maraton

run

results

Běh Babiččiným údolím

2022-04-03 Ratibořice 

archiv

announcement

registration

start list

results

O med pana Proška total: 9, men : 6, women: 3, kluci: 6, holky: 3 [html] [pdf] [csv]
O mlynářův trdelník total: 20, men : 11, women: 9, kluci: 11, holky: 9 [html] [pdf] [csv]
O krajánkův šátek total: 14, men : 8, women: 6, kluci: 8, holky: 6 [html] [pdf] [csv]
O Kudrnovic veverky, holky total: 10, men : 0, women: 10, kluci: 0, holky: 10 [html] [pdf] [csv]
O Kudrnovic veverky, kluci total: 10, men : 10, women: 0, kluci: 10, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
O Babiččiny pohádky, holky total: 11, men : 0, women: 11, kluci: 0, holky: 11 [html] [pdf] [csv]
O Babiččiny pohádky, kluci total: 6, men : 6, women: 0, kluci: 6, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
O pohádkové pexeso, kluci total: 9, men : 9, women: 0, kluci: 9, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
O pohádkové pexeso, holky total: 7, men : 0, women: 7, kluci: 0, holky: 7 [html] [pdf] [csv]
O babiččin krajáč total: 155, men : 94, women: 61, Muži: 94, Ženy: 61 [html] [pdf] [csv]

result list O med pana Proška

start ~ 09:29:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / kluci [306] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 04:09.5
2 1 / holky [346] Sofie Piechová 2007 CZE Hvězda Pardubice 04:32.1 00:22.6
3 2 / kluci [303] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 04:33.5 00:24.0
4 2 / holky [345] Adéla Hrábková 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 04:36.5 00:27.0
5 3 / kluci [302] Filip Kubec 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 04:38.0 00:28.5
6 4 / kluci [301] Matyáš Emlar 2008 CZE T.J. Sokol Jaroměř 04:52.4 00:42.9
7 5 / kluci [304] Lukáš Nagy 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:56.0 00:46.5
8 3 / holky [305] Jolana Richterová 2007 CZE Sokol Jaroměř 06:33.6 02:24.1
9 6 / kluci [341] Radim Gladics 2008 CZE ČESKÁ SKALICE 08:37.2 04:27.7

result list O mlynářův trdelník

start ~ 09:45:24

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / kluci [204] Martin Faltus 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 01:51.9
2 2 / kluci [256] Miroslav Blažek 2009 CZE sokol Jaroměř 01:54.5 00:02.6
3 3 / kluci [257] Jáchym Bém 2009 CZE Tj Sokol Jaroměř 02:03.4 00:11.5
4 1 / holky [202] Daniela Dvořáková 2009 CZE Atletika Jaroměř 02:08.2 00:16.3
5 2 / holky [249] Nela Křičková 2009 CZE Bkl Machov 02:10.7 00:18.8
6 3 / holky [210] Adéla Renská 2009 CZE Běžecký klub Náchod 02:11.0 00:19.1
7 4 / holky [207] Adéla Hůlková 2010 CZE Ski Police Nad Metují 02:11.5 00:19.6
8 5 / holky [216] Ivana Zlámalíková 2010 CZE Sokol Jaroměř 02:13.8 00:21.9
9 6 / holky [205] Nela Glosová 2009 CZE TJ Dvůr Králové nad Labem 02:14.2 00:22.3
10 4 / kluci [250] Filip Kuťák 2010 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:15.2 00:23.3
11 5 / kluci [259] Viktor Souček 2009 CZE Tj Sokol Staré Město 02:18.4 00:26.5
12 7 / holky [203] Noemi Elichová 2009 CZE Běžecký klub Náchod 02:20.0 00:28.1
13 6 / kluci [211] Matěj Renský 2009 CZE Běžecký klub Náchod 02:21.0 00:29.1
14 8 / holky [258] Tereza Prokopová 2010 CZE Atletika Jaroměř 02:22.2 00:30.3
15 9 / holky [208] Lucie Knittelová 2010 CZE Ski Police 02:22.6 00:30.7
16 7 / kluci [253] Matyáš Kraml 2010 CZE Hvězda Pardubice z.s. 02:26.1 00:34.2
17 8 / kluci [206] Vít Hůlka 2010 CZE Ski Police Nad Metují 02:30.6 00:38.7
18 9 / kluci [212] Jonáš Richter 2010 CZE Sokol Jaroměř 02:56.4 01:04.5
19 10 / kluci [215] Lukáš Vavřín 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:08.2 01:16.3
20 11 / kluci [209] Ladislav Raim 2009 CZE Nový Hradec 11:44.7 09:52.8

