 0 | Náchod |
Muži | 511 | Pokorák Ondřej | CZE | 2012 | Digital Media Publishing | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 512 | Sychrovský Petr | CZE | 2012 | Aerotec Sport Team | 0 | Náchod |
Muži | 513 | Špulák Matěj | CZE | 2015 | Čtyřlístek | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 514 | Špuláková Klára | CZE | 2012 | Čtyřlístek | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 515 | Švorc Štěpán | CZE | 2012 | Jasenná | 0 | Jasenná |
Muži | 516 | Tylš Marek | CZE | 2012 | SK Rozkoš Česká Skalice | 0 | SK Rozkoš Česká Skalice |
Ženy | 517 | Tylšová Johana | CZE | 2013 | SK Rozkoš Česká Skalice | 0 | SK Rozkoš Česká Skalice |
Muži | 535 | Řehák Štěpán | CZE | 2012 | Červená Hora | 0 | Červená Hora |
Ženy | 542 | Veseleňáková Tereza | CZE | 2014 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 551 | Gladics Robin | CZE | 2012 | Česká Skalice | 0 | Česká Skalice |
Muži | 552 | Hovorka Václav | CZE | 2014 | Běžecký klub Náchod | 0 | Zábrodí |
Muži | 553 | Elich Ondřej | CZE | 2012 | Běžecký klub Náchod | 0 | Náchod |
Muži | 564 | Janák Marek | CZE | 2013 | Praha | 0 | Praha |
Muži | 568 | Holubář Radim | CZE | 2013 | SMARTRUN.cz | 0 | Velichovky |
Ženy | 570 | Králová Denisa | CZE | 2012 | Olfincar Ski team Trutnov | 0 | Trutnov |
Ženy | 573 | Špeldová Barbora | CZE | 2015 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 575 | Špelda Kryštof | CZE | 2013 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 576 | Špeldová Kristýna | CZE | 2013 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 585 | Mesner Filip | CZE | 2015 | Zábrodí | 0 | Zábrodí |
Ženy | 604 | Brychová Viktorie | CZE | 2012 | Wikov Ski Skuhrov nad Bělou | 0 | Dobřany |
Ženy | 604 | Brychová Viktorie | CZE | 2012 | Wikov Ski Skuhrov nad Bělou | 0 | Dobřany |
start ~ 11:01:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 158 participants
(
106 of men,
52 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 3 | Balcar Jaroslav | CZE | 1975 | Vysokov | 0 | Vysokov |
Muži | 4 | Bárta David | CZE | 1984 | Melichar CZ | 0 | Rtyně v podkrkonoší |
Ženy | 5 | Bartlová Petra | CZE | 1976 | Velké Poříčí | 0 | Velké Poříčí |
Ženy | 6 | Baškovská Kateřina | CZE | 1994 | Holky z Vršovky | 0 | Vršovka |
Muži | 7 | Beran Stanislav | CZE | 1991 | HC Zilvar RK | 0 | Rychnov nad Kněžnou |
Muži | 8 | Biederman Michal | CZE | 1985 | Běžecký klub Náchod | 0 | Hořičky |
Muži | 9 | Bláha Pavel | CZE | 1997 | - | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 10 | Bogdány Josef | CZE | 1971 | Bodyteam | 0 | Česká Skalice |
Ženy | 11 | Brumlichová Romana | CZE | 1976 | Wikov | 730 | Hronov |
Ženy | 12 | Brychová Eva | CZE | 1984 | Dobřany | 100 | Dobřany |
Muži | 13 | Bubeníček Petr | CZE | 1980 | BUBUTEAM | 30 | Velké Poříčí |
Ženy | 14 | Bubeníčková Simona | CZE | 1978 | Bubuteam | 180 | Velké Poříčí |
Muži | 15 | Cafourek Vladislav | CZE | 1968 | Kramolna | 0 | Náchod |
Muži | 16 | Celba Petr | CZE | 1986 | Kola Rtyně | 0 | Rtyně V Podkrkonoší |
Muži | 17 | Cutych Jakub | CZE | 1991 | Hradec Králové | 0 | Hradec Králové |
Muži | 18 | Černý Jan | CZE | 1975 | Opatovice nad Labem | 10 | Opatovice nad Labem |
Muži | 19 | Červený Jakub | CZE | 1995 | TJ Lkomotiva Trutnov | 0 | Trutnov |
Muži | 20 | Čivrný Jiří | CZE | 1980 | SK Nové Město nad Metují | 690 | Semily |
Ženy | 21 | Dočekalová Klára | CZE | 1992 | Česká Skalice | 100 | Česká Skalice |
Muži | 22 | Důrek Milan | CZE | 1991 | Ž3 Sport | 0 | Velký Třebešov |
Muži | 23 | Elich Jiří | CZE | 1964 | Levit Loko Trutnov | 0 | Náchod |
Ženy | 24 | Fantová Marie | CZE | 1973 | Nové Město Nad Metují | 0 | Nové Město Nad Metují |
Muži | 25 | Fišer Jan | CZE | 1993 | TJ START Náchod | 0 | Náchod |
Ženy | 26 | Fišerová Dana | CZE | 1961 | Červený Kostelec | 80 | Červený Kostelec |
Ženy | 27 | Fišerová Eliška | CZE | 1994 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 28 | Friebelová Eva | CZE | 1962 | TJ Maratonstav Úpice | 250 | Havlovice 162 |
Muži | 29 | Gladics Ladislav | CZE | 1974 | ČZU v Praze - FAKULTA LESNICKÁ A DŘEVAŘSKÁ | 0 | Česká Skalice |
Ženy | 30 | Gloserová Alena | CZE | 1969 | BabiÄky | 320 | Police Nad Metují |
Ženy | 31 | Gultová Adéla | CZE | 1982 | Velké Poříčí | 0 | Velké Poříčí |
Muži | 32 | Habr Jiří | CZE | 1973 | Vella Team Náchod | 340 | Červený Kostelec |
Muži | 33 | Habr Martin | CZE | 1996 | Tj Sokol Olešnice | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 34 | Hanuš Jiří | CZE | 1972 | vella team | 40 | Lhota pod Hořičkami |
Muži | 35 | Harant Jan | CZE | 1974 | AGRO CS a.s. | 0 | Česká Skalice |
Ženy | 36 | Hellerová Hana | CZE | 1961 | Hradec Králové | 690 | Hradec Králové |
Muži | 37 | Holeček Mirek | CZE | 1974 | Nové Město Nad Metuji | 0 | Nové Město Nad Metuji |
