run

results

Běh Babiččiným údolím

2016-04-03 Babiččino údolí 

archiv

results

O med pana Proška (ročníky 2001 - 2002) total: 15, men : 5, women: 10, Muži: 5, Ženy: 10 [html] [pdf] [csv]
O mlynářův trdelník (ročníky 2003 - 2004 total: 18, men : 4, women: 14, Muži: 4, Ženy: 14 [html] [pdf] [csv]
O krajánkův šátek (ročníky 2005 - 2006) total: 30, men : 18, women: 12, Muži: 18, Ženy: 12 [html] [pdf] [csv]
O Kudrnovic veverky (roč. 2007 - 2008) total: 42, men : 22, women: 20, Muži: 22, Ženy: 20 [html] [pdf] [csv]
O Babiččiny pohádky (roč. 2009 - 2010) total: 40, men : 22, women: 18, Muži: 22, Ženy: 18 [html] [pdf] [csv]
O pohádkové pexeso (ročníky 2011 a ml.) total: 30, men : 15, women: 15, Muži: 15, Ženy: 15 [html] [pdf] [csv]
O babiččin krajáč (dospělí) total: 285, men : 157, women: 128, Muži: 151, Ženy: 128, N: 6 [html] [pdf] [csv]

result list O med pana Proška (ročníky 2001 - 2002)

start ~ 09:27:20

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#2
1 1 / Muži [656] Jakub Jon 2001 CZE SK NMMET 03:29.4
2 2 / Muži [651] Petr Bárta 2001 CZE Tj Sokol Jetřichov 03:47.0 00:17.6
3 3 / Muži [664] Tomáš Holman 2001 CZE SK NMMET 03:51.9 00:22.5
4 4 / Muži [657] Filip Krivčík 2002 CZE CZE 03:55.4 00:26.0
5 1 / Ženy [655] Kateřina Jebavá 2001 CZE SK NMMET 04:05.1 00:35.7
6 2 / Ženy [662] Kateřina Tůmová 2001 CZE SK NMMET 04:05.9 00:36.5
7 3 / Ženy [654] Kristina Jánská 2001 CZE SK NMMET 04:12.5 00:43.1
8 4 / Ženy [653] Adéla Breitrová 2002 CZE SK Nové Město nad Metují 04:22.8 00:53.4
9 5 / Ženy [670] Natálie Kufelová 2001 CZE ZŠ a MŠ Krčím 04:53.8 01:24.4
10 6 / Ženy [658] Simona Mílová 2002 CZE Hvězda SKP Pardubice 04:56.7 01:27.3
11 7 / Ženy [661] Veronika Špačková 2002 CZE CZE 05:06.4 01:37.0
12 8 / Ženy [671] Eliška Křížová 2001 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:15.3 01:45.9
13 5 / Muži [669] Tobie Škvarna 2001 CZE ZŠ Komenského Trutnov 05:17.3 01:47.9
14 9 / Ženy [668] Tereza Sahulová 2001 CZE Maratonstav Úpice 06:05.1 02:35.7
15 10 / Ženy [667] Markéta Sahylová 2001 CZE Maratonstav Úpice 06:20.8 02:51.4

result list O mlynářův trdelník (ročníky 2003 - 2004

start ~ 09:40:20

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [605] Daniel Sporysch 2003 CZE SK NMMET 01:39.8
2 1 / Ženy [609] Eliška Mertlíková 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:45.2 00:05.4
3 2 / Muži [601] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:50.1 00:10.3
4 3 / Muži [604] Vojtěch Potoček 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:51.0 00:11.2
5 2 / Ženy [603] Natálie Plná 2004 CZE BKL Machov 01:52.1 00:12.3
5 2 / Ženy [610] Tereza Prouzová 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:52.1 00:12.3
7 4 / Ženy [608] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 01:52.6 00:12.8
8 5 / Ženy [612] Alena Cejnarová 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:54.5 00:14.7
9 4 / Muži [666] Martin Fiala 2003 CZE ZŠ J 01:56.8 00:17.0
10 6 / Ženy [611] Dominika Svobodová 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:58.2 00:18.4
11 7 / Ženy [619] Klára Bělobrádková 2004 CZE SK Nové Město Nad Metují 02:06.9 00:27.1
12 8 / Ženy [618] Leona Kubasová 2004 CZE Maratonstav Úpice 02:10.1 00:30.3
13 9 / Ženy [602] Kateřina Nigrinová 2003 CZE CZE 02:10.2 00:30.4
14 10 / Ženy [614] Michaela Čápová 2003 CZE Gymnázium Hostinné 02:12.9 00:33.1
15 11 / Ženy [615] Aneta Hustolesová 2004 CZE ZŠ Chotěvice 02:13.7 00:33.9
16 12 / Ženy [616] Kateřina Malá 2004 CZE Maratonstav Úpice 02:16.0 00:36.2
17 13 / Ženy [613] Kateřina Klemtová 2003 CZE Sokol České Meziříčí 02:23.4 00:43.6
18 14 / Ženy [617] Anežka Kratěnová 2004 CZE ZŠ Komenského Náchod 05:15.8 03:36.0

result list O krajánkův šátek (ročníky 2005 - 2006)