result list O krajánkův šátek

start ~ 09:58:23

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / holky [314] Aneta Nováková 2011 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:05.8
2 1 / kluci [311] Vojtěch Kubík 2011 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:10.4 00:04.6
3 2 / kluci [307] Jonáš Doležal 2012 CZE BKL Machov 02:14.7 00:08.9
4 3 / kluci [319] Vojtěch Vávra 2012 CZE Atletika Jaroměř 02:15.4 00:09.6
5 4 / kluci [308] Ondřej Elich 2012 CZE Běžecký klub Náchod 02:19.6 00:13.8
6 2 / holky [349] Veronika Švecová 2012 CZE Atletika Sokol Jaroměř 02:19.7 00:13.9
7 5 / kluci [316] Michael Patzelt 2012 CZE Hvězda Pardubice Z.s. 02:23.3 00:17.5
8 3 / holky [312] Nikola Maivaldová 2012 CZE Gladiator Race Kids Hradec Králové 02:24.2 00:18.4
9 6 / kluci [347] Kryštof Petíra 2012 CZE Jaroměř 02:28.5 00:22.7
10 4 / holky [310] Denisa Králová 2012 CZE Olfincar Ski team Trutnov 02:29.4 00:23.6
11 5 / holky [348] Agáta Piechová 2012 CZE Loko Trutnov 02:50.9 00:45.1
12 7 / kluci [342] Robin Gladics 2012 CZE ČESKÁ SKALICE 03:00.8 00:55.0
13 8 / kluci [317] Jáchym Richter 2012 CZE Sebuč 6, Chvalkovice 03:16.9 01:11.1
14 6 / holky [318] Linda Staňková 2012 CZE Hradec Králové 04:49.1 02:43.3

result list O Kudrnovic veverky, holky

start ~ 10:13:57

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / holky [228] Zuzana Nováková 2013 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:53.5
2 2 / holky [220] Eliška Húlková 2014 CZE Ski Police Nad Metují 01:58.5 00:05.0
3 3 / holky [224] Anna Linková 2014 CZE Běžecký klub Náchod 02:11.7 00:18.2
4 4 / holky [326] Vanesa Mekisková 2013 CZE Chvalkovice 02:15.0 00:21.5
5 5 / holky [218] Anetka Glosová 2014 CZE Kocbeře 02:20.5 00:27.0
6 6 / holky [225] Leontýna Lukášková 2014 CZE TJ SOKOL Jaroměř 02:20.6 00:27.1
7 7 / holky [221] Romana Janečková 2013 CZE Jaroměř 02:21.3 00:27.8
8 8 / holky [263] Rozárie Špringerová 2013 CZE TJ Sokol Atletika Jaroměř 02:22.7 00:29.2
9 9 / holky [230] Kateřina Rolečková 2014 CZE Atletika Jaroměř 02:27.3 00:33.8
10 10 / holky [262] Anna Marková 2014 CZE Sokolov Nová Paka 02:52.5 00:59.0

result list O Kudrnovic veverky, kluci

start ~ 10:13:57

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / kluci [219] Radim Holubář 2013 CZE SMARTRUN.cz 01:54.0
2 2 / kluci [223] Jindřich Kubík 2013 CZE TJ Maratonstav Úpice 01:57.5 00:03.5
3 3 / kluci [261] Adam Bém 2013 CZE Tj Sokol Jaroměř 02:00.6 00:06.6
4 4 / kluci [229] Radek Petiška 2013 CZE SOKOL JAROMĚŘ 02:15.0 00:21.0
5 5 / kluci [217] Jan Drkula 2013 CZE Draci 02:20.2 00:26.2
6 6 / kluci [232] Šimon Sýkora 2013 CZE Atletika Jaroměř 02:26.7 00:32.7
7 7 / kluci [255] Martin Lach 2013 CZE Hvězda Pardubice 02:27.8 00:33.8
8 8 / kluci [260] Aleš Beran 2013 CZE Jaromer 02:37.4 00:43.4
9 9 / kluci [227] Jindřich Miller 2014 CZE Velké Svatoňovice 173 02:55.5 01:01.5
10 10 / kluci [222] Antonín Klimeš 2014 CZE TJ Fešáci 03:49.9 01:55.9