Muži | 38 | Holman Radek | CZE | 1990 | Broumov | 0 | Broumov |
Ženy | 39 | Horáková Monika | CZE | 1981 | Jihlava | 40 | Jihlava |
Muži | 41 | JanÁk Robert | CZE | 1973 | Praha 7 | 0 | Praha 7 |
Ženy | 42 | Janáková Marie | CZE | 1976 | Praha 7 | 0 | Praha 7 |
Muži | 43 | Jaroměřský David | CZE | 1977 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 44 | Jelínek Oldřich | CZE | 1973 | Hronov | 0 | Hronov |
Muži | 45 | Jirasek Miroslav | CZE | 1947 | SDH Pavlisov | 680 | 547 01 Náchod,pavlisov C.35 |
Ženy | 46 | Celbová Lucie | CZE | 1992 | S-SPORT MTB TEAM | 0 | Rtyně V Podkrkonoší |
Ženy | 47 | Judová Petra | CZE | 1975 | Trutnov | 0 | Trutnov |
Muži | 48 | Kábrt Tomáš | CZE | 1994 | Kostelečáci | 0 | Červená Hora |
Ženy | 49 | Kábrtová Jitka | CZE | 1971 | Maratonstav Úpice | 570 | Studnice |
Muži | 50 | Kašpar Lukáš | CZE | 2001 | Rtyně v Podkrkonoší | 0 | Rtyně v Podkrkonoší |
Muži | 51 | Knapp Štěpán | CZE | 1996 | Bražecký mládenci | 0 | Náchod |
Muži | 52 | Kolisko Vladimír | CZE | 1980 | Běžecký klub Náchod | 230 | Červený Kostelec |
Muži | 53 | Komárek Stanislav | CZE | 1982 | AGRO CS a.s. | 0 | Česká Skalice |
Muži | 54 | Kostelecký Vladimír | CZE | 1970 | Vella Team Náchod | 350 | Hronov |
Muži | 55 | Košťál Petr | CZE | 1983 | Malé Svatoňovice | 0 | Malé Svatoňovice |
Muži | 56 | Kovaříček Vojtěch | CZE | 2002 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 0 | Vamberk |
Muži | 57 | Kozák Milan | CZE | 1991 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 58 | Kozlík Lukáš | CZE | 1989 | T.J. Sokol na Mělníce | 540 | Mělník |
Muži | 59 | Král Jan | CZE | 1984 | Velké Poříčí | 0 | Velké Poříčí |
Muži | 60 | Krejčí Michal | CZE | 1985 | Camellus | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 61 | Kriesche Petr | CZE | 1980 | Hradec Králové | 0 | Hradec Králové |
Muži | 62 | Krunka Kamil | CZE | 1986 | Běžecký klub Náchod | 430 | Náchod |
Muži | 63 | Křeček František | CZE | 1995 | Špinka Tým | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 64 | Kubák Ladislav | CZE | 1972 | Velké Svatoňovice | 50 | Velké Svatoňovice |
Muži | 65 | Kubasa Jiří | CZE | 1977 | TJ Maratonstav Úpice | 320 | Libňatov |
Muži | 66 | Kulda Jan | CZE | 1973 | TJ Sokol Olešnice | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 67 | Kulda Tomáš | CZE | 2001 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 68 | Kuna Zdeněk | CZE | 1972 | FC Ležák Česká Skalice | 20 | Česká Skalice |
Muži | 69 | Kutnar Michal | CZE | 1986 | Mokrý Banditi | 0 | Hradec Kralove |
Muži | 70 | Laštůvka Martin | CZE | 1980 | Cyklo Tony | 110 | Rtyně V Podkrkonoší |
Muži | 71 | Lukeš Lukáš | CZE | 1994 | Integraf running team | 0 | Náchod |
Ženy | 72 | Macánová Blanka | CZE | 1975 | Nové Město nad Metují | 80 | Nové Město nad Metují |
Muži | 73 | Macek Daniel | CZE | 1979 | AGRO CS | 0 | Velká Jesenice |
Ženy | 74 | Marethová Alena | CZE | 1972 | Česká Skalice | 0 | Česká Skalice |
Muži | 75 | Martinec Jan | CZE | 1983 | Náchod | 0 | Náchod |
Muži | 76 | Matuška Martin | CZE | 1980 | Ohnišov | 40 | Ohnišov |
Muži | 77 | Melišík Jan | CZE | 1974 | Skilauf team | 390 | Pavlišov |
Ženy | 78 | Metelková Táňa | CZE | 1972 | Běžecký klub Náchod | 750 | Náchod |
Ženy | 79 | Mikušová Aneta | CZE | 1995 | Náchod | 0 | Náchod |
Muži | 80 | Míl Tomáš | CZE | 1971 | Za sebe | 30 | Červený Kostelec |
Ženy | 81 | Moravcová Dana | CZE | 1974 | run4run | 150 | Bezděkov nad Metují |
Muži | 82 | Nehyba Michal | CZE | 1980 | Bikehome | 50 | Česka Skalice |
Muži | 83 | Novotný Dawe | CZE | 1987 | Mokrý Banditi | 0 | Hradec Kralove |
Ženy | 84 | Nývltová Martina | CZE | 1975 | Báječné ženy v běhu | 0 | Česká Skalice |
Ženy | 85 | Olbortová Jaroslava | CZE | 1977 | Ženy sobě | 0 | Česká Skalice |
Muži | 86 | Osoba Martin | CZE | 1965 | TJ Lokomotiva Meziměstí | 510 | Meziměstí |
Ženy | 87 | Paprskárová Blanka | CZE | 1970 | Nové Město nad Metují | 200 | Nové Město nad Metují |
Muži | 88 | Pavel Jan | CZE | 1995 | SBS Rtyně v Podkrkonoší | 0 | Rtyně v Podkrkonoší |
Ženy | 89 | Peterková Marie | CZE | 1977 | Velké Poříčí | 0 | Velké Poříčí |
Muži | 90 | Petrů Pepek | CZE | 1986 | BK Náchod / Hasiči Náchod | 0 | Náchod |
Muži | 91 | Plašil Radek | CZE | 1980 | BK Rtyně | 0 | Rtyně v Podkrkonoší |
Muži | 92 | Plný David | CZE | 1993 | Běžecký Klub Náchod | 310 | Machov |
Muži | 93 | Pokorák Michal | CZE | 1983 | Digital Media Publishing | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 94 | Polický Tomáš | CZE | 1984 | Velké Pořičí | 0 | Velké Poříčí |
Muži | 96 | Rak Luboš | CZE | 1980 | Farmet a.s. | 0 | Velké Poříčí |
Ženy | 97 | Rebcová Monika | CZE | 1977 | Praha | 0 | Praha |
