Montacké vlny
2018-09-15 Náchod
hlavní závod Montacké vlny 9 km | celkem: 110 , men : 82, women: 28, MA: 24, MB: 21, MC: 24, MD: 4, ME: 9, ZA: 7, ZB: 21 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
Montacké vlny | N/A | 2018-09-15 15:00:19 | |
Montacké vlny po kategoriích | N/A | 2018-09-15 15:00:19 |
výsledková listina hlavní závod Montacké vlny 9 km
start ~ 13:30:00
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup | okruh#1 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / MA | [ 2 ] | Kamil Krunka | 1986 | CZE | SK Nové Město nad Metují | 32:06.4 | ||
2 | 1 / MC | [ 1 ] | Jindřich Král | 1973 | CZE | Iscarex Č.T. | 34:20.0 | 02:13.6 | |
3 | 2 / MC | [ 153 ] | miroslav vítek | 1972 | CZE | ustí nad orlicí | 35:02.4 | 02:56.0 | |
4 | 2 / MA | [ 26 ] | Jan Dostál | 1986 | CZE | Vella Náchod | 35:11.9 | 03:05.5 | |
5 | 1 / MB | [ 14 ] | jan beran | 1983 | CZE | SKI Police nad Metují | 35:19.3 | 03:12.9 | |
6 | 3 / MA | [ 3 ] | Milan Vlček | 1989 | CZE | SK Nové Město nad Metují | 35:21.4 | 03:15.0 | |
7 | 4 / MA | [ 30 ] | Vladislav Dufka | 1991 | CZE | Červený Kostelec | 35:43.4 | 03:37.0 | |
8 | 5 / MA | [ 149 ] | Patrik Dušek | 1987 | CZE | Rockmachine Cyklomax | 35:52.4 | 03:46.0 | |
9 | 2 / MB | [ 75 ] | Jan Šimák | 1983 | CZE | Hradec Králové | 36:32.0 | 04:25.6 | |
10 | 6 / MA | [ 47 ] | Daniel Kábrt | 1998 | CZE | Sokol Studnice | 37:12.6 | 05:06.2 | |
11 | 7 / MA | [ 24 ] | Daniel Čech | 1993 | CZE | Náchod | 37:41.6 | 05:35.2 | |
12 | 3 / MB | [ 42 ] | Martin Holubář | 1979 | CZE | WEBER TEAM | 38:08.7 | 06:02.3 | |
13 | 3 / MC | [ 33 ] | Dušan Gajdoš | 1973 | CZE | Červený Kostelec | 38:38.6 | 06:32.2 | |
14 | 4 / MB | [ 155 ] | Jan Melišík | 1974 | CZE | Olfin car | 38:58.1 | 06:51.7 | |
15 | 8 / MA | [ 35 ] | Martin Habr | 1996 | CZE | TJ Sokol Olešnice | 39:30.6 | 07:24.2 | |
16 | 9 / MA | [ 100 ] | Antonín Staněk | 2002 | CZE | Nové Město nad Metují - Spy | 39:33.5 | 07:27.1 | |
17 | 4 / MC | [ 87 ] | Pavel Vít | 1971 | CZE | Vella team Náchod | 39:37.5 | 07:31.1 | |
18 | 5 / MB | [ 50 ] | Vladimír Kolisko | 1980 | CZE | RUN4RUN | 39:57.5 | 07:51.1 | |
19 | 5 / MC | [ 53 ] | Drahomir Koudelka | 1971 | CZE | meixner consulting | 40:01.4 | 07:55.0 | |
20 | 6 / MB | [ 18 ] | Petr Bubeníček | 1980 | CZE | BUBUTEAM | 40:25.3 | 08:18.9 | |
21 | 6 / MC | [ 70 ] | Vladimír Souček | 1973 | CZE | TJ Sokol Červený Kostelec | 40:41.7 | 08:35.3 | |
22 | 7 / MB | [ 9 ] | David Šrůtek | 1980 | CZE | BKL Machov | 41:06.1 | 08:59.7 | |
23 | 7 / MC | [ 36 ] | Jiří Habr | 1973 | CZE | Vella Team Náchod | 41:13.0 | 09:06.6 | |
24 | 10 / MA | [ 151 ] | Jiří Kulda | 2002 | CZE | HOCK horolezecký oddíl | 41:13.1 | 09:06.7 | |