result list O Babiččiny pohádky, holky

start ~ 10:30:43

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / holky [331] Ingrid Pšeničková 2015 CZE SK Nové Město nad Metují 02:18.9
2 2 / holky [332] Emily Růžičková 2015 CZE Javornice 02:34.5 00:15.6
3 3 / holky [327] Maja Melišíková 2015 CZE BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD 02:42.5 00:23.6
4 4 / holky [353] Elen Švábová 2016 CZE Brzice 02:44.3 00:25.4
5 5 / holky [354] nikola jarošová 2016 CZE žernov 02:48.8 00:29.9
6 6 / holky [338] Adéla Hurdálková 2015 CZE oddíl BKN 03:01.4 00:42.5
7 7 / holky [351] Nina Beranova 2016 CZE Jaromer 03:06.7 00:47.8
8 8 / holky [330] Mia Petrová 2016 CZE Velké Poříčí 03:10.7 00:51.8
9 9 / holky [323] Tereza Koblížková 2016 CZE Pardubice 03:19.9 01:01.0
10 10 / holky [343] Adéla Dostálová 2015 CZE Oddíl BKN 03:54.7 01:35.8
10 10 / holky [350] Eliška Antošová 2016 CZE BKN (běžecký klub Náchod)

result list O Babiččiny pohádky, kluci

start ~ 10:30:43

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / kluci [352] Šimon Zajačik 2015 CZE Dolní Ředice 02:17.2
2 2 / kluci [321] Mikuláš Drkula 2015 CZE Draci 02:42.3 00:25.1
3 3 / kluci [334] Matěj Sýkora 2016 CZE Atletika Jaroměř 02:46.6 00:29.4
4 4 / kluci [344] Karel Macháček 2016 CZE Oddíl BKN 03:12.5 00:55.3
5 5 / kluci [328] Lukáš Miller 2016 CZE Velké Svatoňovice 173 03:19.4 01:02.2
6 6 / kluci [335] Etien Šimčík 2016 CZE Hradec Králové 6 03:37.8 01:20.6

result list O pohádkové pexeso, kluci

start ~ 10:47:00

rank rank/cat. # name year state team
1 1 / kluci [233] Aleš Andrle 2017 CZE TJ Sokol Jaroměř
2 2 / kluci [267] Jiří Bořek 2017 CZE BK Náchod
3 3 / kluci [254] Teodor Chmelík 2017 CZE Hasiči Mezilečí
4 4 / kluci [238] Vendelín Drkula 2018 CZE Draci
5 5 / kluci [236] Václav Coufal 2018 CZE Sezemice - Veská
6 6 / kluci [266] Pavel Bořek 2017 CZE BK Náchod
7 7 / kluci [237] Barnabáš Dančo 2018 CZE Malé Svatonovice
8 8 / kluci [245] Matěj Petr 2018 CZE Velké Poříčí
8 8 / kluci [240] Václav Klimeš 2018 CZE TJ Fešáci

result list O pohádkové pexeso, holky

start ~ 10:47:00

rank rank/cat. # name year state team
1 1 / holky [252] Stela Prislingerová 2017 CZE BKN
2 2 / holky [246] Sofie Růžičková 2018 CZE Javornice
3 3 / holky [244] Nela Nováková 2018 CZE TJ Sokol Jaroměř
4 4 / holky [264] Anežka Zajacikova 2017 CZE Dolní Ředice
5 5 / holky [251] Kristýna Hurdálková 2018 CZE Žďárky
6 6 / holky [239] Ella Janovská 2018 CZE Kramolna
7 7 / holky [234] Aneta Bartošová 2018 CZE Náchod