Muži | 98 | Rek Stanislav | CZE | 1964 | AMMANN | 310 | Náchod |
Ženy | 99 | Repáňová Lucie | CZE | 1999 | Běžecký klub Náchod | 0 | Náchod |
Ženy | 100 | ROLEČKOVÁ Nikola | CZE | 1991 | TJ Sokol Jasenná | 40 | JASENNÁ |
Ženy | 101 | Rudelová Petra | CZE | 1977 | Šneci v lihu | 10 | Úpice |
Muži | 102 | Řihák Jan | CZE | 1980 | Červený Kostelec | 100 | Červený Kostelec |
Ženy | 103 | Říhová Zdeňka | CZE | 1959 | Náchod | 200 | Náchod |
Muži | 104 | Sedlák štěpán | CZE | 1990 | Lomnice nad Popelkou | 0 | Lomnice nad Popelkou |
Muži | 105 | Semerák Jakub | CZE | 1990 | Digital Media Publishing | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 106 | Schwaningerová Petra | CZE | 1982 | RockMachine-Cyklomax | 530 | Hradec Králové |
Muži | 107 | Sláma Jiří | CZE | 1974 | Vella team Náchod | 0 | Nové Město nad Metují |
Muži | 108 | Smola Josef | CZE | 1980 | Běžecký Klub Náchod | 0 | Náchod |
Muži | 109 | Souček Vladimír | CZE | 1973 | Sokol Lhota Červený Kostelec | 30 | Červený Kostelec |
Muži | 110 | Staněk Jan | CZE | 1989 | Svrchované království Bohdašínské | 0 | Bohdašín |
Ženy | 111 | Stejskalová Jana | CZE | 1977 | IVT Náchod | 20 | Náchod |
Muži | 112 | Stodůlka Miroslav | CZE | 1978 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 113 | Stodůlková Jana | CZE | 1980 | Červený Kostelec | 90 | Červený Kostelec |
Ženy | 114 | Stříbrná Petra | CZE | 1995 | Náchod | 0 | Náchod |
Muži | 115 | Šafránek Michal | CZE | 1989 | ZŠ Mraveniště / Free Tibet | 0 | Zábrodí |
Ženy | 116 | Švábová Marie | CZE | 1992 | National team of runners Jamaika | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 117 | Švorcová Marie | CZE | 1981 | Farmet a.s. | 30 | Česká Skalice |
Muži | 118 | Tylš Martin | CZE | 1979 | AGRO CS a.s. | 0 | Slavětín nad Metují |
Ženy | 119 | Valášková Bohumila | CZE | 1975 | Česká Skalice | 310 | Česká Skalice |
Muži | 120 | Valeš Martin | CZE | 1974 | Velká Jesenice | 0 | Velká Jesenice |
Ženy | 121 | Vavřenová Sabina | CZE | 1994 | Velké Poříčí | 0 | Velké Poříčí |
Muži | 122 | Večeřa Martin | CZE | 1979 | Hradec Králové | 0 | Hradec Králové |
Ženy | 123 | Vítková Veronika | CZE | 1989 | SDH Nahořany | 230 | Nahořany |
Ženy | 124 | Vítová Markéta | CZE | 1982 | TJ Sokol Lhota | 70 | Červený Kostelec |
Muži | 125 | Zappe Lukáš | CZE | 1990 | zaplaÅ¥ si to sám :-) | 0 | Jablonec nad Nisou |
Ženy | 126 | Zeisková Markéta | CZE | 1998 | Běžecký klub Náchod | 430 | Náchod |
Muži | 127 | Zelený Filip | CZE | 1992 | Bražecký mládenci | 0 | Náchod |
Muži | 128 | Zima Matěj | CZE | 1998 | Perňa Systém | 10 | Rtyně V Podkrkonoší |
Muži | 129 | Zítko Libor | CZE | 1980 | Sokol Žernov | 0 | Žernov |
Muži | 130 | Žaluda Jan | CZE | 1998 | SK Nové Město nad Metují | 150 | Náchod |
Muži | 137 | Sádlo Dominik | CZE | 1995 | SK Nové Město nad Metují | 670 | Rtyně V Podkrkonoší |
Muži | 143 | Pešek Martin | CZE | 1967 | Náchod | 20 | Náchod |
Ženy | 450 | Staňková Pavla | CZE | 1999 | Svrchované království Bohdašínské | 10 | Bohdašín |
Ženy | 458 | Vacková Hana | CZE | 1956 | TJ Sokol Starkoč | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 497 | semerák pavel | CZE | 0000 | červený kostelec | 0 | červený kostelec |
Muži | 519 | Haas Jan | CZE | 1984 | Kasper Swix Team Trutnov | 0 | Trutnov |
Muži | 522 | Chalupný Václav | CZE | 1993 | RUNGO.cz/LucyTeam/Best4run | 0 | Rychnov nad Kněžnou |
Muži | 523 | Kotlan Ivan | CZE | 1999 | Náchod | 0 | Náchod |
Muži | 526 | Šinták Petr | CZE | 1986 | Slavoňov | 0 | Náchod, Běloves |
Muži | 527 | Vlček Milan | CZE | 1989 | SK Nové Město nad Metují | 110 | Červená Hora |
Ženy | 539 | Zikmundová Anna | CZE | 1993 | Náchod | 0 | Náchod |
Ženy | 556 | Klikarová Eliška | CZE | 1998 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 561 | Matějíček Luboš | CZE | 1962 | HOVRCH | 390 | NovÉ MĚsto N. MetujÍ |
Muži | 566 | Domáň Ladislav | CZE | 1949 | Vella Náchod | 0 | Náchod |
Muži | 567 | Kafka Petr | CZE | 1987 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 569 | Gajdoš Dušan | CZE | 1973 | Červený Kostelec | 0 | ČervenÝ Kostelec |
Muži | 571 | Holub Miroslav | CZE | 1966 | SK Nové Město nad Metují | 670 | Žďár nad Metují |
Muži | 572 | Čapek Jan | CZE | 1982 | Astratex | 50 | Slatina nad Úpou |
Muži | 574 | Prouza Jiří | CZE | 1972 | Rtyně v Podkrkonoší | 0 | Rtyně v Podkrkonoší |
Muži | 577 | Tyrner Tomáš | CZE | 1999 | Kasper Swix team | 30 | Malé Svatoňovice |
Ženy | 579 | Brychová Eva | CZE | 1984 | Dobřany | 100 | Dobřany |
Muži | 580 | Urban Michal | CZE | 1964 | Pronax group s.r.o. | 40 | Červený Kostelec |
Ženy | 582 | Benešová Petra | CZE | 1989 | Broumov | 0 | Broumov |
Muži | 583 | Prokop Pavel | CZE | 1966 | Inline Club Náchod | 70 | Náchod |
