Běh Babiččiným údolím

2017-04-02 Ratibořice 

archiv

announcement

registration

start list

results

O med pana Proška total: 11, men : 4, women: 7, Muži: 3, Ženy: 8 [html] [pdf]
O mlynářův trdelník total: 18, men : 7, women: 11, Muži: 7, Ženy: 11 [html] [pdf]
O krajánkův šátek total: 27, men : 14, women: 13, Muži: 14, Ženy: 13 [html] [pdf]
O Kudrnovic veverky total: 48, men : 27, women: 21, Muži: 27, Ženy: 21 [html] [pdf]
O Babiččiny pohádky total: 33, men : 18, women: 15, Muži: 18, Ženy: 15 [html] [pdf]
O pohádkové pexeso total: 27, men : 13, women: 14, Muži: 13, Ženy: 14 [html] [pdf]
O babiččin krajáč total: 179, men : 103, women: 76, Muži: 103, Ženy: 76 [html] [pdf]

result list O Kudrnovic veverky

start ~ 10:14:29

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [243] Tomáš Metelka 2008 CZE OK99 Hradec Králové 01:56.7
2 1 / Ženy [239] Tereza Doležalová 2008 CZE Sokol Náchod 01:59.7 00:03.0
3 2 / Muži [143] Tomaš Janovský 2008 CZE Kramolna 02:00.5 00:03.8
4 3 / Muži [372] Štěpán Ptáček 2008 CZE Hvězda Pardubice 02:06.3 00:09.6
5 4 / Muži [363] Albert Línek 2009 CZE DLNK dream team 02:07.4 00:10.7
6 5 / Muži [281] Tomáš Zikmund 2009 CZE 02:09.9 00:13.2
7 6 / Muži [379] Josef Zimla 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:10.1 00:13.4
8 7 / Muži [377] Jan Veverka 2008 CZE SPRINT Česká Skalice 02:11.7 00:15.0
8 7 / Muži [249] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:11.7 00:15.0
10 2 / Ženy [273] Ema Jiraskova 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:12.1 00:15.4
11 3 / Ženy [369] Anna Petráčková 2008 CZE P.J.P.T. junior team 02:13.1 00:16.4
12 9 / Muži [380] Filip Zolman 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:14.3 00:17.6
13 10 / Muži [248] Jan Špreňar 2009 CZE ZŠ Česká Skalice 02:16.5 00:19.8
14 11 / Muži [355] Marek Flašar 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:18.0 00:21.3
15 4 / Ženy [244] Daniela Dvořáková 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:19.0 00:22.3
16 12 / Muži [375] Pavel Stejskal 2008 CZE IVT Náchod 02:19.1 00:22.4
17 5 / Ženy [351] Laura Bejšovcová 2009 CZE BKL Machov 02:20.6 00:23.9
18 13 / Muži [271] Jakub Tamáš 2009 CZE Sedloňov 02:21.3 00:24.6
19 14 / Muži [365] Jan Maršík 2009 CZE Trutnv 4 02:21.6 00:24.9
20 15 / Muži [367] Lukáš Nagy 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:22.0 00:25.3
20 6 / Ženy [242] Vendula Šrůtková 2009 CZE BKL Machov 02:22.0 00:25.3
22 7 / Ženy [366] Sára Michalíková 2008 CZE KOB Dobruška 02:22.8 00:26.1
23 8 / Ženy [373] Adéla Renská 2009 CZE Zběsilí Šneci 02:23.4 00:26.7
24 16 / Muži [358] David Jirman 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:23.7 00:27.0
25 17 / Muži [360] Jakub Kulda 2008 CZE Červený Kostelec 02:23.8 00:27.1
26 9 / Ženy [370] Izabela Place 2009 CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 02:24.7 00:28.0
27 10 / Ženy [250] Simona Bubeníčková 2008 CZE Velké Poříčí 02:25.5 00:28.8
28 11 / Ženy [362] Anna Kynčlová 2008 CZE Jilemnice 02:26.5 00:29.8
29 18 / Muži [374] Matěj Renský 2009 CZE Zběsilí šneci 02:27.1 00:30.4
30 12 / Ženy [354] Noemi Elichová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 02:27.2 00:30.5
31 13 / Ženy [357] Nela Hanušová 2008 CZE Hvězda Pardubice 02:27.3 00:30.6
32 14 / Ženy [238] Ema Kunová 2009 CZE MŠ Česká Skalice 02:28.6 00:31.9
33 19 / Muži [359] Filip Kubec 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:29.0 00:32.3
34 15 / Ženy [356] Eliška Gultová 2009 CZE BKL Machov 02:29.2 00:32.5
35 16 / Ženy [353] Stella Černá 2009 CZE Hvězda Karlín 02:30.7 00:34.0
36 17 / Ženy [361] Anna Kuželová 2008 CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 02:32.4 00:35.7
37 18 / Ženy [371] Lucie Prokopová 2009 CZE SDH Zlíč 02:33.0 00:36.3
38 20 / Muži [272] Radim Gladics 2008 CZE Česká Skalice 02:33.7 00:37.0
39 21 / Muži [376] Tomáš Tchalík 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:34.2 00:37.5
40 22 / Muži [211] Lukáš Světelský 2009 CZE ZŠ Ostrov-Jaroměř 02:35.0 00:38.3
41 23 / Muži [364] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 02:37.4 00:40.7
42 19 / Ženy [368] Milan Petráček 2009 CZE P.J.P.T. junior team 02:39.0 00:42.3
43 24 / Muži [282] Bořek Šavelka 1900 CZE 02:42.4 00:45.7
44 20 / Ženy [245] Pavlína Seligrová 2009 CZE 02:43.9 00:47.2
45 21 / Ženy [278] Barbora Pavlová 2009 CZE ZŠ Česká Skalice 02:47.2 00:50.5
46 25 / Muži [378] Zdeněk Záplata 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:51.1 00:54.4
47 26 / Muži [269] Jakub Macek 2009 CZE Olešnice v Orlických horách 02:59.4 01:02.7
48 27 / Muži [285] Ondřej Holek 2008 CZE ZŠ Komenského Náchod 02:59.9 01:03.2