result list O babiččin krajáč

start ~ 11:00:03

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [1] David Plný 1993 CZE Běžecký Klub Náchod 20:10.4
2 2 / Muži [3] Pavel Jelen 1991 CZE Běžecký Klub Náchod 20:29.3 00:18.9
3 3 / Muži [2] Kamil Krunka 1986 CZE Běžecký Klub Náchod 20:50.6 00:40.2
4 4 / Muži [149] Lukáš Kozlík 1989 CZE Tj Sokol Na Mělníce 21:14.0 01:03.6
5 5 / Muži [5] Ondřej Volák 2000 CZE Běžecký klub Náchod 21:17.0 01:06.6
6 6 / Muži [119] Vítězslav Šolc 1991 CZE BK Náchod 21:19.5 01:09.1
7 7 / Muži [85] Michal Majoroš 1986 CZE MM Lanžov 21:43.3 01:32.9
8 8 / Muži [4] Jindřich Král 1973 CZE AK Iscarex Česká Třebová 21:52.9 01:42.5
9 9 / Muži [28] Lukáš Doležal 2006 CZE BKN 22:16.5 02:06.1
10 10 / Muži [6] Milan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 22:34.4 02:24.0
11 11 / Muži [7] Pepek Petrů 1986 CZE BK Náchod / Hasiči Náchod 22:38.2 02:27.8
12 12 / Muži [94] Matěj Novák 2000 CZE Běžecký klub Náchod 22:39.5 02:29.1
13 13 / Muži [131] Adrien Tristan Zámečník 1998 CZE BULOWAAH 22:54.2 02:43.8
14 14 / Muži [140] Vladislav Dufka 1991 CZE Běžecký Klub Náchod 23:14.9 03:04.5
15 15 / Muži [136] Tomáš Kuťák 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 23:42.2 03:31.8
16 16 / Muži [79] Ondřej Kubík 1981 CZE TJ Maratonstav Úpice 23:59.5 03:49.1
17 17 / Muži [27] Tomáš Dohnanský 1994 CZE Run4fun 24:00.4 03:50.0
18 18 / Muži [20] František Buřil 1966 CZE Vidochov 24:01.9 03:51.5
19 19 / Muži [77] Michal Krtička 1973 CZE Wikov 24:11.2 04:00.8
20 20 / Muži [66] Aleš Kaválek 1998 CZE Běžecký Klub Náchod 24:11.7 04:01.3
21 21 / Muži [39] Martin Habr 1996 CZE Tj Sokol Olešnice 24:13.7 04:03.3
22 22 / Muži [26] Jakub Červený 1995 CZE Tj Lokomotiva Trutnov 24:15.2 04:04.8
23 23 / Muži [53] Bořek Jančík 1964 CZE Salming/Run4fun 24:16.0 04:05.6
24 24 / Muži [16] Luděk Berka 1972 CZE ATLETIKA RTYNĚ 24:27.5 04:17.1
25 25 / Muži [171] Martin Janda 1980 CZE KOB Dobruška 24:34.7 04:24.3
26 26 / Muži [44] Tomáš Heller 1981 CZE Hradec Králové 24:35.2 04:24.8
27 1 / Ženy [8] Táňa Metelková 1972 CZE Běžecký Klub Náchod 24:37.1 04:26.7
28 27 / Muži [12] Jan Balek 1983 CZE GLADIATORRACETEAM 24:44.3 04:33.9
29 28 / Muži [114] Mojmír Svoboda 1966 CZE AB sped Pardubice 24:45.4 04:35.0
30 2 / Ženy [157] Aneta Khýrová 1993 CZE Běžecký klub Náchod + Carla.kupkolo.cz 24:50.6 04:40.2
31 29 / Muži [95] Martin Osoba 1965 CZE TJ Lokomotiva Meziměstí 25:01.9 04:51.5
32 30 / Muži [105] Michal Renský 1979 CZE Běžecký klub Náchod 25:13.6 05:03.2
33 31 / Muži [153] Vojtěch Novák 2002 CZE Česká Skalice 25:20.1 05:09.7
34 32 / Muži [36] Tomáš Florian 1979 CZE Náchod 25:22.3 05:11.9
35 3 / Ženy [137] Klára Přibylová 1988 CZE Běžecký klub Náchod 25:23.6 05:13.2
36 33 / Muži [84] Vincent Lukášek 1998 CZE BULOWAAH 25:43.5 05:33.1
37 34 / Muži [106] Lukáš Růžička 1986 CZE Runsport Team 25:59.4 05:49.0
38 4 / Ženy [75] Denisa Kozáková 1979 CZE Nový Hradec 26:12.0 06:01.6