Muži | 584 | Litoš Jiří | CZE | 1969 | SDH Pavlišov | 120 | Náchod |
Muži | 587 | Hruška Ladislav | CZE | 1956 | HBN | 130 | Červený Kostelec |
Ženy | 590 | Čerenkova Petra | CZE | 1999 | TJ Sokol Hradec Králové | 80 | Rtyně V Podkrkonoší |
Ženy | 591 | Kostyšynová Eva | CZE | 1977 | Rozběháme Náchod | 130 | Náchod |
Muži | 592 | Hartman Jan | CZE | 1997 | Tvoje máma | 0 | Rtyně v Podkrkonoší |
Ženy | 596 | Hanušová Kamila | CZE | 1983 | Lhota pod Hořičkami | 0 | Lhota pod Hořičkami |
Muži | 599 | Král Jan | CZE | 1984 | Velké Poříčí | 0 | Velké Poříčí |
Muži | 603 | Král Jindřich | CZE | 1973 | AK Iscarex Česká Třebová | 580 | Trutnov |
start ~ 11:01:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 282 participants
(
129 of men,
153 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | | Kolaja Jan | CZE | 1981 | Slavia Liberec Orienteering | 0 | Liberec |
Muži | 2 | Akak Ondřej Daniel | CZE | 2005 | Atletika Žamberk | 0 | Záchlumí |
Ženy | 40 | Hornychová Kateřina | CZE | 1998 | Hronov | 0 | Hronov |
Muži | 95 | Prouza Jiří | CZE | 1995 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 201 | Avila José | CZE | 1967 | AGRO CS a.s. | 0 | Česká Skalice |
Muži | 202 | Balcar Jan | CZE | 1990 | Ps Náchod-kamenec | 0 | Náchod |
Ženy | 203 | Bartlová Hana | CZE | 2003 | Velké Poříčí | 0 | Velké Poříčí |
Ženy | 204 | Baškovská Romana | CZE | 1974 | Holky Z Vršovky | 10 | Nové Město Nad Metují |
Muži | 205 | Bergmann Richard | CZE | 1971 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 206 | Bernard Jan | CZE | 1998 | Hronov | 0 | Hronov |
Muži | 207 | Bitnar Jaroslav | CZE | 1971 | Run4run | 0 | Náchod |
Ženy | 208 | Bohadlová Barbora | CZE | 2001 | Žďárky | 0 | Žďárky |
Ženy | 209 | Boučková Eliška | CZE | 2002 | Náchod | 0 | Náchod |
Ženy | 210 | Brejtrová Petra | CZE | 1982 | AGRO CS a.s. | 0 | Česká Skalice |
Muži | 211 | Broulík Luděk | CZE | 1971 | TJ Jiskra Jaroměř | 0 | Heřmanice Nad Labem |
Muži | 212 | Brož Vladislav | CZE | 1979 | Rtyně v Podkrkonoší | 0 | Rtyně v Podkrkonoší |
Ženy | 213 | Brožová Petra | CZE | 1984 | Rtyně v Podkrkonoší | 0 | Rtyně v Podkrkonoší |
Ženy | 214 | Burdychová Naďa | CZE | 1955 | Sokol Burdych | 260 | Náchod |
Ženy | 215 | Cejnarová Eva | CZE | 1976 | Farmet a.s. | 0 | Česká Skalice |
Ženy | 216 | CEPROVÁ MARTINA | CZE | 1973 | BATIST Medical a.s. | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 217 | Cihlářová Radka | CZE | 1979 | AGRO CS | 0 | Nahořany Nad Metují |
Ženy | 218 | Cvejnová Klára | CZE | 1992 | Vysokov | 0 | Vysokov |
Muži | 219 | Čapek Roman | CZE | 1979 | Cannibal team Náchod | 0 | Náchod |
Ženy | 220 | Čapková Barbora | CZE | 1988 | Cannibal team | 0 | Náchod |
Muži | 221 | ČermÁk Michal | CZE | 1980 | Náchod | 0 | Náchod |
Muži | 222 | Demjanovič Matouš | CZE | 1989 | Farmet a.s. | 0 | Česká Skalice |
Muži | 223 | Dítě Zdeněk | CZE | 1995 | Náchod | 0 | Náchod |
Ženy | 224 | Dolejšková Gabriela | CZE | 1976 | Dáme to s úsměvem :) | 0 | Úpice |
Muži | 225 | Dörr Lukáš | CZE | 1972 | Dolany-Krabčice | 0 | Dolany-Krabčice |
Muži | 226 | Dörr Matyáš | CZE | 2008 | Dolany-Krabčice 5 | 0 | Dolany-Krabčice 5 |
Muži | 227 | Dörr Vítek | CZE | 2008 | Dolany-Krabčice 5 | 0 | Dolany-Krabčice 5 |
Ženy | 228 | Dörrová Daniela | CZE | 1975 | Dolany-Krabčice 5 | 0 | Dolany-Krabčice 5 |
Muži | 229 | Dostál Radek | CZE | 1986 | Farmet a.s. | 0 | Česká Skalice |
Muži | 230 | Dostál Václav | CZE | 1942 | Černožice | 510 | Černožice |
Ženy | 231 | Dostálová Hana | CZE | 1970 | Černožice | 100 | Černožice |
Muži | 232 | Drbohlav Jakub | CZE | 2004 | Rtyně v Podkrkonoší | 0 | Rtyně v Podkrkonoší |
Ženy | 233 | Drbohlavová Eva | CZE | 1978 | Rtyně v Podkrkonoší | 0 | Rtyně v Podkrkonoší |
Muži | 234 | Dufka Vladislav | CZE | 1991 | Běžecký Klub Náchod | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 235 | Burdychová Adéla | CZE | 1991 | Mobil Náchod | 0 | Náchod |
Ženy | 236 | Dvorská Michaela | CZE | 1990 | Farmet a.s. | 0 | Česká Skalice |
Muži | 237 | Dvořáček Aleš | CZE | 1989 | Farmet a.s. | 0 | Česká Skalice |
Muži | 238 | Dvořák Pavel | CZE | 1972 | Tj Sokol Nové Město Nad Metují | 0 | Náchod |
Ženy | 239 | Fejklová Anna | CZE | 1977 | AGRO CS a.s. | 0 | Česká Skalice |
Ženy | 240 | Fendrychova Renata | CZE | 1974 | Run4run | 0 | Náchod |
Muži | 241 | Firkušný Martin | CZE | 1982 | Smiřice | 30 | Smiřice |
Ženy | 242 | Flígrová Petra | CZE | 1986 | Hoky z Vršovky | 0 | Nové Město Nad Metují |
Muži | 243 | Forman Vojtěch | CZE | 1991 | AGRO CS a.s. | 0 | Česká Skalice |
Muži | 244 | Gavlas Jan | CZE | 1992 | Farmet a. s. | 0 | Česká Skalice |
Muži | 245 | Górski Pavel | CZE | 1978 | AGRO CS a.s. | 0 | Česká Skalice |
Ženy | 246 | Grulichová Jitka | CZE | 1965 | AGRO CS | 0 | Česká Skalice |