start ~ 10:00:16

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [568] FRANTIŠEK kUHN 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 01:48.4
2 2 / Muži [572] Petr Nesládek 2005 CZE Olfin car ski team 01:48.6 00:00.2
3 3 / Muži [581] Josef Kubias 2005 CZE Tyčka a kulička 01:50.7 00:02.3
4 4 / Muži [574] Lukáš Doležal 2006 CZE BKL Machov 01:50.9 00:02.5
5 5 / Muži [570] Jonáš Kohl 2005 CZE Růža Bike KIDS 01:53.3 00:04.9
6 1 / Ženy [551] Barbora Ficencová 2006 CZE Sokol Náchod 01:53.6 00:05.2
7 6 / Muži [571] Adam Nágy 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:55.9 00:07.5
8 2 / Ženy [553] Adéla Kopecká 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:58.4 00:10.0
9 3 / Ženy [576] Gabriela Malá 2005 CZE Maratonstav Úpice 01:59.4 00:11.0
10 7 / Muži [560] Ondřej Souček 2006 CZE CZE 02:03.1 00:14.7
11 4 / Ženy [569] Nikola Venclová 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 02:03.4 00:15.0
12 8 / Muži [573] Matěj Kufel 2006 CZE ZŠ Malecí 02:06.5 00:18.1
13 9 / Muži [575] Ondřej Řehák 2005 CZE Řeháci 02:08.4 00:20.0
14 5 / Ženy [557] Eliška Nigrinová 2006 CZE CZE 02:15.6 00:27.2
15 10 / Muži [566] Petr Jirman 2006 CZE CZE 02:16.5 00:28.1
16 11 / Muži [554] Vojtěch Kopecký 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:17.6 00:29.2
17 6 / Ženy [582] Johana Škodová 2006 CZE CZE 02:18.5 00:30.1
18 7 / Ženy [555] Linda Kudrnáčová 2005 CZE CZE 02:20.8 00:32.4
19 12 / Muži [579] Jakub Záliš 2005 CZE Zš česká Skalice 02:21.7 00:33.3
20 8 / Ženy [578] Anna Gavlasová 2005 CZE ZŠ Česká Skalice 02:22.3 00:33.9
21 9 / Ženy [577] Zuzana Zemánková 2005 CZE SDH Brzice 02:22.4 00:34.0
22 13 / Muži [552] Josef Jánský 2005 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:29.5 00:41.1
23 10 / Ženy [583] Liliana Polická 2006 CZE CZE 02:36.5 00:48.1
24 14 / Muži [561] Jaromír Vavřín 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:37.6 00:49.2
25 15 / Muži [559] Mike Rotter 2005 CZE CZE 02:43.9 00:55.5
26 11 / Ženy [580] Sabina Kubasová 2006 CZE CZE 02:44.1 00:55.7
27 12 / Ženy [567] Eliška Jirmanová 2006 CZE CZE 02:44.4 00:56.0
28 16 / Muži [556] Jaroslav Lhotský 2006 CZE Sokol Studnice 02:45.0 00:56.6
29 17 / Muži [562] Petr Žďárský 2005 CZE CZE 02:52.2 01:03.8
DNF / Muži [565] VOJTĚCH SKUHRAVÝ 2005 CZE CZE

result list O Kudrnovic veverky (roč. 2007 - 2008)

start ~ 10:25:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [534] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 02:14.0
2 1 / Ženy [512] Tereza Pecháčková 2007 CZE Atletika Jaroměř 02:14.4 00:00.4
3 2 / Muži [511] Adam Pecina 2007 CZE Rungo.cz 02:15.0 00:01.0
4 3 / Muži [520] Adam Velechovský 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 02:16.2 00:02.2
5 4 / Muži [530] Petr Topalovsý 2007 CZE 3Zš Komenského Trutnov 02:16.3 00:02.3
6 2 / Ženy [502] Tereza Doležalová 2008 CZE Sokol Náchod 02:16.4 00:02.4
7 5 / Muži [527] Tomáš Nesládek 2007 CZE Olfin car Ski Team 02:17.6 00:03.6
8 6 / Muži [517] Jiri Stepan 2007 CZE Loko Vltavín Praha 02:18.2 00:04.2
9 3 / Ženy [531] SOFIE Plechová 2007 CZE Zš česká Skalice 02:19.7 00:05.7
10 7 / Muži [533] Matyáš Buryšek 2008 CZE Olfin car Ski Team 02:20.4 00:06.4
11 4 / Ženy [525] Štěpánka Kohlová 2007 CZE Růža bike KIDS 02:20.7 00:06.7
12 8 / Muži [528] Mikuláš Shorný 2008 CZE Olfin car Ski Team 02:21.8 00:07.8
13 9 / Muži [522] Tomáš Rydlo 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:22.7 00:08.7
14 10 / Muži [516] Šimon Souček 2008 CZE CZE 02:25.0 00:11.0
15 5 / Ženy [539] Karolína Peterová 2007 CZE CZE 02:25.1 00:11.1
16 11 / Muži [505] David Jirman 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:25.6 00:11.6
17 6 / Ženy [535] Lucie Rousková 2007 CZE Č. Skalice 02:25.8 00:11.8
18 12 / Muži [529] Pavel Stejskal 2008 CZE IVT Náchod 02:29.8 00:15.8
19 7 / Ženy [532] Kamila Dvořáková 2007 CZE ZŠ Česká Skalice 02:33.3 00:19.3
20 13 / Muži [503] Jan Falta 2007 CZE CZE 02:33.6 00:19.6
21 8 / Ženy [518] Tereza Sychrovská 2007 CZE CZE 02:36.9 00:22.9
22 9 / Ženy [519] Barbora Šrůtková 2007 CZE BKL Machov 02:38.2 00:24.2
23 14 / Muži [523] Daniel Novotný 2008 CZE ZŠ Provodov-Šonov 02:38.7 00:24.7
24 10 / Ženy [541] Beáta Krejčí 2007 CZE SK Nové Město Nad Metují 02:39.5 00:25.5
25 11 / Ženy [506] Anna Kasalová 2008 CZE Báječné děti v běhu 02:41.0 00:27.0
26 12 / Ženy [510] Adéla Moravcová 2007 CZE TC Dobruška 02:42.2 00:28.2
27 13 / Ženy [536] ANNA Hrubešová 2007 CZE Č. Skalice 02:44.1 00:30.1
28 15 / Muži [524] Šimon Škoda 2008 CZE ZŠ Provodov-Šonov 02:44.8 00:30.8
29 16 / Muži [513] Adam Ryšavý 2008 CZE Ryšouni Team 02:45.0 00:31.0
30 14 / Ženy [509] Sára Michalíková 2008 CZE KOB Dobruška 02:46.4 00:32.4
31 15 / Ženy [542] Anna Hejnová 2008 CZE ZŠ Velké Poříčí 02:47.0 00:33.0
32 16 / Ženy [515] Šárka Skřivánková 2007 CZE CZE 02:48.4 00:34.4
33 17 / Ženy [521] Šárka Žďárská 2008 CZE CZE 02:56.3 00:42.3
34 17 / Muži [538] Jan Mareth 2008 CZE CZE 03:01.0 00:47.0
35 18 / Ženy [540] Monika Růžičková 2007 CZE ZŠ Opočno 03:09.8 00:55.8
36 18 / Muži [501] Martin Brouček 2007 CZE SK Červený Újezd 03:14.0 01:00.0
37 19 / Ženy [508] Nikol Linhartová 2008 CZE CZE 05:33.4 03:19.4
38 19 / Muži [504] Karel Geťko 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 19:09.4 16:55.4
39 20 / Muži [514] Matěj Říha 2008 CZE Atletika Jaroměř 19:11.6 16:57.6
40 21 / Muži [526] Lujkáš Nagy 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 19:21.3 17:07.3
41 22 / Muži [507] Ladislav Kopecký 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 19:51.5 17:37.5
42 20 / Ženy [537] Natálie Paarová 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 31:07.8 28:53.8