39 35 / Muži [40] Petr Habr 1965 CZE ŽERNOV PRO RADOST 26:28.8 06:18.4
40 36 / Muži [71] Vladimír Kolisko 1980 CZE BK Náchod 26:39.3 06:28.9
41 37 / Muži [96] Michal Panenka 1986 CZE Zaloňovská desítka - SDH Zaloňov 26:41.9 06:31.5
42 38 / Muži [37] Petr Freiberg 1991 CZE Frájovi 26:42.7 06:32.3
43 39 / Muži [52] Pavel Ivacha 1986 CZE Pavel Ivacha TATTOO 26:43.8 06:33.4
44 40 / Muži [129] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice z.s. 26:44.1 06:33.7
45 5 / Ženy [78] Kateřina Kubiasová 1978 CZE Tyčka a kulička 26:45.4 06:35.0
46 6 / Ženy [165] Markéta Zeiskova 1998 CZE Běžecký Klub Náchod 26:47.3 06:36.9
47 41 / Muži [148] Milan Kozák 1991 CZE S.O.B.U. 26:52.9 06:42.5
48 7 / Ženy [25] Kateřina Černíková 1989 CZE Cyklo Tony 26:58.1 06:47.7
49 8 / Ženy [144] Anna Hovořáková 1996 CZE DIMENSE.CZ/SPORTEGA.CZ 26:59.0 06:48.6
50 42 / Muži [147] Tomáš Kábrt 1994 CZE Kostelečáci 27:07.4 06:57.0
51 43 / Muži [122] Martin Šupich 1977 CZE Wikov Hronov 27:14.2 07:03.8
52 44 / Muži [162] Vaclav Rechtik 1985 CZE Praha 27:27.6 07:17.2
53 45 / Muži [21] Petr Celba 1986 CZE Kola Rtyně 27:49.8 07:39.4
54 46 / Muži [170] Jakub Jandáček 1997 CZE Wikov 27:56.2 07:45.8
55 47 / Muži [117] Damián Šimčík 1987 CZE Hradec Králové 6 28:06.1 07:55.7
56 48 / Muži [107] Josef Smola 1980 CZE Běžecký Klub Náchod 28:08.9 07:58.5
57 49 / Muži [18] Jan Bukovský 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 28:29.1 08:18.7
58 50 / Muži [69] David Koblížek 1987 CZE Pardubice 28:29.5 08:19.1
59 9 / Ženy [41] Michaela Hanušová 1995 CZE TJ Spartak Vrchlabí 28:36.7 08:26.3
60 51 / Muži [156] Roman Vašíček 1974 CZE TJ Maratonstav Úpice 28:42.2 08:31.8
61 10 / Ženy [138] Iveta Vlčková 1983 CZE Sk Babice / Inov-8 Team 28:46.8 08:36.4
62 52 / Muži [118] Vítězslav Šolc 1957 CZE BKL Machov 28:49.2 08:38.8
63 11 / Ženy [10] Kateřina Baškovská 1994 CZE Holky z Vršovky 28:58.2 08:47.8
64 12 / Ženy [56] Klára Janovská 2004 CZE Kramolna 29:01.2 08:50.8
65 13 / Ženy [139] Eva Brychová 1984 CZE Dobřany 29:10.7 09:00.3
66 14 / Ženy [120] Ivona Špringrová 1992 CZE Maratonstav 29:11.2 09:00.8
67 15 / Ženy [124] Daniela Tylšová 1978 CZE Triatlon Team Trutnov 29:16.2 09:05.8
68 53 / Muži [73] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella Team Náchod 29:23.1 09:12.7
69 54 / Muži [60] Radek Ježek 1973 CZE Klub kubb Vršovka 29:23.4 09:13.0
70 55 / Muži [24] Martin Černík 1980 CZE SK Semechnice 29:30.1 09:19.7
71 56 / Muži [62] Filip Jókala 1999 CZE Police Nad Metují 29:40.3 09:29.9
72 57 / Muži [160] František Pechek 1953 CZE Trutnov 29:43.6 09:33.2
73 58 / Muži [35] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 29:57.3 09:46.9
74 16 / Ženy [14] Romana Baškovská 1974 CZE Holky Z Vršovky 30:01.4 09:51.0
75 59 / Muži [88] Martin Matuška 1980 CZE Ohnišov 30:08.4 09:58.0
76 60 / Muži [49] Pavel Hrabík 1991 CZE Česká Skalice 30:16.8 10:06.4
