Běh Babiččiným údolím
2021-06-20 Ratibořice
O babiččin krajáč | celkem: 118 , men : 75, women: 43, Muži: 75, Ženy: 43 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
Běh Babiččiným údolím | N/A | 2021-06-20 11:50:16 | |
Běh Babiččiným údolím po kategoriích | N/A | 2021-06-20 11:50:16 |
výsledková listina O babiččin krajáč
start ~ 10:59:10
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / Muži | [ 111 ] | Dominik Sádlo | 1995 | CZE | Sk Nové Město Nad Metují | 19:51.7 | |
2 | 2 / Muži | [ 2 ] | David Plný | 1993 | CZE | Běžecký Klub Náchod | 20:58.9 | 01:07.2 |
3 | 3 / Muži | [ 123 ] | Antonín Staněk | 2002 | CZE | Sk Nové Město Nad Metují | 21:06.7 | 01:15.0 |
4 | 4 / Muži | [ 1 ] | Kamil Krunka | 1986 | CZE | Běžecký Klub Náchod | 21:06.9 | 01:15.2 |
5 | 5 / Muži | [ 29 ] | Pavel Jelen | 1991 | CZE | Běžecký Klub Náchod | 21:27.7 | 01:36.0 |
6 | 6 / Muži | [ 3 ] | Ondřej Volák | 2000 | CZE | Běžecký Klub Náchod | 21:47.1 | 01:55.4 |
7 | 7 / Muži | [ 4 ] | Jindřich Král | 1973 | CZE | Ak Iscarex Česká Třebová | 21:52.4 | 02:00.7 |
8 | 8 / Muži | [ 6 ] | Milan Vlček | 1989 | CZE | Sk Nové Město Nad Metují | 22:07.6 | 02:15.9 |
9 | 9 / Muži | [ 80 ] | Vladislav Dufka | 1991 | CZE | Běžecký Klub Náchod | 23:30.4 | 03:38.7 |
10 | 10 / Muži | [ 99 ] | Jakub Pásler | 2003 | CZE | Loko Trutnov | 23:52.4 | 04:00.7 |
11 | 11 / Muži | [ 64 ] | Pepek Petrů | 1986 | CZE | Hasiči Náchod | 23:56.4 | 04:04.7 |
12 | 12 / Muži | [ 14 ] | František Buřil | 1966 | CZE | Vidochov | 23:59.6 | 04:07.9 |
13 | 13 / Muži | [ 110 ] | Jiří Kulda | 2002 | CZE | Tj Maratonstav Úpice | 24:09.6 | 04:17.9 |
14 | 14 / Muži | [ 58 ] | Ondřej Metelka | 2001 | CZE | Ok99 Hradec Králové | 24:13.8 | 04:22.1 |
15 | 15 / Muži | [ 103 ] | Martin Simon | 1980 | CZE | Tj Sokol Jaroměř | 24:16.7 | 04:25.0 |
16 | 16 / Muži | [ 17 ] | Tomáš Dohnanský | 1994 | CZE | Decathlon Hradec Králové | 24:25.4 | 04:33.7 |
17 | 17 / Muži | [ 83 ] | Bořek Jančík | 1964 | CZE | Salming/run4fun | 24:34.3 | 04:42.6 |
18 | 1 / Ženy | [ 9 ] | Táňa Metelková | 1972 | CZE | Ok99 Hradec Králové | 24:42.7 | 04:51.0 |
19 | 18 / Muži | [ 49 ] | Ondřej Kubík | 1981 | CZE | Tj Maratonstav Úpice | 24:49.2 | 04:57.5 |
20 | 19 / Muži | [ 96 ] | Matěj Novák | 2000 | CZE | Česká Skalice | 25:35.5 | 05:43.8 |