result list O Babiččiny pohádky (roč. 2009 - 2010)

start ~ 10:42:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Ženy [474] Laura Bejšovcová 2009 CZE BKL Machov 02:05.8
2 1 / Muži [473] Josef Zimla 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:10.3 00:04.5
3 2 / Ženy [455] Ema Jiraskova 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:11.2 00:05.4
4 2 / Muži [487] Václav Podšubka 2009 CZE SK Nové Město Nad Metují 02:11.4 00:05.6
5 3 / Muži [467] Jáchym Bém 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:14.2 00:08.4
6 4 / Muži [456] Albert Línek 2009 CZE DLNK dream team 02:14.5 00:08.7
7 5 / Muži [457] Miroslav Meloun 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:15.5 00:09.7
8 3 / Ženy [453] Daniela Dvořáková 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:16.7 00:10.9
9 6 / Muži [458] Vojtěch Moravec 2009 CZE TC Dobruška 02:18.0 00:12.2
10 4 / Ženy [452] Stella Černá 2009 CZE CZE 02:20.3 00:14.5
11 5 / Ženy [478] Jakub Bělobrádek 2009 CZE ZŠ Veká Jesenice 02:21.0 00:15.2
12 7 / Muži [485] Adam Paar 2010 CZE SK Nové Město Nad Metují 02:24.8 00:19.0
13 6 / Ženy [465] Vendula Šrůtková 2009 CZE BKL Machov 02:26.3 00:20.5
14 8 / Muži [488] Tomáš Trchalík 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:27.2 00:21.4
15 7 / Ženy [469] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache LOKO Trutnov 02:28.1 00:22.3
16 9 / Muži [476] Vojtěch Řehák 2009 CZE Řeháci 02:28.3 00:22.5
17 10 / Muži [470] Štěpán Losenický 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:29.2 00:23.4
18 11 / Muži [475] Matěj Renský 2009 CZE Zběsilí šneci 02:31.5 00:25.7
19 8 / Ženy [489] Renata Rutová 2009 CZE CZE 02:32.8 00:27.0
20 12 / Muži [451] Jan Breitr 2010 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 02:34.2 00:28.4
21 13 / Muži [490] Hynek Navara 2009 CZE MŠ Myslbekova 02:34.6 00:28.8
22 9 / Ženy [482] Adéla Renská 2009 CZE Zběsilí Šneci 02:35.5 00:29.7
23 10 / Ženy [477] Ema Kunová 2009 CZE MŠ Česká Skalice 02:37.2 00:31.4
24 14 / Muži [486] Štěpán Krejčí 2010 CZE SK Nové Město Nad Metují 02:37.5 00:31.7
25 15 / Muži [463] Daniel Stříbrný 2010 CZE CZE 02:37.6 00:31.8
26 11 / Ženy [484] Anna Králíková 2010 CZE Trutnov 02:39.3 00:33.5
27 16 / Muži [479] Jonáš Rudolf 2010 CZE Deep Sea 02:41.0 00:35.2
28 17 / Muži [481] Lukáš Rousek 2010 CZE MŠ Česká Skalice 02:41.3 00:35.5
29 12 / Ženy [480] Krystýna Fajglová 2010 CZE Novodvorská Trutnov 02:42.0 00:36.2
30 18 / Muži [454] Oldřich Geťko 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:43.2 00:37.4
31 13 / Ženy [483] Laura Borýsková 2010 CZE CZE 02:43.9 00:38.1
32 14 / Ženy [460] Beáta Polická 2010 CZE CZE 02:44.3 00:38.5
33 19 / Muži [491] Jan Pajer 2010 CZE SDH V. Třebešov 02:45.6 00:39.8
34 15 / Ženy [461] Mia Rotterová 2010 CZE CZE 02:48.8 00:43.0
35 20 / Muži [459] Tobiáš Pecina 2010 CZE Rungo.cz 02:54.4 00:48.6
36 16 / Ženy [464] Anna Špačková 2010 CZE CZE 02:58.1 00:52.3
37 21 / Muži [468] Lukáš Horáček 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 03:02.5 00:56.7
38 22 / Muži [471] Štěpán Pešek 2010 CZE CZE 03:22.1 01:16.3
39 17 / Ženy [472] Michaela Rydlová 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 03:30.5 01:24.7
40 18 / Ženy [462] Karolína Samková 2009 CZE CZE 04:00.9 01:55.1

result list O pohádkové pexeso (ročníky 2011 a ml.)

start ~ 10:55:20

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [401] Nicol Cinkova 2011 CZE Sokol Náchod 01:28:37.0
2 1 / Ženy [417] Ema Bořková 2011 CZE FC Ležák Česká Skalice 01:28:38.0 00:01.0
3 2 / Ženy [419] Pavlínka Divišková 2011 CZE Svaz Českých Bohémů 01:28:40.0 00:03.0
4 2 / Muži [422] Toník Hovorka 2011 CZE CZE 01:28:42.0 00:05.0
5 3 / Muži [402] Šimon Jirásek 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 01:28:45.0 00:08.0
6 4 / Muži [429] Michal Popelka 2011 CZE MŠ Neděliště 01:28:52.0 00:15.0
7 5 / Muži [403] Jakub Jirman 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 01:28:54.0 00:17.0
8 6 / Muži [428] Vojtěch Vrzáček 2011 CZE CZE 01:28:56.0 00:19.0
9 3 / Ženy [414] Pavlína Bejšovcová 2012 CZE BKL Machov 01:28:57.0 00:20.0
10 4 / Ženy [406] Julie Polická 2011 CZE CZE 01:28:59.0 00:22.0
11 7 / Muži [415] Štěpán Řehák 2012 CZE Řeháci 01:29:00.0 00:23.0
12 5 / Ženy [420] Rosa Schubertová 2011 CZE Mladé Buky 01:29:02.0 00:25.0
13 6 / Ženy [426] Lenka Hanušová 2012 CZE CZE 01:29:04.0 00:27.0
14 7 / Ženy [423] Klára Hejnová 2011 CZE MŠ Velké Poříčí 01:29:06.0 00:29.0
15 8 / Ženy [408] Kristýna Samková 2012 CZE CZE 01:29:08.0 00:31.0
16 9 / Ženy [405] Julie Míšková 2012 CZE Tryskomyši 01:29:09.0 00:32.0
17 8 / Muži [407] Dominik Ryšavý 2012 CZE Ryšouni Team 01:29:11.0 00:34.0
18 10 / Ženy [427] Helena Vrzáčková 2012 CZE CZE 01:29:13.0 00:36.0
19 9 / Muži [430] Adam Koubek 2012 CZE CZE 01:29:15.0 00:38.0
20 11 / Ženy [416] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Apache Loko Trutnov 01:29:19.0 00:42.0
21 10 / Muži [425] Václav Pajer 2013 CZE V.Třebešov 01:29:20.0 00:43.0
22 12 / Ženy [418] Agáta Blechová 2012 CZE MŠ česká Skalice 01:29:22.0 00:45.0
23 13 / Ženy [431] Ella Strašilová 2014 CZE CZE 01:29:25.0 00:48.0
24 14 / Ženy [410] Natalie Stříbrná 2014 CZE CZE 01:29:27.0 00:50.0
25 11 / Muži [424] Jiří Ruta 2012 CZE CZE 01:29:30.0 00:53.0
26 12 / Muži [411] Martin Špaček 2014 CZE CZE 01:29:32.0 00:55.0
27 13 / Muži [421] Vašík Hovorka 2014 CZE CZE 01:29:33.0 00:56.0
28 15 / Ženy [412] Eliška Gabriela Pešková 2014 CZE CZE 01:29:35.0 00:58.0
29 14 / Muži [404] Jaromír Míšek 2014 CZE Tryskomyši 01:29:39.0 01:02.0
30 15 / Muži [409] Krystof Stepan 2011 CZE Prazelenina - holešovičtí zahrádkáři 01:31:04.0 02:27.0