77 17 / Ženy [169] Eva Kostyšynová 1977 CZE run4run 30:19.5 10:09.1
78 61 / Muži [143] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město Nad Metuji 30:26.6 10:16.2
79 62 / Muži [152] Luboš Matějíček 1962 CZE Hovrch 30:27.8 10:17.4
80 63 / Muži [109] Pavel Staněk 1970 CZE Nové Město N. Met. - Spy 30:28.4 10:18.0
81 18 / Ženy [104] Lenka Renská 1980 CZE Náchod 30:30.6 10:20.2
82 64 / Muži [145] Miroslav Ječmínek 1965 CZE Velké Poříčí 30:37.2 10:26.8
83 19 / Ženy [154] Barbora Palečková 1985 CZE Náchod 30:38.0 10:27.6
84 65 / Muži [100] Jiří Prouza 1972 CZE Rtyně V Podkrkonoší 30:53.5 10:43.1
85 20 / Ženy [142] Tereza Hanousková 1984 CZE RestArt 31:05.5 10:55.1
86 66 / Muži [166] Tomáš Špunar 1983 CZE Veganrunning RK 31:06.5 10:56.1
87 67 / Muži [65] Martin Kašpárek 1967 CZE Tj Velichovky 31:07.6 10:57.2
88 21 / Ženy [61] Eva Jirásková 1964 CZE Maratonstav Úpice 31:09.1 10:58.7
89 22 / Ženy [47] Hana Hlaváčková 1977 CZE Lány 31:10.3 10:59.9
90 68 / Muži [59] Jiří Javůrek 1948 CZE TJ Maratonstav Úpice 31:36.4 11:26.0
91 23 / Ženy [97] Adéla Petráčková 1994 CZE Frájovi 31:38.4 11:28.0
92 69 / Muži [125] Josef Vaněk 1965 CZE Tj Sokol Karate Náchod 31:54.7 11:44.3
93 70 / Muži [17] Michal Biederman 1985 CZE Běžecký klub Náchod 32:00.8 11:50.4
94 24 / Ženy [86] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice 32:01.3 11:50.9
95 25 / Ženy [173] Sofie Piechová 2007 CZE Hvězda Pardubice 32:04.1 11:53.7
96 26 / Ženy [161] Petra Piechová 1976 CZE Loko Trutnov 32:04.8 11:54.4
97 27 / Ženy [167] Lenka Prokopová 1981 CZE SVVAT 32:08.5 11:58.1
98 28 / Ženy [150] Kateřina Kramlová 1975 CZE Náchod 32:26.2 12:15.8
99 71 / Muži [67] Jan Klimeš 1984 CZE TJ Fešáci 32:33.9 12:23.5
100 72 / Muži [158] Karel Křepelka 1987 CZE Zdravotní Klaun 32:45.8 12:35.4
101 73 / Muži [68] Aleš Klimeš 1978 CZE Police Nad Metují 32:46.3 12:35.9
102 74 / Muži [159] Jiří Leplt 1961 CZE Pivovar Miletín 33:11.1 13:00.7
103 29 / Ženy [63] Zdeňka Jonášová 1964 CZE Hradecký Spinning Klub 33:13.7 13:03.3
104 30 / Ženy [163] Petra Schwaningerová 1982 CZE RockMachine-Cyklomax 33:14.0 13:03.6
105 31 / Ženy [127] Eva Vavřínková 1976 CZE Run4fun 33:15.3 13:04.9
106 75 / Muži [31] Michal Drkula 1978 CZE Draci 33:29.3 13:18.9
107 32 / Ženy [51] Renata Hynková 1985 CZE Rozběháme Náchod 33:49.5 13:39.1
108 76 / Muži [155] Lubomír Prokop 1973 CZE Z HECU 33:53.0 13:42.6
109 77 / Muži [76] Zdeněk Krajč 1954 CZE Trutnov 33:58.1 13:47.7
110 33 / Ženy [164] Lucie Součková 1981 CZE Náchod 34:00.7 13:50.3
111 78 / Muži [116] Ludvik Šidlík 1959 CZE Malé Svatonovice 34:19.5 14:09.1
112 79 / Muži [135] Václav Goldbach 1950 CZE SK Týniště nad Orlicí 34:21.4 14:11.0
113 80 / Muži [58] Roman Janovský 1983 CZE Kramolna 34:24.1 14:13.7
114 81 / Muži [121] Tomáš Štelbaský 1983 CZE Česká Skalice 34:33.2 14:22.8
115 34 / Ženy [38] Jana Gloser 1990 CZE Police Nad Metují 34:35.2 14:24.8