21 | 20 / Muži | [ 46 ] | Michal Krtička | 1973 | CZE | Wikov | 25:40.5 | 05:48.8 |
22 | 2 / Ženy | [ 5 ] | Eva Richtrová | 1993 | CZE | Nové Město Nad Metují | 25:41.5 | 05:49.8 |
23 | 21 / Muži | [ 45 ] | Lumír Koutník | 1967 | CZE | Sk Vrchlabí - Smola Konstrukce | 26:12.0 | 06:20.3 |
24 | 22 / Muži | [ 23 ] | Tomáš Florian | 1979 | CZE | Náchod | 26:33.1 | 06:41.4 |
25 | 23 / Muži | [ 98 ] | Jan Pajer | 1980 | CZE | Velký Třebešov | 26:37.6 | 06:45.9 |
26 | 24 / Muži | [ 60 ] | Luděk Novotný | 1974 | CZE | Carla.kupkolo.cz | 26:40.6 | 06:48.9 |
27 | 3 / Ženy | [ 122 ] | Markéta Zeiskova | 1998 | CZE | Běžecký Klub Náchod | 27:03.7 | 07:12.0 |
28 | 25 / Muži | [ 68 ] | Michal Renský | 1979 | CZE | Běžecký Klub Náchod | 27:08.6 | 07:16.9 |
29 | 4 / Ženy | [ 100 ] | Klára Přibylová | 1988 | CZE | Nejmani | 27:19.4 | 07:27.7 |
30 | 26 / Muži | [ 24 ] | Petr Habr | 1965 | CZE | Žernov pro radost | 27:22.4 | 07:30.7 |
31 | 27 / Muži | [ 25 ] | Martin Habr | 1996 | CZE | Tj Sokol Olešnice | 27:27.2 | 07:35.5 |
32 | 28 / Muži | [ 69 ] | Benjamin Sichrovský | 2000 | CZE | Běžecký Klub Náchod | 27:31.7 | 07:40.0 |
33 | 29 / Muži | [ 78 ] | Josef Vondra | 1971 | CZE | Hvězda Pardubice Z.s. | 27:33.9 | 07:42.2 |
34 | 30 / Muži | [ 104 ] | Tomáš Vondra | 1992 | CZE | Loko Trutnov | 27:35.0 | 07:43.3 |
35 | 31 / Muži | [ 115 ] | Vladimír Souček | 1973 | CZE | Tj Sokol Červený Kostelec | 27:39.8 | 07:48.1 |
36 | 32 / Muži | [ 121 ] | Michal Vosáhlo | 2004 | CZE | Havlovice | 27:57.2 | 08:05.5 |
37 | 33 / Muži | [ 91 ] | Jan Haas | 1984 | CZE | Kasper Swix Team Trutnov | 28:03.9 | 08:12.2 |
38 | 34 / Muži | [ 65 ] | Jan Pleskač | 1980 | CZE | Opatovice Nad Labem | 28:12.3 | 08:20.6 |
39 | 35 / Muži | [ 56 ] | Martin Matuška | 1980 | CZE | Ohnišov | 28:27.0 | 08:35.3 |
40 | 5 / Ženy | [ 8 ] | Romana Brumlichová | 1976 | CZE | Bk Náchod | 28:29.4 | 08:37.7 |
41 | 6 / Ženy | [ 81 ] | Viktoria Ernestová | 1998 | CZE | Sk Dolar Hajnice | 28:45.3 | 08:53.6 |
42 | 36 / Muži | [ 10 ] | Martin Baláš | 1973 | CZE | Matonky | 28:50.2 | 08:58.5 |
43 | 37 / Muži | [ 70 ] | Josef Smola | 1980 | CZE | Běžecký Klub Náchod | 28:51.9 | 09:00.2 |
44 | 38 / Muži | [ 43 ] | Vladimír Kostelecký | 1970 | CZE | Vella Team Náchod | 28:52.2 | 09:00.5 |