25 | 1 / ME | [ 122 ] | Oldřich Šmída | 1948 | CZE | Červený Kostelec | 41:17.1 | 09:10.7 | |
26 | 8 / MC | [ 81 ] | Juraj Uher | 1973 | CZE | Přibyslav 5 | 41:17.3 | 09:10.9 | |
27 | 11 / MA | [ 22 ] | Martin Cöger | 1994 | CZE | Náchod | 41:33.7 | 09:27.3 | |
28 | 9 / MC | [ 141 ] | Michal Krtička | 1973 | CZE | Wikov | 41:36.1 | 09:29.7 | |
29 | 12 / MA | [ 13 ] | David Bárta | 1984 | CZE | Melichar CZ | 41:41.4 | 09:35.0 | |
30 | 13 / MA | [ 94 ] | Jakub Hanousek | 1991 | CZE | Praha | 41:53.4 | 09:47.0 | |
31 | 1 / MD | [ 118 ] | Josef Nečas | 1958 | CZE | Maratonstav Úpice | 41:57.7 | 09:51.3 | |
32 | 14 / MA | [ 40 ] | David Hoffman | 2002 | CZE | Náchod | 42:03.6 | 09:57.2 | |
33 | 8 / MB | [ 32 ] | Tomáš Florian | 1979 | CZE | Integraf running team | 42:04.0 | 09:57.6 | |
34 | 9 / MB | [ 43 ] | Michal Horák | 1975 | CZE | TJ Sokol Studnice | 42:11.5 | 10:05.1 | |
35 | 10 / MB | [ 126 ] | Jan Šplíchal | 1983 | CZE | SOKOL Valteřice | 42:21.4 | 10:15.0 | |
36 | 15 / MA | [ 57 ] | Adam Langenberger | 1985 | CZE | Children Of Olymp | 42:33.7 | 10:27.3 | |
37 | 16 / MA | [ 20 ] | Petr Celba | 1986 | CZE | Pells Team Brno | 42:59.0 | 10:52.6 | |
38 | 17 / MA | [ 93 ] | Jakub Zítko | 1995 | CZE | Piráti | 43:06.1 | 10:59.7 | |
39 | 18 / MA | [ 63 ] | Jakub Nápravník | 1987 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 43:17.4 | 11:11.0 | |
40 | 19 / MA | [ 51 ] | Roman Kosař | 1999 | CZE | Náchod | 43:30.5 | 11:24.1 | |
41 | 11 / MB | [ 58 ] | Martin Laštůvka | 1980 | CZE | Cyklo Tony | 43:31.8 | 11:25.4 | |
42 | 12 / MB | [ 156 ] | Jan Halaj | 1977 | CZE | Náchod | 43:35.1 | 11:28.7 | |
43 | 10 / MC | [ 52 ] | Vladimír Kostelecký | 1970 | CZE | Vella team Náchod | 44:06.8 | 12:00.4 | |
44 | 20 / MA | [ 10 ] | Daniel Adámek | 1999 | CZE | SRTG Hradec Králové | 44:09.7 | 12:03.3 | |
45 | 13 / MB | [ 120 ] | Radek Wiesner | 1980 | CZE | Baduna Team | 44:36.5 | 12:30.1 | |
46 | 11 / MC | [ 31 ] | Jiří Elich | 1964 | CZE | Apache Loko Trutnov | 44:39.0 | 12:32.6 | |
47 | 12 / MC | [ 72 ] | Petr Strnad | 1964 | CZE | KSM HRÁDEK | 44:44.5 | 12:38.1 | |
48 | 13 / MC | [ 86 ] | Martin Vašíček | 1971 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 45:13.3 | 13:06.9 | |
49 | 14 / MB | [ 68 ] | Michal Renský | 1979 | CZE | Run4run | 45:27.1 | 13:20.7 | |
50 | 15 / MB | [ 69 ] | Josef Smola | 1980 | CZE | Náchod | 45:43.9 | 13:37.5 | |
51 | 2 / ME | [ 46 ] | Miroslav Jirásek | 1947 | CZE | SDH Pavlišov | 45:46.5 | 13:40.1 | |
52 | 16 / MB | [ 125 ] | Martin Hynek | 1981 | CZE | Opočno | 45:48.7 | 13:42.3 | |
53 | 21 / MA | [ 152 ] | Aleš Tichý | 1994 | CZE | Opava | 46:05.5 | 13:59.1 | |