Muži | 247 | Grygera Tomáš | CZE | 1984 | SHINDA RUNNING | 0 | Hradec Králové |
Ženy | 248 | Habešová Gabriela | CZE | 1990 | Náchod | 0 | Náchod |
Muži | 249 | Habr Lukáš | CZE | 1985 | 1. Náchodská Pivotéka | 0 | Náchod |
Muži | 250 | Habr Jan | CZE | 1987 | DZS Náchod | 0 | Náchod |
Muži | 251 | Hanel Stanislav | CZE | 1997 | AGRO CS a.s. | 0 | Náchod |
Muži | 252 | Haška Ivan | CZE | 1987 | AGRO CS | 0 | Náchod |
Muži | 253 | Hejna Ondřej | CZE | 2002 | TJ MARATONSTAV ÚPICE | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 254 | Hejnova Terezie | CZE | 1998 | Hronov | 0 | Hronov |
Muži | 255 | Hejzlar Jakub | CZE | 2002 | Náchod | 0 | Náchod |
Ženy | 256 | Hlavatá Nikola | CZE | 2000 | Náchod | 0 | Náchod |
Ženy | 257 | Hlavatá Anežka | CZE | 1999 | Nové Město Nad Metují | 0 | Nové Město Nad Metují |
Muži | 258 | Hlavatý Milan | CZE | 1972 | Symbio+ CE.Energy | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 259 | Hofman Tomáš | CZE | 1973 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 260 | Hofman Tomáš | CZE | 1992 | Decathlon Hradec Králové | 0 | Hronov |
Ženy | 261 | Hofmanová Martina | CZE | 1998 | Hronov | 0 | Hronov |
Ženy | 262 | Holečková Anna | CZE | 1993 | Nové Město nad Metují | 0 | Nové Město nad Metují |
Ženy | 263 | Holemářová Eva | CZE | 1973 | Velichovky | 0 | Velichovky |
Muži | 264 | Hrzán Richard | CZE | 1972 | CTM SILVINI R2 Sport | 0 | Nové Město nad Metují |
Ženy | 265 | Hudrliková Vendula | CZE | 1991 | Havlovice | 0 | Havlovice |
Muži | 266 | Hůlek Jan | CZE | 1998 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 267 | Chaloupková Nikol | CZE | 1992 | BATIST Medical a.s. | 0 | Náchod |
Ženy | 268 | Charvátová Martina | CZE | 1977 | Rtyně v Podkrkonoší | 0 | Rtyně v Podkrkonoší |
Muži | 269 | Janeček Jiří | CZE | 1972 | AGRO CS | 0 | Slavoňov |
Muži | 270 | Janoščák Lukáš | CZE | 1987 | Farmet a.s. | 0 | Česká Skalice |
Muži | 271 | Jansa Ondřej | CZE | 1998 | Hronov | 0 | Hronov |
Ženy | 272 | Jelenová Monika | CZE | 1972 | SRTG Rychnov nad Kněžnou | 30 | Solnice |
Ženy | 273 | Jirásková Pavla | CZE | 1988 | Česká Skalice | 0 | Česká Skalice |
Muži | 274 | Jirka Michal | CZE | 1973 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 275 | Jirmanová Kateřina | CZE | 1979 | LK Nové Město nad Metují, z.s. | 0 | Nové Město nad Metují |
Ženy | 276 | Johnová Nikola | CZE | 1997 | Hronov | 0 | Hronov |
Ženy | 277 | Joudalová Pavlíma | CZE | 1991 | Česká Skalice | 0 | Česká Skalice |
Muži | 278 | Jungwirth Karel | CZE | 1982 | SDH Jizbice | 0 | Náchod, Lipí |
Muži | 279 | Kábrt Martin | CZE | 1989 | Tenis Červený Kostelec | 0 | Náchod |
Ženy | 280 | Kalinová Beáta | CZE | 1977 | Farmet a. s. | 0 | Chvalkovice |
Ženy | 281 | Kalinová Denisa | CZE | 1996 | Farmet a. s. | 0 | Chvalkovice |
Muži | 282 | Kaněra Ondřej | CZE | 2007 | Rtyně v Podkrkonoší | 0 | Rtyně v Podkrkonoší |
Ženy | 283 | Kaněrová Monika | CZE | 1973 | Rtyně v Podkrkonoší | 0 | Rtyně v Podkrkonoší |
Muži | 284 | Kašpárek Martin | CZE | 1967 | TJ Velichovky | 110 | Velichovky |
Muži | 285 | Kaválek Roman | CZE | 1976 | Dolní Radechová | 0 | Dolní Radechová |
Ženy | 286 | Kaválková Jana | CZE | 1981 | BATIST Medical | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 287 | Khýn Lukáš | CZE | 1991 | Holice | 0 | Holice |
Ženy | 288 | Kinčlová Nora | CZE | 1981 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 289 | Klusáčková Aneta | CZE | 1995 | Vella Team Náchod | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 290 | Knapová Pavla | CZE | 1978 | Velké Svatoňovice | 0 | Velké Svatoňovice |
Muži | 291 | Konvalinka Michal | CZE | 1992 | AGRO CS a.s. | 0 | Česká Skalice |
Ženy | 292 | Kosařová Iva | CZE | 1966 | Náchod | 0 | Náchod |
Muži | 293 | Kozák Petr | CZE | 1966 | Hronov | 0 | Hronov |
Ženy | 294 | Kriesche Alena | CZE | 1982 | Hradec Králové | 0 | Hradec Králové |
Ženy | 295 | Kropáčková Lucie | CZE | 1993 | Kramolna | 0 | Náchod |
Ženy | 296 | Kropáčková Veronika | CZE | 1994 | Kramolna | 0 | Kramolna |
Ženy | 297 | Křemenská Jana | CZE | 1978 | tRUtNov | 0 | Trutnov |
Ženy | 298 | Kuldová Blanka | CZE | 1999 | Hronov | 0 | Hronov |
Muži | 299 | Kuťák Jiří | CZE | 1966 | OK Color | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 300 | Kuťáková Renata | CZE | 1971 | Strakov | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 301 | Lelek Vít | CZE | 1950 | Čolek Team Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 302 | Libnarová Blanka | CZE | 1973 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 303 | Lichtenberg David | CZE | 1998 | Hronov | 0 | Hronov |
Ženy | 304 | Lorencová Nicol | CZE | 2004 | Velké Svatoňovice 341 | 0 | Velké Svatoňovice 341 |