45 | 39 / Muži | [ 40 ] | David Koblížek | 1987 | CZE | Pardubice | 29:01.9 | 09:10.2 |
46 | 40 / Muži | [ 88 ] | Petr Bruna | 1985 | CZE | Ymca | 29:03.5 | 09:11.8 |
47 | 41 / Muži | [ 94 ] | Václav Matuška | 1969 | CZE | Velká Jesenice | 29:24.1 | 09:32.4 |
48 | 42 / Muži | [ 109 ] | Lukáš Kligl | 1997 | CZE | Běžecký Klub Náchod | 29:28.1 | 09:36.4 |
49 | 7 / Ženy | [ 11 ] | Kateřina Baškovská | 1994 | CZE | Holky Z Vršovky | 29:31.0 | 09:39.3 |
50 | 8 / Ženy | [ 32 ] | Jitka Kábrtová | 1971 | CZE | Sokol Studnice | 29:42.3 | 09:50.6 |
51 | 43 / Muži | [ 50 ] | Martin Laštůvka | 1980 | CZE | Cyklo Tony | 29:44.4 | 09:52.7 |
52 | 44 / Muži | [ 62 ] | Milan Petráček | 1974 | CZE | Velký Třebešov | 29:50.2 | 09:58.5 |
53 | 45 / Muži | [ 51 ] | Jiří Leplt | 1961 | CZE | Pivovar Miletín | 29:50.3 | 09:58.6 |
54 | 9 / Ženy | [ 87 ] | Veronika Vítková | 1989 | CZE | Nahořany | 29:51.6 | 09:59.9 |
55 | 46 / Muži | [ 92 ] | Milan Krempa | 1963 | CZE | Pivovar Primátor | 30:00.2 | 10:08.5 |
56 | 47 / Muži | [ 71 ] | Jaroslav Suchý | 1981 | CZE | Krabčice | 30:08.6 | 10:16.9 |
57 | 48 / Muži | [ 107 ] | Petr Hejna | 1978 | CZE | Zpa Smart Energy | 30:11.5 | 10:19.8 |
58 | 49 / Muži | [ 79 ] | Luboš Doležal | 1954 | CZE | Cyklo Tony | 30:13.5 | 10:21.8 |
59 | 10 / Ženy | [ 72 ] | Ivona Špringrová | 1992 | CZE | Maratonstav Úpice | 30:28.2 | 10:36.5 |
60 | 50 / Muži | [ 27 ] | Patrik Hubaček | 1989 | CZE | Pardubice | 30:34.1 | 10:42.4 |
61 | 11 / Ženy | [ 33 ] | Dominika Kábrtová | 2001 | CZE | Sokol Studnice | 30:46.7 | 10:55.0 |
62 | 12 / Ženy | [ 13 ] | Eva Brychová | 1984 | CZE | Dobřany | 30:50.8 | 10:59.1 |
63 | 51 / Muži | [ 112 ] | Pavel Smola | 1975 | CZE | Česká Čermná | 30:53.0 | 11:01.3 |
64 | 13 / Ženy | [ 12 ] | Romana Baškovská | 1974 | CZE | Holky Z Vršovky | 31:04.0 | 11:12.3 |
65 | 52 / Muži | [ 21 ] | Jiří Elich | 1964 | CZE | Apache Loko Trutnov | 31:19.9 | 11:28.2 |
66 | 14 / Ženy | [ 106 ] | Markéta Hanzlová | 1973 | CZE | Svaz českých Bohémů | 31:21.9 | 11:30.2 |
67 | 15 / Ženy | [ 47 ] | Radka Krtičková | 1988 | CZE | Run4run | 31:27.8 | 11:36.1 |
68 | 53 / Muži | [ 75 ] | Josef Vaněk | 1965 | CZE | Tj Sokol Karate Náchod | 31:44.1 | 11:52.4 |