result list O babiččin krajáč (dospělí)

start ~ 11:10:25

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#2
1 1 / Muži [83] Lukáš Kozlík 1989 CZE A.C. Sparta Praha 19:32.8
2 2 / Muži [85] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 19:35.7 00:02.9
3 3 / Muži [180] František Vagenknecht 1977 CZE ASTER Team Jičín 19:50.5 00:17.7
4 4 / Muži [42] Vojtěch Hájek 1998 CZE SK NMMET 19:59.8 00:27.0
5 5 / Muži [262] Milan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 20:09.7 00:36.9
6 6 / Muži [447] Jiří Čivrný 1980 CZE SK Nové Město nad Metují 20:24.2 00:51.4
7 7 / Muži [134] David Plný 1993 CZE BKL Machov 21:02.2 01:29.4
8 8 / Muži [272] Vlastimil Flegl 1986 CZE CZE 21:10.5 01:37.7
9 9 / Muži [201] Zdeněk Zikmund 1997 CZE SK NMMET 21:12.0 01:39.2
10 10 / Muži [156] Jiří Sedlák 1995 CZE SK Podfara Nový Hrádek 21:32.1 01:59.3
11 11 / Muži [12] Martin Bárta 1998 CZE SK Nové Město nad Metují 21:52.2 02:19.4
12 12 / Muži [202] Michal Žák 1991 CZE Ž3 Sport 22:26.3 02:53.5
13 13 / Muži [11] Čeněk Augusta 1998 CZE SK NMMET 22:29.7 02:56.9
14 14 / Muži [88] Vojtěch Kudrnáč 1997 CZE SK NMMET 22:30.9 02:58.1
15 15 / Muži [600] Michal Balcar 1985 CZE Vella Team 22:31.8 02:59.0
16 16 / Muži [24] Luděk Berka 1972 CZE CZE 22:32.0 02:59.2
17 17 / Muži [630] Tomáš Burdych 1982 CZE Easygorun 22:42.2 03:09.4
18 18 / Muži [54] Vojtěch Hrůša 1999 CZE TJ Sokol HK 22:45.4 03:12.6
19 1 / Ženy [29] Michaela Drábková 1992 CZE SK NMMET 22:48.6 03:15.8
20 19 / Muži [162] Aleš Steklík 1996 CZE Sportovní klub Nové Město nad Metují 23:03.3 03:30.5
21 20 / Muži [446] Tomáš Brouček 1969 CZE Huawei Technologies (Czech) s.r.o. 23:16.3 03:43.5
22 21 / Muži [271] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE Wikov MGI 23:16.8 03:44.0
23 22 / Muži [110] Jan Melišík 1974 CZE TE Connectivity 23:18.1 03:45.3
24 23 / Muži [282] Jakub Divíšek 1999 CZE Svaz Českých Bohémů 23:27.0 03:54.2
25 24 / Muži [186] Pavel Vít 1971 CZE VELLA Cycling 23:27.5 03:54.7
26 2 / Ženy [637] Aneta Khýrová 1993 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 23:32.7 03:59.9
27 25 / Muži [98] Lukáš Mach 1999 CZE CZE 23:46.1 04:13.3
28 26 / Muži [41] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 23:48.5 04:15.7
29 27 / Muži [116] Pavel Moravec 1980 CZE CZE 23:56.0 04:23.2
30 28 / Muži [275] Vladimír Šafr 1981 CZE TriExpert Flora 24:02.0 04:29.2
31 29 / Muži [220] Jakub Frýba 1999 CZE CZE 24:10.6 04:37.8
32 30 / Muži [31] Milan Důrek 1991 CZE CZE 24:20.6 04:47.8
33 3 / Ženy [620] Veronika Marková 1988 CZE AC Pardubice 24:22.2 04:49.4
34 31 / Muži [285] Luboš Doležal 1954 CZE Cyklo Tony 24:40.4 05:07.6
35 32 / Muži [218] Martin Firkušný 1982 CZE Smiřice 24:51.0 05:18.2
36 33 / Muži [149] Pavel Rudolf 1969 CZE Jagler 25:03.3 05:30.5
37 34 / Muži [599] Jan Říhák 1980 CZE CZE 25:03.6 05:30.8
38 4 / Ženy [130] Lucie Pecinová 1981 CZE Rungo.cz 25:12.5 05:39.7
39 35 / Muži [111] Filip Mertlík 1993 CZE SK Nové Město nad Metují 25:13.9 05:41.1
40 36 / Muži [91] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 25:18.4 05:45.6
41 37 / Muži [108] Martin Matuška 1980 CZE Farmet 25:22.0 05:49.2
42 38 / Muži [49] Michal Horák 1975 CZE CZE 25:27.1 05:54.3
43 39 / Muži [132] Martin Pešta 1978 CZE BAKAKO Nová Paka 25:30.9 05:58.1
44 40 / Muži [139] Petr Prokopič 1999 CZE CZE 25:34.6 06:01.8
45 41 / Muži [254] Martin Žiďas 1992 CZE CZE 25:37.0 06:04.2
46 42 / Muži [193] Petr Volf 1999 CZE CZE 25:43.9 06:11.1
47 43 / Muži [209] Jan Slabý 1990 CZE TVOJE MÁMA 25:46.0 06:13.2
48 44 / Muži [113] Ondřej Míl 1992 CZE LFHK 25:51.0 06:18.2
49 45 / Muži [292] Erwin Schubert 1968 CZE CZE 25:51.5 06:18.7
50 5 / Ženy [105] Kateřina Maršíková 1989 CZE Cyklo Tony 25:51.9 06:19.1
51 46 / Muži [82] Tomáš Koutský 1987 CZE CZE 25:52.3 06:19.5
52 47 / Muži [69] Jakub Jiráský 1990 CZE Jiskra ZIJIPR 25:56.3 06:23.5
53 48 / Muži [176] Jakub Tomášek 1994 CZE AZ Vrátno 25:58.9 06:26.1
54 6 / Ženy [198] Markéta Zeisková 1998 CZE Rajbas klub Náchod 26:00.6 06:27.8