Muži | 305 | Lukáš Ondřej | CZE | 2003 | BATIST Medical | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 306 | Lukášová Ivana | CZE | 1969 | BATIST Medical | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 307 | Majorová Kateřina | CZE | 1987 | Rozběháme Pardubice | 0 | Břehy U Přelouče |
Ženy | 308 | Manová Kateřina | CZE | 1992 | Oblastní nemocnice Náchod | 0 | Náchod |
Muži | 309 | Mareth Karel | CZE | 1971 | Česká Skalice | 40 | Česká Skalice |
Muži | 310 | Martin Ondřej | CZE | 1981 | Hronov 4 | 0 | Hronov 4 |
Ženy | 311 | Martincová Helena | CZE | 1988 | Velké Poříčí | 0 | Velké Poříčí |
Muži | 312 | Martinec Mikuláš | CZE | 2001 | Náchod | 0 | Náchod |
Ženy | 313 | Mašková Martina | CZE | 1972 | Praha/náchod | 0 | Praha/náchod |
Ženy | 314 | Matušová Jana | CZE | 1987 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 315 | Matyska Josef | CZE | 2000 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 316 | Matysková Zdislava | CZE | 2001 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 317 | Michalčík Jan | CZE | 1974 | Trutnov | 0 | Trutnov |
Ženy | 318 | Michlová Barbora | CZE | 1991 | CTM SILVINI R2 Sport | 0 | Náchod |
Ženy | 319 | Mošnová Petra | CZE | 1969 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 320 | Možíš Jan | CZE | 1990 | SDH Hořičky | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 321 | Mrkos Ondřej | CZE | 1992 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 322 | Nápravník Jakub | CZE | 1987 | TJ Maratonstav Úpice | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 323 | Němcová Pavlína | CZE | 1971 | Náchod | 0 | Náchod |
Muži | 324 | Neumann Daniel | CZE | 1993 | Skk Rokycany | 0 | Dobruška |
Ženy | 325 | Nováková Markéta | CZE | 2001 | - | 0 | Rtyně v Podkrkonoší |
Muži | 326 | Nývlt Michal | CZE | 1976 | Nývlťáci | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 327 | Nývlt Matyáš | CZE | 2002 | Nývltovic | 0 | Úpice |
Ženy | 328 | Nývltová Soňa | CZE | 1978 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 329 | Pastucha Martin | CZE | 1990 | Farmet a.s. | 0 | Česká Skalice |
Muži | 330 | Pečenka Kamil | CZE | 1977 | Farnost Dvůr Králové nad Labem | 0 | Litíč |
Ženy | 331 | Peterová Sandra | CZE | 2001 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Nové Město nad Metují |
Ženy | 332 | Petrová Pavlína | CZE | 1986 | AGRO CS a.s. | 0 | Náchod |
Ženy | 333 | Pchálková Zuzana | CZE | 1968 | Farmet a.s. | 0 | Česká Skalice |
Muži | 334 | Pich Václav | CZE | 1992 | Náchod | 0 | Náchod |
Ženy | 335 | Pišlová Aneta | CZE | 2000 | Kostelečáci | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 336 | Pišlová Martina | CZE | 1976 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 337 | Pleskačová Irena | CZE | 1979 | Dáme to s úsměvem :) | 0 | Úpice |
Ženy | 338 | Podaná Dana | CZE | 1972 | Farmet a.s. | 0 | Česká Skalice |
Ženy | 339 | Poklopová Martina | CZE | 1971 | Rehamedica Žacléř | 0 | Žacléř |
Ženy | 340 | Pokorná Renata | CZE | 1974 | Landema Group | 0 | Volovka - Velká Jesenice |
Muži | 341 | Pokorný Pavel | CZE | 1973 | Landema Group | 0 | Volovka - Velká Jesenice |
Muži | 342 | Pokorný Vilém | CZE | 1972 | Lysá nad Labem | 0 | Lysá nad Labem |
Muži | 343 | Polášek Jan Ferdinand | CZE | 1988 | Lokal blok / Jelita.run | 0 | Praha |
Muži | 344 | Pražák Radovan | CZE | 1967 | #GLADIATORRACETEAM | 0 | Rtyně V Podkrkonoší |
Muži | 345 | Prosa Jan | CZE | 2000 | Červený kostelec | 0 | Červený kostelec |
Ženy | 346 | Prouzová Petra | CZE | 1967 | Hradec Králové 11 | 0 | Hradec Králové 11 |
Ženy | 347 | Prouzová Dominika | CZE | 2001 | Velké Svatoňovice 341 | 0 | Velké Svatoňovice 341 |
Muži | 348 | Remeš Pavel | CZE | 1988 | Náchod | 0 | Náchod |
Muži | 349 | Ringel Zbyněk | CZE | 1979 | AGRO CS a.s. | 0 | Česká Skalice |
Ženy | 350 | ROLEČKOVÁ Karolína | CZE | 1995 | TJ. Sokol Jasenná | 0 | JASENNÁ |
Ženy | 351 | Rudolfová Romana | CZE | 1981 | Malé Svatoňovice | 0 | Malé Svatoňovice |
Muži | 352 | Ruffer Daniel | CZE | 1999 | REDPOINT - ELEVEN TEAM | 0 | Náchod |
Muži | 353 | Runštuk David | CZE | 1982 | AGRO CS | 0 | Velká Jesenice |
Muži | 354 | Rýdlo Jaroslav | CZE | 1977 | ROZBĚHÁME NÁCHOD | 0 | Jizbice |
Ženy | 355 | Rýdlová Hana | CZE | 1977 | Jizbice | 0 | Náchod |
Ženy | 356 | Rychterová Jitka | CZE | 1987 | AGRO CS a.s. | 0 | Česká Skalice |
Muži | 357 | Řehák Petr | CZE | 1981 | Farmet a.s. | 0 | Česká Skalice |
Muži | 358 | Samek Josef | CZE | 1967 | Farmet a.s. | 0 | Česká Skalice |
Muži | 359 | Secký Michal | CZE | 1999 | Jaroměř | 0 | Jaroměř |
Muži | 360 | Sedláček Honza | CZE | 2004 | Náchod | 0 | Náchod |
Ženy | 361 | Segečová Romana | CZE | 1981 | Náchod | 0 | Náchod |
Ženy | 362 | Schneiderová Jana | CZE | 1967 | AGRO CS a.s. | 0 | Česká SKalice |