69 | 54 / Muži | [ 22 ] | Štěpán Erlebach | 1994 | CZE | Česká Skalice | 31:44.9 | 11:53.2 |
70 | 55 / Muži | [ 31 ] | Štěpán Jirouch | 1999 | CZE | Kramolna | 32:20.9 | 12:29.2 |
71 | 56 / Muži | [ 53 ] | Albert Línek | 2009 | CZE | Fk Náchod | 32:21.7 | 12:30.0 |
72 | 16 / Ženy | [ 67 ] | Lenka Renská | 1980 | CZE | Run4fun | 32:22.2 | 12:30.5 |
73 | 17 / Ženy | [ 116 ] | Ivana Tezcan | 1981 | CZE | Maratonstav Úpice | 32:37.9 | 12:46.2 |
74 | 18 / Ženy | [ 63 ] | Kateřina Petrová | 1982 | CZE | Praha | 32:59.2 | 13:07.5 |
75 | 19 / Ženy | [ 105 ] | Daniela Fišerová | 1988 | CZE | Kladno | 33:42.8 | 13:51.1 |
76 | 57 / Muži | [ 36 ] | Martin Hrnčíř | 1977 | CZE | Vrchaři Vrchlabí | 34:02.6 | 14:10.9 |
77 | 58 / Muži | [ 118 ] | Petr Tobiášek | 1996 | CZE | Dzsn | 34:05.6 | 14:13.9 |
78 | 20 / Ženy | [ 37 ] | Eva Klampflová | 1964 | CZE | Vrchaři Vrchlabí | 34:07.5 | 14:15.8 |
79 | 59 / Muži | [ 61 ] | Emanuel Petr | 1978 | CZE | Hradec Králové | 34:29.7 | 14:38.0 |
80 | 60 / Muži | [ 85 ] | Jakub Matějka | 1995 | CZE | Trutnov | 34:39.8 | 14:48.1 |
81 | 21 / Ženy | [ 42 ] | Lucie Konečná | 1985 | CZE | Hc Holkey Náchod | 34:50.0 | 14:58.3 |
82 | 61 / Muži | [ 52 ] | David Línek | 1974 | CZE | Dlnk Team | 34:52.0 | 15:00.3 |
83 | 22 / Ženy | [ 39 ] | Denisa Kňourková | 1998 | CZE | Team 911 | 34:54.7 | 15:03.0 |
84 | 62 / Muži | [ 35 ] | Milan Klampfl | 1991 | CZE | Vrchaři Vrchlabí | 35:16.7 | 15:25.0 |
85 | 23 / Ženy | [ 108 ] | Jitka Kahánková | 1966 | CZE | Raketové Kecky | 35:31.1 | 15:39.4 |
86 | 63 / Muži | [ 114 ] | Martin Smutný | 1977 | CZE | Olomouc | 35:35.3 | 15:43.6 |
87 | 24 / Ženy | [ 74 ] | Martina Vacková | 1996 | CZE | Run4run | 36:05.9 | 16:14.2 |
88 | 25 / Ženy | [ 97 ] | Veronika Nyklickova | 2005 | CZE | Bkl Machov | 36:14.2 | 16:22.5 |
89 | 26 / Ženy | [ 95 ] | Jana Matušková | 1969 | CZE | Velká Jesenice | 36:14.4 | 16:22.7 |
90 | 64 / Muži | [ 126 ] | Luboš Flousek | 1973 | CZE | Barborka Team | 36:27.0 | 16:35.3 |
90 | 27 / Ženy | [ 7 ] | Markéta Flousková | 1976 | CZE | Broumov | 36:27.0 | 16:35.3 |
92 | 65 / Muži | [ 119 ] | Martin Vaněk | 1975 | CZE | Vava Tým | 36:47.3 | 16:55.6 |
93 | 66 / Muži | [ 120 ] | Stanislav Vašíček | 1982 | CZE | Vava Tým | 36:47.3 | 16:55.6 |
94 | 67 / Muži | [ 48 ] | Karel Křepelka | 1987 | CZE | Zdravotní Klaun | 36:54.3 | 17:02.6 |