55 49 / Muži [53] Jiří Hrabík 1989 CZE FBC Hvězdy Česká Skalice 26:00.8 06:28.0
56 50 / Muži [146] Jan Richter 1992 CZE CZE 26:08.9 06:36.1
57 7 / Ženy [23] Petra Čerenkova 1999 CZE TJ Sokol Hradec Králové 26:09.1 06:36.3
58 8 / Ženy [278] Kateřina Kubiasová 1978 CZE Tyčka a kulička 26:18.6 06:45.8
59 51 / Muži [145] Stanislav Rek 1964 CZE Ammann 26:19.2 06:46.4
60 52 / Muži [293] Alexandr Hrevuš 1979 CZE CZE 26:26.4 06:53.6
61 53 / Muži [107] Luboš Matějíček 1962 CZE HOVRCH 26:28.7 06:55.9
62 54 / Muži [644] Václav Osladil 1960 CZE CZE 26:30.2 06:57.4
63 55 / Muži [636] Filip Cír 1983 CZE Č. Skalice 26:38.6 07:05.8
64 56 / Muži [441] Vojtěch Rousek 1976 CZE Runing Zlíč 27:03.8 07:31.0
65 57 / Muži [627] Martin Kačer 1978 CZE CZE 27:12.0 07:39.2
66 58 / Muži [290] Petr Novák 1977 CZE HSK - cycling team 27:16.3 07:43.5
67 9 / Ženy [291] Petra Schwaningerová 1982 CZE RockMachine-Cyklomax 27:16.7 07:43.9
68 59 / Muži [270] Milan Petráček 1974 CZE CZE 27:18.6 07:45.8
69 10 / Ženy [626] Erika Samková 1977 CZE ČSOB 27:20.5 07:47.7
70 11 / Ženy [150] Denisa Rýdlová 1982 CZE FaY sport 27:23.2 07:50.4
71 12 / Ženy [20] Petra Breitrová 1978 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 27:30.1 07:57.3
72 60 / Muži [286] Martin Černík 1980 CZE SK Semechnice 27:37.7 08:04.9
73 61 / Muži [277] Josef Kubias 2005 XXX Tyčka a kulička 27:39.9 08:07.1
74 13 / Ženy [249] Alena Vránová 1980 CZE Easygorun 27:42.0 08:09.2
75 62 / Muži [629] Luboš Nehyba 1990 CZE CZE 27:53.7 08:20.9
76 14 / Ženy [84] Pavla Krausová 1997 CZE CZE 27:56.3 08:23.5
77 63 / Muži [219] Milan Frýba 1975 CZE CZE 28:02.9 08:30.1
78 64 / Muži [294] Martin Minařík 1980 CZE CZE 28:05.1 08:32.3
79 65 / Muži [204] Adam Ludvík 1992 CZE TVOJE MÁMA 28:09.2 08:36.4
80 15 / Ženy [263] Kamila Šrolerová 1980 CZE TJ Sokol Maxičky 28:11.3 08:38.5
81 66 / Muži [268] Michal Renský 1979 CZE CZE 28:13.3 08:40.5
82 67 / Muži [205] Ladislav Mareš 1989 CZE hovno na botě 28:14.6 08:41.8
83 68 / Muži [122] Jiří Nigrin 1973 CZE CZE 28:16.7 08:43.9
84 69 / Muži [585] Jan Žák 1988 CZE Z3 Sport 28:19.0 08:46.2
85 70 / Muži [638] Petr Jarý 1972 CZE Kovošrot Jarý 28:20.9 08:48.1
86 71 / Muži [131] Tomáš Peroutka 1986 CZE MGI 28:21.4 08:48.6
87 16 / Ženy [223] Karolína Hermanová 1996 CZE CZE 28:24.7 08:51.9
88 72 / Muži [70] Ondřej Kárník 2009 CZE CZE 28:30.7 08:57.9
89 73 / Muži [21] Patrik Brejla 1993 CZE CZE 28:34.3 09:01.5
90 74 / Muži [165] Filip Svatoš 1997 CZE National team of runners Jamaika 28:40.4 09:07.6
91 75 / Muži [199] Jiří Zelený 1990 CZE Judo club Broumov 28:40.7 09:07.9
92 76 / Muži [231] Lukáš Novák 1994 CZE CZE 28:43.4 09:10.6
93 77 / Muži [267] Jaroslav Kunrt 2000 CZE ČLA Trutnov 28:49.7 09:16.9
94 78 / Muži [163] Jiri Stepan 1969 CZE Prazelenina - holešovičtí zahrádkáři 28:51.0 09:18.2
95 79 / Muži [212] Martin Ansorge 1992 CZE SK Babí 28:52.9 09:20.1
96 80 / Muži [211] Petr Adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 28:57.0 09:24.2
97 81 / Muži [299] Petr Lebedínský 1985 CZE CZE 29:02.7 09:29.9
98 82 / Muži [26] Jan Černý 1975 CZE CZE 29:03.0 09:30.2
99 17 / Ženy [191] Kateřina Voleská 1987 CZE CZE 29:05.2 09:32.4
100 83 / Muži [276] Lukáš Berák 1982 CZE CZE 29:07.4 09:34.6
101 18 / Ženy [171] Dita Štěpánová 1979 CZE KOB Dobruška 29:12.9 09:40.1
102 84 / Muži [112] Tomáš Míl 1971 CZE Sám sobě sponzorem:-) 29:16.9 09:44.1
103 85 / Muži [217] Jiří Dušek 1986 CZE HZS SŽDC Liberec 29:28.0 09:55.2
104 19 / Ženy [135] Milena Poděbradská 1986 CZE CZE 29:30.1 09:57.3
105 86 / Muži [593] Martin Hejzlar 1976 CZE CZE 29:33.7 10:00.9
106 87 / Muži [48] Martin Hlaváček 1994 CZE CZE 29:39.6 10:06.8
107 88 / Muži [235] Jakub Páv 1985 CZE CZE 29:42.4 10:09.6
108 89 / Muži [621] Petr Jakubský 1994 CZE CZE 29:47.8 10:15.0
109 90 / Muži [640] Pavel Merbs 1989 CZE CZE 29:48.6 10:15.8
110 91 / Muži [233] Josef Pánek 1965 CZE CZE 29:52.9 10:20.1