Ženy | 363 | Skořepová Helena | CZE | 1974 | Náchod | 0 | Náchod |
Ženy | 364 | Smutná Barbora | CZE | 2004 | Hronov | 0 | Hronov |
Muži | 365 | Souček Daniel | CZE | 1999 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 366 | Strnad Aleš | CZE | 1962 | Velké Poříčí | 0 | Velké Poříčí |
Ženy | 367 | Středová Eva | CZE | 1991 | Run4run | 0 | Náchod |
Ženy | 368 | Svatkova Alena | CZE | 1969 | Kostelec nad Orlici | 0 | Kostelec nad Orlici |
Muži | 369 | Svatoň Jiří | CZE | 1961 | Hořice v Podkrkonoší | 0 | Hořice v Podkrkonoší |
Muži | 370 | Svoboda Jakub | CZE | 1995 | Farmet a.s. | 0 | Česká Skalice |
Muži | 371 | Svoboda Zdeněk | CZE | 1968 | Farmet a.s. | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 372 | Šafránková Anna | CZE | 1990 | Free Tibet a Svobodný Tibet | 0 | Zábrodí |
Ženy | 373 | Šintáková Jaroslava | CZE | 1969 | Nové Město nad Metují | 0 | Nové Město nad Metují |
Muži | 374 | Škarda Šimon | CZE | 1988 | 132. Dělostřelecký oddíl | 0 | Náchod |
Ženy | 375 | Škodová Tereza | CZE | 1999 | SK Nové Město nad Metují | 0 | Náchod |
Ženy | 376 | Škopová Pavla | CZE | 1992 | Hronov 4 | 0 | Hronov 4 |
Ženy | 377 | Škopová Zuzana | CZE | 1990 | Hronov 4 | 0 | Hronov 4 |
Muži | 378 | Šolc Vítězslav | CZE | 1991 | Běžecký klub Náchod | 0 | Machov |
Ženy | 379 | Špeldová Marta | CZE | 2000 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 380 | Špringr Zdeněk | CZE | 1957 | Maratonstav Úpice | 0 | Rtyně v Podkrkonoší |
Ženy | 381 | Špringrová Ivona | CZE | 1992 | Run4fun | 0 | Rtyně V Podkrkonoší |
Ženy | 382 | Špuláková Barbora | CZE | 1988 | Alfa team ČK | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 383 | Šrámek Ondřej | CZE | 1982 | Farmet a. s. | 0 | Náchod |
Ženy | 384 | Šrůtová Renata | CZE | 1971 | Náchod | 0 | Náchod |
Ženy | 385 | Štelcigová Štěpánka | CZE | 1964 | Náchod | 0 | Náchod |
Muži | 386 | Štencl Jiří | CZE | 1991 | Farmet a. s. | 0 | Česká Skalice |
Muži | 387 | Štěpán Štěpán | CZE | 1995 | Štěpánovo kvarteto | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 388 | Štěpánková Barbora | CZE | 2001 | Náchod | 0 | Náchod |
Ženy | 389 | Štěpánová Ludmila | CZE | 1990 | Štěpánovo kvarteto | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 390 | Štěpánová Marie | CZE | 1988 | Štěpánovo kvarteto | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 391 | Štěpánová Václava | CZE | 1993 | Štěpánovo kvarteto | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 392 | Šugra Jan | CZE | 1977 | KABLO VRCHLABÍ TECHNOLOGY | 0 | Hostinné |
Ženy | 393 | Šugrová Veronika | CZE | 1978 | Hostinné | 0 | Hostinné |
Muži | 394 | Šulc Milan | CZE | 1991 | Hradec Králové | 0 | Hradec Králové |
Muži | 395 | Šupich Martin | CZE | 1977 | Wikov | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 396 | Švábová Ilona | CZE | 1976 | Náchod | 0 | Náchod |
Muži | 397 | Tuček Jan | CZE | 1965 | Farmet a.s. | 0 | Česká Skalice |
Ženy | 398 | Tunklová Petra | CZE | 1991 | Česká Skalice | 0 | Česká Skalice |
Ženy | 399 | Turková Veronika | CZE | 1974 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 400 | TÝČOVÁ KLÁRA | CZE | 1996 | TJ. Sokol Jasenná | 0 | Jasenná |
Ženy | 401 | Tykalová Marie | CZE | 1990 | Báječné ženy V Běhu | 0 | Jaroměř |
Muži | 402 | Urbánek Jaroslav | CZE | 1981 | Horní Kostelec | 0 | Horní Kostelec |
Muži | 403 | Vacek Miroslav | CZE | 1974 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 405 | Vacková Lada | CZE | 1977 | Orel rtyně | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 406 | Vacková Tereza | CZE | 1990 | Hronov | 0 | Hronov |
Ženy | 407 | Vajsarová Iva | CZE | 1988 | Hronov | 0 | Hronov |
Ženy | 408 | Valešová Ivana | CZE | 1997 | Broumov | 0 | Broumov |
Muži | 409 | Vancl Tomáš | CZE | 1987 | AGRO CS a.s. | 0 | Hořičky |
Muži | 410 | VIk Martin | CZE | 1980 | Úpice | 0 | Úpice |
Ženy | 411 | Viková Petra | CZE | 1981 | Jívka | 0 | Jívka |
Ženy | 412 | Vítová Alena | CZE | 1980 | Trutnov | 0 | Trutnov |
Ženy | 413 | Volná Sára | CZE | 1997 | Náchod | 0 | Náchod |
Ženy | 414 | Volná Lenka | CZE | 1972 | Náchod | 0 | Náchod |
Ženy | 415 | Vomáčková Ivana | CZE | 1985 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 416 | Vondra Josef | CZE | 1971 | SK Týniště nad Orlicí, z.s. | 170 | Červený Kostelec |
Muži | 417 | Vondrouš Jan | CZE | 1991 | Digital Media Publishing | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 418 | Winterová Zuzana | CZE | 1980 | Malé Svatoňovice | 0 | Malé Svatoňovice |
Muži | 419 | Zemanek Petr | CZE | 1969 | Dvůr Králové nad Labem | 0 | Dvur Kralove |
Muži | 420 | Zetek Libor | CZE | 1959 | Náchod | 0 | Náchod |
Ženy | 421 | Zetková Jana | CZE | 1969 | Náchod | 0 | Náchod |