95 | 68 / Muži | [ 125 ] | Marcel Erlebach | 1973 | CZE | Studnice | 37:09.7 | 17:18.0 |
96 | 69 / Muži | [ 57 ] | Josef Metelka | 1944 | CZE | Ski Police Nad Metují | 37:20.9 | 17:29.2 |
97 | 70 / Muži | [ 82 ] | Vít Hanousek | 1989 | CZE | Náchod | 37:53.6 | 18:01.9 |
98 | 28 / Ženy | [ 28 ] | Renata Hynková | 1985 | CZE | Rozběháme Náchod | 38:15.8 | 18:24.1 |
99 | 29 / Ženy | [ 54 ] | Lucie Macháňová | 1981 | CZE | Nové Město Nad Metují | 38:19.7 | 18:28.0 |
99 | 29 / Ženy | [ 26 ] | Lucie Hrncirova | 1984 | CZE | Jaroměř | 38:19.7 | 18:28.0 |
101 | 31 / Ženy | [ 59 ] | Radka Nováková | 1971 | CZE | Kočky | 38:44.4 | 18:52.7 |
102 | 32 / Ženy | [ 102 ] | Jana Sedláčková | 1986 | CZE | Sport Sedláčci | 38:47.5 | 18:55.8 |
103 | 71 / Muži | [ 101 ] | Petr Sedláček | 1980 | CZE | Sport Sedláčci | 38:48.0 | 18:56.3 |
104 | 33 / Ženy | [ 41 ] | Bronislava Kohoutová | 1976 | CZE | Liberec | 38:55.6 | 19:03.9 |
105 | 34 / Ženy | [ 77 ] | Kristýna Vlachynská | 1978 | CZE | Haki-run | 39:02.3 | 19:10.6 |
106 | 35 / Ženy | [ 16 ] | Veronika Čílová | 1963 | CZE | Jizerská Lékárna | 39:09.5 | 19:17.8 |
107 | 36 / Ženy | [ 55 ] | Kateřina Manová | 1992 | CZE | Velké Poříčí | 39:58.7 | 20:07.0 |
108 | 37 / Ženy | [ 90 ] | Alena Gloserova | 1969 | CZE | Police Nad Metuji | 40:22.3 | 20:30.6 |
109 | 72 / Muži | [ 18 ] | Václav Dostál | 1942 | CZE | Černožice | 40:39.2 | 20:47.5 |
110 | 73 / Muži | [ 38 ] | Martin Klapper | 1981 | CZE | Žabí Tým | 42:08.4 | 22:16.7 |
111 | 38 / Ženy | [ 113 ] | Hana Smutná | 1978 | CZE | Olomouc | 42:37.7 | 22:46.0 |
112 | 39 / Ženy | [ 44 ] | Klára Kotyzová | 1993 | CZE | Slavoj Babí (hotel Tommy) | 42:37.9 | 22:46.2 |
113 | 40 / Ženy | [ 19 ] | Hana Dostálová | 1970 | CZE | Černožice | 43:09.6 | 23:17.9 |
114 | 41 / Ženy | [ 117 ] | Barbora Tobiaskova | 1998 | CZE | Opočno | 43:39.0 | 23:47.3 |
115 | 42 / Ženy | [ 76 ] | Ilona Vejtasová | 1977 | CZE | Haki-run | 44:11.6 | 24:19.9 |
116 | 74 / Muži | [ 89 ] | Adolf Foglar | 1948 | CZE | Česká Skalice | 44:33.6 | 24:41.9 |
117 | 43 / Ženy | [ 73 ] | Petra Tunklová | 1991 | CZE | Česká Skalice | 45:03.3 | 25:11.6 |
118 | 75 / Muži | [ 15 ] | Martin Číla | 1962 | CZE | Basketbal Loko Liberec | 46:06.8 | 26:15.1 |