111 20 / Ženy [283] Alena Marethová 1972 CZE CZE 29:57.1 10:24.3
112 92 / Muži [284] Karel Mareth 1972 CZE CZE 29:58.0 10:25.2
113 93 / Muži [57] Martin Hurník 1982 CZE Tomáškův tým 30:02.2 10:29.4
114 94 / Muži [288] Štěpán Erlebach 1994 CZE CZE 30:06.7 10:33.9
115 95 / Muži [623] Jan Kulhánek 1994 CZE SDH Třebihost 30:07.4 10:34.6
116 96 / Muži [622] Martin Pelikán 1996 CZE CZE 30:08.5 10:35.7
117 97 / Muži [102] Ondřej Marek 1964 CZE CZE 30:09.5 10:36.7
118 98 / Muži [296] Jan Pluháček 1985 CZE Autoservis Honza 30:19.8 10:47.0
119 21 / Ženy [248] Michaela Učíková 1990 CZE Slemrgang 30:20.5 10:47.7
120 99 / Muži [78] Tomáš Kosař 1999 CZE CZE 30:25.4 10:52.6
121 22 / Ženy [71] Martina Kasalová 1985 CZE Báječné ženy v běhu 30:30.2 10:57.4
122 23 / Ženy [58] Natalie Hypesova 1999 CZE TJ Sokol Jaroměř 30:32.0 10:59.2
123 100 / Muži [154] Jan Sedláček 1991 CZE Běžci Batňovice 30:46.4 11:13.6
124 24 / Ženy [173] Marie Švábová 1992 CZE National team of runners Jamaika 30:48.7 11:15.9
125 101 / Muži [52] Tomáš Hornych 1996 CZE National team of runners Jamaika 30:51.2 11:18.4
126 25 / Ženy [297] Andrea Lebedínská 1988 CZE CZE 30:51.4 11:18.6
127 102 / Muži [445] Vlastimil Honna 1979 CZE Road Racing Libenec 30:51.6 11:18.8
128 103 / Muži [95] David Línek 1974 CZE DLNK dream team 30:58.7 11:25.9
129 26 / Ženy [50] Jindra Horakova 1968 CZE BŽB 31:04.4 11:31.6
130 27 / Ženy [125] Hana Novotná 1986 CZE CZE 31:05.8 11:33.0
131 104 / Muži [43] Miroslav Hanák 1974 CZE CZE 31:06.1 11:33.3
132 28 / Ženy [222] Markéta Havlová 1994 CZE CZE 31:06.5 11:33.7
133 105 / Muži [289] Daniel Král 1984 CZE CZE 31:07.3 11:34.5
134 29 / Ženy [101] Lenka Machová 1988 CZE STC Trutnov 31:13.4 11:40.6
135 106 / Muži [72] Michal Kaválek 1992 CZE Ž3 Sport 31:17.4 11:44.6
136 30 / Ženy [279] Goderová Radka 1974 CZE tj maratonstav upice 31:19.4 11:46.6
137 107 / Muži [280] Jindřich Bureš 1953 CZE Tj Maratonstav Úpice 31:19.5 11:46.7
138 31 / Ženy [281] Pavlína Divíšková 1972 CZE Svaz Českých Bohémů 31:22.9 11:50.1
139 32 / Ženy [153] Lenka Samková 1982 CZE CZE 31:26.0 11:53.2
140 108 / Muži [142] Pavel Ratsam 1991 CZE Ž3 Sport 31:26.4 11:53.6
141 33 / Ženy [195] Petra Vrzáčková 1982 CZE Praha 31:28.9 11:56.1
142 109 / Muži [265] Martin Škoda 1975 CZE CZE 31:31.3 11:58.5
143 110 / Muži [252] Roman Zadrobílek 1982 CZE CZE 31:32.6 11:59.8
144 34 / Ženy [197] Radka Zeisková 1988 CZE Rajbas klub Náchod 31:36.5 12:03.7
145 111 / Muži [175] Pavel Teuber 1999 CZE National team of runners Jamaika 31:42.3 12:09.5
146 112 / Muži [586] Michal Vojtěch 1987 CZE Z3 Sport 31:59.4 12:26.6
147 35 / Ženy [128] Alena Nývltová 1988 CZE CZE 32:06.0 12:33.2
148 36 / Ženy [81] Michaela Kosinková 2000 CZE CZE 32:07.1 12:34.3
149 113 / Muži [639] Magdalena Šindlerová 1980 CZE Kovošrot Jarý 32:11.1 12:38.3
150 37 / Ženy [192] Zuzana Voleská 1988 CZE CZE 32:18.6 12:45.8
151 38 / Ženy [269] Jana Žaludová 1977 CZE IVT Náchod 32:26.0 12:53.2
152 39 / Ženy [443] Alena Gloserová 1969 CZE Glor Police nad Metují 32:28.9 12:56.1
153 114 / Muži [584] Petr Jirouschek 1984 CZE Z3 Sport 32:35.5 13:02.7
154 40 / Ženy [45] Barbora Hanušová 2000 CZE CZE 32:43.3 13:10.5
155 41 / Ženy [106] Petra Matějčková 1996 CZE CZE 32:50.2 13:17.4
156 42 / Ženy [625] Eva Tláskalová 1983 CZE CZE 32:53.1 13:20.3
157 115 / Muži [444] Iveta Medková 1993 CZE Swat 32:55.8 13:23.0
158 43 / Ženy [226] petra ježkova 1978 CZE CZE 33:02.8 13:30.0
159 44 / Ženy [442] Naďa Burdychová 1955 CZE CZE 33:04.0 13:31.2
160 116 / Muži [182] Martin Valeš 1974 CZE CZE 33:05.2 13:32.4
161 117 / Muži [300] Petr Vlček 1973 CZE CZE 33:08.7 13:35.9
162 118 / Muži [138] Tomáš Polický 1984 CZE Sněžka v.d. 33:10.5 13:37.7
163 45 / Ženy [255] Barbora Valtarová 1995 CZE Ž3 Sport 33:12.5 13:39.7
164 46 / Ženy [136] Petra Podracká 1982 CZE CZE 33:26.0 13:53.2
165 119 / Muži [432] Jan Chmelař 1995 CZE Opošno 33:37.2 14:04.4
166 120 / Muži [434] Patrik Tesař 1996 CZE CZE 33:49.8 14:17.0