54 | 22 / MA | [ 96 ] | Jakub Jiráský | 1990 | CZE | YØLØBAND | 46:34.0 | 14:27.6 | |
55 | 17 / MB | [ 41 ] | Mirek Holeček | 1974 | CZE | Nové Město nad Metuji | 47:14.8 | 15:08.4 | |
56 | 14 / MC | [ 97 ] | Jan Kulda | 1973 | CZE | Integraf running team | 47:21.4 | 15:15.0 | |
57 | 18 / MB | [ 25 ] | Ladislav Domáň ml. | 1981 | CZE | Náchod | 47:27.0 | 15:20.6 | |
58 | 15 / MC | [ 85 ] | Josef Vaněk | 1965 | CZE | TJ Sokol Karate Náchod | 48:02.4 | 15:56.0 | |
59 | 2 / MD | [ 56 ] | Milan Krempa | 1963 | CZE | AC GoMango Hogner | 48:20.1 | 16:13.7 | |
60 | 19 / MB | [ 12 ] | Jaroslav Balcar | 1975 | CZE | Vysokov | 48:29.8 | 16:23.4 | |
61 | 23 / MA | [ 98 ] | Lukáš Linhart | 1989 | CZE | SK Nové Město nad Metují | 48:58.8 | 16:52.4 | |
62 | 3 / ME | [ 34 ] | Václav Goldbach | 1950 | CZE | SK Týniště nad Orlicí | 49:25.6 | 17:19.2 | |
63 | 16 / MC | [ 11 ] | Martin Ardelt | 1971 | CZE | PRIMÁTOR | 49:30.7 | 17:24.3 | |
64 | 17 / MC | [ 39 ] | Pavel Hoffman | 1967 | CZE | Náchod | 49:44.9 | 17:38.5 | |
65 | 18 / MC | [ 79 ] | Petr Touc | 1973 | CZE | Podbřezí - Skalka | 50:35.7 | 18:29.3 | |
66 | 3 / MD | [ 44 ] | Petr Hynek | 1963 | CZE | SK Nové Město nad Metují | 51:11.0 | 19:04.6 | |
67 | 20 / MB | [ 38 ] | Leoš Hejna | 1974 | CZE | SKH Královehradeckého kraje | 52:32.1 | 20:25.7 | |
68 | 24 / MA | [ 77 ] | Petr Šimek | 1991 | CZE | Červený Kostelec | 52:42.9 | 20:36.5 | |
69 | 19 / MC | [ 62 ] | Pavel Mikuška | 1964 | CZE | Slavoj Babí | 52:59.8 | 20:53.4 | |
70 | 20 / MC | [ 66 ] | Lubomír Prokop | 1973 | CZE | Z HECU | 53:40.1 | 21:33.7 | |
71 | 21 / MC | [ 29 ] | Jindřich Drobek | 1971 | CZE | Jameson team | 53:40.2 | 21:33.8 | |
72 | 22 / MC | [ 64 ] | jan Poláček | 1968 | CZE | Náchod | 53:51.9 | 21:45.5 | |
73 | 23 / MC | [ 99 ] | Martin Pešek | 1967 | CZE | Náchod | 54:53.0 | 22:46.6 | |
74 | 21 / MB | [ 157 ] | David Severýn | 1981 | CZE | Jaroměř | 55:27.1 | 23:20.7 | |
75 | 4 / MD | [ 74 ] | Jiří Šebela | 1958 | CZE | Blansko | 56:22.0 | 24:15.6 | |
76 | 4 / ME | [ 119 ] | jAN Sponar | 1950 | CZE | Tesla Brno | 56:39.2 | 24:32.8 | |
77 | 24 / MC | [ 55 ] | Josef Krátký | 1965 | CZE | Hvězda Pardubice z.s. | 01:00:24.3 | 28:17.9 | |
78 | 5 / ME | [ 45 ] | Matěj Jelínek | 1942 | CZE | Černilov | 01:01:17.2 | 29:10.8 | |
79 | 6 / ME | [ 27 ] | Václav Dostál | 1942 | CZE | Černožice | 01:02:15.5 | 30:09.1 | |
80 | 7 / ME | [ 80 ] | Jan Tučný | 1947 | CZE | MK Pardubice | 01:04:29.3 | 32:22.9 | |
81 | 8 / ME | [ 23 ] | Václav Culka | 1935 | CZE | Nové Město nad Metují | 01:14:21.0 | 42:14.6 | |
82 | 9 / ME | [ 90 ] | Milan Vorel | 1940 | CZE | Slatiňany | 01:30:13.8 | 58:07.4 |