116 35 / Ženy [9] Bronislava Kohoutová 1976 CZE Liberec 34:37.7 14:27.3
117 36 / Ženy [93] Kristýna Nosková 1996 CZE Náchod 34:40.3 14:29.9
118 82 / Muži [141] Ladislav Gladics 1974 CZE ČZU v Praze - FAKULTA LESNICKÁ A DŘEVAŘSKÁ 34:58.8 14:48.4
119 37 / Ženy [70] Michaela Kocourova 1993 CZE Vrchlabí 35:12.6 15:02.2
120 83 / Muži [57] Michal Janovský 1988 CZE Náchod 35:14.5 15:04.1
121 38 / Ženy [22] Lucie Celbová 1992 CZE Kola-Rtyně 35:29.3 15:18.9
122 84 / Muži [83] Jan Louženský 1953 CZE Moravany 35:36.1 15:25.7
123 85 / Muži [23] Lukáš Coufal 1987 CZE Sezemice 35:53.4 15:43.0
124 39 / Ženy [19] Naďa Burdychová 1955 CZE Sokol Burdych 35:57.8 15:47.4
125 40 / Ženy [110] Eliška Staňkova 2002 CZE Všestary 36:26.1 16:15.7
126 86 / Muži [126] Jaromír Vavřín 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 36:44.8 16:34.4
127 87 / Muži [90] Josef Metelka 1944 CZE Ski Police Nad Metují 36:47.3 16:36.9
128 88 / Muži [168] Martin Minařík 1980 CZE Česká Skalice 36:57.4 16:47.0
129 89 / Muži [98] Zdeněk Petržílek 1955 CZE KRB Chrudim 37:00.0 16:49.6
130 41 / Ženy [172] Kristýna Benedeková 1989 CZE Jaroměř 37:00.1 16:49.7
131 42 / Ženy [13] Jana Bartošová 1990 CZE Náchod 37:00.5 16:50.1
132 43 / Ženy [55] Andrea Janovská 1990 CZE Kramolna 37:04.8 16:54.4
133 44 / Ženy [32] Petra Drkulová 1983 CZE Draci 37:06.1 16:55.7
134 45 / Ženy [48] Marta Holická 1975 CZE Divoženky Hrádek 37:08.0 16:57.6
135 90 / Muži [87] Leoš Matoulek 1978 CZE Padavky 37:21.3 17:10.9
136 91 / Muži [108] Jiří Staněk 1972 CZE Všestary 37:24.6 17:14.2
137 46 / Ženy [54] Jana Janečková 1977 CZE Černý Důl 37:28.8 17:18.4
138 47 / Ženy [133] Zuzana Zlámalíková 1979 CZE Jasenná 37:32.7 17:22.3
139 48 / Ženy [81] Renáta Ledvinková 1997 CZE Hradec Králové 37:47.5 17:37.1
140 49 / Ženy [45] Hana Hellerová 1961 CZE Hradec Králové 37:48.2 17:37.8
141 50 / Ženy [151] Dana Krombholzová 1970 CZE Velká odvaha 38:12.0 18:01.6
142 51 / Ženy [111] Soňa Staňková 2005 CZE Všestary 39:36.1 19:25.7
143 92 / Muži [92] Jaroslav Němec 1967 CZE JAROM 40:14.2 20:03.8
144 52 / Ženy [112] Šárka Staňková 1974 CZE Všestary 40:17.8 20:07.4
145 53 / Ženy [132] Zuzana Zarebski 1978 CZE Vrchlabí 40:56.7 20:46.3
146 54 / Ženy [64] Eva Jouklová 1978 CZE Lično 41:08.8 20:58.4
147 93 / Muži [29] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 41:15.0 21:04.6
148 55 / Ženy [30] Hana Dostálová 1970 CZE Černožice 41:15.3 21:04.9
149 56 / Ženy [113] Dagmar Staňková 1975 CZE Hradec Králové 42:31.1 22:20.7
150 57 / Ženy [101] Hana Vacková 1956 CZE Sokol Starkoč 43:24.6 23:14.2
151 58 / Ženy [74] Marie Kotlovská 1983 CZE Hradec Králové 45:22.4 25:12.0
152 59 / Ženy [91] Eva Mirošová 1981 CZE HK 45:28.8 25:18.4
153 60 / Ženy [89] Jiřina Matyášová 1982 CZE Padavky 46:11.5 26:01.1
154 94 / Muži [102] Milan Ptáček 1973 CZE Skalice 46:57.2 26:46.8
155 61 / Ženy [11] Kristyna Bakešová 1977 CZE Brno 47:00.3 26:49.9