167 47 / Ženy [14] Romana Baškovská 1974 CZE CZE 33:50.9 14:18.1
168 121 / Muži [15] Michal Beneš 1980 CZE Autodoprava Šenkeřík -Zlín 33:55.6 14:22.8
169 48 / Ženy [433] Adéla Patková 1996 CZE CZE 33:56.4 14:23.6
170 122 / Muži [80] Jan Kosinka 1995 CZE CZE 34:06.3 14:33.5
171 49 / Ženy [174] Tereza Térová 1997 CZE CZE 34:11.9 14:39.1
172 50 / Ženy [238] Nikola Pfeiferova 1992 CZE CZE 34:12.0 14:39.2
172 50 / Ženy [295] Jana Krouželová 1991 CZE Autoservis Honza 34:12.0 14:39.2
174 52 / Ženy [587] Hana Rutová 1997 CZE Z3 Sport 34:14.2 14:41.4
175 123 / Muži [588] Václav Mertlík 1995 CZE Z3 Sport 34:16.3 14:43.5
176 124 / Muži [137] Karel Podracký 1978 CZE CZE 34:17.3 14:44.5
177 53 / Ženy [68] Jana Jirásková 1991 CZE CZE 34:18.1 14:45.3
178 54 / Ženy [287] Jana Kubečková 1980 CZE CZE 34:18.3 14:45.5
179 55 / Ženy [34] Eva Fabiánová 1969 CZE CZE 34:20.7 14:47.9
180 56 / Ženy [436] Nela Vondrulová 1976 CZE CZE 34:34.5 15:01.7
181 57 / Ženy [64] Michaela Janečková 1990 CZE CZE 34:45.5 15:12.7
182 58 / Ženy [160] Radka Splítková 1983 CZE Tomáškův tým 34:46.5 15:13.7
183 125 / Muži [257] Martin Fiala 2003 CZE CZE 34:53.8 15:21.0
184 126 / Muži [449] Adam Burian 1990 CZE GEVO 34:55.3 15:22.5
185 59 / Ženy [13] Kateřina Baškovská 1994 CZE CZE 34:57.2 15:24.4
186 127 / Muži [161] Jiří Stefanidis 1977 CZE CZE 34:58.2 15:25.4
187 60 / Ženy [157] Martina Seifertová 1997 CZE CZE 34:59.9 15:27.1
188 61 / Ženy [27] Šárka Čivrná 1985 CZE CZE 35:06.4 15:33.6
189 62 / Ženy [144] Barbora Rejtharová 1989 CZE CZE 35:07.5 15:34.7
190 63 / Ženy [169] Veronika Špačková 1982 CZE CZE 35:08.7 15:35.9
191 64 / Ženy [17] Věra Borecká 1987 CZE CZE 35:14.6 15:41.8
192 65 / Ženy [250] Petra Výšková 1983 CZE CZE 35:14.9 15:42.1
193 128 / Muži [232] Stanislav Ottl 1988 CZE CZE 35:15.1 15:42.3
194 66 / Ženy [210] Veronika Suchomelová 1992 CZE TVOJE MÁMA 35:17.9 15:45.1
194 66 / Ženy [92] Marcela Ledvinová 1997 CZE Obec Martínkovice 35:17.9 15:45.1
196 68 / Ženy [129] Barbora Packová 1999 CZE CZE 35:23.1 15:50.3
197 129 / Muži [148] Michal Rotter 1977 CZE CZE 35:30.5 15:57.7
198 130 / Muži [126] Petr Novotný 1990 CZE CZE 35:31.2 15:58.4
199 69 / Ženy [633] Eliška Hlavatá 2002 CZE Odd. klub škola 35:32.9 16:00.1
200 131 / Muži [634] Milan Hlavatý 1976 CZE CZE 35:33.4 16:00.6
201 70 / Ženy [96] Petra Linhartová 1984 CZE CZE 35:33.8 16:01.0
202 71 / Ženy [22] Jitka Čápová 1980 CZE CZE 35:36.8 16:04.0
203 72 / Ženy [632] Erika Zoubková 1976 CZE CZE 35:37.0 16:04.2
204 73 / Ženy [595] Ajda Jerhotová 1975 CZE Uffo Trutnov 35:39.1 16:06.3
205 74 / Ženy [164] Lenka Stříbrná 1986 CZE CZE 35:41.3 16:08.5
206 75 / Ženy [187] Markéta Vítová 1977 CZE CZE 35:45.7 16:12.9
207 76 / Ženy [628] Sabina Kačerová 1983 CZE CZE 35:47.9 16:15.1
208 77 / Ženy [643] Ivana Židová 1992 CZE CZE 35:48.3 16:15.5
209 78 / Ženy [93] Lenka Lhotská 1982 CZE CZE 35:48.4 16:15.6
210 79 / Ženy [32] Klára Dušková 1996 CZE CZE 35:52.4 16:19.6
211 80 / Ženy [597] Hana Vlčková 1984 CZE CZE 35:53.2 16:20.4
212 132 / Muži [435] Leoš Hejna 1974 CZE SKH Hradec Králové 35:55.0 16:22.2
213 81 / Ženy [89] Markéta Kulichová 1997 CZE CZE 35:55.1 16:22.3
214 82 / Ženy [167] Aneta Šejvlová 1991 CZE CZE 35:58.6 16:25.8
215 83 / Ženy [51] Monika Horáková 1981 CZE CZE 36:17.9 16:45.1
216 84 / Ženy [170] Gabriela Špačková 1988 CZE CZE 36:18.6 16:45.8
217 85 / Ženy [181] Veronika Valášková 1980 CZE CZE 36:25.7 16:52.9
218 86 / Ženy [30] Karolína Drašarová 1998 CZE CZE 36:29.9 16:57.1
219 87 / Ženy [598] Kamila Hanušová 1983 CZE CZE 36:40.5 17:07.7
220 88 / Ženy [635] Lucie Plochá 1996 CZE CZE 36:44.4 17:11.6
221 133 / Muži [244] František Stárek 1991 CZE Jagler Clothing 36:45.5 17:12.7
222 89 / Ženy [185] Andrea Víšková 1990 CZE CZE 36:46.4 17:13.6
223 90 / Ženy [631] Jana Popelková 1984 CZE CZE 36:52.0 17:19.2
224 91 / Ženy [273] Pavla Šorfová 1970 CZE CZE 36:59.4 17:26.6
225 92 / Ženy [155] Iveta Sedláčková 1992 CZE CZE 37:13.8 17:41.0
