Babický Trail 1/4 maraton
2024-06-02 Babice u Říčan
nejmladší děti bez časomíry | celkem: 1 , women: 1, holky: 1 | [html] | [pdf] | [xls] | |
starší děti pro přihlášky | celkem: 8 , women: 6, mladší holky: 4, men : 2, mladší kluci: 2, starší holky: 2 | [html] | [pdf] | [xls] | |
hlavní závod 10,55 km | celkem: 41 , men : 20, muži: 19, women: 21, ženy: 21, junioři: 1 | [html] | [pdf] | [xls] | |
hlavní závod + dítě zdarma | celkem: 28 , women: 11, men : 17, rodina: 14 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
startovka Babický Trail 1/4 maraton | N/A | 2024-05-18 21:23:31 |
start list nejmladší děti bez časomíry
start ~ 10:00:00 , 2019 a mladší , přihlášeno: 1 participants ( of men, 1 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
holky | Šimůnková Rozárie | CZE | 2019 | Třebohostice | Třebohostice |
start list starší děti pro přihlášky
start ~ 10:15:00 , 2009 - 2018 , přihlášeno: 8 participants ( 2 of men, 6 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
mladší holky | Čochnařova Hana | CZE | 2015 | Kralupy nad Vltavou | Kralupy Nad Vltavou | |
mladší holky | Henželová Vanesa | CZE | 2017 | říčany | říčany | |
mladší kluci | Kral Tomas | CZE | 2014 | TJ Sokol Babice | Babice | |
starší holky | Králová Tereza | CZE | 2012 | Kingovci | Babice | |
starší holky | Králová Veronika | CZE | 2012 | Kingovci | Babice | |
mladší kluci | Mátl Teodor | CZE | 2015 | Doubek | Doubek | |
mladší holky | Šustrová Annabel | CZE | 2015 | Rugby Babice | Babice | |
mladší holky | Šustrová Leontina | CZE | 2015 | Rugby Babice | Babice |
start list hlavní závod 10,55 km
start ~ 11:00:00 , 2009 a starší , přihlášeno: 41 participants ( 20 of men, 21 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
muži | Barcal Richard | CZE | 1981 | dos amigos | Praha | |
muži | Bartoníček Josef | CZE | 1989 | Babice | Babice | |
ženy | Brodová Julie | CZE | 2006 | Březí | Březí | |
muži | Čtrnáct Petr | CZE | 1986 | Praha | Praha | |
ženy | Čtrnáct Petra | CZE | 1985 | Praha | Praha | |
ženy | Čurdová Tereza | CZE | 1978 | formthotics | Kladno | |
muži | Dragoun Tomáš | CZE | 1987 | Uhříněves | Uhříněves | |
muži | Frankovič Jan | CZE | 1983 | Mukařov-srbín | Mukařov-srbín | |
muži | Hampl Denis | CZE | 2002 | SK Sokol Babice | Babice | |
ženy | Hinterholzingerová Tereza | CZE | 1988 | Matka v běhu | Kralupy N/vlt. | |
ženy | Chadimová Petra | CZE | 1982 | Praha | Praha | |
ženy | Chybova Katerina | CZE | 1993 | Žatec | Žatec | |
ženy | Jobova Alzbeta | CZE | 1978 | Praha 10 | Praha 10 | |
ženy | Josková Jana | CZE | 1983 | Modřany | Modřany | |
muži | Klauz Michal | CZE | 1988 | Babice | Babice | |
muži | Kral Jindřich | CZE | 1982 | Kingovci | Babice | |
ženy | Kropáčová Ladislava | CZE | 1969 | Běžící fosilie, Nučice | Nučice | |
muži | Kučák Tomáš | CZE | 1987 | Štíhlice | Štíhlice | |
muži | Machara Jan | CZE | 1965 | Sparta | Libčice Nad Vltavou | |
muži | Marenčák Milan | CZE | 1985 | Běhej Babice | Babice | |
ženy | Nebuželská Alice | CZE | 2006 | Babice | Babice | |
ženy | Paukert Tereza | CZE | 1992 | Babice | Babice | |
muži | Píbil Miroslav | CZE | 1989 | Babice | Babice | |
muži | Pokorný Martin | CZE | 1978 | Rozběháme Říčany | Říčany | |
ženy | Posoldová Iva | CZE | 1993 | Benešov | Benešov | |
ženy | Procházková Renata | CZE | 1975 | Rozběháme Říčany | Březí | |
muži | Rauš Karel | CZE | 1970 | Přišimasy | Přišimasy | |
muži | Salfický Vít | CZE | 1972 | Trnávka | Trnávka | |
muži | Sečkár Alois | CZE | 1988 | TJ Sokol Praha-Krč | Praha 4 | |
ženy | Skořepová Pospíšilová Alena | CZE | 1980 | Olympia spartan training KH | Svatbín | |
muži | Skoumal Jaroslav | CZE | 1985 | Břešťany | Břešťany | |
ženy | Šubotníková Ivana | CZE | 1981 | Olympia Spartan Training Kutná Hora | Krymlov | |
muži | Šustr Jan | CZE | 1977 | Chlustina | Chlustina | |
junioři | Šustr Václav | CZE | 2008 | Zdice | Zdice | |
ženy | Šustrová Martina | CZE | 1991 | Běhej Babice | Babice | |
ženy | Vávrová Ivana | CZE | 1985 | Mukařov-srbín | Mukařov-srbín | |
ženy | Vokounová Marcela | CZE | 1983 | Rozběháme Říčany, Šneci v běhu | Říčany | |
muži | Vomastek Jakub | CZE | 1990 | Březí | Březí | |
ženy | Vomastková Pavla | CZE | 1989 | Březí | Březí | |
ženy | Vrkočová Nina | CZE | 1975 | Běžící fosilie Březí | Březí | |
ženy | Žočková Gabriela | CZE | 1975 | Praha 4 | Praha 4 |
start list hlavní závod + dítě zdarma
start ~ 11:00:00 , 2018 a starší , přihlášeno: 28 participants ( 17 of men, 11 of women) bude rozděleno do příslušných startovních listin.
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
rodina | Losos Streetos |
Michal Andraško
1981
Emílie Andraško
2015
|
|
rodina | Losos Streetos |
Michal Andraško
1981
Emílie Andraško
2015
|
|
rodina | Losos Streetos |
Šárka Andraško
1988
Matheo Andraško
2019
|
|
rodina | Běhej Babice |
Martin Brixí
1982
Erika Brixí
2021
|
|
rodina | Kralův Dvůr |
Jakub Juppa
1982
Adina Juppova
2014
|
|
rodina | Slavia Liberec Orienteering |
Jan Kolaja
1981
Jaromír Kolaja
2015
|
|
rodina | Djkuja |
Jan Kuznik
1976
Jáchym Kužník
2013
|
|
rodina | Rozběháme Slaný |
Karolína Nováková
1977
Jana Nováková
2013
|
|
rodina | Babice |
Marek Paukert
1987
Sven Paukert
2021
|
|
rodina | Říčany |
Barbara Pivonkova
1982
Jan Pivonka
2014
|
|
rodina | Rozběháme Kladno |
Václav Pospíšil
1983
Eliška Pospíšilová
2014
|
|
rodina | RBZ PRAHA |
Martin Stehlík
1980
Adam Stehlík
2017
|
|
rodina | RBZ PRAHA |
Barbora Stehlíková
1983
David Stehlík
2019
|
|
rodina | BB |
Pavel Wurm
1973
Eliška Wurmová
2016
|