Ženy | 422 | Zikešová Tereza | CZE | 1985 | Roztoky u Jilemnice | 0 | Roztoky u Jilemnice |
Muži | 423 | Zimola Petr | CZE | 1992 | Kramolna | 0 | Praha |
Ženy | 424 | Zítková Dagmar | CZE | 1974 | AGRO CS a.s. | 0 | Provodov |
Ženy | 425 | Žďárská Marcela | CZE | 1976 | AGRO CS | 0 | Dolní Radechová |
Ženy | 426 | Hůlková Pavlína | CZE | 1969 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 427 | Hůlek Josef | CZE | 1962 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 428 | Středa Ondřej | CZE | 2002 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 429 | Drbohlav Petr | CZE | 1974 | Rtyně v Podkrkonoší | 0 | Rtyně v Podkrkonoší |
Muži | 430 | Drbohlav Tomáš | CZE | 0000 | Rtyně v Podkrkonoší | 0 | Rtyně v Podkrkonoší |
Ženy | 431 | Škodová Dagmar | CZE | 1972 | Broumov | 0 | Broumov |
Ženy | 432 | Rýdlová Barbora | CZE | 2006 | Jizbice | 0 | NÁchod |
Muži | 433 | Suk Jakub | CZE | 1996 | Velké Poříčí | 0 | Velké Poříčí |
Muži | 434 | Nehyba Luboš | CZE | 1990 | Slatina nad Úpou | 0 | Slatina nad Úpou |
Ženy | 435 | Lelková Natálie | CZE | 2000 | Čolek team | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 436 | Venclová Markéta | CZE | 1976 | SPACE | 0 | Náchod |
Ženy | 437 | Venclová Anna | CZE | 2001 | SPACE | 0 | Náchod |
Ženy | 438 | Krátká Petra | CZE | 1982 | Rtyně v Podkrkonoší | 0 | Rtyně v Podkrkonoší |
Ženy | 439 | Horáčková Eliška | CZE | 1991 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 440 | Mrkousová Lenka | CZE | 1993 | Kostelečáci | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 441 | Hnízdilová Lucie | CZE | 1997 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 442 | Hnízdilová Tereza | CZE | 2005 | Zábrodí | 0 | Zábrodí |
Muži | 443 | Rudolf Marek | CZE | 2007 | Deep Sea | 0 | Červený Kostelec |
Muži | 444 | Melichar Pavel | CZE | 2007 | TJ Maratonstav Úpice | 0 | Batňovice |
Ženy | 445 | staňková veronika | CZE | 2002 | Svrchované království Bohdašínské | 0 | bohdašín |
Muži | 446 | horáček Petr | CZE | 1990 | červený kostelec | 0 | červený kostelec |
Ženy | 447 | Shejbalová Simona | CZE | 1974 | Náchod | 0 | Náchod |
Ženy | 448 | Shejbalová Eliška | CZE | 2001 | SK Plhov Náchod | 0 | Náchod |
Ženy | 449 | Sádlová Adéla | CZE | 2001 | AK Olymp Brno | 70 | Rtyně V Podkrkonoší |
Ženy | 520 | Vlčková Klára | CZE | 1992 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 521 | Hejnová Klára | CZE | 2001 | Rtyně v Podkrkonoší | 0 | Rtyně v Podkrkonoší |
Ženy | 524 | Melicharová Lucie | CZE | 2000 | Batňovice | 0 | Batňovice |
Muži | 525 | Poláček Jan | CZE | 1968 | Nachod | 0 | Náchod |
Ženy | 528 | Šindelková Kateřina | CZE | 1990 | Hradec Králové | 0 | Hradec Králové |
Muži | 532 | Berger Jakub | CZE | 1988 | Hronov | 0 | Hronov |
Muži | 533 | Antoš Roman | CZE | 1992 | Česká Skalice | 0 | Česká Skalice |
Muži | 533 | Antoš Roman | CZE | 1992 | Česká Skalice | 0 | Česká Skalice |
Ženy | 540 | Zikmundová Hana | CZE | 1964 | JG Náchod | 0 | Náchod |
Muži | 543 | Hakl Josef | CZE | 1990 | Hronov | 0 | Hronov |
Ženy | 547 | Kuldová Simona | CZE | 1969 | Horolki | 0 | Krucemburk |
Muži | 565 | Prouza Filip | CZE | 2002 | Rtyně v Podkrkonoší | 0 | Rtyně v Podkrkonoší |
Muži | 581 | Hanuš Jan | CZE | 1988 | Červený Kostelec | 0 | Červený Kostelec |
Ženy | 586 | Hrodková Lenka | CZE | 1996 | Česká Skalice | 0 | Česká Skalice |
Ženy | 588 | Klepsová Zuzana | CZE | 1971 | Jaroměř | 90 | Jaroměř |
Ženy | 589 | Kuldová Anna | CZE | 1988 | Rtyně v Podkrkonoší | 0 | Rtyně v Podkrkonoší |
Ženy | 593 | Balcarová Kateřina | CZE | 1991 | AGRO CS a.s. | 0 | Provodov-Sonov |
Muži | 594 | Müller Radim | CZE | 1979 | AGRO CS a.s. | 0 | Česká Skalice |
Ženy | 595 | Michlová Martina | CZE | 1986 | Žabí tým | 0 | Liberec |
Ženy | 597 | Hovorková Petra | CZE | 1976 | SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ | 0 | Zábrdodí |
Ženy | 597 | Hovorková Petra | CZE | 1976 | SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ | 0 | Zábrdodí |
Ženy | 597 | Hovorková Petra | CZE | 1976 | SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ | 0 | Zábrdodí |
Muži | 598 | Klapper Martin | CZE | 1981 | žabí tým | 0 | Červený Kostelec Olešnice |
Muži | 598 | Klapper Martin | CZE | 1981 | žabí tým | 0 | Červený Kostelec Olešnice |
Muži | 600 | Rolenec Filip | CZE | 1996 | Svoboda nad Úpou | 0 | Svoboda nad Úpou |
Muži | 600 | Rolenec Filip | CZE | 1996 | Svoboda nad Úpou | 0 | Svoboda nad Úpou |
Ženy | 601 | Štěpová Adéla | CZE | 1993 | Hradec Králové | 0 | Hradec Králové |
Ženy | 602 | Cvejnová Lucie | CZE | 1995 | SRTG Pardubice | 0 | Náchod |
Ženy | 605 | Horáková Johana | CZE | 1992 | Hovrch | 0 | Vrchoviny |
Muži | 606 | Horák Václav | CZE | 1963 | Hovrch | 0 | Vrchoviny |