226 134 / Muži [127] Lukáš Nývlt 1991 CZE CZE 37:15.3 17:42.5
227 93 / Ženy [646] Barbora Zámečníková 1998 CZE CZE 37:20.5 17:47.7
228 94 / Ženy [35] Jana Farská 1973 CZE CZE 37:21.1 17:48.3
229 95 / Ženy [229] Renáta Mazáčová 1991 CZE CZE 37:32.8 18:00.0
230 96 / Ženy [221] Zuzana Golová 1987 CZE CZE 37:35.7 18:02.9
231 135 / Muži [450] Lukáš Burian 2000 CZE Gymnasium Evolution Jižní Město 37:39.6 18:06.8
232 136 / Muži [240] Miloslava Poláková 1969 CZE CZE 37:40.9 18:08.1
233 137 / Muži [264] Aleš Fejfar 1969 CZE CZE 37:47.5 18:14.7
234 97 / Ženy [645] Irena Zámečníková 1971 CZE CZE 37:49.1 18:16.3
235 98 / Ženy [624] Petra Teuberová 1998 CZE CZE 37:57.9 18:25.1
236 99 / Ženy [79] Anna Kosařová 1991 CZE CZE 37:58.5 18:25.7
237 100 / Ženy [168] Dita Šmejkalová 1992 CZE CZE 37:59.5 18:26.7
238 138 / Muži [65] Jakub Jansa 1990 CZE CZE 38:03.8 18:31.0
239 139 / Muži [203] petr kulhavý 1986 CZE hovno na botě 38:09.1 18:36.3
240 101 / Ženy [208] Monika Pospíšilová 1990 CZE hovno na botě 38:15.3 18:42.5
241 140 / Muži [439] Kateřina Honzů 1996 CZE Náchod 38:16.5 18:43.7
242 141 / Muži [589] Adolf Foglar 1948 CZE CZE 38:33.0 19:00.2
243 102 / Ženy [642] Klára Španielova 1999 CZE CZE 38:42.7 19:09.9
244 142 / Muži [641] Jaromír Pavel 1992 CZE CZE 38:43.2 19:10.4
245 143 / Muži [109] OLDRICH Melichar 1982 CZE STC Trutnov 38:55.3 19:22.5
246 103 / Ženy [440] Zuzana Hrubešová 1983 CZE Vlastní Riziko 38:56.2 19:23.4
247 104 / Ženy [55] Adéla Hůlková 1992 CZE TJ Neklanka 38:58.9 19:26.1
248 105 / Ženy [592] Iva Voborníková 1979 CZE CZE 39:12.9 19:40.1
249 106 / Ženy [274] Zuzana Šorfová 1992 CZE CZE 39:14.6 19:41.8
250 107 / Ženy [28] kristýna Domáňová 1999 CZE CZE 39:55.3 20:22.5
251 108 / Ženy [99] Andrea Machová 1977 CZE CZE 40:44.9 21:12.1
252 109 / Ženy [37] Adriana Filipová 1999 CZE CZE 40:59.7 21:26.9
253 110 / Ženy [298] Petra Medunová 1982 CZE CZE 41:01.4 21:28.6
254 144 / Muži [77] Václav Koreš 1985 CZE CZE 41:10.9 21:38.1
255 111 / Ženy [66] Kateřina Janušová 1989 CZE CZE 41:12.1 21:39.3
256 112 / Ženy [75] Karolína Koderová 2000 CZE CZE 41:41.5 22:08.7
257 113 / Ženy [103] Kateřina Marková 1991 CZE CZE 42:10.9 22:38.1
258 114 / Ženy [261] Pavla Vašatová 1975 CZE CZE 42:26.8 22:54.0
259 115 / Ženy [258] Pavlína Fialová 2000 CZE Zdravotnické lyceum HK 42:27.2 22:54.4
260 145 / Muži [594] Petr Novák 1974 CZE CZE 42:58.9 23:26.1
261 116 / Ženy [47] Denisa Hažvová 1985 CZE CZE 43:34.3 24:01.5
262 117 / Ženy [119] Hana Nehodová 1999 CZE CZE 43:45.0 24:12.2
263 118 / Ženy [448] Romana Burianová 1969 CZE CZE 43:54.9 24:22.1
264 119 / Ženy [123] Jitka Nigrinová 1977 CZE CZE 44:12.8 24:40.0
265 120 / Ženy [172] Iva Štěpánová 1987 CZE CZE 44:15.7 24:42.9
266 146 / Muži [25] Václav Čermák 1990 CZE CZE 44:26.4 24:53.6
267 147 / Muži [590] Radim Lumenda 1963 CZE CZE 44:46.7 25:13.9
268 121 / Ženy [256] Veronika Wagnerová 1978 CZE CZE 44:47.9 25:15.1
269 122 / Ženy [591] Alice Martinová 1973 CZE CZE 44:48.5 25:15.7
270 123 / Ženy [87] Pavlína Kubištová 1992 CZE CZE 45:01.8 25:29.0
271 124 / Ženy [251] Bohuslava Winterová 1978 CZE CZE 45:59.4 26:26.6
272 125 / Ženy [179] Petra Urbanová 1995 CZE CZE 47:26.1 27:53.3
273 126 / Ženy [46] Marcela Hauke 1965 CZE CZE 47:59.0 28:26.2
274 127 / Ženy [260] Renata Kašparová 1977 CZE CZE 51:45.8 32:13.0
275 128 / Ženy [259] Jolana Gažiová 1970 CZE CZE 56:34.3 37:01.5
275 148 / Muži [19] Filip Branda 1989 CZE CZE
275 148 / Muži [16] Jaroslav Bitnar 1971 CZE CZE
275 148 / Muži [18] Jakub Brádler 1988 CZE CZE
DNF / Muži [438] Jakub Seidl 1995 CZE Praha
DNN / N [596] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider
DNN / N [1] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider
DNN / N [266] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider
DNN / N [3] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider
DNN / N [2] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider
DNN / N [437] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider